II liga kobiet - grupa północna - sezon 2021/2022

kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Marcus Gdynia 20 49 16 1 3 65 - 23
2. WAP Włocławek 20 42 13 3 4 67 - 27
3. Medyk II Konin 20 40 13 1 6 53 - 33
4. Unifreeze Górzno 20 39 13 0 7 84 - 38
5. Warta Gorzów Wielkopolski 20 34 11 1 8 51 - 40
6. Loczki Wyszków 19 29 9 2 8 54 - 48
7. SMS III Łódź 20 28 9 1 10 60 - 77
8. Praga Warszawa 20 27 8 3 9 41 - 40
9. Włókniarz Białystok 19 19 6 1 12 30 - 55
10. AZS UW Warszawa 20 16 5 1 14 28 - 66
11. GSS Grodzisk Wielkopolski 18 11 3 2 13 20 - 63 2 6 2 0 0 6 - 4
12. KS Raszyn 20 11 3 2 15 28 - 71 2 0 0 0 2 4 - 6


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Warta Gorzów Wielkopolski 5 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 15 sierpnia 2021 - 12:00
Marcus Gdynia 3 - 2 Unifreeze Górzno 15 sierpnia 2021 - 15:00
Praga Warszawa 1 - 2 Włókniarz Białystok 14 sierpnia 2021 - 12:00
AZS UW Warszawa 3 - 4 WAP Włocławek 14 sierpnia 2021 - 13:30
Medyk II Konin 3 - 2 Loczki Wyszków 14 sierpnia 2021 - 12:00
SMS III Łódź 12 - 0 KS Raszyn 14 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 2 KS Raszyn 22 sierpnia 2021 - 15:00
Loczki Wyszków 2 - 3 SMS III Łódź 21 sierpnia 2021 - 15:00
WAP Włocławek 5 - 2 Medyk II Konin 21 sierpnia 2021 - 12:00
Włókniarz Białystok 1 - 0 AZS UW Warszawa 21 sierpnia 2021 - 12:00
Unifreeze Górzno 3 - 0 Praga Warszawa 22 sierpnia 2021 - 15:00
vo, na boisku 2-1
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Marcus Gdynia 22 sierpnia 2021 - 12:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Marcus Gdynia 3 - 0 GSS Grodzisk Wielkopolski 29 sierpnia 2021 - 12:00
Praga Warszawa 3 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 29 sierpnia 2021 - 14:00
AZS UW Warszawa 1 - 11 Unifreeze Górzno 28 sierpnia 2021 - 16:00
Medyk II Konin 3 - 1 Włókniarz Białystok 28 sierpnia 2021 - 15:00
SMS III Łódź 0 - 6 WAP Włocławek 28 sierpnia 2021 - 15:00
KS Raszyn 3 - 5 Loczki Wyszków 9 września 2021 - 19:00
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 2 Loczki Wyszków 5 września 2021 - 15:00
WAP Włocławek 4 - 0 KS Raszyn 5 września 2021 - 12:00
Włókniarz Białystok 4 - 5 SMS III Łódź 5 września 2021 - 17:00
Unifreeze Górzno 5 - 3 Medyk II Konin 5 września 2021 - 15:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 0 AZS UW Warszawa 5 września 2021 - 12:00
Marcus Gdynia 8 - 2 Praga Warszawa 5 września 2021 - 15:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Praga Warszawa 4 - 0 GSS Grodzisk Wielkopolski 11 września 2021 - 12:00
AZS UW Warszawa 0 - 5 Marcus Gdynia 11 września 2021 - 13:30
Medyk II Konin 4 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 12 września 2021 - 16:00
SMS III Łódź 3 - 2 Unifreeze Górzno 12 września 2021 - 15:00
KS Raszyn 2 - 3 Włókniarz Białystok 12 września 2021 - 12:00
Loczki Wyszków 2 - 2 WAP Włocławek 12 września 2021 - 15:30
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 1 WAP Włocławek 26 września 2021 - 12:00
Włókniarz Białystok 1 - 3 Loczki Wyszków 26 września 2021 - 13:00
Unifreeze Górzno 9 - 0 KS Raszyn 13 października 2021 - 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 6 - 0 SMS III Łódź 25 września 2021 - 12:00
Marcus Gdynia 4 - 1 Medyk II Konin 25 września 2021 - 15:00
Praga Warszawa 6 - 2 AZS UW Warszawa 25 września 2021 - 16:30
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 3 AZS UW Warszawa 2 października 2021 - 12:00
Medyk II Konin 4 - 2 Praga Warszawa 3 października 2021 - 15:00
SMS III Łódź 4 - 3 Marcus Gdynia 3 października 2021 - 15:00
KS Raszyn 1 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski 2 października 2021 - 15:00
Loczki Wyszków 2 - 1 Unifreeze Górzno 2 października 2021 - 15:00
WAP Włocławek 9 - 0 Włókniarz Białystok 3 października 2021 - 12:00
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 3 Włókniarz Białystok 9 października 2021 - 12:00
Unifreeze Górzno 0 - 4 WAP Włocławek 9 października 2021 - 14:00
Warta Gorzów Wielkopolski 3 - 2 Loczki Wyszków 10 października 2021 - 12:00
Marcus Gdynia 3 - 0 KS Raszyn 9 października 2021 - 12:00
vo
Praga Warszawa 3 - 4 SMS III Łódź 9 października 2021 - 12:00
Medyk II Konin 3 - 2 AZS UW Warszawa 10 października 2021 - 14:00
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Medyk II Konin 5 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 17 października 2021 - 13:30
SMS III Łódź 10 - 0 AZS UW Warszawa 16 października 2021 - 12:00
KS Raszyn 1 - 1 Praga Warszawa 17 października 2021 - 13:00
Loczki Wyszków 1 - 7 Marcus Gdynia 17 października 2021 - 12:00
WAP Włocławek 0 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 17 października 2021 - 12:00
Włókniarz Białystok 3 - 4 Unifreeze Górzno 17 października 2021 - 16:00
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 8 Unifreeze Górzno 31 października 2021 - 14:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Włókniarz Białystok 6 marca 2022 - 12:00
Marcus Gdynia 2 - 2 WAP Włocławek 31 października 2021 - 17:00
Praga Warszawa 3 - 1 Loczki Wyszków 30 października 2021 - 12:00
AZS UW Warszawa 1 - 3 KS Raszyn 30 października 2021 - 14:30
Medyk II Konin 4 - 0 SMS III Łódź 24 października 2021 - 14:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
SMS III Łódź 5 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 7 listopada 2021 - 14:30
KS Raszyn 2 - 5 Medyk II Konin 6 listopada 2021 - 15:00
Loczki Wyszków 5 - 3 AZS UW Warszawa 24 października 2021 - 13:30
WAP Włocławek 4 - 0 Praga Warszawa 7 listopada 2021 - 12:00
Włókniarz Białystok 1 - 4 Marcus Gdynia 7 listopada 2021 - 11:00
Unifreeze Górzno 4 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski 7 listopada 2021 - 12:30
Kolejka 12 - 12/13. marca 2022 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 4 Warta Gorzów Wielkopolski 9 kwietnia 2022 - 12:00
Unifreeze Górzno 3 - 1 Marcus Gdynia 11 maja 2022 - 17:00
Włókniarz Białystok 2 - 2 Praga Warszawa 12 marca 2022 - 12:30
WAP Włocławek 1 - 2 AZS UW Warszawa 13 marca 2022 - 12:00
Loczki Wyszków 1 - 0 Medyk II Konin 13 marca 2022 - 15:00
KS Raszyn 5 - 0 SMS III Łódź 12 marca 2022 - 14:00
Kolejka 13 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
KS Raszyn 2 - 3 GSS Grodzisk Wielkopolski 19 marca 2022 - 15:00
SMS III Łódź 0 - 4 Loczki Wyszków 19 marca 2022 - 17:00
Medyk II Konin 2 - 1 WAP Włocławek 20 marca 2022 - 15:00
AZS UW Warszawa 2 - 1 Włókniarz Białystok 19 marca 2022 - 14:00
Praga Warszawa 3 - 2 Unifreeze Górzno 19 marca 2022 - 12:00
Marcus Gdynia 5 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski 19 marca 2022 - 18:00
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 2 Marcus Gdynia 27 marca 2022 - 14:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Praga Warszawa 26 marca 2022 - 12:00
Unifreeze Górzno 4 - 1 AZS UW Warszawa 27 marca 2022 - 13:00
Włókniarz Białystok 0 - 3 Medyk II Konin 26 marca 2022 - 13:30
WAP Włocławek 2 - 2 SMS III Łódź 26 marca 2022 - 12:00
Loczki Wyszków 6 - 3 KS Raszyn 27 marca 2022 - 14:00
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Loczki Wyszków - GSS Grodzisk Wielkopolski 18 maja 2022 - 16:00
KS Raszyn 2 - 0 WAP Włocławek 11 maja 2022 - 18:00
SMS III Łódź 8 - 1 Włókniarz Białystok 2 kwietnia 2022 - 17:00
Medyk II Konin 1 - 0 Unifreeze Górzno 6 kwietnia 2022 - 16:00
AZS UW Warszawa 0 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski 4 maja 2022 - 14:30
Praga Warszawa 0 - 2 Marcus Gdynia 2 kwietnia 2022 - 12:00
Kolejka 16 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 1 Praga Warszawa 16 kwietnia 2022 - 16:00
Marcus Gdynia 2 - 0 AZS UW Warszawa 15 kwietnia 2022 - 10:00
Warta Gorzów Wielkopolski 4 - 2 Medyk II Konin 16 kwietnia 2022 - 12:00
Unifreeze Górzno 10 - 0 SMS III Łódź 13 kwietnia 2022 - 15:00
Włókniarz Białystok 3 - 0 KS Raszyn 16 kwietnia 2022 - 12:30
WAP Włocławek 4 - 3 Loczki Wyszków 16 kwietnia 2022 - 12:00
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
WAP Włocławek 6 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 24 kwietnia 2022 - 12:00
Loczki Wyszków 3 - 1 Włókniarz Białystok 10 kwietnia 2022 - 13:00
KS Raszyn 0 - 4 Unifreeze Górzno 24 kwietnia 2022 - 16:00
SMS III Łódź 0 - 9 Warta Gorzów Wielkopolski 23 kwietnia 2022 - 17:00
Medyk II Konin 2 - 1 Marcus Gdynia 23 kwietnia 2022 - 11:30
AZS UW Warszawa 0 - 3 Praga Warszawa 23 kwietnia 2022 - 13:30
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły]  
AZS UW Warszawa 1 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 30 kwietnia 2022 - 13:30
Praga Warszawa 0 - 0 Medyk II Konin 30 kwietnia 2022 - 12:00
Marcus Gdynia 6 - 2 SMS III Łódź 30 kwietnia 2022 - 13:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 KS Raszyn 30 kwietnia 2022 - 14:00
Unifreeze Górzno 5 - 4 Loczki Wyszków 1 maja 2022 - 15:00
Włókniarz Białystok 1 - 2 WAP Włocławek 30 kwietnia 2022 - 12:00
Kolejka 19 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
Włókniarz Białystok - GSS Grodzisk Wielkopolski 8 maja 2022 - 12:00
WAP Włocławek 5 - 4 Unifreeze Górzno 8 maja 2022 - 14:00
Loczki Wyszków 6 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski 8 maja 2022 - 14:00
KS Raszyn 0 - 1 Marcus Gdynia 7 maja 2022 - 14:00
SMS III Łódź 0 - 3 Praga Warszawa 7 maja 2022 - 17:00
AZS UW Warszawa 1 - 0 Medyk II Konin 8 maja 2022 - 16:00
Kolejka 20 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 6 Medyk II Konin 15 maja 2022 - 16:00
AZS UW Warszawa 6 - 2 SMS III Łódź 14 maja 2022 - 16:00
Praga Warszawa 4 - 1 KS Raszyn 14 maja 2022 - 12:00
Marcus Gdynia 1 - 0 Loczki Wyszków 15 maja 2022 - 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 5 WAP Włocławek 15 maja 2022 - 12:00
Unifreeze Górzno 3 - 0 Włókniarz Białystok 14 maja 2022 - 13:00
Kolejka 21 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Unifreeze Górzno - GSS Grodzisk Wielkopolski 22 maja 2022 - 14:00
Włókniarz Białystok - Warta Gorzów Wielkopolski 22 maja 2022 - 14:00
WAP Włocławek - Marcus Gdynia 22 maja 2022 - 14:00
Loczki Wyszków - Praga Warszawa 22 maja 2022 - 14:00
KS Raszyn - AZS UW Warszawa 22 maja 2022 - 14:00
SMS III Łódź - Medyk II Konin 22 maja 2022 - 14:00
Kolejka 22 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski - SMS III Łódź 29 maja 2022 - 14:00
Medyk II Konin - KS Raszyn 29 maja 2022 - 14:00
AZS UW Warszawa - Loczki Wyszków 29 maja 2022 - 14:00
Praga Warszawa - WAP Włocławek 29 maja 2022 - 14:00
Marcus Gdynia - Włókniarz Białystok 29 maja 2022 - 14:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Unifreeze Górzno 29 maja 2022 - 14:00
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE