III liga kobiet - grupa III - sezon 2021/2022

dolnośląskie, lubuskie, opolskie, śląskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Mitech Żywiec 9 24 8 0 1 38 - 13
2. Czarni II Sosnowiec 8 21 7 0 1 62 - 6
3. Ślęza Wrocław 7 18 6 0 1 43 - 8
4. KKS Zabrze 8 16 5 1 2 27 - 25
5. Unia Opole 8 15 5 0 3 34 - 13
6. Stilon Gorzów Wielkopolski 8 10 3 1 4 12 - 27
7. Chrobry Głogów 8 9 3 0 5 15 - 22
8. Polonia Świdnica 8 7 2 1 5 9 - 39
9. Promień Żary 8 6 2 0 6 13 - 25
10. Polonia Tychy 8 3 1 0 7 8 - 48
11. ULKS Bogdańczowice 8 1 0 1 7 11 - 46


Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Mitech Żywiec 9 - 0 Polonia Świdnica 28 sierpnia 2021 - 14:30
vo, na boisku 9-2
Unia Opole 4 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 29 sierpnia 2021 - 14:00
Polonia Tychy 0 - 13 Czarni II Sosnowiec 29 sierpnia 2021 - 15:00
ULKS Bogdańczowice 3 - 4 Promień Żary 29 sierpnia 2021 - 17:00
Chrobry Głogów - Ślęza Wrocław 14 listopada 2021 - 11:00
Pauza: KKS Zabrze,
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Polonia Świdnica 3 - 1 Chrobry Głogów 5 września 2021 - 12:00
Czarni II Sosnowiec 6 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 4 września 2021 - 14:00
Ślęza Wrocław 11 - 0 KKS Zabrze 5 września 2021 - 15:00
Promień Żary 1 - 3 Mitech Żywiec 5 września 2021 - 16:00
ULKS Bogdańczowice 2 - 3 Polonia Tychy 5 września 2021 - 17:00
Pauza: Unia Opole,
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Unia Opole 0 - 6 Ślęza Wrocław 11 września 2021 - 15:00
Chrobry Głogów 4 - 0 Promień Żary 12 września 2021 - 13:00
Mitech Żywiec 5 - 1 Polonia Tychy 11 września 2021 - 14:30
KKS Zabrze 2 - 2 Polonia Świdnica 12 września 2021 - 15:00
ULKS Bogdańczowice 0 - 12 Czarni II Sosnowiec 12 września 2021 - 17:00
Pauza: Stilon Gorzów Wielkopolski,
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 6 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 18 września 2021 - 15:30
Polonia Świdnica 2 - 1 Unia Opole 19 września 2021 - 16:00
Chrobry Głogów 4 - 3 Polonia Tychy 18 września 2021 - 15:00
Promień Żary 2 - 3 KKS Zabrze 19 września 2021 - 16:00
ULKS Bogdańczowice 1 - 4 Mitech Żywiec 19 września 2021 - 17:00
Pauza: Czarni II Sosnowiec,
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Mitech Żywiec 4 - 3 Czarni II Sosnowiec 25 września 2021 - 14:30
Chrobry Głogów 3 - 0 ULKS Bogdańczowice 26 września 2021 - 11:00
KKS Zabrze 10 - 0 Polonia Tychy 26 września 2021 - 16:00
Unia Opole 6 - 1 Promień Żary 25 września 2021 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Polonia Świdnica 26 września 2021 - 15:00
Pauza: Ślęza Wrocław ,
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Czarni II Sosnowiec 6 - 0 Ślęza Wrocław 3 października 2021 - 15:00
Mitech Żywiec 3 - 1 Chrobry Głogów 2 października 2021 - 14:30
Polonia Tychy 0 - 4 Unia Opole 3 października 2021 - 15:00
ULKS Bogdańczowice 2 - 7 KKS Zabrze 3 października 2021 - 16:00
Promień Żary 1 - 2 Stilon Gorzów Wielkopolski 3 października 2021 - 16:00
Pauza: Polonia Świdnica,
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 10 - 0 Polonia Świdnica 10 października 2021 - 16:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 1 Polonia Tychy 10 października 2021 - 15:00
KKS Zabrze 2 - 1 Mitech Żywiec 10 października 2021 - 13:00
Unia Opole 10 - 0 ULKS Bogdańczowice 10 października 2021 - 16:00
Chrobry Głogów 1 - 5 Czarni II Sosnowiec 9 października 2021 - 14:30
Pauza: Promień Żary,
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Chrobry Głogów 1 - 2 KKS Zabrze 16 października 2021 - 15:00
Mitech Żywiec 4 - 3 Unia Opole 16 października 2021 - 14:30
Czarni II Sosnowiec 11 - 0 Polonia Świdnica 16 października 2021 - 14:00
Promień Żary 1 - 3 Ślęza Wrocław 17 października 2021 - 15:00
ULKS Bogdańczowice 3 - 3 Stilon Gorzów Wielkopolski 17 października 2021 - 16:00
Pauza: Polonia Tychy,
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 7 - 0 Polonia Tychy 24 października 2021 - 15:00
KKS Zabrze 1 - 6 Czarni II Sosnowiec 23 października 2021 - 15:00
Polonia Świdnica 1 - 3 Promień Żary 23 października 2021 - 14:00
Unia Opole 6 - 0 Chrobry Głogów 23 października 2021 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 5 Mitech Żywiec 24 października 2021 - 15:00
Pauza: ULKS Bogdańczowice,
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Czarni II Sosnowiec - Promień Żary 31 października 2021 - 13:00
KKS Zabrze - Unia Opole 31 października 2021 - 14:30
Chrobry Głogów - Stilon Gorzów Wielkopolski 30 października 2021 - 14:00
Polonia Tychy - Polonia Świdnica 31 października 2021 - 15:00
ULKS Bogdańczowice - Ślęza Wrocław 31 października 2021 - 11:00
Pauza: Mitech Żywiec,
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław - Mitech Żywiec 6 listopada 2021 - 16:30
Stilon Gorzów Wielkopolski - KKS Zabrze 7 listopada 2021 - 15:00
Polonia Świdnica - ULKS Bogdańczowice 7 listopada 2021 - 13:00
Unia Opole - Czarni II Sosnowiec 6 listopada 2021 - 14:00
Promień Żary - Polonia Tychy 7 listopada 2021 - 14:00
Pauza: Chrobry Głogów,
Kolejka 12 [szczegóły]  
Polonia Świdnica - Mitech Żywiec
Stilon Gorzów Wielkopolski - Unia Opole
Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy
Promień Żary - ULKS Bogdańczowice
Ślęza Wrocław - Chrobry Głogów
Pauza: KKS Zabrze,
Kolejka 13 [szczegóły]  
Chrobry Głogów - Polonia Świdnica
Stilon Gorzów Wielkopolski - Czarni II Sosnowiec
KKS Zabrze - Ślęza Wrocław
Mitech Żywiec - Promień Żary
Polonia Tychy - ULKS Bogdańczowice
Pauza: Unia Opole,
Kolejka 14 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław - Unia Opole
Promień Żary - Chrobry Głogów
Polonia Tychy - Mitech Żywiec
Polonia Świdnica - KKS Zabrze
Czarni II Sosnowiec - ULKS Bogdańczowice
Pauza: Stilon Gorzów Wielkopolski,
Kolejka 15 [szczegóły]  
Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
Unia Opole - Polonia Świdnica
Polonia Tychy - Chrobry Głogów
KKS Zabrze - Promień Żary
Mitech Żywiec - ULKS Bogdańczowice
Pauza: Czarni II Sosnowiec,
Kolejka 16 [szczegóły]  
Czarni II Sosnowiec - Mitech Żywiec
ULKS Bogdańczowice - Chrobry Głogów
Polonia Tychy - KKS Zabrze
Promień Żary - Unia Opole
Polonia Świdnica - Stilon Gorzów Wielkopolski
Pauza: Ślęza Wrocław ,
Kolejka 17 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław - Czarni II Sosnowiec
Chrobry Głogów - Mitech Żywiec
Unia Opole - Polonia Tychy
KKS Zabrze - ULKS Bogdańczowice
Stilon Gorzów Wielkopolski - Promień Żary
Pauza: Polonia Świdnica,
Kolejka 18 [szczegóły]  
Polonia Świdnica - Ślęza Wrocław
Polonia Tychy - Stilon Gorzów Wielkopolski
Mitech Żywiec - KKS Zabrze
ULKS Bogdańczowice - Unia Opole
Czarni II Sosnowiec - Chrobry Głogów
Pauza: Promień Żary,
Kolejka 19 [szczegóły]  
KKS Zabrze - Chrobry Głogów
Unia Opole - Mitech Żywiec
Polonia Świdnica - Czarni II Sosnowiec
Ślęza Wrocław - Promień Żary
Stilon Gorzów Wielkopolski - ULKS Bogdańczowice
Pauza: Polonia Tychy,
Kolejka 20 [szczegóły]  
Polonia Tychy - Ślęza Wrocław
Czarni II Sosnowiec - KKS Zabrze
Promień Żary - Polonia Świdnica
Chrobry Głogów - Unia Opole
Mitech Żywiec - Stilon Gorzów Wielkopolski
Pauza: ULKS Bogdańczowice,
Kolejka 21 [szczegóły]  
Promień Żary - Czarni II Sosnowiec
Unia Opole - KKS Zabrze
Stilon Gorzów Wielkopolski - Chrobry Głogów
Polonia Świdnica - Polonia Tychy
Ślęza Wrocław - ULKS Bogdańczowice
Pauza: Mitech Żywiec,
Kolejka 22 [szczegóły]  
Mitech Żywiec - Ślęza Wrocław
KKS Zabrze - Stilon Gorzów Wielkopolski
ULKS Bogdańczowice - Polonia Świdnica
Czarni II Sosnowiec - Unia Opole
Polonia Tychy - Promień Żary
Pauza: Chrobry Głogów, .


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22