III liga - grupa I - sezon 2021/2022
Statystyki drużyn

Polonia Warszawa

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Unia Skierniewice 2 - 1 Polonia Warszawa 0 10 sierpnia 2021 - 17:00 (Wt)
2Polonia Warszawa pauzuje14/15. sierpnia 2021
3 Polonia Warszawa 3 - 0 Błonianka Błonie +3 18 sierpnia 2021 - 19:11 (Śr)
4 Jagiellonia II Białystok 1 - 5 Polonia Warszawa +3 21 sierpnia 2021 - 15:00 (Sb)
5 Polonia Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 28 sierpnia 2021 - 19:11 (Sb)
6 Ursus Warszawa 0 - 2 Polonia Warszawa +3 4 września 2021 - 16:00 (Sb)
7 Polonia Warszawa 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki +3 8 września 2021 - 18:00 (Śr)
8 KS Kutno 0 - 0 Polonia Warszawa +1 11 września 2021 - 15:00 (Sb)
9 Polonia Warszawa 2 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki +3 18 września 2021 - 19:11 (Sb)
10 Znicz Biała Piska 1 - 3 Polonia Warszawa +3 25 września 2021 - 16:00 (Sb)
11 Polonia Warszawa 2 - 3 Legia II Warszawa 0 2 października 2021 - 17:00 (Sb)
12 Pilica Białobrzegi 1 - 2 Polonia Warszawa +3 9 października 2021 - 15:00 (Sb)
13 Polonia Warszawa 1 - 2 Mamry Giżycko 0 13 października 2021 - 19:11 (Śr)
14 Broń Radom 2 - 1 Polonia Warszawa 0 16 października 2021 - 17:00 (Sb)
15 Polonia Warszawa 3 - 1 Pelikan Łowicz +3 23 października 2021 - 17:00 (Sb)
16 ŁKS II Łódź 0 - 1 Polonia Warszawa +3 30 października 2021 - 11:30 (Sb)
17 Polonia Warszawa 3 - 0 GKS Wikielec +3 6 listopada 2021 - 16:00 (Sb)
18 Legionovia Legionowo 1 - 1 Polonia Warszawa +1 13 listopada 2021 - 13:00 (Sb)
19 Polonia Warszawa 2 - 0 Wissa Szczuczyn +3 19 listopada 2021 - 19:11 (Pt)
20 Polonia Warszawa 2 - 0 Unia Skierniewice +3 5 marca 2022 - 14:00 (Sb)
21Polonia Warszawa pauzuje12/13. marca 2022
22 Błonianka Błonie 0 - 2 Polonia Warszawa +3 20 marca 2022 - 13:00 (Nd)
23 Polonia Warszawa 4 - 0 Jagiellonia II Białystok +3 26 marca 2022 - 17:00 (Sb)
24 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Polonia Warszawa +1 13 kwietnia 2022 - 17:00 (Śr)
25 Polonia Warszawa 5 - 0 Ursus Warszawa +3 9 kwietnia 2022 - 17:00 (Sb)
26 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 1 Polonia Warszawa +3 16 kwietnia 2022 - 15:00 (Sb)
27 Polonia Warszawa 5 - 0 KS Kutno +3 23 kwietnia 2022 - 16:00 (Sb)
28 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 Polonia Warszawa +3 27 kwietnia 2022 - 17:00 (Śr)
29 Polonia Warszawa 3 - 1 Znicz Biała Piska +3 30 kwietnia 2022 - 17:00 (Sb)
30 Legia II Warszawa 1 - 0 Polonia Warszawa 0 7 maja 2022 - 12:00 (Sb)
31 Polonia Warszawa 6 - 1 Pilica Białobrzegi +3 11 maja 2022 - 18:30 (Śr)
32 Mamry Giżycko 0 - 2 Polonia Warszawa +3 14 maja 2022 - 14:00 (Sb)
33 Polonia Warszawa 3 - 0 Broń Radom +3 21 maja 2022 - 19:30 (Sb)
34 Pelikan Łowicz 0 - 2 Polonia Warszawa +3 28 maja 2022 - 18:00 (Sb)
35 Polonia Warszawa 2 - 1 ŁKS II Łódź +3 1 czerwca 2022 - 18:30 (Śr)
36 GKS Wikielec 2 - 1 Polonia Warszawa 0 4 czerwca 2022 - 17:00 (Sb)
37 Polonia Warszawa 3 - 2 Legionovia Legionowo +3 11 czerwca 2022 - 19:11 (Sb)
38 Wissa Szczuczyn 1 - 3 Polonia Warszawa +3 18 czerwca 2022 - 17:00 (Sb)

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
0
Kolejka 1: Unia Skierniewice - <b>Polonia Warszawa</b> 2 - 1
3
Kolejka 3: <b><b>Polonia Warszawa</b></b> - Błonianka Błonie 3 - 0
6
Kolejka 4: Jagiellonia II Białystok - <b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b> 1 - 5
6
Kolejka 5: <b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b> - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 2
9
Kolejka 6: Ursus Warszawa - <b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b> 0 - 2
12
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b> - Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0
13
Kolejka 8: KS Kutno - <b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
16
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b> - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
19
Kolejka 10: Znicz Biała Piska - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 3
19
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Legia II Warszawa 2 - 3
22
Kolejka 12: Pilica Białobrzegi - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
22
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Mamry Giżycko 1 - 2
22
Kolejka 14: Broń Radom - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
25
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pelikan Łowicz 3 - 1
28
Kolejka 16: ŁKS II Łódź - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
31
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GKS Wikielec 3 - 0
32
Kolejka 18: Legionovia Legionowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
35
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wissa Szczuczyn 2 - 0
38
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Unia Skierniewice 2 - 0
41
Kolejka 22: Błonianka Błonie - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 2
44
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Jagiellonia II Białystok 4 - 0
45
Kolejka 24: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
48
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Ursus Warszawa 5 - 0
51
Kolejka 26: Sokół Aleksandrów Łódzki - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
54
Kolejka 27: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - KS Kutno 5 - 0
57
Kolejka 28: Lechia Tomaszów Mazowiecki - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
60
Kolejka 29: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Znicz Biała Piska 3 - 1
60
Kolejka 30: Legia II Warszawa - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 0
63
Kolejka 31: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pilica Białobrzegi 6 - 1
66
Kolejka 32: Mamry Giżycko - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 2
69
Kolejka 33: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Broń Radom 3 - 0
72
Kolejka 34: Pelikan Łowicz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 2
75
Kolejka 35: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - ŁKS II Łódź 2 - 1
75
Kolejka 36: GKS Wikielec - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
78
Kolejka 37: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Legionovia Legionowo 3 - 2
81
Kolejka 38: Wissa Szczuczyn - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 3
1345678910111213141516171819202223242526272829303132333435363738

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 18 45 15 0 3 51 - 14
Na wyjeździe1836113429 - 13
Suma3681263780 - 27


© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE