II liga kobiet - grupa południowa - sezon 2022/2023

dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Respekt Myślenice 11 28 9 1 1 29 - 7
2. Ślęza Wrocław 11 27 9 0 2 43 - 9
3. ROW 1964 Rybnik 11 25 8 1 2 54 - 17
4. AZS UJ II Kraków 11 24 8 0 3 30 - 14
5. Wanda Kraków 11 23 7 2 2 27 - 14
6. Unia Lublin 11 15 5 0 6 19 - 23
7. Sokół Kolbuszowa Dolna 11 14 4 2 5 22 - 25
8. Pogoń Zduńska Wola 11 13 4 1 6 16 - 34
9. KSP Kielce 11 10 3 1 7 7 - 29
10. Podgórze Kraków 11 7 2 1 8 12 - 33
11. Dąb Zabierzów Bocheński 11 4 1 1 9 14 - 39
12. Rolnik Biedrzychowice 11 3 1 0 10 6 - 35


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 4 - 0 ROW 1964 Rybnik 13 sierpnia 2022 - 18:00
Dąb Zabierzów Bocheński 2 - 1 Rolnik Biedrzychowice 13 sierpnia 2022 - 16:00
Podgórze Kraków 0 - 3 Wanda Kraków 14 sierpnia 2022 - 14:00
AZS UJ II Kraków 5 - 0 KSP Kielce 23 sierpnia 2022 - 18:30
Respekt Myślenice 1 - 0 Unia Lublin 13 sierpnia 2022 - 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 2 Pogoń Zduńska Wola 13 sierpnia 2022 - 15:30
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik 7 - 2 Pogoń Zduńska Wola 20 sierpnia 2022 - 16:00
Unia Lublin 2 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 21 sierpnia 2022 - 16:00
KSP Kielce 0 - 0 Respekt Myślenice 21 sierpnia 2022 - 13:00
Wanda Kraków 2 - 0 AZS UJ II Kraków 20 sierpnia 2022 - 11:00
Rolnik Biedrzychowice 0 - 4 Podgórze Kraków 9 października 2022 - 15:00
Ślęza Wrocław 12 - 1 Dąb Zabierzów Bocheński 20 sierpnia 2022 - 13:30
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Dąb Zabierzów Bocheński 2 - 6 ROW 1964 Rybnik 28 sierpnia 2022 - 13:00
Podgórze Kraków 1 - 3 Ślęza Wrocław 28 sierpnia 2022 - 17:00
AZS UJ II Kraków 4 - 1 Rolnik Biedrzychowice 27 sierpnia 2022 - 14:00
Respekt Myślenice 2 - 1 Wanda Kraków 28 sierpnia 2022 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 0 KSP Kielce 27 sierpnia 2022 - 12:30
Pogoń Zduńska Wola 2 - 1 Unia Lublin 28 sierpnia 2022 - 16:30
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik 7 - 0 Unia Lublin 3 września 2022 - 16:00
KSP Kielce 1 - 3 Pogoń Zduńska Wola 4 września 2022 - 12:00
Wanda Kraków 2 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 września 2022 - 12:00
Rolnik Biedrzychowice 0 - 1 Respekt Myślenice 4 września 2022 - 15:00
Ślęza Wrocław 0 - 2 AZS UJ II Kraków 3 września 2022 - 13:30
Dąb Zabierzów Bocheński 1 - 1 Podgórze Kraków 3 września 2022 - 14:30
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Podgórze Kraków 0 - 4 ROW 1964 Rybnik 10 września 2022 - 13:00
AZS UJ II Kraków 2 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 10 września 2022 - 12:15
Respekt Myślenice 0 - 1 Ślęza Wrocław 11 września 2022 - 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 1 Rolnik Biedrzychowice 2 października 2022 - 15:00
Pogoń Zduńska Wola 0 - 4 Wanda Kraków 11 września 2022 - 16:00
Unia Lublin 3 - 0 KSP Kielce 10 września 2022 - 14:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik 9 - 0 KSP Kielce 17 września 2022 - 16:00
Wanda Kraków 2 - 1 Unia Lublin 17 września 2022 - 12:00
Rolnik Biedrzychowice 2 - 0 Pogoń Zduńska Wola 18 września 2022 - 12:00
Ślęza Wrocław 3 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 września 2022 - 12:00
Dąb Zabierzów Bocheński 0 - 2 Respekt Myślenice 18 września 2022 - 12:00
Podgórze Kraków 1 - 4 AZS UJ II Kraków 18 września 2022 - 12:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
AZS UJ II Kraków 2 - 6 ROW 1964 Rybnik 25 września 2022 - 16:00
Respekt Myślenice 7 - 0 Podgórze Kraków 25 września 2022 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 2 Dąb Zabierzów Bocheński 24 września 2022 - 15:00
Pogoń Zduńska Wola 0 - 5 Ślęza Wrocław 25 września 2022 - 16:00
Unia Lublin 5 - 0 Rolnik Biedrzychowice 24 września 2022 - 12:00
KSP Kielce 1 - 2 Wanda Kraków 24 września 2022 - 12:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Wanda Kraków 15 października 2022 - 14:00
Rolnik Biedrzychowice 0 - 1 KSP Kielce 16 października 2022 - 12:00
Ślęza Wrocław 5 - 1 Unia Lublin 15 października 2022 - 18:00
Dąb Zabierzów Bocheński 1 - 3 Pogoń Zduńska Wola 15 października 2022 - 16:00
Podgórze Kraków 1 - 4 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 października 2022 - 13:00
AZS UJ II Kraków 2 - 3 Respekt Myślenice 15 października 2022 - 15:30
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Respekt Myślenice 3 - 2 ROW 1964 Rybnik 23 października 2022 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 2 AZS UJ II Kraków 22 października 2022 - 13:00
Pogoń Zduńska Wola 3 - 2 Podgórze Kraków 23 października 2022 - 15:00
Unia Lublin 3 - 2 Dąb Zabierzów Bocheński 23 października 2022 - 14:00
KSP Kielce 2 - 1 Ślęza Wrocław 22 października 2022 - 14:15
Wanda Kraków 3 - 0 Rolnik Biedrzychowice 22 października 2022 - 12:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik 6 - 1 Rolnik Biedrzychowice 29 października 2022 - 14:00
Ślęza Wrocław 3 - 2 Wanda Kraków 29 października 2022 - 18:00
Dąb Zabierzów Bocheński 0 - 1 KSP Kielce 30 października 2022 - 14:00
Podgórze Kraków 0 - 3 Unia Lublin 29 października 2022 - 12:00
AZS UJ II Kraków 4 - 0 Pogoń Zduńska Wola 20 listopada 2022 - 12:30
Respekt Myślenice 5 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 października 2022 - 12:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 5 ROW 1964 Rybnik 5 listopada 2022 - 12:30
Pogoń Zduńska Wola 1 - 5 Respekt Myślenice 9 października 2022 - 15:00
Unia Lublin 0 - 3 AZS UJ II Kraków 6 listopada 2022 - 13:30
KSP Kielce 1 - 2 Podgórze Kraków 5 listopada 2022 - 11:45
Wanda Kraków 4 - 3 Dąb Zabierzów Bocheński 5 listopada 2022 - 10:30
Rolnik Biedrzychowice 0 - 6 Ślęza Wrocław 6 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 12 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik - Ślęza Wrocław
Rolnik Biedrzychowice - Dąb Zabierzów Bocheński
Wanda Kraków - Podgórze Kraków
KSP Kielce - AZS UJ II Kraków
Unia Lublin - Respekt Myślenice
Pogoń Zduńska Wola - Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 13 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola - ROW 1964 Rybnik
Sokół Kolbuszowa Dolna - Unia Lublin
Respekt Myślenice - KSP Kielce
AZS UJ II Kraków - Wanda Kraków
Podgórze Kraków - Rolnik Biedrzychowice
Dąb Zabierzów Bocheński - Ślęza Wrocław
Kolejka 14 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik - Dąb Zabierzów Bocheński
Ślęza Wrocław - Podgórze Kraków
Rolnik Biedrzychowice - AZS UJ II Kraków
Wanda Kraków - Respekt Myślenice
KSP Kielce - Sokół Kolbuszowa Dolna
Unia Lublin - Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 15 [szczegóły]  
Unia Lublin - ROW 1964 Rybnik
Pogoń Zduńska Wola - KSP Kielce
Sokół Kolbuszowa Dolna - Wanda Kraków
Respekt Myślenice - Rolnik Biedrzychowice
AZS UJ II Kraków - Ślęza Wrocław
Podgórze Kraków - Dąb Zabierzów Bocheński
Kolejka 16 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik - Podgórze Kraków
Dąb Zabierzów Bocheński - AZS UJ II Kraków
Ślęza Wrocław - Respekt Myślenice
Rolnik Biedrzychowice - Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Kraków - Pogoń Zduńska Wola
KSP Kielce - Unia Lublin
Kolejka 17 [szczegóły]  
KSP Kielce - ROW 1964 Rybnik
Unia Lublin - Wanda Kraków
Pogoń Zduńska Wola - Rolnik Biedrzychowice
Sokół Kolbuszowa Dolna - Ślęza Wrocław
Respekt Myślenice - Dąb Zabierzów Bocheński
AZS UJ II Kraków - Podgórze Kraków
Kolejka 18 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik - AZS UJ II Kraków
Podgórze Kraków - Respekt Myślenice
Dąb Zabierzów Bocheński - Sokół Kolbuszowa Dolna
Ślęza Wrocław - Pogoń Zduńska Wola
Rolnik Biedrzychowice - Unia Lublin
Wanda Kraków - KSP Kielce
Kolejka 19 [szczegóły]  
Wanda Kraków - ROW 1964 Rybnik
KSP Kielce - Rolnik Biedrzychowice
Unia Lublin - Ślęza Wrocław
Pogoń Zduńska Wola - Dąb Zabierzów Bocheński
Sokół Kolbuszowa Dolna - Podgórze Kraków
Respekt Myślenice - AZS UJ II Kraków
Kolejka 20 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik - Respekt Myślenice
AZS UJ II Kraków - Sokół Kolbuszowa Dolna
Podgórze Kraków - Pogoń Zduńska Wola
Dąb Zabierzów Bocheński - Unia Lublin
Ślęza Wrocław - KSP Kielce
Rolnik Biedrzychowice - Wanda Kraków
Kolejka 21 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice - ROW 1964 Rybnik
Wanda Kraków - Ślęza Wrocław
KSP Kielce - Dąb Zabierzów Bocheński
Unia Lublin - Podgórze Kraków
Pogoń Zduńska Wola - AZS UJ II Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna - Respekt Myślenice
Kolejka 22 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik - Sokół Kolbuszowa Dolna
Respekt Myślenice - Pogoń Zduńska Wola
AZS UJ II Kraków - Unia Lublin
Podgórze Kraków - KSP Kielce
Dąb Zabierzów Bocheński - Wanda Kraków
Ślęza Wrocław - Rolnik Biedrzychowice


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE