Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Lublinianka Lublin |
2 - 0 |
Wisła Sandomierz |
6 sierpnia 2022
6.08 - 17:00 |
Cracovia II Kraków |
4 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
6 sierpnia 2022
6.08 - 13:00 |
KS Wiązownica |
1 - 2 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
7 sierpnia 2022
7.08 - 15:30 |
Unia Tarnów |
0 - 2 |
Sokół Sieniawa |
6 sierpnia 2022
6.08 - 14:00 |
Chełmianka Chełm |
2 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
6 sierpnia 2022
6.08 - 17:00 |
Wieczysta Kraków |
2 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
6 sierpnia 2022
6.08 - 12:00 |
Wisłoka Dębica |
2 - 1 |
ŁKS Łagów |
6 sierpnia 2022
6.08 - 17:00 |
Korona II Kielce |
0 - 0 |
Podhale Nowy Targ |
6 sierpnia 2022
6.08 - 17:00 |
Avia Świdnik |
3 - 1 |
Czarni Połaniec |
6 sierpnia 2022
6.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
0 - 1 |
Czarni Połaniec |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Podhale Nowy Targ |
0 - 1 |
Avia Świdnik |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
1 - 1 |
Korona II Kielce |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 1 |
Wisłoka Dębica |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 1 |
Wieczysta Kraków |
13 sierpnia 2022
13.08 - 19:57 |
Sokół Sieniawa |
2 - 1 |
Chełmianka Chełm |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 3 |
Unia Tarnów |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
KS Wiązownica |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Lublinianka Lublin |
0 - 3 |
Cracovia II Kraków |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 17. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Cracovia II Kraków |
3 - 0 |
Wisła Sandomierz |
17 sierpnia 2022
17.08 - 17:00 |
KS Wiązownica |
4 - 1 |
Lublinianka Lublin |
17 sierpnia 2022
17.08 - 17:00 |
Unia Tarnów |
0 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
17 sierpnia 2022
17.08 - 17:00 |
Chełmianka Chełm |
1 - 3 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
17 sierpnia 2022
17.08 - 17:00 |
Wieczysta Kraków |
4 - 1 |
Sokół Sieniawa |
17 sierpnia 2022
17.08 - 17:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
17 sierpnia 2022
17.08 - 17:00 |
Korona II Kielce |
2 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
17 sierpnia 2022
17.08 - 17:00 |
Avia Świdnik |
0 - 0 |
ŁKS Łagów |
17 sierpnia 2022
17.08 - 17:00 |
Czarni Połaniec |
1 - 2 |
Podhale Nowy Targ |
17 sierpnia 2022
17.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
1 - 4 |
Podhale Nowy Targ |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
3 - 0 |
Czarni Połaniec |
21 sierpnia 2022
21.08 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 0 |
Avia Świdnik |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 1 |
Korona II Kielce |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 1 |
Wisłoka Dębica |
21 sierpnia 2022
21.08 - 14:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
3 - 1 |
Wieczysta Kraków |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
Chełmianka Chełm |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Lublinianka Lublin |
2 - 0 |
Unia Tarnów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Cracovia II Kraków |
2 - 2 |
KS Wiązownica |
21 sierpnia 2022
21.08 - 13:00 |
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
KS Wiązownica |
0 - 1 |
Wisła Sandomierz |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Unia Tarnów |
0 - 4 |
Cracovia II Kraków |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Chełmianka Chełm |
2 - 0 |
Lublinianka Lublin |
25 sierpnia 2022
25.08 - 17:00 |
Wieczysta Kraków |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
27 sierpnia 2022
27.08 - 12:00 |
Wisłoka Dębica |
3 - 3 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Korona II Kielce |
1 - 2 |
Sokół Sieniawa |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Avia Świdnik |
0 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Czarni Połaniec |
1 - 2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
30 sierpnia 2022
30.08 - 17:30 |
Podhale Nowy Targ |
0 - 3 |
ŁKS Łagów |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
ŁKS Łagów |
2 - 2 |
Wisła Sandomierz |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
2 - 2 |
Czarni Połaniec |
2 września 2022
2.09 - 19:57 |
Sokół Sieniawa |
0 - 4 |
Avia Świdnik |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 1 |
Korona II Kielce |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Wisłoka Dębica |
4 września 2022
4.09 - 19:00 |
Lublinianka Lublin |
0 - 2 |
Wieczysta Kraków |
3 września 2022
3.09 - 13:00 |
Chełmianka Chełm |
1 - 3 |
Cracovia II Kraków |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
KS Wiązownica |
1 - 2 |
Unia Tarnów |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
3 - 4 |
Unia Tarnów |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Chełmianka Chełm |
4 - 1 |
KS Wiązownica |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Wieczysta Kraków |
1 - 1 |
Cracovia II Kraków |
10 września 2022
10.09 - 12:00 |
Wisłoka Dębica |
2 - 0 |
Lublinianka Lublin |
10 września 2022
10.09 - 15:30 |
Korona II Kielce |
5 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Avia Świdnik |
1 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Czarni Połaniec |
0 - 1 |
Sokół Sieniawa |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
2 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
0 - 4 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
17 września 2022
17.09 - 16:30 |
Podlasie Biała Podlaska |
0 - 1 |
ŁKS Łagów |
17 września 2022
17.09 - 19:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 2 |
Podhale Nowy Targ |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 0 |
Czarni Połaniec |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 2 |
Avia Świdnik |
17 września 2022
17.09 - 18:00 |
Lublinianka Lublin |
1 - 2 |
Korona II Kielce |
17 września 2022
17.09 - 15:00 |
Cracovia II Kraków |
2 - 1 |
Wisłoka Dębica |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
KS Wiązownica |
1 - 3 |
Wieczysta Kraków |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Unia Tarnów |
0 - 6 |
Chełmianka Chełm |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
1 - 1 |
Wisła Sandomierz |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Wieczysta Kraków |
7 - 0 |
Unia Tarnów |
24 września 2022
24.09 - 12:00 |
Wisłoka Dębica |
4 - 3 |
KS Wiązownica |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Korona II Kielce |
0 - 0 |
Cracovia II Kraków |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
Avia Świdnik |
1 - 1 |
Lublinianka Lublin |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Czarni Połaniec |
0 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
24 września 2022
24.09 - 14:00 |
Podhale Nowy Targ |
0 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
3 - 2 |
Sokół Sieniawa |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
1 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
2 października 2022
2.10 - 15:30 |
Sokół Sieniawa |
2 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 1 |
ŁKS Łagów |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Podhale Nowy Targ |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Lublinianka Lublin |
3 - 0 |
Czarni Połaniec |
1 października 2022
1.10 - 14:00 |
Cracovia II Kraków |
2 - 3 |
Avia Świdnik |
2 października 2022
2.10 - 13:00 |
KS Wiązownica |
2 - 2 |
Korona II Kielce |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Unia Tarnów |
0 - 0 |
Wisłoka Dębica |
1 października 2022
1.10 - 13:00 |
Chełmianka Chełm |
0 - 1 |
Wieczysta Kraków |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Wieczysta Kraków |
4 - 1 |
Wisła Sandomierz |
8 października 2022
8.10 - 12:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 0 |
Chełmianka Chełm |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Korona II Kielce |
5 - 2 |
Unia Tarnów |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Avia Świdnik |
0 - 1 |
KS Wiązownica |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Czarni Połaniec |
1 - 0 |
Cracovia II Kraków |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Podhale Nowy Targ |
2 - 0 |
Lublinianka Lublin |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 1 |
Sokół Sieniawa |
8 października 2022
8.10 - 18:00 |
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
3 - 2 |
Sokół Sieniawa |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Lublinianka Lublin |
0 - 1 |
ŁKS Łagów |
15 października 2022
15.10 - 13:30 |
Cracovia II Kraków |
3 - 2 |
Podhale Nowy Targ |
15 października 2022
15.10 - 13:00 |
KS Wiązownica |
1 - 0 |
Czarni Połaniec |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Unia Tarnów |
1 - 2 |
Avia Świdnik |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Chełmianka Chełm |
0 - 0 |
Korona II Kielce |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Wisłoka Dębica |
3 - 1 |
Wieczysta Kraków |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Wisłoka Dębica |
1 - 1 |
Wisła Sandomierz |
22 października 2022
22.10 - 13:00 |
Korona II Kielce |
0 - 1 |
Wieczysta Kraków |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Avia Świdnik |
1 - 0 |
Chełmianka Chełm |
22 października 2022
22.10 - 14:00 |
Czarni Połaniec |
0 - 1 |
Unia Tarnów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 1 |
KS Wiązownica |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
ŁKS Łagów |
2 - 1 |
Cracovia II Kraków |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 2 |
Lublinianka Lublin |
22 października 2022
22.10 - 14:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
0 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
22 października 2022
22.10 - 17:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 3 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
1 - 2 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 2 |
Sokół Sieniawa |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Lublinianka Lublin |
1 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
29 października 2022
29.10 - 13:30 |
Cracovia II Kraków |
2 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
29 października 2022
29.10 - 13:00 |
KS Wiązownica |
0 - 3 |
ŁKS Łagów |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
Unia Tarnów |
3 - 0 |
Podhale Nowy Targ |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Chełmianka Chełm |
2 - 0 |
Czarni Połaniec |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Wieczysta Kraków |
1 - 1 |
Avia Świdnik |
29 października 2022
29.10 - 12:00 |
Wisłoka Dębica |
2 - 1 |
Korona II Kielce |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Korona II Kielce |
8 - 0 |
Wisła Sandomierz |
5 listopada 2022
5.11 - 12:00 |
Avia Świdnik |
2 - 0 |
Wisłoka Dębica |
5 listopada 2022
5.11 - 13:00 |
Czarni Połaniec |
2 - 1 |
Wieczysta Kraków |
5 listopada 2022
5.11 - 13:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 3 |
Chełmianka Chełm |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 0 |
Unia Tarnów |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
4 - 0 |
KS Wiązownica |
5 listopada 2022
5.11 - 13:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 3 |
Cracovia II Kraków |
5 listopada 2022
5.11 - 16:00 |
Sokół Sieniawa |
2 - 7 |
Lublinianka Lublin |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
5 listopada 2022
5.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
0 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Lublinianka Lublin |
3 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
Cracovia II Kraków |
4 - 2 |
Sokół Sieniawa |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
KS Wiązownica |
0 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
11 listopada 2022
11.11 - 13:00 |
Unia Tarnów |
1 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
Chełmianka Chełm |
1 - 2 |
ŁKS Łagów |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
Wieczysta Kraków |
3 - 0 |
Podhale Nowy Targ |
12 listopada 2022
12.11 - 12:00 |
Wisłoka Dębica |
2 - 3 |
Czarni Połaniec |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
Korona II Kielce |
0 - 1 |
Avia Świdnik |
13 listopada 2022
13.11 - 12:00 |
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Avia Świdnik |
3 - 0 |
Wisła Sandomierz |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Czarni Połaniec |
3 - 2 |
Korona II Kielce |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Podhale Nowy Targ |
2 - 3 |
Wisłoka Dębica |
19 listopada 2022
19.11 - 12:00 |
ŁKS Łagów |
1 - 2 |
Wieczysta Kraków |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
5 - 1 |
Chełmianka Chełm |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 1 |
Unia Tarnów |
19 listopada 2022
19.11 - 16:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 1 |
KS Wiązownica |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Cracovia II Kraków |
1 - 2 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 1 |
Lublinianka Lublin |
19 listopada 2022
19.11 - 13:30 |
Kolejka 18 - 4/5. marca 2023 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
3 - 1 |
Lublinianka Lublin |
5 marca 2023
5.03 - 15:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Cracovia II Kraków |
4 marca 2023
4.03 - 14:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
4 - 2 |
KS Wiązownica |
5 marca 2023
5.03 - 13:00 |
Sokół Sieniawa |
3 - 0 |
Unia Tarnów |
5 marca 2023
5.03 - 14:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
2 - 2 |
Chełmianka Chełm |
4 marca 2023
4.03 - 17:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 1 |
Wieczysta Kraków |
4 marca 2023
4.03 - 18:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 3 |
Wisłoka Dębica |
|
Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
Korona II Kielce |
4 marca 2023
4.03 - 12:00 |
Czarni Połaniec |
4 - 2 |
Avia Świdnik |
4 marca 2023
4.03 - 13:00 |
Kolejka 19 - 11/12. marca 2023 [szczegóły] | |
Czarni Połaniec |
2 - 1 |
Wisła Sandomierz |
11 marca 2023
11.03 - 13:00 |
Avia Świdnik |
1 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
11 marca 2023
11.03 - 14:00 |
Korona II Kielce |
3 - 0 |
ŁKS Łagów |
|
Wisłoka Dębica |
2 - 2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
29 marca 2023
29.03 - 16:00 |
Wieczysta Kraków |
3 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
11 marca 2023
11.03 - 12:00 |
Chełmianka Chełm |
4 - 2 |
Sokół Sieniawa |
29 marca 2023
29.03 - 16:00 |
Unia Tarnów |
1 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
11 marca 2023
11.03 - 14:30 |
KS Wiązownica |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
12 marca 2023
12.03 - 14:00 |
Cracovia II Kraków |
9 - 0 |
Lublinianka Lublin |
11 marca 2023
11.03 - 12:00 |
Kolejka 20 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
3 - 2 |
Cracovia II Kraków |
18 marca 2023
18.03 - 14:00 |
Lublinianka Lublin |
1 - 2 |
KS Wiązownica |
18 marca 2023
18.03 - 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 2 |
Unia Tarnów |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 1 |
Chełmianka Chełm |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Sokół Sieniawa |
3 - 2 |
Wieczysta Kraków |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
2 - 1 |
Wisłoka Dębica |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 0 |
Korona II Kielce |
18 marca 2023
18.03 - 18:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 3 |
Avia Świdnik |
|
Podhale Nowy Targ |
2 - 3 |
Czarni Połaniec |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Kolejka 21 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Podhale Nowy Targ |
1 - 0 |
Wisła Sandomierz |
26 marca 2023
26.03 - 15:30 |
Czarni Połaniec |
3 - 0 |
ŁKS Łagów |
|
Avia Świdnik |
0 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Korona II Kielce |
1 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 1 |
Sokół Sieniawa |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Wieczysta Kraków |
3 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
25 marca 2023
25.03 - 12:00 |
Chełmianka Chełm |
0 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Unia Tarnów |
6 - 3 |
Lublinianka Lublin |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
KS Wiązownica |
1 - 3 |
Cracovia II Kraków |
26 marca 2023
26.03 - 16:00 |
Kolejka 22 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
0 - 1 |
KS Wiązownica |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Cracovia II Kraków |
3 - 0 |
Unia Tarnów |
1 kwietnia 2023
1.04 - 12:00 |
Lublinianka Lublin |
0 - 0 |
Chełmianka Chełm |
1 kwietnia 2023
1.04 - 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Wieczysta Kraków |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 2 |
Wisłoka Dębica |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Sokół Sieniawa |
2 - 1 |
Korona II Kielce |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 1 |
Avia Świdnik |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
Czarni Połaniec |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 3 |
Podhale Nowy Targ |
|
Kolejka 23 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
3 - 0 |
ŁKS Łagów |
|
Podhale Nowy Targ |
1 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Czarni Połaniec |
2 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
8 kwietnia 2023
8.04 - 12:00 |
Avia Świdnik |
2 - 1 |
Sokół Sieniawa |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Korona II Kielce |
4 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
7 kwietnia 2023
7.04 - 16:30 |
Wieczysta Kraków |
7 - 1 |
Lublinianka Lublin |
8 kwietnia 2023
8.04 - 12:00 |
Cracovia II Kraków |
1 - 1 |
Chełmianka Chełm |
6 kwietnia 2023
6.04 - 14:00 |
Unia Tarnów |
2 - 1 |
KS Wiązownica |
12 kwietnia 2023
12.04 - 16:00 |
Kolejka 24 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Unia Tarnów |
0 - 1 |
Wisła Sandomierz |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
KS Wiązownica |
3 - 0 |
Chełmianka Chełm |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Cracovia II Kraków |
0 - 3 |
Wieczysta Kraków |
16 kwietnia 2023
16.04 - 12:00 |
Lublinianka Lublin |
0 - 2 |
Wisłoka Dębica |
15 kwietnia 2023
15.04 - 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 1 |
Korona II Kielce |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 1 |
Avia Świdnik |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 3 |
Czarni Połaniec |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
2 - 0 |
Podhale Nowy Targ |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
ŁKS Łagów |
|
Kolejka 25 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
4 - 2 |
Wisła Sandomierz |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 3 |
Podlasie Biała Podlaska |
|
Podhale Nowy Targ |
4 - 1 |
Sokół Sieniawa |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Czarni Połaniec |
2 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Avia Świdnik |
0 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Korona II Kielce |
3 - 2 |
Lublinianka Lublin |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Wisłoka Dębica |
1 - 0 |
Cracovia II Kraków |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Wieczysta Kraków |
2 - 1 |
KS Wiązownica |
22 kwietnia 2023
22.04 - 12:00 |
Chełmianka Chełm |
1 - 1 |
Unia Tarnów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
2 - 2 |
Chełmianka Chełm |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Unia Tarnów |
1 - 3 |
Wieczysta Kraków |
29 kwietnia 2023
29.04 - 12:00 |
KS Wiązownica |
3 - 0 |
Wisłoka Dębica |
28 kwietnia 2023
28.04 - 17:00 |
Cracovia II Kraków |
1 - 4 |
Korona II Kielce |
29 kwietnia 2023
29.04 - 12:00 |
Lublinianka Lublin |
0 - 3 |
Avia Świdnik |
29 kwietnia 2023
29.04 - 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Czarni Połaniec |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
3 - 2 |
Podhale Nowy Targ |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Sokół Sieniawa |
3 - 0 |
ŁKS Łagów |
|
Podlasie Biała Podlaska |
2 - 2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Kolejka 27 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Podlasie Biała Podlaska |
8 - 2 |
Wisła Sandomierz |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 3 |
Sokół Sieniawa |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 3 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
|
Podhale Nowy Targ |
0 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Czarni Połaniec |
3 - 1 |
Lublinianka Lublin |
6 maja 2023
6.05 - 12:00 |
Avia Świdnik |
2 - 2 |
Cracovia II Kraków |
6 maja 2023
6.05 - 13:00 |
Korona II Kielce |
0 - 2 |
KS Wiązownica |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 0 |
Unia Tarnów |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Wieczysta Kraków |
2 - 0 |
Chełmianka Chełm |
6 maja 2023
6.05 - 12:00 |
Kolejka 28 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
2 - 2 |
Wieczysta Kraków |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Chełmianka Chełm |
0 - 1 |
Wisłoka Dębica |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Unia Tarnów |
1 - 1 |
Korona II Kielce |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
KS Wiązownica |
0 - 0 |
Avia Świdnik |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Cracovia II Kraków |
1 - 0 |
Czarni Połaniec |
13 maja 2023
13.05 - 12:00 |
Lublinianka Lublin |
0 - 9 |
Podhale Nowy Targ |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
ŁKS Łagów |
|
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 4 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Kolejka 29 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Sokół Sieniawa |
4 - 0 |
Wisła Sandomierz |
20 maja 2023
20.05 - 12:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
5 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
20 maja 2023
20.05 - 19:57 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 3 |
Lublinianka Lublin |
|
Podhale Nowy Targ |
5 - 0 |
Cracovia II Kraków |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Czarni Połaniec |
1 - 4 |
KS Wiązownica |
31 maja 2023
31.05 - 17:00 |
Avia Świdnik |
4 - 2 |
Unia Tarnów |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Korona II Kielce |
3 - 3 |
Chełmianka Chełm |
20 maja 2023
20.05 - 14:00 |
Wieczysta Kraków |
1 - 3 |
Wisłoka Dębica |
20 maja 2023
20.05 - 12:00 |
Kolejka 30 - 24. maja 2023 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
1 - 4 |
Wisłoka Dębica |
24 maja 2023
24.05 - 17:00 |
Wieczysta Kraków |
1 - 1 |
Korona II Kielce |
24 maja 2023
24.05 - 17:00 |
Chełmianka Chełm |
0 - 1 |
Avia Świdnik |
24 maja 2023
24.05 - 17:00 |
Unia Tarnów |
2 - 2 |
Czarni Połaniec |
24 maja 2023
24.05 - 17:30 |
KS Wiązownica |
0 - 5 |
Podhale Nowy Targ |
24 maja 2023
24.05 - 18:00 |
Cracovia II Kraków |
3 - 0 |
ŁKS Łagów |
|
Lublinianka Lublin |
0 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
24 maja 2023
24.05 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
24 maja 2023
24.05 - 18:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 2 |
Sokół Sieniawa |
24 maja 2023
24.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 0 |
Wisła Sandomierz |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Sokół Sieniawa |
0 - 4 |
Stal Stalowa Wola |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
5 - 2 |
Lublinianka Lublin |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
4 - 0 |
Cracovia II Kraków |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 3 |
KS Wiązownica |
|
Podhale Nowy Targ |
0 - 2 |
Unia Tarnów |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Czarni Połaniec |
2 - 0 |
Chełmianka Chełm |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Avia Świdnik |
2 - 1 |
Wieczysta Kraków |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Korona II Kielce |
2 - 4 |
Wisłoka Dębica |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Kolejka 32 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
5 - 3 |
Korona II Kielce |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Wisłoka Dębica |
1 - 3 |
Avia Świdnik |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
Wieczysta Kraków |
3 - 0 |
Czarni Połaniec |
3 czerwca 2023
3.06 - 12:00 |
Chełmianka Chełm |
2 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
3 czerwca 2023
3.06 - 12:00 |
Unia Tarnów |
3 - 0 |
ŁKS Łagów |
|
KS Wiązownica |
3 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:30 |
Cracovia II Kraków |
0 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Lublinianka Lublin |
2 - 3 |
Sokół Sieniawa |
3 czerwca 2023
3.06 - 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
5 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Kolejka 33 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Stal Stalowa Wola |
7 - 0 |
Wisła Sandomierz |
10 czerwca 2023
10.06 - 19:38 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 3 |
Lublinianka Lublin |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:30 |
Sokół Sieniawa |
1 - 1 |
Cracovia II Kraków |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
3 - 2 |
KS Wiązownica |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 0 |
Unia Tarnów |
9 czerwca 2023
9.06 - 18:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 3 |
Chełmianka Chełm |
|
Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
Wieczysta Kraków |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Czarni Połaniec |
0 - 2 |
Wisłoka Dębica |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Avia Świdnik |
4 - 1 |
Korona II Kielce |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Kolejka 34 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
0 - 4 |
Avia Świdnik |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Korona II Kielce |
3 - 4 |
Czarni Połaniec |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Wisłoka Dębica |
2 - 3 |
Podhale Nowy Targ |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Wieczysta Kraków |
3 - 0 |
ŁKS Łagów |
|
Chełmianka Chełm |
1 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Unia Tarnów |
2 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
KS Wiązownica |
1 - 1 |
Sokół Sieniawa |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 5 |
Cracovia II Kraków |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Lublinianka Lublin |
0 - 5 |
Stal Stalowa Wola |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
|