III liga - grupa III - sezon 2022/2023

dolnośląskie, lubuskie, opolskie, śląskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Raków II Częstochowa 10 28 9 1 0 26 - 5
2. Rekord Bielsko-Biała 10 20 6 2 2 24 - 11
3. Górnik II Zabrze 10 20 6 2 2 24 - 15
4. Polonia Bytom 10 19 6 1 3 19 - 11
5. Lechia Zielona Góra 10 18 5 3 2 13 - 13
6. Gwarek Tarnowskie Góry 10 17 5 2 3 15 - 11
7. Ślęza Wrocław 10 16 5 1 4 25 - 18
8. Pniówek Pawłowice Śląskie 10 15 4 3 3 21 - 17
9. Warta Gorzów Wielkopolski 10 13 3 4 3 10 - 19
10. LKS Goczałkowice Zdrój 10 12 3 3 4 11 - 14
11. Polonia Nysa 10 11 3 2 5 14 - 19 1 3 1 0 0 4 - 1
12. MKS Kluczbork 10 11 3 2 5 18 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
13. Carina Gubin 10 11 3 2 5 12 - 19 2 1 0 1 1 2 - 5
14. Odra Wodzisław Śląski 10 11 3 2 5 16 - 22
15. Chrobry II Głogów 10 9 3 0 7 11 - 16
16. Stilon Gorzów Wielkopolski 10 8 2 2 6 10 - 18
17. Stal Brzeg 10 7 2 1 7 8 - 23
18. Miedź II Legnica 10 6 1 3 6 12 - 20


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Raków II Częstochowa 2 - 1 MKS Kluczbork 6 sierpnia 2022 - 12:00
Ślęza Wrocław 2 - 1 Górnik II Zabrze 6 sierpnia 2022 - 17:00
Stal Brzeg 1 - 0 Chrobry II Głogów 6 sierpnia 2022 - 18:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 6 sierpnia 2022 - 17:00
Lechia Zielona Góra 3 - 2 Rekord Bielsko-Biała 6 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Bytom 4 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 6 sierpnia 2022 - 18:00
Miedź II Legnica 2 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 6 sierpnia 2022 - 13:00
Odra Wodzisław Śląski 3 - 3 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Nysa 4 - 1 Carina Gubin 6 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 1 - 1 Carina Gubin 13 sierpnia 2022 - 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 4 - 0 Polonia Nysa 13 sierpnia 2022 - 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0 - 2 Odra Wodzisław Śląski 13 sierpnia 2022 - 13:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Miedź II Legnica 12 sierpnia 2022 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 4 - 1 Polonia Bytom 12 sierpnia 2022 - 18:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 1 Lechia Zielona Góra 13 sierpnia 2022 - 17:00
Chrobry II Głogów 2 - 3 Stilon Gorzów Wielkopolski 13 sierpnia 2022 - 12:00
Górnik II Zabrze 2 - 2 Stal Brzeg 14 sierpnia 2022 - 12:00
Raków II Częstochowa 2 - 1 Ślęza Wrocław 13 sierpnia 2022 - 12:00
Kolejka 3 - 17. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 4 - 5 MKS Kluczbork 17 sierpnia 2022 - 17:00
Stal Brzeg 1 - 4 Raków II Częstochowa 17 sierpnia 2022 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 3 Górnik II Zabrze 17 sierpnia 2022 - 17:00
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Chrobry II Głogów 17 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Bytom 0 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 17 sierpnia 2022 - 18:00
Miedź II Legnica 0 - 2 Rekord Bielsko-Biała 17 sierpnia 2022 - 17:00
Odra Wodzisław Śląski 0 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 17 sierpnia 2022 - 18:00
Polonia Nysa 2 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 17 sierpnia 2022 - 18:00
Carina Gubin 1 - 4 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 2 - 3 Pniówek Pawłowice Śląskie 20 sierpnia 2022 - 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0 - 2 Carina Gubin 20 sierpnia 2022 - 13:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 2 Polonia Nysa 20 sierpnia 2022 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2 - 2 Odra Wodzisław Śląski 20 sierpnia 2022 - 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 4 - 1 Miedź II Legnica 20 sierpnia 2022 - 17:00
Chrobry II Głogów 0 - 2 Polonia Bytom 20 sierpnia 2022 - 17:00
Górnik II Zabrze 3 - 1 Lechia Zielona Góra 21 sierpnia 2022 - 14:00
Raków II Częstochowa 4 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 20 sierpnia 2022 - 12:00
Ślęza Wrocław 3 - 0 Stal Brzeg 20 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Stal Brzeg 0 - 4 MKS Kluczbork 27 sierpnia 2022 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Ślęza Wrocław 27 sierpnia 2022 - 17:00
Lechia Zielona Góra 1 - 1 Raków II Częstochowa 26 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Bytom 3 - 1 Górnik II Zabrze 27 sierpnia 2022 - 17:00
Miedź II Legnica 0 - 1 Chrobry II Głogów 28 sierpnia 2022 - 12:00
Odra Wodzisław Śląski 2 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 27 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Nysa 1 - 2 Rekord Bielsko-Biała 27 sierpnia 2022 - 15:00
Carina Gubin 3 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 27 sierpnia 2022 - 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 27 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 1 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 2 września 2022 - 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 września 2022 - 15:00
Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 Carina Gubin 3 września 2022 - 17:00
Polonia Nysa 2 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry 3 września 2022 - 16:00
Chrobry II Głogów 3 - 2 Odra Wodzisław Śląski 4 września 2022 - 17:00
Górnik II Zabrze 2 - 1 Miedź II Legnica 3 września 2022 - 17:00
Raków II Częstochowa 3 - 1 Polonia Bytom 3 września 2022 - 12:00
Ślęza Wrocław 5 - 2 Lechia Zielona Góra 3 września 2022 - 17:00
Stal Brzeg 0 - 2 Stilon Gorzów Wielkopolski 3 września 2022 - 17:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 3 MKS Kluczbork 10 września 2022 - 14:30
Lechia Zielona Góra 1 - 0 Stal Brzeg 10 września 2022 - 17:00
Polonia Bytom 3 - 1 Ślęza Wrocław 10 września 2022 - 16:00
Miedź II Legnica 0 - 4 Raków II Częstochowa 10 września 2022 - 12:00
Odra Wodzisław Śląski 2 - 3 Górnik II Zabrze 10 września 2022 - 16:00
Polonia Nysa 1 - 0 Chrobry II Głogów 10 września 2022 - 16:00
Carina Gubin 1 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 10 września 2022 - 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Rekord Bielsko-Biała 10 września 2022 - 16:30
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 10 września 2022 - 13:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 1 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski 18 września 2022 - 16:00
Rekord Bielsko-Biała 2 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 17 września 2022 - 15:30
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 września 2022 - 16:30
Chrobry II Głogów 1 - 3 Carina Gubin 17 września 2022 - 16:00
Polonia Nysa 2 - 2 Górnik II Zabrze 17 września 2022 - 16:00
Raków II Częstochowa 4 - 0 Odra Wodzisław Śląski 18 września 2022 - 12:00
Ślęza Wrocław 3 - 1 Miedź II Legnica 17 września 2022 - 16:30
Stal Brzeg 0 - 1 Polonia Bytom 17 września 2022 - 16:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 1 Lechia Zielona Góra 17 września 2022 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Lechia Zielona Góra 0 - 0 MKS Kluczbork 24 września 2022 - 16:00
Polonia Bytom 3 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 24 września 2022 - 16:00
vo, na boisku 2-1
Miedź II Legnica 6 - 1 Stal Brzeg 24 września 2022 - 15:00
Odra Wodzisław Śląski 3 - 2 Ślęza Wrocław 24 września 2022 - 17:00
Polonia Nysa 0 - 1 Raków II Częstochowa 24 września 2022 - 15:00
Carina Gubin 0 - 5 Górnik II Zabrze 24 września 2022 - 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 3 Chrobry II Głogów 24 września 2022 - 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 24 września 2022 - 13:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 5 Rekord Bielsko-Biała 24 września 2022 - 14:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 0 - 2 Rekord Bielsko-Biała 1 października 2022 - 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski 1 października 2022 - 16:00
Chrobry II Głogów 0 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 1 października 2022 - 14:30
Górnik II Zabrze 2 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 października 2022 - 12:00
Raków II Częstochowa 1 - 0 Carina Gubin 1 października 2022 - 12:00
Polonia Nysa 0 - 3 Ślęza Wrocław 1 października 2022 - 15:00
Stal Brzeg 3 - 0 Odra Wodzisław Śląski 1 października 2022 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Miedź II Legnica 1 października 2022 - 15:30
Lechia Zielona Góra 1 - 1 Polonia Bytom 1 października 2022 - 15:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Polonia Bytom - MKS Kluczbork 8 października 2022 - 14:00
Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra 8 października 2022 - 12:00
Odra Wodzisław Śląski - Stilon Gorzów Wielkopolski 8 października 2022 - 16:00
Polonia Nysa - Stal Brzeg 7 października 2022 - 16:00
Carina Gubin - Ślęza Wrocław 8 października 2022 - 15:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Raków II Częstochowa 8 października 2022 - 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Górnik II Zabrze 8 października 2022 - 13:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Chrobry II Głogów 8 października 2022 - 15:00
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry 8 października 2022 - 15:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry 15 października 2022 - 15:30
Chrobry II Głogów - Rekord Bielsko-Biała 15 października 2022 - 14:00
Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski 15 października 2022 - 14:00
Raków II Częstochowa - LKS Goczałkowice Zdrój 15 października 2022 - 12:00
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie 15 października 2022 - 15:30
Stal Brzeg - Carina Gubin 14 października 2022 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Nysa 15 października 2022 - 15:00
Lechia Zielona Góra - Odra Wodzisław Śląski 16 października 2022 - 15:00
Polonia Bytom - Miedź II Legnica 15 października 2022 - 14:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Miedź II Legnica - MKS Kluczbork
Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom
Polonia Nysa - Lechia Zielona Góra 22 października 2022 - 12:00
Carina Gubin - Stilon Gorzów Wielkopolski 22 października 2022 - 15:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal Brzeg 22 października 2022 - 14:30
LKS Goczałkowice Zdrój - Ślęza Wrocław 22 października 2022 - 13:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Raków II Częstochowa 22 października 2022 - 12:00
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry - Chrobry II Głogów 22 października 2022 - 15:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - Chrobry II Głogów 29 października 2022 - 15:00
Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry
Raków II Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała 29 października 2022 - 12:00
Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski 29 października 2022 - 15:00
Stal Brzeg - LKS Goczałkowice Zdrój
Stilon Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice Śląskie 29 października 2022 - 14:00
Lechia Zielona Góra - Carina Gubin 29 października 2022 - 14:30
Polonia Bytom - Polonia Nysa
Miedź II Legnica - Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Odra Wodzisław Śląski - MKS Kluczbork
Polonia Nysa - Miedź II Legnica 5 listopada 2022 - 13:00
Carina Gubin - Polonia Bytom 5 listopada 2022 - 13:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Zielona Góra 5 listopada 2022 - 13:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Stilon Gorzów Wielkopolski 5 listopada 2022 - 13:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg 5 listopada 2022 - 12:00
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry - Raków II Częstochowa 5 listopada 2022 - 13:00
Chrobry II Głogów - Górnik II Zabrze
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze 12 listopada 2022 - 13:00
Raków II Częstochowa - Chrobry II Głogów 12 listopada 2022 - 12:00
Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry 12 listopada 2022 - 13:30
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
Stilon Gorzów Wielkopolski - Warta Gorzów Wielkopolski 12 listopada 2022 - 13:00
Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice Zdrój 12 listopada 2022 - 13:30
Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica - Carina Gubin
Polonia Nysa - Odra Wodzisław Śląski 12 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Polonia Nysa - MKS Kluczbork 19 listopada 2022 - 13:00
Carina Gubin - Odra Wodzisław Śląski 19 listopada 2022 - 13:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica 19 listopada 2022 - 13:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Bytom 19 listopada 2022 - 13:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Zielona Góra 19 listopada 2022 - 12:00
Rekord Bielsko-Biała - Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg 19 listopada 2022 - 13:00
Chrobry II Głogów - Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze - Raków II Częstochowa
Kolejka 18 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - Raków II Częstochowa
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław
Chrobry II Głogów - Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry - Stilon Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Bytom
LKS Goczałkowice Zdrój - Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie - Odra Wodzisław Śląski
Carina Gubin - Polonia Nysa
Kolejka 19 [szczegóły]  
Carina Gubin - MKS Kluczbork
Polonia Nysa - Pniówek Pawłowice Śląskie
Odra Wodzisław Śląski - LKS Goczałkowice Zdrój
Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała
Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry
Stilon Gorzów Wielkopolski - Chrobry II Głogów
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Raków II Częstochowa
Kolejka 20 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław
Raków II Częstochowa - Stal Brzeg
Górnik II Zabrze - Stilon Gorzów Wielkopolski
Chrobry II Głogów - Lechia Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica
Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Wodzisław Śląski
LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Nysa
Pniówek Pawłowice Śląskie - Carina Gubin
Kolejka 21 [szczegóły]  
Pniówek Pawłowice Śląskie - MKS Kluczbork
Carina Gubin - LKS Goczałkowice Zdrój
Polonia Nysa - Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom - Chrobry II Głogów
Lechia Zielona Góra - Górnik II Zabrze
Stilon Gorzów Wielkopolski - Raków II Częstochowa
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław
Kolejka 22 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - Stal Brzeg
Ślęza Wrocław - Stilon Gorzów Wielkopolski
Raków II Częstochowa - Lechia Zielona Góra
Górnik II Zabrze - Polonia Bytom
Chrobry II Głogów - Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry - Odra Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Nysa
Warta Gorzów Wielkopolski - Carina Gubin
LKS Goczałkowice Zdrój - Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 23 [szczegóły]  
LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice Śląskie - Warta Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Nysa - Gwarek Tarnowskie Góry
Odra Wodzisław Śląski - Chrobry II Głogów
Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
Polonia Bytom - Raków II Częstochowa
Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
Kolejka 24 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - Stilon Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Polonia Bytom
Raków II Częstochowa - Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze - Odra Wodzisław Śląski
Chrobry II Głogów - Polonia Nysa
Gwarek Tarnowskie Góry - Carina Gubin
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 25 [szczegóły]  
Warta Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork
LKS Goczałkowice Zdrój - Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie - Gwarek Tarnowskie Góry
Carina Gubin - Chrobry II Głogów
Polonia Nysa - Górnik II Zabrze
Odra Wodzisław Śląski - Raków II Częstochowa
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
Polonia Bytom - Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra - Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 26 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Bytom
Stal Brzeg - Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław - Odra Wodzisław Śląski
Raków II Częstochowa - Polonia Nysa
Górnik II Zabrze - Carina Gubin
Chrobry II Głogów - Pniówek Pawłowice Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice Zdrój
Rekord Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 27 [szczegóły]  
Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry
LKS Goczałkowice Zdrój - Chrobry II Głogów
Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik II Zabrze
Carina Gubin - Raków II Częstochowa
Polonia Nysa - Ślęza Wrocław
Odra Wodzisław Śląski - Stal Brzeg
Miedź II Legnica - Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra
Kolejka 28 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - Polonia Bytom
Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica
Stilon Gorzów Wielkopolski - Odra Wodzisław Śląski
Stal Brzeg - Polonia Nysa
Ślęza Wrocław - Carina Gubin
Raków II Częstochowa - Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice Zdrój
Chrobry II Głogów - Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 29 [szczegóły]  
Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała - Chrobry II Głogów
Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze
LKS Goczałkowice Zdrój - Raków II Częstochowa
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ślęza Wrocław
Carina Gubin - Stal Brzeg
Polonia Nysa - Stilon Gorzów Wielkopolski
Odra Wodzisław Śląski - Lechia Zielona Góra
Miedź II Legnica - Polonia Bytom
Kolejka 30 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - Miedź II Legnica
Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski
Lechia Zielona Góra - Polonia Nysa
Stilon Gorzów Wielkopolski - Carina Gubin
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice Zdrój
Raków II Częstochowa - Warta Gorzów Wielkopolski
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
Chrobry II Głogów - Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 31 [szczegóły]  
Chrobry II Głogów - MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała - Raków II Częstochowa
Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój - Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stilon Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin - Lechia Zielona Góra
Polonia Nysa - Polonia Bytom
Odra Wodzisław Śląski - Miedź II Legnica
Kolejka 32 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - Odra Wodzisław Śląski
Miedź II Legnica - Polonia Nysa
Polonia Bytom - Carina Gubin
Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie
Stilon Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice Zdrój
Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Raków II Częstochowa - Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze - Chrobry II Głogów
Kolejka 33 [szczegóły]  
Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork
Chrobry II Głogów - Raków II Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski - Stilon Gorzów Wielkopolski
LKS Goczałkowice Zdrój - Lechia Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia Bytom
Carina Gubin - Miedź II Legnica
Polonia Nysa - Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 34 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - Polonia Nysa
Odra Wodzisław Śląski - Carina Gubin
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Bytom - LKS Goczałkowice Zdrój
Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Stilon Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław - Chrobry II Głogów
Raków II Częstochowa - Górnik II Zabrze


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE