III liga - grupa IV - sezon 2022/2023

lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. ŁKS Łagów 17 37 11 4 2 27 - 12
2. Avia Świdnik 17 35 10 5 2 25 - 9
3. Stal Stalowa Wola 17 34 11 1 5 30 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
4. Wieczysta Kraków 17 34 10 4 3 36 - 16 1 1 0 1 0 1 - 1
5. Cracovia II Kraków 17 33 10 3 4 38 - 20
6. Orlęta Radzyń Podlaski 17 32 10 2 5 27 - 21
7. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 27 8 3 6 29 - 20
8. Korona II Kielce 17 24 6 6 5 31 - 20
9. Wisłoka Dębica 17 23 6 5 6 26 - 26
10. Podlasie Biała Podlaska 17 22 5 7 5 20 - 20
11. Chełmianka Chełm 17 19 5 4 8 25 - 24 1 3 1 0 0 6 - 0
12. Unia Tarnów 17 19 5 4 8 18 - 38 1 0 0 0 1 0 - 6
13. Sokół Sieniawa 17 18 5 3 9 25 - 38
14. Podhale Nowy Targ 17 16 4 4 9 18 - 27 2 6 2 0 0 4 - 1
15. Lublinianka Lublin 17 16 5 1 11 24 - 29 2 3 1 0 1 3 - 2
16. Czarni Połaniec 17 16 5 1 11 15 - 29 2 0 0 0 2 1 - 5
17. KS Wiązownica 17 13 3 4 10 19 - 35
18. Wisła Sandomierz 17 9 2 3 12 15 - 46


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Lublinianka Lublin 2 - 0 Wisła Sandomierz 6 sierpnia 2022 - 17:00
Cracovia II Kraków 4 - 2 Stal Stalowa Wola 6 sierpnia 2022 - 13:00
KS Wiązownica 1 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 7 sierpnia 2022 - 15:30
Unia Tarnów 0 - 2 Sokół Sieniawa 6 sierpnia 2022 - 14:00
Chełmianka Chełm 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska 6 sierpnia 2022 - 17:00
Wieczysta Kraków 2 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 sierpnia 2022 - 12:00
Wisłoka Dębica 2 - 1 ŁKS Łagów 6 sierpnia 2022 - 17:00
Korona II Kielce 0 - 0 Podhale Nowy Targ 6 sierpnia 2022 - 17:00
Avia Świdnik 3 - 1 Czarni Połaniec 6 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz 0 - 1 Czarni Połaniec 14 sierpnia 2022 - 17:00
Podhale Nowy Targ 0 - 1 Avia Świdnik 13 sierpnia 2022 - 17:00
ŁKS Łagów 1 - 1 Korona II Kielce 13 sierpnia 2022 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 1 Wisłoka Dębica 13 sierpnia 2022 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Wieczysta Kraków 13 sierpnia 2022 - 19:57
Sokół Sieniawa 2 - 1 Chełmianka Chełm 14 sierpnia 2022 - 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 3 Unia Tarnów 13 sierpnia 2022 - 17:00
Stal Stalowa Wola 3 - 0 KS Wiązownica 13 sierpnia 2022 - 17:00
Lublinianka Lublin 0 - 3 Cracovia II Kraków 13 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 3 - 17. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Cracovia II Kraków 3 - 0 Wisła Sandomierz 17 sierpnia 2022 - 17:00
KS Wiązownica 4 - 1 Lublinianka Lublin 17 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Tarnów 0 - 2 Stal Stalowa Wola 17 sierpnia 2022 - 17:00
Chełmianka Chełm 1 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski 17 sierpnia 2022 - 17:00
Wieczysta Kraków 4 - 1 Sokół Sieniawa 17 sierpnia 2022 - 17:00
Wisłoka Dębica 0 - 1 Podlasie Biała Podlaska 17 sierpnia 2022 - 17:00
Korona II Kielce 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 sierpnia 2022 - 17:00
Avia Świdnik 0 - 0 ŁKS Łagów 17 sierpnia 2022 - 17:00
Czarni Połaniec 1 - 2 Podhale Nowy Targ 17 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz 1 - 4 Podhale Nowy Targ 21 sierpnia 2022 - 17:00
ŁKS Łagów 3 - 0 Czarni Połaniec 21 sierpnia 2022 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Avia Świdnik 21 sierpnia 2022 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Korona II Kielce 20 sierpnia 2022 - 17:00
Sokół Sieniawa 1 - 1 Wisłoka Dębica 21 sierpnia 2022 - 14:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 1 Wieczysta Kraków 21 sierpnia 2022 - 17:00
Stal Stalowa Wola 2 - 0 Chełmianka Chełm 20 sierpnia 2022 - 17:00
Lublinianka Lublin 2 - 0 Unia Tarnów 20 sierpnia 2022 - 17:00
Cracovia II Kraków 2 - 2 KS Wiązownica 21 sierpnia 2022 - 13:00
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
KS Wiązownica 0 - 1 Wisła Sandomierz 27 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Tarnów 0 - 4 Cracovia II Kraków 27 sierpnia 2022 - 17:00
Chełmianka Chełm 2 - 0 Lublinianka Lublin 25 sierpnia 2022 - 17:00
Wieczysta Kraków 1 - 1 Stal Stalowa Wola 27 sierpnia 2022 - 12:00
Wisłoka Dębica 3 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski 28 sierpnia 2022 - 16:00
Korona II Kielce 1 - 2 Sokół Sieniawa 27 sierpnia 2022 - 17:00
Avia Świdnik 0 - 1 Podlasie Biała Podlaska 27 sierpnia 2022 - 17:00
Czarni Połaniec 1 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 sierpnia 2022 - 17:30
Podhale Nowy Targ 0 - 3 ŁKS Łagów 27 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
ŁKS Łagów 2 - 2 Wisła Sandomierz 4 września 2022 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Podhale Nowy Targ 3 września 2022 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 2 - 2 Czarni Połaniec 2 września 2022 - 19:57
Sokół Sieniawa 0 - 4 Avia Świdnik 4 września 2022 - 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Korona II Kielce 4 września 2022 - 16:00
Stal Stalowa Wola 2 - 1 Wisłoka Dębica 4 września 2022 - 19:00
Lublinianka Lublin 0 - 2 Wieczysta Kraków 3 września 2022 - 13:00
Chełmianka Chełm 1 - 3 Cracovia II Kraków 3 września 2022 - 16:00
KS Wiązownica 1 - 2 Unia Tarnów 3 września 2022 - 16:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz 3 - 4 Unia Tarnów 11 września 2022 - 16:00
Chełmianka Chełm 4 - 1 KS Wiązownica 10 września 2022 - 16:00
Wieczysta Kraków 1 - 1 Cracovia II Kraków 10 września 2022 - 12:00
Wisłoka Dębica 2 - 0 Lublinianka Lublin 10 września 2022 - 15:30
Korona II Kielce 5 - 3 Stal Stalowa Wola 10 września 2022 - 16:00
Avia Świdnik 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 10 września 2022 - 16:00
Czarni Połaniec 0 - 1 Sokół Sieniawa 10 września 2022 - 16:00
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 10 września 2022 - 17:00
ŁKS Łagów 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 września 2022 - 16:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz 0 - 4 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 września 2022 - 16:30
Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 ŁKS Łagów 17 września 2022 - 19:00
Sokół Sieniawa 1 - 2 Podhale Nowy Targ 18 września 2022 - 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Czarni Połaniec 17 września 2022 - 16:00
Stal Stalowa Wola 0 - 2 Avia Świdnik 17 września 2022 - 18:00
Lublinianka Lublin 1 - 2 Korona II Kielce 17 września 2022 - 15:00
Cracovia II Kraków 2 - 1 Wisłoka Dębica 18 września 2022 - 13:00
KS Wiązownica 1 - 3 Wieczysta Kraków 17 września 2022 - 16:00
Unia Tarnów 0 - 6 Chełmianka Chełm 17 września 2022 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Chełmianka Chełm 1 - 1 Wisła Sandomierz 25 września 2022 - 16:00
Wieczysta Kraków 7 - 0 Unia Tarnów 24 września 2022 - 12:00
Wisłoka Dębica 4 - 3 KS Wiązownica 24 września 2022 - 16:00
Korona II Kielce 0 - 0 Cracovia II Kraków 24 września 2022 - 15:00
Avia Świdnik 1 - 1 Lublinianka Lublin 24 września 2022 - 16:00
Czarni Połaniec 0 - 3 Stal Stalowa Wola 24 września 2022 - 14:00
Podhale Nowy Targ 0 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 24 września 2022 - 16:00
ŁKS Łagów 3 - 2 Sokół Sieniawa 25 września 2022 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska 24 września 2022 - 16:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz 1 - 2 Podlasie Biała Podlaska 2 października 2022 - 15:30
Sokół Sieniawa 2 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 października 2022 - 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 ŁKS Łagów 1 października 2022 - 15:00
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Podhale Nowy Targ 2 października 2022 - 16:00
Lublinianka Lublin 3 - 0 Czarni Połaniec 1 października 2022 - 14:00
Cracovia II Kraków 2 - 3 Avia Świdnik 2 października 2022 - 13:00
KS Wiązownica 2 - 2 Korona II Kielce 2 października 2022 - 15:00
Unia Tarnów 0 - 0 Wisłoka Dębica 1 października 2022 - 13:00
Chełmianka Chełm 0 - 1 Wieczysta Kraków 1 października 2022 - 15:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Wieczysta Kraków 4 - 1 Wisła Sandomierz 8 października 2022 - 12:00
Wisłoka Dębica 0 - 0 Chełmianka Chełm 8 października 2022 - 15:00
Korona II Kielce 5 - 2 Unia Tarnów 8 października 2022 - 15:00
Avia Świdnik 0 - 1 KS Wiązownica 8 października 2022 - 15:00
Czarni Połaniec 1 - 0 Cracovia II Kraków 8 października 2022 - 15:00
Podhale Nowy Targ 2 - 0 Lublinianka Lublin 8 października 2022 - 16:00
ŁKS Łagów 1 - 0 Stal Stalowa Wola 9 października 2022 - 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 8 października 2022 - 15:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Sokół Sieniawa 8 października 2022 - 18:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz 3 - 2 Sokół Sieniawa 16 października 2022 - 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska 15 października 2022 - 15:00
Stal Stalowa Wola 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 października 2022 - 15:00
Lublinianka Lublin 0 - 1 ŁKS Łagów 15 października 2022 - 13:30
Cracovia II Kraków 3 - 2 Podhale Nowy Targ 15 października 2022 - 13:00
KS Wiązownica 1 - 0 Czarni Połaniec 15 października 2022 - 15:00
Unia Tarnów 1 - 2 Avia Świdnik 15 października 2022 - 15:00
Chełmianka Chełm 0 - 0 Korona II Kielce 15 października 2022 - 15:00
Wisłoka Dębica 3 - 1 Wieczysta Kraków 15 października 2022 - 15:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica 1 - 1 Wisła Sandomierz 22 października 2022 - 13:00
Korona II Kielce 0 - 1 Wieczysta Kraków 23 października 2022 - 12:00
Avia Świdnik 1 - 0 Chełmianka Chełm 22 października 2022 - 14:00
Czarni Połaniec 0 - 1 Unia Tarnów 22 października 2022 - 15:00
Podhale Nowy Targ 1 - 1 KS Wiązownica 22 października 2022 - 15:00
ŁKS Łagów 2 - 1 Cracovia II Kraków 23 października 2022 - 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 2 Lublinianka Lublin 22 października 2022 - 14:00
Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 Stal Stalowa Wola 22 października 2022 - 17:00
Sokół Sieniawa 1 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski 23 października 2022 - 15:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz 1 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 30 października 2022 - 14:00
Stal Stalowa Wola 3 - 2 Sokół Sieniawa 29 października 2022 - 15:00
Lublinianka Lublin 1 - 2 Podlasie Biała Podlaska 29 października 2022 - 13:30
Cracovia II Kraków 2 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29 października 2022 - 13:00
KS Wiązownica 0 - 3 ŁKS Łagów 30 października 2022 - 13:30
Unia Tarnów 3 - 0 Podhale Nowy Targ 29 października 2022 - 14:00
Chełmianka Chełm 2 - 0 Czarni Połaniec 29 października 2022 - 14:00
Wieczysta Kraków 1 - 1 Avia Świdnik 29 października 2022 - 12:00
Wisłoka Dębica 2 - 1 Korona II Kielce 29 października 2022 - 15:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Korona II Kielce 8 - 0 Wisła Sandomierz 5 listopada 2022 - 12:00
Avia Świdnik 2 - 0 Wisłoka Dębica 5 listopada 2022 - 13:00
Czarni Połaniec 2 - 1 Wieczysta Kraków 5 listopada 2022 - 13:00
Podhale Nowy Targ 1 - 3 Chełmianka Chełm 5 listopada 2022 - 14:00
ŁKS Łagów 0 - 0 Unia Tarnów 6 listopada 2022 - 13:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 - 0 KS Wiązownica 5 listopada 2022 - 13:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 3 Cracovia II Kraków 5 listopada 2022 - 16:00
Sokół Sieniawa 2 - 7 Lublinianka Lublin 6 listopada 2022 - 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Stal Stalowa Wola 5 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz 0 - 3 Stal Stalowa Wola 13 listopada 2022 - 13:00
Lublinianka Lublin 3 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 12 listopada 2022 - 13:00
Cracovia II Kraków 4 - 2 Sokół Sieniawa 12 listopada 2022 - 13:00
KS Wiązownica 0 - 2 Podlasie Biała Podlaska 11 listopada 2022 - 13:00
Unia Tarnów 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 listopada 2022 - 13:00
Chełmianka Chełm 1 - 2 ŁKS Łagów 12 listopada 2022 - 13:00
Wieczysta Kraków 3 - 0 Podhale Nowy Targ 12 listopada 2022 - 12:00
Wisłoka Dębica 2 - 3 Czarni Połaniec 12 listopada 2022 - 13:00
Korona II Kielce 0 - 1 Avia Świdnik 13 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Avia Świdnik 3 - 0 Wisła Sandomierz 19 listopada 2022 - 13:00
Czarni Połaniec 3 - 2 Korona II Kielce 19 listopada 2022 - 13:00
Podhale Nowy Targ 2 - 3 Wisłoka Dębica 19 listopada 2022 - 12:00
ŁKS Łagów 1 - 2 Wieczysta Kraków 19 listopada 2022 - 13:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 - 1 Chełmianka Chełm 19 listopada 2022 - 13:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Unia Tarnów 19 listopada 2022 - 16:00
Sokół Sieniawa 1 - 1 KS Wiązownica 19 listopada 2022 - 13:00
Cracovia II Kraków 1 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 19 listopada 2022 - 13:00
Stal Stalowa Wola 3 - 1 Lublinianka Lublin 19 listopada 2022 - 13:30
Kolejka 18 - 4/5. marca 2023 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz - Lublinianka Lublin
Stal Stalowa Wola - Cracovia II Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski - KS Wiązownica
Sokół Sieniawa - Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wieczysta Kraków
ŁKS Łagów - Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ - Korona II Kielce 4 marca 2023 - 12:00
Czarni Połaniec - Avia Świdnik
Kolejka 19 - 11/12. marca 2023 [szczegóły]  
Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz
Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ
Korona II Kielce - ŁKS Łagów
Wisłoka Dębica - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 marca 2023 - 15:00
Wieczysta Kraków - Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa
Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski
KS Wiązownica - Stal Stalowa Wola
Cracovia II Kraków - Lublinianka Lublin
Kolejka 20 - 18/19. marca 2023 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz - Cracovia II Kraków
Lublinianka Lublin - KS Wiązownica
Stal Stalowa Wola - Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa - Wieczysta Kraków
Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Korona II Kielce
ŁKS Łagów - Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ - Czarni Połaniec 19 marca 2023 - 15:00
Kolejka 21 - 25/26. marca 2023 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec - ŁKS Łagów
Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce - Podlasie Biała Podlaska
Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa 25 marca 2023 - 15:30
Wieczysta Kraków - Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm - Stal Stalowa Wola
Unia Tarnów - Lublinianka Lublin
KS Wiązownica - Cracovia II Kraków
Kolejka 22 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz - KS Wiązownica
Cracovia II Kraków - Unia Tarnów
Lublinianka Lublin - Chełmianka Chełm
Stal Stalowa Wola - Wieczysta Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa - Korona II Kielce
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Czarni Połaniec
ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ
Kolejka 23 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły]  
ŁKS Łagów - Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8 kwietnia 2023 - 16:00
Czarni Połaniec - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Sokół Sieniawa
Korona II Kielce - Orlęta Radzyń Podlaski
Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola 8 kwietnia 2023 - 16:30
Wieczysta Kraków - Lublinianka Lublin
Chełmianka Chełm - Cracovia II Kraków
Unia Tarnów - KS Wiązownica
Kolejka 24 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz - Unia Tarnów
KS Wiązownica - Chełmianka Chełm
Cracovia II Kraków - Wieczysta Kraków
Lublinianka Lublin - Wisłoka Dębica
Stal Stalowa Wola - Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik
Sokół Sieniawa - Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Łagów
Kolejka 25 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły]  
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz
ŁKS Łagów - Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa 23 kwietnia 2023 - 17:00
Czarni Połaniec - Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola
Korona II Kielce - Lublinianka Lublin
Wisłoka Dębica - Cracovia II Kraków 22 kwietnia 2023 - 17:00
Wieczysta Kraków - KS Wiązownica
Chełmianka Chełm - Unia Tarnów
Kolejka 26 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm
Unia Tarnów - Wieczysta Kraków
KS Wiązownica - Wisłoka Dębica
Cracovia II Kraków - Korona II Kielce
Lublinianka Lublin - Avia Świdnik
Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec
Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa - ŁKS Łagów
Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 27 - 6/7. maja 2023 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Sokół Sieniawa
ŁKS Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola 7 maja 2023 - 17:00
Czarni Połaniec - Lublinianka Lublin
Avia Świdnik - Cracovia II Kraków
Korona II Kielce - KS Wiązownica
Wisłoka Dębica - Unia Tarnów 6 maja 2023 - 17:00
Wieczysta Kraków - Chełmianka Chełm
Kolejka 28 - 13/14. maja 2023 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz - Wieczysta Kraków
Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica
Unia Tarnów - Korona II Kielce
KS Wiązownica - Avia Świdnik
Cracovia II Kraków - Czarni Połaniec
Lublinianka Lublin - Podhale Nowy Targ
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łagów
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 29 - 20/21. maja 2023 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola
ŁKS Łagów - Lublinianka Lublin
Podhale Nowy Targ - Cracovia II Kraków
Czarni Połaniec - KS Wiązownica
Avia Świdnik - Unia Tarnów
Korona II Kielce - Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica - Wieczysta Kraków
Kolejka 30 - 24. maja 2023 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz - Wisłoka Dębica
Wieczysta Kraków - Korona II Kielce
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik
Unia Tarnów - Czarni Połaniec
KS Wiązownica - Podhale Nowy Targ
Cracovia II Kraków - ŁKS Łagów
Lublinianka Lublin - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski - Sokół Sieniawa
Kolejka 31 - 27/28. maja 2023 [szczegóły]  
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola
Podlasie Biała Podlaska - Lublinianka Lublin
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Cracovia II Kraków
ŁKS Łagów - KS Wiązownica
Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów
Czarni Połaniec - Chełmianka Chełm
Avia Świdnik - Wieczysta Kraków
Korona II Kielce - Wisłoka Dębica
Kolejka 32 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 3 czerwca 2023 - 17:30
Wieczysta Kraków - Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów - ŁKS Łagów
KS Wiązownica - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Cracovia II Kraków - Podlasie Biała Podlaska
Lublinianka Lublin - Sokół Sieniawa
Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 33 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły]  
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Lublin
Sokół Sieniawa - Cracovia II Kraków
Podlasie Biała Podlaska - KS Wiązownica
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów
ŁKS Łagów - Chełmianka Chełm
Podhale Nowy Targ - Wieczysta Kraków 11 czerwca 2023 - 17:00
Czarni Połaniec - Wisłoka Dębica
Avia Świdnik - Korona II Kielce
Kolejka 34 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik
Korona II Kielce - Czarni Połaniec
Wisłoka Dębica - Podhale Nowy Targ 17 czerwca 2023 - 17:30
Wieczysta Kraków - ŁKS Łagów
Chełmianka Chełm - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska
KS Wiązownica - Sokół Sieniawa
Cracovia II Kraków - Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin - Stal Stalowa Wola
© Regionalny Futbol 2019-2023 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE