III liga kobiet - grupa I - sezon 2021/2022

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. PTC Pabianice 18 38 12 2 4 46 - 26
2. Jantar Ostrołęka 18 37 11 4 3 58 - 32
3. MUKS Tomaszów Mazowiecki 18 35 11 2 5 40 - 21
4. Zły Warszawa 17 31 10 1 6 47 - 27
5. Wisła Płock 18 29 8 5 5 53 - 23
6. Włókniarz Konstantynów Łódzki 18 27 8 3 7 43 - 32
7. Forty Piątnica 18 25 7 4 7 44 - 44
8. WAP Warszawa 17 24 8 0 9 52 - 47
9. Stomil II Olsztyn KKP 18 20 6 2 10 41 - 46 1 3 1 0 0 3 - 0
10. Zamłynie Radom 18 20 6 2 10 27 - 50 1 0 0 0 1 0 - 3
11. Astoria Szczerców 18 16 5 1 12 24 - 60
12. Ekosport Białystok 18 5 1 2 15 15 - 82


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
PTC Pabianice 2 - 0 Wisła Płock 29 sierpnia 2021 - 11:00
Jantar Ostrołęka 5 - 2 WAP Warszawa 29 sierpnia 2021 - 17:00
Astoria Szczerców 3 - 2 Zamłynie Radom 29 sierpnia 2021 - 17:00
Stomil II Olsztyn KKP 1 - 3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 13 marca 2022 - 14:00
Ekosport Białystok 0 - 1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 29 sierpnia 2021 - 18:00
Zły Warszawa 4 - 0 Forty Piątnica 13 listopada 2021 - 16:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Zamłynie Radom 2 - 2 Ekosport Białystok 4 września 2021 - 15:00
Stomil II Olsztyn KKP 2 - 3 Jantar Ostrołęka 5 września 2021 - 11:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 września 2021 - 15:00
Wisła Płock 0 - 1 Zły Warszawa 5 września 2021 - 15:00
Forty Piątnica 1 - 1 Astoria Szczerców 5 września 2021 - 16:00
WAP Warszawa 4 - 6 PTC Pabianice 5 września 2021 - 17:30
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Zły Warszawa 4 - 1 WAP Warszawa 11 września 2021 - 16:00
PTC Pabianice 5 - 0 Stomil II Olsztyn KKP 12 września 2021 - 15:00
Astoria Szczerców 3 - 2 Wisła Płock 12 września 2021 - 15:30
Jantar Ostrołęka 3 - 0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 12 września 2021 - 17:00
Ekosport Białystok 1 - 3 Forty Piątnica 12 września 2021 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 - 1 Zamłynie Radom 12 września 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Jantar Ostrołęka 1 - 2 PTC Pabianice 18 września 2021 - 16:30
Forty Piątnica 4 - 2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 19 września 2021 - 15:00
WAP Warszawa 5 - 1 Astoria Szczerców 19 września 2021 - 17:30
Stomil II Olsztyn KKP 0 - 3 Zły Warszawa 19 września 2021 - 12:00
Wisła Płock 7 - 0 Ekosport Białystok 19 września 2021 - 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 - 0 Zamłynie Radom 19 września 2021 - 15:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Zły Warszawa 2 - 2 Jantar Ostrołęka 25 września 2021 - 12:00
PTC Pabianice 0 - 3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 26 września 2021 - 11:00
Astoria Szczerców 3 - 0 Stomil II Olsztyn KKP 26 września 2021 - 11:00
Ekosport Białystok 0 - 3 WAP Warszawa 26 września 2021 - 17:00
vo, na boisku 4-1
Zamłynie Radom 2 - 1 Forty Piątnica 26 września 2021 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0 - 0 Wisła Płock 26 września 2021 - 19:30
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 - 2 Forty Piątnica 2 października 2021 - 13:00
WAP Warszawa 4 - 5 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 października 2021 - 16:00
Jantar Ostrołęka 3 - 1 Astoria Szczerców 3 października 2021 - 13:00
PTC Pabianice 3 - 1 Zły Warszawa 3 października 2021 - 13:00
Wisła Płock 5 - 0 Zamłynie Radom 3 października 2021 - 15:00
Stomil II Olsztyn KKP 11 - 1 Ekosport Białystok 3 października 2021 - 11:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Zamłynie Radom 1 - 2 WAP Warszawa 9 października 2021 - 15:00
Zły Warszawa 1 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 9 października 2021 - 16:30
Astoria Szczerców 2 - 3 PTC Pabianice 10 października 2021 - 14:00
Forty Piątnica 2 - 4 Wisła Płock 10 października 2021 - 15:00
Ekosport Białystok 2 - 4 Jantar Ostrołęka 10 października 2021 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 - 0 Stomil II Olsztyn KKP 10 października 2021 - 19:00
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Wisła Płock 16 października 2021 - 13:00
WAP Warszawa 2 - 4 Forty Piątnica 17 października 2021 - 16:30
Jantar Ostrołęka 3 - 2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 16 października 2021 - 14:30
PTC Pabianice 3 - 0 Ekosport Białystok 17 października 2021 - 13:00
Stomil II Olsztyn KKP 3 - 0 Zamłynie Radom 17 października 2021 - 12:00
Zły Warszawa 4 - 1 Astoria Szczerców 17 października 2021 - 16:00
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Ekosport Białystok 1 - 9 Zły Warszawa 23 października 2021 - 15:00
Forty Piątnica 7 - 3 Stomil II Olsztyn KKP 23 października 2021 - 18:00
Astoria Szczerców 3 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 24 października 2021 - 16:00
Wisła Płock 5 - 0 WAP Warszawa 24 października 2021 - 13:00
Zamłynie Radom 2 - 6 Jantar Ostrołęka 24 października 2021 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0 - 1 PTC Pabianice 24 października 2021 - 19:00
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0 - 3 WAP Warszawa 20 listopada 2021 - 17:00
Zły Warszawa 7 - 0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 października 2021 - 17:00
Jantar Ostrołęka 1 - 1 Forty Piątnica 31 października 2021 - 14:00
Astoria Szczerców 2 - 3 Ekosport Białystok 31 października 2021 - 14:30
PTC Pabianice 3 - 0 Zamłynie Radom 31 października 2021 - 14:00
Stomil II Olsztyn KKP 1 - 3 Wisła Płock 31 października 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
WAP Warszawa 7 - 1 Stomil II Olsztyn KKP 7 listopada 2021 - 14:30
Forty Piątnica 3 - 3 PTC Pabianice 6 listopada 2021 - 18:00
Zamłynie Radom 1 - 0 Zły Warszawa 7 listopada 2021 - 13:00
Wisła Płock 1 - 1 Jantar Ostrołęka 7 listopada 2021 - 14:00
Ekosport Białystok 1 - 3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 7 listopada 2021 - 17:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 - 0 Astoria Szczerców 7 listopada 2021 - 17:00
Kolejka 12 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
Wisła Płock 3 - 2 PTC Pabianice 19 marca 2022 - 16:00
WAP Warszawa 2 - 4 Jantar Ostrołęka 20 marca 2022 - 12:00
Zamłynie Radom 4 - 0 Astoria Szczerców 19 marca 2022 - 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 - 1 Stomil II Olsztyn KKP 19 marca 2022 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 - 0 Ekosport Białystok 20 marca 2022 - 15:00
Forty Piątnica 1 - 0 Zły Warszawa 19 marca 2022 - 17:00
Kolejka 13 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
Ekosport Białystok 2 - 3 Zamłynie Radom 27 marca 2022 - 13:30
Jantar Ostrołęka 0 - 2 Stomil II Olsztyn KKP 26 marca 2022 - 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0 - 0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 26 marca 2022 - 16:30
Zły Warszawa 4 - 1 Wisła Płock 26 marca 2022 - 16:30
Astoria Szczerców 3 - 2 Forty Piątnica 26 marca 2022 - 14:00
PTC Pabianice 6 - 0 WAP Warszawa 27 marca 2022 - 11:00
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
WAP Warszawa - Zły Warszawa 2 czerwca 2022 - 21:00
Stomil II Olsztyn KKP 4 - 0 PTC Pabianice 2 kwietnia 2022 - 20:30
Wisła Płock 11 - 0 Astoria Szczerców 3 kwietnia 2022 - 13:15
MUKS Tomaszów Mazowiecki 5 - 2 Jantar Ostrołęka 3 kwietnia 2022 - 17:00
Forty Piątnica 5 - 2 Ekosport Białystok 3 kwietnia 2022 - 15:00
Zamłynie Radom 3 - 2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły]  
PTC Pabianice 2 - 2 Jantar Ostrołęka 10 kwietnia 2022 - 13:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 - 1 Forty Piątnica 9 kwietnia 2022 - 17:00
Astoria Szczerców 0 - 4 WAP Warszawa 10 kwietnia 2022 - 18:00
Zły Warszawa 0 - 7 Stomil II Olsztyn KKP 9 kwietnia 2022 - 14:30
Ekosport Białystok 0 - 6 Wisła Płock 10 kwietnia 2022 - 13:30
Zamłynie Radom 0 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 10 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Jantar Ostrołęka 5 - 3 Zły Warszawa 23 kwietnia 2022 - 17:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 PTC Pabianice 24 kwietnia 2022 - 13:00
Stomil II Olsztyn KKP 3 - 0 Astoria Szczerców 24 kwietnia 2022 - 14:30
WAP Warszawa 8 - 0 Ekosport Białystok 24 kwietnia 2022 - 15:00
Forty Piątnica 3 - 2 Zamłynie Radom 24 kwietnia 2022 - 15:00
Wisła Płock 1 - 3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 kwietnia 2022 - 11:00
Kolejka 17 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
Forty Piątnica 2 - 3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 maja 2022 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 - 4 WAP Warszawa 8 maja 2022 - 16:00
Astoria Szczerców 1 - 6 Jantar Ostrołęka 7 maja 2022 - 17:00
Zły Warszawa 3 - 2 PTC Pabianice 7 maja 2022 - 16:30
Zamłynie Radom 2 - 2 Wisła Płock 8 maja 2022 - 11:00
Ekosport Białystok 0 - 0 Stomil II Olsztyn KKP 8 maja 2022 - 12:00
Kolejka 18 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
WAP Warszawa 1 - 2 Zamłynie Radom 15 maja 2022 - 11:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 Zły Warszawa 14 maja 2022 - 13:00
PTC Pabianice 2 - 0 Astoria Szczerców 15 maja 2022 - 16:00
Wisła Płock 2 - 2 Forty Piątnica 15 maja 2022 - 15:00
Jantar Ostrołęka 7 - 0 Ekosport Białystok 15 maja 2022 - 17:00
Stomil II Olsztyn KKP 2 - 2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 15 maja 2022 - 12:00
Kolejka 19 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Wisła Płock - MUKS Tomaszów Mazowiecki 22 maja 2022 - 15:00
Forty Piątnica - WAP Warszawa 22 maja 2022 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Jantar Ostrołęka 22 maja 2022 - 17:00
Ekosport Białystok - PTC Pabianice 22 maja 2022 - 17:00
Zamłynie Radom - Stomil II Olsztyn KKP 22 maja 2022 - 17:00
Astoria Szczerców - Zły Warszawa 21 maja 2022 - 14:00
Kolejka 20 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
Zły Warszawa - Ekosport Białystok 28 maja 2022 - 14:30
Stomil II Olsztyn KKP - Forty Piątnica 29 maja 2022 - 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Astoria Szczerców 29 maja 2022 - 13:00
WAP Warszawa - Wisła Płock 29 maja 2022 - 11:00
Jantar Ostrołęka - Zamłynie Radom 28 maja 2022 - 11:00
PTC Pabianice - Włókniarz Konstantynów Łódzki 29 maja 2022 - 11:00
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły]  
WAP Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Zły Warszawa 5 czerwca 2022 - 17:00
Forty Piątnica - Jantar Ostrołęka 5 czerwca 2022 - 15:00
Ekosport Białystok - Astoria Szczerców 5 czerwca 2022 - 18:00
Zamłynie Radom - PTC Pabianice 5 czerwca 2022 - 17:00
Wisła Płock - Stomil II Olsztyn KKP 4 czerwca 2022 - 15:00
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły]  
Stomil II Olsztyn KKP - WAP Warszawa 12 czerwca 2022 - 12:00
PTC Pabianice - Forty Piątnica
Zły Warszawa - Zamłynie Radom
Jantar Ostrołęka - Wisła Płock 12 czerwca 2022 - 16:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Ekosport Białystok 12 czerwca 2022 - 13:00
Astoria Szczerców - Włókniarz Konstantynów Łódzki
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE