III liga - grupa I - sezon 2021/2022

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Legionovia Legionowo 9 20 6 2 1 20 - 12
2. Unia Skierniewice 9 16 5 1 3 18 - 13 1 3 1 0 0 2 - 1
3. Polonia Warszawa 8 16 5 1 2 15 - 6 1 0 0 0 1 1 - 2
4. Pilica Białobrzegi 8 14 4 2 2 18 - 13
5. Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 13 4 1 4 15 - 13 1 3 1 0 0 3 - 0
6. ŁKS II Łódź 9 13 4 1 4 16 - 17 1 0 0 0 1 0 - 3
7. GKS Wikielec 9 12 3 3 3 10 - 12 1 3 1 0 0 1 - 0
8. Legia II Warszawa 8 12 3 3 2 12 - 8 1 0 0 0 1 0 - 1
9. KS Kutno 8 11 3 2 3 9 - 10 1 3 1 0 0 2 - 1
10. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 11 3 2 2 11 - 10
11. Pelikan Łowicz 8 11 2 5 1 11 - 9 1 0 0 0 1 1 - 2
12. Broń Radom 8 10 3 1 4 10 - 12
13. Jagiellonia II Białystok 7 9 3 0 4 11 - 15 1 3 1 0 0 3 - 2
14. Ursus Warszawa 8 9 2 3 3 14 - 16 1 0 0 0 1 2 - 3
15. Znicz Biała Piska 9 8 2 2 5 12 - 14 1 1 0 1 0 0 - 0
16. Wissa Szczuczyn 9 8 1 5 3 7 - 12 1 1 0 1 0 0 - 0
17. Sokół Aleksandrów Łódzki 8 7 1 4 3 12 - 14 1 3 1 0 0 3 - 0
18. Mamry Giżycko 8 7 2 1 5 8 - 18
19. Błonianka Błonie 7 7 2 1 4 10 - 15 1 0 0 0 1 0 - 3


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Pilica Białobrzegi 2 - 2 Znicz Biała Piska 7 sierpnia 2021 - 17:00
Mamry Giżycko 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 sierpnia 2021 - 16:00
KS Kutno 1 - 3 Broń Radom 7 sierpnia 2021 - 16:00
Pelikan Łowicz 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 sierpnia 2021 - 12:00
ŁKS II Łódź 4 - 3 Ursus Warszawa 7 sierpnia 2021 - 18:00
GKS Wikielec 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 sierpnia 2021 - 17:00
Legionovia Legionowo 2 - 0 Jagiellonia II Białystok 7 sierpnia 2021 - 16:00
Wissa Szczuczyn 3 - 1 Błonianka Błonie 7 sierpnia 2021 - 17:00
Unia Skierniewice 2 - 1 Polonia Warszawa 10 sierpnia 2021 - 17:00
Pauza: Legia II Warszawa,
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Błonianka Błonie 0 - 1 Unia Skierniewice 14 sierpnia 2021 - 17:00
Jagiellonia II Białystok 3 - 0 Wissa Szczuczyn 14 sierpnia 2021 - 12:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Legionovia Legionowo 14 sierpnia 2021 - 16:00
Ursus Warszawa 1 - 1 GKS Wikielec 14 sierpnia 2021 - 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 ŁKS II Łódź 14 sierpnia 2021 - 17:00
KS Kutno 2 - 1 Pelikan Łowicz 14 sierpnia 2021 - 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Broń Radom 13 sierpnia 2021 - 17:00
Znicz Biała Piska 1 - 2 Mamry Giżycko 14 sierpnia 2021 - 16:00
Pilica Białobrzegi 3 - 1 Legia II Warszawa 14 sierpnia 2021 - 17:00
Pauza: Polonia Warszawa,
Kolejka 3 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Mamry Giżycko 0 - 4 Legia II Warszawa 18 sierpnia 2021 - 18:00
Znicz Biała Piska 3 - 0 Broń Radom 18 sierpnia 2021 - 17:00
Pelikan Łowicz 3 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 sierpnia 2021 - 17:00
ŁKS II Łódź 2 - 1 KS Kutno 17 sierpnia 2021 - 18:00
GKS Wikielec 2 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 sierpnia 2021 - 18:00
Legionovia Legionowo 2 - 3 Ursus Warszawa 18 sierpnia 2021 - 17:00
Wissa Szczuczyn 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 sierpnia 2021 - 18:00
Unia Skierniewice 1 - 2 Jagiellonia II Białystok 18 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Warszawa 3 - 0 Błonianka Błonie 18 sierpnia 2021 - 19:11
Pauza: Pilica Białobrzegi,
Kolejka 4 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Jagiellonia II Białystok 1 - 5 Polonia Warszawa 21 sierpnia 2021 - 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 4 Unia Skierniewice 21 sierpnia 2021 - 16:00
Ursus Warszawa 1 - 1 Wissa Szczuczyn 21 sierpnia 2021 - 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 4 Legionovia Legionowo 22 sierpnia 2021 - 12:00
KS Kutno 0 - 0 GKS Wikielec 21 sierpnia 2021 - 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 0 ŁKS II Łódź 21 sierpnia 2021 - 11:00
Znicz Biała Piska 1 - 3 Pelikan Łowicz 22 sierpnia 2021 - 17:00
Legia II Warszawa 3 - 1 Broń Radom 22 sierpnia 2021 - 11:00
Pilica Białobrzegi 4 - 1 Mamry Giżycko 21 sierpnia 2021 - 17:00
Pauza: Błonianka Błonie,
Kolejka 5 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Broń Radom 3 - 1 Pilica Białobrzegi 27 sierpnia 2021 - 19:00
Pelikan Łowicz 1 - 1 Legia II Warszawa 29 sierpnia 2021 - 12:00
ŁKS II Łódź 1 - 2 Znicz Biała Piska 27 sierpnia 2021 - 16:00
GKS Wikielec 3 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 28 sierpnia 2021 - 14:00
Legionovia Legionowo 2 - 1 KS Kutno 28 sierpnia 2021 - 17:00
Wissa Szczuczyn 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 sierpnia 2021 - 20:00
Unia Skierniewice 1 - 2 Ursus Warszawa 28 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 sierpnia 2021 - 19:11
Błonianka Błonie 4 - 2 Jagiellonia II Białystok 28 sierpnia 2021 - 16:00
Pauza: Mamry Giżycko,
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 3 Błonianka Błonie 4 września 2021 - 16:00
Ursus Warszawa 0 - 2 Polonia Warszawa 4 września 2021 - 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 4 Unia Skierniewice 3 września 2021 - 16:00
Wissa Szczuczyn 1 - 2 KS Kutno 4 września 2021 - 12:00
Legionovia Legionowo 3 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 września 2021 - 15:00
Znicz Biała Piska 1 - 2 GKS Wikielec 4 września 2021 - 17:00
Legia II Warszawa 2 - 1 ŁKS II Łódź 5 września 2021 - 12:00
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Pelikan Łowicz 4 września 2021 - 17:00
Mamry Giżycko 1 - 2 Broń Radom 4 września 2021 - 16:00
Pauza: Jagiellonia II Białystok,
Kolejka 7 - 8. września 2021 [szczegóły]  
Pelikan Łowicz 1 - 1 Mamry Giżycko 8 września 2021 - 17:00
ŁKS II Łódź 2 - 3 Pilica Białobrzegi 8 września 2021 - 17:00
GKS Wikielec 1 - 0 Legia II Warszawa 8 września 2021 - 16:30
Legionovia Legionowo 1 - 0 Znicz Biała Piska 8 września 2021 - 17:00
Wissa Szczuczyn 1 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 września 2021 - 19:00
Unia Skierniewice 1 - 2 KS Kutno 8 września 2021 - 16:00
Polonia Warszawa 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 września 2021 - 18:00
Błonianka Błonie 2 - 2 Ursus Warszawa 8 września 2021 - 17:00
Jagiellonia II Białystok 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 września 2021 - 14:00
Pauza: Broń Radom,
Kolejka 8 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Ursus Warszawa 2 - 3 Jagiellonia II Białystok 11 września 2021 - 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 0 Błonianka Błonie 12 września 2021 - 12:00
KS Kutno 0 - 0 Polonia Warszawa 11 września 2021 - 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Unia Skierniewice 11 września 2021 - 17:00
Znicz Biała Piska 0 - 0 Wissa Szczuczyn 12 września 2021 - 17:00
Legia II Warszawa 1 - 1 Legionovia Legionowo 11 września 2021 - 12:00
Pilica Białobrzegi 3 - 0 GKS Wikielec 11 września 2021 - 16:00
Mamry Giżycko 1 - 3 ŁKS II Łódź 11 września 2021 - 15:00
Broń Radom 0 - 0 Pelikan Łowicz 11 września 2021 - 17:00
Pauza: Świt Nowy Dwór Mazowiecki,
Kolejka 9 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
ŁKS II Łódź 2 - 1 Broń Radom 18 września 2021 - 16:00
GKS Wikielec 1 - 2 Mamry Giżycko 17 września 2021 - 18:00
Legionovia Legionowo 3 - 1 Pilica Białobrzegi 18 września 2021 - 16:00
Wissa Szczuczyn 0 - 0 Legia II Warszawa 18 września 2021 - 16:00
Unia Skierniewice 3 - 2 Znicz Biała Piska 18 września 2021 - 15:00
Polonia Warszawa 2 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 września 2021 - 19:11
Błonianka Błonie - KS Kutno 19 września 2021 - 11:00
Jagiellonia II Białystok - Sokół Aleksandrów Łódzki 19 września 2021 - 14:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa 19 września 2021 - 16:00
Pauza: Pelikan Łowicz,
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 września 2021 - 14:00
KS Kutno - Jagiellonia II Białystok 25 września 2021 - 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Błonianka Błonie 25 września 2021 - 16:00
Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 25 września 2021 - 16:00
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice 25 września 2021 - 11:00
Pilica Białobrzegi - Wissa Szczuczyn 25 września 2021 - 16:00
Mamry Giżycko - Legionovia Legionowo 25 września 2021 - 16:00
Broń Radom - GKS Wikielec 25 września 2021 - 17:00
Pelikan Łowicz - ŁKS II Łódź 26 września 2021 - 12:00
Pauza: Ursus Warszawa,
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz 2 października 2021 - 15:00
Legionovia Legionowo - Broń Radom 2 października 2021 - 16:00
Wissa Szczuczyn - Mamry Giżycko 2 października 2021 - 15:00
Unia Skierniewice - Pilica Białobrzegi 2 października 2021 - 15:00
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 2 października 2021 - 17:00
Błonianka Błonie - Znicz Biała Piska 2 października 2021 - 15:00
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 października 2021 - 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Kutno 3 października 2021 - 15:00
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 2 października 2021 - 16:00
Pauza: ŁKS II Łódź,
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
KS Kutno - Ursus Warszawa 9 października 2021 - 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 października 2021 - 15:00
Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok 9 października 2021 - 15:00
Legia II Warszawa - Błonianka Błonie 9 października 2021 - 12:00
Pilica Białobrzegi - Polonia Warszawa 9 października 2021 - 15:00
Mamry Giżycko - Unia Skierniewice 9 października 2021 - 14:00
Broń Radom - Wissa Szczuczyn 9 października 2021 - 17:00
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo 10 października 2021 - 12:00
ŁKS II Łódź - GKS Wikielec 9 października 2021 - 15:30
Pauza: Sokół Aleksandrów Łódzki,
Kolejka 13 - 13. października 2021 [szczegóły]  
Legionovia Legionowo - ŁKS II Łódź 13 października 2021 - 15:30
Wissa Szczuczyn - Pelikan Łowicz 13 października 2021 - 15:00
Unia Skierniewice - Broń Radom 13 października 2021 - 15:00
Polonia Warszawa - Mamry Giżycko 13 października 2021 - 19:11
Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi 13 października 2021 - 15:00
Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska 13 października 2021 - 15:00
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 października 2021 - 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Kutno 13 października 2021 - 15:00
Pauza: GKS Wikielec,
Kolejka 14 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 17 października 2021 - 12:00
Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa 16 października 2021 - 14:00
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 października 2021 - 11:00
Pilica Białobrzegi - Jagiellonia II Białystok 16 października 2021 - 15:00
Mamry Giżycko - Błonianka Błonie 16 października 2021 - 14:00
Broń Radom - Polonia Warszawa 16 października 2021 - 17:00
Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice 17 października 2021 - 12:00
ŁKS II Łódź - Wissa Szczuczyn
GKS Wikielec - Legionovia Legionowo 16 października 2021 - 15:00
Pauza: KS Kutno,
Kolejka 15 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Wissa Szczuczyn - GKS Wikielec 23 października 2021 - 14:00
Unia Skierniewice - ŁKS II Łódź 23 października 2021 - 14:00
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz 23 października 2021 - 18:00
Błonianka Błonie - Broń Radom 23 października 2021 - 14:00
Jagiellonia II Białystok - Mamry Giżycko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 23 października 2021 - 14:00
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 23 października 2021 - 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska 23 października 2021 - 14:00
KS Kutno - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pauza: Legionovia Legionowo,
Kolejka 16 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Znicz Biała Piska - KS Kutno 30 października 2021 - 13:00
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 30 października 2021 - 13:00
Mamry Giżycko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 października 2021 - 14:00
Broń Radom - Jagiellonia II Białystok 30 października 2021 - 17:00
Pelikan Łowicz - Błonianka Błonie 31 października 2021 - 12:00
ŁKS II Łódź - Polonia Warszawa
GKS Wikielec - Unia Skierniewice 30 października 2021 - 14:00
Legionovia Legionowo - Wissa Szczuczyn 30 października 2021 - 13:00
Pauza: Lechia Tomaszów Mazowiecki,
Kolejka 17 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo 6 listopada 2021 - 13:00
Polonia Warszawa - GKS Wikielec 6 listopada 2021 - 18:00
Błonianka Błonie - ŁKS II Łódź 6 listopada 2021 - 13:00
Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 6 listopada 2021 - 13:00
Ursus Warszawa - Mamry Giżycko 6 listopada 2021 - 13:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pilica Białobrzegi 6 listopada 2021 - 13:00
KS Kutno - Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Znicz Biała Piska 6 listopada 2021 - 14:00
Pauza: Wissa Szczuczyn,
Kolejka 18 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - KS Kutno 13 listopada 2021 - 13:00
Mamry Giżycko - Sokół Aleksandrów Łódzki 13 listopada 2021 - 14:00
Broń Radom - Ursus Warszawa 13 listopada 2021 - 17:00
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 listopada 2021 - 12:00
ŁKS II Łódź - Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec - Błonianka Błonie 13 listopada 2021 - 13:00
Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa 13 listopada 2021 - 13:00
Wissa Szczuczyn - Unia Skierniewice 13 listopada 2021 - 12:00
Pauza: Znicz Biała Piska,
Kolejka 19 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Polonia Warszawa - Wissa Szczuczyn 19 listopada 2021 - 19:11
Błonianka Błonie - Legionovia Legionowo 20 listopada 2021 - 13:00
Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS II Łódź 20 listopada 2021 - 13:00
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 20 listopada 2021 - 13:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom 20 listopada 2021 - 13:00
KS Kutno - Mamry Giżycko
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 20 listopada 2021 - 13:00
Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 20 listopada 2021 - 13:00
Pauza: Unia Skierniewice,
Kolejka 20 [szczegóły]  
Znicz Biała Piska - Pilica Białobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Mamry Giżycko
KS Kutno - Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa - ŁKS II Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok - Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie - Wissa Szczuczyn
Polonia Warszawa - Unia Skierniewice
Pauza: Legia II Warszawa,
Kolejka 21 [szczegóły]  
Unia Skierniewice - Błonianka Błonie
Wissa Szczuczyn - Jagiellonia II Białystok
Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec - Ursus Warszawa
ŁKS II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz - KS Kutno
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mamry Giżycko - Znicz Biała Piska
Pilica Białobrzegi - Legia II Warszawa
Pauza: Polonia Warszawa,
Kolejka 22 [szczegóły]  
Legia II Warszawa - Mamry Giżycko
Znicz Biała Piska - Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
KS Kutno - ŁKS II Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS Wikielec
Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wissa Szczuczyn
Jagiellonia II Białystok - Unia Skierniewice
Błonianka Błonie - Polonia Warszawa
Pauza: Pilica Białobrzegi,
Kolejka 23 [szczegóły]  
Polonia Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wissa Szczuczyn - Ursus Warszawa
Legionovia Legionowo - Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec - KS Kutno
ŁKS II Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska
Broń Radom - Legia II Warszawa
Mamry Giżycko - Pilica Białobrzegi
Pauza: Błonianka Błonie,
Kolejka 24 [szczegóły]  
Pilica Białobrzegi - Broń Radom
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
Znicz Biała Piska - ŁKS II Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec
KS Kutno - Legionovia Legionowo
Sokół Aleksandrów Łódzki - Wissa Szczuczyn
Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Błonianka Błonie
Pauza: Mamry Giżycko,
Kolejka 25 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa - Ursus Warszawa
Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki
Wissa Szczuczyn - KS Kutno
Legionovia Legionowo - Lechia Tomaszów Mazowiecki
GKS Wikielec - Znicz Biała Piska
ŁKS II Łódź - Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz - Pilica Białobrzegi
Broń Radom - Mamry Giżycko
Pauza: Jagiellonia II Białystok,
Kolejka 26 [szczegóły]  
Mamry Giżycko - Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi - ŁKS II Łódź
Legia II Warszawa - GKS Wikielec
Znicz Biała Piska - Legionovia Legionowo
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Wissa Szczuczyn
KS Kutno - Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa
Ursus Warszawa - Błonianka Błonie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Pauza: Broń Radom,
Kolejka 27 [szczegóły]  
Jagiellonia II Białystok - Ursus Warszawa
Błonianka Błonie - Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa - KS Kutno
Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Wissa Szczuczyn - Znicz Biała Piska
Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa
GKS Wikielec - Pilica Białobrzegi
ŁKS II Łódź - Mamry Giżycko
Pelikan Łowicz - Broń Radom
Pauza: Świt Nowy Dwór Mazowiecki,
Kolejka 28 [szczegóły]  
Broń Radom - ŁKS II Łódź
Mamry Giżycko - GKS Wikielec
Pilica Białobrzegi - Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa - Wissa Szczuczyn
Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa
KS Kutno - Błonianka Błonie
Sokół Aleksandrów Łódzki - Jagiellonia II Białystok
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pauza: Pelikan Łowicz,
Kolejka 29 [szczegóły]  
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok - KS Kutno
Błonianka Błonie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa
Wissa Szczuczyn - Pilica Białobrzegi
Legionovia Legionowo - Mamry Giżycko
GKS Wikielec - Broń Radom
ŁKS II Łódź - Pelikan Łowicz
Pauza: Ursus Warszawa,
Kolejka 30 [szczegóły]  
Pelikan Łowicz - GKS Wikielec
Broń Radom - Legionovia Legionowo
Mamry Giżycko - Wissa Szczuczyn
Pilica Białobrzegi - Unia Skierniewice
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa
Znicz Biała Piska - Błonianka Błonie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
KS Kutno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa
Pauza: ŁKS II Łódź,
Kolejka 31 [szczegóły]  
Ursus Warszawa - KS Kutno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska
Błonianka Błonie - Legia II Warszawa
Polonia Warszawa - Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice - Mamry Giżycko
Wissa Szczuczyn - Broń Radom
Legionovia Legionowo - Pelikan Łowicz
GKS Wikielec - ŁKS II Łódź
Pauza: Sokół Aleksandrów Łódzki,
Kolejka 32 [szczegóły]  
ŁKS II Łódź - Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz - Wissa Szczuczyn
Broń Radom - Unia Skierniewice
Mamry Giżycko - Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa
KS Kutno - Sokół Aleksandrów Łódzki
Pauza: GKS Wikielec,
Kolejka 33 [szczegóły]  
Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie - Mamry Giżycko
Polonia Warszawa - Broń Radom
Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz
Wissa Szczuczyn - ŁKS II Łódź
Legionovia Legionowo - GKS Wikielec
Pauza: KS Kutno,
Kolejka 34 [szczegóły]  
GKS Wikielec - Wissa Szczuczyn
ŁKS II Łódź - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa
Broń Radom - Błonianka Błonie
Mamry Giżycko - Jagiellonia II Białystok
Pilica Białobrzegi - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa - Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska - Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Kutno
Pauza: Legionovia Legionowo,
Kolejka 35 [szczegóły]  
KS Kutno - Znicz Biała Piska
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa
Ursus Warszawa - Pilica Białobrzegi
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mamry Giżycko
Jagiellonia II Białystok - Broń Radom
Błonianka Błonie - Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa - ŁKS II Łódź
Unia Skierniewice - GKS Wikielec
Wissa Szczuczyn - Legionovia Legionowo
Pauza: Lechia Tomaszów Mazowiecki,
Kolejka 36 [szczegóły]  
Legionovia Legionowo - Unia Skierniewice
GKS Wikielec - Polonia Warszawa
ŁKS II Łódź - Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz - Jagiellonia II Białystok
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mamry Giżycko - Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi - Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa - KS Kutno
Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pauza: Wissa Szczuczyn,
Kolejka 37 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
KS Kutno - Pilica Białobrzegi
Sokół Aleksandrów Łódzki - Mamry Giżycko
Ursus Warszawa - Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok - ŁKS II Łódź
Błonianka Błonie - GKS Wikielec
Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo
Unia Skierniewice - Wissa Szczuczyn
Pauza: Znicz Biała Piska,
Kolejka 38 [szczegóły]  
Wissa Szczuczyn - Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo - Błonianka Błonie
GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok
ŁKS II Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa
Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki
Mamry Giżycko - KS Kutno
Pilica Białobrzegi - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska
Pauza: Unia Skierniewice, .


Pokaż ukryte kolejki od 20 do 38