III liga - grupa IV - sezon 2020/2021

lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Puławy 40 96 30 6 4 100 - 31
2. Chełmianka Chełm 40 73 22 7 11 70 - 45 4 7 2 1 1 3 - 2
3. Sokół Sieniawa 40 73 21 10 9 62 - 37 4 5 1 2 1 2 - 2
4. Stal Stalowa Wola 40 73 22 7 11 77 - 44 4 4 1 1 2 1 - 2
5. Avia Świdnik 40 70 20 10 10 88 - 40 2 4 1 1 0 2 - 0
6. Wisłoka Dębica 40 70 20 10 10 75 - 45 2 1 0 1 1 0 - 2
7. Podhale Nowy Targ 40 65 18 11 11 58 - 49
8. Wólczanka Wólka Pełkińska 40 62 18 8 14 74 - 58
9. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 40 61 19 4 17 63 - 50
10. Siarka Tarnobrzeg 40 59 17 8 15 59 - 52
11. Cracovia II Kraków 40 54 15 9 16 56 - 49 2 3 1 0 1 7 - 4
12. Wisła Sandomierz 40 54 15 9 16 53 - 62 2 3 1 0 1 4 - 7
13. ŁKS Łagów 40 52 14 10 16 57 - 62
14. Podlasie Biała Podlaska 40 48 14 6 20 60 - 84
15. Orlęta Radzyń Podlaski 40 47 14 5 21 58 - 71
16. Lewart Lubartów 40 46 11 13 16 46 - 48 2 4 1 1 0 6 - 3
17. KS Wiązownica 40 46 13 7 20 53 - 81 2 1 0 1 1 3 - 6
18. Korona II Kielce 40 42 12 6 22 50 - 78 2 4 1 1 0 2 - 1
19. Stal Kraśnik 40 42 10 12 18 51 - 58 2 1 0 1 1 1 - 2
20. Jutrzenka Giebułtów 40 28 7 7 26 48 - 109
21. Hetman Zamość 40 14 3 5 32 35 - 140


Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Lewart Lubartów 0 - 1 Podhale Nowy Targ 2 sierpnia 2020 - 17:00
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Wisłoka Dębica 1 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła Sandomierz 3 - 1 Chełmianka Chełm 2 sierpnia 2020 - 17:00
KS Wiązownica 3 - 0 Hetman Zamość 2 sierpnia 2020 - 17:00
Stal Kraśnik 1 - 2 Korona II Kielce 2 sierpnia 2020 - 16:00
ŁKS Łagów 0 - 1 Jutrzenka Giebułtów 2 sierpnia 2020 - 16:00
Wisła Puławy 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 1 sierpnia 2020 - 18:00
Sokół Sieniawa 3 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 sierpnia 2020 - 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska 1 sierpnia 2020 - 17:00
Cracovia II Kraków 1 - 0 Avia Świdnik 1 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Stal Stalowa Wola,
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Avia Świdnik 3 - 1 Stal Stalowa Wola 15 sierpnia 2020 - 13:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Cracovia II Kraków 8 sierpnia 2020 - 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 8 sierpnia 2020 - 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 3 Sokół Sieniawa 8 sierpnia 2020 - 17:00
Jutrzenka Giebułtów 1 - 3 Wisła Puławy 8 sierpnia 2020 - 11:00
Korona II Kielce 0 - 2 ŁKS Łagów 8 sierpnia 2020 - 12:00
Hetman Zamość 0 - 1 Stal Kraśnik 8 sierpnia 2020 - 17:00
Chełmianka Chełm 1 - 2 KS Wiązownica 8 sierpnia 2020 - 17:00
Wisłoka Dębica 0 - 2 Wisła Sandomierz 8 sierpnia 2020 - 17:30
Lewart Lubartów 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 8 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Podhale Nowy Targ,
Kolejka 3 - 12. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Podhale Nowy Targ 7 października 2020 - 15:00
Wisła Sandomierz 4 - 0 Lewart Lubartów 12 sierpnia 2020 - 18:00
KS Wiązownica 2 - 3 Wisłoka Dębica 12 sierpnia 2020 - 18:00
Stal Kraśnik 1 - 2 Chełmianka Chełm 12 sierpnia 2020 - 16:00
ŁKS Łagów 2 - 1 Hetman Zamość 12 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła Puławy 3 - 2 Korona II Kielce 12 sierpnia 2020 - 18:00
Sokół Sieniawa 8 - 0 Jutrzenka Giebułtów 23 września 2020 - 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 6 Wólczanka Wólka Pełkińska 23 września 2020 - 16:00
Cracovia II Kraków 1 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 sierpnia 2020 - 17:00
Stal Stalowa Wola 3 - 2 Podlasie Biała Podlaska 23 września 2020 - 19:38
Pauza: Avia Świdnik,
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ 2 - 0 Avia Świdnik 8 sierpnia 2020 - 17:30
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Stal Stalowa Wola 30 września 2020 - 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Cracovia II Kraków 16 sierpnia 2020 - 17:00
Jutrzenka Giebułtów 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 30 września 2020 - 15:30
Korona II Kielce 1 - 2 Sokół Sieniawa 16 sierpnia 2020 - 16:00
Hetman Zamość 1 - 5 Wisła Puławy 15 sierpnia 2020 - 17:00
Chełmianka Chełm 1 - 1 ŁKS Łagów 16 sierpnia 2020 - 15:30
Wisłoka Dębica 1 - 2 Stal Kraśnik 15 sierpnia 2020 - 17:30
Lewart Lubartów 4 - 1 KS Wiązownica 16 sierpnia 2020 - 17:00
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Wisła Sandomierz 15 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Podlasie Biała Podlaska,
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz 2 - 1 Podhale Nowy Targ 23 września 2020 - 16:00
KS Wiązownica 1 - 7 Siarka Tarnobrzeg 23 sierpnia 2020 - 17:00
Stal Kraśnik 0 - 3 Lewart Lubartów 22 sierpnia 2020 - 16:00
ŁKS Łagów 3 - 1 Wisłoka Dębica 23 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła Puławy 2 - 1 Chełmianka Chełm 22 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Sieniawa 3 - 0 Hetman Zamość 23 sierpnia 2020 - 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 1 Korona II Kielce 22 sierpnia 2020 - 17:00
Jutrzenka Giebułtów 2 - 2 Cracovia II Kraków 7 października 2020 - 15:30
Stal Stalowa Wola 4 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska 23 sierpnia 2020 - 17:00
Avia Świdnik 6 - 1 Podlasie Biała Podlaska 22 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski,
Kolejka 6 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska 4 listopada 2020 - 13:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Avia Świdnik 26 sierpnia 2020 - 19:00
Jutrzenka Giebułtów 3 - 2 Stal Stalowa Wola 14 października 2020 - 14:00
Korona II Kielce 3 - 0 Cracovia II Kraków 26 sierpnia 2020 - 17:00
Hetman Zamość 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 26 sierpnia 2020 - 17:00
Chełmianka Chełm 1 - 1 Sokół Sieniawa 26 sierpnia 2020 - 17:00
Wisłoka Dębica 0 - 2 Wisła Puławy 26 sierpnia 2020 - 17:00
Lewart Lubartów 2 - 2 ŁKS Łagów 26 sierpnia 2020 - 17:00
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Stal Kraśnik 26 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła Sandomierz 1 - 1 KS Wiązownica 26 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Wólczanka Wólka Pełkińska,
Kolejka 7 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
KS Wiązownica 0 - 1 Podhale Nowy Targ 30 sierpnia 2020 - 16:00
Stal Kraśnik 3 - 4 Wisła Sandomierz 30 sierpnia 2020 - 16:00
ŁKS Łagów 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg 30 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła Puławy 3 - 2 Lewart Lubartów 30 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Sieniawa 1 - 1 Wisłoka Dębica 30 sierpnia 2020 - 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Chełmianka Chełm 29 sierpnia 2020 - 17:00
Cracovia II Kraków 2 - 1 Hetman Zamość 29 sierpnia 2020 - 17:00
Stal Stalowa Wola 2 - 0 Korona II Kielce 30 sierpnia 2020 - 17:00
Avia Świdnik 2 - 4 Wólczanka Wólka Pełkińska 29 sierpnia 2020 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 3 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29 sierpnia 2020 - 12:00
Pauza: Jutrzenka Giebułtów,
Kolejka 8 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 września 2020 - 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 3 Podlasie Biała Podlaska 5 września 2020 - 17:00
Jutrzenka Giebułtów 0 - 6 Avia Świdnik 5 września 2020 - 11:00
Hetman Zamość 1 - 1 Stal Stalowa Wola 6 września 2020 - 16:00
Chełmianka Chełm 0 - 0 Cracovia II Kraków 5 września 2020 - 16:30
Wisłoka Dębica 3 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 września 2020 - 15:00
Lewart Lubartów 2 - 2 Sokół Sieniawa 5 września 2020 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Wisła Puławy 5 września 2020 - 17:00
Wisła Sandomierz 1 - 1 ŁKS Łagów 6 września 2020 - 17:00
KS Wiązownica 0 - 1 Stal Kraśnik 16 września 2020 - 16:00
Pauza: Korona II Kielce,
Kolejka 9 - 9. września 2020 [szczegóły]  
Stal Kraśnik 2 - 2 Podhale Nowy Targ 9 września 2020 - 16:00
ŁKS Łagów 2 - 0 KS Wiązownica 7 października 2020 - 15:00
Wisła Puławy 3 - 2 Wisła Sandomierz 9 września 2020 - 17:00
Sokół Sieniawa 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg 9 września 2020 - 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Lewart Lubartów 9 września 2020 - 16:00
Cracovia II Kraków 0 - 1 Wisłoka Dębica 9 września 2020 - 16:00
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Chełmianka Chełm 9 września 2020 - 19:38
Avia Świdnik 6 - 1 Korona II Kielce 9 września 2020 - 16:00
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Jutrzenka Giebułtów 9 września 2020 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 9 września 2020 - 16:00
Pauza: Hetman Zamość,
Kolejka 10 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ 2 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 września 2020 - 16:30
Jutrzenka Giebułtów 0 - 4 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13 września 2020 - 11:00
Korona II Kielce 8 - 0 Podlasie Biała Podlaska 12 września 2020 - 14:00
Hetman Zamość 0 - 3 Avia Świdnik 12 września 2020 - 15:00
Wisłoka Dębica 0 - 2 Stal Stalowa Wola 12 września 2020 - 16:30
Lewart Lubartów 1 - 1 Cracovia II Kraków 13 września 2020 - 16:30
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 12 września 2020 - 16:00
Wisła Sandomierz 0 - 0 Sokół Sieniawa 13 września 2020 - 16:00
KS Wiązownica 1 - 4 Wisła Puławy 13 września 2020 - 15:00
Stal Kraśnik 1 - 2 ŁKS Łagów 12 września 2020 - 16:00
Pauza: Chełmianka Chełm,
Kolejka 11 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
ŁKS Łagów 3 - 2 Podhale Nowy Targ 20 września 2020 - 15:00
Wisła Puławy 2 - 0 Stal Kraśnik 19 września 2020 - 16:00
Sokół Sieniawa 0 - 0 KS Wiązownica 20 września 2020 - 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Wisła Sandomierz 19 września 2020 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Cracovia II Kraków 19 września 2020 - 16:00
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Lewart Lubartów 19 września 2020 - 19:38
Avia Świdnik 5 - 1 Chełmianka Chełm 19 września 2020 - 16:00
Podlasie Biała Podlaska 5 - 2 Hetman Zamość 19 września 2020 - 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Korona II Kielce 19 września 2020 - 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 0 Jutrzenka Giebułtów 19 września 2020 - 16:00
Pauza: Wisłoka Dębica,
Kolejka 12 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów 26 września 2020 - 16:00
Korona II Kielce 1 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska 27 września 2020 - 12:00
Hetman Zamość 1 - 4 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 26 września 2020 - 12:00
Chełmianka Chełm 3 - 1 Podlasie Biała Podlaska 26 września 2020 - 16:00
Wisłoka Dębica 0 - 0 Avia Świdnik 26 września 2020 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg 1 - 4 Stal Stalowa Wola 26 września 2020 - 16:00
Wisła Sandomierz 2 - 1 Cracovia II Kraków 27 września 2020 - 15:00
KS Wiązownica 1 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski 27 września 2020 - 15:00
Stal Kraśnik 0 - 0 Sokół Sieniawa 26 września 2020 - 15:00
ŁKS Łagów 1 - 3 Wisła Puławy 27 września 2020 - 15:00
Pauza: Lewart Lubartów,
Kolejka 13 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Wisła Puławy 2 - 2 Podhale Nowy Targ 3 października 2020 - 15:00
Sokół Sieniawa 2 - 0 ŁKS Łagów 4 października 2020 - 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 3 Stal Kraśnik 4 października 2020 - 15:00
KS Wiązownica 2 - 1 Cracovia II Kraków 3 października 2020 - 13:00
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Wisła Sandomierz 3 października 2020 - 18:00
Avia Świdnik 0 - 0 Lewart Lubartów 3 października 2020 - 15:00
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Wisłoka Dębica 3 października 2020 - 14:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Chełmianka Chełm 3 października 2020 - 16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 6 - 1 Hetman Zamość 3 października 2020 - 15:30
Jutrzenka Giebułtów 6 - 1 Korona II Kielce 4 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Siarka Tarnobrzeg,
Kolejka 14 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ 3 - 0 Korona II Kielce 10 października 2020 - 15:30
Hetman Zamość 2 - 2 Jutrzenka Giebułtów 10 października 2020 - 12:00
Chełmianka Chełm 0 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 10 października 2020 - 15:00
Wisłoka Dębica 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 października 2020 - 15:30
Lewart Lubartów 2 - 0 Podlasie Biała Podlaska 10 października 2020 - 15:00
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Avia Świdnik 10 października 2020 - 15:00
KS Wiązownica 0 - 6 Stal Stalowa Wola 10 października 2020 - 15:00
Stal Kraśnik 0 - 3 Cracovia II Kraków 10 października 2020 - 15:00
ŁKS Łagów 4 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 11 października 2020 - 15:00
Wisła Puławy 1 - 1 Sokół Sieniawa 10 października 2020 - 15:00
Pauza: Wisła Sandomierz,
Kolejka 15 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 2 - 1 Podhale Nowy Targ 18 października 2020 - 14:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 4 Wisła Puławy 17 października 2020 - 15:00
Cracovia II Kraków 2 - 0 ŁKS Łagów 17 października 2020 - 19:30
Stal Stalowa Wola 2 - 0 Stal Kraśnik 17 października 2020 - 14:30
Avia Świdnik 2 - 2 Wisła Sandomierz 17 października 2020 - 15:00
Podlasie Biała Podlaska 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg 17 października 2020 - 14:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Lewart Lubartów 17 października 2020 - 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 1 Wisłoka Dębica 18 października 2020 - 11:00
Jutrzenka Giebułtów 0 - 1 Chełmianka Chełm 17 października 2020 - 11:00
Korona II Kielce 1 - 1 Hetman Zamość 17 października 2020 - 12:00
Pauza: KS Wiązownica,
Kolejka 16 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ 1 - 2 Hetman Zamość 24 października 2020 - 15:00
Chełmianka Chełm 3 - 4 Korona II Kielce 28 listopada 2020 - 12:30
Wisłoka Dębica 3 - 1 Jutrzenka Giebułtów 24 października 2020 - 15:00
Lewart Lubartów 2 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 24 października 2020 - 14:00
Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 24 października 2020 - 14:00
Wisła Sandomierz 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska 18 listopada 2020 - 13:00
KS Wiązownica 1 - 1 Avia Świdnik 25 października 2020 - 14:00
ŁKS Łagów 1 - 4 Stal Stalowa Wola 29 listopada 2020 - 12:30
Wisła Puławy 4 - 1 Cracovia II Kraków 24 października 2020 - 18:00
Sokół Sieniawa 4 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski 18 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Stal Kraśnik,
Kolejka 17 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Podhale Nowy Targ 31 października 2020 - 13:00
Cracovia II Kraków 1 - 2 Sokół Sieniawa 25 listopada 2020 - 13:00
Stal Stalowa Wola 0 - 3 Wisła Puławy 31 października 2020 - 13:00
Avia Świdnik 3 - 1 Stal Kraśnik 31 października 2020 - 13:00
Podlasie Biała Podlaska 4 - 2 KS Wiązownica 5 grudnia 2020 - 12:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 1 Wisła Sandomierz 4 listopada 2020 - 13:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg 31 października 2020 - 13:00
Jutrzenka Giebułtów 1 - 3 Lewart Lubartów 31 października 2020 - 11:00
Korona II Kielce 0 - 3 Wisłoka Dębica 31 października 2020 - 13:00
Hetman Zamość 2 - 7 Chełmianka Chełm 25 listopada 2020 - 13:00
Pauza: ŁKS Łagów,
Kolejka 18 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ 3 - 2 Chełmianka Chełm 7 listopada 2020 - 13:00
Wisłoka Dębica 5 - 1 Hetman Zamość 8 listopada 2020 - 14:00
Lewart Lubartów 1 - 1 Korona II Kielce 7 listopada 2020 - 13:00
Siarka Tarnobrzeg 6 - 1 Jutrzenka Giebułtów 7 listopada 2020 - 13:00
Wisła Sandomierz 1 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 listopada 2020 - 12:00
KS Wiązownica 3 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8 listopada 2020 - 13:30
Stal Kraśnik 4 - 1 Podlasie Biała Podlaska 29 listopada 2020 - 12:30
ŁKS Łagów 1 - 4 Avia Świdnik 7 listopada 2020 - 13:00
Sokół Sieniawa 1 - 0 Stal Stalowa Wola 8 listopada 2020 - 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Cracovia II Kraków 7 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Wisła Puławy,
Kolejka 19 - 11. listopada 2020 [szczegóły]  
Cracovia II Kraków 5 - 1 Podhale Nowy Targ 11 listopada 2020 - 14:00
Stal Stalowa Wola 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 11 listopada 2020 - 14:00
Avia Świdnik 1 - 1 Wisła Puławy 11 listopada 2020 - 13:00
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 ŁKS Łagów 11 listopada 2020 - 13:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Stal Kraśnik 25 listopada 2020 - 13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 KS Wiązownica 11 listopada 2020 - 13:00
Jutrzenka Giebułtów 3 - 3 Wisła Sandomierz 11 listopada 2020 - 11:00
Korona II Kielce 4 - 1 Siarka Tarnobrzeg 11 listopada 2020 - 12:00
Hetman Zamość 0 - 2 Lewart Lubartów 11 listopada 2020 - 13:00
Chełmianka Chełm 0 - 0 Wisłoka Dębica 11 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Sokół Sieniawa,
Kolejka 20 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Wisłoka Dębica 14 listopada 2020 - 13:00
Lewart Lubartów 0 - 2 Chełmianka Chełm 15 listopada 2020 - 13:00
Siarka Tarnobrzeg 4 - 1 Hetman Zamość 14 listopada 2020 - 13:00
Wisła Sandomierz 1 - 2 Korona II Kielce 15 listopada 2020 - 12:00
KS Wiązownica 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów 15 listopada 2020 - 13:00
Stal Kraśnik 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 listopada 2020 - 13:00
ŁKS Łagów 1 - 3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 listopada 2020 - 13:00
Wisła Puławy 6 - 0 Podlasie Biała Podlaska 15 listopada 2020 - 13:00
Sokół Sieniawa 0 - 1 Avia Świdnik 15 listopada 2020 - 13:00
Cracovia II Kraków 0 - 3 Stal Stalowa Wola 14 listopada 2020 - 16:00
Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski,
Kolejka 21 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły]  
Stal Stalowa Wola 2 - 1 Podhale Nowy Targ 21 listopada 2020 - 13:00
Avia Świdnik 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 21 listopada 2020 - 13:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 2 Sokół Sieniawa 21 listopada 2020 - 12:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Wisła Puławy 21 listopada 2020 - 13:00
ŁKS Łagów 0 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska 22 listopada 2020 - 13:00
Jutrzenka Giebułtów 1 - 3 Stal Kraśnik 21 listopada 2020 - 11:00
Korona II Kielce 3 - 4 KS Wiązownica 21 listopada 2020 - 12:00
Hetman Zamość 1 - 3 Wisła Sandomierz 21 listopada 2020 - 12:00
Chełmianka Chełm 4 - 2 Siarka Tarnobrzeg 21 listopada 2020 - 13:00
Wisłoka Dębica 1 - 1 Lewart Lubartów 21 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Cracovia II Kraków,
Kolejka 22 - 27/28. lutego 2021 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Lewart Lubartów 27 lutego 2021 - 14:30
Wisłoka Dębica 4 - 1 Siarka Tarnobrzeg 27 lutego 2021 - 14:30
Chełmianka Chełm 3 - 0 Wisła Sandomierz 28 lutego 2021 - 12:00
Hetman Zamość 0 - 3 KS Wiązownica 27 lutego 2021 - 14:00
Korona II Kielce 0 - 0 Stal Kraśnik 27 lutego 2021 - 12:00
Jutrzenka Giebułtów 0 - 3 ŁKS Łagów 28 lutego 2021 - 14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Wisła Puławy 27 lutego 2021 - 14:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Sokół Sieniawa 27 lutego 2021 - 13:00
Podlasie Biała Podlaska 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 27 lutego 2021 - 14:00
Avia Świdnik 1 - 1 Cracovia II Kraków 28 lutego 2021 - 13:00
Pauza: Stal Stalowa Wola,
Kolejka 23 - 6/7. marca 2021 [szczegóły]  
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Lewart Lubartów 6 marca 2021 - 14:00
Wisła Sandomierz 0 - 4 Wisłoka Dębica 6 marca 2021 - 14:00
KS Wiązownica 3 - 1 Chełmianka Chełm 7 marca 2021 - 14:00
Stal Kraśnik 4 - 0 Hetman Zamość 6 marca 2021 - 14:00
ŁKS Łagów 1 - 0 Korona II Kielce 6 marca 2021 - 15:00
Wisła Puławy 3 - 0 Jutrzenka Giebułtów 6 marca 2021 - 15:00
Sokół Sieniawa 3 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska 7 marca 2021 - 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 marca 2021 - 13:00
Cracovia II Kraków 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska 7 marca 2021 - 13:00
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Avia Świdnik 6 marca 2021 - 13:00
Pauza: Podhale Nowy Targ,
Kolejka 24 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska 2 - 1 Stal Stalowa Wola 13 marca 2021 - 14:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Cracovia II Kraków 13 marca 2021 - 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 13 marca 2021 - 15:30
Jutrzenka Giebułtów 0 - 2 Sokół Sieniawa 14 marca 2021 - 13:00
Korona II Kielce 0 - 4 Wisła Puławy 14 marca 2021 - 12:00
Hetman Zamość 1 - 4 ŁKS Łagów 13 marca 2021 - 14:00
Chełmianka Chełm 3 - 1 Stal Kraśnik 14 marca 2021 - 12:00
Wisłoka Dębica 3 - 1 KS Wiązownica 13 marca 2021 - 15:00
Lewart Lubartów 0 - 1 Wisła Sandomierz 13 marca 2021 - 15:00
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg 13 marca 2021 - 15:00
Pauza: Avia Świdnik,
Kolejka 25 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg 20 marca 2021 - 14:00
KS Wiązownica 2 - 2 Lewart Lubartów 20 marca 2021 - 15:00
Stal Kraśnik 2 - 0 Wisłoka Dębica 20 marca 2021 - 15:00
ŁKS Łagów 0 - 2 Chełmianka Chełm 21 marca 2021 - 15:00
Wisła Puławy 7 - 0 Hetman Zamość 20 marca 2021 - 15:00
Sokół Sieniawa 1 - 0 Korona II Kielce 20 marca 2021 - 14:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 2 Jutrzenka Giebułtów 20 marca 2021 - 12:00
Cracovia II Kraków 2 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 20 marca 2021 - 13:00
Stal Stalowa Wola 1 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 marca 2021 - 14:00
Avia Świdnik 0 - 1 Podhale Nowy Targ 20 marca 2021 - 15:00
Pauza: Podlasie Biała Podlaska,
Kolejka 26 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska 4 - 2 Avia Świdnik 27 marca 2021 - 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 0 Stal Stalowa Wola 27 marca 2021 - 15:00
Cracovia II Kraków 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów 27 marca 2021 - 12:00
Korona II Kielce 0 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski 27 marca 2021 - 12:00
Hetman Zamość 1 - 2 Sokół Sieniawa 26 marca 2021 - 14:00
Chełmianka Chełm 0 - 0 Wisła Puławy 21 kwietnia 2021 - 17:00
Wisłoka Dębica 0 - 0 ŁKS Łagów 27 marca 2021 - 15:00
Lewart Lubartów 0 - 0 Stal Kraśnik 27 marca 2021 - 15:00
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 KS Wiązownica 27 marca 2021 - 14:00
Podhale Nowy Targ 1 - 0 Wisła Sandomierz 28 marca 2021 - 16:30
Pauza: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski,
Kolejka 27 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
KS Wiązownica 2 - 2 Wisła Sandomierz 3 kwietnia 2021 - 13:00
Stal Kraśnik 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 3 kwietnia 2021 - 12:00
ŁKS Łagów 2 - 2 Lewart Lubartów 3 kwietnia 2021 - 12:00
Wisła Puławy 4 - 0 Wisłoka Dębica 5 maja 2021 - 17:00
Sokół Sieniawa 0 - 1 Chełmianka Chełm 3 kwietnia 2021 - 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 7 - 0 Hetman Zamość 1 kwietnia 2021 - 15:30
Cracovia II Kraków 2 - 0 Korona II Kielce 3 kwietnia 2021 - 14:00
Stal Stalowa Wola 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów 3 kwietnia 2021 - 12:00
Avia Świdnik 3 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 kwietnia 2021 - 11:00
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Podhale Nowy Targ 1 kwietnia 2021 - 13:00
Pauza: Wólczanka Wólka Pełkińska,
Kolejka 28 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Podlasie Biała Podlaska 10 kwietnia 2021 - 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 0 Avia Świdnik 10 kwietnia 2021 - 16:00
Korona II Kielce 1 - 0 Stal Stalowa Wola 11 kwietnia 2021 - 12:00
Hetman Zamość 0 - 1 Cracovia II Kraków 10 kwietnia 2021 - 15:00
Chełmianka Chełm 1 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 10 kwietnia 2021 - 16:00
Wisłoka Dębica 2 - 1 Sokół Sieniawa 10 kwietnia 2021 - 16:00
Lewart Lubartów 0 - 2 Wisła Puławy 10 kwietnia 2021 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 ŁKS Łagów 10 kwietnia 2021 - 16:00
Wisła Sandomierz 1 - 0 Stal Kraśnik 10 kwietnia 2021 - 15:00
Podhale Nowy Targ 3 - 1 KS Wiązownica 10 kwietnia 2021 - 16:00
Pauza: Jutrzenka Giebułtów,
Kolejka 29 - 14. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Stal Kraśnik 1 - 2 KS Wiązownica 21 kwietnia 2021 - 16:00
ŁKS Łagów 2 - 1 Wisła Sandomierz 14 kwietnia 2021 - 17:00
Wisła Puławy 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg 12 maja 2021 - 17:00
Sokół Sieniawa 0 - 1 Lewart Lubartów 21 kwietnia 2021 - 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 6 Wisłoka Dębica 14 kwietnia 2021 - 17:00
Cracovia II Kraków 1 - 2 Chełmianka Chełm 14 kwietnia 2021 - 13:00
Stal Stalowa Wola 5 - 0 Hetman Zamość 13 kwietnia 2021 - 17:00
Avia Świdnik 6 - 0 Jutrzenka Giebułtów 12 maja 2021 - 12:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 14 kwietnia 2021 - 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Podhale Nowy Targ 14 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Korona II Kielce,
Kolejka 30 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 maja 2021 - 17:00
Jutrzenka Giebułtów 2 - 4 Podlasie Biała Podlaska 17 kwietnia 2021 - 13:00
Korona II Kielce 0 - 3 Avia Świdnik 18 kwietnia 2021 - 12:00
Chełmianka Chełm 0 - 1 Stal Stalowa Wola 18 kwietnia 2021 - 15:00
Wisłoka Dębica 3 - 1 Cracovia II Kraków 18 kwietnia 2021 - 17:00
Lewart Lubartów 3 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 18 kwietnia 2021 - 17:00
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Sokół Sieniawa 17 kwietnia 2021 - 16:00
Wisła Sandomierz 1 - 4 Wisła Puławy 18 kwietnia 2021 - 16:00
KS Wiązownica 0 - 2 ŁKS Łagów 18 kwietnia 2021 - 16:30
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Stal Kraśnik 17 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Hetman Zamość,
Kolejka 31 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
ŁKS Łagów 1 - 1 Stal Kraśnik 24 kwietnia 2021 - 17:00
Wisła Puławy 1 - 0 KS Wiązownica 25 kwietnia 2021 - 16:00
Sokół Sieniawa 2 - 0 Wisła Sandomierz 24 kwietnia 2021 - 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg 24 kwietnia 2021 - 17:00
Cracovia II Kraków 0 - 1 Lewart Lubartów 25 kwietnia 2021 - 13:00
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Wisłoka Dębica 24 kwietnia 2021 - 17:00
Avia Świdnik 7 - 0 Hetman Zamość 24 kwietnia 2021 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 3 - 0 Korona II Kielce 24 kwietnia 2021 - 13:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 3 Jutrzenka Giebułtów 24 kwietnia 2021 - 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Podhale Nowy Targ 24 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Chełmianka Chełm,
Kolejka 32 - 28. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Jutrzenka Giebułtów 2 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska 28 kwietnia 2021 - 16:00
Korona II Kielce 0 - 3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 28 kwietnia 2021 - 17:00
Hetman Zamość 1 - 4 Podlasie Biała Podlaska 28 kwietnia 2021 - 16:00
Chełmianka Chełm 3 - 2 Avia Świdnik 28 kwietnia 2021 - 17:00
Lewart Lubartów 1 - 2 Stal Stalowa Wola 28 kwietnia 2021 - 17:00
Cracovia II Kraków 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 28 kwietnia 2021 - 13:00
Wisła Sandomierz 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 28 kwietnia 2021 - 16:00
KS Wiązownica 0 - 2 Sokół Sieniawa 28 kwietnia 2021 - 16:00
Stal Kraśnik 1 - 1 Wisła Puławy 28 kwietnia 2021 - 16:00
Podhale Nowy Targ 2 - 1 ŁKS Łagów 28 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Wisłoka Dębica,
Kolejka 33 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Wisła Puławy 3 - 1 ŁKS Łagów 2 maja 2021 - 17:00
Sokół Sieniawa 2 - 2 Stal Kraśnik 1 maja 2021 - 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 0 KS Wiązownica 1 maja 2021 - 12:00
Cracovia II Kraków 6 - 2 Wisła Sandomierz 1 maja 2021 - 13:00
Stal Stalowa Wola 4 - 0 Siarka Tarnobrzeg 1 maja 2021 - 17:00
Avia Świdnik 2 - 0 Wisłoka Dębica 1 maja 2021 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Chełmianka Chełm 1 maja 2021 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 - 0 Hetman Zamość 1 maja 2021 - 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 3 Korona II Kielce 1 maja 2021 - 17:00
Jutrzenka Giebułtów 1 - 2 Podhale Nowy Targ 1 maja 2021 - 13:00
Pauza: Lewart Lubartów,
Kolejka 34 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Korona II Kielce 2 - 2 Jutrzenka Giebułtów 9 maja 2021 - 12:00
Hetman Zamość 3 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 maja 2021 - 17:00
Chełmianka Chełm 2 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8 maja 2021 - 17:30
Wisłoka Dębica 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska 8 maja 2021 - 13:00
Lewart Lubartów 2 - 3 Avia Świdnik 8 maja 2021 - 17:00
Wisła Sandomierz 0 - 3 Stal Stalowa Wola 9 maja 2021 - 16:00
Cracovia II Kraków 4 - 1 KS Wiązownica 9 maja 2021 - 13:00
Stal Kraśnik 0 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski 8 maja 2021 - 17:00
ŁKS Łagów 0 - 1 Sokół Sieniawa 9 maja 2021 - 17:00
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Wisła Puławy 8 maja 2021 - 17:00
Pauza: Siarka Tarnobrzeg,
Kolejka 35 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 0 - 1 Wisła Puławy 15 maja 2021 - 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 ŁKS Łagów 15 maja 2021 - 17:00
Cracovia II Kraków 2 - 1 Stal Kraśnik 15 maja 2021 - 13:00
Stal Stalowa Wola 2 - 2 KS Wiązownica 15 maja 2021 - 17:00
Avia Świdnik 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg 15 maja 2021 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 Lewart Lubartów 15 maja 2021 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Wisłoka Dębica 15 maja 2021 - 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1 Chełmianka Chełm 16 maja 2021 - 13:00
Jutrzenka Giebułtów 5 - 3 Hetman Zamość 15 maja 2021 - 17:00
Korona II Kielce 0 - 0 Podhale Nowy Targ 16 maja 2021 - 12:00
Pauza: Wisła Sandomierz,
Kolejka 36 - 19. maja 2021 [szczegóły]  
Hetman Zamość 1 - 0 Korona II Kielce 19 maja 2021 - 17:00
Chełmianka Chełm 3 - 0 Jutrzenka Giebułtów 19 maja 2021 - 17:30
Wisłoka Dębica 4 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 19 maja 2021 - 15:30
Lewart Lubartów 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19 maja 2021 - 17:00
Siarka Tarnobrzeg 3 - 2 Podlasie Biała Podlaska 19 maja 2021 - 17:00
Wisła Sandomierz 0 - 1 Avia Świdnik 19 maja 2021 - 16:00
Stal Kraśnik 0 - 2 Stal Stalowa Wola 19 maja 2021 - 17:00
ŁKS Łagów 2 - 2 Cracovia II Kraków 19 maja 2021 - 17:00
Wisła Puławy 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 19 maja 2021 - 18:00
Podhale Nowy Targ 1 - 2 Sokół Sieniawa 19 maja 2021 - 17:00
Pauza: KS Wiązownica,
Kolejka 37 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Sokół Sieniawa 22 maja 2021 - 18:00
Cracovia II Kraków 2 - 0 Wisła Puławy 22 maja 2021 - 13:00
Stal Stalowa Wola 3 - 2 ŁKS Łagów 22 maja 2021 - 17:00
Avia Świdnik 3 - 0 KS Wiązownica 22 maja 2021 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Wisła Sandomierz 22 maja 2021 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg 22 maja 2021 - 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 0 Lewart Lubartów 22 maja 2021 - 16:30
Jutrzenka Giebułtów 2 - 8 Wisłoka Dębica 22 maja 2021 - 18:00
Korona II Kielce 0 - 1 Chełmianka Chełm 22 maja 2021 - 14:00
Hetman Zamość 2 - 1 Podhale Nowy Targ 22 maja 2021 - 17:00
Pauza: Stal Kraśnik,
Kolejka 38 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
Chełmianka Chełm 4 - 0 Hetman Zamość 28 maja 2021 - 18:00
Wisłoka Dębica 1 - 1 Korona II Kielce 29 maja 2021 - 17:30
Lewart Lubartów 1 - 2 Jutrzenka Giebułtów 29 maja 2021 - 17:00
Siarka Tarnobrzeg 3 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 29 maja 2021 - 17:00
Wisła Sandomierz 0 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29 maja 2021 - 17:00
KS Wiązownica 0 - 2 Podlasie Biała Podlaska 29 maja 2021 - 12:00
Stal Kraśnik 1 - 1 Avia Świdnik 29 maja 2021 - 17:00
Wisła Puławy 1 - 3 Stal Stalowa Wola 30 maja 2021 - 18:00
Sokół Sieniawa 0 - 2 Cracovia II Kraków 29 maja 2021 - 18:00
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 29 maja 2021 - 17:00
Pauza: ŁKS Łagów,
Kolejka 39 - 3. czerwca 2021 [szczegóły]  
Cracovia II Kraków 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 2 czerwca 2021 - 13:00
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Sokół Sieniawa 2 czerwca 2021 - 18:00
Avia Świdnik 5 - 1 ŁKS Łagów 2 czerwca 2021 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 3 Stal Kraśnik 3 czerwca 2021 - 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 KS Wiązownica 2 czerwca 2021 - 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 0 Wisła Sandomierz 2 czerwca 2021 - 17:30
Jutrzenka Giebułtów 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg 2 czerwca 2021 - 15:00
Korona II Kielce 1 - 0 Lewart Lubartów 2 czerwca 2021 - 17:00
Hetman Zamość 2 - 5 Wisłoka Dębica 2 czerwca 2021 - 17:00
Chełmianka Chełm 4 - 1 Podhale Nowy Targ 2 czerwca 2021 - 17:30
Pauza: Wisła Puławy,
Kolejka 40 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica 3 - 1 Chełmianka Chełm 5 czerwca 2021 - 17:30
Lewart Lubartów 4 - 1 Hetman Zamość 5 czerwca 2021 - 11:00
Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 Korona II Kielce 5 czerwca 2021 - 17:00
Wisła Sandomierz 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów 6 czerwca 2021 - 17:00
KS Wiązownica 3 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska 6 czerwca 2021 - 18:00
Stal Kraśnik 1 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 czerwca 2021 - 17:00
ŁKS Łagów 3 - 0 Podlasie Biała Podlaska 6 czerwca 2021 - 17:00
Wisła Puławy 1 - 0 Avia Świdnik 5 czerwca 2021 - 18:00
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 3 Stal Stalowa Wola 6 czerwca 2021 - 18:00
Podhale Nowy Targ 3 - 1 Cracovia II Kraków 5 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Sokół Sieniawa,
Kolejka 41 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
Stal Stalowa Wola 2 - 2 Cracovia II Kraków 12 czerwca 2021 - 17:30
Avia Świdnik 1 - 1 Sokół Sieniawa 12 czerwca 2021 - 17:30
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Wisła Puławy 12 czerwca 2021 - 17:30
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 ŁKS Łagów 12 czerwca 2021 - 17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 2 Stal Kraśnik 12 czerwca 2021 - 17:30
Jutrzenka Giebułtów 0 - 1 KS Wiązownica 12 czerwca 2021 - 17:30
Korona II Kielce 2 - 0 Wisła Sandomierz 12 czerwca 2021 - 17:30
Hetman Zamość 0 - 3 Siarka Tarnobrzeg 12 czerwca 2021 - 17:30
Chełmianka Chełm 2 - 1 Lewart Lubartów 12 czerwca 2021 - 17:30
Wisłoka Dębica 3 - 1 Podhale Nowy Targ 12 czerwca 2021 - 17:30
Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski,
Kolejka 42 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły]  
Lewart Lubartów 0 - 2 Wisłoka Dębica 20 czerwca 2021 - 17:30
Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 Chełmianka Chełm 20 czerwca 2021 - 17:30
Wisła Sandomierz 5 - 2 Hetman Zamość 20 czerwca 2021 - 17:30
KS Wiązownica 5 - 1 Korona II Kielce 20 czerwca 2021 - 17:30
Stal Kraśnik 5 - 1 Jutrzenka Giebułtów 18 czerwca 2021 - 18:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 1 ŁKS Łagów 18 czerwca 2021 - 17:30
Wisła Puławy 7 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19 czerwca 2021 - 12:00
Sokół Sieniawa 3 - 4 Podlasie Biała Podlaska 20 czerwca 2021 - 17:30
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 0 Avia Świdnik 20 czerwca 2021 - 17:30
Podhale Nowy Targ 2 - 2 Stal Stalowa Wola 20 czerwca 2021 - 17:30
Pauza: Cracovia II Kraków, .