Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
3 - 4 |
Legia Soccer Schools Warszawa |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
MKS Polonia Warszawa |
4 - 1 |
Forty Piątnica |
28 sierpnia 2022
28.08 - 19:00 |
Królewscy Płock |
4 - 2 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
28 sierpnia 2022
28.08 - 18:00 |
Ekosport Białystok |
2 - 4 |
Zamłynie Radom |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
0 - 0 |
Zawisza Rzgów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 19:00 |
Kolejarz Łódź |
2 - 3 |
WAP Warszawa |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Legia Soccer Schools Warszawa |
9 - 0 |
WAP Warszawa |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
2 - 3 |
Kolejarz Łódź |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Zamłynie Radom |
10 - 0 |
Zawisza Rzgów |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
9 - 2 |
Ekosport Białystok |
3 września 2022
3.09 - 14:00 |
Forty Piątnica |
3 - 0 |
Królewscy Płock |
3 września 2022
3.09 - 12:00 |
Zły Warszawa |
2 - 2 |
MKS Polonia Warszawa |
3 września 2022
3.09 - 18:30 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
MKS Polonia Warszawa |
2 - 0 |
Legia Soccer Schools Warszawa |
11 września 2022
11.09 - 19:00 |
Królewscy Płock |
3 - 1 |
Zły Warszawa |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Ekosport Białystok |
0 - 2 |
Forty Piątnica |
11 września 2022
11.09 - 18:00 |
Zawisza Rzgów |
3 - 7 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Kolejarz Łódź |
0 - 2 |
Zamłynie Radom |
11 września 2022
11.09 - 16:30 |
WAP Warszawa |
4 - 3 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Legia Soccer Schools Warszawa |
10 - 0 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
18 września 2022
18.09 - 18:00 |
Zamłynie Radom |
4 - 0 |
WAP Warszawa |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
5 - 0 |
Kolejarz Łódź |
17 września 2022
17.09 - 13:00 |
Forty Piątnica |
7 - 0 |
Zawisza Rzgów |
17 września 2022
17.09 - 12:00 |
Zły Warszawa |
3 - 2 |
Ekosport Białystok |
17 września 2022
17.09 - 18:00 |
MKS Polonia Warszawa |
4 - 0 |
Królewscy Płock |
18 września 2022
18.09 - 19:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Królewscy Płock |
4 - 2 |
Legia Soccer Schools Warszawa |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Ekosport Białystok |
0 - 3 |
MKS Polonia Warszawa |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Zawisza Rzgów |
0 - 3 |
Zły Warszawa |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Kolejarz Łódź |
3 - 7 |
Forty Piątnica |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
WAP Warszawa |
2 - 8 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
0 - 1 |
Zamłynie Radom |
25 września 2022
25.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Legia Soccer Schools Warszawa |
4 - 1 |
Zamłynie Radom |
2 października 2022
2.10 - 18:00 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
10 - 1 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
1 października 2022
1.10 - 13:00 |
Forty Piątnica |
4 - 1 |
WAP Warszawa |
1 października 2022
1.10 - 14:00 |
Zły Warszawa |
1 - 2 |
Kolejarz Łódź |
1 października 2022
1.10 - 18:00 |
MKS Polonia Warszawa |
7 - 0 |
Zawisza Rzgów |
2 października 2022
2.10 - 16:30 |
Królewscy Płock |
5 - 0 |
Ekosport Białystok |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Ekosport Białystok |
1 - 9 |
Legia Soccer Schools Warszawa |
13 listopada 2022
13.11 - 12:00 |
Zawisza Rzgów |
0 - 8 |
Królewscy Płock |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejarz Łódź |
2 - 1 |
MKS Polonia Warszawa |
9 października 2022
9.10 - 13:00 |
WAP Warszawa |
1 - 5 |
Zły Warszawa |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
1 - 2 |
Forty Piątnica |
9 października 2022
9.10 - 17:00 |
Zamłynie Radom |
1 - 0 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
9 października 2022
9.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Legia Soccer Schools Warszawa |
3 - 5 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Forty Piątnica |
2 - 0 |
Zamłynie Radom |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Zły Warszawa |
3 - 0 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
15 października 2022
15.10 - 18:00 |
MKS Polonia Warszawa |
4 - 2 |
WAP Warszawa |
16 października 2022
16.10 - 16:30 |
Królewscy Płock |
6 - 0 |
Kolejarz Łódź |
16 października 2022
16.10 - 13:00 |
Ekosport Białystok |
5 - 0 |
Zawisza Rzgów |
16 października 2022
16.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Zawisza Rzgów |
0 - 5 |
Legia Soccer Schools Warszawa |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejarz Łódź |
2 - 2 |
Ekosport Białystok |
23 października 2022
23.10 - 13:00 |
WAP Warszawa |
0 - 3 |
Królewscy Płock |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
0 - 5 |
MKS Polonia Warszawa |
13 listopada 2022
13.11 - 15:00 |
Zamłynie Radom |
1 - 1 |
Zły Warszawa |
22 października 2022
22.10 - 15:30 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
1 - 1 |
Forty Piątnica |
22 października 2022
22.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Legia Soccer Schools Warszawa |
3 - 0 |
Forty Piątnica |
29 października 2022
29.10 - 11:00 |
Zły Warszawa |
- |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
29 października 2022
29.10 - 18:00 |
MKS Polonia Warszawa |
1 - 1 |
Zamłynie Radom |
29 października 2022
29.10 - 17:30 |
Królewscy Płock |
7 - 1 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
30 października 2022
30.10 - 13:00 |
Ekosport Białystok |
0 - 1 |
WAP Warszawa |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
Zawisza Rzgów |
0 - 1 |
Kolejarz Łódź |
30 października 2022
30.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Kolejarz Łódź |
0 - 4 |
Legia Soccer Schools Warszawa |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
WAP Warszawa |
9 - 0 |
Zawisza Rzgów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
1 - 1 |
Ekosport Białystok |
5 listopada 2022
5.11 - 18:00 |
Zamłynie Radom |
3 - 3 |
Królewscy Płock |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
0 - 0 |
MKS Polonia Warszawa |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
Forty Piątnica |
1 - 3 |
Zły Warszawa |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Legia Soccer Schools Warszawa |
3 - 3 |
Zły Warszawa |
25 marca 2023
25.03 - 14:30 |
Forty Piątnica |
0 - 3 |
MKS Polonia Warszawa |
25 marca 2023
25.03 - 12:00 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
1 - 5 |
Królewscy Płock |
26 marca 2023
26.03 - 17:00 |
Zamłynie Radom |
4 - 0 |
Ekosport Białystok |
26 marca 2023
26.03 - 12:00 |
Zawisza Rzgów |
1 - 4 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
WAP Warszawa |
6 - 2 |
Kolejarz Łódź |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Kolejka 13 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
WAP Warszawa |
1 - 6 |
Legia Soccer Schools Warszawa |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Kolejarz Łódź |
0 - 2 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Zawisza Rzgów |
0 - 5 |
Zamłynie Radom |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Ekosport Białystok |
0 - 1 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:30 |
Królewscy Płock |
9 - 0 |
Forty Piątnica |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
MKS Polonia Warszawa |
3 - 1 |
Zły Warszawa |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Kolejka 14 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Legia Soccer Schools Warszawa |
2 - 2 |
MKS Polonia Warszawa |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Zły Warszawa |
2 - 3 |
Królewscy Płock |
15 kwietnia 2023
15.04 - 18:00 |
Forty Piątnica |
5 - 1 |
Ekosport Białystok |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
15 - 1 |
Zawisza Rzgów |
10 maja 2023
10.05 - 19:00 |
Zamłynie Radom |
3 - 0 |
Kolejarz Łódź |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
1 - 1 |
WAP Warszawa |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
2 - 2 |
Legia Soccer Schools Warszawa |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
WAP Warszawa |
1 - 2 |
Zamłynie Radom |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Kolejarz Łódź |
0 - 3 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Zawisza Rzgów |
0 - 2 |
Forty Piątnica |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Ekosport Białystok |
3 - 4 |
Zły Warszawa |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:30 |
Królewscy Płock |
5 - 0 |
MKS Polonia Warszawa |
23 kwietnia 2023
23.04 - 19:00 |
Kolejka 16 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Legia Soccer Schools Warszawa |
1 - 1 |
Królewscy Płock |
7 maja 2023
7.05 - 18:30 |
MKS Polonia Warszawa |
6 - 2 |
Ekosport Białystok |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Zły Warszawa |
11 - 0 |
Zawisza Rzgów |
6 maja 2023
6.05 - 18:30 |
Forty Piątnica |
3 - 0 |
Kolejarz Łódź |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
3 - 0 |
WAP Warszawa |
7 maja 2023
7.05 - 13:00 |
Zamłynie Radom |
9 - 2 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
6 maja 2023
6.05 - 12:00 |
Kolejka 17 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Zamłynie Radom |
1 - 2 |
Legia Soccer Schools Warszawa |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
0 - 2 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
WAP Warszawa |
3 - 1 |
Forty Piątnica |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Kolejarz Łódź |
0 - 5 |
Zły Warszawa |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Zawisza Rzgów |
0 - 7 |
MKS Polonia Warszawa |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Ekosport Białystok |
1 - 7 |
Królewscy Płock |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Kolejka 18 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Legia Soccer Schools Warszawa |
3 - 0 |
Ekosport Białystok |
21 maja 2023
21.05 - 19:00 |
Królewscy Płock |
3 - 0 |
Zawisza Rzgów |
21 maja 2023
21.05 - 18:30 |
MKS Polonia Warszawa |
3 - 0 |
Kolejarz Łódź |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Zły Warszawa |
4 - 0 |
WAP Warszawa |
20 maja 2023
20.05 - 18:30 |
Forty Piątnica |
7 - 0 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
20 maja 2023
20.05 - 18:00 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
4 - 2 |
Zamłynie Radom |
21 maja 2023
21.05 - 13:00 |
Kolejka 19 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
2 - 0 |
Legia Soccer Schools Warszawa |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
Zamłynie Radom |
4 - 0 |
Forty Piątnica |
27 maja 2023
27.05 - 12:00 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
0 - 4 |
Zły Warszawa |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
WAP Warszawa |
1 - 7 |
MKS Polonia Warszawa |
28 maja 2023
28.05 - 18:00 |
Kolejarz Łódź |
0 - 4 |
Królewscy Płock |
28 maja 2023
28.05 - 14:00 |
Zawisza Rzgów |
1 - 5 |
Ekosport Białystok |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
Kolejka 20 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Legia Soccer Schools Warszawa |
15 - 0 |
Zawisza Rzgów |
4 czerwca 2023
4.06 - 18:00 |
Ekosport Białystok |
3 - 2 |
Kolejarz Łódź |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:30 |
Królewscy Płock |
4 - 0 |
WAP Warszawa |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:45 |
MKS Polonia Warszawa |
3 - 0 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:30 |
Zły Warszawa |
0 - 0 |
Zamłynie Radom |
4 czerwca 2023
4.06 - 19:00 |
Forty Piątnica |
3 - 2 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Kolejka 21 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Forty Piątnica |
0 - 3 |
Legia Soccer Schools Warszawa |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
0 - 1 |
Zły Warszawa |
11 czerwca 2023
11.06 - 13:00 |
Zamłynie Radom |
1 - 0 |
MKS Polonia Warszawa |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
0 - 13 |
Królewscy Płock |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
WAP Warszawa |
1 - 1 |
Ekosport Białystok |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:30 |
Kolejarz Łódź |
4 - 1 |
Zawisza Rzgów |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
Kolejka 22 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Legia Soccer Schools Warszawa |
6 - 2 |
Kolejarz Łódź |
18 czerwca 2023
18.06 - 18:00 |
Zawisza Rzgów |
0 - 5 |
WAP Warszawa |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Ekosport Białystok |
5 - 1 |
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
18 czerwca 2023
18.06 - 15:30 |
Królewscy Płock |
5 - 3 |
Zamłynie Radom |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
MKS Polonia Warszawa |
0 - 1 |
MUKS Tomaszów Mazowiecki |
17 czerwca 2023
17.06 - 19:00 |
Zły Warszawa |
4 - 0 |
Forty Piątnica |
17 czerwca 2023
17.06 - 18:00 |
|