III liga - grupa III - sezon 2024/2025

dolnośląskie, lubuskie, opolskie, śląskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Unia Turza Śląska 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Odra Bytom Odrzański 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Stilon Gorzów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Miedź II Legnica 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Polonia Słubice 0 0 0 0 0 0 - 0
6. LKS Goczałkowice Zdrój 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Karkonosze Jelenia Góra 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Górnik II Zabrze 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Ślęza Wrocław 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Pniówek Pawłowice Śląskie 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Śląsk II Wrocław 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Górnik Polkowice 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Podlesianka Katowice 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Lechia Zielona Góra 0 0 0 0 0 0 - 0
15. Stal Brzeg 0 0 0 0 0 0 - 0
16. Carina Gubin 0 0 0 0 0 0 - 0
17. MKS Kluczbork 0 0 0 0 0 0 - 0
18. Warta Gorzów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0 - 0


Kolejka 1 - 3/4. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Unia Turza Śląska - Odra Bytom Odrzański
Stilon Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica
Polonia Słubice - LKS Goczałkowice Zdrój
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie
Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice
Podlesianka Katowice - Lechia Zielona Góra
Stal Brzeg - Carina Gubin
MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 2 - 10/11. sierpnia 2024 [szczegóły]  
LKS Goczałkowice Zdrój - Stal Brzeg
Unia Turza Śląska - Karkonosze Jelenia Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Podlesianka Katowice
Górnik II Zabrze - Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - Odra Bytom Odrzański
Lechia Zielona Góra - Stilon Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin - Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica - Polonia Słubice
Górnik Polkowice - MKS Kluczbork
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Stilon Gorzów Wielkopolski - Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Słubice - Lechia Zielona Góra
Karkonosze Jelenia Góra - Odra Bytom Odrzański
Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice Zdrój
Pniówek Pawłowice Śląskie - Carina Gubin
Śląsk II Wrocław - Unia Turza Śląska
Podlesianka Katowice - Górnik Polkowice
Stal Brzeg - Miedź II Legnica
MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze
Kolejka 4 - 21. sierpnia 2024 [szczegóły]  
LKS Goczałkowice Zdrój - Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Turza Śląska - MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Słubice
Karkonosze Jelenia Góra - Śląsk II Wrocław
Górnik II Zabrze - Podlesianka Katowice
Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
Górnik Polkowice - Stilon Gorzów Wielkopolski
Odra Bytom Odrzański - Carina Gubin
Kolejka 5 - 24/25. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze
Polonia Słubice - Górnik Polkowice
Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica
Carina Gubin - LKS Goczałkowice Zdrój
Śląsk II Wrocław - Odra Bytom Odrzański
Podlesianka Katowice - Unia Turza Śląska
Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork - Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 6 - 31 sierpnia /1. września 2024 [szczegóły]  
Unia Turza Śląska - Stilon Gorzów Wielkopolski
Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra - Podlesianka Katowice
Górnik II Zabrze - Polonia Słubice
Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie
Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork
Miedź II Legnica - Carina Gubin
Górnik Polkowice - Stal Brzeg
Odra Bytom Odrzański - LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 7 - 7/8. września 2024 [szczegóły]  
LKS Goczałkowice Zdrój - Miedź II Legnica
Stilon Gorzów Wielkopolski - Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Słubice - Unia Turza Śląska
Ślęza Wrocław - Górnik Polkowice
Pniówek Pawłowice Śląskie - Warta Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin - Lechia Zielona Góra
Podlesianka Katowice - Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork - Odra Bytom Odrzański
Kolejka 8 - 14/15. września 2024 [szczegóły]  
Unia Turza Śląska - Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski - Carina Gubin
Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Słubice
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice Zdrój
Śląsk II Wrocław - Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik Polkowice - Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Kluczbork - Podlesianka Katowice
Odra Bytom Odrzański - Miedź II Legnica
Kolejka 9 - 21/22. września 2024 [szczegóły]  
LKS Goczałkowice Zdrój - Warta Gorzów Wielkopolski
Stilon Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork
Polonia Słubice - Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław - Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik II Zabrze
Carina Gubin - Górnik Polkowice
Podlesianka Katowice - Odra Bytom Odrzański
Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra
Stal Brzeg - Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 10 - 28/29. września 2024 [szczegóły]  
Unia Turza Śląska - Pniówek Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze - Carina Gubin
Śląsk II Wrocław - Stal Brzeg
Podlesianka Katowice - Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik Polkowice - LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Kluczbork - Polonia Słubice
Odra Bytom Odrzański - Lechia Zielona Góra
Kolejka 11 - 5/6. października 2024 [szczegóły]  
LKS Goczałkowice Zdrój - Górnik II Zabrze
Stilon Gorzów Wielkopolski - Odra Bytom Odrzański
Polonia Słubice - Podlesianka Katowice
Ślęza Wrocław - Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin - Unia Turza Śląska
Miedź II Legnica - Górnik Polkowice
Stal Brzeg - MKS Kluczbork
Kolejka 12 - 12/13. października 2024 [szczegóły]  
Unia Turza Śląska - LKS Goczałkowice Zdrój
Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Słubice
Karkonosze Jelenia Góra - Carina Gubin
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie
Podlesianka Katowice - Stal Brzeg
Górnik Polkowice - Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław
Odra Bytom Odrzański - Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 13 - 19/20. października 2024 [szczegóły]  
LKS Goczałkowice Zdrój - Karkonosze Jelenia Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik Polkowice
Polonia Słubice - Odra Bytom Odrzański
Ślęza Wrocław - Podlesianka Katowice
Pniówek Pawłowice Śląskie - MKS Kluczbork
Lechia Zielona Góra - Górnik II Zabrze
Carina Gubin - Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica - Unia Turza Śląska
Stal Brzeg - Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 14 - 26/27. października 2024 [szczegóły]  
Unia Turza Śląska - Lechia Zielona Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
Polonia Słubice - Stal Brzeg
Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław - LKS Goczałkowice Zdrój
Podlesianka Katowice - Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Kluczbork - Carina Gubin
Odra Bytom Odrzański - Górnik Polkowice
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2024 [szczegóły]  
LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski - Unia Turza Śląska
Ślęza Wrocław - Polonia Słubice
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Zielona Góra - Karkonosze Jelenia Góra
Carina Gubin - Podlesianka Katowice
Miedź II Legnica - Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg - Odra Bytom Odrzański
Górnik Polkowice - Górnik II Zabrze
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2024 [szczegóły]  
Unia Turza Śląska - Górnik Polkowice
Stilon Gorzów Wielkopolski - Carina Gubin
Polonia Słubice - Pniówek Pawłowice Śląskie
Karkonosze Jelenia Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław - Lechia Zielona Góra
Podlesianka Katowice - LKS Goczałkowice Zdrój
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork - Miedź II Legnica
Odra Bytom Odrzański - Górnik II Zabrze
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2024 [szczegóły]  
LKS Goczałkowice Zdrój - Stilon Gorzów Wielkopolski
Warta Gorzów Wielkopolski - Śląsk II Wrocław
Górnik II Zabrze - Unia Turza Śląska
Ślęza Wrocław - Odra Bytom Odrzański
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork
Carina Gubin - Polonia Słubice
Miedź II Legnica - Podlesianka Katowice
Górnik Polkowice - Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 18 [szczegóły]  
Odra Bytom Odrzański - Unia Turza Śląska
Miedź II Legnica - Stilon Gorzów Wielkopolski
LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Słubice
Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ślęza Wrocław
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław
Lechia Zielona Góra - Podlesianka Katowice
Carina Gubin - Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork
Kolejka 19 [szczegóły]  
Stal Brzeg - LKS Goczałkowice Zdrój
Karkonosze Jelenia Góra - Unia Turza Śląska
Podlesianka Katowice - Warta Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze
Odra Bytom Odrzański - Pniówek Pawłowice Śląskie
Stilon Gorzów Wielkopolski - Lechia Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Carina Gubin
Polonia Słubice - Miedź II Legnica
MKS Kluczbork - Górnik Polkowice
Kolejka 20 [szczegóły]  
Warta Gorzów Wielkopolski - Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Zielona Góra - Polonia Słubice
Odra Bytom Odrzański - Karkonosze Jelenia Góra
LKS Goczałkowice Zdrój - Ślęza Wrocław
Carina Gubin - Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Turza Śląska - Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice - Podlesianka Katowice
Miedź II Legnica - Stal Brzeg
Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork
Kolejka 21 [szczegóły]  
Pniówek Pawłowice Śląskie - LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Kluczbork - Unia Turza Śląska
Polonia Słubice - Warta Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
Podlesianka Katowice - Górnik II Zabrze
Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik Polkowice
Carina Gubin - Odra Bytom Odrzański
Kolejka 22 [szczegóły]  
Górnik II Zabrze - Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik Polkowice - Polonia Słubice
Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Goczałkowice Zdrój - Carina Gubin
Odra Bytom Odrzański - Śląsk II Wrocław
Unia Turza Śląska - Podlesianka Katowice
Warta Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
Karkonosze Jelenia Góra - MKS Kluczbork
Kolejka 23 [szczegóły]  
Stilon Gorzów Wielkopolski - Unia Turza Śląska
Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski
Podlesianka Katowice - Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Słubice - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork - Śląsk II Wrocław
Carina Gubin - Miedź II Legnica
Stal Brzeg - Górnik Polkowice
LKS Goczałkowice Zdrój - Odra Bytom Odrzański
Kolejka 24 [szczegóły]  
Miedź II Legnica - LKS Goczałkowice Zdrój
Karkonosze Jelenia Góra - Stilon Gorzów Wielkopolski
Unia Turza Śląska - Polonia Słubice
Górnik Polkowice - Ślęza Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Zielona Góra - Carina Gubin
Śląsk II Wrocław - Podlesianka Katowice
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg
Odra Bytom Odrzański - MKS Kluczbork
Kolejka 25 [szczegóły]  
Stal Brzeg - Unia Turza Śląska
Carina Gubin - Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Słubice - Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
LKS Goczałkowice Zdrój - Lechia Zielona Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski - Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik Polkowice
Podlesianka Katowice - MKS Kluczbork
Miedź II Legnica - Odra Bytom Odrzański
Kolejka 26 [szczegóły]  
Warta Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Kluczbork - Stilon Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław - Polonia Słubice
Unia Turza Śląska - Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik Polkowice - Carina Gubin
Odra Bytom Odrzański - Podlesianka Katowice
Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Brzeg
Kolejka 27 [szczegóły]  
Pniówek Pawłowice Śląskie - Unia Turza Śląska
Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
Carina Gubin - Górnik II Zabrze
Stal Brzeg - Śląsk II Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski - Podlesianka Katowice
LKS Goczałkowice Zdrój - Górnik Polkowice
Polonia Słubice - MKS Kluczbork
Lechia Zielona Góra - Odra Bytom Odrzański
Kolejka 28 [szczegóły]  
Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice Zdrój
Odra Bytom Odrzański - Stilon Gorzów Wielkopolski
Podlesianka Katowice - Polonia Słubice
Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Zielona Góra
Unia Turza Śląska - Carina Gubin
Górnik Polkowice - Miedź II Legnica
MKS Kluczbork - Stal Brzeg
Kolejka 29 [szczegóły]  
LKS Goczałkowice Zdrój - Unia Turza Śląska
Polonia Słubice - Stilon Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Góra
Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie - Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg - Podlesianka Katowice
Lechia Zielona Góra - Górnik Polkowice
Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Bytom Odrzański
Kolejka 30 [szczegóły]  
Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice Zdrój
Górnik Polkowice - Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Bytom Odrzański - Polonia Słubice
Podlesianka Katowice - Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra
Śląsk II Wrocław - Carina Gubin
Unia Turza Śląska - Miedź II Legnica
Stilon Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
Kolejka 31 [szczegóły]  
Lechia Zielona Góra - Unia Turza Śląska
Ślęza Wrocław - Stilon Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg - Polonia Słubice
Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze
LKS Goczałkowice Zdrój - Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - Podlesianka Katowice
Carina Gubin - MKS Kluczbork
Górnik Polkowice - Odra Bytom Odrzański
Kolejka 32 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice Zdrój
Unia Turza Śląska - Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Słubice - Ślęza Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice Śląskie
Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Zielona Góra
Podlesianka Katowice - Carina Gubin
Śląsk II Wrocław - Miedź II Legnica
Odra Bytom Odrzański - Stal Brzeg
Górnik II Zabrze - Górnik Polkowice
Kolejka 33 [szczegóły]  
Górnik Polkowice - Unia Turza Śląska
Carina Gubin - Stilon Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia Słubice
Warta Gorzów Wielkopolski - Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Zielona Góra - Śląsk II Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój - Podlesianka Katowice
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg
Miedź II Legnica - MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze - Odra Bytom Odrzański
Kolejka 34 [szczegóły]  
Stilon Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice Zdrój
Śląsk II Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski
Unia Turza Śląska - Górnik II Zabrze
Odra Bytom Odrzański - Ślęza Wrocław
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra
Polonia Słubice - Carina Gubin
Podlesianka Katowice - Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Polkowice


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE