1 |
AZS UJ II Kraków |
5 - 0 |
KSP Kielce |
+3 |
23 sierpnia 2022
23.08 - 18:30 (Wt) |
2 |
Wanda Kraków |
2 - 0 |
AZS UJ II Kraków |
0 |
20 sierpnia 2022
20.08 - 11:00 (Sb) |
3 |
AZS UJ II Kraków |
4 - 1 |
Rolnik Biedrzychowice |
+3 |
27 sierpnia 2022
27.08 - 14:00 (Sb) |
4 |
Ślęza Wrocław |
0 - 2 |
AZS UJ II Kraków |
+3 |
3 września 2022
3.09 - 13:30 (Sb) |
5 |
AZS UJ II Kraków |
2 - 0 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
+3 |
10 września 2022
10.09 - 12:15 (Sb) |
6 |
Podgórze Kraków |
1 - 4 |
AZS UJ II Kraków |
+3 |
18 września 2022
18.09 - 12:00 (Nd) |
7 |
AZS UJ II Kraków |
2 - 6 |
ROW 1964 Rybnik |
0 |
25 września 2022
25.09 - 16:00 (Nd) |
8 |
AZS UJ II Kraków |
2 - 3 |
Respekt Myślenice |
0 |
15 października 2022
15.10 - 15:30 (Sb) |
9 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 2 |
AZS UJ II Kraków |
+3 |
22 października 2022
22.10 - 13:00 (Sb) |
10 |
AZS UJ II Kraków |
4 - 0 |
Pogoń Zduńska Wola |
+3 |
20 listopada 2022
20.11 - 12:30 (Nd) |
11 |
Unia Lublin |
0 - 3 |
AZS UJ II Kraków |
+3 |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 (Nd) |
12 |
KSP Kielce |
1 - 5 |
AZS UJ II Kraków |
+3 |
12 marca 2023
12.03 - 20:00 (Nd) |
13 |
AZS UJ II Kraków |
1 - 1 |
Wanda Kraków |
+1 |
18 marca 2023
18.03 - 16:00 (Sb) |
14 |
Rolnik Biedrzychowice |
3 - 4 |
AZS UJ II Kraków |
+3 |
26 marca 2023
26.03 - 12:00 (Nd) |
15 |
AZS UJ II Kraków |
2 - 2 |
Ślęza Wrocław |
+1 |
1 kwietnia 2023
1.04 - 13:00 (Sb) |
16 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
0 - 2 |
AZS UJ II Kraków |
+3 |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 (Sb) |
17 |
AZS UJ II Kraków |
6 - 0 |
Podgórze Kraków |
+3 |
23 kwietnia 2023
23.04 - 18:00 (Nd) |
18 |
ROW 1964 Rybnik |
6 - 0 |
AZS UJ II Kraków |
0 |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 (Sb) |
19 |
Respekt Myślenice |
3 - 4 |
AZS UJ II Kraków |
+3 |
7 maja 2023
7.05 - 12:00 (Nd) |
20 |
AZS UJ II Kraków |
0 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
0 |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 (Sb) |
21 |
Pogoń Zduńska Wola |
0 - 3 |
AZS UJ II Kraków |
+3 |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 (Nd) |
22 |
AZS UJ II Kraków |
7 - 6 |
Unia Lublin |
+3 |
27 maja 2023
27.05 - 14:00 (Sb) |