III liga - grupa IV - sezon 2021/2022

lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Siarka Tarnobrzeg 9 21 6 3 0 24 - 10
2. ŁKS Łagów 8 18 6 0 2 18 - 9
3. Cracovia II Kraków 8 17 5 2 1 17 - 7
4. Orlęta Radzyń Podlaski 9 16 4 4 1 15 - 8
5. Chełmianka Chełm 9 15 4 3 2 17 - 11 1 3 1 0 0 5 - 1
6. Podhale Nowy Targ 9 15 4 3 2 20 - 17 1 0 0 0 1 1 - 5
7. Stal Stalowa Wola 9 14 4 2 3 12 - 15
8. Unia Tarnów 9 13 3 4 2 17 - 14
9. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9 12 3 3 3 10 - 7 1 3 1 0 0 1 - 0
10. Korona Rzeszów 8 12 3 3 2 15 - 11
11. Wisłoka Dębica 9 12 3 3 3 19 - 19 1 0 0 0 1 0 - 1
12. Avia Świdnik 9 11 3 2 4 10 - 10
13. Czarni Połaniec 8 9 2 3 3 10 - 13
14. Sokół Sieniawa 8 7 2 1 5 7 - 21
15. Podlasie Biała Podlaska 8 6 0 6 2 7 - 11
16. Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 5 1 2 6 14 - 19
17. Wisła Sandomierz 8 3 1 0 7 8 - 24
18. Wólczanka Wólka Pełkińska 8 2 0 2 6 5 - 19


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Wisłoka Dębica 8 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Sieniawa 0 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski 8 sierpnia 2021 - 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 5 Cracovia II Kraków 7 sierpnia 2021 - 15:00
Czarni Połaniec 0 - 2 ŁKS Łagów 7 sierpnia 2021 - 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Chełmianka Chełm 7 sierpnia 2021 - 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Podhale Nowy Targ 7 sierpnia 2021 - 17:00
Unia Tarnów 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 7 sierpnia 2021 - 17:00
Korona Rzeszów 5 - 0 Wisła Sandomierz 8 sierpnia 2021 - 11:00
Avia Świdnik 0 - 1 Stal Stalowa Wola 7 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica 5 - 2 Stal Stalowa Wola 14 sierpnia 2021 - 17:00
Wisła Sandomierz 0 - 2 Avia Świdnik 15 sierpnia 2021 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Korona Rzeszów 14 sierpnia 2021 - 17:00
Podhale Nowy Targ 2 - 2 Unia Tarnów 14 sierpnia 2021 - 17:30
Chełmianka Chełm 3 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 14 sierpnia 2021 - 17:00
ŁKS Łagów 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 sierpnia 2021 - 17:00
Cracovia II Kraków 1 - 1 Czarni Połaniec 15 sierpnia 2021 - 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 sierpnia 2021 - 18:00
Siarka Tarnobrzeg 5 - 1 Sokół Sieniawa 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 2 - 2 Wisłoka Dębica 18 sierpnia 2021 - 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 3 Siarka Tarnobrzeg 18 sierpnia 2021 - 17:00
Czarni Połaniec 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 18 sierpnia 2021 - 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Cracovia II Kraków 18 sierpnia 2021 - 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 4 ŁKS Łagów 18 sierpnia 2021 - 17:00
Unia Tarnów 2 - 2 Chełmianka Chełm 18 sierpnia 2021 - 17:00
Korona Rzeszów 2 - 2 Podhale Nowy Targ 18 sierpnia 2021 - 17:30
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 18 sierpnia 2021 - 17:00
Stal Stalowa Wola 2 - 1 Wisła Sandomierz 18 sierpnia 2021 - 19:38
Kolejka 4 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica 6 - 2 Wisła Sandomierz 21 sierpnia 2021 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Stal Stalowa Wola 21 sierpnia 2021 - 17:00
Podhale Nowy Targ 1 - 0 Avia Świdnik 21 sierpnia 2021 - 17:30
Chełmianka Chełm 0 - 2 Korona Rzeszów 21 sierpnia 2021 - 12:00
ŁKS Łagów 3 - 5 Unia Tarnów 22 sierpnia 2021 - 17:00
Cracovia II Kraków 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 22 sierpnia 2021 - 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 22 sierpnia 2021 - 17:00
Siarka Tarnobrzeg 3 - 1 Czarni Połaniec 21 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Sieniawa 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 5 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Wisłoka Dębica 29 sierpnia 2021 - 17:00
Czarni Połaniec 3 - 2 Sokół Sieniawa 27 sierpnia 2021 - 17:00
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 28 sierpnia 2021 - 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski 28 sierpnia 2021 - 17:00
Unia Tarnów 1 - 2 Cracovia II Kraków 28 sierpnia 2021 - 17:00
Korona Rzeszów 0 - 3 ŁKS Łagów 28 sierpnia 2021 - 12:00
Avia Świdnik 2 - 0 Chełmianka Chełm 28 sierpnia 2021 - 17:00
Stal Stalowa Wola 2 - 0 Podhale Nowy Targ 28 sierpnia 2021 - 19:38
Wisła Sandomierz 2 - 0 Podlasie Biała Podlaska 29 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 4 września 2021 - 16:30
Podhale Nowy Targ 5 - 2 Wisła Sandomierz 4 września 2021 - 17:00
Chełmianka Chełm 2 - 0 Stal Stalowa Wola 4 września 2021 - 16:00
ŁKS Łagów 2 - 0 Avia Świdnik 4 września 2021 - 16:00
Cracovia II Kraków 3 - 1 Korona Rzeszów 4 września 2021 - 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Unia Tarnów 4 września 2021 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 września 2021 - 16:00
Sokół Sieniawa 0 - 3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 września 2021 - 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 Czarni Połaniec 5 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 8. września 2021 [szczegóły]  
Czarni Połaniec 0 - 1 Wisłoka Dębica 8 września 2021 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 września 2021 - 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Sokół Sieniawa 8 września 2021 - 12:00
Unia Tarnów 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 8 września 2021 - 17:00
Korona Rzeszów 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 8 września 2021 - 16:30
Avia Świdnik 1 - 0 Cracovia II Kraków 8 września 2021 - 16:00
Stal Stalowa Wola 2 - 0 ŁKS Łagów 8 września 2021 - 17:00
Wisła Sandomierz 0 - 2 Chełmianka Chełm 8 września 2021 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Podhale Nowy Targ 8 września 2021 - 17:00
Kolejka 8 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica 2 - 6 Podhale Nowy Targ 11 września 2021 - 15:00
Chełmianka Chełm 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska 12 września 2021 - 16:00
ŁKS Łagów 2 - 1 Wisła Sandomierz 12 września 2021 - 16:00
Cracovia II Kraków 4 - 0 Stal Stalowa Wola 12 września 2021 - 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 2 Avia Świdnik 12 września 2021 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Korona Rzeszów 11 września 2021 - 16:00
Sokół Sieniawa 1 - 0 Unia Tarnów 12 września 2021 - 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 września 2021 - 16:00
Czarni Połaniec 2 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 września 2021 - 16:00
Kolejka 9 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Wisłoka Dębica 18 września 2021 - 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Czarni Połaniec 18 września 2021 - 16:00
Unia Tarnów 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 września 2021 - 16:00
Korona Rzeszów - Sokół Sieniawa 18 września 2021 - 14:00
Avia Świdnik 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 18 września 2021 - 16:00
Stal Stalowa Wola 2 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 18 września 2021 - 16:00
Wisła Sandomierz - Cracovia II Kraków 19 września 2021 - 16:00
Podlasie Biała Podlaska - ŁKS Łagów 19 września 2021 - 16:00
Podhale Nowy Targ 1 - 5 Chełmianka Chełm 18 września 2021 - 16:30
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm 25 września 2021 - 16:00
ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ 26 września 2021 - 16:00
Cracovia II Kraków - Podlasie Biała Podlaska 25 września 2021 - 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz 26 września 2021 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 25 września 2021 - 16:00
Sokół Sieniawa - Avia Świdnik 26 września 2021 - 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Korona Rzeszów 25 września 2021 - 15:00
Czarni Połaniec - Unia Tarnów 25 września 2021 - 13:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska 25 września 2021 - 16:00
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica 2 października 2021 - 15:00
Unia Tarnów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 października 2021 - 15:00
Korona Rzeszów - Czarni Połaniec 2 października 2021 - 15:30
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 października 2021 - 14:00
Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa 2 października 2021 - 15:00
Wisła Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg 3 października 2021 - 16:00
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 2 października 2021 - 15:00
Podhale Nowy Targ - Cracovia II Kraków 2 października 2021 - 16:00
Chełmianka Chełm - ŁKS Łagów 2 października 2021 - 15:00
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - ŁKS Łagów 9 października 2021 - 15:30
Cracovia II Kraków - Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ 10 października 2021 - 15:00
Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska 9 października 2021 - 14:00
Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz 10 października 2021 - 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Stalowa Wola 10 października 2021 - 13:00
Czarni Połaniec - Avia Świdnik 9 października 2021 - 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Korona Rzeszów 10 października 2021 - 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Unia Tarnów 9 października 2021 - 15:00
Kolejka 13 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Unia Tarnów - Wisłoka Dębica
Korona Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska 16 października 2021 - 15:30
Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 października 2021 - 14:00
Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec 16 października 2021 - 15:00
Wisła Sandomierz - Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 października 2021 - 15:00
Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa 16 października 2021 - 15:00
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 16 października 2021 - 15:00
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski 16 października 2021 - 15:00
ŁKS Łagów - Cracovia II Kraków 17 października 2021 - 15:00
Kolejka 14 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - Cracovia II Kraków 23 października 2021 - 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Łagów 23 października 2021 - 14:00
Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm 23 października 2021 - 14:00
Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ 24 października 2021 - 13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 24 października 2021 - 15:00
Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz 23 października 2021 - 14:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola 23 października 2021 - 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik 23 października 2021 - 14:00
Unia Tarnów - Korona Rzeszów 23 października 2021 - 14:00
Kolejka 15 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Korona Rzeszów - Wisłoka Dębica 30 października 2021 - 15:00
Avia Świdnik - Unia Tarnów 30 października 2021 - 13:00
Stal Stalowa Wola - Wólczanka Wólka Pełkińska 30 października 2021 - 13:00
Wisła Sandomierz - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 31 października 2021 - 14:00
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Połaniec 30 października 2021 - 15:00
Podhale Nowy Targ - Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 października 2021 - 14:00
Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa 30 października 2021 - 13:00
ŁKS Łagów - Siarka Tarnobrzeg 31 października 2021 - 14:00
Cracovia II Kraków - Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 6 listopada 2021 - 14:00
Siarka Tarnobrzeg - Cracovia II Kraków 6 listopada 2021 - 13:00
Sokół Sieniawa - ŁKS Łagów 7 listopada 2021 - 13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Chełmianka Chełm 7 listopada 2021 - 13:00
Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ 6 listopada 2021 - 13:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Podlasie Biała Podlaska 6 listopada 2021 - 13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz 6 listopada 2021 - 13:00
Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola
Korona Rzeszów - Avia Świdnik 6 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 13 listopada 2021 - 13:00
Stal Stalowa Wola - Korona Rzeszów 13 listopada 2021 - 13:00
Wisła Sandomierz - Unia Tarnów 14 listopada 2021 - 13:00
Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska 13 listopada 2021 - 14:00
Podhale Nowy Targ - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 listopada 2021 - 14:00
Chełmianka Chełm - Czarni Połaniec 13 listopada 2021 - 13:00
ŁKS Łagów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 listopada 2021 - 13:00
Cracovia II Kraków - Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg 13 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski - Sokół Sieniawa
Cracovia II Kraków - Tomasovia Tomaszów Lubelski
ŁKS Łagów - Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska - Unia Tarnów
Wisła Sandomierz - Korona Rzeszów
Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik
Kolejka 19 - 12/13. marca 2022 [szczegóły]  
Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica
Avia Świdnik - Wisła Sandomierz
Korona Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska
Unia Tarnów - Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Łagów
Czarni Połaniec - Cracovia II Kraków
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 20 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski - Czarni Połaniec
Cracovia II Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Łagów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm - Unia Tarnów
Podhale Nowy Targ - Korona Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola
Kolejka 21 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz - Wisłoka Dębica
Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ
Korona Rzeszów - Chełmianka Chełm
Unia Tarnów - ŁKS Łagów
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cracovia II Kraków
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Połaniec - Siarka Tarnobrzeg
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Sokół Sieniawa
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa - Czarni Połaniec
Siarka Tarnobrzeg - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska
Cracovia II Kraków - Unia Tarnów
ŁKS Łagów - Korona Rzeszów
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ
Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm
Avia Świdnik - ŁKS Łagów
Korona Rzeszów - Cracovia II Kraków
Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Sokół Sieniawa
Czarni Połaniec - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 24 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - Czarni Połaniec
Tomasovia Tomaszów Lubelski - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski - Korona Rzeszów
Cracovia II Kraków - Avia Świdnik
ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola
Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów
Stal Stalowa Wola - Cracovia II Kraków
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski
Korona Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg
Unia Tarnów - Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska - Tomasovia Tomaszów Lubelski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Czarni Połaniec
Kolejka 26 - 27. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Czarni Połaniec - Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Tarnów
Sokół Sieniawa - Korona Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Stalowa Wola
Cracovia II Kraków - Wisła Sandomierz
ŁKS Łagów - Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ
Kolejka 27 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły]  
Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ - ŁKS Łagów
Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II Kraków
Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik - Sokół Sieniawa
Korona Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Tarnów - Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 28 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów
Czarni Połaniec - Korona Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik
Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska
Cracovia II Kraków - Podhale Nowy Targ
ŁKS Łagów - Chełmianka Chełm
Kolejka 29 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
ŁKS Łagów - Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm - Cracovia II Kraków
Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg
Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa
Stal Stalowa Wola - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik - Czarni Połaniec
Korona Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 30 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - Unia Tarnów
Wólczanka Wólka Pełkińska - Korona Rzeszów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik
Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm
Cracovia II Kraków - ŁKS Łagów
Kolejka 31 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
Cracovia II Kraków - Wisłoka Dębica
ŁKS Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Sandomierz - Czarni Połaniec
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska
Korona Rzeszów - Unia Tarnów
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - Korona Rzeszów
Unia Tarnów - Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Stalowa Wola
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec - Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łagów
Orlęta Radzyń Podlaski - Cracovia II Kraków
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły]  
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica
Cracovia II Kraków - Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łagów - Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podhale Nowy Targ - Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Stalowa Wola - Unia Tarnów
Avia Świdnik - Korona Rzeszów
Kolejka 34 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik
Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec - Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski - ŁKS Łagów
Sokół Sieniawa - Cracovia II Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski


Pokaż ukryte kolejki od 19 do 34