II liga kobiet - grupa południowa - sezon 2021/2022

dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bielawianka Bielawa 8 24 8 0 0 22 - 4
2. Respekt Myślenice 9 22 7 1 1 34 - 8 1 1 0 1 0 1 - 1
3. Śląsk II Wrocław 9 22 7 1 1 26 - 7 1 1 0 1 0 1 - 1
4. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 9 20 6 2 1 32 - 5
5. Pogoń Zduńska Wola 9 13 4 1 4 13 - 16
6. Sokół Kolbuszowa Dolna 9 13 4 1 4 11 - 25
7. Unia Lublin 8 10 3 1 4 14 - 13
8. Wanda Nowa Huta Kraków 9 8 2 2 5 8 - 17
9. Podgórze Kraków 9 7 2 1 6 22 - 21
10. Prądniczanka Kraków 9 6 2 0 7 9 - 27 1 3 1 0 0 2 - 1
11. KSP Kielce 9 6 2 0 7 8 - 17 1 0 0 0 1 1 - 2
12. Ziemia Lubińska Czerniec 7 0 0 0 7 1 - 40


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Podgórze Kraków 0 - 4 Bielawianka Bielawa 14 sierpnia 2021 - 12:00
Pogoń Zduńska Wola 1 - 0 Prądniczanka Kraków 15 sierpnia 2021 - 17:00
KSP Kielce 1 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 sierpnia 2021 - 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 2 Unia Lublin 14 sierpnia 2021 - 14:00
Ziemia Lubińska Czerniec 0 - 2 Respekt Myślenice 14 sierpnia 2021 - 17:00
Wanda Nowa Huta Kraków 1 - 2 Śląsk II Wrocław 14 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa 2 - 0 Śląsk II Wrocław 21 sierpnia 2021 - 12:00
Respekt Myślenice 5 - 0 Wanda Nowa Huta Kraków 21 sierpnia 2021 - 13:00
Unia Lublin - Ziemia Lubińska Czerniec 23 października 2021 - 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 sierpnia 2021 - 17:00
Prądniczanka Kraków 2 - 1 KSP Kielce 22 sierpnia 2021 - 18:00
Podgórze Kraków 1 - 2 Pogoń Zduńska Wola 22 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 1 - 4 Bielawianka Bielawa 29 sierpnia 2021 - 16:00
KSP Kielce 3 - 1 Podgórze Kraków 29 sierpnia 2021 - 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 - 0 Prądniczanka Kraków 28 sierpnia 2021 - 13:00
Ziemia Lubińska Czerniec 0 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 28 sierpnia 2021 - 15:00
Wanda Nowa Huta Kraków 1 - 2 Unia Lublin 28 sierpnia 2021 - 16:00
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Respekt Myślenice 28 sierpnia 2021 - 16:30
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa 3 - 1 Respekt Myślenice 5 września 2021 - 12:00
Unia Lublin 0 - 2 Śląsk II Wrocław 4 września 2021 - 15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 2 Wanda Nowa Huta Kraków 4 września 2021 - 15:30
Prądniczanka Kraków 4 - 0 Ziemia Lubińska Czerniec 4 września 2021 - 13:00
Podgórze Kraków 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 września 2021 - 12:00
Pogoń Zduńska Wola 2 - 0 KSP Kielce 5 września 2021 - 11:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
KSP Kielce 1 - 2 Bielawianka Bielawa 12 września 2021 - 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 0 Pogoń Zduńska Wola 11 września 2021 - 16:00
Ziemia Lubińska Czerniec 0 - 13 Podgórze Kraków 11 września 2021 - 15:00
Wanda Nowa Huta Kraków 2 - 1 Prądniczanka Kraków 12 września 2021 - 16:00
Śląsk II Wrocław 7 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 12 września 2021 - 12:00
Respekt Myślenice 3 - 1 Unia Lublin 12 września 2021 - 15:00
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa 2 - 1 Unia Lublin 26 września 2021 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 7 Respekt Myślenice 25 września 2021 - 11:30
Prądniczanka Kraków 1 - 3 Śląsk II Wrocław 25 września 2021 - 12:00
Podgórze Kraków 1 - 0 Wanda Nowa Huta Kraków 26 września 2021 - 16:00
Pogoń Zduńska Wola 4 - 1 Ziemia Lubińska Czerniec 26 września 2021 - 16:00
KSP Kielce 0 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 26 września 2021 - 15:00
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 2 Bielawianka Bielawa 2 października 2021 - 16:00
Ziemia Lubińska Czerniec 0 - 2 KSP Kielce 2 października 2021 - 15:00
Wanda Nowa Huta Kraków 1 - 1 Pogoń Zduńska Wola 2 października 2021 - 15:00
Śląsk II Wrocław 2 - 0 Podgórze Kraków 3 października 2021 - 14:30
Respekt Myślenice 6 - 0 Prądniczanka Kraków 2 października 2021 - 12:00
Unia Lublin 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 października 2021 - 15:30
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa 3 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 października 2021 - 12:00
Prądniczanka Kraków 0 - 4 Unia Lublin 9 października 2021 - 12:00
Podgórze Kraków 3 - 5 Respekt Myślenice 10 października 2021 - 14:00
Pogoń Zduńska Wola 2 - 4 Śląsk II Wrocław 23 października 2021 - 15:00
KSP Kielce 0 - 1 Wanda Nowa Huta Kraków 10 października 2021 - 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 - 0 Ziemia Lubińska Czerniec 9 października 2021 - 16:00
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Ziemia Lubińska Czerniec - Bielawianka Bielawa 16 października 2021 - 15:00
Wanda Nowa Huta Kraków 0 - 3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 października 2021 - 15:00
Śląsk II Wrocław 5 - 0 KSP Kielce 16 października 2021 - 18:00
Respekt Myślenice 4 - 0 Pogoń Zduńska Wola 17 października 2021 - 14:00
Unia Lublin 4 - 2 Podgórze Kraków 16 października 2021 - 15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 1 Prądniczanka Kraków 16 października 2021 - 13:00
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa - Prądniczanka Kraków 31 października 2021 - 12:00
Podgórze Kraków - Sokół Kolbuszowa Dolna 30 października 2021 - 14:00
Pogoń Zduńska Wola - Unia Lublin 31 października 2021 - 14:00
KSP Kielce - Respekt Myślenice 30 października 2021 - 14:30
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Śląsk II Wrocław 30 października 2021 - 15:00
Ziemia Lubińska Czerniec - Wanda Nowa Huta Kraków 31 października 2021 - 14:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Wanda Nowa Huta Kraków - Bielawianka Bielawa 6 listopada 2021 - 12:00
Śląsk II Wrocław - Ziemia Lubińska Czerniec 6 listopada 2021 - 12:00
Respekt Myślenice - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 listopada 2021 - 12:00
Unia Lublin - KSP Kielce 6 listopada 2021 - 15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna - Pogoń Zduńska Wola 7 listopada 2021 - 12:00
Prądniczanka Kraków - Podgórze Kraków 7 listopada 2021 - 18:00
Kolejka 12 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa - Podgórze Kraków
Prądniczanka Kraków - Pogoń Zduńska Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna - KSP Kielce
Unia Lublin - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Respekt Myślenice - Ziemia Lubińska Czerniec
Śląsk II Wrocław - Wanda Nowa Huta Kraków
Kolejka 13 [szczegóły]  
Śląsk II Wrocław - Bielawianka Bielawa
Wanda Nowa Huta Kraków - Respekt Myślenice
Ziemia Lubińska Czerniec - Unia Lublin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Sokół Kolbuszowa Dolna
KSP Kielce - Prądniczanka Kraków
Pogoń Zduńska Wola - Podgórze Kraków
Kolejka 14 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa - Pogoń Zduńska Wola
Podgórze Kraków - KSP Kielce
Prądniczanka Kraków - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna - Ziemia Lubińska Czerniec
Unia Lublin - Wanda Nowa Huta Kraków
Respekt Myślenice - Śląsk II Wrocław
Kolejka 15 [szczegóły]  
Respekt Myślenice - Bielawianka Bielawa
Śląsk II Wrocław - Unia Lublin
Wanda Nowa Huta Kraków - Sokół Kolbuszowa Dolna
Ziemia Lubińska Czerniec - Prądniczanka Kraków
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Podgórze Kraków
KSP Kielce - Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 16 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa - KSP Kielce
Pogoń Zduńska Wola - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Podgórze Kraków - Ziemia Lubińska Czerniec
Prądniczanka Kraków - Wanda Nowa Huta Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna - Śląsk II Wrocław
Unia Lublin - Respekt Myślenice
Kolejka 17 [szczegóły]  
Unia Lublin - Bielawianka Bielawa
Respekt Myślenice - Sokół Kolbuszowa Dolna
Śląsk II Wrocław - Prądniczanka Kraków
Wanda Nowa Huta Kraków - Podgórze Kraków
Ziemia Lubińska Czerniec - Pogoń Zduńska Wola
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KSP Kielce
Kolejka 18 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KSP Kielce - Ziemia Lubińska Czerniec
Pogoń Zduńska Wola - Wanda Nowa Huta Kraków
Podgórze Kraków - Śląsk II Wrocław
Prądniczanka Kraków - Respekt Myślenice
Sokół Kolbuszowa Dolna - Unia Lublin
Kolejka 19 [szczegóły]  
Sokół Kolbuszowa Dolna - Bielawianka Bielawa
Unia Lublin - Prądniczanka Kraków
Respekt Myślenice - Podgórze Kraków
Śląsk II Wrocław - Pogoń Zduńska Wola
Wanda Nowa Huta Kraków - KSP Kielce
Ziemia Lubińska Czerniec - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 20 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa - Ziemia Lubińska Czerniec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Wanda Nowa Huta Kraków
KSP Kielce - Śląsk II Wrocław
Pogoń Zduńska Wola - Respekt Myślenice
Podgórze Kraków - Unia Lublin
Prądniczanka Kraków - Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 21 [szczegóły]  
Prądniczanka Kraków - Bielawianka Bielawa
Sokół Kolbuszowa Dolna - Podgórze Kraków
Unia Lublin - Pogoń Zduńska Wola
Respekt Myślenice - KSP Kielce
Śląsk II Wrocław - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Wanda Nowa Huta Kraków - Ziemia Lubińska Czerniec
Kolejka 22 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa - Wanda Nowa Huta Kraków
Ziemia Lubińska Czerniec - Śląsk II Wrocław
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Respekt Myślenice
KSP Kielce - Unia Lublin
Pogoń Zduńska Wola - Sokół Kolbuszowa Dolna
Podgórze Kraków - Prądniczanka Kraków


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22