III liga - grupa I - sezon 2021/2022
Statystyki drużyn

Ursus Warszawa

[informacje dodatkowe o klubie]


1 ŁKS II Łódź 4 - 3 Ursus Warszawa 0 7 sierpnia 2021 - 18:00 (Sb)
2 Ursus Warszawa 1 - 1 GKS Wikielec +1 14 sierpnia 2021 - 16:00 (Sb)
3 Legionovia Legionowo 2 - 3 Ursus Warszawa +3 18 sierpnia 2021 - 17:00 (Śr)
4 Ursus Warszawa 1 - 1 Wissa Szczuczyn +1 21 sierpnia 2021 - 16:00 (Sb)
5 Unia Skierniewice 1 - 2 Ursus Warszawa +3 28 sierpnia 2021 - 17:00 (Sb)
6 Ursus Warszawa 0 - 2 Polonia Warszawa 0 4 września 2021 - 16:00 (Sb)
7 Błonianka Błonie 2 - 2 Ursus Warszawa +1 8 września 2021 - 17:00 (Śr)
8 Ursus Warszawa 2 - 3 Jagiellonia II Białystok 0 11 września 2021 - 16:00 (Sb)
9 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 Ursus Warszawa 0 19 września 2021 - 16:00 (Nd)
10Ursus Warszawa pauzuje25/26. września 2021
11 Ursus Warszawa 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki +3 2 października 2021 - 16:00 (Sb)
12 KS Kutno 0 - 0 Ursus Warszawa +1 9 października 2021 - 15:00 (Sb)
13 Ursus Warszawa 0 - 5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 13 października 2021 - 15:00 (Śr)
14 Znicz Biała Piska 1 - 3 Ursus Warszawa +3 16 października 2021 - 14:00 (Sb)
15 Ursus Warszawa 0 - 4 Legia II Warszawa 0 23 października 2021 - 14:00 (Sb)
16 Pilica Białobrzegi 2 - 3 Ursus Warszawa +3 30 października 2021 - 12:00 (Sb)
17 Ursus Warszawa 2 - 1 Mamry Giżycko +3 6 listopada 2021 - 13:00 (Sb)
18 Broń Radom 0 - 4 Ursus Warszawa +3 12 listopada 2021 - 18:00 (Pt)
19 Ursus Warszawa 2 - 1 Pelikan Łowicz +3 20 listopada 2021 - 13:00 (Sb)
20 Ursus Warszawa 0 - 3 ŁKS II Łódź 0 27 listopada 2021 - 13:00 (Sb)
21 GKS Wikielec 0 - 0 Ursus Warszawa +1 11 marca 2022 - 18:00 (Pt)
22 Ursus Warszawa 2 - 3 Legionovia Legionowo 0 19 marca 2022 - 13:00 (Sb)
23 Wissa Szczuczyn 1 - 1 Ursus Warszawa +1 27 marca 2022 - 15:00 (Nd)
24 Ursus Warszawa 2 - 1 Unia Skierniewice +3 4 maja 2022 - 17:00 (Śr)
25 Polonia Warszawa 5 - 0 Ursus Warszawa 0 9 kwietnia 2022 - 17:00 (Sb)
26 Ursus Warszawa 1 - 3 Błonianka Błonie 0 16 kwietnia 2022 - 14:00 (Sb)
27 Jagiellonia II Białystok 2 - 0 Ursus Warszawa 0 23 kwietnia 2022 - 15:00 (Sb)
28 Ursus Warszawa 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki +3 27 kwietnia 2022 - 16:00 (Śr)
29Ursus Warszawa pauzuje30 kwietnia /1. maja 2022
30 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 Ursus Warszawa +3 7 maja 2022 - 17:00 (Sb)
31 Ursus Warszawa 3 - 2 KS Kutno +3 11 maja 2022 - 17:00 (Śr)
32 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 3 Ursus Warszawa +3 15 maja 2022 - 16:00 (Nd)
33 Ursus Warszawa 3 - 1 Znicz Biała Piska +3 21 maja 2022 - 17:00 (Sb)
34 Legia II Warszawa 2 - 2 Ursus Warszawa +1 28 maja 2022 - 12:00 (Sb)
35 Ursus Warszawa 1 - 1 Pilica Białobrzegi +1 1 czerwca 2022 - 17:00 (Śr)
36 Mamry Giżycko 3 - 0 Ursus Warszawa 0 4 czerwca 2022 - 14:00 (Sb)
37 Ursus Warszawa 0 - 2 Broń Radom 0 11 czerwca 2022 - 17:00 (Sb)
38 Pelikan Łowicz 0 - 2 Ursus Warszawa +3 18 czerwca 2022 - 17:00 (Sb)

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
0
Kolejka 1: ŁKS II Łódź - <b>Ursus Warszawa</b> 4 - 3
1
Kolejka 2: <b><b>Ursus Warszawa</b></b> - GKS Wikielec 1 - 1
4
Kolejka 3: Legionovia Legionowo - <b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b> 2 - 3
5
Kolejka 4: <b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b> - Wissa Szczuczyn 1 - 1
8
Kolejka 5: Unia Skierniewice - <b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b> 1 - 2
8
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b> - Polonia Warszawa 0 - 2
9
Kolejka 7: Błonianka Błonie - <b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b> 2 - 2
9
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b> - Jagiellonia II Białystok 2 - 3
9
Kolejka 9: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
12
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1
13
Kolejka 12: KS Kutno - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
13
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 5
16
Kolejka 14: Znicz Biała Piska - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 3
16
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Legia II Warszawa 0 - 4
19
Kolejka 16: Pilica Białobrzegi - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 3
22
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Mamry Giżycko 2 - 1
25
Kolejka 18: Broń Radom - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 4
28
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pelikan Łowicz 2 - 1
28
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - ŁKS II Łódź 0 - 3
29
Kolejka 21: GKS Wikielec - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
29
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Legionovia Legionowo 2 - 3
30
Kolejka 23: Wissa Szczuczyn - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
33
Kolejka 24: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Unia Skierniewice 2 - 1
33
Kolejka 25: Polonia Warszawa - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 5 - 0
33
Kolejka 26: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Błonianka Błonie 1 - 3
33
Kolejka 27: Jagiellonia II Białystok - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
36
Kolejka 28: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0
39
Kolejka 30: Sokół Aleksandrów Łódzki - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 2
42
Kolejka 31: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - KS Kutno 3 - 2
45
Kolejka 32: Lechia Tomaszów Mazowiecki - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
48
Kolejka 33: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Znicz Biała Piska 3 - 1
49
Kolejka 34: Legia II Warszawa - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 2
50
Kolejka 35: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pilica Białobrzegi 1 - 1
50
Kolejka 36: Mamry Giżycko - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
50
Kolejka 37: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Broń Radom 0 - 2
53
Kolejka 38: Pelikan Łowicz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Ursus Warszawa</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 2
123456789111213141516171819202122232425262728303132333435363738

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 18 24 7 3 8 23 - 35
Na wyjeździe182985530 - 28
Suma36531581353 - 63


© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE