III liga kobiet - grupa IV - sezon 2022/2023

lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Resovia II Rzeszów 10 23 7 2 1 37 - 10
2. Górnik II Łęczna 9 21 7 0 2 59 - 3 2 6 2 0 0 14 - 1
3. Naprzód Sobolów 10 21 6 3 1 21 - 12 2 3 1 0 1 1 - 7
4. MOSiR Lubartów 10 21 7 0 3 30 - 15 2 0 0 0 2 1 - 8
5. Pogorzanka Pogorzyce 10 15 4 3 3 16 - 17
6. Izolator Boguchwała 10 14 4 2 4 13 - 8
7. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 13 3 4 3 21 - 20
8. Inter Gnojnica 10 11 3 2 5 16 - 52
9. Football Success Academy Kraków 10 9 2 3 5 17 - 23
10. Iskra Brzezinka 10 4 1 1 8 17 - 39
11. Rysy Bukowina Tatrzańska 9 0 0 0 9 3 - 51


Kolejka 1 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Football Success Academy Kraków 4 - 0 Iskra Brzezinka 6 listopada 2022 - 11:00
MOSiR Lubartów 5 - 1 Pogorzanka Pogorzyce 6 listopada 2022 - 13:00
Górnik II Łęczna 8 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 listopada 2022 - 13:00
Resovia II Rzeszów 9 - 1 Inter Gnojnica 5 listopada 2022 - 10:00
Izolator Boguchwała 2 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 5 listopada 2022 - 10:00
Pauza: Naprzód Sobolów,
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Inter Gnojnica 0 - 3 Izolator Boguchwała 27 sierpnia 2022 - 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 0 Resovia II Rzeszów 27 sierpnia 2022 - 12:00
Pogorzanka Pogorzyce 1 - 0 Górnik II Łęczna 27 sierpnia 2022 - 12:00
Iskra Brzezinka 0 - 4 MOSiR Lubartów 28 sierpnia 2022 - 12:00
Naprzód Sobolów 1 - 1 Football Success Academy Kraków 31 sierpnia 2022 - 18:00
Pauza: Rysy Bukowina Tatrzańska,
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
MOSiR Lubartów 0 - 1 Naprzód Sobolów 4 września 2022 - 17:00
Górnik II Łęczna 11 - 0 Iskra Brzezinka 3 września 2022 - 12:00
Resovia II Rzeszów 7 - 0 Pogorzanka Pogorzyce 4 września 2022 - 17:00
Izolator Boguchwała 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 września 2022 - 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 4 Inter Gnojnica 4 września 2022 - 11:00
Pauza: Football Success Academy Kraków,
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9 - 1 Rysy Bukowina Tatrzańska 10 września 2022 - 12:00
Pogorzanka Pogorzyce 0 - 0 Izolator Boguchwała 11 września 2022 - 14:00
Iskra Brzezinka 1 - 5 Resovia II Rzeszów 10 września 2022 - 11:00
Naprzód Sobolów 0 - 7 Górnik II Łęczna 11 września 2022 - 13:00
Football Success Academy Kraków 2 - 4 MOSiR Lubartów 11 września 2022 - 16:00
Pauza: Inter Gnojnica,
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Football Success Academy Kraków 0 - 4 Górnik II Łęczna 18 września 2022 - 14:00
Resovia II Rzeszów 1 - 1 Naprzód Sobolów 17 września 2022 - 16:00
Izolator Boguchwała 4 - 0 Iskra Brzezinka 18 września 2022 - 15:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 6 Pogorzanka Pogorzyce 18 września 2022 - 11:30
Inter Gnojnica 2 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 września 2022 - 11:00
Pauza: MOSiR Lubartów,
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Pogorzanka Pogorzyce 1 - 1 Inter Gnojnica 25 września 2022 - 12:00
Iskra Brzezinka 11 - 1 Rysy Bukowina Tatrzańska 25 września 2022 - 13:00
Naprzód Sobolów 1 - 0 Izolator Boguchwała 25 września 2022 - 13:00
Football Success Academy Kraków 2 - 2 Resovia II Rzeszów 24 września 2022 - 16:00
MOSiR Lubartów 1 - 7 Górnik II Łęczna 25 września 2022 - 12:00
Pauza: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski,
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Resovia II Rzeszów 4 - 2 MOSiR Lubartów 2 października 2022 - 16:00
Izolator Boguchwała 3 - 0 Football Success Academy Kraków 2 października 2022 - 12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1 - 7 Naprzód Sobolów 2 października 2022 - 11:00
Inter Gnojnica 3 - 2 Iskra Brzezinka 1 października 2022 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Pogorzanka Pogorzyce 1 października 2022 - 12:00
Pauza: Górnik II Łęczna,
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka 2 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9 października 2022 - 13:00
Naprzód Sobolów 6 - 0 Inter Gnojnica 8 października 2022 - 13:00
Football Success Academy Kraków 2 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 9 października 2022 - 16:00
MOSiR Lubartów 1 - 0 Izolator Boguchwała 9 października 2022 - 13:00
Górnik II Łęczna 0 - 1 Resovia II Rzeszów 8 października 2022 - 13:15
Pauza: Pogorzanka Pogorzyce,
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 0 - 3 Górnik II Łęczna 15 października 2022 - 15:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 4 MOSiR Lubartów 16 października 2022 - 12:00
Inter Gnojnica 5 - 3 Football Success Academy Kraków 16 października 2022 - 11:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Naprzód Sobolów 15 października 2022 - 14:00
Pogorzanka Pogorzyce 3 - 0 Iskra Brzezinka 16 października 2022 - 12:00
Pauza: Resovia II Rzeszów,
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Naprzód Sobolów 1 - 1 Pogorzanka Pogorzyce 22 października 2022 - 13:00
Football Success Academy Kraków 2 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 23 października 2022 - 16:00
MOSiR Lubartów 7 - 0 Inter Gnojnica 23 października 2022 - 13:00
Górnik II Łęczna - Rysy Bukowina Tatrzańska 22 października 2022 - 17:00
Resovia II Rzeszów 2 - 0 Izolator Boguchwała 23 października 2022 - 14:30
Pauza: Iskra Brzezinka,
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 6 Resovia II Rzeszów 30 października 2022 - 12:00
Inter Gnojnica 0 - 19 Górnik II Łęczna 29 października 2022 - 11:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 2 MOSiR Lubartów 29 października 2022 - 12:00
Pogorzanka Pogorzyce 2 - 1 Football Success Academy Kraków 29 października 2022 - 15:30
Iskra Brzezinka 1 - 2 Naprzód Sobolów 30 października 2022 - 11:00
Pauza: Izolator Boguchwała,
Kolejka 12 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka - Football Success Academy Kraków
Pogorzanka Pogorzyce - MOSiR Lubartów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik II Łęczna
Inter Gnojnica - Resovia II Rzeszów
Rysy Bukowina Tatrzańska - Izolator Boguchwała
Pauza: Naprzód Sobolów,
Kolejka 13 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała - Inter Gnojnica
Resovia II Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Górnik II Łęczna - Pogorzanka Pogorzyce
MOSiR Lubartów - Iskra Brzezinka
Football Success Academy Kraków - Naprzód Sobolów
Pauza: Rysy Bukowina Tatrzańska,
Kolejka 14 [szczegóły]  
Naprzód Sobolów - MOSiR Lubartów
Iskra Brzezinka - Górnik II Łęczna
Pogorzanka Pogorzyce - Resovia II Rzeszów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Izolator Boguchwała
Inter Gnojnica - Rysy Bukowina Tatrzańska
Pauza: Football Success Academy Kraków,
Kolejka 15 [szczegóły]  
Rysy Bukowina Tatrzańska - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Izolator Boguchwała - Pogorzanka Pogorzyce
Resovia II Rzeszów - Iskra Brzezinka
Górnik II Łęczna - Naprzód Sobolów
MOSiR Lubartów - Football Success Academy Kraków
Pauza: Inter Gnojnica,
Kolejka 16 [szczegóły]  
Football Success Academy Kraków - Górnik II Łęczna
Naprzód Sobolów - Resovia II Rzeszów
Iskra Brzezinka - Izolator Boguchwała
Pogorzanka Pogorzyce - Rysy Bukowina Tatrzańska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Inter Gnojnica
Pauza: MOSiR Lubartów,
Kolejka 17 [szczegóły]  
Inter Gnojnica - Pogorzanka Pogorzyce
Rysy Bukowina Tatrzańska - Iskra Brzezinka
Izolator Boguchwała - Naprzód Sobolów
Resovia II Rzeszów - Football Success Academy Kraków
Górnik II Łęczna - MOSiR Lubartów
Pauza: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski,
Kolejka 18 [szczegóły]  
MOSiR Lubartów - Resovia II Rzeszów
Football Success Academy Kraków - Izolator Boguchwała
Naprzód Sobolów - Rysy Bukowina Tatrzańska
Iskra Brzezinka - Inter Gnojnica
Pogorzanka Pogorzyce - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Pauza: Górnik II Łęczna,
Kolejka 19 [szczegóły]  
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Iskra Brzezinka
Inter Gnojnica - Naprzód Sobolów
Rysy Bukowina Tatrzańska - Football Success Academy Kraków
Izolator Boguchwała - MOSiR Lubartów
Resovia II Rzeszów - Górnik II Łęczna
Pauza: Pogorzanka Pogorzyce,
Kolejka 20 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała
MOSiR Lubartów - Rysy Bukowina Tatrzańska
Football Success Academy Kraków - Inter Gnojnica
Naprzód Sobolów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Iskra Brzezinka - Pogorzanka Pogorzyce
Pauza: Resovia II Rzeszów,
Kolejka 21 [szczegóły]  
Pogorzanka Pogorzyce - Naprzód Sobolów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Football Success Academy Kraków
Inter Gnojnica - MOSiR Lubartów
Rysy Bukowina Tatrzańska - Górnik II Łęczna
Izolator Boguchwała - Resovia II Rzeszów
Pauza: Iskra Brzezinka,
Kolejka 22 [szczegóły]  
Resovia II Rzeszów - Rysy Bukowina Tatrzańska
Górnik II Łęczna - Inter Gnojnica
MOSiR Lubartów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Football Success Academy Kraków - Pogorzanka Pogorzyce
Naprzód Sobolów - Iskra Brzezinka
Pauza: Izolator Boguchwała, .


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE