I liga kobiet - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sportowa Czwórka Radom 20 45 14 3 3 60 - 29
2. Stomil Olsztyn KKP 20 43 14 1 5 61 - 28
3. SWD Wodzisław Śląski 20 41 13 2 5 54 - 30
4. Pogoń Tczew 20 40 13 1 6 72 - 37
5. Resovia Rzeszów 20 39 13 0 7 49 - 23
6. Polonia Środa Wielkopolska 20 35 11 2 7 48 - 27
7. UKS 3 Staszkówka Jelna 20 27 8 3 9 45 - 53
8. Skra Częstochowa 20 26 8 2 10 30 - 33
9. SMS II Łódź 20 18 5 3 12 37 - 50
10. Ząbkovia Ząbki 20 16 5 1 14 29 - 69
11. ROW 1964 Rybnik 20 14 4 2 14 38 - 62
12. Rolnik Biedrzychowice 20 6 2 0 18 27 - 109


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Polonia Środa Wielkopolska 7 - 2 Rolnik Biedrzychowice 14 sierpnia 2021 - 15:00
Skra Częstochowa 0 - 2 Resovia Rzeszów 15 sierpnia 2021 - 16:00
Ząbkovia Ząbki 2 - 4 Pogoń Tczew 14 sierpnia 2021 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 5 - 4 Sportowa Czwórka Radom 15 sierpnia 2021 - 15:00
SWD Wodzisław Śląski 5 - 3 SMS II Łódź 15 sierpnia 2021 - 17:30
ROW 1964 Rybnik 4 - 5 Stomil Olsztyn KKP 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 2 - 7 Stomil Olsztyn KKP 22 sierpnia 2021 - 17:00
SMS II Łódź 3 - 2 ROW 1964 Rybnik 21 sierpnia 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 3 - 2 SWD Wodzisław Śląski 21 sierpnia 2021 - 13:00
Pogoń Tczew 3 - 3 UKS 3 Staszkówka Jelna 21 sierpnia 2021 - 16:00
Resovia Rzeszów 1 - 2 Ząbkovia Ząbki 21 sierpnia 2021 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 2 Skra Częstochowa 21 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Skra Częstochowa 3 - 0 Rolnik Biedrzychowice 28 sierpnia 2021 - 18:00
Ząbkovia Ząbki 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 29 sierpnia 2021 - 13:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 1 - 2 Resovia Rzeszów 29 sierpnia 2021 - 16:00
SWD Wodzisław Śląski 3 - 2 Pogoń Tczew 28 sierpnia 2021 - 17:00
ROW 1964 Rybnik 4 - 4 Sportowa Czwórka Radom 28 sierpnia 2021 - 17:00
Stomil Olsztyn KKP 0 - 3 SMS II Łódź 29 sierpnia 2021 - 14:00
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 0 - 4 SMS II Łódź 4 września 2021 - 16:00
Sportowa Czwórka Radom 2 - 0 Stomil Olsztyn KKP 4 września 2021 - 12:00
Pogoń Tczew 5 - 4 ROW 1964 Rybnik 5 września 2021 - 12:00
Resovia Rzeszów 1 - 2 SWD Wodzisław Śląski 5 września 2021 - 16:30
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 UKS 3 Staszkówka Jelna 4 września 2021 - 15:00
Skra Częstochowa 4 - 2 Ząbkovia Ząbki 5 września 2021 - 17:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Ząbkovia Ząbki 4 - 1 Rolnik Biedrzychowice 12 września 2021 - 14:30
UKS 3 Staszkówka Jelna 3 - 1 Skra Częstochowa 11 września 2021 - 12:00
SWD Wodzisław Śląski 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 11 września 2021 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Resovia Rzeszów 11 września 2021 - 16:30
Stomil Olsztyn KKP 4 - 2 Pogoń Tczew 12 września 2021 - 12:30
SMS II Łódź 1 - 5 Sportowa Czwórka Radom 12 września 2021 - 12:00
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 1 - 6 Sportowa Czwórka Radom 25 września 2021 - 15:00
Pogoń Tczew 5 - 0 SMS II Łódź 25 września 2021 - 12:00
Resovia Rzeszów 3 - 1 Stomil Olsztyn KKP 26 września 2021 - 15:30
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 1 ROW 1964 Rybnik 26 września 2021 - 12:00
Skra Częstochowa 2 - 1 SWD Wodzisław Śląski 26 września 2021 - 17:30
Ząbkovia Ząbki 0 - 1 UKS 3 Staszkówka Jelna 25 września 2021 - 14:30
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
UKS 3 Staszkówka Jelna 4 - 1 Rolnik Biedrzychowice 17 października 2021 - 14:00
SWD Wodzisław Śląski 2 - 0 Ząbkovia Ząbki 14 października 2021 - 16:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Skra Częstochowa 2 października 2021 - 15:00
Stomil Olsztyn KKP 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 2 października 2021 - 11:00
SMS II Łódź 2 - 1 Resovia Rzeszów 3 października 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 3 - 1 Pogoń Tczew 3 października 2021 - 15:00
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 2 - 10 Pogoń Tczew 9 października 2021 - 14:30
Resovia Rzeszów 3 - 1 Sportowa Czwórka Radom 10 października 2021 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 SMS II Łódź 9 października 2021 - 12:00
Skra Częstochowa 1 - 3 Stomil Olsztyn KKP 10 października 2021 - 16:00
Ząbkovia Ząbki 1 - 2 ROW 1964 Rybnik 27 października 2021 - 14:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 3 SWD Wodzisław Śląski 17 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 9 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
SWD Wodzisław Śląski 3 - 1 Rolnik Biedrzychowice 23 października 2021 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 2 - 6 UKS 3 Staszkówka Jelna 1 grudnia 2021 - 18:00
Stomil Olsztyn KKP 4 - 0 Ząbkovia Ząbki 27 listopada 2021 - 12:00
SMS II Łódź 1 - 2 Skra Częstochowa 30 października 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 30 października 2021 - 12:30
Pogoń Tczew 2 - 1 Resovia Rzeszów 30 października 2021 - 12:00
Kolejka 10 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 1 - 6 Resovia Rzeszów 7 listopada 2021 - 13:30
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Pogoń Tczew 7 listopada 2021 - 13:00
Skra Częstochowa 1 - 2 Sportowa Czwórka Radom 7 listopada 2021 - 17:30
Ząbkovia Ząbki 2 - 2 SMS II Łódź 24 listopada 2021 - 18:30
UKS 3 Staszkówka Jelna 1 - 3 Stomil Olsztyn KKP 7 listopada 2021 - 12:30
SWD Wodzisław Śląski 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 27 listopada 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik 6 - 0 Rolnik Biedrzychowice 13 listopada 2021 - 14:00
Stomil Olsztyn KKP 1 - 3 SWD Wodzisław Śląski 25 lutego 2022 - 12:00
SMS II Łódź 3 - 3 UKS 3 Staszkówka Jelna 14 listopada 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 2 - 1 Ząbkovia Ząbki 13 listopada 2021 - 12:00
Pogoń Tczew 1 - 0 Skra Częstochowa 13 listopada 2021 - 12:00
Resovia Rzeszów 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 13 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 12 - 5/6. marca 2022 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 5 marca 2022 - 12:00
Resovia Rzeszów 6 - 0 Skra Częstochowa 6 marca 2022 - 14:45
Pogoń Tczew 10 - 1 Ząbkovia Ząbki 5 marca 2022 - 15:00
Sportowa Czwórka Radom 4 - 0 UKS 3 Staszkówka Jelna 9 marca 2022 - 17:30
SMS II Łódź 0 - 3 SWD Wodzisław Śląski 5 marca 2022 - 12:00
Stomil Olsztyn KKP 6 - 0 ROW 1964 Rybnik 5 marca 2022 - 12:30
Kolejka 13 - 12/13. marca 2022 [szczegóły]  
Stomil Olsztyn KKP 10 - 0 Rolnik Biedrzychowice 13 marca 2022 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 0 SMS II Łódź 12 marca 2022 - 14:00
SWD Wodzisław Śląski 3 - 3 Sportowa Czwórka Radom 12 marca 2022 - 15:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 3 - 6 Pogoń Tczew 12 marca 2022 - 13:00
Ząbkovia Ząbki 1 - 2 Resovia Rzeszów 13 marca 2022 - 14:30
Skra Częstochowa 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 13 marca 2022 - 15:30
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 0 - 5 Skra Częstochowa 19 marca 2022 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 6 - 1 Ząbkovia Ząbki 19 marca 2022 - 15:00
Resovia Rzeszów 5 - 0 UKS 3 Staszkówka Jelna 19 marca 2022 - 15:45
Pogoń Tczew 4 - 2 SWD Wodzisław Śląski 14 kwietnia 2022 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 5 - 0 ROW 1964 Rybnik 19 marca 2022 - 13:30
SMS II Łódź 0 - 2 Stomil Olsztyn KKP 19 marca 2022 - 12:00
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
SMS II Łódź 13 - 0 Rolnik Biedrzychowice 27 marca 2022 - 12:00
Stomil Olsztyn KKP 2 - 0 Sportowa Czwórka Radom 26 marca 2022 - 12:30
ROW 1964 Rybnik 1 - 0 Pogoń Tczew 27 marca 2022 - 16:00
SWD Wodzisław Śląski 3 - 1 Resovia Rzeszów 27 kwietnia 2022 - 14:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 10 kwietnia 2022 - 13:00
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 Skra Częstochowa 14 kwietnia 2022 - 14:00
Kolejka 16 - 19. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 4 - 6 Ząbkovia Ząbki 19 kwietnia 2022 - 15:00
Skra Częstochowa 1 - 2 UKS 3 Staszkówka Jelna 19 kwietnia 2022 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 SWD Wodzisław Śląski 19 kwietnia 2022 - 17:00
Resovia Rzeszów 2 - 1 ROW 1964 Rybnik 20 kwietnia 2022 - 17:00
Pogoń Tczew 4 - 0 Stomil Olsztyn KKP 19 kwietnia 2022 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 4 - 1 SMS II Łódź 20 kwietnia 2022 - 17:30
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 5 - 2 Rolnik Biedrzychowice 23 kwietnia 2022 - 13:30
SMS II Łódź 0 - 4 Pogoń Tczew 23 kwietnia 2022 - 12:30
Stomil Olsztyn KKP 2 - 1 Resovia Rzeszów 24 kwietnia 2022 - 12:30
ROW 1964 Rybnik 1 - 6 Polonia Środa Wielkopolska 23 kwietnia 2022 - 16:30
SWD Wodzisław Śląski 1 - 0 Skra Częstochowa 4 maja 2022 - 18:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 0 Ząbkovia Ząbki 24 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 5 - 3 UKS 3 Staszkówka Jelna 1 maja 2022 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 0 - 10 SWD Wodzisław Śląski 30 kwietnia 2022 - 14:30
Skra Częstochowa 2 - 1 ROW 1964 Rybnik 30 kwietnia 2022 - 15:30
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 Stomil Olsztyn KKP 30 kwietnia 2022 - 15:00
Resovia Rzeszów 4 - 0 SMS II Łódź 1 maja 2022 - 14:00
Pogoń Tczew 1 - 3 Sportowa Czwórka Radom 30 kwietnia 2022 - 12:00
Kolejka 19 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
Pogoń Tczew 4 - 1 Rolnik Biedrzychowice 7 maja 2022 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 1 - 0 Resovia Rzeszów 7 maja 2022 - 13:30
SMS II Łódź 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 7 maja 2022 - 12:00
Stomil Olsztyn KKP 1 - 1 Skra Częstochowa 8 maja 2022 - 18:30
ROW 1964 Rybnik 3 - 4 Ząbkovia Ząbki 7 maja 2022 - 19:00
SWD Wodzisław Śląski 1 - 1 UKS 3 Staszkówka Jelna 7 maja 2022 - 12:00
Kolejka 20 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 3 - 1 SWD Wodzisław Śląski 14 maja 2022 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 4 ROW 1964 Rybnik 15 maja 2022 - 14:00
Ząbkovia Ząbki 0 - 5 Stomil Olsztyn KKP 14 maja 2022 - 12:00
Skra Częstochowa 2 - 1 SMS II Łódź 14 maja 2022 - 19:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Sportowa Czwórka Radom 14 maja 2022 - 15:00
Resovia Rzeszów 3 - 2 Pogoń Tczew 14 maja 2022 - 12:00
Kolejka 21 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Resovia Rzeszów - Rolnik Biedrzychowice 21 maja 2022 - 13:00
Pogoń Tczew - Polonia Środa Wielkopolska 21 maja 2022 - 13:00
Sportowa Czwórka Radom - Skra Częstochowa 21 maja 2022 - 13:00
SMS II Łódź - Ząbkovia Ząbki 21 maja 2022 - 13:00
Stomil Olsztyn KKP - UKS 3 Staszkówka Jelna 21 maja 2022 - 13:00
ROW 1964 Rybnik - SWD Wodzisław Śląski 21 maja 2022 - 13:00
Kolejka 22 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice - ROW 1964 Rybnik 29 maja 2022 - 13:00
SWD Wodzisław Śląski - Stomil Olsztyn KKP 29 maja 2022 - 13:00
UKS 3 Staszkówka Jelna - SMS II Łódź 29 maja 2022 - 13:00
Ząbkovia Ząbki - Sportowa Czwórka Radom 29 maja 2022 - 13:00
Skra Częstochowa - Pogoń Tczew 29 maja 2022 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska - Resovia Rzeszów 29 maja 2022 - 13:00
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE