III liga kobiet - grupa I - sezon 2022/2023

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Polonia Warszawa 6 16 5 1 0 22 - 3
2. MUKS Tomaszów Mazowiecki 6 15 5 0 1 41 - 12
3. Forty Piątnica 6 15 5 0 1 24 - 8
4. Zamłynie Radom 6 15 5 0 1 22 - 6
5. Królewscy Płock 6 12 4 0 2 16 - 12 1 3 1 0 0 4 - 2
6. Legia Soccer Schools Warszawa 6 12 4 0 2 29 - 10 1 0 0 0 1 2 - 4
7. Zły Warszawa 6 7 2 1 3 13 - 13
8. Kolejarz Łódź 5 6 2 0 3 8 - 17
9. WAP Warszawa 5 3 1 0 4 7 - 28
10. Włókniarz Konstantynów Łódzki 6 1 0 1 5 6 - 28 1 1 0 1 0 0 - 0
11. Zawisza Rzgów 6 1 0 1 5 3 - 34 1 1 0 1 0 0 - 0
12. Ekosport Białystok 6 0 0 0 6 6 - 26


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Zły Warszawa 3 - 4 Legia Soccer Schools Warszawa 27 sierpnia 2022 - 16:00
MKS Polonia Warszawa 4 - 1 Forty Piątnica 28 sierpnia 2022 - 19:00
Królewscy Płock 4 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 28 sierpnia 2022 - 18:00
Ekosport Białystok 2 - 4 Zamłynie Radom 28 sierpnia 2022 - 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0 - 0 Zawisza Rzgów 28 sierpnia 2022 - 19:00
Kolejarz Łódź - WAP Warszawa 13 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Legia Soccer Schools Warszawa 9 - 0 WAP Warszawa 4 września 2022 - 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 - 3 Kolejarz Łódź 4 września 2022 - 17:00
Zamłynie Radom 10 - 0 Zawisza Rzgów 4 września 2022 - 17:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 9 - 2 Ekosport Białystok 3 września 2022 - 14:00
Forty Piątnica 3 - 0 Królewscy Płock 3 września 2022 - 12:00
Zły Warszawa 2 - 2 MKS Polonia Warszawa 3 września 2022 - 18:30
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
MKS Polonia Warszawa 2 - 0 Legia Soccer Schools Warszawa 11 września 2022 - 19:00
Królewscy Płock 3 - 1 Zły Warszawa 11 września 2022 - 15:00
Ekosport Białystok 0 - 2 Forty Piątnica 11 września 2022 - 18:00
Zawisza Rzgów 3 - 7 MUKS Tomaszów Mazowiecki 11 września 2022 - 15:00
Kolejarz Łódź 0 - 2 Zamłynie Radom 11 września 2022 - 16:30
WAP Warszawa 4 - 3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 11 września 2022 - 14:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Legia Soccer Schools Warszawa 10 - 0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 18 września 2022 - 18:00
Zamłynie Radom 4 - 0 WAP Warszawa 18 września 2022 - 16:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 5 - 0 Kolejarz Łódź 17 września 2022 - 13:00
Forty Piątnica 7 - 0 Zawisza Rzgów 17 września 2022 - 12:00
Zły Warszawa 3 - 2 Ekosport Białystok 17 września 2022 - 18:00
MKS Polonia Warszawa 4 - 0 Królewscy Płock 18 września 2022 - 19:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Królewscy Płock 4 - 2 Legia Soccer Schools Warszawa 25 września 2022 - 15:00
Ekosport Białystok 0 - 3 MKS Polonia Warszawa 25 września 2022 - 16:00
Zawisza Rzgów 0 - 3 Zły Warszawa 25 września 2022 - 15:00
Kolejarz Łódź 3 - 7 Forty Piątnica 25 września 2022 - 14:00
WAP Warszawa 2 - 8 MUKS Tomaszów Mazowiecki 25 września 2022 - 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0 - 1 Zamłynie Radom 25 września 2022 - 17:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Legia Soccer Schools Warszawa 4 - 1 Zamłynie Radom 2 października 2022 - 18:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 10 - 1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 1 października 2022 - 13:00
Forty Piątnica 4 - 1 WAP Warszawa 1 października 2022 - 14:00
Zły Warszawa 1 - 2 Kolejarz Łódź 1 października 2022 - 18:00
MKS Polonia Warszawa 7 - 0 Zawisza Rzgów 2 października 2022 - 16:30
Królewscy Płock 5 - 0 Ekosport Białystok 2 października 2022 - 15:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Ekosport Białystok - Legia Soccer Schools Warszawa 9 października 2022 - 15:00
Zawisza Rzgów - Królewscy Płock 9 października 2022 - 15:00
Kolejarz Łódź - MKS Polonia Warszawa 9 października 2022 - 14:00
WAP Warszawa - Zły Warszawa 9 października 2022 - 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Forty Piątnica 9 października 2022 - 17:00
Zamłynie Radom - MUKS Tomaszów Mazowiecki 9 października 2022 - 16:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Legia Soccer Schools Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki 16 października 2022 - 16:00
Forty Piątnica - Zamłynie Radom 16 października 2022 - 14:00
Zły Warszawa - Włókniarz Konstantynów Łódzki 15 października 2022 - 18:00
MKS Polonia Warszawa - WAP Warszawa
Królewscy Płock - Kolejarz Łódź 16 października 2022 - 13:00
Ekosport Białystok - Zawisza Rzgów 16 października 2022 - 16:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Zawisza Rzgów - Legia Soccer Schools Warszawa 23 października 2022 - 15:00
Kolejarz Łódź - Ekosport Białystok 23 października 2022 - 13:00
WAP Warszawa - Królewscy Płock
Włókniarz Konstantynów Łódzki - MKS Polonia Warszawa 23 października 2022 - 17:00
Zamłynie Radom - Zły Warszawa
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Forty Piątnica 22 października 2022 - 13:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Legia Soccer Schools Warszawa - Forty Piątnica
Zły Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki 29 października 2022 - 18:00
MKS Polonia Warszawa - Zamłynie Radom
Królewscy Płock - Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 października 2022 - 12:00
Ekosport Białystok - WAP Warszawa 30 października 2022 - 12:30
Zawisza Rzgów - Kolejarz Łódź 30 października 2022 - 14:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Kolejarz Łódź - Legia Soccer Schools Warszawa 6 listopada 2022 - 13:00
WAP Warszawa - Zawisza Rzgów
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Ekosport Białystok 6 listopada 2022 - 17:00
Zamłynie Radom - Królewscy Płock
MUKS Tomaszów Mazowiecki - MKS Polonia Warszawa
Forty Piątnica - Zły Warszawa 6 listopada 2022 - 14:00
Kolejka 12 [szczegóły]  
Legia Soccer Schools Warszawa - Zły Warszawa
Forty Piątnica - MKS Polonia Warszawa
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Królewscy Płock
Zamłynie Radom - Ekosport Białystok
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Zawisza Rzgów
WAP Warszawa - Kolejarz Łódź
Kolejka 13 [szczegóły]  
WAP Warszawa - Legia Soccer Schools Warszawa
Kolejarz Łódź - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Zawisza Rzgów - Zamłynie Radom
Ekosport Białystok - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Królewscy Płock - Forty Piątnica
MKS Polonia Warszawa - Zły Warszawa
Kolejka 14 [szczegóły]  
Legia Soccer Schools Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Zły Warszawa - Królewscy Płock
Forty Piątnica - Ekosport Białystok
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Zawisza Rzgów
Zamłynie Radom - Kolejarz Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki - WAP Warszawa
Kolejka 15 [szczegóły]  
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Legia Soccer Schools Warszawa
WAP Warszawa - Zamłynie Radom
Kolejarz Łódź - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Zawisza Rzgów - Forty Piątnica
Ekosport Białystok - Zły Warszawa
Królewscy Płock - MKS Polonia Warszawa
Kolejka 16 [szczegóły]  
Legia Soccer Schools Warszawa - Królewscy Płock
MKS Polonia Warszawa - Ekosport Białystok
Zły Warszawa - Zawisza Rzgów
Forty Piątnica - Kolejarz Łódź
MUKS Tomaszów Mazowiecki - WAP Warszawa
Zamłynie Radom - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 17 [szczegóły]  
Zamłynie Radom - Legia Soccer Schools Warszawa
Włókniarz Konstantynów Łódzki - MUKS Tomaszów Mazowiecki
WAP Warszawa - Forty Piątnica
Kolejarz Łódź - Zły Warszawa
Zawisza Rzgów - MKS Polonia Warszawa
Ekosport Białystok - Królewscy Płock
Kolejka 18 [szczegóły]  
Legia Soccer Schools Warszawa - Ekosport Białystok
Królewscy Płock - Zawisza Rzgów
MKS Polonia Warszawa - Kolejarz Łódź
Zły Warszawa - WAP Warszawa
Forty Piątnica - Włókniarz Konstantynów Łódzki
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Zamłynie Radom
Kolejka 19 [szczegóły]  
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Legia Soccer Schools Warszawa
Zamłynie Radom - Forty Piątnica
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Zły Warszawa
WAP Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Kolejarz Łódź - Królewscy Płock
Zawisza Rzgów - Ekosport Białystok
Kolejka 20 [szczegóły]  
Legia Soccer Schools Warszawa - Zawisza Rzgów
Ekosport Białystok - Kolejarz Łódź
Królewscy Płock - WAP Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Zły Warszawa - Zamłynie Radom
Forty Piątnica - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 21 [szczegóły]  
Forty Piątnica - Legia Soccer Schools Warszawa
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Zły Warszawa
Zamłynie Radom - MKS Polonia Warszawa
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Królewscy Płock
WAP Warszawa - Ekosport Białystok
Kolejarz Łódź - Zawisza Rzgów
Kolejka 22 [szczegóły]  
Legia Soccer Schools Warszawa - Kolejarz Łódź
Zawisza Rzgów - WAP Warszawa
Ekosport Białystok - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Królewscy Płock - Zamłynie Radom
MKS Polonia Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Zły Warszawa - Forty Piątnica


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE