II liga kobiet - grupa północna - sezon 2022/2023

kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Nowy Świt Górzno 11 28 9 1 1 38 - 9
2. Lech/UAM Poznań 10 27 9 0 1 47 - 7
3. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 24 8 0 3 37 - 19
4. WAP Włocławek 10 20 6 2 2 27 - 18
5. AZS UW Warszawa 11 16 5 1 5 19 - 19
6. Medyk II Konin 11 14 4 2 5 18 - 15 1 3 1 0 0 4 - 1
7. Włókniarz Białystok 11 14 4 2 5 16 - 24 1 0 0 0 1 1 - 4
8. Loczki Wyszków 11 13 4 1 6 21 - 32 1 3 1 0 0 4 - 3
9. KS Raszyn 11 13 4 1 6 32 - 49 1 0 0 0 1 3 - 4
10. PTC Pabianice 11 8 2 2 7 12 - 24
11. GSS Grodzisk Wielkopolski 11 6 1 3 7 16 - 29
12. Praga Warszawa 11 4 1 1 9 15 - 53


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
PTC Pabianice 4 - 1 Praga Warszawa 13 sierpnia 2022 - 15:00
Lech/UAM Poznań 2 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 13 sierpnia 2022 - 12:00
KS Raszyn 3 - 0 Medyk II Konin 13 sierpnia 2022 - 11:00
vo, na boisku 0-5
Loczki Wyszków 2 - 3 WAP Włocławek 14 sierpnia 2022 - 17:00
AZS UW Warszawa 1 - 5 Nowy Świt Górzno 13 sierpnia 2022 - 16:00
Włókniarz Białystok 2 - 2 GSS Grodzisk Wielkopolski 13 sierpnia 2022 - 12:30
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Praga Warszawa 3 - 2 GSS Grodzisk Wielkopolski 20 sierpnia 2022 - 14:00
Nowy Świt Górzno 6 - 0 Włókniarz Białystok 21 sierpnia 2022 - 15:00
WAP Włocławek 4 - 2 AZS UW Warszawa 20 sierpnia 2022 - 12:00
Medyk II Konin 3 - 0 Loczki Wyszków 21 sierpnia 2022 - 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 - 3 KS Raszyn 20 sierpnia 2022 - 13:00
PTC Pabianice 0 - 3 Lech/UAM Poznań 20 sierpnia 2022 - 15:00
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Lech/UAM Poznań 15 - 0 Praga Warszawa 27 sierpnia 2022 - 12:00
KS Raszyn 2 - 0 PTC Pabianice 27 sierpnia 2022 - 16:00
Loczki Wyszków 5 - 3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 28 sierpnia 2022 - 17:00
AZS UW Warszawa 1 - 0 Medyk II Konin 28 sierpnia 2022 - 11:00
Włókniarz Białystok 0 - 0 WAP Włocławek 27 sierpnia 2022 - 15:30
GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 1 Nowy Świt Górzno 27 sierpnia 2022 - 12:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Praga Warszawa 0 - 6 Nowy Świt Górzno 4 września 2022 - 14:00
WAP Włocławek 2 - 0 GSS Grodzisk Wielkopolski 4 września 2022 - 12:00
Medyk II Konin 4 - 1 Włókniarz Białystok 3 września 2022 - 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 1 AZS UW Warszawa 3 września 2022 - 13:00
PTC Pabianice 1 - 4 Loczki Wyszków 4 września 2022 - 15:00
Lech/UAM Poznań 9 - 2 KS Raszyn 3 września 2022 - 12:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
KS Raszyn 6 - 4 Praga Warszawa 11 września 2022 - 15:00
Loczki Wyszków 0 - 4 Lech/UAM Poznań 11 września 2022 - 15:00
AZS UW Warszawa 2 - 0 PTC Pabianice 10 września 2022 - 12:30
Włókniarz Białystok 0 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 września 2022 - 15:30
GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 1 Medyk II Konin 11 września 2022 - 15:00
Nowy Świt Górzno 6 - 2 WAP Włocławek 10 września 2022 - 16:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Praga Warszawa 2 - 3 WAP Włocławek 18 września 2022 - 14:00
Medyk II Konin 1 - 1 Nowy Świt Górzno 18 września 2022 - 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 - 0 GSS Grodzisk Wielkopolski 17 września 2022 - 13:00
PTC Pabianice 1 - 2 Włókniarz Białystok 18 września 2022 - 12:00
Lech/UAM Poznań 2 - 0 AZS UW Warszawa 17 września 2022 - 12:00
KS Raszyn 3 - 4 Loczki Wyszków 18 września 2022 - 14:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Loczki Wyszków 2 - 1 Praga Warszawa 25 września 2022 - 17:00
AZS UW Warszawa 6 - 3 KS Raszyn 25 września 2022 - 11:00
Włókniarz Białystok 1 - 4 Lech/UAM Poznań 24 września 2022 - 18:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 3 PTC Pabianice 25 września 2022 - 12:00
Nowy Świt Górzno 2 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 września 2022 - 15:00
WAP Włocławek 2 - 1 Medyk II Konin 25 września 2022 - 12:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Praga Warszawa 0 - 4 Medyk II Konin 15 października 2022 - 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 - 2 WAP Włocławek 15 października 2022 - 15:00
PTC Pabianice 0 - 2 Nowy Świt Górzno 15 października 2022 - 13:00
Lech/UAM Poznań 5 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 15 października 2022 - 12:00
KS Raszyn 4 - 3 Włókniarz Białystok 15 października 2022 - 12:00
Loczki Wyszków 1 - 4 AZS UW Warszawa 16 października 2022 - 14:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
AZS UW Warszawa 0 - 0 Praga Warszawa 23 października 2022 - 13:30
Włókniarz Białystok 2 - 0 Loczki Wyszków 22 października 2022 - 13:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 4 - 4 KS Raszyn 22 października 2022 - 12:00
Nowy Świt Górzno 0 - 2 Lech/UAM Poznań 22 października 2022 - 14:00
WAP Włocławek 2 - 2 PTC Pabianice 23 października 2022 - 12:00
Medyk II Konin 1 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 23 października 2022 - 14:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Praga Warszawa 3 - 8 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 października 2022 - 14:00
PTC Pabianice 1 - 1 Medyk II Konin 29 października 2022 - 13:00
Lech/UAM Poznań - WAP Włocławek 29 października 2022 - 12:00
KS Raszyn 2 - 4 Nowy Świt Górzno 29 października 2022 - 12:00
Loczki Wyszków 3 - 3 GSS Grodzisk Wielkopolski 29 października 2022 - 13:00
AZS UW Warszawa 0 - 2 Włókniarz Białystok 30 października 2022 - 11:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Włókniarz Białystok 3 - 1 Praga Warszawa 5 listopada 2022 - 15:30
GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 2 AZS UW Warszawa 5 listopada 2022 - 12:00
Nowy Świt Górzno 5 - 0 Loczki Wyszków 6 listopada 2022 - 14:00
WAP Włocławek 7 - 0 KS Raszyn 6 listopada 2022 - 12:00
Medyk II Konin 2 - 1 Lech/UAM Poznań 6 listopada 2022 - 13:30
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 - 0 PTC Pabianice 6 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 12 [szczegóły]  
Praga Warszawa - PTC Pabianice
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Lech/UAM Poznań
Medyk II Konin - KS Raszyn
WAP Włocławek - Loczki Wyszków
Nowy Świt Górzno - AZS UW Warszawa
GSS Grodzisk Wielkopolski - Włókniarz Białystok
Kolejka 13 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski - Praga Warszawa
Włókniarz Białystok - Nowy Świt Górzno
AZS UW Warszawa - WAP Włocławek
Loczki Wyszków - Medyk II Konin
KS Raszyn - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Lech/UAM Poznań - PTC Pabianice
Kolejka 14 [szczegóły]  
Praga Warszawa - Lech/UAM Poznań
PTC Pabianice - KS Raszyn
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Loczki Wyszków
Medyk II Konin - AZS UW Warszawa
WAP Włocławek - Włókniarz Białystok
Nowy Świt Górzno - GSS Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 15 [szczegóły]  
Nowy Świt Górzno - Praga Warszawa
GSS Grodzisk Wielkopolski - WAP Włocławek
Włókniarz Białystok - Medyk II Konin
AZS UW Warszawa - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Loczki Wyszków - PTC Pabianice
KS Raszyn - Lech/UAM Poznań
Kolejka 16 [szczegóły]  
Praga Warszawa - KS Raszyn
Lech/UAM Poznań - Loczki Wyszków
PTC Pabianice - AZS UW Warszawa
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Włókniarz Białystok
Medyk II Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski
WAP Włocławek - Nowy Świt Górzno
Kolejka 17 [szczegóły]  
WAP Włocławek - Praga Warszawa
Nowy Świt Górzno - Medyk II Konin
GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Włókniarz Białystok - PTC Pabianice
AZS UW Warszawa - Lech/UAM Poznań
Loczki Wyszków - KS Raszyn
Kolejka 18 [szczegóły]  
Praga Warszawa - Loczki Wyszków
KS Raszyn - AZS UW Warszawa
Lech/UAM Poznań - Włókniarz Białystok
PTC Pabianice - GSS Grodzisk Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Nowy Świt Górzno
Medyk II Konin - WAP Włocławek
Kolejka 19 [szczegóły]  
Medyk II Konin - Praga Warszawa
WAP Włocławek - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Nowy Świt Górzno - PTC Pabianice
GSS Grodzisk Wielkopolski - Lech/UAM Poznań
Włókniarz Białystok - KS Raszyn
AZS UW Warszawa - Loczki Wyszków
Kolejka 20 [szczegóły]  
Praga Warszawa - AZS UW Warszawa
Loczki Wyszków - Włókniarz Białystok
KS Raszyn - GSS Grodzisk Wielkopolski
Lech/UAM Poznań - Nowy Świt Górzno
PTC Pabianice - WAP Włocławek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Medyk II Konin
Kolejka 21 [szczegóły]  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Praga Warszawa
Medyk II Konin - PTC Pabianice
WAP Włocławek - Lech/UAM Poznań
Nowy Świt Górzno - KS Raszyn
GSS Grodzisk Wielkopolski - Loczki Wyszków
Włókniarz Białystok - AZS UW Warszawa
Kolejka 22 [szczegóły]  
Praga Warszawa - Włókniarz Białystok
AZS UW Warszawa - GSS Grodzisk Wielkopolski
Loczki Wyszków - Nowy Świt Górzno
KS Raszyn - WAP Włocławek
Lech/UAM Poznań - Medyk II Konin
PTC Pabianice - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE