III liga kobiet - grupa III - sezon 2021/2022

dolnośląskie, lubuskie, opolskie, śląskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ślęza Wrocław 15 42 14 0 1 87 - 11
2. Czarni II Sosnowiec 15 39 13 0 2 102 - 8
3. Mitech Żywiec 17 36 12 0 5 65 - 39
4. Unia Opole 16 33 11 0 5 66 - 32
5. Stilon Gorzów Wielkopolski 15 22 7 1 7 27 - 52 2 6 2 0 0 8 - 4
6. KKS Zabrze 14 22 7 1 6 39 - 44 2 3 1 0 1 3 - 5
7. Chrobry Głogów 16 22 7 1 8 33 - 40 2 0 0 0 2 4 - 6
8. Polonia Świdnica 15 16 5 1 9 26 - 59
9. Polonia Tychy 16 7 2 1 13 23 - 90
10. ULKS Bogdańczowice 15 4 1 1 13 17 - 78
11. Promień Żary (*) 16 9 3 0 13 16 - 48
* Promień Żary wycofał się po rundzie jesiennej


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Mitech Żywiec 9 - 0 Polonia Świdnica 28 sierpnia 2021 - 14:30
vo, na boisku 9-2
Unia Opole 4 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 29 sierpnia 2021 - 14:00
Polonia Tychy 0 - 13 Czarni II Sosnowiec 29 sierpnia 2021 - 15:00
ULKS Bogdańczowice 3 - 4 Promień Żary 29 sierpnia 2021 - 17:00
Chrobry Głogów 0 - 4 Ślęza Wrocław 14 listopada 2021 - 11:00
Pauza: KKS Zabrze,
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Polonia Świdnica 3 - 1 Chrobry Głogów 5 września 2021 - 12:00
Czarni II Sosnowiec 6 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 4 września 2021 - 14:00
Ślęza Wrocław 11 - 0 KKS Zabrze 5 września 2021 - 15:00
Promień Żary 1 - 3 Mitech Żywiec 5 września 2021 - 16:00
ULKS Bogdańczowice 2 - 3 Polonia Tychy 5 września 2021 - 17:00
Pauza: Unia Opole,
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Unia Opole 0 - 6 Ślęza Wrocław 11 września 2021 - 15:00
Chrobry Głogów 4 - 0 Promień Żary 12 września 2021 - 13:00
Mitech Żywiec 5 - 1 Polonia Tychy 11 września 2021 - 14:30
KKS Zabrze 2 - 2 Polonia Świdnica 12 września 2021 - 15:00
ULKS Bogdańczowice 0 - 12 Czarni II Sosnowiec 12 września 2021 - 17:00
Pauza: Stilon Gorzów Wielkopolski,
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 6 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 18 września 2021 - 15:30
Polonia Świdnica 2 - 1 Unia Opole 19 września 2021 - 16:00
Chrobry Głogów 4 - 3 Polonia Tychy 18 września 2021 - 15:00
Promień Żary 2 - 3 KKS Zabrze 19 września 2021 - 16:00
ULKS Bogdańczowice 1 - 4 Mitech Żywiec 19 września 2021 - 17:00
Pauza: Czarni II Sosnowiec,
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Mitech Żywiec 4 - 3 Czarni II Sosnowiec 25 września 2021 - 14:30
Chrobry Głogów 3 - 0 ULKS Bogdańczowice 26 września 2021 - 11:00
KKS Zabrze 10 - 0 Polonia Tychy 26 września 2021 - 16:00
Unia Opole 6 - 1 Promień Żary 25 września 2021 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Polonia Świdnica 26 września 2021 - 15:00
Pauza: Ślęza Wrocław ,
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Czarni II Sosnowiec 6 - 0 Ślęza Wrocław 3 października 2021 - 15:00
Mitech Żywiec 3 - 1 Chrobry Głogów 2 października 2021 - 14:30
Polonia Tychy 0 - 4 Unia Opole 3 października 2021 - 15:00
ULKS Bogdańczowice 2 - 7 KKS Zabrze 3 października 2021 - 16:00
Promień Żary 1 - 2 Stilon Gorzów Wielkopolski 3 października 2021 - 16:00
Pauza: Polonia Świdnica,
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 10 - 0 Polonia Świdnica 10 października 2021 - 16:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 1 Polonia Tychy 10 października 2021 - 15:00
KKS Zabrze 2 - 1 Mitech Żywiec 10 października 2021 - 13:00
Unia Opole 10 - 0 ULKS Bogdańczowice 10 października 2021 - 16:00
Chrobry Głogów 1 - 5 Czarni II Sosnowiec 9 października 2021 - 14:30
Pauza: Promień Żary,
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Chrobry Głogów 1 - 2 KKS Zabrze 16 października 2021 - 15:00
Mitech Żywiec 4 - 3 Unia Opole 16 października 2021 - 14:30
Czarni II Sosnowiec 11 - 0 Polonia Świdnica 16 października 2021 - 14:00
Promień Żary 1 - 3 Ślęza Wrocław 17 października 2021 - 15:00
ULKS Bogdańczowice 3 - 3 Stilon Gorzów Wielkopolski 17 października 2021 - 16:00
Pauza: Polonia Tychy,
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 7 - 0 Polonia Tychy 24 października 2021 - 15:00
KKS Zabrze 1 - 6 Czarni II Sosnowiec 23 października 2021 - 15:00
Polonia Świdnica 1 - 3 Promień Żary 23 października 2021 - 14:00
Unia Opole 6 - 0 Chrobry Głogów 23 października 2021 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 5 Mitech Żywiec 24 października 2021 - 15:00
Pauza: ULKS Bogdańczowice,
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Czarni II Sosnowiec 5 - 0 Promień Żary 31 października 2021 - 13:00
KKS Zabrze 1 - 5 Unia Opole 31 października 2021 - 14:30
Chrobry Głogów 3 - 4 Stilon Gorzów Wielkopolski 30 października 2021 - 14:00
Polonia Tychy 1 - 5 Polonia Świdnica 31 października 2021 - 15:00
ULKS Bogdańczowice 0 - 3 Ślęza Wrocław 31 października 2021 - 11:00
Pauza: Mitech Żywiec,
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 8 - 2 Mitech Żywiec 6 listopada 2021 - 16:30
Stilon Gorzów Wielkopolski 4 - 1 KKS Zabrze 7 listopada 2021 - 15:00
Polonia Świdnica 4 - 0 ULKS Bogdańczowice 7 listopada 2021 - 13:00
Unia Opole 0 - 5 Czarni II Sosnowiec 6 listopada 2021 - 14:00
Promień Żary 3 - 0 Polonia Tychy 7 listopada 2021 - 14:00
Pauza: Chrobry Głogów,
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Polonia Świdnica 3 - 5 Mitech Żywiec 2 kwietnia 2022 - 16:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 3 Unia Opole 2 kwietnia 2022 - 15:00
Czarni II Sosnowiec 8 - 0 Polonia Tychy 3 kwietnia 2022 - 15:00
Promień Żary 0 - 3 ULKS Bogdańczowice
Ślęza Wrocław 5 - 0 Chrobry Głogów 2 kwietnia 2022 - 18:00
Pauza: KKS Zabrze,
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Chrobry Głogów 3 - 0 Polonia Świdnica 9 kwietnia 2022 - 14:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 6 Czarni II Sosnowiec 10 kwietnia 2022 - 15:00
KKS Zabrze 0 - 4 Ślęza Wrocław 9 kwietnia 2022 - 13:00
Mitech Żywiec 3 - 0 Promień Żary
Polonia Tychy 5 - 0 ULKS Bogdańczowice 10 kwietnia 2022 - 18:00
Pauza: Unia Opole,
Kolejka 14 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 9 - 1 Unia Opole 23 kwietnia 2022 - 18:00
Promień Żary 0 - 3 Chrobry Głogów
Polonia Tychy 1 - 8 Mitech Żywiec 24 kwietnia 2022 - 15:00
Polonia Świdnica 2 - 0 KKS Zabrze 24 kwietnia 2022 - 12:00
Czarni II Sosnowiec 12 - 0 ULKS Bogdańczowice 24 kwietnia 2022 - 15:00
Pauza: Stilon Gorzów Wielkopolski,
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły]  
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 9 Ślęza Wrocław 30 kwietnia 2022 - 14:00
Unia Opole 7 - 0 Polonia Świdnica 30 kwietnia 2022 - 14:00
Polonia Tychy 3 - 3 Chrobry Głogów 1 maja 2022 - 15:00
KKS Zabrze 3 - 0 Promień Żary
Mitech Żywiec 5 - 2 ULKS Bogdańczowice 30 kwietnia 2022 - 14:00
Pauza: Czarni II Sosnowiec,
Kolejka 16 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
Czarni II Sosnowiec 4 - 0 Mitech Żywiec 8 maja 2022 - 15:00
ULKS Bogdańczowice 1 - 3 Chrobry Głogów 8 maja 2022 - 16:00
Polonia Tychy 4 - 7 KKS Zabrze 8 maja 2022 - 15:00
Promień Żary 0 - 3 Unia Opole
Polonia Świdnica 3 - 4 Stilon Gorzów Wielkopolski 7 maja 2022 - 13:00
Pauza: Ślęza Wrocław ,
Kolejka 17 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 2 - 0 Czarni II Sosnowiec 15 maja 2022 - 15:00
Chrobry Głogów 3 - 1 Mitech Żywiec 15 maja 2022 - 14:30
Unia Opole 8 - 1 Polonia Tychy 14 maja 2022 - 14:00
KKS Zabrze - ULKS Bogdańczowice 5 czerwca 2022 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Promień Żary
Pauza: Polonia Świdnica,
Kolejka 18 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Polonia Świdnica - Ślęza Wrocław 22 maja 2022 - 15:00
Polonia Tychy - Stilon Gorzów Wielkopolski 22 maja 2022 - 15:00
Mitech Żywiec - KKS Zabrze 21 maja 2022 - 14:30
ULKS Bogdańczowice - Unia Opole 22 maja 2022 - 16:00
Czarni II Sosnowiec - Chrobry Głogów 22 maja 2022 - 15:00
Pauza: Promień Żary,
Kolejka 19 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
KKS Zabrze - Chrobry Głogów 28 maja 2022 - 16:00
Unia Opole 5 - 3 Mitech Żywiec 10 kwietnia 2022 - 12:00
Polonia Świdnica - Czarni II Sosnowiec 28 maja 2022 - 14:00
Ślęza Wrocław - Promień Żary
Stilon Gorzów Wielkopolski - ULKS Bogdańczowice 28 maja 2022 - 15:00
Pauza: Polonia Tychy,
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły]  
Polonia Tychy - Ślęza Wrocław 5 czerwca 2022 - 11:00
Czarni II Sosnowiec - KKS Zabrze 8 czerwca 2022 - 16:30
Promień Żary - Polonia Świdnica
Chrobry Głogów - Unia Opole 4 czerwca 2022 - 14:30
Mitech Żywiec - Stilon Gorzów Wielkopolski 4 czerwca 2022 - 14:30
Pauza: ULKS Bogdańczowice,
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły]  
Promień Żary - Czarni II Sosnowiec
Unia Opole - KKS Zabrze 11 czerwca 2022 - 18:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Chrobry Głogów 11 czerwca 2022 - 18:00
Polonia Świdnica - Polonia Tychy 11 czerwca 2022 - 18:00
Ślęza Wrocław - ULKS Bogdańczowice 11 czerwca 2022 - 18:00
Pauza: Mitech Żywiec,
Kolejka 22 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły]  
Mitech Żywiec - Ślęza Wrocław 18 czerwca 2022 - 18:00
KKS Zabrze - Stilon Gorzów Wielkopolski 18 czerwca 2022 - 18:00
ULKS Bogdańczowice - Polonia Świdnica 18 czerwca 2022 - 18:00
Czarni II Sosnowiec - Unia Opole 18 czerwca 2022 - 18:00
Polonia Tychy - Promień Żary
Pauza: Chrobry Głogów, .
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE