III liga kobiet - grupa III - sezon 2022/2023

dolnośląskie, lubuskie, opolskie, śląskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni II Sosnowiec 10 30 10 0 0 69 - 6
2. MKS Myszków 10 24 8 0 2 31 - 14
3. Mitech Żywiec 10 23 7 2 1 43 - 22
4. LKS Goczałkowice Zdrój 10 17 5 2 3 30 - 20
5. Górnik Zabrze 10 14 4 2 4 43 - 27
6. MUKS Kostrzyn nad Odrą 10 11 3 2 5 18 - 25
7. Unia Opole 9 10 3 1 5 17 - 26
8. Chrobry Głogów 9 9 3 0 6 16 - 35 1 3 1 0 0 2 - 1
9. Polonia Tychy 10 9 3 0 7 26 - 31 1 0 0 0 1 1 - 2
10. ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 10 6 2 0 8 17 - 71
11. Plon Błotnica Strzelecka 10 4 1 1 8 16 - 49


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
LKS Goczałkowice Zdrój 4 - 4 Górnik Zabrze 28 sierpnia 2022 - 18:00
Unia Opole 3 - 0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 28 sierpnia 2022 - 17:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 4 - 0 Chrobry Głogów 12 listopada 2022 - 11:00
Plon Błotnica Strzelecka 1 - 5 Mitech Żywiec 28 sierpnia 2022 - 16:00
MKS Myszków 1 - 3 Czarni II Sosnowiec 27 sierpnia 2022 - 17:00
Pauza: Polonia Tychy,
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Górnik Zabrze 0 - 7 Czarni II Sosnowiec 3 września 2022 - 16:00
Mitech Żywiec 3 - 2 MKS Myszków 4 września 2022 - 16:00
Polonia Tychy 5 - 1 Plon Błotnica Strzelecka 4 września 2022 - 15:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 5 MUKS Kostrzyn nad Odrą 4 września 2022 - 15:00
LKS Goczałkowice Zdrój 3 - 0 Unia Opole 4 września 2022 - 16:00
vo, na boisku 0-1
Pauza: Chrobry Głogów,
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Unia Opole 2 - 1 Górnik Zabrze 11 września 2022 - 16:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 1 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój 10 września 2022 - 13:00
Plon Błotnica Strzelecka 2 - 4 Chrobry Głogów 10 września 2022 - 14:00
MKS Myszków 2 - 1 Polonia Tychy 11 września 2022 - 14:00
Czarni II Sosnowiec 5 - 0 Mitech Żywiec 11 września 2022 - 16:00
Pauza: ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski,
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Górnik Zabrze 4 - 5 Mitech Żywiec 18 września 2022 - 15:00
Polonia Tychy 2 - 4 Czarni II Sosnowiec 17 września 2022 - 16:00
Chrobry Głogów 1 - 5 MKS Myszków 18 września 2022 - 13:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 9 - 2 Plon Błotnica Strzelecka 18 września 2022 - 15:00
Unia Opole 1 - 1 MUKS Kostrzyn nad Odrą 18 września 2022 - 16:00
Pauza: LKS Goczałkowice Zdrój,
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 1 Górnik Zabrze 25 września 2022 - 13:00
Plon Błotnica Strzelecka 2 - 4 LKS Goczałkowice Zdrój 24 września 2022 - 15:00
MKS Myszków 3 - 0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 25 września 2022 - 13:00
Czarni II Sosnowiec 7 - 0 Chrobry Głogów 25 września 2022 - 16:00
Mitech Żywiec 4 - 1 Polonia Tychy 24 września 2022 - 11:00
Pauza: Unia Opole,
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Górnik Zabrze 7 - 3 Polonia Tychy 2 października 2022 - 15:00
Chrobry Głogów 2 - 5 Mitech Żywiec 1 października 2022 - 17:30
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 15 Czarni II Sosnowiec 2 października 2022 - 15:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 3 MKS Myszków 2 października 2022 - 15:00
Unia Opole 4 - 2 Plon Błotnica Strzelecka 2 października 2022 - 15:00
Pauza: MUKS Kostrzyn nad Odrą,
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Plon Błotnica Strzelecka 5 - 2 MUKS Kostrzyn nad Odrą 8 października 2022 - 15:00
MKS Myszków 4 - 2 Unia Opole 9 października 2022 - 13:00
Czarni II Sosnowiec 4 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 9 października 2022 - 15:00
Mitech Żywiec 11 - 0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 8 października 2022 - 13:00
Polonia Tychy 1 - 2 Chrobry Głogów 9 października 2022 - 15:00
Pauza: Górnik Zabrze,
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Górnik Zabrze 5 - 1 Chrobry Głogów 16 października 2022 - 13:30
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 4 - 3 Polonia Tychy 16 października 2022 - 14:00
LKS Goczałkowice Zdrój 4 - 4 Mitech Żywiec 16 października 2022 - 15:00
Unia Opole 2 - 6 Czarni II Sosnowiec 16 października 2022 - 12:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 1 - 3 MKS Myszków 15 października 2022 - 15:00
Pauza: Plon Błotnica Strzelecka,
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Plon Błotnica Strzelecka 1 - 1 Górnik Zabrze 22 października 2022 - 15:00
Czarni II Sosnowiec 7 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 22 października 2022 - 15:00
Mitech Żywiec 3 - 0 Unia Opole 22 października 2022 - 15:00
Polonia Tychy 1 - 3 LKS Goczałkowice Zdrój 23 października 2022 - 15:00
Chrobry Głogów 6 - 1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 22 października 2022 - 13:00
Pauza: MKS Myszków,
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Górnik Zabrze 19 - 0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 30 października 2022 - 14:00
LKS Goczałkowice Zdrój 5 - 0 Chrobry Głogów 30 października 2022 - 14:00
Unia Opole 3 - 6 Polonia Tychy 30 października 2022 - 12:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 3 - 3 Mitech Żywiec 29 października 2022 - 14:00
Plon Błotnica Strzelecka 0 - 4 MKS Myszków 29 października 2022 - 14:00
Pauza: Czarni II Sosnowiec,
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
MKS Myszków 4 - 1 Górnik Zabrze 6 listopada 2022 - 15:00
Czarni II Sosnowiec 11 - 0 Plon Błotnica Strzelecka 11 listopada 2022 - 11:00
Polonia Tychy 3 - 1 MUKS Kostrzyn nad Odrą 6 listopada 2022 - 14:00
Chrobry Głogów - Unia Opole 5 listopada 2022 - 17:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 4 LKS Goczałkowice Zdrój 6 listopada 2022 - 13:00
Pauza: Mitech Żywiec,
Kolejka 12 [szczegóły]  
Górnik Zabrze - LKS Goczałkowice Zdrój
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Unia Opole
Chrobry Głogów - MUKS Kostrzyn nad Odrą
Mitech Żywiec - Plon Błotnica Strzelecka
Czarni II Sosnowiec - MKS Myszków
Pauza: Polonia Tychy,
Kolejka 13 [szczegóły]  
Czarni II Sosnowiec - Górnik Zabrze
MKS Myszków - Mitech Żywiec
Plon Błotnica Strzelecka - Polonia Tychy
MUKS Kostrzyn nad Odrą - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Unia Opole - LKS Goczałkowice Zdrój
Pauza: Chrobry Głogów,
Kolejka 14 [szczegóły]  
Górnik Zabrze - Unia Opole
LKS Goczałkowice Zdrój - MUKS Kostrzyn nad Odrą
Chrobry Głogów - Plon Błotnica Strzelecka
Polonia Tychy - MKS Myszków
Mitech Żywiec - Czarni II Sosnowiec
Pauza: ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski,
Kolejka 15 [szczegóły]  
Mitech Żywiec - Górnik Zabrze
Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy
MKS Myszków - Chrobry Głogów
Plon Błotnica Strzelecka - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
MUKS Kostrzyn nad Odrą - Unia Opole
Pauza: LKS Goczałkowice Zdrój,
Kolejka 16 [szczegóły]  
Górnik Zabrze - MUKS Kostrzyn nad Odrą
LKS Goczałkowice Zdrój - Plon Błotnica Strzelecka
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - MKS Myszków
Chrobry Głogów - Czarni II Sosnowiec
Polonia Tychy - Mitech Żywiec
Pauza: Unia Opole,
Kolejka 17 [szczegóły]  
Polonia Tychy - Górnik Zabrze
Mitech Żywiec - Chrobry Głogów
Czarni II Sosnowiec - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
MKS Myszków - LKS Goczałkowice Zdrój
Plon Błotnica Strzelecka - Unia Opole
Pauza: MUKS Kostrzyn nad Odrą,
Kolejka 18 [szczegóły]  
MUKS Kostrzyn nad Odrą - Plon Błotnica Strzelecka
Unia Opole - MKS Myszków
LKS Goczałkowice Zdrój - Czarni II Sosnowiec
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Mitech Żywiec
Chrobry Głogów - Polonia Tychy
Pauza: Górnik Zabrze,
Kolejka 19 [szczegóły]  
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
Polonia Tychy - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Mitech Żywiec - LKS Goczałkowice Zdrój
Czarni II Sosnowiec - Unia Opole
MKS Myszków - MUKS Kostrzyn nad Odrą
Pauza: Plon Błotnica Strzelecka,
Kolejka 20 [szczegóły]  
Górnik Zabrze - Plon Błotnica Strzelecka
MUKS Kostrzyn nad Odrą - Czarni II Sosnowiec
Unia Opole - Mitech Żywiec
LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Tychy
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Chrobry Głogów
Pauza: MKS Myszków,
Kolejka 21 [szczegóły]  
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik Zabrze
Chrobry Głogów - LKS Goczałkowice Zdrój
Polonia Tychy - Unia Opole
Mitech Żywiec - MUKS Kostrzyn nad Odrą
MKS Myszków - Plon Błotnica Strzelecka
Pauza: Czarni II Sosnowiec,
Kolejka 22 [szczegóły]  
Górnik Zabrze - MKS Myszków
Plon Błotnica Strzelecka - Czarni II Sosnowiec
MUKS Kostrzyn nad Odrą - Polonia Tychy
Unia Opole - Chrobry Głogów
LKS Goczałkowice Zdrój - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Pauza: Mitech Żywiec, .


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE