III liga kobiet - grupa IV - sezon 2020/2021

lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Podgórze Kraków 20 56 18 2 0 59 - 11
2. Unia Lublin 20 44 14 2 4 71 - 20 2 3 1 0 1 6 - 4
3. Izolator Boguchwała 20 44 14 2 4 55 - 20 2 3 1 0 1 4 - 6
4. Dąb Zabierzów Bocheński 20 35 11 2 7 50 - 34
5. Naprzód Sobolów 20 31 10 1 9 41 - 41
6. Tarnovia II Tarnów 20 27 8 3 9 47 - 42 2 6 2 0 0 11 - 2
7. Iskra Brzezinka 20 27 8 3 9 41 - 38 2 0 0 0 2 2 - 11
8. Puszcza Niepołomice 20 24 7 3 10 30 - 43
9. DAP Dębica 20 20 6 2 12 27 - 46
10. Starówka Nowy Sącz 20 18 4 6 10 25 - 35
11. Iskra Krzemień 20 10 2 4 14 20 - 71
12. Hetmanki Włoszczowa 20 7 1 4 15 12 - 77


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Unia Lublin 3 - 2 Starówka Nowy Sącz 22 sierpnia 2020 - 14:00
Hetmanki Włoszczowa 1 - 1 Dąb Zabierzów Bocheński 31 października 2020 - 13:00
DAP Dębica 2 - 1 Iskra Brzezinka 23 sierpnia 2020 - 17:30
Iskra Krzemień 1 - 5 Naprzód Sobolów 7 listopada 2020 - 13:00
Podgórze Kraków 5 - 1 Puszcza Niepołomice 22 sierpnia 2020 - 11:00
Izolator Boguchwała 3 - 3 Tarnovia II Tarnów 22 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 1 - 1 Tarnovia II Tarnów 29 sierpnia 2020 - 16:30
Puszcza Niepołomice 3 - 1 Izolator Boguchwała 29 sierpnia 2020 - 15:00
Naprzód Sobolów 0 - 2 Podgórze Kraków 30 sierpnia 2020 - 17:00
Iskra Brzezinka 6 - 1 Iskra Krzemień 30 sierpnia 2020 - 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 3 - 0 DAP Dębica 30 sierpnia 2020 - 11:00
Unia Lublin 10 - 0 Hetmanki Włoszczowa 29 sierpnia 2020 - 13:30
Kolejka 3 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Hetmanki Włoszczowa 0 - 1 Starówka Nowy Sącz 6 września 2020 - 15:00
DAP Dębica 3 - 2 Unia Lublin 6 września 2020 - 17:00
Iskra Krzemień 1 - 3 Dąb Zabierzów Bocheński 5 września 2020 - 17:00
Podgórze Kraków 3 - 0 Iskra Brzezinka 5 września 2020 - 14:00
Izolator Boguchwała 0 - 2 Naprzód Sobolów 6 września 2020 - 17:00
Tarnovia II Tarnów 1 - 3 Puszcza Niepołomice 5 września 2020 - 13:00
Kolejka 4 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 0 - 0 Puszcza Niepołomice 12 września 2020 - 16:00
Naprzód Sobolów 5 - 2 Tarnovia II Tarnów 12 września 2020 - 12:00
Iskra Brzezinka 1 - 3 Izolator Boguchwała 13 września 2020 - 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 2 - 3 Podgórze Kraków 13 września 2020 - 11:00
Unia Lublin 7 - 0 Iskra Krzemień 12 września 2020 - 11:00
Hetmanki Włoszczowa 3 - 1 DAP Dębica 13 września 2020 - 12:00
Kolejka 5 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
DAP Dębica 2 - 0 Starówka Nowy Sącz 20 września 2020 - 16:00
Iskra Krzemień 2 - 2 Hetmanki Włoszczowa 19 września 2020 - 16:30
Podgórze Kraków 2 - 2 Unia Lublin 19 września 2020 - 14:00
Izolator Boguchwała 2 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 20 września 2020 - 11:00
Tarnovia II Tarnów 8 - 0 Iskra Brzezinka 19 września 2020 - 12:00
Puszcza Niepołomice 2 - 4 Naprzód Sobolów 20 września 2020 - 16:30
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 0 - 2 Naprzód Sobolów 26 września 2020 - 15:00
Iskra Brzezinka 3 - 3 Puszcza Niepołomice 27 września 2020 - 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 5 - 0 Tarnovia II Tarnów 27 września 2020 - 11:00
Unia Lublin 5 - 0 Izolator Boguchwała 27 września 2020 - 14:00
Hetmanki Włoszczowa 0 - 2 Podgórze Kraków 27 września 2020 - 11:00
DAP Dębica 4 - 3 Iskra Krzemień 27 września 2020 - 16:00
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Iskra Krzemień 1 - 1 Starówka Nowy Sącz 4 października 2020 - 13:30
Podgórze Kraków 4 - 0 DAP Dębica 3 października 2020 - 11:00
Izolator Boguchwała 7 - 0 Hetmanki Włoszczowa 3 października 2020 - 11:00
Tarnovia II Tarnów 0 - 1 Unia Lublin 3 października 2020 - 12:30
Puszcza Niepołomice 2 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 4 października 2020 - 16:00
Naprzód Sobolów 0 - 3 Iskra Brzezinka 3 października 2020 - 11:00
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 1 - 1 Iskra Brzezinka 10 października 2020 - 14:30
Dąb Zabierzów Bocheński 5 - 4 Naprzód Sobolów 11 października 2020 - 16:00
Unia Lublin 5 - 0 Puszcza Niepołomice 10 października 2020 - 16:00
Hetmanki Włoszczowa 2 - 5 Tarnovia II Tarnów 11 października 2020 - 11:00
DAP Dębica 0 - 2 Izolator Boguchwała 11 października 2020 - 14:30
Iskra Krzemień 2 - 4 Podgórze Kraków 11 października 2020 - 15:00
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Podgórze Kraków 2 - 0 Starówka Nowy Sącz 17 października 2020 - 11:00
Izolator Boguchwała 1 - 0 Iskra Krzemień 18 października 2020 - 11:00
DAP Dębica 0 - 3 Tarnovia II Tarnów 20 października 2020 - 15:45
Puszcza Niepołomice 1 - 1 Hetmanki Włoszczowa 18 października 2020 - 16:00
Naprzód Sobolów 0 - 2 Unia Lublin 14 listopada 2020 - 13:00
Iskra Brzezinka 1 - 2 Dąb Zabierzów Bocheński 18 października 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 2 - 3 Dąb Zabierzów Bocheński 24 października 2020 - 14:00
Unia Lublin 1 - 2 Iskra Brzezinka 25 października 2020 - 17:00
Hetmanki Włoszczowa 0 - 0 Naprzód Sobolów 25 października 2020 - 13:00
DAP Dębica 1 - 0 Puszcza Niepołomice 24 października 2020 - 13:00
Iskra Krzemień 1 - 4 Tarnovia II Tarnów 25 października 2020 - 11:30
Podgórze Kraków 3 - 1 Izolator Boguchwała 24 października 2020 - 14:00
Kolejka 11 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 2 - 1 Starówka Nowy Sącz 31 października 2020 - 14:00
Tarnovia II Tarnów 1 - 5 Podgórze Kraków 31 października 2020 - 13:30
Puszcza Niepołomice 0 - 1 Iskra Krzemień 14 listopada 2020 - 11:00
Naprzód Sobolów 3 - 1 DAP Dębica 31 października 2020 - 12:00
Iskra Brzezinka 5 - 0 Hetmanki Włoszczowa 8 listopada 2020 - 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 0 - 2 Unia Lublin 19 maja 2021 - 18:00
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 4 - 2 Hetmanki Włoszczowa 24 kwietnia 2021 - 14:00
Unia Lublin 4 - 0 DAP Dębica 24 kwietnia 2021 - 14:30
Dąb Zabierzów Bocheński 9 - 0 Iskra Krzemień 25 kwietnia 2021 - 12:00
Iskra Brzezinka 0 - 1 Podgórze Kraków 25 kwietnia 2021 - 11:00
Naprzód Sobolów 0 - 3 Izolator Boguchwała 24 kwietnia 2021 - 12:00
Puszcza Niepołomice 2 - 1 Tarnovia II Tarnów 25 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 15 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Puszcza Niepołomice 4 - 2 Starówka Nowy Sącz 1 maja 2021 - 11:00
Tarnovia II Tarnów 3 - 0 Naprzód Sobolów 2 maja 2021 - 15:00
Izolator Boguchwała 2 - 0 Iskra Brzezinka 1 maja 2021 - 11:00
Podgórze Kraków 1 - 1 Dąb Zabierzów Bocheński 1 maja 2021 - 11:00
Iskra Krzemień 1 - 8 Unia Lublin 1 maja 2021 - 16:00
DAP Dębica 5 - 0 Hetmanki Włoszczowa 3 maja 2021 - 14:45
Kolejka 16 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 1 - 1 DAP Dębica 8 maja 2021 - 11:00
Hetmanki Włoszczowa 0 - 2 Iskra Krzemień 9 maja 2021 - 12:00
Unia Lublin 0 - 1 Podgórze Kraków 9 maja 2021 - 13:30
Dąb Zabierzów Bocheński 0 - 4 Izolator Boguchwała 8 maja 2021 - 16:00
Iskra Brzezinka 2 - 3 Tarnovia II Tarnów 9 maja 2021 - 11:00
Naprzód Sobolów 2 - 0 Puszcza Niepołomice 8 maja 2021 - 13:00
Kolejka 17 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Naprzód Sobolów 3 - 1 Starówka Nowy Sącz 15 maja 2021 - 12:00
Puszcza Niepołomice 4 - 2 Iskra Brzezinka 16 maja 2021 - 17:00
Tarnovia II Tarnów 1 - 3 Dąb Zabierzów Bocheński 16 maja 2021 - 17:00
Izolator Boguchwała 4 - 1 Unia Lublin 16 maja 2021 - 15:00
Podgórze Kraków 3 - 0 Hetmanki Włoszczowa 16 maja 2021 - 16:00
Iskra Krzemień 2 - 2 DAP Dębica 15 maja 2021 - 10:00
Kolejka 18 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 2 - 1 Iskra Krzemień 22 maja 2021 - 17:00
DAP Dębica 0 - 2 Podgórze Kraków 22 maja 2021 - 11:00
Hetmanki Włoszczowa 0 - 6 Izolator Boguchwała 23 maja 2021 - 12:00
Unia Lublin 4 - 1 Tarnovia II Tarnów 22 maja 2021 - 16:00
Dąb Zabierzów Bocheński 2 - 0 Puszcza Niepołomice 23 maja 2021 - 15:00
Iskra Brzezinka 6 - 1 Naprzód Sobolów 23 maja 2021 - 11:00
Kolejka 12 - 26. maja 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 2 - 2 Unia Lublin 26 maja 2021 - 17:00
Dąb Zabierzów Bocheński 6 - 0 Hetmanki Włoszczowa 26 maja 2021 - 18:00
Iskra Brzezinka 2 - 1 DAP Dębica 26 maja 2021 - 18:00
Naprzód Sobolów 4 - 0 Iskra Krzemień 26 maja 2021 - 17:00
Puszcza Niepołomice 1 - 2 Podgórze Kraków 26 maja 2021 - 16:00
Tarnovia II Tarnów 0 - 0 Izolator Boguchwała 26 maja 2021 - 16:00
Kolejka 19 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka 1 - 0 Starówka Nowy Sącz 30 maja 2021 - 11:00
Naprzód Sobolów 4 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 30 maja 2021 - 13:00
Puszcza Niepołomice 0 - 3 Unia Lublin 29 maja 2021 - 15:00
Tarnovia II Tarnów 7 - 0 Hetmanki Włoszczowa 29 maja 2021 - 16:00
Izolator Boguchwała 5 - 1 DAP Dębica 30 maja 2021 - 15:00
Podgórze Kraków 5 - 0 Iskra Krzemień 29 maja 2021 - 14:30
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 0 - 3 Podgórze Kraków 5 czerwca 2021 - 11:00
Iskra Krzemień 0 - 3 Izolator Boguchwała 6 czerwca 2021 - 14:30
Tarnovia II Tarnów 2 - 1 DAP Dębica 15 czerwca 2021 - 18:00
Hetmanki Włoszczowa 1 - 4 Puszcza Niepołomice 6 czerwca 2021 - 15:00
Unia Lublin 4 - 2 Naprzód Sobolów 5 czerwca 2021 - 15:30
Dąb Zabierzów Bocheński 1 - 4 Iskra Brzezinka 6 czerwca 2021 - 11:00
Kolejka 13 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
Tarnovia II Tarnów 1 - 4 Starówka Nowy Sącz 12 czerwca 2021 - 12:30
Izolator Boguchwała 6 - 0 Puszcza Niepołomice 13 czerwca 2021 - 15:00
Podgórze Kraków 6 - 0 Naprzód Sobolów 13 czerwca 2021 - 16:00
Iskra Krzemień 1 - 1 Iskra Brzezinka 13 czerwca 2021 - 14:00
DAP Dębica 2 - 4 Dąb Zabierzów Bocheński 12 czerwca 2021 - 13:30
Hetmanki Włoszczowa 0 - 5 Unia Lublin 13 czerwca 2021 - 12:00
Kolejka 21 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły]  
Dąb Zabierzów Bocheński - Starówka Nowy Sącz 19 czerwca 2021 - 11:00
Iskra Brzezinka - Unia Lublin 23 czerwca 2021 - 18:00
Naprzód Sobolów - Hetmanki Włoszczowa 19 czerwca 2021 - 12:00
Puszcza Niepołomice - DAP Dębica 19 czerwca 2021 - 17:00
Tarnovia II Tarnów - Iskra Krzemień 19 czerwca 2021 - 13:30
Izolator Boguchwała - Podgórze Kraków 19 czerwca 2021 - 11:00
Kolejka 22 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz - Izolator Boguchwała 26 czerwca 2021 - 17:00
Podgórze Kraków - Tarnovia II Tarnów 26 czerwca 2021 - 17:00
Iskra Krzemień - Puszcza Niepołomice 27 czerwca 2021 - 17:30
DAP Dębica - Naprzód Sobolów 27 czerwca 2021 - 16:00
Hetmanki Włoszczowa - Iskra Brzezinka 26 czerwca 2021 - 17:00
Unia Lublin - Dąb Zabierzów Bocheński 26 czerwca 2021 - 18:00