Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
KS Kutno |
2 - 1 |
Polonia Warszawa |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Olimpia Zambrów |
2 - 0 |
Unia Skierniewice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
2 - 0 |
Huragan Morąg |
9 sierpnia 2020
9.08 - 16:00 |
RKS Radomsko |
1 - 4 |
Legia II Warszawa |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Jagiellonia II Białystok |
1 - 3 |
Znicz Biała Piska |
8 sierpnia 2020
8.08 - 12:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
0 - 2 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
GKS Wikielec |
5 - 1 |
KS Wasilków |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:00 |
Pelikan Łowicz |
1 - 1 |
Broń Radom |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:15 |
Błonianka Błonie |
3 - 2 |
Ursus Warszawa |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
0 - 1 |
Legionovia Legionowo |
19 sierpnia 2020
19.08 - 17:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
5 - 1 |
Concordia Elbląg |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
2 - 0 |
Concordia Elbląg |
15 sierpnia 2020
15.08 - 19:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 3 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Ursus Warszawa |
1 - 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Broń Radom |
2 - 0 |
Błonianka Błonie |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
KS Wasilków |
1 - 3 |
Pelikan Łowicz |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
3 - 1 |
GKS Wikielec |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Znicz Biała Piska |
1 - 2 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Legia II Warszawa |
1 - 1 |
Jagiellonia II Białystok |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Huragan Morąg |
1 - 1 |
RKS Radomsko |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Unia Skierniewice |
5 - 0 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
7 października 2020
7.10 - 15:30 |
KS Kutno |
4 - 2 |
Olimpia Zambrów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Olimpia Zambrów |
1 - 2 |
Polonia Warszawa |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
1 - 1 |
KS Kutno |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
RKS Radomsko |
1 - 1 |
Unia Skierniewice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Jagiellonia II Białystok |
0 - 1 |
Huragan Morąg |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
1 - 4 |
Legia II Warszawa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
GKS Wikielec |
3 - 3 |
Znicz Biała Piska |
22 sierpnia 2020
22.08 - 14:00 |
Pelikan Łowicz |
0 - 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:15 |
Błonianka Błonie |
7 - 0 |
KS Wasilków |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
5 - 0 |
Broń Radom |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
3 - 2 |
Ursus Warszawa |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Concordia Elbląg |
0 - 2 |
Legionovia Legionowo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
0 - 1 |
Legionovia Legionowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 19:00 |
Ursus Warszawa |
3 - 1 |
Concordia Elbląg |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Broń Radom |
1 - 1 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
KS Wasilków |
0 - 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
3 - 1 |
Błonianka Błonie |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Znicz Biała Piska |
1 - 1 |
Pelikan Łowicz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Legia II Warszawa |
6 - 1 |
GKS Wikielec |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Huragan Morąg |
2 - 4 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Unia Skierniewice |
1 - 2 |
Jagiellonia II Białystok |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
KS Kutno |
0 - 0 |
RKS Radomsko |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Olimpia Zambrów |
4 - 1 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
28 sierpnia 2020
28.08 - 16:30 |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
3 - 3 |
Polonia Warszawa |
30 września 2020
30.09 - 18:00 |
RKS Radomsko |
2 - 1 |
Olimpia Zambrów |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Jagiellonia II Białystok |
1 - 0 |
KS Kutno |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
2 - 1 |
Unia Skierniewice |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
GKS Wikielec |
3 - 1 |
Huragan Morąg |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Pelikan Łowicz |
3 - 1 |
Legia II Warszawa |
6 września 2020
6.09 - 11:15 |
Błonianka Błonie |
6 - 3 |
Znicz Biała Piska |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
1 - 3 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
2 - 0 |
KS Wasilków |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Concordia Elbląg |
2 - 0 |
Broń Radom |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
Ursus Warszawa |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
2 - 1 |
Ursus Warszawa |
12 września 2020
12.09 - 18:00 |
Broń Radom |
0 - 2 |
Legionovia Legionowo |
13 września 2020
13.09 - 19:00 |
KS Wasilków |
0 - 3 |
Concordia Elbląg |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 - 1 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Znicz Biała Piska |
0 - 1 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Legia II Warszawa |
1 - 1 |
Błonianka Błonie |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Huragan Morąg |
1 - 2 |
Pelikan Łowicz |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Unia Skierniewice |
4 - 1 |
GKS Wikielec |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
KS Kutno |
4 - 1 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Olimpia Zambrów |
1 - 2 |
Jagiellonia II Białystok |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
1 - 2 |
RKS Radomsko |
21 października 2020
21.10 - 18:00 |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
RKS Radomsko |
0 - 4 |
Polonia Warszawa |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Jagiellonia II Białystok |
1 - 1 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
27 lutego 2021
27.02 - 12:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
1 - 0 |
Olimpia Zambrów |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
GKS Wikielec |
2 - 0 |
KS Kutno |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
Unia Skierniewice |
4 - 2 |
Pelikan Łowicz |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Błonianka Błonie |
2 - 3 |
Huragan Morąg |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
4 - 0 |
Legia II Warszawa |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
0 - 1 |
Znicz Biała Piska |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
Concordia Elbląg |
0 - 3 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
19 września 2020
19.09 - 14:30 |
Legionovia Legionowo |
2 - 0 |
KS Wasilków |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Ursus Warszawa |
0 - 2 |
Broń Radom |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
4 - 1 |
Broń Radom |
26 września 2020
26.09 - 18:00 |
KS Wasilków |
0 - 2 |
Ursus Warszawa |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
0 - 0 |
Legionovia Legionowo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Znicz Biała Piska |
1 - 1 |
Concordia Elbląg |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Legia II Warszawa |
0 - 3 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Huragan Morąg |
1 - 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
Unia Skierniewice |
1 - 0 |
Błonianka Błonie |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pelikan Łowicz |
0 - 2 |
KS Kutno |
27 września 2020
27.09 - 11:15 |
Olimpia Zambrów |
4 - 1 |
GKS Wikielec |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
1 - 4 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
RKS Radomsko |
3 - 0 |
Jagiellonia II Białystok |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Jagiellonia II Białystok |
1 - 1 |
Polonia Warszawa |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
1 - 4 |
RKS Radomsko |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
GKS Wikielec |
0 - 0 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
3 października 2020
3.10 - 17:00 |
Pelikan Łowicz |
2 - 1 |
Olimpia Zambrów |
4 października 2020
4.10 - 11:15 |
Błonianka Błonie |
0 - 2 |
KS Kutno |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
1 - 0 |
Unia Skierniewice |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
4 - 3 |
Huragan Morąg |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
Concordia Elbląg |
0 - 1 |
Legia II Warszawa |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 2 |
Znicz Biała Piska |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Ursus Warszawa |
1 - 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Broń Radom |
1 - 1 |
KS Wasilków |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
3 - 0 |
KS Wasilków |
10 października 2020
10.10 - 18:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
0 - 1 |
Broń Radom |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Znicz Biała Piska |
3 - 1 |
Ursus Warszawa |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Legia II Warszawa |
0 - 1 |
Legionovia Legionowo |
21 października 2020
21.10 - 13:00 |
Huragan Morąg |
0 - 3 |
Concordia Elbląg |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Unia Skierniewice |
0 - 3 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
KS Kutno |
3 - 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Olimpia Zambrów |
1 - 3 |
Błonianka Błonie |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
0 - 3 |
Pelikan Łowicz |
11 października 2020
11.10 - 16:00 |
RKS Radomsko |
2 - 0 |
GKS Wikielec |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Jagiellonia II Białystok |
6 - 0 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
1 - 2 |
Polonia Warszawa |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
GKS Wikielec |
2 - 2 |
Jagiellonia II Białystok |
4 listopada 2020
4.11 - 17:00 |
Pelikan Łowicz |
2 - 0 |
RKS Radomsko |
18 października 2020
18.10 - 11:15 |
Błonianka Błonie |
0 - 0 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
2 - 1 |
Olimpia Zambrów |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
3 - 0 |
KS Kutno |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
Concordia Elbląg |
0 - 1 |
Unia Skierniewice |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
Huragan Morąg |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Ursus Warszawa |
0 - 1 |
Legia II Warszawa |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Broń Radom |
1 - 2 |
Znicz Biała Piska |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
KS Wasilków |
1 - 8 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
1 - 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
4 grudnia 2020
4.12 - 18:00 |
Znicz Biała Piska |
5 - 1 |
KS Wasilków |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Legia II Warszawa |
2 - 2 |
Broń Radom |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Huragan Morąg |
0 - 0 |
Ursus Warszawa |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Unia Skierniewice |
4 - 2 |
Legionovia Legionowo |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
KS Kutno |
2 - 1 |
Concordia Elbląg |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Olimpia Zambrów |
1 - 2 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
1 - 4 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
25 października 2020
25.10 - 16:00 |
RKS Radomsko |
1 - 3 |
Błonianka Błonie |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Jagiellonia II Białystok |
2 - 1 |
Pelikan Łowicz |
2 grudnia 2020
2.12 - 13:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
1 - 2 |
GKS Wikielec |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
GKS Wikielec |
1 - 0 |
Polonia Warszawa |
25 listopada 2020
25.11 - 17:00 |
Pelikan Łowicz |
3 - 2 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Błonianka Błonie |
3 - 2 |
Jagiellonia II Białystok |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
3 - 2 |
RKS Radomsko |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
0 - 0 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
25 listopada 2020
25.11 - 13:00 |
Concordia Elbląg |
1 - 1 |
Olimpia Zambrów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Legionovia Legionowo |
2 - 1 |
KS Kutno |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Ursus Warszawa |
0 - 2 |
Unia Skierniewice |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Broń Radom |
0 - 2 |
Huragan Morąg |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
KS Wasilków |
1 - 2 |
Legia II Warszawa |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 - 1 |
Znicz Biała Piska |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
0 - 1 |
Znicz Biała Piska |
7 listopada 2020
7.11 - 17:00 |
Legia II Warszawa |
3 - 1 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Huragan Morąg |
0 - 0 |
KS Wasilków |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Unia Skierniewice |
2 - 0 |
Broń Radom |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
KS Kutno |
1 - 2 |
Ursus Warszawa |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Olimpia Zambrów |
1 - 4 |
Legionovia Legionowo |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
1 - 1 |
Concordia Elbląg |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
RKS Radomsko |
4 - 0 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Jagiellonia II Białystok |
2 - 1 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
7 listopada 2020
7.11 - 15:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
0 - 3 |
Błonianka Błonie |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
GKS Wikielec |
2 - 1 |
Pelikan Łowicz |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Pelikan Łowicz |
2 - 2 |
Polonia Warszawa |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Błonianka Błonie |
2 - 1 |
GKS Wikielec |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
6 - 0 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
1 - 3 |
Jagiellonia II Białystok |
11 listopada 2020
11.11 - 12:30 |
Concordia Elbląg |
2 - 0 |
RKS Radomsko |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Ursus Warszawa |
0 - 0 |
Olimpia Zambrów |
25 listopada 2020
25.11 - 12:00 |
Broń Radom |
3 - 2 |
KS Kutno |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
KS Wasilków |
2 - 5 |
Unia Skierniewice |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 - 1 |
Huragan Morąg |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Znicz Biała Piska |
1 - 0 |
Legia II Warszawa |
5 grudnia 2020
5.12 - 13:00 |
Kolejka 16 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
1 - 0 |
Legia II Warszawa |
14 listopada 2020
14.11 - 17:00 |
Huragan Morąg |
1 - 1 |
Znicz Biała Piska |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Unia Skierniewice |
0 - 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
KS Kutno |
1 - 4 |
KS Wasilków |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Olimpia Zambrów |
0 - 2 |
Broń Radom |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
5 - 1 |
Ursus Warszawa |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
RKS Radomsko |
0 - 0 |
Legionovia Legionowo |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Jagiellonia II Białystok |
1 - 1 |
Concordia Elbląg |
10 marca 2021
10.03 - 12:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
0 - 2 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
GKS Wikielec |
0 - 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Pelikan Łowicz |
1 - 0 |
Błonianka Błonie |
15 listopada 2020
15.11 - 11:15 |
Kolejka 17 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Błonianka Błonie |
1 - 2 |
Polonia Warszawa |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
4 - 0 |
Pelikan Łowicz |
6 grudnia 2020
6.12 - 13:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
0 - 1 |
GKS Wikielec |
21 listopada 2020
21.11 - 11:00 |
Concordia Elbląg |
0 - 0 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Legionovia Legionowo |
2 - 1 |
Jagiellonia II Białystok |
6 marca 2021
6.03 - 13:00 |
Ursus Warszawa |
3 - 1 |
RKS Radomsko |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Broń Radom |
2 - 2 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
KS Wasilków |
3 - 0 |
Olimpia Zambrów |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
0 - 2 |
KS Kutno |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Znicz Biała Piska |
2 - 2 |
Unia Skierniewice |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Legia II Warszawa |
5 - 0 |
Huragan Morąg |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Kolejka 18 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
2 - 2 |
Huragan Morąg |
28 listopada 2020
28.11 - 17:00 |
Unia Skierniewice |
0 - 2 |
Legia II Warszawa |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
KS Kutno |
0 - 3 |
Znicz Biała Piska |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Olimpia Zambrów |
1 - 4 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
28 listopada 2020
28.11 - 12:30 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
1 - 0 |
KS Wasilków |
29 listopada 2020
29.11 - 13:00 |
RKS Radomsko |
3 - 1 |
Broń Radom |
28 listopada 2020
28.11 - 12:00 |
Jagiellonia II Białystok |
2 - 2 |
Ursus Warszawa |
5 grudnia 2020
5.12 - 13:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
2 - 2 |
Legionovia Legionowo |
29 listopada 2020
29.11 - 11:00 |
GKS Wikielec |
0 - 0 |
Concordia Elbląg |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Pelikan Łowicz |
2 - 2 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
29 listopada 2020
29.11 - 11:15 |
Błonianka Błonie |
1 - 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
27 lutego 2021
27.02 - 18:00 |
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
1 - 0 |
Polonia Warszawa |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
1 - 2 |
Błonianka Błonie |
13 marca 2021
13.03 - 12:00 |
Concordia Elbląg |
2 - 1 |
Pelikan Łowicz |
14 marca 2021
14.03 - 12:00 |
Legionovia Legionowo |
3 - 0 |
GKS Wikielec |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Ursus Warszawa |
1 - 2 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
13 marca 2021
13.03 - 13:00 |
Broń Radom |
1 - 3 |
Jagiellonia II Białystok |
14 marca 2021
14.03 - 12:00 |
KS Wasilków |
0 - 3 |
RKS Radomsko |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 - 0 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Znicz Biała Piska |
1 - 1 |
Olimpia Zambrów |
13 marca 2021
13.03 - 14:30 |
Legia II Warszawa |
0 - 0 |
KS Kutno |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Huragan Morąg |
0 - 1 |
Unia Skierniewice |
13 marca 2021
13.03 - 12:00 |
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
0 - 1 |
Unia Skierniewice |
20 marca 2021
20.03 - 17:00 |
KS Kutno |
2 - 1 |
Huragan Morąg |
20 marca 2021
20.03 - 14:00 |
Olimpia Zambrów |
2 - 1 |
Legia II Warszawa |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
0 - 3 |
Znicz Biała Piska |
20 marca 2021
20.03 - 10:00 |
RKS Radomsko |
0 - 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
20 marca 2021
20.03 - 12:00 |
Jagiellonia II Białystok |
5 - 0 |
KS Wasilków |
20 marca 2021
20.03 - 12:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
0 - 0 |
Broń Radom |
20 marca 2021
20.03 - 14:00 |
GKS Wikielec |
0 - 4 |
Ursus Warszawa |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Pelikan Łowicz |
1 - 2 |
Legionovia Legionowo |
21 marca 2021
21.03 - 11:15 |
Błonianka Błonie |
0 - 3 |
Concordia Elbląg |
20 marca 2021
20.03 - 13:30 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
1 - 0 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
2 - 0 |
Polonia Warszawa |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Concordia Elbląg |
1 - 1 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Legionovia Legionowo |
2 - 1 |
Błonianka Błonie |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Ursus Warszawa |
1 - 2 |
Pelikan Łowicz |
27 marca 2021
27.03 - 13:00 |
Broń Radom |
2 - 1 |
GKS Wikielec |
28 marca 2021
28.03 - 12:00 |
KS Wasilków |
0 - 4 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 - 2 |
Jagiellonia II Białystok |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Znicz Biała Piska |
1 - 0 |
RKS Radomsko |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Legia II Warszawa |
4 - 0 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
27 marca 2021
27.03 - 12:00 |
Huragan Morąg |
2 - 3 |
Olimpia Zambrów |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Unia Skierniewice |
2 - 1 |
KS Kutno |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Kolejka 22 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
3 - 3 |
Polonia Warszawa |
3 kwietnia 2021
3.04 - 16:00 |
Legionovia Legionowo |
3 - 1 |
Legia II Warszawa |
3 kwietnia 2021
3.04 - 12:00 |
Znicz Biała Piska |
0 - 2 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
3 kwietnia 2021
3.04 - 14:00 |
Unia Skierniewice |
4 - 0 |
Jagiellonia II Białystok |
2 kwietnia 2021
2.04 - 14:00 |
Pelikan Łowicz |
0 - 1 |
KS Wasilków |
3 kwietnia 2021
3.04 - 16:00 |
Huragan Morąg |
1 - 5 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
2 kwietnia 2021
2.04 - 16:30 |
KS Kutno |
3 - 1 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
3 kwietnia 2021
3.04 - 14:00 |
Błonianka Błonie |
3 - 1 |
Olimpia Zambrów |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
RKS Radomsko |
1 - 2 |
Ursus Warszawa |
3 kwietnia 2021
3.04 - 12:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
2 - 1 |
Concordia Elbląg |
3 kwietnia 2021
3.04 - 11:00 |
GKS Wikielec |
2 - 2 |
Broń Radom |
3 kwietnia 2021
3.04 - 12:00 |
Kolejka 23 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
3 - 0 |
Jagiellonia II Białystok |
11 kwietnia 2021
11.04 - 17:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
3 - 2 |
Unia Skierniewice |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Legia II Warszawa |
3 - 1 |
Znicz Biała Piska |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
1 - 0 |
Legionovia Legionowo |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
KS Wasilków |
0 - 2 |
Broń Radom |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Concordia Elbląg |
4 - 3 |
GKS Wikielec |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
1 - 0 |
Ursus Warszawa |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Olimpia Zambrów |
1 - 1 |
RKS Radomsko |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
1 - 1 |
Błonianka Błonie |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
KS Kutno |
1 - 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
10 kwietnia 2021
10.04 - 14:00 |
Pelikan Łowicz |
1 - 1 |
Huragan Morąg |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:30 |
Kolejka 24 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Legionovia Legionowo |
3 - 3 |
Polonia Warszawa |
18 kwietnia 2021
18.04 - 17:00 |
Znicz Biała Piska |
1 - 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
17 kwietnia 2021
17.04 - 14:00 |
Unia Skierniewice |
2 - 3 |
Legia II Warszawa |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Jagiellonia II Białystok |
1 - 2 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
17 kwietnia 2021
17.04 - 14:00 |
KS Wasilków |
2 - 0 |
Huragan Morąg |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
KS Kutno |
1 - 2 |
Pelikan Łowicz |
17 kwietnia 2021
17.04 - 14:00 |
Błonianka Błonie |
3 - 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
17 kwietnia 2021
17.04 - 13:00 |
RKS Radomsko |
4 - 0 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Olimpia Zambrów |
4 - 2 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Ursus Warszawa |
1 - 0 |
GKS Wikielec |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Broń Radom |
3 - 0 |
Concordia Elbląg |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Kolejka 25 - 21. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Concordia Elbląg |
1 - 0 |
KS Wasilków |
21 kwietnia 2021
21.04 - 17:00 |
Broń Radom |
0 - 1 |
Ursus Warszawa |
21 kwietnia 2021
21.04 - 17:00 |
GKS Wikielec |
2 - 1 |
Olimpia Zambrów |
21 kwietnia 2021
21.04 - 17:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
3 - 1 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
21 kwietnia 2021
21.04 - 15:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
3 - 1 |
RKS Radomsko |
21 kwietnia 2021
21.04 - 17:00 |
Błonianka Błonie |
2 - 2 |
Pelikan Łowicz |
21 kwietnia 2021
21.04 - 17:00 |
Huragan Morąg |
1 - 1 |
KS Kutno |
21 kwietnia 2021
21.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
3 - 0 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
24 kwietnia 2021
24.04 - 19:11 |
Legia II Warszawa |
0 - 3 |
Jagiellonia II Białystok |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
4 - 2 |
Unia Skierniewice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
3 - 2 |
Znicz Biała Piska |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:00 |
KS Wasilków |
0 - 2 |
KS Kutno |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Huragan Morąg |
0 - 2 |
Błonianka Błonie |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
RKS Radomsko |
0 - 3 |
Pelikan Łowicz |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
0 - 0 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
0 - 3 |
GKS Wikielec |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Broń Radom |
1 - 0 |
Olimpia Zambrów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Concordia Elbląg |
0 - 2 |
Ursus Warszawa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Kolejka 27 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Znicz Biała Piska |
3 - 0 |
Polonia Warszawa |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Unia Skierniewice |
5 - 3 |
Legionovia Legionowo |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Jagiellonia II Białystok |
2 - 3 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
1 - 0 |
Legia II Warszawa |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Ursus Warszawa |
3 - 1 |
KS Wasilków |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Olimpia Zambrów |
2 - 1 |
Concordia Elbląg |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
1 - 0 |
Broń Radom |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
GKS Wikielec |
1 - 1 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
1 - 0 |
Pelikan Łowicz |
30 kwietnia 2021
30.04 - 15:00 |
RKS Radomsko |
2 - 2 |
Huragan Morąg |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
KS Kutno |
1 - 0 |
Błonianka Błonie |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Kolejka 28 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
1 - 2 |
Legia II Warszawa |
8 maja 2021
8.05 - 19:11 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
1 - 2 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
8 maja 2021
8.05 - 18:00 |
Legionovia Legionowo |
3 - 1 |
Jagiellonia II Białystok |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
Znicz Biała Piska |
1 - 1 |
Unia Skierniewice |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
KS Wasilków |
1 - 6 |
Błonianka Błonie |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
RKS Radomsko |
0 - 0 |
KS Kutno |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
4 - 2 |
Huragan Morąg |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
Pelikan Łowicz |
0 - 2 |
GKS Wikielec |
8 maja 2021
8.05 - 18:00 |
Broń Radom |
2 - 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
Concordia Elbląg |
1 - 1 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Olimpia Zambrów |
2 - 4 |
Ursus Warszawa |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Kolejka 29 - 12. maja 2021 [szczegóły] | |
Unia Skierniewice |
0 - 1 |
Polonia Warszawa |
12 maja 2021
12.05 - 17:00 |
Jagiellonia II Białystok |
3 - 2 |
Znicz Biała Piska |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
1 - 0 |
Legionovia Legionowo |
12 maja 2021
12.05 - 17:00 |
Legia II Warszawa |
3 - 4 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Kolejka 30 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
0 - 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
15 maja 2021
15.05 - 19:11 |
Legia II Warszawa |
3 - 1 |
Legionovia Legionowo |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
7 - 1 |
Znicz Biała Piska |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Jagiellonia II Białystok |
1 - 2 |
Unia Skierniewice |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Olimpia Zambrów |
3 - 0 |
KS Wasilków |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Ursus Warszawa |
2 - 1 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 - 1 |
Concordia Elbląg |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Broń Radom |
0 - 1 |
Pelikan Łowicz |
14 maja 2021
14.05 - 19:00 |
Huragan Morąg |
1 - 3 |
GKS Wikielec |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
0 - 4 |
KS Kutno |
15 maja 2021
15.05 - 14:00 |
Błonianka Błonie |
1 - 4 |
RKS Radomsko |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Kolejka 31 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Jagiellonia II Białystok |
0 - 2 |
Polonia Warszawa |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
Unia Skierniewice |
0 - 1 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Znicz Biała Piska |
2 - 2 |
Legia II Warszawa |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Legionovia Legionowo |
3 - 1 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
RKS Radomsko |
5 - 0 |
KS Wasilków |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Błonianka Błonie |
1 - 3 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
KS Kutno |
4 - 4 |
GKS Wikielec |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Huragan Morąg |
0 - 4 |
Broń Radom |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pelikan Łowicz |
1 - 2 |
Concordia Elbląg |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 - 1 |
Ursus Warszawa |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
1 - 2 |
Olimpia Zambrów |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Kolejka 32 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
5 - 1 |
Legionovia Legionowo |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
1 - 2 |
Znicz Biała Piska |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Legia II Warszawa |
0 - 0 |
Unia Skierniewice |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
1 - 0 |
Jagiellonia II Białystok |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
KS Wasilków |
0 - 0 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
0 - 1 |
Olimpia Zambrów |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Pelikan Łowicz |
0 - 1 |
Ursus Warszawa |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Concordia Elbląg |
4 - 1 |
Huragan Morąg |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
KS Kutno |
1 - 0 |
Broń Radom |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
GKS Wikielec |
0 - 1 |
Błonianka Błonie |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
RKS Radomsko |
2 - 2 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Kolejka 33 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
1 - 1 |
Polonia Warszawa |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Jagiellonia II Białystok |
1 - 4 |
Legia II Warszawa |
5 czerwca 2021
5.06 - 12:00 |
Unia Skierniewice |
0 - 3 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Znicz Biała Piska |
1 - 6 |
Legionovia Legionowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 14:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
1 - 0 |
KS Wasilków |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
GKS Wikielec |
2 - 0 |
RKS Radomsko |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
Błonianka Błonie |
1 - 3 |
Broń Radom |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Concordia Elbląg |
4 - 2 |
KS Kutno |
4 czerwca 2021
4.06 - 16:30 |
Ursus Warszawa |
3 - 0 |
Huragan Morąg |
4 czerwca 2021
4.06 - 17:00 |
Olimpia Zambrów |
3 - 1 |
Pelikan Łowicz |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
0 - 1 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Kolejka 34 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
4 - 0 |
Znicz Biała Piska |
12 czerwca 2021
12.06 - 19:11 |
Legionovia Legionowo |
4 - 2 |
Unia Skierniewice |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
6 - 0 |
Jagiellonia II Białystok |
11 czerwca 2021
11.06 - 17:00 |
Legia II Warszawa |
2 - 3 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
9 - 1 |
KS Wasilków |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pelikan Łowicz |
3 - 1 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Olimpia Zambrów |
2 - 1 |
Huragan Morąg |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Ursus Warszawa |
3 - 3 |
KS Kutno |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Concordia Elbląg |
0 - 3 |
Błonianka Błonie |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Broń Radom |
4 - 1 |
RKS Radomsko |
10 czerwca 2021
10.06 - 19:00 |
GKS Wikielec |
0 - 1 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Kolejka 35 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Legia II Warszawa |
0 - 3 |
Polonia Warszawa |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
2 - 1 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Jagiellonia II Białystok |
1 - 5 |
Legionovia Legionowo |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Unia Skierniewice |
1 - 1 |
Znicz Biała Piska |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Kolejka 36 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa |
2 - 2 |
Unia Skierniewice |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Znicz Biała Piska |
6 - 2 |
Jagiellonia II Białystok |
8 czerwca 2021
8.06 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 2 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
5 - 0 |
Legia II Warszawa |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
KS Wasilków |
0 - 1 |
GKS Wikielec |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Broń Radom |
2 - 1 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
RKS Radomsko |
0 - 2 |
Concordia Elbląg |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Ursus Warszawa |
2 - 2 |
Błonianka Błonie |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Olimpia Zambrów |
1 - 2 |
KS Kutno |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Huragan Morąg |
6 - 4 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
18 czerwca 2021
18.06 - 17:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
0 - 0 |
Pelikan Łowicz |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
|