Ekstraliga kobiet - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Sosnowiec 22 59 19 2 1 76 - 8
2. SMS Łódź 22 54 17 3 2 63 - 13
3. Górnik Łęczna 22 48 15 3 4 81 - 22
4. Medyk Konin 22 45 14 3 5 55 - 24
5. Śląsk Wrocław 22 35 11 2 9 33 - 40
6. GKS Katowice 22 34 9 7 6 48 - 34
7. AZS UJ Kraków 22 33 9 6 7 41 - 34
8. Olimpia Szczecin 22 22 6 4 12 31 - 49
9. Akademia Piłkarska LG 22 19 5 4 13 19 - 47
10. KKP Bydgoszcz 22 15 4 3 15 15 - 48
11. Rolnik Biedrzychowice 22 8 2 2 18 12 - 88
12. ROW 1964 Rybnik 22 4 1 1 20 14 - 81


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 0 - 6 Górnik Łęczna 9 sierpnia 2020 - 16:00
Czarni Sosnowiec 8 - 0 Olimpia Szczecin 8 sierpnia 2020 - 13:00
Akademia Piłkarska LG 0 - 1 KKP Bydgoszcz 9 sierpnia 2020 - 18:00
Medyk Konin 1 - 1 GKS Katowice 8 sierpnia 2020 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Śląsk Wrocław 9 sierpnia 2020 - 12:15
SMS Łódź 2 - 0 AZS UJ Kraków 8 sierpnia 2020 - 13:30
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 0 - 1 AZS UJ Kraków 15 sierpnia 2020 - 11:00
Śląsk Wrocław 1 - 2 SMS Łódź 15 sierpnia 2020 - 12:00
GKS Katowice 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 16 sierpnia 2020 - 13:00
KKP Bydgoszcz 0 - 2 Medyk Konin 16 sierpnia 2020 - 16:00
Olimpia Szczecin 0 - 1 Akademia Piłkarska LG 15 sierpnia 2020 - 17:00
Rolnik Biedrzychowice 0 - 1 Czarni Sosnowiec 16 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Czarni Sosnowiec 1 - 0 Górnik Łęczna 22 sierpnia 2020 - 11:45
Akademia Piłkarska LG 0 - 0 Rolnik Biedrzychowice 22 sierpnia 2020 - 17:00
Medyk Konin 3 - 0 Olimpia Szczecin 22 sierpnia 2020 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 4 KKP Bydgoszcz 22 sierpnia 2020 - 17:00
SMS Łódź 5 - 0 GKS Katowice 22 sierpnia 2020 - 16:00
AZS UJ Kraków 1 - 2 Śląsk Wrocław 23 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 1 - 1 Śląsk Wrocław 30 sierpnia 2020 - 13:00
GKS Katowice 2 - 0 AZS UJ Kraków 30 sierpnia 2020 - 13:00
KKP Bydgoszcz 0 - 1 SMS Łódź 29 sierpnia 2020 - 11:45
Olimpia Szczecin 2 - 1 ROW 1964 Rybnik 30 sierpnia 2020 - 15:00
Rolnik Biedrzychowice 0 - 6 Medyk Konin 30 sierpnia 2020 - 16:00
Czarni Sosnowiec 5 - 0 Akademia Piłkarska LG 29 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Akademia Piłkarska LG 0 - 4 Górnik Łęczna 6 września 2020 - 17:00
Medyk Konin 1 - 2 Czarni Sosnowiec 5 września 2020 - 11:45
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Rolnik Biedrzychowice 5 września 2020 - 17:00
SMS Łódź 4 - 0 Olimpia Szczecin 5 września 2020 - 12:00
AZS UJ Kraków 1 - 1 KKP Bydgoszcz 5 września 2020 - 12:00
Śląsk Wrocław 2 - 0 GKS Katowice 6 września 2020 - 12:15
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 4 - 1 GKS Katowice 12 września 2020 - 11:15
KKP Bydgoszcz 0 - 1 Śląsk Wrocław 12 września 2020 - 12:00
Olimpia Szczecin 1 - 2 AZS UJ Kraków 12 września 2020 - 14:00
Rolnik Biedrzychowice 0 - 2 SMS Łódź 12 września 2020 - 16:00
Czarni Sosnowiec 5 - 1 ROW 1964 Rybnik 12 września 2020 - 13:00
Akademia Piłkarska LG 0 - 3 Medyk Konin 12 września 2020 - 18:00
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Medyk Konin 2 - 2 Górnik Łęczna 26 września 2020 - 11:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 4 Akademia Piłkarska LG 27 września 2020 - 11:00
SMS Łódź 0 - 2 Czarni Sosnowiec 26 września 2020 - 15:00
AZS UJ Kraków 6 - 0 Rolnik Biedrzychowice 26 września 2020 - 12:00
Śląsk Wrocław 4 - 3 Olimpia Szczecin 17 października 2020 - 12:00
GKS Katowice 1 - 1 KKP Bydgoszcz 27 września 2020 - 13:00
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 4 - 2 KKP Bydgoszcz 3 października 2020 - 14:00
Olimpia Szczecin 2 - 2 GKS Katowice 3 października 2020 - 12:00
Rolnik Biedrzychowice 1 - 3 Śląsk Wrocław 5 grudnia 2020 - 13:00
Czarni Sosnowiec 6 - 1 AZS UJ Kraków 4 października 2020 - 12:15
Akademia Piłkarska LG 0 - 4 SMS Łódź 3 października 2020 - 11:00
Medyk Konin 5 - 2 ROW 1964 Rybnik 3 października 2020 - 11:00
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik 1 - 5 Górnik Łęczna 10 października 2020 - 15:00
SMS Łódź 3 - 2 Medyk Konin 10 października 2020 - 10:15
AZS UJ Kraków 3 - 1 Akademia Piłkarska LG 10 października 2020 - 14:00
Śląsk Wrocław 0 - 3 Czarni Sosnowiec 10 października 2020 - 12:00
GKS Katowice 5 - 0 Rolnik Biedrzychowice 10 października 2020 - 13:00
KKP Bydgoszcz 0 - 0 Olimpia Szczecin 11 października 2020 - 12:00
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 4 - 3 Olimpia Szczecin 22 listopada 2020 - 11:00
Rolnik Biedrzychowice 1 - 2 KKP Bydgoszcz 22 listopada 2020 - 12:00
Czarni Sosnowiec 1 - 1 GKS Katowice 11 listopada 2020 - 12:15
Akademia Piłkarska LG 0 - 1 Śląsk Wrocław 18 listopada 2020 - 12:00
Medyk Konin 2 - 0 AZS UJ Kraków 31 października 2020 - 11:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 5 SMS Łódź 31 października 2020 - 14:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
SMS Łódź 1 - 1 Górnik Łęczna 7 listopada 2020 - 10:30
AZS UJ Kraków 4 - 0 ROW 1964 Rybnik 7 listopada 2020 - 12:00
Śląsk Wrocław 0 - 3 Medyk Konin 15 listopada 2020 - 12:00
GKS Katowice 6 - 3 Akademia Piłkarska LG 8 listopada 2020 - 13:00
KKP Bydgoszcz 0 - 9 Czarni Sosnowiec 8 listopada 2020 - 12:00
Olimpia Szczecin 4 - 1 Rolnik Biedrzychowice 18 listopada 2020 - 12:30
Kolejka 12 - 6/7. marca 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 8 - 0 Rolnik Biedrzychowice 7 marca 2021 - 13:00
Olimpia Szczecin 0 - 5 Czarni Sosnowiec 6 marca 2021 - 12:00
KKP Bydgoszcz 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 7 marca 2021 - 12:15
GKS Katowice 0 - 1 Medyk Konin 6 marca 2021 - 13:45
Śląsk Wrocław 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 7 marca 2021 - 12:00
AZS UJ Kraków 1 - 0 SMS Łódź 6 marca 2021 - 14:00
Kolejka 13 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
AZS UJ Kraków 1 - 8 Górnik Łęczna 13 marca 2021 - 12:30
SMS Łódź 4 - 0 Śląsk Wrocław 13 marca 2021 - 11:30
ROW 1964 Rybnik 0 - 7 GKS Katowice 13 marca 2021 - 15:00
Medyk Konin 2 - 0 KKP Bydgoszcz 13 marca 2021 - 11:00
Akademia Piłkarska LG 0 - 0 Olimpia Szczecin 13 marca 2021 - 13:00
Czarni Sosnowiec 9 - 0 Rolnik Biedrzychowice 13 marca 2021 - 12:00
Kolejka 14 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 0 - 2 Czarni Sosnowiec 21 marca 2021 - 11:00
Rolnik Biedrzychowice 0 - 5 Akademia Piłkarska LG 20 marca 2021 - 11:00
Olimpia Szczecin 4 - 1 Medyk Konin 20 marca 2021 - 16:00
KKP Bydgoszcz 1 - 0 ROW 1964 Rybnik 21 marca 2021 - 12:00
GKS Katowice 1 - 1 SMS Łódź 20 marca 2021 - 13:00
Śląsk Wrocław 2 - 2 AZS UJ Kraków 21 marca 2021 - 12:00
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Śląsk Wrocław 0 - 7 Górnik Łęczna 1 kwietnia 2021 - 17:00
AZS UJ Kraków 1 - 1 GKS Katowice 1 kwietnia 2021 - 15:00
SMS Łódź 2 - 0 KKP Bydgoszcz 1 kwietnia 2021 - 16:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Olimpia Szczecin 1 kwietnia 2021 - 12:00
Medyk Konin 3 - 0 Rolnik Biedrzychowice 2 kwietnia 2021 - 14:00
Akademia Piłkarska LG 0 - 4 Czarni Sosnowiec 1 kwietnia 2021 - 12:00
Kolejka 16 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 7 - 0 Akademia Piłkarska LG 18 kwietnia 2021 - 14:00
Czarni Sosnowiec 1 - 3 Medyk Konin 17 kwietnia 2021 - 12:15
Rolnik Biedrzychowice 2 - 3 ROW 1964 Rybnik 17 kwietnia 2021 - 13:30
Olimpia Szczecin 1 - 2 SMS Łódź 17 kwietnia 2021 - 12:00
KKP Bydgoszcz 1 - 5 AZS UJ Kraków 18 kwietnia 2021 - 12:15
GKS Katowice 2 - 1 Śląsk Wrocław 17 kwietnia 2021 - 13:00
Kolejka 17 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
GKS Katowice 1 - 6 Górnik Łęczna 24 kwietnia 2021 - 11:15
Śląsk Wrocław 1 - 0 KKP Bydgoszcz 24 kwietnia 2021 - 12:00
AZS UJ Kraków 3 - 3 Olimpia Szczecin 24 kwietnia 2021 - 11:00
SMS Łódź 9 - 0 Rolnik Biedrzychowice 25 kwietnia 2021 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 3 Czarni Sosnowiec 24 kwietnia 2021 - 12:00
Medyk Konin 3 - 0 Akademia Piłkarska LG 24 kwietnia 2021 - 12:00
Kolejka 18 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 4 - 2 Medyk Konin 1 maja 2021 - 12:00
Akademia Piłkarska LG 1 - 0 ROW 1964 Rybnik 2 maja 2021 - 14:00
Czarni Sosnowiec 0 - 0 SMS Łódź 3 maja 2021 - 11:30
Rolnik Biedrzychowice 0 - 4 AZS UJ Kraków 1 maja 2021 - 13:00
Olimpia Szczecin 1 - 0 Śląsk Wrocław 1 maja 2021 - 16:00
KKP Bydgoszcz 0 - 5 GKS Katowice 2 maja 2021 - 12:00
Kolejka 19 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
KKP Bydgoszcz 0 - 3 Górnik Łęczna 8 maja 2021 - 11:00
GKS Katowice 3 - 2 Olimpia Szczecin 8 maja 2021 - 13:00
Śląsk Wrocław 3 - 0 Rolnik Biedrzychowice 8 maja 2021 - 12:00
AZS UJ Kraków 0 - 1 Czarni Sosnowiec 9 maja 2021 - 18:00
SMS Łódź 1 - 0 Akademia Piłkarska LG 9 maja 2021 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 4 Medyk Konin 8 maja 2021 - 12:00
Kolejka 20 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 4 - 1 ROW 1964 Rybnik 16 maja 2021 - 16:00
Medyk Konin 2 - 3 SMS Łódź 15 maja 2021 - 11:00
Akademia Piłkarska LG 0 - 0 AZS UJ Kraków 16 maja 2021 - 12:00
Czarni Sosnowiec 4 - 1 Śląsk Wrocław 15 maja 2021 - 11:00
Rolnik Biedrzychowice 2 - 6 GKS Katowice 16 maja 2021 - 14:00
Olimpia Szczecin 2 - 0 KKP Bydgoszcz 15 maja 2021 - 16:00
Kolejka 21 - 22. maja 2021 [szczegóły]  
Olimpia Szczecin 0 - 2 Górnik Łęczna 22 maja 2021 - 12:00
KKP Bydgoszcz 1 - 2 Rolnik Biedrzychowice 19 maja 2021 - 15:30
GKS Katowice 0 - 1 Czarni Sosnowiec 22 maja 2021 - 12:00
Śląsk Wrocław 4 - 2 Akademia Piłkarska LG 22 maja 2021 - 12:00
AZS UJ Kraków 1 - 1 Medyk Konin 22 maja 2021 - 12:00
SMS Łódź 10 - 0 ROW 1964 Rybnik 22 maja 2021 - 12:00
Kolejka 22 - 29. maja 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 1 - 2 SMS Łódź 29 maja 2021 - 11:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 4 AZS UJ Kraków 29 maja 2021 - 11:00
Medyk Konin 3 - 1 Śląsk Wrocław 29 maja 2021 - 11:00
Akademia Piłkarska LG 0 - 0 GKS Katowice 29 maja 2021 - 10:30
Czarni Sosnowiec 3 - 0 KKP Bydgoszcz 29 maja 2021 - 11:00
Rolnik Biedrzychowice 2 - 1 Olimpia Szczecin 29 maja 2021 - 11:00