III liga kobiet - grupa II - sezon 2022/2023

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. LZS Stare Oborzyska 10 27 9 0 1 66 - 6 1 3 1 0 0 3 - 0
2. KKP II Bydgoszcz 10 27 9 0 1 67 - 8 1 0 0 0 1 0 - 3
3. LFA Szczecin 10 24 8 0 2 44 - 7
4. Lechia Gdańsk 10 21 7 0 3 38 - 13
5. Victoria Niemcz 10 18 6 0 4 24 - 29
6. Warta Poznań 10 15 5 0 5 31 - 19 1 3 1 0 0 4 - 0
7. KA 4 RESPECT Krobia 10 15 5 0 5 29 - 24 1 0 0 0 1 0 - 4
8. GOSRiT Luzino 10 9 3 0 7 12 - 30
9. Błękitni Stargard 10 6 2 0 8 9 - 48
10. Victoria Sianów 10 1 0 1 9 3 - 88 1 1 0 1 0 1 - 1
11. Górnicza Konin 10 1 0 1 9 4 - 55 1 1 0 1 0 1 - 1
12. KKP Chełmża (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* Drużyna KKP Chełmża wycofała się z rozgrywek


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Błękitni Stargard 2 - 0 Victoria Sianów 27 sierpnia 2022 - 13:00
Warta Poznań 4 - 0 KA 4 RESPECT Krobia 27 sierpnia 2022 - 13:15
GOSRiT Luzino 0 - 5 Lechia Gdańsk 27 sierpnia 2022 - 11:00
LFA Szczecin - KKP Chełmża 27 sierpnia 2022 - 11:00
anulowany, było 3-0
LZS Stare Oborzyska 3 - 0 Victoria Niemcz 28 sierpnia 2022 - 11:00
Górnicza Konin 0 - 10 KKP II Bydgoszcz 5 października 2022 - 16:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Victoria Sianów 0 - 13 KKP II Bydgoszcz 3 września 2022 - 14:00
Victoria Niemcz 4 - 1 Górnicza Konin 4 września 2022 - 10:00
KKP Chełmża - LZS Stare Oborzyska 4 września 2022 - 11:00
anulowany, było 0-4
Lechia Gdańsk 1 - 2 LFA Szczecin 4 września 2022 - 15:00
KA 4 RESPECT Krobia 3 - 1 GOSRiT Luzino 3 września 2022 - 11:00
Błękitni Stargard 0 - 4 Warta Poznań 2 września 2022 - 18:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Warta Poznań 11 - 0 Victoria Sianów 10 września 2022 - 13:30
GOSRiT Luzino 4 - 1 Błękitni Stargard 10 września 2022 - 13:30
LFA Szczecin 5 - 0 KA 4 RESPECT Krobia 10 września 2022 - 17:30
LZS Stare Oborzyska 3 - 1 Lechia Gdańsk 10 września 2022 - 13:00
Górnicza Konin - KKP Chełmża 11 września 2022 - 14:30
anulowany, było 0-3
KKP II Bydgoszcz 9 - 2 Victoria Niemcz 11 września 2022 - 16:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Victoria Sianów 1 - 6 Victoria Niemcz 17 września 2022 - 14:00
KKP Chełmża - KKP II Bydgoszcz 18 września 2022 - 13:00
anulowany, było 0-10
Lechia Gdańsk 6 - 0 Górnicza Konin 17 września 2022 - 15:00
KA 4 RESPECT Krobia 0 - 5 LZS Stare Oborzyska 18 września 2022 - 16:00
Błękitni Stargard 0 - 8 LFA Szczecin 17 września 2022 - 13:00
Warta Poznań 3 - 0 GOSRiT Luzino 17 września 2022 - 15:30
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
GOSRiT Luzino 3 - 1 Victoria Sianów 25 września 2022 - 11:00
LFA Szczecin 4 - 1 Warta Poznań 24 września 2022 - 14:00
LZS Stare Oborzyska 8 - 0 Błękitni Stargard 24 września 2022 - 15:00
Górnicza Konin 0 - 8 KA 4 RESPECT Krobia 25 września 2022 - 16:00
KKP II Bydgoszcz 4 - 1 Lechia Gdańsk 25 września 2022 - 18:00
Victoria Niemcz - KKP Chełmża 25 września 2022 - 12:00
anulowany, było 8-1
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Lechia Gdańsk 6 - 0 Victoria Niemcz 2 października 2022 - 11:00
KA 4 RESPECT Krobia 1 - 5 KKP II Bydgoszcz 2 października 2022 - 14:00
Błękitni Stargard 5 - 1 Górnicza Konin 2 października 2022 - 13:00
Warta Poznań 2 - 4 LZS Stare Oborzyska 1 października 2022 - 15:30
GOSRiT Luzino 0 - 2 LFA Szczecin 2 października 2022 - 13:30
Pauza: Victoria Sianów,
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
LFA Szczecin 12 - 0 Victoria Sianów 8 października 2022 - 17:30
LZS Stare Oborzyska 5 - 0 GOSRiT Luzino 9 października 2022 - 15:00
Górnicza Konin 0 - 3 Warta Poznań 9 października 2022 - 15:00
KKP II Bydgoszcz 15 - 0 Błękitni Stargard 9 października 2022 - 11:00
Victoria Niemcz 2 - 5 KA 4 RESPECT Krobia 9 października 2022 - 12:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Victoria Sianów 0 - 8 Lechia Gdańsk 15 października 2022 - 13:00
Błękitni Stargard 0 - 3 Victoria Niemcz 15 października 2022 - 16:00
Warta Poznań 0 - 3 KKP II Bydgoszcz 16 października 2022 - 17:00
GOSRiT Luzino 2 - 1 Górnicza Konin 16 października 2022 - 13:30
LFA Szczecin 3 - 1 LZS Stare Oborzyska 15 października 2022 - 15:00
Pauza: KA 4 RESPECT Krobia,
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
LZS Stare Oborzyska 24 - 0 Victoria Sianów 23 października 2022 - 13:00
Górnicza Konin 0 - 6 LFA Szczecin 23 października 2022 - 11:00
KKP II Bydgoszcz 6 - 0 GOSRiT Luzino 23 października 2022 - 14:00
Victoria Niemcz 2 - 1 Warta Poznań 23 października 2022 - 12:00
Lechia Gdańsk 2 - 1 KA 4 RESPECT Krobia 22 października 2022 - 16:00
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Victoria Sianów 0 - 8 KA 4 RESPECT Krobia 29 października 2022 - 12:00
Błękitni Stargard 1 - 2 Lechia Gdańsk 30 października 2022 - 13:30
GOSRiT Luzino 2 - 3 Victoria Niemcz 30 października 2022 - 12:00
LFA Szczecin 1 - 2 KKP II Bydgoszcz 29 października 2022 - 15:00
LZS Stare Oborzyska 10 - 0 Górnicza Konin 29 października 2022 - 14:00
Pauza: Warta Poznań,
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Górnicza Konin 1 - 1 Victoria Sianów 6 listopada 2022 - 11:00
KKP II Bydgoszcz 0 - 3 LZS Stare Oborzyska 6 listopada 2022 - 11:00
Victoria Niemcz 2 - 1 LFA Szczecin 6 listopada 2022 - 12:00
Lechia Gdańsk 6 - 2 Warta Poznań 5 listopada 2022 - 16:00
KA 4 RESPECT Krobia 3 - 0 Błękitni Stargard 5 listopada 2022 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 12 [szczegóły]  
Victoria Sianów - Błękitni Stargard
KA 4 RESPECT Krobia - Warta Poznań
Lechia Gdańsk - GOSRiT Luzino
Victoria Niemcz - LZS Stare Oborzyska
KKP II Bydgoszcz - Górnicza Konin
Pauza: LFA Szczecin,
Kolejka 13 [szczegóły]  
KKP II Bydgoszcz - Victoria Sianów
Górnicza Konin - Victoria Niemcz
LFA Szczecin - Lechia Gdańsk
GOSRiT Luzino - KA 4 RESPECT Krobia
Warta Poznań - Błękitni Stargard
Pauza: LZS Stare Oborzyska,
Kolejka 14 [szczegóły]  
Victoria Sianów - Warta Poznań
Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino
KA 4 RESPECT Krobia - LFA Szczecin
Lechia Gdańsk - LZS Stare Oborzyska
Victoria Niemcz - KKP II Bydgoszcz
Pauza: Górnicza Konin,
Kolejka 15 [szczegóły]  
Victoria Niemcz - Victoria Sianów
Górnicza Konin - Lechia Gdańsk
LZS Stare Oborzyska - KA 4 RESPECT Krobia
LFA Szczecin - Błękitni Stargard
GOSRiT Luzino - Warta Poznań
Pauza: KKP II Bydgoszcz,
Kolejka 16 [szczegóły]  
Victoria Sianów - GOSRiT Luzino
Warta Poznań - LFA Szczecin
Błękitni Stargard - LZS Stare Oborzyska
KA 4 RESPECT Krobia - Górnicza Konin
Lechia Gdańsk - KKP II Bydgoszcz
Pauza: Victoria Niemcz,
Kolejka 17 [szczegóły]  
Victoria Niemcz - Lechia Gdańsk
KKP II Bydgoszcz - KA 4 RESPECT Krobia
Górnicza Konin - Błękitni Stargard
LZS Stare Oborzyska - Warta Poznań
LFA Szczecin - GOSRiT Luzino
Pauza: Victoria Sianów,
Kolejka 18 [szczegóły]  
Victoria Sianów - LFA Szczecin
GOSRiT Luzino - LZS Stare Oborzyska
Warta Poznań - Górnicza Konin
Błękitni Stargard - KKP II Bydgoszcz
KA 4 RESPECT Krobia - Victoria Niemcz
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 19 [szczegóły]  
Lechia Gdańsk - Victoria Sianów
Victoria Niemcz - Błękitni Stargard
KKP II Bydgoszcz - Warta Poznań
Górnicza Konin - GOSRiT Luzino
LZS Stare Oborzyska - LFA Szczecin
Pauza: KA 4 RESPECT Krobia,
Kolejka 20 [szczegóły]  
Victoria Sianów - LZS Stare Oborzyska
LFA Szczecin - Górnicza Konin
GOSRiT Luzino - KKP II Bydgoszcz
Warta Poznań - Victoria Niemcz
KA 4 RESPECT Krobia - Lechia Gdańsk
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 21 [szczegóły]  
KA 4 RESPECT Krobia - Victoria Sianów
Lechia Gdańsk - Błękitni Stargard
Victoria Niemcz - GOSRiT Luzino
KKP II Bydgoszcz - LFA Szczecin
Górnicza Konin - LZS Stare Oborzyska
Pauza: Warta Poznań,
Kolejka 22 [szczegóły]  
Victoria Sianów - Górnicza Konin
LZS Stare Oborzyska - KKP II Bydgoszcz
LFA Szczecin - Victoria Niemcz
Warta Poznań - Lechia Gdańsk
Błękitni Stargard - KA 4 RESPECT Krobia
Pauza: GOSRiT Luzino, .


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE