III liga kobiet - grupa III - sezon 2020/2021

dolnośląskie, lubuskie, opolskie, śląskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Warta Gorzów Wielkopolski 22 58 18 4 0 94 - 19
2. Czarni II Sosnowiec 22 52 17 1 4 92 - 21
3. Ślęza Wrocław 22 49 15 4 3 91 - 17
4. Stilon Gorzów Wielkopolski 22 42 12 6 4 43 - 28
5. Promień Żary 22 34 10 4 8 41 - 38 4 8 2 2 0 8 - 5
6. KKS Zabrze 22 34 10 4 8 53 - 43 4 7 2 1 1 4 - 3
7. Plon Błotnica Strzelecka 22 34 10 4 8 42 - 35 4 1 0 1 3 3 - 7
8. Polonia Świdnica 22 25 7 4 11 49 - 52 2 4 1 1 0 5 - 3
9. Unia Opole 22 25 7 4 11 40 - 55 2 1 0 1 1 3 - 5
10. MUKS Kostrzyn nad Odrą 22 17 5 2 15 17 - 77
11. Polonia Prószków 22 7 2 1 19 18 - 110
12. Jaskółki Chorzów (*) 22 0 0 0 22 7 - 92
* Jaskółki Chorzów wycofały się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 0 - 0 Unia Opole 30 sierpnia 2020 - 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 4 - 0 KKS Zabrze 29 sierpnia 2020 - 12:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 5 - 0 Jaskółki Chorzów 29 sierpnia 2020 - 15:00
Polonia Świdnica 2 - 5 Promień Żary 29 sierpnia 2020 - 14:00
Polonia Prószków 0 - 3 Plon Błotnica Strzelecka 30 sierpnia 2020 - 11:00
Czarni II Sosnowiec 0 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 29 sierpnia 2020 - 14:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Unia Opole 0 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 6 września 2020 - 17:00
Plon Błotnica Strzelecka 2 - 2 Czarni II Sosnowiec 5 września 2020 - 17:00
Promień Żary 2 - 1 Polonia Prószków 6 września 2020 - 16:00
Jaskółki Chorzów 3 - 6 Polonia Świdnica 6 września 2020 - 13:00
KKS Zabrze 3 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 6 września 2020 - 11:00
Ślęza Wrocław 4 - 5 Warta Gorzów Wielkopolski 6 września 2020 - 17:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Warta Gorzów Wielkopolski 4 - 0 Unia Opole 13 września 2020 - 15:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 0 Ślęza Wrocław 13 września 2020 - 13:00
Polonia Świdnica 2 - 3 KKS Zabrze 12 września 2020 - 14:00
Polonia Prószków 5 - 1 Jaskółki Chorzów 22 listopada 2020 - 12:00
Czarni II Sosnowiec 6 - 0 Promień Żary 13 września 2020 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Plon Błotnica Strzelecka 12 września 2020 - 14:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Unia Opole 1 - 3 Plon Błotnica Strzelecka 20 września 2020 - 17:00
Promień Żary 1 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 20 września 2020 - 16:00
Jaskółki Chorzów 0 - 8 Czarni II Sosnowiec 19 września 2020 - 16:00
KKS Zabrze 6 - 0 Polonia Prószków 19 września 2020 - 12:00
Ślęza Wrocław 0 - 0 Polonia Świdnica 20 września 2020 - 16:30
Warta Gorzów Wielkopolski 9 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 20 września 2020 - 11:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 4 Unia Opole 27 września 2020 - 13:00
Polonia Świdnica 2 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski 27 września 2020 - 14:00
Polonia Prószków 0 - 5 Ślęza Wrocław 27 września 2020 - 11:00
Czarni II Sosnowiec 4 - 2 KKS Zabrze 27 września 2020 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Jaskółki Chorzów 27 września 2020 - 11:00
Plon Błotnica Strzelecka 1 - 3 Promień Żary 26 września 2020 - 16:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Unia Opole 2 - 0 Promień Żary 4 października 2020 - 16:30
Jaskółki Chorzów 1 - 9 Plon Błotnica Strzelecka 3 października 2020 - 11:00
KKS Zabrze 0 - 2 Stilon Gorzów Wielkopolski 4 października 2020 - 11:00
Ślęza Wrocław 3 - 5 Czarni II Sosnowiec 4 października 2020 - 15:00
Warta Gorzów Wielkopolski 10 - 2 Polonia Prószków 4 października 2020 - 11:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 4 Polonia Świdnica 3 października 2020 - 14:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Polonia Świdnica 2 - 2 Unia Opole 11 października 2020 - 15:30
Polonia Prószków 1 - 3 MUKS Kostrzyn nad Odrą 11 października 2020 - 11:00
Czarni II Sosnowiec 0 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski 11 października 2020 - 15:00
vo, na boisku 5-0
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 3 Ślęza Wrocław 11 października 2020 - 12:00
Plon Błotnica Strzelecka 0 - 1 KKS Zabrze 10 października 2020 - 14:00
Promień Żary 3 - 0 Jaskółki Chorzów 11 października 2020 - 15:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Unia Opole 4 - 1 Jaskółki Chorzów 18 października 2020 - 16:30
KKS Zabrze 2 - 2 Promień Żary 18 października 2020 - 11:00
Ślęza Wrocław 1 - 1 Plon Błotnica Strzelecka 17 października 2020 - 14:30
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 14 listopada 2020 - 14:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 6 Czarni II Sosnowiec 17 października 2020 - 14:00
Polonia Świdnica 3 - 1 Polonia Prószków 15 listopada 2020 - 14:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Polonia Prószków 2 - 2 Unia Opole 25 października 2020 - 11:00
Czarni II Sosnowiec 5 - 0 Polonia Świdnica 24 października 2020 - 14:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 6 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 24 października 2020 - 12:00
Plon Błotnica Strzelecka 1 - 5 Warta Gorzów Wielkopolski 24 października 2020 - 14:00
Promień Żary 0 - 4 Ślęza Wrocław 25 października 2020 - 15:00
Jaskółki Chorzów 0 - 3 KKS Zabrze 25 października 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Unia Opole 4 - 2 KKS Zabrze 1 listopada 2020 - 14:00
Ślęza Wrocław 9 - 0 Jaskółki Chorzów 31 października 2020 - 14:30
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 2 Promień Żary 31 października 2020 - 12:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 1 Plon Błotnica Strzelecka 14 listopada 2020 - 13:30
Polonia Świdnica 2 - 2 Stilon Gorzów Wielkopolski 31 października 2020 - 14:00
Polonia Prószków 0 - 6 Czarni II Sosnowiec 31 października 2020 - 14:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Czarni II Sosnowiec 6 - 1 Unia Opole 8 listopada 2020 - 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Polonia Prószków 7 listopada 2020 - 12:00
Plon Błotnica Strzelecka 5 - 1 Polonia Świdnica 7 listopada 2020 - 14:00
Promień Żary 6 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 8 listopada 2020 - 14:00
Jaskółki Chorzów 1 - 6 Warta Gorzów Wielkopolski 8 listopada 2020 - 14:00
KKS Zabrze 1 - 4 Ślęza Wrocław 8 listopada 2020 - 14:00
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Unia Opole 7 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 24 kwietnia 2021 - 14:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Polonia Świdnica 25 kwietnia 2021 - 11:00
Ślęza Wrocław 12 - 0 Polonia Prószków 25 kwietnia 2021 - 17:30
KKS Zabrze 1 - 2 Czarni II Sosnowiec 25 kwietnia 2021 - 11:00
Jaskółki Chorzów 0 - 3 Stilon Gorzów Wielkopolski
Promień Żary 2 - 2 Plon Błotnica Strzelecka 25 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Promień Żary 2 - 1 Unia Opole 2 maja 2021 - 16:00
Plon Błotnica Strzelecka 3 - 0 Jaskółki Chorzów
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 1 KKS Zabrze 1 maja 2021 - 14:00
Czarni II Sosnowiec 1 - 2 Ślęza Wrocław 1 maja 2021 - 15:00
Polonia Prószków 0 - 12 Warta Gorzów Wielkopolski 2 maja 2021 - 11:00
Polonia Świdnica 6 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 1 maja 2021 - 15:00
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Unia Opole 1 - 3 Polonia Świdnica 9 maja 2021 - 17:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 3 - 1 Polonia Prószków 9 maja 2021 - 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 3 - 1 Czarni II Sosnowiec 9 maja 2021 - 11:00
Ślęza Wrocław 10 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 9 maja 2021 - 17:00
KKS Zabrze 1 - 0 Plon Błotnica Strzelecka 8 maja 2021 - 17:00
Jaskółki Chorzów 0 - 3 Promień Żary
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Jaskółki Chorzów 0 - 1 Unia Opole
Promień Żary 1 - 0 KKS Zabrze 16 maja 2021 - 17:00
Plon Błotnica Strzelecka 0 - 1 Ślęza Wrocław 15 maja 2021 - 14:00
vo, na boisku 0-1
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 16 maja 2021 - 11:00
Czarni II Sosnowiec 10 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 16 maja 2021 - 11:00
Polonia Prószków 0 - 7 Polonia Świdnica 16 maja 2021 - 11:00
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Unia Opole 4 - 1 Polonia Prószków 23 maja 2021 - 17:30
Polonia Świdnica 2 - 4 Czarni II Sosnowiec 23 maja 2021 - 14:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 27 maja 2021 - 18:00
Warta Gorzów Wielkopolski 5 - 0 Plon Błotnica Strzelecka 23 maja 2021 - 11:00
Ślęza Wrocław 4 - 0 Promień Żary 22 maja 2021 - 15:30
KKS Zabrze 3 - 0 Jaskółki Chorzów
Kolejka 12 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
Unia Opole 0 - 5 Ślęza Wrocław 30 maja 2021 - 12:00
KKS Zabrze 3 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski 29 maja 2021 - 15:00
Jaskółki Chorzów 0 - 3 MUKS Kostrzyn nad Odrą
Promień Żary 4 - 0 Polonia Świdnica 29 maja 2021 - 14:00
Plon Błotnica Strzelecka 3 - 0 Polonia Prószków 29 maja 2021 - 14:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 2 Czarni II Sosnowiec 17 czerwca 2021 - 18:00
Kolejka 13 - 2. czerwca 2021 [szczegóły]  
Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 2 Unia Opole 8 czerwca 2021 - 18:00
Czarni II Sosnowiec 7 - 0 Plon Błotnica Strzelecka 2 czerwca 2021 - 17:00
Polonia Prószków 1 - 4 Promień Żary 2 czerwca 2021 - 17:00
Polonia Świdnica 3 - 0 Jaskółki Chorzów
MUKS Kostrzyn nad Odrą 1 - 2 KKS Zabrze 22 maja 2021 - 15:30
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Ślęza Wrocław 2 czerwca 2021 - 16:00
Kolejka 14 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Unia Opole 0 - 6 Warta Gorzów Wielkopolski 6 czerwca 2021 - 14:00
Ślęza Wrocław 7 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 6 czerwca 2021 - 17:30
KKS Zabrze 4 - 1 Polonia Świdnica 5 czerwca 2021 - 16:00
Jaskółki Chorzów 0 - 3 Polonia Prószków
Promień Żary 1 - 2 Czarni II Sosnowiec 6 czerwca 2021 - 17:00
Plon Błotnica Strzelecka 3 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 5 czerwca 2021 - 14:00
vo, na boisku 2-0
Kolejka 15 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
Plon Błotnica Strzelecka 4 - 1 Unia Opole 12 czerwca 2021 - 14:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Promień Żary 13 czerwca 2021 - 11:00
Czarni II Sosnowiec 3 - 0 Jaskółki Chorzów
Polonia Prószków 0 - 11 KKS Zabrze 13 czerwca 2021 - 11:00
Polonia Świdnica 0 - 5 Ślęza Wrocław 12 czerwca 2021 - 12:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski 12 czerwca 2021 - 18:30
Kolejka 21 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły]  
KKS Zabrze 3 - 3 Unia Opole 19 czerwca 2021 - 16:00
Jaskółki Chorzów 0 - 3 Ślęza Wrocław
Promień Żary 0 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski 19 czerwca 2021 - 14:00
Plon Błotnica Strzelecka 1 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 19 czerwca 2021 - 16:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 2 Polonia Świdnica 19 czerwca 2021 - 16:00
Czarni II Sosnowiec 5 - 0 Polonia Prószków 19 czerwca 2021 - 16:00
Kolejka 22 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły]  
Unia Opole 0 - 7 Czarni II Sosnowiec 26 czerwca 2021 - 14:30
Polonia Prószków 0 - 5 Stilon Gorzów Wielkopolski 26 czerwca 2021 - 16:00
Polonia Świdnica 0 - 0 Plon Błotnica Strzelecka 26 czerwca 2021 - 16:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 2 - 0 Promień Żary 26 czerwca 2021 - 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Jaskółki Chorzów
Ślęza Wrocław 9 - 1 KKS Zabrze 26 czerwca 2021 - 16:00