II liga kobiet - grupa południowa - sezon 2021/2022
Statystyki drużyn

Pogoń Zduńska Wola

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Pogoń Zduńska Wola 1 - 0 Prądniczanka Kraków +3 15 sierpnia 2021 - 17:00 (Nd)
2 Podgórze Kraków 1 - 2 Pogoń Zduńska Wola +3 22 sierpnia 2021 - 17:00 (Nd)
3 Pogoń Zduńska Wola 1 - 4 Bielawianka Bielawa 0 29 sierpnia 2021 - 16:00 (Nd)
4 Pogoń Zduńska Wola 2 - 0 KSP Kielce +3 5 września 2021 - 11:00 (Nd)
5 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 0 Pogoń Zduńska Wola 0 11 września 2021 - 16:00 (Sb)
6 Pogoń Zduńska Wola - Ziemia Lubińska Czerniec 26 września 2021 - 16:00 (Nd)
 anulowany, było 4-1
7 Wanda Nowa Huta Kraków 1 - 1 Pogoń Zduńska Wola +1 2 października 2021 - 15:00 (Sb)
8 Pogoń Zduńska Wola 2 - 4 Śląsk II Wrocław 0 23 października 2021 - 15:00 (Sb)
9 Respekt Myślenice 4 - 0 Pogoń Zduńska Wola 0 17 października 2021 - 14:00 (Nd)
10 Pogoń Zduńska Wola 1 - 3 Unia Lublin 0 31 października 2021 - 14:00 (Nd)
11 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 1 Pogoń Zduńska Wola +1 7 listopada 2021 - 14:00 (Nd)
12 Prądniczanka Kraków 1 - 1 Pogoń Zduńska Wola +1 12 marca 2022 - 14:00 (Sb)
13 Pogoń Zduńska Wola 0 - 2 Podgórze Kraków 0 20 marca 2022 - 15:00 (Nd)
14 Bielawianka Bielawa 1 - 1 Pogoń Zduńska Wola +1 27 marca 2022 - 12:00 (Nd)
15 KSP Kielce 2 - 0 Pogoń Zduńska Wola 0 10 kwietnia 2022 - 17:30 (Nd)
16 Pogoń Zduńska Wola 1 - 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 16 kwietnia 2022 - 16:00 (Sb)
17Pogoń Zduńska Wola pauzuje23/24. kwietnia 2022
18 Pogoń Zduńska Wola 1 - 6 Wanda Nowa Huta Kraków 0 1 maja 2022 - 16:00 (Nd)
19 Śląsk II Wrocław 1 - 1 Pogoń Zduńska Wola +1 8 maja 2022 - 13:00 (Nd)
20 Pogoń Zduńska Wola 2 - 5 Respekt Myślenice 0 15 maja 2022 - 16:00 (Nd)
21 Unia Lublin 4 - 0 Pogoń Zduńska Wola 0 22 maja 2022 - 15:30 (Nd)
22 Pogoń Zduńska Wola 1 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna +1 29 maja 2022 - 14:00 (Nd)

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: <b>Pogoń Zduńska Wola</b> - Prądniczanka Kraków 1 - 0
6
Kolejka 2: Podgórze Kraków - <b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b> 1 - 2
6
Kolejka 3: <b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b> - Bielawianka Bielawa 1 - 4
9
Kolejka 4: <b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b> - KSP Kielce 2 - 0
9
Kolejka 5: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - <b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b> 1 - 0
10
Kolejka 7: Wanda Nowa Huta Kraków - <b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
10
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b> - Śląsk II Wrocław 2 - 4
10
Kolejka 9: Respekt Myślenice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 0
10
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Unia Lublin 1 - 3
11
Kolejka 11: Sokół Kolbuszowa Dolna - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
12
Kolejka 12: Prądniczanka Kraków - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
12
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Podgórze Kraków 0 - 2
13
Kolejka 14: Bielawianka Bielawa - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
13
Kolejka 15: KSP Kielce - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
13
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 4
13
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wanda Nowa Huta Kraków 1 - 6
14
Kolejka 19: Śląsk II Wrocław - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
14
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Respekt Myślenice 2 - 5
14
Kolejka 21: Unia Lublin - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 0
15
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Zduńska Wola</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 1
12345789101112131415161819202122

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 10 7 2 1 7 12 - 29
Na wyjeździe1081547 - 17
Suma2015361119 - 46


© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE