Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Sokół Sieniawa |
1 - 0 |
Chełmianka Chełm |
11 sierpnia 2019
11.08 - 17:00 |
Wisła Puławy |
3 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Wisła Sandomierz |
11 sierpnia 2019
11.08 - 17:00 |
Korona II Kielce |
6 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
11 września 2019
11.09 - 16:00 |
Hutnik Kraków |
1 - 2 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 0 |
Podhale Nowy Targ |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 1 |
Avia Świdnik |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Hetman Zamość |
1 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
11 sierpnia 2019
11.08 - 17:00 |
Stal Kraśnik |
2 - 1 |
Motor Lublin |
11 sierpnia 2019
11.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
1 - 1 |
Motor Lublin |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 1 |
Stal Kraśnik |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Avia Świdnik |
1 - 0 |
Hetman Zamość |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
15 sierpnia 2019
15.08 - 16:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 0 |
Wisłoka Dębica |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
0 - 2 |
Hutnik Kraków |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Wisła Sandomierz |
1 - 2 |
Korona II Kielce |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1 - 4 |
Siarka Tarnobrzeg |
15 sierpnia 2019
15.08 - 13:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 0 |
Wisła Puławy |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Wisła Puławy |
0 - 0 |
Chełmianka Chełm |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 0 |
Sokół Sieniawa |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Korona II Kielce |
2 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
18 sierpnia 2019
18.08 - 12:00 |
Hutnik Kraków |
3 - 3 |
Wisła Sandomierz |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Wisłoka Dębica |
4 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Hetman Zamość |
2 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Stal Kraśnik |
5 - 0 |
Avia Świdnik |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Motor Lublin |
0 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
18 sierpnia 2019
18.08 - 19:00 |
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
2 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Avia Świdnik |
1 - 1 |
Motor Lublin |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 2 |
Stal Kraśnik |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 2 |
Hetman Zamość |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
3 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Wisła Sandomierz |
1 - 1 |
Wisłoka Dębica |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
0 - 1 |
Hutnik Kraków |
24 sierpnia 2019
24.08 - 13:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 1 |
Korona II Kielce |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Wisła Puławy |
1 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 28. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Siarka Tarnobrzeg |
4 - 1 |
Chełmianka Chełm |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Korona II Kielce |
0 - 1 |
Wisła Puławy |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Hutnik Kraków |
3 - 1 |
Sokół Sieniawa |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 2 |
Jutrzenka Giebułtów |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 2 |
Wisła Sandomierz |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Hetman Zamość |
4 - 0 |
Podlasie Biała Podlaska |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Stal Kraśnik |
0 - 2 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Motor Lublin |
2 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
28 sierpnia 2019
28.08 - 19:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 1 |
Avia Świdnik |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
2 - 2 |
Avia Świdnik |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Motor Lublin |
0 - 0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 września 2019
1.09 - 18:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 5 |
Stal Kraśnik |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Wisła Sandomierz |
3 - 3 |
Hetman Zamość |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1 - 3 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
31 sierpnia 2019
31.08 - 12:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 0 |
Wisłoka Dębica |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Wisła Puławy |
3 - 2 |
Hutnik Kraków |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 2 |
Korona II Kielce |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Kolejka 7 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Korona II Kielce |
2 - 0 |
Chełmianka Chełm |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Hutnik Kraków |
1 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Wisłoka Dębica |
4 - 2 |
Wisła Puławy |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 0 |
Sokół Sieniawa |
5 września 2019
5.09 - 17:00 |
Hetman Zamość |
2 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Stal Kraśnik |
1 - 1 |
Wisła Sandomierz |
8 września 2019
8.09 - 17:00 |
Motor Lublin |
4 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
25 września 2019
25.09 - 18:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Avia Świdnik |
1 - 0 |
Podhale Nowy Targ |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Kolejka 8 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
1 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 1 |
Avia Świdnik |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
16 października 2019
16.10 - 15:30 |
Wisła Sandomierz |
0 - 2 |
Motor Lublin |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1 - 1 |
Stal Kraśnik |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Sokół Sieniawa |
2 - 1 |
Hetman Zamość |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Wisła Puławy |
1 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
Wisłoka Dębica |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Korona II Kielce |
5 - 1 |
Hutnik Kraków |
15 września 2019
15.09 - 13:00 |
Kolejka 9 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
2 - 3 |
Hutnik Kraków |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Wisłoka Dębica |
1 - 1 |
Korona II Kielce |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
20 września 2019
20.09 - 19:29 |
Hetman Zamość |
1 - 1 |
Wisła Puławy |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Stal Kraśnik |
1 - 0 |
Sokół Sieniawa |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1 - 0 |
Motor Lublin |
21 września 2019
21.09 - 12:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 1 |
Wisła Sandomierz |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Avia Świdnik |
4 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 2 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
20 września 2019
20.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
1 - 4 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
2 - 2 |
Podhale Nowy Targ |
28 września 2019
28.09 - 14:00 |
Wisła Sandomierz |
0 - 2 |
Avia Świdnik |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
28 września 2019
28.09 - 12:00 |
Sokół Sieniawa |
0 - 0 |
Motor Lublin |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Wisła Puławy |
0 - 1 |
Stal Kraśnik |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 0 |
Hetman Zamość |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Korona II Kielce |
1 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
28 września 2019
28.09 - 13:00 |
Hutnik Kraków |
0 - 0 |
Wisłoka Dębica |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Kolejka 11 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Wisłoka Dębica |
3 - 0 |
Chełmianka Chełm |
6 października 2019
6.10 - 15:30 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 2 |
Hutnik Kraków |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Hetman Zamość |
2 - 3 |
Korona II Kielce |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Stal Kraśnik |
0 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Motor Lublin |
4 - 1 |
Wisła Puławy |
5 października 2019
5.10 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 2 |
Sokół Sieniawa |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Avia Świdnik |
1 - 1 |
Jutrzenka Giebułtów |
5 października 2019
5.10 - 13:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 0 |
Wisła Sandomierz |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
2 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Wisła Sandomierz |
0 - 0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
0 - 0 |
Podhale Nowy Targ |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
Sokół Sieniawa |
2 - 2 |
Avia Świdnik |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Wisła Puławy |
0 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 2 |
Motor Lublin |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Korona II Kielce |
0 - 2 |
Stal Kraśnik |
13 października 2019
13.10 - 13:00 |
Hutnik Kraków |
2 - 0 |
Hetman Zamość |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Wisłoka Dębica |
2 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
12 października 2019
12.10 - 15:30 |
Kolejka 13 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
Chełmianka Chełm |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Hetman Zamość |
0 - 2 |
Wisłoka Dębica |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Stal Kraśnik |
2 - 3 |
Hutnik Kraków |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Motor Lublin |
4 - 4 |
Korona II Kielce |
19 października 2019
19.10 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Avia Świdnik |
0 - 1 |
Wisła Puławy |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
Sokół Sieniawa |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
4 - 3 |
Jutrzenka Giebułtów |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
0 - 6 |
Wisła Sandomierz |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
0 - 1 |
Wisła Sandomierz |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1 - 0 |
Podlasie Biała Podlaska |
26 października 2019
26.10 - 12:00 |
Sokół Sieniawa |
2 - 2 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Wisła Puławy |
0 - 3 |
Podhale Nowy Targ |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 2 |
Avia Świdnik |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Korona II Kielce |
1 - 2 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Hutnik Kraków |
1 - 0 |
Motor Lublin |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Wisłoka Dębica |
1 - 0 |
Stal Kraśnik |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 0 |
Hetman Zamość |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Hetman Zamość |
0 - 0 |
Chełmianka Chełm |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Stal Kraśnik |
1 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Motor Lublin |
1 - 0 |
Wisłoka Dębica |
2 listopada 2019
2.11 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 2 |
Hutnik Kraków |
3 listopada 2019
3.11 - 12:00 |
Avia Świdnik |
2 - 1 |
Korona II Kielce |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Podhale Nowy Targ |
5 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Wisła Puławy |
0 - 1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 listopada 2019
2.11 - 14:30 |
Podlasie Biała Podlaska |
2 - 2 |
Sokół Sieniawa |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Wisła Sandomierz |
1 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
0 - 1 |
Jutrzenka Giebułtów |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Sokół Sieniawa |
0 - 0 |
Wisła Sandomierz |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Wisła Puławy |
2 - 0 |
Podlasie Biała Podlaska |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 3 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Korona II Kielce |
4 - 3 |
Podhale Nowy Targ |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Hutnik Kraków |
3 - 3 |
Avia Świdnik |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Wisłoka Dębica |
2 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 1 |
Motor Lublin |
9 listopada 2019
9.11 - 16:00 |
Hetman Zamość |
1 - 1 |
Stal Kraśnik |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
Stal Kraśnik |
0 - 0 |
Chełmianka Chełm |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Motor Lublin |
4 - 1 |
Hetman Zamość |
16 listopada 2019
16.11 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Avia Świdnik |
1 - 0 |
Wisłoka Dębica |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 2 |
Hutnik Kraków |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 0 |
Korona II Kielce |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
0 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Wisła Sandomierz |
0 - 1 |
Wisła Puławy |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
0 - 1 |
Sokół Sieniawa |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 |
Kolejka 18 - 23/24. listopada 2019 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
0 - 0 |
Sokół Sieniawa |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
0 - 3 |
Wisła Puławy |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Wisła Sandomierz |
2 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
0 - 2 |
Korona II Kielce |
23 listopada 2019
23.11 - 12:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 0 |
Hutnik Kraków |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
Wisłoka Dębica |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Avia Świdnik |
1 - 2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 2 |
Hetman Zamość |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Motor Lublin |
2 - 1 |
Stal Kraśnik |
23 listopada 2019
23.11 - 17:00 |
Kolejka 19 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] | |
Motor Lublin |
7 - 0 |
Chełmianka Chełm |
7 marca 2020
7.03 - 17:00 |
Stal Kraśnik |
3 - 3 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 |
Hetman Zamość |
0 - 0 |
Avia Świdnik |
7 marca 2020
7.03 - 14:30 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 3 |
Podhale Nowy Targ |
7 marca 2020
7.03 - 14:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Hutnik Kraków |
2 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Korona II Kielce |
1 - 1 |
Wisła Sandomierz |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 1 |
Jutrzenka Giebułtów |
7 marca 2020
7.03 - 14:00 |
Wisła Puławy |
1 - 0 |
Sokół Sieniawa |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Kolejka 20 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
- |
Wisła Puławy |
29 kwietnia 2020
29.04 - 14:00 |
Sokół Sieniawa |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
29 kwietnia 2020
29.04 - 14:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
- |
Korona II Kielce |
29 kwietnia 2020
29.04 - 14:00 |
Wisła Sandomierz |
- |
Hutnik Kraków |
29 kwietnia 2020
29.04 - 14:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
- |
Wisłoka Dębica |
29 kwietnia 2020
29.04 - 14:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
- |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
29 kwietnia 2020
29.04 - 14:00 |
Podhale Nowy Targ |
- |
Hetman Zamość |
29 kwietnia 2020
29.04 - 14:00 |
Avia Świdnik |
- |
Stal Kraśnik |
29 kwietnia 2020
29.04 - 14:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
- |
Motor Lublin |
29 kwietnia 2020
29.04 - 14:00 |
Kolejka 21 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
Orlęta Radzyń Podlaski |
- |
Chełmianka Chełm |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Motor Lublin |
- |
Avia Świdnik |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Stal Kraśnik |
- |
Podhale Nowy Targ |
22 marca 2020
22.03 - 15:00 |
Hetman Zamość |
- |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
22 marca 2020
22.03 - 15:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Podlasie Biała Podlaska |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Wisłoka Dębica |
- |
Wisła Sandomierz |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Hutnik Kraków |
- |
Jutrzenka Giebułtów |
21 marca 2020
21.03 - 15:30 |
Korona II Kielce |
- |
Sokół Sieniawa |
22 marca 2020
22.03 - 15:30 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Wisła Puławy |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Kolejka 22 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
28 marca 2020
28.03 - 14:30 |
Wisła Puławy |
- |
Korona II Kielce |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Sokół Sieniawa |
- |
Hutnik Kraków |
29 marca 2020
29.03 - 16:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
- |
Wisłoka Dębica |
28 marca 2020
28.03 - 12:00 |
Wisła Sandomierz |
- |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
- |
Hetman Zamość |
28 marca 2020
28.03 - 14:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
- |
Stal Kraśnik |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Podhale Nowy Targ |
- |
Motor Lublin |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Avia Świdnik |
- |
Orlęta Radzyń Podlaski |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Kolejka 23 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Avia Świdnik |
- |
Chełmianka Chełm |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
- |
Podhale Nowy Targ |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
- |
Motor Lublin |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Stal Kraśnik |
- |
Podlasie Biała Podlaska |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Hetman Zamość |
- |
Wisła Sandomierz |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Jutrzenka Giebułtów |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:30 |
Wisłoka Dębica |
- |
Sokół Sieniawa |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:30 |
Hutnik Kraków |
- |
Wisła Puławy |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Korona II Kielce |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
Kolejka 24 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
- |
Korona II Kielce |
9 kwietnia 2020
9.04 - 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Hutnik Kraków |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Wisła Puławy |
- |
Wisłoka Dębica |
11 kwietnia 2020
11.04 - 14:00 |
Sokół Sieniawa |
- |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
- |
Hetman Zamość |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Wisła Sandomierz |
- |
Stal Kraśnik |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
- |
Motor Lublin |
11 kwietnia 2020
11.04 - 12:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
- |
Orlęta Radzyń Podlaski |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Podhale Nowy Targ |
- |
Avia Świdnik |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Kolejka 25 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Podhale Nowy Targ |
- |
Chełmianka Chełm |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:30 |
Avia Świdnik |
- |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
- |
Orlęta Radzyń Podlaski |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
Motor Lublin |
- |
Wisła Sandomierz |
18 kwietnia 2020
18.04 - 18:00 |
Stal Kraśnik |
- |
Jutrzenka Giebułtów |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Hetman Zamość |
- |
Sokół Sieniawa |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Wisła Puławy |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Wisłoka Dębica |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Hutnik Kraków |
- |
Korona II Kielce |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Hutnik Kraków |
- |
Chełmianka Chełm |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Korona II Kielce |
- |
Wisłoka Dębica |
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Wisła Puławy |
- |
Hetman Zamość |
25 kwietnia 2020
25.04 - 14:00 |
Sokół Sieniawa |
- |
Stal Kraśnik |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Motor Lublin |
- |
Jutrzenka Giebułtów |
26 kwietnia 2020
26.04 - 18:00 |
Wisła Sandomierz |
- |
Orlęta Radzyń Podlaski |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
- |
Avia Świdnik |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
- |
Podhale Nowy Targ |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Kolejka 27 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
- |
Chełmianka Chełm |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Podhale Nowy Targ |
- |
Podlasie Biała Podlaska |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Avia Świdnik |
- |
Wisła Sandomierz |
1 maja 2020
1.05 - 13:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
- |
Jutrzenka Giebułtów |
2 maja 2020
2.05 - 12:00 |
Motor Lublin |
- |
Sokół Sieniawa |
2 maja 2020
2.05 - 18:00 |
Stal Kraśnik |
- |
Wisła Puławy |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Hetman Zamość |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
2 maja 2020
2.05 - 14:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Korona II Kielce |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Wisłoka Dębica |
- |
Hutnik Kraków |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
- |
Wisłoka Dębica |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Hutnik Kraków |
- |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Korona II Kielce |
- |
Hetman Zamość |
10 maja 2020
10.05 - 13:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Stal Kraśnik |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Wisła Puławy |
- |
Motor Lublin |
9 maja 2020
9.05 - 14:00 |
Sokół Sieniawa |
- |
Orlęta Radzyń Podlaski |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
- |
Avia Świdnik |
9 maja 2020
9.05 - 12:00 |
Wisła Sandomierz |
- |
Podhale Nowy Targ |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
- |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Kolejka 29 - 13. maja 2020 [szczegóły] | |
Podlasie Biała Podlaska |
- |
Chełmianka Chełm |
13 maja 2020
13.05 - 17:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
- |
Wisła Sandomierz |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
Podhale Nowy Targ |
- |
Jutrzenka Giebułtów |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
Avia Świdnik |
- |
Sokół Sieniawa |
13 maja 2020
13.05 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
- |
Wisła Puławy |
13 maja 2020
13.05 - 17:00 |
Motor Lublin |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
13 maja 2020
13.05 - 19:00 |
Stal Kraśnik |
- |
Korona II Kielce |
13 maja 2020
13.05 - 17:00 |
Hetman Zamość |
- |
Hutnik Kraków |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Wisłoka Dębica |
13 maja 2020
13.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
- |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
17 maja 2020
17.05 - 15:00 |
Wisłoka Dębica |
- |
Hetman Zamość |
16 maja 2020
16.05 - 17:30 |
Hutnik Kraków |
- |
Stal Kraśnik |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Korona II Kielce |
- |
Motor Lublin |
17 maja 2020
17.05 - 13:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Orlęta Radzyń Podlaski |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Wisła Puławy |
- |
Avia Świdnik |
16 maja 2020
16.05 - 14:00 |
Sokół Sieniawa |
- |
Podhale Nowy Targ |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
- |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
16 maja 2020
16.05 - 13:00 |
Wisła Sandomierz |
- |
Podlasie Biała Podlaska |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
- |
Chełmianka Chełm |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
- |
Jutrzenka Giebułtów |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
- |
Sokół Sieniawa |
23 maja 2020
23.05 - 17:30 |
Podhale Nowy Targ |
- |
Wisła Puławy |
23 maja 2020
23.05 - 17:30 |
Avia Świdnik |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
- |
Korona II Kielce |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Motor Lublin |
- |
Hutnik Kraków |
22 maja 2020
22.05 - 19:00 |
Stal Kraśnik |
- |
Wisłoka Dębica |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
Hetman Zamość |
- |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
23 maja 2020
23.05 - 17:30 |
Kolejka 32 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
- |
Hetman Zamość |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Stal Kraśnik |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Wisłoka Dębica |
- |
Motor Lublin |
30 maja 2020
30.05 - 17:30 |
Hutnik Kraków |
- |
Orlęta Radzyń Podlaski |
30 maja 2020
30.05 - 13:00 |
Korona II Kielce |
- |
Avia Świdnik |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Podhale Nowy Targ |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
- |
Wisła Puławy |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Sokół Sieniawa |
- |
Podlasie Biała Podlaska |
31 maja 2020
31.05 - 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
- |
Wisła Sandomierz |
30 maja 2020
30.05 - 12:00 |
Kolejka 33 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Jutrzenka Giebułtów |
- |
Chełmianka Chełm |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:30 |
Wisła Sandomierz |
- |
Sokół Sieniawa |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:30 |
Podlasie Biała Podlaska |
- |
Wisła Puławy |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:30 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:30 |
Podhale Nowy Targ |
- |
Korona II Kielce |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:30 |
Avia Świdnik |
- |
Hutnik Kraków |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
- |
Wisłoka Dębica |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:30 |
Motor Lublin |
- |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:30 |
Stal Kraśnik |
- |
Hetman Zamość |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:30 |
Kolejka 34 - 13/14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
- |
Stal Kraśnik |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:30 |
Hetman Zamość |
- |
Motor Lublin |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:30 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Orlęta Radzyń Podlaski |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:30 |
Wisłoka Dębica |
- |
Avia Świdnik |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:30 |
Hutnik Kraków |
- |
Podhale Nowy Targ |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:30 |
Korona II Kielce |
- |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:30 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Podlasie Biała Podlaska |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:30 |
Wisła Puławy |
- |
Wisła Sandomierz |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:30 |
Sokół Sieniawa |
- |
Jutrzenka Giebułtów |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:30 |
|