Ekstraklasa futsalu - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Piast Gliwice 28 75 25 0 3 145 - 57
2. Rekord Bielsko-Biała 28 73 24 1 3 151 - 57
3. Constract Lubawa 28 63 20 3 5 137 - 71
4. Dreman Opole Komprachcice 28 56 18 2 8 109 - 81
5. Futsal Leszno 28 46 14 4 10 119 - 84
6. FC Toruń 28 45 13 6 9 90 - 94
7. Red Devils Chojnice 28 35 10 5 13 88 - 111
8. Red Dragons Pniewy 28 34 10 4 14 86 - 93 4 7 2 1 1 14 - 9
9. AZS UW Warszawa 28 34 10 4 14 89 - 90 3 4 1 1 1 11 - 8
10. Legia Warszawa 28 34 10 4 14 81 - 91 3 3 1 0 2 7 - 15
11. Futsal Team Brzeg 28 33 9 6 13 78 - 101
12. Clearex Chorzów 28 32 8 8 12 81 - 100
13. Słoneczny Stok Białystok 28 30 8 6 14 91 - 94
14. LSSS Lębork 28 26 8 2 18 80 - 118
15. Górnik Polkowice 28 13 4 1 23 71 - 169 2 6 2 0 0 12 - 7
16. AZS UG Gdańsk 28 13 3 4 21 66 - 151 2 0 0 0 2 7 - 12


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 15

Kolejka 1 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Legia Warszawa 4 - 1 Futsal Leszno 11 września 2021 - 12:00
Dreman Opole Komprachcice 6 - 1 LSSS Lębork 12 września 2021 - 18:00
Górnik Polkowice 0 - 6 AZS UW Warszawa 12 września 2021 - 15:00
AZS UG Gdańsk 2 - 2 Red Devils Chojnice 12 września 2021 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 7 - 4 FC Toruń 11 września 2021 - 19:00
Constract Lubawa 4 - 2 Słoneczny Stok Białystok 11 września 2021 - 16:00
Clearex Chorzów 3 - 4 Piast Gliwice 11 września 2021 - 20:00
Futsal Team Brzeg 6 - 5 Red Dragons Pniewy 12 września 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Futsal Leszno 3 - 3 Red Dragons Pniewy 18 września 2021 - 18:00
Piast Gliwice 3 - 1 Futsal Team Brzeg 19 września 2021 - 17:00
Słoneczny Stok Białystok 2 - 5 Clearex Chorzów 19 września 2021 - 16:00
FC Toruń 3 - 6 Constract Lubawa 18 września 2021 - 12:00
Red Devils Chojnice 1 - 8 Rekord Bielsko-Biała 18 września 2021 - 18:00
AZS UW Warszawa 6 - 2 AZS UG Gdańsk 18 września 2021 - 19:00
LSSS Lębork 6 - 2 Górnik Polkowice 17 września 2021 - 20:00
Dreman Opole Komprachcice 0 - 3 Legia Warszawa 19 września 2021 - 19:00
Kolejka 3 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Dreman Opole Komprachcice 2 - 0 Futsal Leszno 26 września 2021 - 19:00
Górnik Polkowice 2 - 8 Legia Warszawa 25 września 2021 - 20:00
AZS UG Gdańsk 5 - 4 LSSS Lębork 26 września 2021 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 6 - 2 AZS UW Warszawa 26 września 2021 - 18:00
Constract Lubawa 9 - 1 Red Devils Chojnice 25 września 2021 - 16:00
Clearex Chorzów 2 - 2 FC Toruń 25 września 2021 - 12:00
Futsal Team Brzeg 2 - 2 Słoneczny Stok Białystok 25 września 2021 - 16:00
Red Dragons Pniewy 1 - 2 Piast Gliwice 26 września 2021 - 16:00
Kolejka 4 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Futsal Leszno 1 - 5 Piast Gliwice 1 października 2021 - 20:00
Słoneczny Stok Białystok 5 - 4 Red Dragons Pniewy 1 października 2021 - 20:00
FC Toruń 5 - 3 Futsal Team Brzeg 2 października 2021 - 12:00
Red Devils Chojnice 4 - 2 Clearex Chorzów 2 października 2021 - 18:00
AZS UW Warszawa 5 - 5 Constract Lubawa 30 września 2021 - 19:00
LSSS Lębork 2 - 4 Rekord Bielsko-Biała 1 października 2021 - 20:30
Legia Warszawa 3 - 0 AZS UG Gdańsk 2 października 2021 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice 9 - 3 Górnik Polkowice 1 października 2021 - 18:30
Kolejka 5 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Górnik Polkowice 4 - 4 Futsal Leszno 10 października 2021 - 16:00
Dreman Opole Komprachcice 4 - 3 AZS UG Gdańsk 10 października 2021 - 19:00
Rekord Bielsko-Biała 4 - 1 Legia Warszawa 12 października 2021 - 18:00
Constract Lubawa 6 - 2 LSSS Lębork 10 października 2021 - 16:00
Clearex Chorzów 2 - 2 AZS UW Warszawa 10 października 2021 - 17:00
Futsal Team Brzeg 3 - 3 Red Devils Chojnice 9 października 2021 - 18:00
Red Dragons Pniewy 2 - 5 FC Toruń 10 października 2021 - 18:00
Piast Gliwice 6 - 4 Słoneczny Stok Białystok 10 października 2021 - 18:00
Kolejka 6 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Futsal Leszno 7 - 3 Słoneczny Stok Białystok 16 października 2021 - 18:00
FC Toruń 4 - 2 Piast Gliwice 16 października 2021 - 18:00
Red Devils Chojnice 2 - 3 Red Dragons Pniewy 17 października 2021 - 18:00
AZS UW Warszawa 7 - 2 Futsal Team Brzeg 16 października 2021 - 16:00
LSSS Lębork 3 - 3 Clearex Chorzów 17 października 2021 - 18:00
Constract Lubawa 5 - 2 Legia Warszawa 16 października 2021 - 12:00
Dreman Opole Komprachcice 3 - 2 Rekord Bielsko-Biała 17 października 2021 - 19:00
Górnik Polkowice 7 - 4 AZS UG Gdańsk 17 października 2021 - 17:00
Kolejka 7 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 1 - 8 Futsal Leszno 24 października 2021 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 9 - 0 Górnik Polkowice 22 października 2021 - 20:00
Constract Lubawa 2 - 2 Dreman Opole Komprachcice 23 października 2021 - 16:00
Clearex Chorzów 2 - 1 Legia Warszawa 23 października 2021 - 18:00
Futsal Team Brzeg 3 - 4 LSSS Lębork 24 października 2021 - 17:00
Red Dragons Pniewy 3 - 1 AZS UW Warszawa 23 października 2021 - 16:00
Piast Gliwice 4 - 3 Red Devils Chojnice 23 października 2021 - 12:00
Słoneczny Stok Białystok 1 - 0 FC Toruń 23 października 2021 - 18:00
Kolejka 8 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Futsal Leszno 7 - 1 FC Toruń 31 października 2021 - 18:00
Red Devils Chojnice 2 - 2 Słoneczny Stok Białystok 31 października 2021 - 18:00
AZS UW Warszawa 3 - 5 Piast Gliwice 30 października 2021 - 12:00
LSSS Lębork 0 - 1 Red Dragons Pniewy 30 października 2021 - 18:00
Legia Warszawa 2 - 3 Futsal Team Brzeg 30 października 2021 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice 5 - 1 Clearex Chorzów 31 października 2021 - 18:00
Górnik Polkowice 2 - 9 Constract Lubawa 31 października 2021 - 16:00
AZS UG Gdańsk 3 - 10 Rekord Bielsko-Biała 29 września 2021 - 20:00
Kolejka 9 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Rekord Bielsko-Biała 3 - 3 Futsal Leszno 6 listopada 2021 - 18:00
Constract Lubawa 6 - 0 AZS UG Gdańsk 6 listopada 2021 - 16:00
Clearex Chorzów 8 - 1 Górnik Polkowice 6 listopada 2021 - 12:00
Futsal Team Brzeg 2 - 5 Dreman Opole Komprachcice 7 listopada 2021 - 18:00
Red Dragons Pniewy 6 - 2 Legia Warszawa 6 listopada 2021 - 16:00
Piast Gliwice 6 - 2 LSSS Lębork 6 listopada 2021 - 18:00
Słoneczny Stok Białystok 1 - 2 AZS UW Warszawa 6 listopada 2021 - 18:00
FC Toruń 4 - 4 Red Devils Chojnice 7 listopada 2021 - 18:00
Kolejka 10 - 11. listopada 2021 [szczegóły]  
Futsal Leszno 9 - 0 Red Devils Chojnice 11 listopada 2021 - 18:00
AZS UW Warszawa 2 - 4 FC Toruń 11 listopada 2021 - 14:00
LSSS Lębork 5 - 3 Słoneczny Stok Białystok 11 listopada 2021 - 18:00
Legia Warszawa 1 - 3 Piast Gliwice 11 listopada 2021 - 20:00
Dreman Opole Komprachcice 5 - 4 Red Dragons Pniewy 11 listopada 2021 - 18:00
Górnik Polkowice 2 - 3 Futsal Team Brzeg 11 listopada 2021 - 16:00
AZS UG Gdańsk 2 - 5 Clearex Chorzów 11 listopada 2021 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała 6 - 1 Constract Lubawa 10 listopada 2021 - 17:45
Kolejka 11 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Constract Lubawa 5 - 8 Futsal Leszno 14 listopada 2021 - 16:00
Clearex Chorzów 1 - 3 Rekord Bielsko-Biała 1 grudnia 2021 - 18:00
Futsal Team Brzeg 2 - 2 AZS UG Gdańsk 14 listopada 2021 - 18:00
Red Dragons Pniewy 7 - 1 Górnik Polkowice 14 listopada 2021 - 16:00
Piast Gliwice 6 - 5 Dreman Opole Komprachcice 14 listopada 2021 - 14:00
Słoneczny Stok Białystok 2 - 2 Legia Warszawa 14 listopada 2021 - 16:00
FC Toruń 2 - 1 LSSS Lębork 14 listopada 2021 - 18:00
Red Devils Chojnice 6 - 3 AZS UW Warszawa 14 listopada 2021 - 18:00
Kolejka 12 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Futsal Leszno 2 - 1 AZS UW Warszawa 21 listopada 2021 - 12:00
LSSS Lębork 5 - 5 Red Devils Chojnice 21 listopada 2021 - 18:00
Legia Warszawa 1 - 1 FC Toruń 20 listopada 2021 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice 2 - 1 Słoneczny Stok Białystok 21 listopada 2021 - 18:00
Górnik Polkowice 1 - 11 Piast Gliwice 21 listopada 2021 - 17:00
AZS UG Gdańsk 3 - 4 Red Dragons Pniewy 21 listopada 2021 - 16:00
Rekord Bielsko-Biała 9 - 2 Futsal Team Brzeg 20 listopada 2021 - 18:00
Constract Lubawa 3 - 2 Clearex Chorzów 20 listopada 2021 - 16:00
Kolejka 13 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły]  
Clearex Chorzów 1 - 9 Futsal Leszno 27 listopada 2021 - 18:00
Futsal Team Brzeg 1 - 6 Constract Lubawa 27 listopada 2021 - 18:00
Red Dragons Pniewy 2 - 4 Rekord Bielsko-Biała 28 listopada 2021 - 12:00
Piast Gliwice 6 - 0 AZS UG Gdańsk 28 listopada 2021 - 18:00
Słoneczny Stok Białystok 3 - 5 Górnik Polkowice 27 listopada 2021 - 18:00
FC Toruń 3 - 2 Dreman Opole Komprachcice 28 listopada 2021 - 19:00
Red Devils Chojnice 6 - 7 Legia Warszawa 28 listopada 2021 - 18:00
AZS UW Warszawa 4 - 2 LSSS Lębork 27 listopada 2021 - 20:00
Kolejka 14 - 4/5. grudnia 2021 [szczegóły]  
LSSS Lębork 4 - 3 Futsal Leszno 5 grudnia 2021 - 17:00
Legia Warszawa 2 - 7 AZS UW Warszawa 4 grudnia 2021 - 20:00
Dreman Opole Komprachcice 3 - 1 Red Devils Chojnice 5 grudnia 2021 - 18:00
Górnik Polkowice 1 - 5 FC Toruń 4 grudnia 2021 - 16:00
AZS UG Gdańsk 6 - 6 Słoneczny Stok Białystok 4 grudnia 2021 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 5 - 2 Piast Gliwice 5 grudnia 2021 - 12:00
Constract Lubawa 8 - 2 Red Dragons Pniewy 5 grudnia 2021 - 18:00
Clearex Chorzów 4 - 3 Futsal Team Brzeg 4 grudnia 2021 - 18:00
Kolejka 15 - 11/12. grudnia 2021 [szczegóły]  
Futsal Team Brzeg 5 - 2 Futsal Leszno 11 grudnia 2021 - 16:00
Red Dragons Pniewy 4 - 4 Clearex Chorzów 11 grudnia 2021 - 16:00
Piast Gliwice 1 - 6 Constract Lubawa 12 grudnia 2021 - 12:00
Słoneczny Stok Białystok 2 - 6 Rekord Bielsko-Biała 12 grudnia 2021 - 18:00
FC Toruń 3 - 2 AZS UG Gdańsk 12 grudnia 2021 - 20:00
Red Devils Chojnice 8 - 0 Górnik Polkowice 12 grudnia 2021 - 18:00
AZS UW Warszawa 3 - 5 Dreman Opole Komprachcice 11 grudnia 2021 - 19:00
LSSS Lębork 6 - 4 Legia Warszawa 12 grudnia 2021 - 18:00
Kolejka 16 - 12/13. lutego 2022 [szczegóły]  
Futsal Leszno 3 - 1 Legia Warszawa 12 lutego 2022 - 18:00
LSSS Lębork 2 - 3 Dreman Opole Komprachcice 13 lutego 2022 - 12:00
AZS UW Warszawa 5 - 4 Górnik Polkowice 13 lutego 2022 - 18:00
Red Devils Chojnice 7 - 6 AZS UG Gdańsk 13 lutego 2022 - 18:00
FC Toruń 2 - 8 Rekord Bielsko-Biała 12 lutego 2022 - 19:00
Słoneczny Stok Białystok 1 - 4 Constract Lubawa 12 lutego 2022 - 17:00
Piast Gliwice 9 - 0 Clearex Chorzów 12 lutego 2022 - 18:00
Red Dragons Pniewy 3 - 1 Futsal Team Brzeg 12 lutego 2022 - 16:00
Kolejka 17 - 19/20. lutego 2022 [szczegóły]  
Red Dragons Pniewy 4 - 2 Futsal Leszno 20 lutego 2022 - 12:00
Futsal Team Brzeg 2 - 3 Piast Gliwice 19 lutego 2022 - 19:00
Clearex Chorzów 3 - 3 Słoneczny Stok Białystok 20 lutego 2022 - 16:00
Constract Lubawa 6 - 2 FC Toruń 19 lutego 2022 - 16:00
Rekord Bielsko-Biała 2 - 1 Red Devils Chojnice 19 lutego 2022 - 18:00
AZS UG Gdańsk 2 - 5 AZS UW Warszawa 19 lutego 2022 - 17:00
Górnik Polkowice 2 - 3 LSSS Lębork 20 lutego 2022 - 16:00
Legia Warszawa 5 - 1 Dreman Opole Komprachcice 19 lutego 2022 - 18:00
Kolejka 18 - 26/27. lutego 2022 [szczegóły]  
Futsal Leszno 1 - 4 Dreman Opole Komprachcice 27 lutego 2022 - 18:00
Legia Warszawa 4 - 2 Górnik Polkowice 26 lutego 2022 - 18:00
LSSS Lębork 6 - 3 AZS UG Gdańsk 27 lutego 2022 - 16:00
AZS UW Warszawa 2 - 4 Rekord Bielsko-Biała 23 marca 2022 - 20:00
Red Devils Chojnice 2 - 5 Constract Lubawa 27 lutego 2022 - 18:00
FC Toruń 5 - 3 Clearex Chorzów 27 lutego 2022 - 17:00
Słoneczny Stok Białystok 9 - 3 Futsal Team Brzeg 27 lutego 2022 - 12:00
Piast Gliwice 6 - 0 Red Dragons Pniewy 27 lutego 2022 - 16:00
Kolejka 19 - 5/6. marca 2022 [szczegóły]  
Piast Gliwice 5 - 2 Futsal Leszno 5 marca 2022 - 18:00
Red Dragons Pniewy 2 - 3 Słoneczny Stok Białystok 5 marca 2022 - 16:00
Futsal Team Brzeg 3 - 3 FC Toruń 5 marca 2022 - 16:00
Clearex Chorzów 0 - 2 Red Devils Chojnice 5 marca 2022 - 18:00
Constract Lubawa 4 - 1 AZS UW Warszawa 6 marca 2022 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 7 - 2 LSSS Lębork 6 marca 2022 - 17:00
AZS UG Gdańsk 5 - 3 Legia Warszawa 5 marca 2022 - 18:00
Górnik Polkowice 7 - 6 Dreman Opole Komprachcice 6 marca 2022 - 12:00
Kolejka 20 - 12/13. marca 2022 [szczegóły]  
Futsal Leszno 8 - 5 Górnik Polkowice 13 marca 2022 - 18:00
AZS UG Gdańsk 2 - 5 Dreman Opole Komprachcice 12 marca 2022 - 18:00
Legia Warszawa 2 - 1 Rekord Bielsko-Biała 12 marca 2022 - 18:00
LSSS Lębork 6 - 3 Constract Lubawa 23 marca 2022 - 20:00
AZS UW Warszawa 4 - 4 Clearex Chorzów 13 marca 2022 - 12:00
Red Devils Chojnice 2 - 5 Futsal Team Brzeg 13 marca 2022 - 18:00
FC Toruń 8 - 2 Red Dragons Pniewy 13 marca 2022 - 16:00
Słoneczny Stok Białystok 3 - 4 Piast Gliwice 12 marca 2022 - 18:00
Kolejka 21 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
Słoneczny Stok Białystok 3 - 4 Futsal Leszno 19 marca 2022 - 18:00
Piast Gliwice 5 - 0 FC Toruń 20 marca 2022 - 18:00
Red Dragons Pniewy 1 - 2 Red Devils Chojnice 19 marca 2022 - 16:00
Futsal Team Brzeg 3 - 1 AZS UW Warszawa 19 marca 2022 - 18:00
Clearex Chorzów 4 - 1 LSSS Lębork 19 marca 2022 - 16:00
Legia Warszawa 3 - 6 Constract Lubawa 2 marca 2022 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 5 - 7 Dreman Opole Komprachcice 20 marca 2022 - 12:00
AZS UG Gdańsk 3 - 5 Górnik Polkowice 19 marca 2022 - 18:00
Kolejka 22 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
Futsal Leszno 8 - 0 AZS UG Gdańsk 26 marca 2022 - 18:00
Górnik Polkowice 4 - 7 Rekord Bielsko-Biała 26 marca 2022 - 14:00
Dreman Opole Komprachcice 1 - 6 Constract Lubawa 27 marca 2022 - 12:00
Legia Warszawa 4 - 4 Clearex Chorzów 26 marca 2022 - 18:00
LSSS Lębork 1 - 4 Futsal Team Brzeg 27 marca 2022 - 18:00
AZS UW Warszawa 3 - 3 Red Dragons Pniewy 26 marca 2022 - 14:00
Red Devils Chojnice 3 - 8 Piast Gliwice 27 marca 2022 - 18:00
FC Toruń 2 - 2 Słoneczny Stok Białystok 26 marca 2022 - 18:00
Kolejka 23 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
FC Toruń 3 - 3 Futsal Leszno 2 kwietnia 2022 - 16:00
Słoneczny Stok Białystok 6 - 2 Red Devils Chojnice 2 kwietnia 2022 - 18:00
Piast Gliwice 3 - 0 AZS UW Warszawa 2 kwietnia 2022 - 12:00
Red Dragons Pniewy 7 - 3 LSSS Lębork 3 kwietnia 2022 - 16:00
Futsal Team Brzeg 3 - 3 Legia Warszawa 2 kwietnia 2022 - 18:00
Clearex Chorzów 2 - 3 Dreman Opole Komprachcice 2 kwietnia 2022 - 16:00
Constract Lubawa 5 - 2 Górnik Polkowice 3 kwietnia 2022 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 10 - 2 AZS UG Gdańsk 3 kwietnia 2022 - 18:00
Kolejka 24 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Futsal Leszno 2 - 4 Rekord Bielsko-Biała 16 kwietnia 2022 - 12:00
AZS UG Gdańsk 0 - 3 Constract Lubawa 14 kwietnia 2022 - 20:45
Górnik Polkowice 3 - 4 Clearex Chorzów 16 kwietnia 2022 - 16:00
Dreman Opole Komprachcice 2 - 3 Futsal Team Brzeg 16 kwietnia 2022 - 16:00
Legia Warszawa 3 - 2 Red Dragons Pniewy 16 kwietnia 2022 - 14:00
LSSS Lębork 2 - 7 Piast Gliwice 16 kwietnia 2022 - 14:00
AZS UW Warszawa 0 - 5 Słoneczny Stok Białystok 16 kwietnia 2022 - 14:00
Red Devils Chojnice 4 - 3 FC Toruń 16 kwietnia 2022 - 18:00
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Red Devils Chojnice 2 - 4 Futsal Leszno 24 kwietnia 2022 - 18:00
FC Toruń 4 - 1 AZS UW Warszawa 23 kwietnia 2022 - 18:00
Słoneczny Stok Białystok 5 - 0 LSSS Lębork 23 kwietnia 2022 - 12:00
Piast Gliwice 5 - 2 Legia Warszawa 24 kwietnia 2022 - 18:00
Red Dragons Pniewy 2 - 2 Dreman Opole Komprachcice 24 kwietnia 2022 - 16:00
Futsal Team Brzeg 5 - 1 Górnik Polkowice 24 kwietnia 2022 - 16:00
Clearex Chorzów 6 - 1 AZS UG Gdańsk 23 kwietnia 2022 - 18:00
Constract Lubawa 2 - 3 Rekord Bielsko-Biała 24 kwietnia 2022 - 18:00
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły]  
Futsal Leszno 6 - 1 Constract Lubawa 27 kwietnia 2022 - 19:00
Rekord Bielsko-Biała 9 - 0 Clearex Chorzów 11 maja 2022 - 19:00
AZS UG Gdańsk 2 - 2 Futsal Team Brzeg 30 kwietnia 2022 - 14:00
Górnik Polkowice 2 - 5 Red Dragons Pniewy 30 kwietnia 2022 - 20:00
Dreman Opole Komprachcice 2 - 6 Piast Gliwice 30 kwietnia 2022 - 16:00
Legia Warszawa 2 - 1 Słoneczny Stok Białystok 30 kwietnia 2022 - 16:00
LSSS Lębork 3 - 5 FC Toruń 30 kwietnia 2022 - 12:00
AZS UW Warszawa 1 - 2 Red Devils Chojnice 30 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 27 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
AZS UW Warszawa 7 - 4 Futsal Leszno 7 maja 2022 - 16:00
Red Devils Chojnice 6 - 3 LSSS Lębork 8 maja 2022 - 18:00
FC Toruń 5 - 3 Legia Warszawa 7 maja 2022 - 18:00
Słoneczny Stok Białystok 3 - 7 Dreman Opole Komprachcice 7 maja 2022 - 18:00
Piast Gliwice 6 - 0 Górnik Polkowice 8 maja 2022 - 18:00
Red Dragons Pniewy 3 - 4 AZS UG Gdańsk 8 maja 2022 - 16:00
Futsal Team Brzeg 1 - 2 Rekord Bielsko-Biała 7 maja 2022 - 20:00
Clearex Chorzów 3 - 3 Constract Lubawa 7 maja 2022 - 12:00
Kolejka 28 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
Futsal Leszno 5 - 3 Clearex Chorzów 14 maja 2022 - 20:00
Constract Lubawa 8 - 2 Futsal Team Brzeg 15 maja 2022 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 3 - 1 Red Dragons Pniewy 14 maja 2022 - 17:00
AZS UG Gdańsk 1 - 12 Piast Gliwice 14 maja 2022 - 19:00
Górnik Polkowice 3 - 8 Słoneczny Stok Białystok 14 maja 2022 - 12:00
Dreman Opole Komprachcice 8 - 2 FC Toruń 15 maja 2022 - 18:00
Legia Warszawa 3 - 5 Red Devils Chojnice 14 maja 2022 - 18:00
LSSS Lębork 1 - 5 AZS UW Warszawa 14 maja 2022 - 18:00
Kolejka 29 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Futsal Leszno - LSSS Lębork 22 maja 2022 - 18:00
AZS UW Warszawa - Legia Warszawa 21 maja 2022 - 12:00
Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice 22 maja 2022 - 18:00
FC Toruń - Górnik Polkowice 21 maja 2022 - 18:00
Słoneczny Stok Białystok - AZS UG Gdańsk 21 maja 2022 - 18:00
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 22 maja 2022 - 18:00
Red Dragons Pniewy - Constract Lubawa 21 maja 2022 - 16:00
Futsal Team Brzeg - Clearex Chorzów 21 maja 2022 - 18:00
Kolejka 30 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
Futsal Leszno - Futsal Team Brzeg 29 maja 2022 - 18:00
Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy 28 maja 2022 - 18:00
Constract Lubawa - Piast Gliwice 29 maja 2022 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała - Słoneczny Stok Białystok 29 maja 2022 - 18:00
AZS UG Gdańsk - FC Toruń 28 maja 2022 - 18:00
Górnik Polkowice - Red Devils Chojnice 28 maja 2022 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice - AZS UW Warszawa 28 maja 2022 - 16:00
Legia Warszawa - LSSS Lębork 29 maja 2022 - 14:00
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE