III liga - grupa I - sezon 2022/2023

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 25 8 1 1 24 - 9
2. Mławianka Mława 10 23 7 2 1 30 - 18
3. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 22 6 4 0 20 - 12
4. Legionovia Legionowo 10 21 6 3 1 24 - 12
5. Unia Skierniewice 10 18 5 3 2 10 - 5
6. Legia II Warszawa 10 17 4 5 1 24 - 14
7. Broń Radom 10 15 4 3 3 20 - 15
8. Pelikan Łowicz 10 15 4 3 3 16 - 13
9. Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 15 4 3 3 14 - 12
10. Jagiellonia II Białystok 10 11 3 2 5 21 - 19 1 3 1 0 0 4 - 0
11. Olimpia Zambrów 10 11 2 5 3 11 - 16 1 0 0 0 1 0 - 4
12. Ursus Warszawa 10 10 1 7 2 15 - 18
13. Sokół Ostróda 10 10 3 1 6 15 - 21
14. ŁKS II Łódź 10 9 2 3 5 13 - 18
15. Pilica Białobrzegi 10 7 1 4 5 12 - 22
16. Warta Sieradz 10 7 1 4 5 11 - 22
17. Błonianka Błonie 10 4 1 1 8 11 - 29
18. Concordia Elbląg 10 2 0 2 8 9 - 25


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Ursus Warszawa 2 - 2 Błonianka Błonie 6 sierpnia 2022 - 17:00
Broń Radom 3 - 1 Sokół Ostróda 6 sierpnia 2022 - 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 sierpnia 2022 - 17:00
Mławianka Mława 0 - 2 Pelikan Łowicz 6 sierpnia 2022 - 15:00
Legia II Warszawa 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 sierpnia 2022 - 12:00
Warta Sieradz 3 - 1 Jagiellonia II Białystok 6 sierpnia 2022 - 17:00
Pilica Białobrzegi 1 - 3 Legionovia Legionowo 6 sierpnia 2022 - 17:00
Olimpia Zambrów 0 - 0 Unia Skierniewice 6 sierpnia 2022 - 17:00
Concordia Elbląg 0 - 2 ŁKS II Łódź 6 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Błonianka Błonie 1 - 0 ŁKS II Łódź 13 sierpnia 2022 - 17:00
Concordia Elbląg 0 - 0 Unia Skierniewice 13 sierpnia 2022 - 17:00
Legionovia Legionowo 1 - 2 Olimpia Zambrów 13 sierpnia 2022 - 17:00
Jagiellonia II Białystok 2 - 4 Pilica Białobrzegi 13 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 1 Warta Sieradz 13 sierpnia 2022 - 15:22
Pelikan Łowicz 0 - 2 Legia II Warszawa 12 sierpnia 2022 - 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 3 Mławianka Mława 13 sierpnia 2022 - 17:00
Sokół Ostróda 2 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 sierpnia 2022 - 17:00
Ursus Warszawa 3 - 2 Broń Radom 12 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 3 - 17. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Broń Radom 1 - 0 Błonianka Błonie 17 sierpnia 2022 - 19:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 Ursus Warszawa 17 sierpnia 2022 - 17:00
Mławianka Mława 4 - 3 Sokół Ostróda 17 sierpnia 2022 - 17:00
Legia II Warszawa 2 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 sierpnia 2022 - 17:00
Warta Sieradz 2 - 3 Pelikan Łowicz 17 sierpnia 2022 - 17:00
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 sierpnia 2022 - 17:00
Olimpia Zambrów 0 - 4 Jagiellonia II Białystok 17 sierpnia 2022 - 17:00
Concordia Elbląg 2 - 4 Legionovia Legionowo 17 sierpnia 2022 - 17:00
ŁKS II Łódź 1 - 2 Unia Skierniewice 17 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Błonianka Błonie 0 - 1 Unia Skierniewice 20 sierpnia 2022 - 16:00
Legionovia Legionowo 2 - 2 ŁKS II Łódź 21 sierpnia 2022 - 17:00
Jagiellonia II Białystok 5 - 2 Concordia Elbląg 20 sierpnia 2022 - 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 2 Olimpia Zambrów 21 sierpnia 2022 - 13:00
Pelikan Łowicz 2 - 2 Pilica Białobrzegi 21 sierpnia 2022 - 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 0 Warta Sieradz 21 sierpnia 2022 - 12:00
Sokół Ostróda 0 - 2 Legia II Warszawa 20 sierpnia 2022 - 17:00
Ursus Warszawa 1 - 2 Mławianka Mława 21 sierpnia 2022 - 17:00
Broń Radom 1 - 4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 Błonianka Błonie 27 sierpnia 2022 - 17:00
Mławianka Mława 4 - 2 Broń Radom 27 sierpnia 2022 - 16:00
Legia II Warszawa 2 - 2 Ursus Warszawa 27 sierpnia 2022 - 12:00
Warta Sieradz 0 - 0 Sokół Ostróda 27 sierpnia 2022 - 17:00
Pilica Białobrzegi 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 sierpnia 2022 - 17:00
Olimpia Zambrów 1 - 1 Pelikan Łowicz 27 sierpnia 2022 - 17:00
Concordia Elbląg 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 sierpnia 2022 - 12:00
ŁKS II Łódź 2 - 2 Jagiellonia II Białystok 27 sierpnia 2022 - 13:00
Legionovia Legionowo 2 - 0 Unia Skierniewice 27 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Błonianka Błonie 1 - 2 Legionovia Legionowo 4 września 2022 - 12:00
Jagiellonia II Białystok 0 - 1 Unia Skierniewice 3 września 2022 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 ŁKS II Łódź 3 września 2022 - 15:22
Pelikan Łowicz 2 - 0 Concordia Elbląg 4 września 2022 - 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 Olimpia Zambrów 3 września 2022 - 16:30
Sokół Ostróda 3 - 0 Pilica Białobrzegi 3 września 2022 - 16:00
Ursus Warszawa 1 - 1 Warta Sieradz 3 września 2022 - 17:00
Broń Radom 2 - 2 Legia II Warszawa 2 września 2022 - 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 3 Mławianka Mława 3 września 2022 - 17:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Mławianka Mława 4 - 1 Błonianka Błonie 10 września 2022 - 16:00
Legia II Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 września 2022 - 12:00
Warta Sieradz 0 - 4 Broń Radom 10 września 2022 - 16:00
Pilica Białobrzegi 0 - 0 Ursus Warszawa 10 września 2022 - 16:00
Olimpia Zambrów 2 - 3 Sokół Ostróda 10 września 2022 - 16:00
Concordia Elbląg 2 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 września 2022 - 16:00
ŁKS II Łódź 0 - 4 Pelikan Łowicz 10 września 2022 - 11:00
Unia Skierniewice 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 września 2022 - 12:00
Legionovia Legionowo 4 - 1 Jagiellonia II Białystok 10 września 2022 - 16:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Błonianka Błonie 1 - 5 Jagiellonia II Białystok 17 września 2022 - 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Legionovia Legionowo 17 września 2022 - 15:22
Pelikan Łowicz 1 - 2 Unia Skierniewice 18 września 2022 - 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 1 ŁKS II Łódź 16 września 2022 - 16:00
Sokół Ostróda 2 - 1 Concordia Elbląg 17 września 2022 - 16:00
Ursus Warszawa 3 - 3 Olimpia Zambrów 17 września 2022 - 16:30
Broń Radom 1 - 1 Pilica Białobrzegi 16 września 2022 - 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Warta Sieradz 17 września 2022 - 16:00
Mławianka Mława 2 - 2 Legia II Warszawa 17 września 2022 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Legia II Warszawa 6 - 2 Błonianka Błonie 24 września 2022 - 12:00
Warta Sieradz 2 - 2 Mławianka Mława 24 września 2022 - 16:00
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 września 2022 - 16:00
Olimpia Zambrów 0 - 0 Broń Radom 24 września 2022 - 13:00
Concordia Elbląg 1 - 1 Ursus Warszawa 24 września 2022 - 16:00
ŁKS II Łódź 2 - 1 Sokół Ostróda 24 września 2022 - 14:00
Unia Skierniewice 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 września 2022 - 14:00
Legionovia Legionowo 4 - 1 Pelikan Łowicz 24 września 2022 - 16:00
Jagiellonia II Białystok 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 września 2022 - 12:30
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Błonianka Błonie 3 - 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 października 2022 - 15:00
Pelikan Łowicz 0 - 0 Jagiellonia II Białystok 2 października 2022 - 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Legionovia Legionowo 1 października 2022 - 16:00
Sokół Ostróda 0 - 4 Unia Skierniewice 1 października 2022 - 15:00
Ursus Warszawa 2 - 2 ŁKS II Łódź 1 października 2022 - 16:00
Broń Radom 4 - 0 Concordia Elbląg 1 października 2022 - 14:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Olimpia Zambrów 1 października 2022 - 15:00
Mławianka Mława 6 - 2 Pilica Białobrzegi 1 października 2022 - 16:00
Legia II Warszawa 4 - 1 Warta Sieradz 1 października 2022 - 12:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Warta Sieradz - Błonianka Błonie 8 października 2022 - 17:00
Pilica Białobrzegi - Legia II Warszawa 8 października 2022 - 15:30
Olimpia Zambrów - Mławianka Mława 8 października 2022 - 15:00
Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 października 2022 - 15:00
ŁKS II Łódź - Broń Radom 8 października 2022 - 13:00
Unia Skierniewice - Ursus Warszawa 8 października 2022 - 14:00
Legionovia Legionowo - Sokół Ostróda 8 października 2022 - 15:00
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 października 2022 - 12:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Łowicz 8 października 2022 - 15:22
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 października 2022 - 12:00
Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok 15 października 2022 - 15:00
Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo 15 października 2022 - 15:30
Broń Radom - Unia Skierniewice 16 października 2022 - 13:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS II Łódź 15 października 2022 - 15:00
Mławianka Mława - Concordia Elbląg 15 października 2022 - 15:00
Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów 15 października 2022 - 12:00
Warta Sieradz - Pilica Białobrzegi 15 października 2022 - 18:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie 22 października 2022 - 15:00
Olimpia Zambrów - Warta Sieradz 22 października 2022 - 14:00
Concordia Elbląg - Legia II Warszawa 22 października 2022 - 15:00
ŁKS II Łódź - Mławianka Mława
Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 października 2022 - 14:00
Legionovia Legionowo - Broń Radom 22 października 2022 - 15:00
Jagiellonia II Białystok - Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Ostróda 22 października 2022 - 15:00
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 października 2022 - 12:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 29 października 2022 - 14:00
Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 października 2022 - 13:30
Broń Radom - Jagiellonia II Białystok 28 października 2022 - 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia Legionowo 29 października 2022 - 14:00
Mławianka Mława - Unia Skierniewice 29 października 2022 - 13:00
Legia II Warszawa - ŁKS II Łódź 29 października 2022 - 12:00
Warta Sieradz - Concordia Elbląg 29 października 2022 - 18:00
Pilica Białobrzegi - Olimpia Zambrów 29 października 2022 - 14:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Olimpia Zambrów - Błonianka Błonie 5 listopada 2022 - 13:00
Concordia Elbląg - Pilica Białobrzegi 5 listopada 2022 - 14:00
ŁKS II Łódź - Warta Sieradz
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa 5 listopada 2022 - 13:00
Legionovia Legionowo - Mławianka Mława 5 listopada 2022 - 13:00
Jagiellonia II Białystok - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 5 listopada 2022 - 13:00
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa 6 listopada 2022 - 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Sokół Ostróda
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 listopada 2022 - 13:00
Broń Radom - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 listopada 2022 - 13:00
Mławianka Mława - Jagiellonia II Białystok 12 listopada 2022 - 13:00
Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo
Warta Sieradz - Unia Skierniewice 12 listopada 2022 - 17:00
Pilica Białobrzegi - ŁKS II Łódź 12 listopada 2022 - 13:00
Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg 12 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Concordia Elbląg - Błonianka Błonie 19 listopada 2022 - 14:00
ŁKS II Łódź - Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice - Pilica Białobrzegi 19 listopada 2022 - 13:00
Legionovia Legionowo - Warta Sieradz 19 listopada 2022 - 13:00
Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mławianka Mława 19 listopada 2022 - 13:00
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 listopada 2022 - 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
Sokół Ostróda - Ursus Warszawa 19 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 18 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Ursus Warszawa
Sokół Ostróda - Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Mławianka Mława
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Warta Sieradz
Legionovia Legionowo - Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice - Olimpia Zambrów
ŁKS II Łódź - Concordia Elbląg
Kolejka 19 [szczegóły]  
ŁKS II Łódź - Błonianka Błonie
Concordia Elbląg - Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi - Jagiellonia II Białystok
Warta Sieradz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
Mławianka Mława - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda
Broń Radom - Ursus Warszawa
Kolejka 20 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Broń Radom
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Ostróda - Mławianka Mława
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz - Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo - Concordia Elbląg
Unia Skierniewice - ŁKS II Łódź
Kolejka 21 [szczegóły]  
Unia Skierniewice - Błonianka Błonie
ŁKS II Łódź - Legionovia Legionowo
Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok
Olimpia Zambrów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - Pelikan Łowicz
Warta Sieradz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa - Sokół Ostróda
Mławianka Mława - Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom
Kolejka 22 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom - Mławianka Mława
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
Sokół Ostróda - Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok - ŁKS II Łódź
Legionovia Legionowo - Unia Skierniewice
Kolejka 23 [szczegóły]  
Legionovia Legionowo - Błonianka Błonie
Unia Skierniewice - Jagiellonia II Białystok
ŁKS II Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - Sokół Ostróda
Warta Sieradz - Ursus Warszawa
Legia II Warszawa - Broń Radom
Mławianka Mława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 24 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Mławianka Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa
Broń Radom - Warta Sieradz
Ursus Warszawa - Pilica Białobrzegi
Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz - ŁKS II Łódź
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok - Legionovia Legionowo
Kolejka 25 [szczegóły]  
Jagiellonia II Białystok - Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz
ŁKS II Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg - Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów - Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi - Broń Radom
Warta Sieradz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa - Mławianka Mława
Kolejka 26 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Legia II Warszawa
Mławianka Mława - Warta Sieradz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pilica Białobrzegi
Broń Radom - Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa - Concordia Elbląg
Sokół Ostróda - ŁKS II Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 27 [szczegóły]  
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice - Sokół Ostróda
ŁKS II Łódź - Ursus Warszawa
Concordia Elbląg - Broń Radom
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - Mławianka Mława
Warta Sieradz - Legia II Warszawa
Kolejka 28 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Warta Sieradz
Legia II Warszawa - Pilica Białobrzegi
Mławianka Mława - Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg
Broń Radom - ŁKS II Łódź
Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
Sokół Ostróda - Legionovia Legionowo
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 29 [szczegóły]  
Pelikan Łowicz - Błonianka Błonie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda
Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa
Unia Skierniewice - Broń Radom
ŁKS II Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg - Mławianka Mława
Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa
Pilica Białobrzegi - Warta Sieradz
Kolejka 30 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi
Warta Sieradz - Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa - Concordia Elbląg
Mławianka Mława - ŁKS II Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
Broń Radom - Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Kolejka 31 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz - Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ursus Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Broń Radom
Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice - Mławianka Mława
ŁKS II Łódź - Legia II Warszawa
Concordia Elbląg - Warta Sieradz
Olimpia Zambrów - Pilica Białobrzegi
Kolejka 32 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Olimpia Zambrów
Pilica Białobrzegi - Concordia Elbląg
Warta Sieradz - ŁKS II Łódź
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice
Mławianka Mława - Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 33 [szczegóły]  
Sokół Ostróda - Błonianka Błonie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz - Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok - Mławianka Mława
Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa
Unia Skierniewice - Warta Sieradz
ŁKS II Łódź - Pilica Białobrzegi
Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów
Kolejka 34 [szczegóły]  
Błonianka Błonie - Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów - ŁKS II Łódź
Pilica Białobrzegi - Unia Skierniewice
Warta Sieradz - Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Mławianka Mława - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa - Sokół Ostróda


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE