III liga - grupa II - sezon 2024/2025

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Świecie 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Cartusia Kartuzy 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Kotwica Kórnik 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Flota Świnoujście 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Lech II Poznań 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Vineta Wolin 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Polonia Środa Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Gedania Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Błękitni Stargard 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Gryf Słupsk 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Sokół Kleczew 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Zawisza Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0 - 0
15. Noteć Czarnków 0 0 0 0 0 0 - 0
16. Unia Swarzędz 0 0 0 0 0 0 - 0
17. Elana Toruń 0 0 0 0 0 0 - 0
18. Pogoń II Szczecin 0 0 0 0 0 0 - 0


Kolejka 1 - 3/4. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Wda Świecie - Cartusia Kartuzy
Kotwica Kórnik - Flota Świnoujście
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lech II Poznań
Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska
Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard
Gryf Słupsk - Sokół Kleczew
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zawisza Bydgoszcz
Noteć Czarnków - Unia Swarzędz
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin
Kolejka 2 - 10/11. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Zawisza Bydgoszcz - Vineta Wolin
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew
Unia Swarzędz - Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pogoń II Szczecin - Wda Świecie
Lech II Poznań - Kotwica Kórnik
Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Flota Świnoujście - Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska - Noteć Czarnków
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Wda Świecie - Flota Świnoujście
Kotwica Kórnik - Gedania Gdańsk
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz
Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk - Polonia Środa Wielkopolska
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń II Szczecin
Noteć Czarnków - Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń - Lech II Poznań
Kolejka 4 - 21. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Zawisza Bydgoszcz - Gryf Słupsk
Błękitni Stargard - Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kórnik
Cartusia Kartuzy - Noteć Czarnków
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin
Lech II Poznań - Wda Świecie
Gedania Gdańsk - Elana Toruń
Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Kolejka 5 - 24/25. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Wda Świecie - Gedania Gdańsk
Unia Swarzędz - Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kórnik - Błękitni Stargard
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz
Vineta Wolin - Flota Świnoujście
Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lech II Poznań
Noteć Czarnków - Pogoń II Szczecin
Elana Toruń - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 6 - 31 sierpnia /1. września 2024 [szczegóły]  
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kórnik - Elana Toruń
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Wda Świecie
Cartusia Kartuzy - Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin - Gryf Słupsk
Lech II Poznań - Vineta Wolin
Gedania Gdańsk - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Flota Świnoujście - Noteć Czarnków
Kolejka 7 - 7/8. września 2024 [szczegóły]  
Wda Świecie - Kotwica Kórnik
Unia Swarzędz - Cartusia Kartuzy
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
Vineta Wolin - Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk - Flota Świnoujście
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Noteć Czarnków - Lech II Poznań
Elana Toruń - Błękitni Stargard
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 8 - 14/15. września 2024 [szczegóły]  
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz
Kotwica Kórnik - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin
Cartusia Kartuzy - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin - Unia Swarzędz
Lech II Poznań - Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk - Noteć Czarnków
Flota Świnoujście - Sokół Kleczew
Elana Toruń - Wda Świecie
Kolejka 9 - 21/22. września 2024 [szczegóły]  
Zawisza Bydgoszcz - Cartusia Kartuzy
Wda Świecie - Błękitni Stargard
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście
Sokół Kleczew - Lech II Poznań
Vineta Wolin - Kotwica Kórnik
Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Elana Toruń
Noteć Czarnków - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
Kolejka 10 - 28/29. września 2024 [szczegóły]  
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy
Wda Świecie - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kotwica Kórnik - Noteć Czarnków
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gryf Słupsk
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Lech II Poznań - Unia Swarzędz
Gedania Gdańsk - Sokół Kleczew
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń - Vineta Wolin
Kolejka 11 - 5/6. października 2024 [szczegóły]  
Zawisza Bydgoszcz - Flota Świnoujście
Unia Swarzędz - Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Vineta Wolin - Wda Świecie
Gryf Słupsk - Kotwica Kórnik
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Stargard
Noteć Czarnków - Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań
Kolejka 12 - 12/13. października 2024 [szczegóły]  
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin
Wda Świecie - Noteć Czarnków
Kotwica Kórnik - Sokół Kleczew
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Swarzędz
Lech II Poznań - Zawisza Bydgoszcz
Gedania Gdańsk - Polonia Środa Wielkopolska
Flota Świnoujście - Cartusia Kartuzy
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Vineta Wolin
Elana Toruń - Gryf Słupsk
Kolejka 13 - 19/20. października 2024 [szczegóły]  
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
Cartusia Kartuzy - Lech II Poznań
Sokół Kleczew - Elana Toruń
Pogoń II Szczecin - Flota Świnoujście
Vineta Wolin - Błękitni Stargard
Gryf Słupsk - Wda Świecie
Noteć Czarnków - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 14 - 26/27. października 2024 [szczegóły]  
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście
Wda Świecie - Sokół Kleczew
Kotwica Kórnik - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz
Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin
Vineta Wolin - Noteć Czarnków
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Słupsk
Elana Toruń - Unia Swarzędz
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2024 [szczegóły]  
Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kórnik
Unia Swarzędz - Wda Świecie
Cartusia Kartuzy - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pogoń II Szczecin - Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk - Vineta Wolin
Flota Świnoujście - Lech II Poznań
Noteć Czarnków - Błękitni Stargard
Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2024 [szczegóły]  
Błękitni Stargard - Lech II Poznań
Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kórnik - Cartusia Kartuzy
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin
Vineta Wolin - Sokół Kleczew
Gedania Gdańsk - Flota Świnoujście
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Unia Swarzędz
Noteć Czarnków - Gryf Słupsk
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2024 [szczegóły]  
Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie
Unia Swarzędz - Vineta Wolin
Cartusia Kartuzy - Elana Toruń
Sokół Kleczew - Noteć Czarnków
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kórnik
Lech II Poznań - Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk - Błękitni Stargard
Flota Świnoujście - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 18 [szczegóły]  
Cartusia Kartuzy - Wda Świecie
Flota Świnoujście - Kotwica Kórnik
Lech II Poznań - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska - Vineta Wolin
Błękitni Stargard - Gedania Gdańsk
Sokół Kleczew - Gryf Słupsk
Zawisza Bydgoszcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Unia Swarzędz - Noteć Czarnków
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
Kolejka 19 [szczegóły]  
Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard
Gryf Słupsk - Unia Swarzędz
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Cartusia Kartuzy
Wda Świecie - Pogoń II Szczecin
Kotwica Kórnik - Lech II Poznań
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gedania Gdańsk
Elana Toruń - Flota Świnoujście
Noteć Czarnków - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 20 [szczegóły]  
Flota Świnoujście - Wda Świecie
Gedania Gdańsk - Kotwica Kórnik
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew
Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin
Polonia Środa Wielkopolska - Gryf Słupsk
Pogoń II Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Zawisza Bydgoszcz - Noteć Czarnków
Lech II Poznań - Elana Toruń
Kolejka 21 [szczegóły]  
Gryf Słupsk - Zawisza Bydgoszcz
Unia Swarzędz - Błękitni Stargard
Kotwica Kórnik - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Noteć Czarnków - Cartusia Kartuzy
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin
Wda Świecie - Lech II Poznań
Elana Toruń - Gedania Gdańsk
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 22 [szczegóły]  
Gedania Gdańsk - Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz
Błękitni Stargard - Kotwica Kórnik
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew
Flota Świnoujście - Vineta Wolin
Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk
Lech II Poznań - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pogoń II Szczecin - Noteć Czarnków
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń
Kolejka 23 [szczegóły]  
Unia Swarzędz - Zawisza Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard
Elana Toruń - Kotwica Kórnik
Wda Świecie - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk - Pogoń II Szczecin
Vineta Wolin - Lech II Poznań
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gedania Gdańsk
Noteć Czarnków - Flota Świnoujście
Kolejka 24 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik - Wda Świecie
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin
Flota Świnoujście - Gryf Słupsk
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Lech II Poznań - Noteć Czarnków
Błękitni Stargard - Elana Toruń
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 25 [szczegóły]  
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Kotwica Kórnik
Vineta Wolin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska - Cartusia Kartuzy
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin
Gryf Słupsk - Lech II Poznań
Noteć Czarnków - Gedania Gdańsk
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście
Wda Świecie - Elana Toruń
Kolejka 26 [szczegóły]  
Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard - Wda Świecie
Flota Świnoujście - Unia Swarzędz
Lech II Poznań - Sokół Kleczew
Kotwica Kórnik - Vineta Wolin
Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
Elana Toruń - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Noteć Czarnków
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 27 [szczegóły]  
Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wda Świecie
Noteć Czarnków - Kotwica Kórnik
Gryf Słupsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin
Unia Swarzędz - Lech II Poznań
Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk
Polonia Środa Wielkopolska - Flota Świnoujście
Vineta Wolin - Elana Toruń
Kolejka 28 [szczegóły]  
Flota Świnoujście - Zawisza Bydgoszcz
Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew
Wda Świecie - Vineta Wolin
Kotwica Kórnik - Gryf Słupsk
Błękitni Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Elana Toruń - Noteć Czarnków
Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 29 [szczegóły]  
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard
Noteć Czarnków - Wda Świecie
Sokół Kleczew - Kotwica Kórnik
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz - Lech II Poznań
Polonia Środa Wielkopolska - Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Flota Świnoujście
Vineta Wolin - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Gryf Słupsk - Elana Toruń
Kolejka 30 [szczegóły]  
Gedania Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz
Kotwica Kórnik - Unia Swarzędz
Lech II Poznań - Cartusia Kartuzy
Elana Toruń - Sokół Kleczew
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin
Błękitni Stargard - Vineta Wolin
Wda Świecie - Gryf Słupsk
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Noteć Czarnków
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 31 [szczegóły]  
Flota Świnoujście - Błękitni Stargard
Sokół Kleczew - Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kórnik
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań
Noteć Czarnków - Vineta Wolin
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Unia Swarzędz - Elana Toruń
Kolejka 32 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik - Zawisza Bydgoszcz
Wda Świecie - Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Cartusia Kartuzy
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Kleczew
Gedania Gdańsk - Pogoń II Szczecin
Vineta Wolin - Gryf Słupsk
Lech II Poznań - Flota Świnoujście
Błękitni Stargard - Noteć Czarnków
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 33 [szczegóły]  
Lech II Poznań - Błękitni Stargard
Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie
Cartusia Kartuzy - Kotwica Kórnik
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew - Vineta Wolin
Flota Świnoujście - Gedania Gdańsk
Unia Swarzędz - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Gryf Słupsk - Noteć Czarnków
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń
Kolejka 34 [szczegóły]  
Wda Świecie - Zawisza Bydgoszcz
Vineta Wolin - Unia Swarzędz
Elana Toruń - Cartusia Kartuzy
Noteć Czarnków - Sokół Kleczew
Kotwica Kórnik - Pogoń II Szczecin
Gedania Gdańsk - Lech II Poznań
Błękitni Stargard - Gryf Słupsk
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Flota Świnoujście
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Środa Wielkopolska


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE