III liga - grupa II - sezon 2020/2021

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 35 87 28 3 4 115 - 24
2. Świt Skolwin (Szczecin) 35 81 25 6 4 75 - 28
3. Polonia Środa Wielkopolska 35 76 23 7 5 76 - 31
4. KP Starogard Gdański 35 61 19 4 12 48 - 46
5. Elana Toruń 35 56 15 11 9 59 - 33
6. Bałtyk Gdynia 35 47 13 8 14 43 - 52
7. GKS Przodkowo 35 40 11 7 17 42 - 66
8. Pogoń II Szczecin 35 39 11 6 18 61 - 68

9. Kotwica Kołobrzeg 34 58 16 10 8 59 - 40
10. Sokół Kleczew 34 57 17 6 11 63 - 45
11. Unia Janikowo 34 54 15 9 10 54 - 53
12. Jarota Jarocin 34 49 14 7 13 68 - 49
13. Bałtyk Koszalin 34 48 13 9 12 63 - 56
14. Nielba Wągrowiec 34 47 13 8 13 74 - 59 2 2 0 2 0 4 - 4
15. Flota Świnoujście 34 47 12 11 11 48 - 55 2 2 0 2 0 4 - 4
16. Pomorzanin Toruń 34 43 11 10 13 39 - 40
17. Unia Swarzędz 34 41 11 8 15 51 - 44
18. Gwardia Koszalin 34 40 11 7 16 42 - 52
19. Gryf Wejherowo 34 36 10 6 18 45 - 64
20. Górnik Konin 34 26 7 5 22 32 - 76
21. Chemik Police 34 18 4 6 24 28 - 96
22. Mieszko Gniezno 34 4 0 4 30 15 - 123


Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
GKS Przodkowo 0 - 0 Bałtyk Koszalin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Swarzędz 0 - 0 Chemik Police 1 sierpnia 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 1 Radunia Stężyca 1 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Górnik Konin 2 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 0 - 4 Elana Toruń 2 września 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 6 Jarota Jarocin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Mieszko Gniezno 1 sierpnia 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 1 - 5 Pogoń II Szczecin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Flota Świnoujście 3 - 1 Unia Janikowo 1 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Sokół Kleczew 1 sierpnia 2020 - 11:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Bałtyk Gdynia 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 3 - 4 Bałtyk Gdynia 8 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 1 Pomorzanin Toruń 8 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Janikowo 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 9 sierpnia 2020 - 17:00
Flota Świnoujście 2 - 2 Pogoń II Szczecin 8 sierpnia 2020 - 17:00
Mieszko Gniezno 0 - 6 Nielba Wągrowiec 8 sierpnia 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia 2020 - 17:00
Elana Toruń 1 - 2 KP Starogard Gdański 21 października 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 2 Gryf Wejherowo 8 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 5 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 9 sierpnia 2020 - 15:00
Chemik Police 0 - 6 Gwardia Koszalin 7 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Przodkowo 4 - 2 Unia Swarzędz 8 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Unia Swarzędz 0 - 3 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 1 - 3 GKS Przodkowo 15 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 1 Chemik Police 16 sierpnia 2020 - 18:00
Gryf Wejherowo 1 - 2 Radunia Stężyca 15 sierpnia 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 3 - 0 Górnik Konin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Elana Toruń 15 sierpnia 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 2 - 4 Jarota Jarocin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Flota Świnoujście 4 - 2 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Pogoń II Szczecin 14 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorzanin Toruń 1 - 1 Unia Janikowo 16 września 2020 - 16:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Sokół Kleczew 15 sierpnia 2020 - 19:30
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 5 - 2 Sokół Kleczew 22 sierpnia 2020 - 11:00
Unia Janikowo 2 - 4 Bałtyk Gdynia 22 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń II Szczecin 4 - 1 Pomorzanin Toruń 23 sierpnia 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 6 Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 3 - 1 Flota Świnoujście 22 sierpnia 2020 - 16:00
Elana Toruń 1 - 1 Nielba Wągrowiec 22 sierpnia 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 5 - 1 KP Starogard Gdański 23 sierpnia 2020 - 15:00
Chemik Police 2 - 3 Gryf Wejherowo 22 sierpnia 2020 - 15:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 22 sierpnia 2020 - 18:00
Unia Swarzędz 2 - 0 Gwardia Koszalin 22 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Gwardia Koszalin 3 - 0 Bałtyk Koszalin 29 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Unia Swarzędz 29 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 2 - 2 GKS Przodkowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 0 Chemik Police 29 sierpnia 2020 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 Radunia Stężyca 29 sierpnia 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 4 - 0 Górnik Konin 29 sierpnia 2020 - 15:00
Flota Świnoujście 0 - 4 Elana Toruń 29 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 2 Jarota Jarocin 28 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorzanin Toruń 3 - 1 Mieszko Gniezno 29 sierpnia 2020 - 17:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Pogoń II Szczecin 29 sierpnia 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 1 - 2 Unia Janikowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 6 - 0 Unia Janikowo 5 września 2020 - 11:00
Pogoń II Szczecin 0 - 7 Sokół Kleczew 4 września 2020 - 18:00
Mieszko Gniezno 0 - 1 Bałtyk Gdynia 5 września 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Pomorzanin Toruń 5 września 2020 - 17:00
Elana Toruń 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 6 września 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 1 Flota Świnoujście 5 września 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Nielba Wągrowiec 6 września 2020 - 15:00
Chemik Police 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 5 września 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 1 KP Starogard Gdański 5 września 2020 - 14:00
Unia Swarzędz 4 - 1 Gryf Wejherowo 5 września 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 4 września 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Bałtyk Koszalin 12 września 2020 - 16:00
Gryf Wejherowo 0 - 1 Gwardia Koszalin 12 września 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 1 - 3 Unia Swarzędz 12 września 2020 - 13:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 GKS Przodkowo 12 września 2020 - 16:00
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Chemik Police 12 września 2020 - 16:00
Radunia Stężyca 8 - 1 Flota Świnoujście 12 września 2020 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Górnik Konin 12 września 2020 - 11:00
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Elana Toruń 12 września 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Jarota Jarocin 12 września 2020 - 17:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Mieszko Gniezno 12 września 2020 - 16:00
Unia Janikowo 4 - 1 Pogoń II Szczecin 12 września 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 1 - 4 Pogoń II Szczecin 19 września 2020 - 13:00
Mieszko Gniezno 1 - 4 Unia Janikowo 19 września 2020 - 16:00
Jarota Jarocin 0 - 1 Sokół Kleczew 19 września 2020 - 16:30
Elana Toruń 1 - 1 Bałtyk Gdynia 19 września 2020 - 16:00
Górnik Konin 0 - 3 Pomorzanin Toruń 19 września 2020 - 15:00
Radunia Stężyca 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 19 września 2020 - 16:00
Chemik Police 0 - 0 Flota Świnoujście 19 września 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Nielba Wągrowiec 19 września 2020 - 15:00
Unia Swarzędz 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 19 września 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 2 KP Starogard Gdański 19 września 2020 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 0 Gryf Wejherowo 19 września 2020 - 15:30
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Gryf Wejherowo 2 - 3 Bałtyk Koszalin 26 września 2020 - 16:00
KP Starogard Gdański 2 - 4 Świt Skolwin (Szczecin) 26 września 2020 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Gwardia Koszalin 26 września 2020 - 16:00
Nielba Wągrowiec 4 - 3 Unia Swarzędz 26 września 2020 - 15:00
Flota Świnoujście 1 - 1 GKS Przodkowo 26 września 2020 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 0 Chemik Police 25 września 2020 - 16:00
Pomorzanin Toruń 2 - 1 Radunia Stężyca 26 września 2020 - 16:00
Bałtyk Gdynia 6 - 0 Górnik Konin 26 września 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 1 - 1 Elana Toruń 26 września 2020 - 16:00
Unia Janikowo 3 - 1 Jarota Jarocin 26 września 2020 - 15:00
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Mieszko Gniezno 27 września 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 7 - 1 Mieszko Gniezno 4 października 2020 - 12:00
Jarota Jarocin 3 - 3 Pogoń II Szczecin 21 października 2020 - 15:30
Elana Toruń 1 - 1 Unia Janikowo 4 października 2020 - 20:08
Górnik Konin 0 - 1 Sokół Kleczew 3 października 2020 - 16:00
Radunia Stężyca 1 - 0 Bałtyk Gdynia 3 października 2020 - 15:00
Chemik Police 1 - 0 Pomorzanin Toruń 3 października 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 3 października 2020 - 14:00
Unia Swarzędz 1 - 2 Flota Świnoujście 3 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 2 Nielba Wągrowiec 3 października 2020 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 3 października 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo 2 - 1 KP Starogard Gdański 3 października 2020 - 15:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
KP Starogard Gdański 3 - 1 Bałtyk Koszalin 10 października 2020 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Gryf Wejherowo 21 listopada 2020 - 13:00
Nielba Wągrowiec 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 10 października 2020 - 15:00
Flota Świnoujście 1 - 2 Gwardia Koszalin 5 grudnia 2020 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Unia Swarzędz 10 października 2020 - 15:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 GKS Przodkowo 10 października 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia 6 - 0 Chemik Police 10 października 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 0 - 4 Radunia Stężyca 10 października 2020 - 15:00
Unia Janikowo 2 - 1 Górnik Konin 10 października 2020 - 15:00
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Elana Toruń 3 grudnia 2020 - 12:30
Mieszko Gniezno 0 - 2 Jarota Jarocin 10 października 2020 - 14:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Jarota Jarocin 17 października 2020 - 12:00
Elana Toruń 5 - 0 Mieszko Gniezno 17 października 2020 - 14:00
Górnik Konin 1 - 4 Pogoń II Szczecin 17 października 2020 - 15:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Unia Janikowo 18 października 2020 - 14:00
Chemik Police 0 - 2 Sokół Kleczew 17 października 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 4 - 0 Bałtyk Gdynia 17 października 2020 - 14:00
Unia Swarzędz 2 - 0 Pomorzanin Toruń 17 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 17 października 2020 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Flota Świnoujście 18 października 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo 2 - 4 Nielba Wągrowiec 4 listopada 2020 - 14:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 17 października 2020 - 15:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Bałtyk Koszalin 24 października 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 0 - 2 KP Starogard Gdański 24 października 2020 - 14:00
Flota Świnoujście 3 - 1 Gryf Wejherowo 24 października 2020 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 6 Świt Skolwin (Szczecin) 25 października 2020 - 14:00
Pomorzanin Toruń 1 - 1 Gwardia Koszalin 24 października 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Unia Swarzędz 25 października 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 0 - 1 GKS Przodkowo 24 października 2020 - 13:00
Unia Janikowo 2 - 0 Chemik Police 24 października 2020 - 14:00
Pogoń II Szczecin 3 - 3 Radunia Stężyca 25 października 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Górnik Konin 24 października 2020 - 14:00
Jarota Jarocin 1 - 2 Elana Toruń 24 października 2020 - 15:00
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 1 - 4 Elana Toruń 31 października 2020 - 12:00
Górnik Konin 1 - 9 Jarota Jarocin 31 października 2020 - 14:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Mieszko Gniezno 31 października 2020 - 14:00
Chemik Police 0 - 2 Pogoń II Szczecin 31 października 2020 - 13:00
GKS Przodkowo 1 - 0 Unia Janikowo 4 listopada 2020 - 13:00
Unia Swarzędz 1 - 2 Sokół Kleczew 31 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 0 Bałtyk Gdynia 31 października 2020 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Pomorzanin Toruń 6 grudnia 2020 - 12:00
Gryf Wejherowo 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 31 października 2020 - 14:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Flota Świnoujście 31 października 2020 - 13:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Nielba Wągrowiec 30 października 2020 - 18:00
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Bałtyk Koszalin 7 listopada 2020 - 13:00
Flota Świnoujście 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 7 listopada 2020 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 KP Starogard Gdański 25 listopada 2020 - 13:00
przełożony
Pomorzanin Toruń 3 - 0 Gryf Wejherowo 8 listopada 2020 - 12:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 28 listopada 2020 - 15:00
Sokół Kleczew 1 - 0 Gwardia Koszalin 7 listopada 2020 - 13:00
Unia Janikowo 0 - 0 Unia Swarzędz 7 listopada 2020 - 12:00
Pogoń II Szczecin 1 - 4 GKS Przodkowo 8 listopada 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Chemik Police 7 listopada 2020 - 14:00
Jarota Jarocin 0 - 3 Radunia Stężyca 7 listopada 2020 - 14:00
Elana Toruń 2 - 0 Górnik Konin 25 listopada 2020 - 13:00
przełożony
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Górnik Konin 11 listopada 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Elana Toruń 21 listopada 2020 - 13:00
Chemik Police 0 - 3 Jarota Jarocin 11 listopada 2020 - 13:00
GKS Przodkowo 3 - 0 Mieszko Gniezno 11 listopada 2020 - 13:00
Unia Swarzędz 3 - 1 Pogoń II Szczecin 11 listopada 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 2 Unia Janikowo 11 listopada 2020 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 2 Sokół Kleczew 11 listopada 2020 - 13:30
Gryf Wejherowo 3 - 0 Bałtyk Gdynia 11 listopada 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Pomorzanin Toruń 28 listopada 2020 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada 2020 - 11:00
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Flota Świnoujście 11 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Flota Świnoujście 0 - 3 Bałtyk Koszalin 14 listopada 2020 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Nielba Wągrowiec 14 listopada 2020 - 13:00
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 14 listopada 2020 - 18:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 KP Starogard Gdański 21 listopada 2020 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 2 Gryf Wejherowo 14 listopada 2020 - 11:00
Unia Janikowo 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 21 listopada 2020 - 13:00
Pogoń II Szczecin 6 - 1 Gwardia Koszalin 14 listopada 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 0 - 7 Unia Swarzędz 14 listopada 2020 - 13:00
Jarota Jarocin 2 - 1 GKS Przodkowo 14 listopada 2020 - 14:00
Elana Toruń 6 - 0 Chemik Police 29 listopada 2020 - 13:00
Górnik Konin 0 - 3 Radunia Stężyca 14 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 0 - 4 Radunia Stężyca 6 marca 2021 - 11:00
Chemik Police 1 - 2 Górnik Konin 6 marca 2021 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Elana Toruń 7 marca 2021 - 11:00
Unia Swarzędz 3 - 1 Jarota Jarocin 6 marca 2021 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 0 Mieszko Gniezno 6 marca 2021 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Pogoń II Szczecin 6 marca 2021 - 14:30
Gryf Wejherowo 1 - 4 Unia Janikowo 6 marca 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 0 - 3 Sokół Kleczew 6 marca 2021 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Bałtyk Gdynia 6 marca 2021 - 15:00
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Pomorzanin Toruń 6 marca 2021 - 15:00
Flota Świnoujście 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 6 marca 2021 - 13:00
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Bałtyk Koszalin 13 marca 2021 - 14:00
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Flota Świnoujście 14 marca 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Nielba Wągrowiec 13 marca 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 5 Kotwica Kołobrzeg 13 marca 2021 - 15:00
Unia Janikowo 0 - 0 KP Starogard Gdański 13 marca 2021 - 12:00
Pogoń II Szczecin 3 - 2 Gryf Wejherowo 14 marca 2021 - 11:00
Mieszko Gniezno 0 - 5 Świt Skolwin (Szczecin) 13 marca 2021 - 14:00
Jarota Jarocin 2 - 1 Gwardia Koszalin 13 marca 2021 - 15:30
Elana Toruń 1 - 0 Unia Swarzędz 13 marca 2021 - 17:00
Górnik Konin 1 - 2 GKS Przodkowo 13 marca 2021 - 15:00
Radunia Stężyca 9 - 0 Chemik Police 13 marca 2021 - 11:00
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 2 - 3 Chemik Police 20 marca 2021 - 11:00
GKS Przodkowo 0 - 2 Radunia Stężyca 20 marca 2021 - 11:00
Unia Swarzędz 0 - 2 Górnik Konin 20 marca 2021 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 3 Elana Toruń 20 marca 2021 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Jarota Jarocin 20 marca 2021 - 16:15
Gryf Wejherowo 5 - 0 Mieszko Gniezno 20 marca 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Pogoń II Szczecin 20 marca 2021 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 Unia Janikowo 20 marca 2021 - 11:00
Nielba Wągrowiec 2 - 3 Sokół Kleczew 20 marca 2021 - 15:00
Flota Świnoujście 0 - 0 Bałtyk Gdynia 20 marca 2021 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Pomorzanin Toruń 20 marca 2021 - 15:00
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Pomorzanin Toruń 1 - 0 Bałtyk Koszalin 27 marca 2021 - 14:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 27 marca 2021 - 14:00
Sokół Kleczew 0 - 2 Flota Świnoujście 27 marca 2021 - 14:00
Unia Janikowo 2 - 1 Nielba Wągrowiec 27 marca 2021 - 14:00
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 27 marca 2021 - 14:00
Mieszko Gniezno 0 - 1 KP Starogard Gdański 27 marca 2021 - 14:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Gryf Wejherowo 27 marca 2021 - 14:00
Elana Toruń 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 26 marca 2021 - 19:30
Górnik Konin 0 - 1 Gwardia Koszalin 27 marca 2021 - 14:00
Radunia Stężyca 1 - 0 Unia Swarzędz 27 marca 2021 - 14:00
Chemik Police 0 - 2 GKS Przodkowo 27 marca 2021 - 14:00
Kolejka 22 - 7. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Radunia Stężyca 2 - 0 Pogoń II Szczecin 7 kwietnia 2021 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 1 Bałtyk Gdynia 7 kwietnia 2021 - 17:15
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 GKS Przodkowo 7 kwietnia 2021 - 17:00
Elana Toruń 0 - 1 KP Starogard Gdański 7 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 23 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Pogoń II Szczecin 0 - 3 KP Starogard Gdański 11 kwietnia 2021 - 11:00
GKS Przodkowo 0 - 0 Elana Toruń 10 kwietnia 2021 - 17:00
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 11 kwietnia 2021 - 14:30
Radunia Stężyca 3 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 10 kwietnia 2021 - 13:00
Mieszko Gniezno 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg 10 kwietnia 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Górnik Konin 10 kwietnia 2021 - 12:00
Chemik Police 0 - 3 Bałtyk Koszalin 10 kwietnia 2021 - 14:00
Unia Janikowo 1 - 1 Gryf Wejherowo 10 kwietnia 2021 - 15:00
Jarota Jarocin 0 - 3 Gwardia Koszalin 10 kwietnia 2021 - 17:00
Flota Świnoujście 3 - 3 Nielba Wągrowiec 10 kwietnia 2021 - 14:00
Pomorzanin Toruń 1 - 0 Unia Swarzędz 10 kwietnia 2021 - 13:00
Kolejka 24 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 2 Pogoń II Szczecin 17 kwietnia 2021 - 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Radunia Stężyca 17 kwietnia 2021 - 16:00
Elana Toruń 2 - 0 Bałtyk Gdynia 17 kwietnia 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 GKS Przodkowo 17 kwietnia 2021 - 15:00
Unia Swarzędz 3 - 0 Mieszko Gniezno 17 kwietnia 2021 - 13:00
Flota Świnoujście 1 - 0 Pomorzanin Toruń 17 kwietnia 2021 - 14:00
Nielba Wągrowiec 1 - 0 Gwardia Koszalin 17 kwietnia 2021 - 17:00
Gryf Wejherowo 1 - 0 Jarota Jarocin 17 kwietnia 2021 - 16:00
Chemik Police 0 - 1 Unia Janikowo 17 kwietnia 2021 - 14:00
Górnik Konin 1 - 4 Bałtyk Koszalin 17 kwietnia 2021 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Sokół Kleczew 17 kwietnia 2021 - 17:00
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Pogoń II Szczecin 5 - 1 GKS Przodkowo 25 kwietnia 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 KP Starogard Gdański 24 kwietnia 2021 - 13:00
Radunia Stężyca 3 - 3 Elana Toruń 24 kwietnia 2021 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 24 kwietnia 2021 - 17:00
Mieszko Gniezno 1 - 3 Sokół Kleczew 25 kwietnia 2021 - 11:00
Bałtyk Koszalin 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 24 kwietnia 2021 - 13:00
Górnik Konin 0 - 1 Unia Janikowo 24 kwietnia 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Chemik Police 24 kwietnia 2021 - 17:00
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Gryf Wejherowo 24 kwietnia 2021 - 16:00
Gwardia Koszalin 0 - 0 Pomorzanin Toruń 24 kwietnia 2021 - 17:00
Unia Swarzędz 2 - 3 Flota Świnoujście 24 kwietnia 2021 - 13:00
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Pogoń II Szczecin 30 kwietnia 2021 - 18:00
Elana Toruń 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 29 kwietnia 2021 - 17:00
KP Starogard Gdański 0 - 2 Radunia Stężyca 1 maja 2021 - 16:00
GKS Przodkowo 0 - 1 Bałtyk Gdynia 1 maja 2021 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Flota Świnoujście 1 maja 2021 - 17:00
Unia Swarzędz 1 - 1 Gwardia Koszalin 1 maja 2021 - 13:00
Pomorzanin Toruń 2 - 0 Gryf Wejherowo 1 maja 2021 - 13:00
Chemik Police 2 - 6 Nielba Wągrowiec 30 kwietnia 2021 - 17:00
Górnik Konin 1 - 6 Jarota Jarocin 1 maja 2021 - 17:00
Unia Janikowo 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 1 maja 2021 - 11:00
Sokół Kleczew 4 - 0 Bałtyk Koszalin 1 maja 2021 - 15:00
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Bałtyk Gdynia 9 maja 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 6 - 0 GKS Przodkowo 8 maja 2021 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 2 KP Starogard Gdański 8 maja 2021 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Elana Toruń 7 maja 2021 - 18:00
Mieszko Gniezno 2 - 2 Bałtyk Koszalin 8 maja 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Unia Janikowo 8 maja 2021 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Jarota Jarocin 8 maja 2021 - 17:00
Górnik Konin 3 - 2 Nielba Wągrowiec 8 maja 2021 - 17:00
Pomorzanin Toruń 4 - 2 Chemik Police 8 maja 2021 - 17:30
Gryf Wejherowo 1 - 2 Unia Swarzędz 9 maja 2021 - 16:00
Gwardia Koszalin 1 - 2 Flota Świnoujście 8 maja 2021 - 17:00
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Elana Toruń 1 - 0 Pogoń II Szczecin 15 maja 2021 - 15:00
KP Starogard Gdański 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 15 maja 2021 - 16:00
GKS Przodkowo 1 - 5 Świt Skolwin (Szczecin) 16 maja 2021 - 17:00
Bałtyk Gdynia 3 - 6 Radunia Stężyca 15 maja 2021 - 12:00
Mieszko Gniezno 0 - 1 Gwardia Koszalin 15 maja 2021 - 17:00
Gryf Wejherowo 1 - 3 Flota Świnoujście 15 maja 2021 - 16:00
Chemik Police 1 - 3 Unia Swarzędz 15 maja 2021 - 14:00
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Górnik Konin 16 maja 2021 - 18:00
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 14 maja 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 1 Jarota Jarocin 15 maja 2021 - 17:00
Unia Janikowo 0 - 0 Bałtyk Koszalin 15 maja 2021 - 11:00
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Pogoń II Szczecin 1 - 4 Radunia Stężyca 23 maja 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 22 maja 2021 - 13:00
GKS Przodkowo 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 22 maja 2021 - 12:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Elana Toruń 22 maja 2021 - 16:00
Unia Janikowo 5 - 0 Mieszko Gniezno 22 maja 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 0 Bałtyk Koszalin 22 maja 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 1 Nielba Wągrowiec 22 maja 2021 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Pomorzanin Toruń 22 maja 2021 - 17:00
Unia Swarzędz 0 - 2 Górnik Konin 22 maja 2021 - 13:00
Flota Świnoujście 1 - 4 Chemik Police 22 maja 2021 - 17:00
Gwardia Koszalin 3 - 1 Gryf Wejherowo 22 maja 2021 - 17:00
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
KP Starogard Gdański 3 - 1 Pogoń II Szczecin 28 maja 2021 - 16:00
Elana Toruń 4 - 0 GKS Przodkowo 29 maja 2021 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Bałtyk Gdynia 29 maja 2021 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Radunia Stężyca 29 maja 2021 - 17:00
Mieszko Gniezno 0 - 4 Gryf Wejherowo 28 maja 2021 - 18:00
Chemik Police 0 - 2 Gwardia Koszalin 29 maja 2021 - 12:00
Flota Świnoujście 0 - 1 Górnik Konin 29 maja 2021 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Unia Swarzędz 28 maja 2021 - 18:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Sokół Kleczew 30 maja 2021 - 11:00
Bałtyk Koszalin 2 - 2 Nielba Wągrowiec 29 maja 2021 - 11:00
Jarota Jarocin 1 - 2 Unia Janikowo 29 maja 2021 - 17:00
Kolejka 31 - 3. czerwca 2021 [szczegóły]  
Pogoń II Szczecin 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 2 czerwca 2021 - 18:00
Radunia Stężyca 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 3 czerwca 2021 - 15:00
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Elana Toruń 3 czerwca 2021 - 13:00
GKS Przodkowo 0 - 2 KP Starogard Gdański 2 czerwca 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 7 - 0 Mieszko Gniezno 3 czerwca 2021 - 17:00
Nielba Wągrowiec 4 - 0 Unia Janikowo 3 czerwca 2021 - 17:00
Bałtyk Koszalin 4 - 3 Pomorzanin Toruń 3 czerwca 2021 - 14:00
Sokół Kleczew 1 - 2 Unia Swarzędz 2 czerwca 2021 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Flota Świnoujście 3 czerwca 2021 - 17:00
Gwardia Koszalin 0 - 1 Górnik Konin 2 czerwca 2021 - 17:00
Gryf Wejherowo 0 - 0 Chemik Police 2 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
GKS Przodkowo 1 - 1 Pogoń II Szczecin 6 czerwca 2021 - 12:00
KP Starogard Gdański 3 - 1 Bałtyk Gdynia 6 czerwca 2021 - 16:00
Elana Toruń 0 - 1 Radunia Stężyca 6 czerwca 2021 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 6 czerwca 2021 - 16:00
Chemik Police 3 - 1 Mieszko Gniezno 6 czerwca 2021 - 14:00
Górnik Konin 1 - 1 Gryf Wejherowo 6 czerwca 2021 - 17:00
Gwardia Koszalin 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 6 czerwca 2021 - 18:00
Flota Świnoujście 1 - 1 Sokół Kleczew 6 czerwca 2021 - 16:00
Bałtyk Koszalin 2 - 2 Unia Swarzędz 6 czerwca 2021 - 15:00
Unia Janikowo 2 - 1 Pomorzanin Toruń 6 czerwca 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 2 - 0 Nielba Wągrowiec 6 czerwca 2021 - 15:00
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
Pogoń II Szczecin 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 11 czerwca 2021 - 18:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Elana Toruń 12 czerwca 2021 - 17:00
Radunia Stężyca 0 - 1 KP Starogard Gdański 12 czerwca 2021 - 13:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 GKS Przodkowo 13 czerwca 2021 - 15:00
Nielba Wągrowiec 8 - 1 Mieszko Gniezno 12 czerwca 2021 - 11:00
Pomorzanin Toruń 1 - 3 Jarota Jarocin 13 czerwca 2021 - 11:00
Unia Swarzędz 1 - 1 Unia Janikowo 12 czerwca 2021 - 13:00
Bałtyk Koszalin 2 - 4 Flota Świnoujście 12 czerwca 2021 - 14:00
Gwardia Koszalin 2 - 6 Sokół Kleczew 12 czerwca 2021 - 17:00
Gryf Wejherowo 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 12 czerwca 2021 - 16:00
Górnik Konin 2 - 2 Chemik Police 12 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły]  
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Pogoń II Szczecin 19 czerwca 2021 - 13:00
GKS Przodkowo 0 - 10 Radunia Stężyca 19 czerwca 2021 - 12:00
KP Starogard Gdański 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 18 czerwca 2021 - 18:00
Elana Toruń 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 19 czerwca 2021 - 14:00
Górnik Konin 4 - 0 Mieszko Gniezno 19 czerwca 2021 - 15:00
Chemik Police 2 - 6 Kotwica Kołobrzeg 19 czerwca 2021 - 14:00
Gryf Wejherowo 1 - 0 Sokół Kleczew 17 czerwca 2021 - 18:00
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Gwardia Koszalin 19 czerwca 2021 - 15:00
Unia Janikowo 1 - 1 Flota Świnoujście 19 czerwca 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 2 - 1 Unia Swarzędz 19 czerwca 2021 - 17:00
Nielba Wągrowiec 2 - 4 Pomorzanin Toruń 19 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 35 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły]  
Pogoń II Szczecin 2 - 3 Elana Toruń 16 czerwca 2021 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 KP Starogard Gdański 25 czerwca 2021 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 GKS Przodkowo 26 czerwca 2021 - 16:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Bałtyk Gdynia 26 czerwca 2021 - 16:00
Mieszko Gniezno 0 - 3 Pomorzanin Toruń 26 czerwca 2021 - 16:00
Unia Swarzędz 2 - 3 Nielba Wągrowiec 26 czerwca 2021 - 16:00
Flota Świnoujście 2 - 0 Jarota Jarocin 26 czerwca 2021 - 16:00
Unia Janikowo 5 - 2 Gwardia Koszalin 26 czerwca 2021 - 16:00
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Gryf Wejherowo 26 czerwca 2021 - 16:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Chemik Police 26 czerwca 2021 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Górnik Konin 16 czerwca 2021 - 17:00