III liga kobiet - grupa I - sezon 2021/2022

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ostrołęka 9 22 7 1 1 30 - 15
2. PTC Pabianice 8 21 7 0 1 22 - 11
3. MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 16 5 1 2 20 - 9 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Zły Warszawa 8 16 5 1 2 25 - 10 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Wisła Płock 9 14 4 2 3 23 - 8
6. Forty Piątnica 8 13 4 1 3 24 - 19 2 4 1 1 0 5 - 3
7. Astoria Szczerców 9 13 4 1 4 18 - 22 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 13 4 1 4 20 - 14 1 0 0 0 1 2 - 4
9. WAP Warszawa 9 9 3 0 6 23 - 31
10. Zamłynie Radom 8 4 1 1 6 10 - 32
11. Stomil II Olsztyn KKP 7 3 1 0 6 16 - 27
12. Ekosport Białystok 8 1 0 1 7 7 - 40


Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
PTC Pabianice 2 - 0 Wisła Płock 29 sierpnia 2021 - 11:00
Jantar Ostrołęka 5 - 2 WAP Warszawa 29 sierpnia 2021 - 17:00
Astoria Szczerców 3 - 2 Zamłynie Radom 29 sierpnia 2021 - 17:00
Stomil II Olsztyn KKP - MUKS Tomaszów Mazowiecki 14 listopada 2021 - 15:30
Ekosport Białystok 0 - 1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 29 sierpnia 2021 - 18:00
Zły Warszawa - Forty Piątnica 13 listopada 2021 - 16:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Zamłynie Radom 2 - 2 Ekosport Białystok 4 września 2021 - 15:00
Stomil II Olsztyn KKP 2 - 3 Jantar Ostrołęka 5 września 2021 - 11:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 września 2021 - 15:00
Wisła Płock 0 - 1 Zły Warszawa 5 września 2021 - 15:00
Forty Piątnica 1 - 1 Astoria Szczerców 5 września 2021 - 16:00
WAP Warszawa 4 - 6 PTC Pabianice 5 września 2021 - 17:30
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Zły Warszawa 4 - 1 WAP Warszawa 11 września 2021 - 16:00
PTC Pabianice 5 - 0 Stomil II Olsztyn KKP 12 września 2021 - 15:00
Astoria Szczerców 3 - 2 Wisła Płock 12 września 2021 - 15:30
Jantar Ostrołęka 3 - 0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 12 września 2021 - 17:00
Ekosport Białystok 1 - 3 Forty Piątnica 12 września 2021 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 - 1 Zamłynie Radom 12 września 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Jantar Ostrołęka 1 - 2 PTC Pabianice 18 września 2021 - 16:30
Forty Piątnica 4 - 2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 19 września 2021 - 15:00
WAP Warszawa 5 - 1 Astoria Szczerców 19 września 2021 - 17:30
Stomil II Olsztyn KKP 0 - 3 Zły Warszawa 19 września 2021 - 12:00
Wisła Płock 7 - 0 Ekosport Białystok 19 września 2021 - 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 - 0 Zamłynie Radom 19 września 2021 - 15:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Zły Warszawa 2 - 2 Jantar Ostrołęka 25 września 2021 - 12:00
PTC Pabianice 0 - 3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 26 września 2021 - 11:00
Astoria Szczerców 3 - 0 Stomil II Olsztyn KKP 26 września 2021 - 11:00
Ekosport Białystok 0 - 3 WAP Warszawa 26 września 2021 - 17:00
vo, na boisku 4-1
Zamłynie Radom 2 - 1 Forty Piątnica 26 września 2021 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0 - 0 Wisła Płock 26 września 2021 - 19:30
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 - 2 Forty Piątnica 2 października 2021 - 13:00
WAP Warszawa 4 - 5 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 października 2021 - 16:00
Jantar Ostrołęka 3 - 1 Astoria Szczerców 3 października 2021 - 13:00
PTC Pabianice 3 - 1 Zły Warszawa 3 października 2021 - 13:00
Wisła Płock 5 - 0 Zamłynie Radom 3 października 2021 - 15:00
Stomil II Olsztyn KKP 11 - 1 Ekosport Białystok 3 października 2021 - 11:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Zamłynie Radom 1 - 2 WAP Warszawa 9 października 2021 - 15:00
Zły Warszawa 1 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 9 października 2021 - 16:30
Astoria Szczerców 2 - 3 PTC Pabianice 10 października 2021 - 14:00
Forty Piątnica 2 - 4 Wisła Płock 10 października 2021 - 15:00
Ekosport Białystok 2 - 4 Jantar Ostrołęka 10 października 2021 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 - 0 Stomil II Olsztyn KKP 10 października 2021 - 19:00
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Wisła Płock 16 października 2021 - 13:00
WAP Warszawa 2 - 4 Forty Piątnica 17 października 2021 - 16:30
Jantar Ostrołęka 3 - 2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 16 października 2021 - 14:30
PTC Pabianice - Ekosport Białystok 17 października 2021 - 13:00
Stomil II Olsztyn KKP - Zamłynie Radom 17 października 2021 - 12:00
Zły Warszawa 4 - 1 Astoria Szczerców 17 października 2021 - 16:00
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Ekosport Białystok 1 - 9 Zły Warszawa 23 października 2021 - 15:00
Forty Piątnica 7 - 3 Stomil II Olsztyn KKP 23 października 2021 - 18:00
Astoria Szczerców 3 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 24 października 2021 - 16:00
Wisła Płock 5 - 0 WAP Warszawa 24 października 2021 - 13:00
Zamłynie Radom 2 - 6 Jantar Ostrołęka 24 października 2021 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0 - 1 PTC Pabianice 24 października 2021 - 19:00
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
MUKS Tomaszów Mazowiecki - WAP Warszawa 30 października 2021 - 13:00
Zły Warszawa - Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 października 2021 - 18:00
Jantar Ostrołęka - Forty Piątnica 31 października 2021 - 14:00
Astoria Szczerców - Ekosport Białystok 31 października 2021 - 14:30
PTC Pabianice - Zamłynie Radom 31 października 2021 - 14:00
Stomil II Olsztyn KKP - Wisła Płock 31 października 2021 - 15:30
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
WAP Warszawa - Stomil II Olsztyn KKP 7 listopada 2021 - 14:30
Forty Piątnica - PTC Pabianice 6 listopada 2021 - 18:00
Zamłynie Radom - Zły Warszawa 7 listopada 2021 - 13:00
Wisła Płock - Jantar Ostrołęka 7 listopada 2021 - 12:00
Ekosport Białystok - MUKS Tomaszów Mazowiecki 7 listopada 2021 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Astoria Szczerców 7 listopada 2021 - 17:00
Kolejka 12 [szczegóły]  
Wisła Płock - PTC Pabianice
WAP Warszawa - Jantar Ostrołęka
Zamłynie Radom - Astoria Szczerców
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Stomil II Olsztyn KKP
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Ekosport Białystok
Forty Piątnica - Zły Warszawa
Kolejka 13 [szczegóły]  
Ekosport Białystok - Zamłynie Radom
Jantar Ostrołęka - Stomil II Olsztyn KKP
Włókniarz Konstantynów Łódzki - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Zły Warszawa - Wisła Płock
Astoria Szczerców - Forty Piątnica
PTC Pabianice - WAP Warszawa
Kolejka 14 [szczegóły]  
WAP Warszawa - Zły Warszawa
Stomil II Olsztyn KKP - PTC Pabianice
Wisła Płock - Astoria Szczerców
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Jantar Ostrołęka
Forty Piątnica - Ekosport Białystok
Zamłynie Radom - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 15 [szczegóły]  
PTC Pabianice - Jantar Ostrołęka
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Forty Piątnica
Astoria Szczerców - WAP Warszawa
Zły Warszawa - Stomil II Olsztyn KKP
Ekosport Białystok - Wisła Płock
Zamłynie Radom - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 16 [szczegóły]  
Jantar Ostrołęka - Zły Warszawa
MUKS Tomaszów Mazowiecki - PTC Pabianice
Stomil II Olsztyn KKP - Astoria Szczerców
WAP Warszawa - Ekosport Białystok
Forty Piątnica - Zamłynie Radom
Wisła Płock - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 17 [szczegóły]  
Forty Piątnica - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Konstantynów Łódzki - WAP Warszawa
Astoria Szczerców - Jantar Ostrołęka
Zły Warszawa - PTC Pabianice
Zamłynie Radom - Wisła Płock
Ekosport Białystok - Stomil II Olsztyn KKP
Kolejka 18 [szczegóły]  
WAP Warszawa - Zamłynie Radom
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Zły Warszawa
PTC Pabianice - Astoria Szczerców
Wisła Płock - Forty Piątnica
Jantar Ostrołęka - Ekosport Białystok
Stomil II Olsztyn KKP - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 19 [szczegóły]  
Wisła Płock - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Forty Piątnica - WAP Warszawa
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Jantar Ostrołęka
Ekosport Białystok - PTC Pabianice
Zamłynie Radom - Stomil II Olsztyn KKP
Astoria Szczerców - Zły Warszawa
Kolejka 20 [szczegóły]  
Zły Warszawa - Ekosport Białystok
Stomil II Olsztyn KKP - Forty Piątnica
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Astoria Szczerców
WAP Warszawa - Wisła Płock
Jantar Ostrołęka - Zamłynie Radom
PTC Pabianice - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 21 [szczegóły]  
WAP Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Zły Warszawa
Forty Piątnica - Jantar Ostrołęka
Ekosport Białystok - Astoria Szczerców
Zamłynie Radom - PTC Pabianice
Wisła Płock - Stomil II Olsztyn KKP
Kolejka 22 [szczegóły]  
Stomil II Olsztyn KKP - WAP Warszawa
PTC Pabianice - Forty Piątnica
Zły Warszawa - Zamłynie Radom
Jantar Ostrołęka - Wisła Płock
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Ekosport Białystok
Astoria Szczerców - Włókniarz Konstantynów Łódzki


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22