Ekstraklasa futsalu - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rekord Bielsko-Biała 11 30 10 0 1 70 - 26
2. Constract Lubawa 11 28 9 1 1 64 - 19
3. Piast Gliwice 10 25 8 1 1 42 - 22
4. BSF Bochnia 10 19 6 1 3 37 - 32
5. Futsal Leszno 11 19 6 1 4 42 - 39
6. Dreman Opole Komprachcice 11 18 5 3 3 46 - 32
7. FC Toruń 11 17 5 2 4 36 - 33 1 1 0 1 0 3 - 3
8. Red Dragons Pniewy 11 17 5 2 4 32 - 28 1 1 0 1 0 3 - 3
9. Widzew Łódź 12 15 5 0 7 37 - 51
10. Red Devils Chojnice 11 10 3 1 7 19 - 51
11. Clearex Chorzów 11 9 3 0 8 36 - 49
12. AZS UW Warszawa 11 9 2 3 6 20 - 41
13. Słoneczny Stok Białystok 11 8 2 2 7 37 - 51
14. AZS UŚ Katowice 11 7 2 1 8 28 - 53
15. Legia Warszawa 11 5 1 2 8 31 - 50


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Red Dragons Pniewy 3 - 1 Clearex Chorzów 28 sierpnia 2022 - 16:00
Słoneczny Stok Białystok 2 - 8 Constract Lubawa 27 sierpnia 2022 - 16:00
BSF Bochnia 6 - 4 Legia Warszawa 27 sierpnia 2022 - 18:00
FC Toruń 3 - 3 Dreman Opole Komprachcice 28 sierpnia 2022 - 18:00
Widzew Łódź 5 - 3 Futsal Leszno 27 sierpnia 2022 - 16:00
Piast Gliwice 8 - 2 Red Devils Chojnice 28 września 2022 - 18:00
AZS UŚ Katowice 0 - 7 Rekord Bielsko-Biała 26 sierpnia 2022 - 20:00
Pauza: AZS UW Warszawa,
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Rekord Bielsko-Biała 13 - 2 AZS UW Warszawa 4 września 2022 - 16:00
Red Devils Chojnice 2 - 1 AZS UŚ Katowice 4 września 2022 - 18:00
Futsal Leszno 4 - 2 Piast Gliwice 3 września 2022 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice 4 - 1 Widzew Łódź 4 września 2022 - 19:00
Legia Warszawa 3 - 6 FC Toruń 19 października 2022 - 20:00
Constract Lubawa 8 - 0 BSF Bochnia 3 września 2022 - 18:00
Red Dragons Pniewy 3 - 2 Słoneczny Stok Białystok 3 września 2022 - 16:00
Pauza: Clearex Chorzów,
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Słoneczny Stok Białystok 6 - 5 Clearex Chorzów 10 września 2022 - 18:00
BSF Bochnia 3 - 0 Red Dragons Pniewy 9 września 2022 - 19:00
FC Toruń 5 - 3 Constract Lubawa 26 października 2022 - 20:00
Widzew Łódź 6 - 2 Legia Warszawa 10 września 2022 - 19:00
Piast Gliwice 4 - 3 Dreman Opole Komprachcice 11 września 2022 - 18:00
AZS UŚ Katowice 3 - 8 Futsal Leszno 11 września 2022 - 18:00
AZS UW Warszawa 0 - 3 Red Devils Chojnice 11 września 2022 - 17:00
Pauza: Rekord Bielsko-Biała,
Kolejka 4 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Clearex Chorzów 2 - 6 Rekord Bielsko-Biała 24 września 2022 - 17:00
Futsal Leszno 4 - 1 AZS UW Warszawa 24 września 2022 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice 4 - 1 AZS UŚ Katowice 24 września 2022 - 18:00
Legia Warszawa 1 - 3 Piast Gliwice 25 września 2022 - 18:00
Constract Lubawa 9 - 0 Widzew Łódź 25 września 2022 - 18:00
Red Dragons Pniewy 3 - 3 FC Toruń 25 września 2022 - 16:00
Słoneczny Stok Białystok 3 - 3 BSF Bochnia 24 września 2022 - 16:00
Pauza: Red Devils Chojnice,
Kolejka 5 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
BSF Bochnia 6 - 1 Clearex Chorzów 1 października 2022 - 18:00
FC Toruń 6 - 3 Słoneczny Stok Białystok 1 października 2022 - 16:00
Widzew Łódź 1 - 5 Red Dragons Pniewy 1 października 2022 - 19:00
Piast Gliwice 2 - 2 Constract Lubawa 2 października 2022 - 18:00
AZS UŚ Katowice 2 - 2 Legia Warszawa 1 października 2022 - 17:00
AZS UW Warszawa 2 - 2 Dreman Opole Komprachcice 1 października 2022 - 16:00
Rekord Bielsko-Biała 10 - 0 Red Devils Chojnice 30 września 2022 - 18:30
Pauza: Futsal Leszno,
Kolejka 6 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Clearex Chorzów 6 - 3 Red Devils Chojnice 15 października 2022 - 17:00
Futsal Leszno 3 - 7 Rekord Bielsko-Biała 15 października 2022 - 18:00
Legia Warszawa 3 - 3 AZS UW Warszawa 16 października 2022 - 18:00
Constract Lubawa 9 - 2 AZS UŚ Katowice 16 października 2022 - 18:00
Red Dragons Pniewy 2 - 4 Piast Gliwice 16 października 2022 - 20:00
Słoneczny Stok Białystok 2 - 4 Widzew Łódź 15 października 2022 - 18:00
BSF Bochnia 6 - 3 FC Toruń 16 października 2022 - 18:00
Pauza: Dreman Opole Komprachcice,
Kolejka 7 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
FC Toruń 1 - 5 Clearex Chorzów 23 października 2022 - 18:00
Widzew Łódź 3 - 4 BSF Bochnia 22 października 2022 - 19:00
Piast Gliwice 5 - 3 Słoneczny Stok Białystok 20 października 2022 - 17:00
AZS UŚ Katowice 4 - 2 Red Dragons Pniewy 23 października 2022 - 15:00
Constract Lubawa 3 - 1 AZS UW Warszawa 22 października 2022 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 3 - 2 Dreman Opole Komprachcice 22 października 2022 - 18:00
Red Devils Chojnice 1 - 2 Futsal Leszno 23 października 2022 - 18:00
Pauza: Legia Warszawa,
Kolejka 8 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Clearex Chorzów 2 - 5 Futsal Leszno 29 października 2022 - 16:00
Dreman Opole Komprachcice 7 - 0 Red Devils Chojnice 30 października 2022 - 18:00
Legia Warszawa 3 - 6 Rekord Bielsko-Biała 30 października 2022 - 16:00
Red Dragons Pniewy 4 - 1 AZS UW Warszawa 29 października 2022 - 16:00
Słoneczny Stok Białystok 3 - 7 AZS UŚ Katowice 29 października 2022 - 18:00
Piast Gliwice - BSF Bochnia 7 grudnia 2022 - 18:00
FC Toruń 4 - 2 Widzew Łódź 30 października 2022 - 16:00
Pauza: Constract Lubawa,
Kolejka 9 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Widzew Łódź 3 - 5 Clearex Chorzów 5 listopada 2022 - 19:00
Piast Gliwice 1 - 0 FC Toruń 5 listopada 2022 - 15:00
AZS UŚ Katowice 3 - 6 BSF Bochnia 5 listopada 2022 - 17:00
Słoneczny Stok Białystok 3 - 3 AZS UW Warszawa 5 listopada 2022 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 3 - 5 Constract Lubawa 5 listopada 2022 - 18:00
Red Devils Chojnice 4 - 1 Legia Warszawa 6 listopada 2022 - 18:00
Futsal Leszno 6 - 6 Dreman Opole Komprachcice 5 listopada 2022 - 19:00
Pauza: Red Dragons Pniewy,
Kolejka 10 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Clearex Chorzów 4 - 6 Dreman Opole Komprachcice 13 listopada 2022 - 17:00
Legia Warszawa 4 - 5 Futsal Leszno 12 listopada 2022 - 20:00
Constract Lubawa 7 - 0 Red Devils Chojnice 13 listopada 2022 - 18:00
Red Dragons Pniewy 5 - 6 Rekord Bielsko-Biała 12 listopada 2022 - 16:00
BSF Bochnia 2 - 3 AZS UW Warszawa 12 listopada 2022 - 18:00
FC Toruń 4 - 1 AZS UŚ Katowice 12 listopada 2022 - 18:00
Widzew Łódź 3 - 8 Piast Gliwice 12 listopada 2022 - 19:00
Pauza: Słoneczny Stok Białystok,
Kolejka 11 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Piast Gliwice 5 - 2 Clearex Chorzów 16 listopada 2022 - 20:00
AZS UŚ Katowice 4 - 6 Widzew Łódź 20 listopada 2022 - 18:00
AZS UW Warszawa 3 - 1 FC Toruń 19 listopada 2022 - 19:00
Rekord Bielsko-Biała 5 - 3 Słoneczny Stok Białystok 19 listopada 2022 - 18:00
Red Devils Chojnice 2 - 2 Red Dragons Pniewy 20 listopada 2022 - 18:00
Futsal Leszno 1 - 5 Constract Lubawa 20 listopada 2022 - 16:00
Dreman Opole Komprachcice 6 - 3 Legia Warszawa 20 listopada 2022 - 18:00
Pauza: BSF Bochnia,
Kolejka 12 - 26/27. listopada 2022 [szczegóły]  
Clearex Chorzów 3 - 5 Legia Warszawa 26 listopada 2022 - 19:00
Constract Lubawa 5 - 3 Dreman Opole Komprachcice 26 listopada 2022 - 18:00
Red Dragons Pniewy 3 - 1 Futsal Leszno 26 listopada 2022 - 20:00
Słoneczny Stok Białystok 7 - 2 Red Devils Chojnice 26 listopada 2022 - 17:00
BSF Bochnia 1 - 4 Rekord Bielsko-Biała 26 listopada 2022 - 17:00
Widzew Łódź 3 - 1 AZS UW Warszawa 26 listopada 2022 - 19:00
Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice 14 grudnia 2022 - 19:00
Pauza: FC Toruń,
Kolejka 13 - 3/4. grudnia 2022 [szczegóły]  
AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów 3 grudnia 2022 - 18:00
AZS UW Warszawa - Piast Gliwice 3 grudnia 2022 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 3 grudnia 2022 - 16:00
Red Devils Chojnice - BSF Bochnia 2 grudnia 2022 - 18:00
Futsal Leszno - Słoneczny Stok Białystok 4 grudnia 2022 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice - Red Dragons Pniewy 3 grudnia 2022 - 18:00
Legia Warszawa - Constract Lubawa 3 grudnia 2022 - 18:00
Pauza: Widzew Łódź,
Kolejka 14 - 10/11. grudnia 2022 [szczegóły]  
Clearex Chorzów - Constract Lubawa 10 grudnia 2022 - 17:00
Red Dragons Pniewy - Legia Warszawa 10 grudnia 2022 - 15:00
Słoneczny Stok Białystok - Dreman Opole Komprachcice 10 grudnia 2022 - 20:00
BSF Bochnia - Futsal Leszno 10 grudnia 2022 - 16:00
FC Toruń - Red Devils Chojnice 10 grudnia 2022 - 17:00
Widzew Łódź - Rekord Bielsko-Biała 10 grudnia 2022 - 19:00
AZS UW Warszawa - AZS UŚ Katowice 10 grudnia 2022 - 15:00
Pauza: Piast Gliwice,
Kolejka 15 - 17/18. grudnia 2022 [szczegóły]  
AZS UW Warszawa - Clearex Chorzów 17 grudnia 2022 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 17 grudnia 2022 - 17:00
Red Devils Chojnice - Widzew Łódź 18 grudnia 2022 - 18:00
FC Toruń - Futsal Leszno 17 grudnia 2022 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice - BSF Bochnia 17 grudnia 2022 - 18:00
Legia Warszawa - Słoneczny Stok Białystok 18 grudnia 2022 - 18:00
Constract Lubawa - Red Dragons Pniewy 17 grudnia 2022 - 19:00
Pauza: AZS UŚ Katowice,
Kolejka 16 [szczegóły]  
Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy
Constract Lubawa - Słoneczny Stok Białystok
Legia Warszawa - BSF Bochnia
Dreman Opole Komprachcice - FC Toruń
Futsal Leszno - Widzew Łódź
Red Devils Chojnice - Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice
Pauza: AZS UW Warszawa,
Kolejka 17 [szczegóły]  
AZS UW Warszawa - Rekord Bielsko-Biała
AZS UŚ Katowice - Red Devils Chojnice
Piast Gliwice - Futsal Leszno
Widzew Łódź - Dreman Opole Komprachcice
FC Toruń - Legia Warszawa
BSF Bochnia - Constract Lubawa
Słoneczny Stok Białystok - Red Dragons Pniewy
Pauza: Clearex Chorzów,
Kolejka 18 [szczegóły]  
Clearex Chorzów - Słoneczny Stok Białystok
Red Dragons Pniewy - BSF Bochnia
Constract Lubawa - FC Toruń
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Dreman Opole Komprachcice - Piast Gliwice
Futsal Leszno - AZS UŚ Katowice
Red Devils Chojnice - AZS UW Warszawa
Pauza: Rekord Bielsko-Biała,
Kolejka 19 [szczegóły]  
Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów
AZS UW Warszawa - Futsal Leszno
AZS UŚ Katowice - Dreman Opole Komprachcice
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Constract Lubawa
FC Toruń - Red Dragons Pniewy
BSF Bochnia - Słoneczny Stok Białystok
Pauza: Red Devils Chojnice,
Kolejka 20 [szczegóły]  
Clearex Chorzów - BSF Bochnia
Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń
Red Dragons Pniewy - Widzew Łódź
Constract Lubawa - Piast Gliwice
Legia Warszawa - AZS UŚ Katowice
Dreman Opole Komprachcice - AZS UW Warszawa
Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała
Pauza: Futsal Leszno,
Kolejka 21 [szczegóły]  
Red Devils Chojnice - Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała - Futsal Leszno
AZS UW Warszawa - Legia Warszawa
AZS UŚ Katowice - Constract Lubawa
Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy
Widzew Łódź - Słoneczny Stok Białystok
FC Toruń - BSF Bochnia
Pauza: Dreman Opole Komprachcice,
Kolejka 22 [szczegóły]  
Clearex Chorzów - FC Toruń
BSF Bochnia - Widzew Łódź
Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy - AZS UŚ Katowice
Constract Lubawa - AZS UW Warszawa
Dreman Opole Komprachcice - Rekord Bielsko-Biała
Futsal Leszno - Red Devils Chojnice
Pauza: Legia Warszawa,
Kolejka 23 [szczegóły]  
Futsal Leszno - Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice
Rekord Bielsko-Biała - Legia Warszawa
AZS UW Warszawa - Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice - Słoneczny Stok Białystok
Piast Gliwice - BSF Bochnia
Widzew Łódź - FC Toruń
Pauza: Constract Lubawa,
Kolejka 24 [szczegóły]  
Clearex Chorzów - Widzew Łódź
FC Toruń - Piast Gliwice
BSF Bochnia - AZS UŚ Katowice
Słoneczny Stok Białystok - AZS UW Warszawa
Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała
Legia Warszawa - Red Devils Chojnice
Dreman Opole Komprachcice - Futsal Leszno
Pauza: Red Dragons Pniewy,
Kolejka 25 [szczegóły]  
Dreman Opole Komprachcice - Clearex Chorzów
Futsal Leszno - Legia Warszawa
Red Devils Chojnice - Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy
AZS UW Warszawa - BSF Bochnia
AZS UŚ Katowice - FC Toruń
Piast Gliwice - Widzew Łódź
Pauza: Słoneczny Stok Białystok,
Kolejka 26 [szczegóły]  
Clearex Chorzów - Piast Gliwice
Widzew Łódź - AZS UŚ Katowice
FC Toruń - AZS UW Warszawa
Słoneczny Stok Białystok - Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice
Constract Lubawa - Futsal Leszno
Legia Warszawa - Dreman Opole Komprachcice
Pauza: BSF Bochnia,
Kolejka 27 [szczegóły]  
Legia Warszawa - Clearex Chorzów
Dreman Opole Komprachcice - Constract Lubawa
Futsal Leszno - Red Dragons Pniewy
Red Devils Chojnice - Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała - BSF Bochnia
AZS UW Warszawa - Widzew Łódź
AZS UŚ Katowice - Piast Gliwice
Pauza: FC Toruń,
Kolejka 28 [szczegóły]  
Clearex Chorzów - AZS UŚ Katowice
Piast Gliwice - AZS UW Warszawa
FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała
BSF Bochnia - Red Devils Chojnice
Słoneczny Stok Białystok - Futsal Leszno
Red Dragons Pniewy - Dreman Opole Komprachcice
Constract Lubawa - Legia Warszawa
Pauza: Widzew Łódź,
Kolejka 29 [szczegóły]  
Constract Lubawa - Clearex Chorzów
Legia Warszawa - Red Dragons Pniewy
Dreman Opole Komprachcice - Słoneczny Stok Białystok
Futsal Leszno - BSF Bochnia
Red Devils Chojnice - FC Toruń
Rekord Bielsko-Biała - Widzew Łódź
AZS UW Warszawa - AZS UŚ Katowice
Pauza: Piast Gliwice,
Kolejka 30 [szczegóły]  
Clearex Chorzów - AZS UW Warszawa
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Red Devils Chojnice
FC Toruń - Futsal Leszno
BSF Bochnia - Dreman Opole Komprachcice
Słoneczny Stok Białystok - Legia Warszawa
Red Dragons Pniewy - Constract Lubawa
Pauza: AZS UŚ Katowice, .


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE