dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, pomorskie, śląskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
SMS III Łódź |
2 - 2 |
Skra Częstochowa |
16 sierpnia 2020
16.08 - 12:30 |
WAP Włocławek |
14 - 1 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
3 - 2 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Bielawianka Bielawa |
3 - 4 |
Unifreeze Górzno |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Medyk II Konin |
3 - 0 |
Śląsk II Wrocław |
16 września 2020
16.09 - 16:00 |
Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
1 - 1 |
Śląsk II Wrocław |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
Unifreeze Górzno |
2 - 0 |
Medyk II Konin |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
5 - 1 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
1 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
SMS III Łódź |
1 - 5 |
WAP Włocławek |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Pauza: Bielawianka Bielawa, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
WAP Włocławek |
2 - 4 |
Skra Częstochowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
0 - 3 |
SMS III Łódź |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
0 - 0 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Bielawianka Bielawa |
4 - 4 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Śląsk II Wrocław |
4 - 1 |
Unifreeze Górzno |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Pauza: Medyk II Konin, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
1 - 1 |
Unifreeze Górzno |
6 września 2020
6.09 - 18:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
1 - 4 |
Medyk II Konin |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
1 - 6 |
Bielawianka Bielawa |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
SMS III Łódź |
3 - 1 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
6 września 2020
6.09 - 12:30 |
WAP Włocławek |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Pauza: Śląsk II Wrocław, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Kotwica Kołobrzeg AP |
1 - 4 |
Skra Częstochowa |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
2 - 4 |
WAP Włocławek |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Bielawianka Bielawa |
4 - 2 |
SMS III Łódź |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Medyk II Konin |
13 - 0 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Śląsk II Wrocław |
5 - 1 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Pauza: Unifreeze Górzno, |
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
1 - 0 |
Unifreeze Górzno |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
0 - 6 |
Śląsk II Wrocław |
21 października 2020
21.10 - 16:30 |
SMS III Łódź |
1 - 3 |
Medyk II Konin |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
WAP Włocławek |
4 - 3 |
Bielawianka Bielawa |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
4 - 1 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Pauza: Skra Częstochowa, |
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
1 - 7 |
Skra Częstochowa |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Bielawianka Bielawa |
2 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Medyk II Konin |
1 - 1 |
WAP Włocławek |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Śląsk II Wrocław |
0 - 4 |
SMS III Łódź |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Unifreeze Górzno |
7 - 1 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, |
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
3 - 2 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
11 października 2020
11.10 - 16:00 |
SMS III Łódź |
1 - 5 |
Unifreeze Górzno |
11 października 2020
11.10 - 12:30 |
WAP Włocławek |
2 - 1 |
Śląsk II Wrocław |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
1 - 3 |
Medyk II Konin |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
3 - 3 |
Bielawianka Bielawa |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec, |
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Bielawianka Bielawa |
0 - 2 |
Skra Częstochowa |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Medyk II Konin |
9 - 1 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Śląsk II Wrocław |
1 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Unifreeze Górzno |
0 - 0 |
WAP Włocławek |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
4 - 2 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Pauza: SMS III Łódź, |
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
13 - 0 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
31 października 2020
31.10 - 16:00 |
SMS III Łódź |
1 - 2 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
0 - 4 |
Unifreeze Górzno |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
2 - 1 |
Śląsk II Wrocław |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Bielawianka Bielawa |
8 - 3 |
Medyk II Konin |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Pauza: WAP Włocławek, |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Medyk II Konin |
0 - 2 |
Skra Częstochowa |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Śląsk II Wrocław |
4 - 0 |
Bielawianka Bielawa |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Unifreeze Górzno |
5 - 0 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
1 - 6 |
WAP Włocławek |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
3 - 4 |
SMS III Łódź |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Pauza: Kotwica Kołobrzeg AP, |
Kolejka 12 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
4 - 2 |
SMS III Łódź |
14 marca 2021
14.03 - 16:00 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
0 - 4 |
WAP Włocławek |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
14 marca 2021
14.03 - 16:00 |
Unifreeze Górzno |
0 - 1 |
Bielawianka Bielawa |
10 kwietnia 2021
10.04 - 11:00 |
Śląsk II Wrocław |
4 - 3 |
Medyk II Konin |
14 marca 2021
14.03 - 12:00 |
Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski, |
Kolejka 13 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
1 - 1 |
Skra Częstochowa |
21 marca 2021
21.03 - 16:00 |
Medyk II Konin |
4 - 3 |
Unifreeze Górzno |
21 marca 2021
21.03 - 15:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
1 - 2 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
20 marca 2021
20.03 - 12:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
1 - 1 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
21 marca 2021
21.03 - 12:00 |
WAP Włocławek |
2 - 5 |
SMS III Łódź |
21 marca 2021
21.03 - 12:00 |
Pauza: Bielawianka Bielawa, |
Kolejka 14 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
2 - 1 |
WAP Włocławek |
27 marca 2021
27.03 - 17:00 |
SMS III Łódź |
3 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
28 marca 2021
28.03 - 15:00 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
0 - 3 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
28 marca 2021
28.03 - 15:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
4 - 1 |
Bielawianka Bielawa |
28 marca 2021
28.03 - 16:00 |
Unifreeze Górzno |
2 - 0 |
Śląsk II Wrocław |
27 marca 2021
27.03 - 12:00 |
Pauza: Medyk II Konin, |
Kolejka 15 - 1. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Unifreeze Górzno |
1 - 2 |
Skra Częstochowa |
1 kwietnia 2021
1.04 - 13:00 |
Medyk II Konin |
0 - 1 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
2 kwietnia 2021
2.04 - 16:30 |
Bielawianka Bielawa |
7 - 0 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
1 kwietnia 2021
1.04 - 16:30 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
1 - 0 |
SMS III Łódź |
1 kwietnia 2021
1.04 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
0 - 2 |
WAP Włocławek |
1 kwietnia 2021
1.04 - 16:00 |
Pauza: Śląsk II Wrocław, |
Kolejka 16 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
18 kwietnia 2021
18.04 - 16:00 |
WAP Włocławek |
2 - 1 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
18 kwietnia 2021
18.04 - 14:00 |
SMS III Łódź |
0 - 3 |
Bielawianka Bielawa |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:30 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
0 - 5 |
Medyk II Konin |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
3 - 2 |
Śląsk II Wrocław |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:30 |
Pauza: Unifreeze Górzno, |
Kolejka 17 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Unifreeze Górzno |
1 - 0 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
Śląsk II Wrocław |
9 - 1 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Medyk II Konin |
6 - 1 |
SMS III Łódź |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Bielawianka Bielawa |
0 - 4 |
WAP Włocławek |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Pauza: Skra Częstochowa, |
Kolejka 18 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
4 - 0 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
2 - 4 |
Bielawianka Bielawa |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
WAP Włocławek |
3 - 3 |
Medyk II Konin |
11 maja 2021
11.05 - 19:00 |
SMS III Łódź |
1 - 5 |
Śląsk II Wrocław |
2 maja 2021
2.05 - 16:30 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
0 - 3 |
Unifreeze Górzno |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, |
Kolejka 19 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
3 - 2 |
Skra Częstochowa |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Unifreeze Górzno |
1 - 3 |
SMS III Łódź |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Śląsk II Wrocław |
1 - 3 |
WAP Włocławek |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Medyk II Konin |
9 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Bielawianka Bielawa |
3 - 1 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec, |
Kolejka 20 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
4 - 1 |
Bielawianka Bielawa |
16 maja 2021
16.05 - 18:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
3 - 2 |
Medyk II Konin |
15 maja 2021
15.05 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
1 - 1 |
Śląsk II Wrocław |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
WAP Włocławek |
6 - 3 |
Unifreeze Górzno |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
0 - 7 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Pauza: SMS III Łódź, |
Kolejka 21 - 23. maja 2021 [szczegóły] | |
Ziemia Lubińska Czerniec |
0 - 6 |
Skra Częstochowa |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
5 - 0 |
SMS III Łódź |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Unifreeze Górzno |
8 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Śląsk II Wrocław |
5 - 4 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
Medyk II Konin |
6 - 0 |
Bielawianka Bielawa |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Pauza: WAP Włocławek, |
Kolejka 22 - 30. maja 2021 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
2 - 3 |
Medyk II Konin |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Bielawianka Bielawa |
3 - 1 |
Śląsk II Wrocław |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
0 - 0 |
Unifreeze Górzno |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
WAP Włocławek |
4 - 1 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
SMS III Łódź |
5 - 0 |
Ziemia Lubińska Czerniec |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Pauza: Kotwica Kołobrzeg AP, . |
|