I liga futsalu - grupa południowa - sezon 2021/2022

lubelskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. BSF Bochnia 22 66 22 0 0 132 - 35
2. AZS UŚ Katowice 22 43 14 1 7 91 - 61
3. Sośnica Gliwice 22 39 12 3 7 99 - 72
4. GKS Tychy 22 34 11 1 10 80 - 74
5. AZS UEK Kraków 22 31 10 1 11 96 - 75 2 3 1 0 1 8 - 8
6. Gwiazda Ruda Śląska 22 31 10 1 11 89 - 86 2 3 1 0 1 8 - 8
7. Heiro Rzeszów 22 30 9 3 10 80 - 92
8. FC 2016 Siemianowice Śląskie 22 27 8 3 11 65 - 87 2 2 0 2 0 9 - 9
9. Unia Tarnów 22 27 8 3 11 84 - 86 2 2 0 2 0 9 - 9
10. KS AZS UMCS Lublin 22 25 7 4 11 62 - 77
11. Futsal Nowiny 22 16 5 1 16 59 - 145
12. GSF Gliwice 22 15 4 3 15 54 - 101


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Gwiazda Ruda Śląska 5 - 7 AZS UŚ Katowice 26 września 2021 - 16:00
Heiro Rzeszów 1 - 1 KS AZS UMCS Lublin 26 września 2021 - 19:00
Unia Tarnów 6 - 3 GKS Tychy 26 września 2021 - 18:00
Futsal Nowiny 2 - 0 FC 2016 Siemianowice Śląskie 25 września 2021 - 20:00
AZS UEK Kraków 1 - 3 BSF Bochnia 26 września 2021 - 18:00
GSF Gliwice 2 - 3 Sośnica Gliwice 26 września 2021 - 18:00
Kolejka 2 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
AZS UŚ Katowice 2 - 3 Sośnica Gliwice 1 października 2021 - 20:00
BSF Bochnia 5 - 0 GSF Gliwice 3 października 2021 - 17:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 4 - 3 AZS UEK Kraków 3 października 2021 - 17:00
GKS Tychy 5 - 2 Futsal Nowiny 3 października 2021 - 17:00
KS AZS UMCS Lublin 3 - 4 Unia Tarnów 2 października 2021 - 20:00
Gwiazda Ruda Śląska 6 - 2 Heiro Rzeszów 3 października 2021 - 16:00
Kolejka 3 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Heiro Rzeszów 3 - 4 AZS UŚ Katowice 10 października 2021 - 17:00
Unia Tarnów 3 - 2 Gwiazda Ruda Śląska 10 października 2021 - 17:00
Futsal Nowiny 10 - 4 KS AZS UMCS Lublin 9 października 2021 - 19:00
AZS UEK Kraków 1 - 4 GKS Tychy 10 października 2021 - 18:00
GSF Gliwice 1 - 3 FC 2016 Siemianowice Śląskie 11 grudnia 2021 - 18:00
Sośnica Gliwice 0 - 8 BSF Bochnia 10 października 2021 - 18:00
Kolejka 4 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
AZS UŚ Katowice 0 - 4 BSF Bochnia 16 października 2021 - 17:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 4 - 3 Sośnica Gliwice 17 października 2021 - 18:00
GKS Tychy 5 - 2 GSF Gliwice 17 października 2021 - 17:00
KS AZS UMCS Lublin 2 - 6 AZS UEK Kraków 17 października 2021 - 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 5 - 3 Futsal Nowiny 17 października 2021 - 16:00
Heiro Rzeszów 3 - 3 Unia Tarnów 17 października 2021 - 17:00
Kolejka 5 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Unia Tarnów 1 - 7 AZS UŚ Katowice 24 października 2021 - 17:00
Futsal Nowiny 8 - 6 Heiro Rzeszów 23 października 2021 - 19:00
AZS UEK Kraków 1 - 2 Gwiazda Ruda Śląska 24 października 2021 - 18:00
GSF Gliwice 1 - 4 KS AZS UMCS Lublin 24 października 2021 - 15:30
Sośnica Gliwice 7 - 3 GKS Tychy 22 października 2021 - 18:30
BSF Bochnia 3 - 1 FC 2016 Siemianowice Śląskie 23 października 2021 - 17:30
Kolejka 6 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
FC 2016 Siemianowice Śląskie 0 - 7 AZS UŚ Katowice 30 października 2021 - 17:00
GKS Tychy 3 - 7 BSF Bochnia 31 października 2021 - 17:00
KS AZS UMCS Lublin 1 - 5 Sośnica Gliwice 30 października 2021 - 19:00
Gwiazda Ruda Śląska 3 - 4 GSF Gliwice 31 października 2021 - 16:00
Heiro Rzeszów 2 - 1 AZS UEK Kraków 31 października 2021 - 17:00
Unia Tarnów 8 - 2 Futsal Nowiny 31 października 2021 - 18:00
Kolejka 7 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Futsal Nowiny 2 - 6 AZS UŚ Katowice 6 listopada 2021 - 19:00
AZS UEK Kraków 5 - 2 Unia Tarnów 6 listopada 2021 - 20:00
GSF Gliwice 3 - 7 Heiro Rzeszów 7 listopada 2021 - 18:00
Sośnica Gliwice 5 - 6 Gwiazda Ruda Śląska 5 listopada 2021 - 18:30
BSF Bochnia 5 - 2 KS AZS UMCS Lublin 7 listopada 2021 - 17:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 0 - 10 GKS Tychy 6 listopada 2021 - 19:00
Kolejka 8 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
GKS Tychy 0 - 4 AZS UŚ Katowice 14 listopada 2021 - 16:00
KS AZS UMCS Lublin 2 - 3 FC 2016 Siemianowice Śląskie 14 listopada 2021 - 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 2 - 6 BSF Bochnia 14 listopada 2021 - 14:00
Heiro Rzeszów 4 - 4 Sośnica Gliwice 14 listopada 2021 - 17:00
Unia Tarnów 8 - 2 GSF Gliwice 14 listopada 2021 - 17:00
Futsal Nowiny 3 - 2 AZS UEK Kraków 13 listopada 2021 - 19:00
Kolejka 9 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
AZS UEK Kraków 4 - 2 AZS UŚ Katowice 21 listopada 2021 - 18:00
GSF Gliwice 7 - 2 Futsal Nowiny 21 listopada 2021 - 18:00
Sośnica Gliwice 3 - 2 Unia Tarnów 21 listopada 2021 - 17:00
BSF Bochnia 10 - 2 Heiro Rzeszów 21 listopada 2021 - 20:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 2 - 3 Gwiazda Ruda Śląska 21 listopada 2021 - 17:00
GKS Tychy 2 - 3 KS AZS UMCS Lublin 21 listopada 2021 - 18:00
Kolejka 10 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły]  
AZS UŚ Katowice 5 - 1 KS AZS UMCS Lublin 28 listopada 2021 - 16:00
Gwiazda Ruda Śląska 4 - 1 GKS Tychy 28 listopada 2021 - 14:00
Heiro Rzeszów 5 - 4 FC 2016 Siemianowice Śląskie 27 listopada 2021 - 16:00
Unia Tarnów 2 - 5 BSF Bochnia 28 listopada 2021 - 17:00
Futsal Nowiny 0 - 7 Sośnica Gliwice 27 listopada 2021 - 19:00
AZS UEK Kraków 6 - 1 GSF Gliwice 27 listopada 2021 - 19:00
Kolejka 11 - 4/5. grudnia 2021 [szczegóły]  
GSF Gliwice 1 - 2 AZS UŚ Katowice 5 grudnia 2021 - 17:00
AZS UEK Kraków 9 - 3 Sośnica Gliwice 4 grudnia 2021 - 18:00
BSF Bochnia 13 - 1 Futsal Nowiny 5 grudnia 2021 - 18:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 3 - 3 Unia Tarnów 5 grudnia 2021 - 17:00
GKS Tychy 4 - 1 Heiro Rzeszów 5 grudnia 2021 - 18:00
KS AZS UMCS Lublin 6 - 2 Gwiazda Ruda Śląska 4 grudnia 2021 - 20:00
Kolejka 12 - 15/16. stycznia 2022 [szczegóły]  
AZS UŚ Katowice 6 - 4 Gwiazda Ruda Śląska 15 stycznia 2022 - 16:00
KS AZS UMCS Lublin 8 - 4 Heiro Rzeszów 16 stycznia 2022 - 19:00
GKS Tychy 7 - 4 Unia Tarnów 16 stycznia 2022 - 16:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 6 - 0 Futsal Nowiny 15 stycznia 2022 - 18:00
BSF Bochnia 6 - 3 AZS UEK Kraków 15 stycznia 2022 - 18:00
Sośnica Gliwice 11 - 1 GSF Gliwice 16 stycznia 2022 - 17:00
Kolejka 13 - 22/23. stycznia 2022 [szczegóły]  
Sośnica Gliwice 5 - 0 AZS UŚ Katowice 21 stycznia 2022 - 20:00
vo, na boisku 2-8
GSF Gliwice 3 - 5 BSF Bochnia 23 stycznia 2022 - 15:30
AZS UEK Kraków 6 - 2 FC 2016 Siemianowice Śląskie 23 stycznia 2022 - 18:00
Futsal Nowiny 5 - 2 GKS Tychy 22 stycznia 2022 - 19:30
Unia Tarnów 2 - 3 KS AZS UMCS Lublin 23 stycznia 2022 - 17:00
Heiro Rzeszów 6 - 3 Gwiazda Ruda Śląska 23 stycznia 2022 - 17:00
Kolejka 14 - 29/30. stycznia 2022 [szczegóły]  
AZS UŚ Katowice 0 - 5 Heiro Rzeszów 29 stycznia 2022 - 19:00
vo, na boisku 4-0
Gwiazda Ruda Śląska 4 - 3 Unia Tarnów 30 stycznia 2022 - 16:00
KS AZS UMCS Lublin 6 - 2 Futsal Nowiny 30 stycznia 2022 - 18:00
GKS Tychy 3 - 1 AZS UEK Kraków 30 stycznia 2022 - 19:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 4 - 4 GSF Gliwice 29 stycznia 2022 - 18:00
BSF Bochnia 2 - 1 Sośnica Gliwice 29 stycznia 2022 - 17:00
Kolejka 15 - 12/13. lutego 2022 [szczegóły]  
BSF Bochnia 5 - 0 AZS UŚ Katowice 12 lutego 2022 - 15:00
vo, na boisku 3-0
Sośnica Gliwice 7 - 2 FC 2016 Siemianowice Śląskie 12 lutego 2022 - 17:00
GSF Gliwice 1 - 3 GKS Tychy 12 lutego 2022 - 16:00
AZS UEK Kraków 4 - 1 KS AZS UMCS Lublin 12 lutego 2022 - 20:00
Futsal Nowiny 1 - 10 Gwiazda Ruda Śląska 12 lutego 2022 - 18:00
Unia Tarnów 1 - 2 Heiro Rzeszów 13 lutego 2022 - 17:00
Kolejka 16 - 19/20. lutego 2022 [szczegóły]  
AZS UŚ Katowice 0 - 5 Unia Tarnów 20 lutego 2022 - 18:00
vo, na boisku 10-2
Heiro Rzeszów 4 - 2 Futsal Nowiny 20 lutego 2022 - 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 6 - 7 AZS UEK Kraków 20 lutego 2022 - 16:00
KS AZS UMCS Lublin 2 - 2 GSF Gliwice 20 lutego 2022 - 18:00
GKS Tychy 3 - 1 Sośnica Gliwice 20 lutego 2022 - 18:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 2 - 3 BSF Bochnia 19 lutego 2022 - 17:00
Kolejka 17 - 5/6. marca 2022 [szczegóły]  
AZS UŚ Katowice 8 - 3 FC 2016 Siemianowice Śląskie 5 marca 2022 - 16:00
BSF Bochnia 4 - 3 GKS Tychy 5 marca 2022 - 19:00
Sośnica Gliwice 2 - 2 KS AZS UMCS Lublin 6 marca 2022 - 17:30
GSF Gliwice 3 - 5 Gwiazda Ruda Śląska 5 marca 2022 - 16:00
AZS UEK Kraków 3 - 4 Heiro Rzeszów 6 marca 2022 - 18:00
Futsal Nowiny 3 - 8 Unia Tarnów 5 marca 2022 - 18:00
Kolejka 18 - 12/13. marca 2022 [szczegóły]  
AZS UŚ Katowice 14 - 1 Futsal Nowiny 13 marca 2022 - 18:00
Unia Tarnów 6 - 5 AZS UEK Kraków 13 marca 2022 - 17:00
Heiro Rzeszów 8 - 2 GSF Gliwice 13 marca 2022 - 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 4 - 4 Sośnica Gliwice 13 marca 2022 - 16:00
KS AZS UMCS Lublin 2 - 7 BSF Bochnia 23 marca 2022 - 20:00
GKS Tychy 3 - 4 FC 2016 Siemianowice Śląskie 12 marca 2022 - 18:00
Kolejka 19 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
AZS UŚ Katowice 7 - 1 GKS Tychy 19 marca 2022 - 16:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 1 - 2 KS AZS UMCS Lublin 19 marca 2022 - 18:00
BSF Bochnia 2 - 1 Gwiazda Ruda Śląska 20 marca 2022 - 17:00
Sośnica Gliwice 3 - 2 Heiro Rzeszów 20 marca 2022 - 17:00
GSF Gliwice 5 - 1 Unia Tarnów 20 marca 2022 - 16:00
AZS UEK Kraków 4 - 4 Futsal Nowiny 19 marca 2022 - 14:00
Kolejka 20 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
AZS UŚ Katowice 7 - 6 AZS UEK Kraków 26 marca 2022 - 18:00
Futsal Nowiny 2 - 4 GSF Gliwice 26 marca 2022 - 18:00
Unia Tarnów 3 - 4 Sośnica Gliwice 27 marca 2022 - 17:00
Heiro Rzeszów 3 - 9 BSF Bochnia 27 marca 2022 - 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 4 - 5 FC 2016 Siemianowice Śląskie 27 marca 2022 - 16:00
KS AZS UMCS Lublin 3 - 3 GKS Tychy 27 marca 2022 - 19:00
Kolejka 21 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
KS AZS UMCS Lublin 0 - 1 AZS UŚ Katowice 3 kwietnia 2022 - 15:00
GKS Tychy 5 - 3 Gwiazda Ruda Śląska 2 kwietnia 2022 - 19:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 6 - 2 Heiro Rzeszów 3 kwietnia 2022 - 17:00
BSF Bochnia 9 - 3 Unia Tarnów 3 kwietnia 2022 - 17:00
Sośnica Gliwice 13 - 4 Futsal Nowiny 3 kwietnia 2022 - 12:00
GSF Gliwice 3 - 10 AZS UEK Kraków 2 kwietnia 2022 - 17:30
Kolejka 22 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły]  
AZS UŚ Katowice 2 - 2 GSF Gliwice 10 kwietnia 2022 - 17:00
Sośnica Gliwice 5 - 8 AZS UEK Kraków 8 kwietnia 2022 - 20:00
Futsal Nowiny 0 - 11 BSF Bochnia 9 kwietnia 2022 - 18:00
Unia Tarnów 6 - 6 FC 2016 Siemianowice Śląskie 9 kwietnia 2022 - 18:00
Heiro Rzeszów 4 - 7 GKS Tychy 10 kwietnia 2022 - 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 5 - 4 KS AZS UMCS Lublin 9 kwietnia 2022 - 18:00
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE