III liga - grupa I - sezon 2024/2025

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła II Płock 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Victoria Sulejówek 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Pelikan Łowicz 0 0 0 0 0 0 - 0
4. ŁKS Łomża 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Sokół Aleksandrów Łódzki 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Broń Radom 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Wigry Suwałki 0 0 0 0 0 0 - 0
8. GKS Wikielec 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Unia Skierniewice 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Jagiellonia II Białystok 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Legia II Warszawa 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Warta Sieradz 0 0 0 0 0 0 - 0
15. Mławianka Mława 0 0 0 0 0 0 - 0
16. GKS Bełchatów 0 0 0 0 0 0 - 0
17. Polonia Lidzbark Warmiński 0 0 0 0 0 0 - 0
18. Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 - 0


Kolejka 1 - 3/4. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Wisła II Płock - Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz - ŁKS Łomża
Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom
Wigry Suwałki - GKS Wikielec
Stomil Olsztyn - Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa - Warta Sieradz
Mławianka Mława - GKS Bełchatów
Polonia Lidzbark Warmiński - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 2 - 10/11. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stomil Olsztyn
Broń Radom - Legia II Warszawa
Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz
GKS Wikielec - Sokół Aleksandrów Łódzki
Mławianka Mława - Wigry Suwałki
ŁKS Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz - Polonia Lidzbark Warmiński
Jagiellonia II Białystok - Wisła II Płock
GKS Bełchatów - Victoria Sulejówek
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Wisła II Płock - ŁKS Łomża
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Mławianka Mława
Wigry Suwałki - GKS Bełchatów
Stomil Olsztyn - Warta Sieradz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
Legia II Warszawa - GKS Wikielec
Victoria Sulejówek - Jagiellonia II Białystok
Polonia Lidzbark Warmiński - Broń Radom
Kolejka 4 - 21. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wigry Suwałki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom - Stomil Olsztyn
Unia Skierniewice - Wisła II Płock
GKS Wikielec - Polonia Lidzbark Warmiński
Mławianka Mława - Legia II Warszawa
ŁKS Łomża - Victoria Sulejówek
Warta Sieradz - Pelikan Łowicz
GKS Bełchatów - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 5 - 24/25. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Wisła II Płock - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS Bełchatów
Stomil Olsztyn - GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Warta Sieradz
Legia II Warszawa - Wigry Suwałki
Victoria Sulejówek - Unia Skierniewice
Polonia Lidzbark Warmiński - Mławianka Mława
Jagiellonia II Białystok - ŁKS Łomża
Kolejka 6 - 31 sierpnia /1. września 2024 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa
Wigry Suwałki - Polonia Lidzbark Warmiński
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice - Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz
Mławianka Mława - Stomil Olsztyn
Warta Sieradz - Wisła II Płock
GKS Bełchatów - ŁKS Łomża
Kolejka 7 - 7/8. września 2024 [szczegóły]  
Wisła II Płock - Broń Radom
Pelikan Łowicz - Mławianka Mława
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec
Legia II Warszawa - GKS Bełchatów
Victoria Sulejówek - Warta Sieradz
Polonia Lidzbark Warmiński - Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łomża - Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 8 - 14/15. września 2024 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Łomża
Sokół Aleksandrów Łódzki - Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki - Pelikan Łowicz
Broń Radom - Victoria Sulejówek
GKS Wikielec - Wisła II Płock
Legia II Warszawa - Polonia Lidzbark Warmiński
Mławianka Mława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz - Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów - Unia Skierniewice
Kolejka 9 - 21/22. września 2024 [szczegóły]  
Wisła II Płock - Mławianka Mława
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Stomil Olsztyn - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
Victoria Sulejówek - GKS Wikielec
Polonia Lidzbark Warmiński - GKS Bełchatów
ŁKS Łomża - Warta Sieradz
Jagiellonia II Białystok - Broń Radom
Kolejka 10 - 28/29. września 2024 [szczegóły]  
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wigry Suwałki - Wisła II Płock
Broń Radom - ŁKS Łomża
GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
Mławianka Mława - Victoria Sulejówek
Polonia Lidzbark Warmiński - Stomil Olsztyn
Warta Sieradz - Unia Skierniewice
GKS Bełchatów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 11 - 5/6. października 2024 [szczegóły]  
Wisła II Płock - Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Warta Sieradz
Pelikan Łowicz - Polonia Lidzbark Warmiński
Unia Skierniewice - Broń Radom
Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa
Victoria Sulejówek - Wigry Suwałki
ŁKS Łomża - GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok - Mławianka Mława
Kolejka 12 - 12/13. października 2024 [szczegóły]  
Sokół Aleksandrów Łódzki - Victoria Sulejówek
Wigry Suwałki - Jagiellonia II Białystok
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki
GKS Wikielec - Unia Skierniewice
Stomil Olsztyn - Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - Wisła II Płock
Mławianka Mława - ŁKS Łomża
Polonia Lidzbark Warmiński - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Bełchatów - Warta Sieradz
Kolejka 13 - 19/20. października 2024 [szczegóły]  
Wisła II Płock - Polonia Lidzbark Warmiński
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec
Pelikan Łowicz - GKS Bełchatów
Unia Skierniewice - Mławianka Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stomil Olsztyn
Victoria Sulejówek - Legia II Warszawa
ŁKS Łomża - Wigry Suwałki
Warta Sieradz - Broń Radom
Jagiellonia II Białystok - Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 14 - 26/27. października 2024 [szczegóły]  
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - ŁKS Łomża
Wigry Suwałki - Unia Skierniewice
GKS Wikielec - Warta Sieradz
Stomil Olsztyn - Wisła II Płock
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Mławianka Mława - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Lidzbark Warmiński - Victoria Sulejówek
GKS Bełchatów - Broń Radom
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2024 [szczegóły]  
Wisła II Płock - Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Wigry Suwałki
Broń Radom - GKS Wikielec
Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Bełchatów
Victoria Sulejówek - Stomil Olsztyn
ŁKS Łomża - Legia II Warszawa
Warta Sieradz - Mławianka Mława
Jagiellonia II Białystok - Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2024 [szczegóły]  
Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek
Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Wigry Suwałki - Warta Sieradz
Stomil Olsztyn - Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła II Płock
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice
Mławianka Mława - Broń Radom
Polonia Lidzbark Warmiński - ŁKS Łomża
GKS Bełchatów - GKS Wikielec
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2024 [szczegóły]  
Wisła II Płock - GKS Bełchatów
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
Broń Radom - Wigry Suwałki
Unia Skierniewice - Polonia Lidzbark Warmiński
GKS Wikielec - Mławianka Mława
Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łomża - Stomil Olsztyn
Warta Sieradz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz
Kolejka 18 [szczegóły]  
Victoria Sulejówek - Wisła II Płock
ŁKS Łomża - Pelikan Łowicz
Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec - Wigry Suwałki
Unia Skierniewice - Stomil Olsztyn
Jagiellonia II Białystok - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz - Legia II Warszawa
GKS Bełchatów - Mławianka Mława
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 19 [szczegóły]  
Stomil Olsztyn - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa - Broń Radom
Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS Wikielec
Wigry Suwałki - Mławianka Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łomża
Polonia Lidzbark Warmiński - Warta Sieradz
Wisła II Płock - Jagiellonia II Białystok
Victoria Sulejówek - GKS Bełchatów
Kolejka 20 [szczegóły]  
ŁKS Łomża - Wisła II Płock
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Mławianka Mława - Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Bełchatów - Wigry Suwałki
Warta Sieradz - Stomil Olsztyn
Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec - Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Victoria Sulejówek
Broń Radom - Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 21 [szczegóły]  
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn - Broń Radom
Wisła II Płock - Unia Skierniewice
Polonia Lidzbark Warmiński - GKS Wikielec
Legia II Warszawa - Mławianka Mława
Victoria Sulejówek - ŁKS Łomża
Pelikan Łowicz - Warta Sieradz
Jagiellonia II Białystok - GKS Bełchatów
Kolejka 22 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Wisła II Płock
Broń Radom - Pelikan Łowicz
GKS Bełchatów - Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec - Stomil Olsztyn
Warta Sieradz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wigry Suwałki - Legia II Warszawa
Unia Skierniewice - Victoria Sulejówek
Mławianka Mława - Polonia Lidzbark Warmiński
ŁKS Łomża - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 23 [szczegóły]  
Victoria Sulejówek - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Lidzbark Warmiński - Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom
Jagiellonia II Białystok - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - GKS Wikielec
Stomil Olsztyn - Mławianka Mława
Wisła II Płock - Warta Sieradz
ŁKS Łomża - GKS Bełchatów
Kolejka 24 [szczegóły]  
Broń Radom - Wisła II Płock
Mławianka Mława - Pelikan Łowicz
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Bełchatów - Legia II Warszawa
Warta Sieradz - Victoria Sulejówek
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Lidzbark Warmiński
Unia Skierniewice - ŁKS Łomża
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 25 [szczegóły]  
ŁKS Łomża - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Stomil Olsztyn - Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
Victoria Sulejówek - Broń Radom
Wisła II Płock - GKS Wikielec
Polonia Lidzbark Warmiński - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mławianka Mława
Jagiellonia II Białystok - Warta Sieradz
Unia Skierniewice - GKS Bełchatów
Kolejka 26 [szczegóły]  
Mławianka Mława - Wisła II Płock
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice
Legia II Warszawa - Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec - Victoria Sulejówek
GKS Bełchatów - Polonia Lidzbark Warmiński
Warta Sieradz - ŁKS Łomża
Broń Radom - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 27 [szczegóły]  
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Wisła II Płock - Wigry Suwałki
ŁKS Łomża - Broń Radom
Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa
Victoria Sulejówek - Mławianka Mława
Stomil Olsztyn - Polonia Lidzbark Warmiński
Unia Skierniewice - Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Bełchatów
Kolejka 28 [szczegóły]  
Sokół Aleksandrów Łódzki - Wisła II Płock
Warta Sieradz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Lidzbark Warmiński - Pelikan Łowicz
Broń Radom - Unia Skierniewice
GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wigry Suwałki - Victoria Sulejówek
GKS Wikielec - ŁKS Łomża
Mławianka Mława - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 29 [szczegóły]  
Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok - Wigry Suwałki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
Unia Skierniewice - GKS Wikielec
Pelikan Łowicz - Stomil Olsztyn
Wisła II Płock - Legia II Warszawa
ŁKS Łomża - Mławianka Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Lidzbark Warmiński
Warta Sieradz - GKS Bełchatów
Kolejka 30 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński - Wisła II Płock
GKS Wikielec - Lechia Tomaszów Mazowiecki
GKS Bełchatów - Pelikan Łowicz
Mławianka Mława - Unia Skierniewice
Stomil Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa - Victoria Sulejówek
Wigry Suwałki - ŁKS Łomża
Broń Radom - Warta Sieradz
Sokół Aleksandrów Łódzki - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 31 [szczegóły]  
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
ŁKS Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki
Unia Skierniewice - Wigry Suwałki
Warta Sieradz - GKS Wikielec
Wisła II Płock - Stomil Olsztyn
Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Mławianka Mława
Victoria Sulejówek - Polonia Lidzbark Warmiński
Broń Radom - GKS Bełchatów
Kolejka 32 [szczegóły]  
Pelikan Łowicz - Wisła II Płock
Wigry Suwałki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
GKS Wikielec - Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki - Unia Skierniewice
GKS Bełchatów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stomil Olsztyn - Victoria Sulejówek
Legia II Warszawa - ŁKS Łomża
Mławianka Mława - Warta Sieradz
Polonia Lidzbark Warmiński - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 33 [szczegóły]  
Victoria Sulejówek - Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Sieradz - Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok - Stomil Olsztyn
Wisła II Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa
Broń Radom - Mławianka Mława
ŁKS Łomża - Polonia Lidzbark Warmiński
GKS Wikielec - GKS Bełchatów
Kolejka 34 [szczegóły]  
GKS Bełchatów - Wisła II Płock
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Wigry Suwałki - Broń Radom
Polonia Lidzbark Warmiński - Unia Skierniewice
Mławianka Mława - GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Stomil Olsztyn - ŁKS Łomża
Sokół Aleksandrów Łódzki - Warta Sieradz
Pelikan Łowicz - Jagiellonia II Białystok


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE