I liga kobiet - sezon 2021/2022

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. SWD Wodzisław Śląski 8 18 6 0 2 21 - 13 1 3 1 0 0 3 - 1
2. Polonia Środa Wielkopolska 8 18 6 0 2 26 - 10 1 0 0 0 1 1 - 3
3. Sportowa Czwórka Radom 8 16 5 1 2 28 - 17
4. Resovia Rzeszów 8 15 5 0 3 15 - 10 1 3 1 0 0 3 - 1
5. Stomil Olsztyn KKP 8 15 5 0 3 22 - 17 1 0 0 0 1 1 - 3
6. UKS 3 Staszkówka Jelna 7 13 4 1 2 17 - 15 1 1 0 1 0 3 - 3
7. Pogoń Tczew 8 13 4 1 3 32 - 21 1 1 0 1 0 3 - 3
8. Skra Częstochowa 8 12 4 0 4 15 - 15
9. SMS II Łódź 8 12 4 0 4 16 - 22
10. Ząbkovia Ząbki 7 6 2 0 5 10 - 16
11. ROW 1964 Rybnik 7 1 0 1 6 17 - 25
12. Rolnik Biedrzychowice 9 0 0 0 9 10 - 48


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Polonia Środa Wielkopolska 7 - 2 Rolnik Biedrzychowice 14 sierpnia 2021 - 15:00
Skra Częstochowa 0 - 2 Resovia Rzeszów 15 sierpnia 2021 - 16:00
Ząbkovia Ząbki 2 - 4 Pogoń Tczew 14 sierpnia 2021 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 5 - 4 Sportowa Czwórka Radom 15 sierpnia 2021 - 15:00
SWD Wodzisław Śląski 5 - 3 SMS II Łódź 15 sierpnia 2021 - 17:30
ROW 1964 Rybnik 4 - 5 Stomil Olsztyn KKP 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 2 - 7 Stomil Olsztyn KKP 22 sierpnia 2021 - 17:00
SMS II Łódź 3 - 2 ROW 1964 Rybnik 21 sierpnia 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 3 - 2 SWD Wodzisław Śląski 21 sierpnia 2021 - 13:00
Pogoń Tczew 3 - 3 UKS 3 Staszkówka Jelna 21 sierpnia 2021 - 16:00
Resovia Rzeszów 1 - 2 Ząbkovia Ząbki 21 sierpnia 2021 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 2 Skra Częstochowa 21 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Skra Częstochowa 3 - 0 Rolnik Biedrzychowice 28 sierpnia 2021 - 18:00
Ząbkovia Ząbki 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 29 sierpnia 2021 - 13:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 1 - 2 Resovia Rzeszów 29 sierpnia 2021 - 16:00
SWD Wodzisław Śląski 3 - 2 Pogoń Tczew 28 sierpnia 2021 - 17:00
ROW 1964 Rybnik 4 - 4 Sportowa Czwórka Radom 28 sierpnia 2021 - 17:00
Stomil Olsztyn KKP 0 - 3 SMS II Łódź 29 sierpnia 2021 - 14:00
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 0 - 4 SMS II Łódź 4 września 2021 - 16:00
Sportowa Czwórka Radom 2 - 0 Stomil Olsztyn KKP 4 września 2021 - 12:00
Pogoń Tczew 5 - 4 ROW 1964 Rybnik 5 września 2021 - 12:00
Resovia Rzeszów 1 - 2 SWD Wodzisław Śląski 5 września 2021 - 16:30
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 UKS 3 Staszkówka Jelna 4 września 2021 - 15:00
Skra Częstochowa 4 - 2 Ząbkovia Ząbki 5 września 2021 - 17:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Ząbkovia Ząbki 4 - 1 Rolnik Biedrzychowice 12 września 2021 - 14:30
UKS 3 Staszkówka Jelna 3 - 1 Skra Częstochowa 11 września 2021 - 12:00
SWD Wodzisław Śląski 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 11 września 2021 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Resovia Rzeszów 11 września 2021 - 16:30
Stomil Olsztyn KKP 4 - 2 Pogoń Tczew 12 września 2021 - 12:30
SMS II Łódź 1 - 5 Sportowa Czwórka Radom 12 września 2021 - 12:00
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 1 - 6 Sportowa Czwórka Radom 25 września 2021 - 15:00
Pogoń Tczew 5 - 0 SMS II Łódź 25 września 2021 - 12:00
Resovia Rzeszów 3 - 1 Stomil Olsztyn KKP 26 września 2021 - 15:30
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 1 ROW 1964 Rybnik 26 września 2021 - 12:00
Skra Częstochowa 2 - 1 SWD Wodzisław Śląski 26 września 2021 - 17:30
Ząbkovia Ząbki 0 - 1 UKS 3 Staszkówka Jelna 25 września 2021 - 14:30
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
UKS 3 Staszkówka Jelna 4 - 1 Rolnik Biedrzychowice 17 października 2021 - 14:00
SWD Wodzisław Śląski 2 - 0 Ząbkovia Ząbki 14 października 2021 - 16:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Skra Częstochowa 2 października 2021 - 15:00
Stomil Olsztyn KKP 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 2 października 2021 - 11:00
SMS II Łódź 2 - 1 Resovia Rzeszów 3 października 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 3 - 1 Pogoń Tczew 3 października 2021 - 15:00
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 2 - 10 Pogoń Tczew 9 października 2021 - 14:30
Resovia Rzeszów 3 - 1 Sportowa Czwórka Radom 10 października 2021 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 SMS II Łódź 9 października 2021 - 12:00
Skra Częstochowa 1 - 3 Stomil Olsztyn KKP 10 października 2021 - 16:00
Ząbkovia Ząbki - ROW 1964 Rybnik 27 października 2021 - 14:00
UKS 3 Staszkówka Jelna - SWD Wodzisław Śląski 17 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 9 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
SWD Wodzisław Śląski 3 - 1 Rolnik Biedrzychowice 23 października 2021 - 12:00
ROW 1964 Rybnik - UKS 3 Staszkówka Jelna 30 października 2021 - 14:00
Stomil Olsztyn KKP - Ząbkovia Ząbki 31 października 2021 - 12:00
SMS II Łódź - Skra Częstochowa 30 października 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom - Polonia Środa Wielkopolska 30 października 2021 - 12:30
Pogoń Tczew - Resovia Rzeszów 30 października 2021 - 12:00
Kolejka 10 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice - Resovia Rzeszów 7 listopada 2021 - 13:30
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Tczew 7 listopada 2021 - 13:00
Skra Częstochowa - Sportowa Czwórka Radom 7 listopada 2021 - 17:30
Ząbkovia Ząbki - SMS II Łódź 6 listopada 2021 - 14:30
UKS 3 Staszkówka Jelna - Stomil Olsztyn KKP 7 listopada 2021 - 12:30
SWD Wodzisław Śląski - ROW 1964 Rybnik 7 listopada 2021 - 14:30
Kolejka 11 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik - Rolnik Biedrzychowice
Stomil Olsztyn KKP - SWD Wodzisław Śląski 14 listopada 2021 - 12:30
SMS II Łódź - UKS 3 Staszkówka Jelna 14 listopada 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom - Ząbkovia Ząbki
Pogoń Tczew - Skra Częstochowa
Resovia Rzeszów - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 12 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice - Polonia Środa Wielkopolska
Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa
Pogoń Tczew - Ząbkovia Ząbki
Sportowa Czwórka Radom - UKS 3 Staszkówka Jelna
SMS II Łódź - SWD Wodzisław Śląski
Stomil Olsztyn KKP - ROW 1964 Rybnik
Kolejka 13 [szczegóły]  
Stomil Olsztyn KKP - Rolnik Biedrzychowice
ROW 1964 Rybnik - SMS II Łódź
SWD Wodzisław Śląski - Sportowa Czwórka Radom
UKS 3 Staszkówka Jelna - Pogoń Tczew
Ząbkovia Ząbki - Resovia Rzeszów
Skra Częstochowa - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 14 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice - Skra Częstochowa
Polonia Środa Wielkopolska - Ząbkovia Ząbki
Resovia Rzeszów - UKS 3 Staszkówka Jelna
Pogoń Tczew - SWD Wodzisław Śląski
Sportowa Czwórka Radom - ROW 1964 Rybnik
SMS II Łódź - Stomil Olsztyn KKP
Kolejka 15 [szczegóły]  
SMS II Łódź - Rolnik Biedrzychowice
Stomil Olsztyn KKP - Sportowa Czwórka Radom
ROW 1964 Rybnik - Pogoń Tczew
SWD Wodzisław Śląski - Resovia Rzeszów
UKS 3 Staszkówka Jelna - Polonia Środa Wielkopolska
Ząbkovia Ząbki - Skra Częstochowa
Kolejka 16 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice - Ząbkovia Ząbki
Skra Częstochowa - UKS 3 Staszkówka Jelna
Polonia Środa Wielkopolska - SWD Wodzisław Śląski
Resovia Rzeszów - ROW 1964 Rybnik
Pogoń Tczew - Stomil Olsztyn KKP
Sportowa Czwórka Radom - SMS II Łódź
Kolejka 17 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom - Rolnik Biedrzychowice
SMS II Łódź - Pogoń Tczew
Stomil Olsztyn KKP - Resovia Rzeszów
ROW 1964 Rybnik - Polonia Środa Wielkopolska
SWD Wodzisław Śląski - Skra Częstochowa
UKS 3 Staszkówka Jelna - Ząbkovia Ząbki
Kolejka 18 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice - UKS 3 Staszkówka Jelna
Ząbkovia Ząbki - SWD Wodzisław Śląski
Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik
Polonia Środa Wielkopolska - Stomil Olsztyn KKP
Resovia Rzeszów - SMS II Łódź
Pogoń Tczew - Sportowa Czwórka Radom
Kolejka 19 [szczegóły]  
Pogoń Tczew - Rolnik Biedrzychowice
Sportowa Czwórka Radom - Resovia Rzeszów
SMS II Łódź - Polonia Środa Wielkopolska
Stomil Olsztyn KKP - Skra Częstochowa
ROW 1964 Rybnik - Ząbkovia Ząbki
SWD Wodzisław Śląski - UKS 3 Staszkówka Jelna
Kolejka 20 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice - SWD Wodzisław Śląski
UKS 3 Staszkówka Jelna - ROW 1964 Rybnik
Ząbkovia Ząbki - Stomil Olsztyn KKP
Skra Częstochowa - SMS II Łódź
Polonia Środa Wielkopolska - Sportowa Czwórka Radom
Resovia Rzeszów - Pogoń Tczew
Kolejka 21 [szczegóły]  
Resovia Rzeszów - Rolnik Biedrzychowice
Pogoń Tczew - Polonia Środa Wielkopolska
Sportowa Czwórka Radom - Skra Częstochowa
SMS II Łódź - Ząbkovia Ząbki
Stomil Olsztyn KKP - UKS 3 Staszkówka Jelna
ROW 1964 Rybnik - SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 22 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice - ROW 1964 Rybnik
SWD Wodzisław Śląski - Stomil Olsztyn KKP
UKS 3 Staszkówka Jelna - SMS II Łódź
Ząbkovia Ząbki - Sportowa Czwórka Radom
Skra Częstochowa - Pogoń Tczew
Polonia Środa Wielkopolska - Resovia Rzeszów


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22