IV liga - dolnośląska (wschód) - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Dzierżoniów 26 72 24 0 2 77 - 17
2. Słowianin Wolibórz 27 59 19 2 6 75 - 33
3. Polonia-Stal Świdnica 26 55 17 4 5 59 - 28
4. Polonia Trzebnica 27 47 14 5 8 43 - 40
5. Orzeł Ząbkowice Śląskie 27 42 12 6 9 46 - 31
6. Barycz Sułów 27 38 11 5 11 46 - 43
7. Bielawianka Bielawa 27 36 11 3 13 51 - 54
8. Sokół Marcinkowice 27 35 10 5 12 60 - 59
9. Moto Jelcz Oława 27 33 10 3 14 41 - 48
10. Piast Nowa Ruda 27 31 8 7 12 41 - 55
11. AKS Strzegom 27 30 8 6 13 42 - 52
12. GKS Mirków Długołęka 27 29 8 5 14 34 - 49
13. MKP Wołów 27 28 7 7 13 34 - 46
14. Pogoń Oleśnica 27 26 7 5 15 42 - 84
15. Piast Żerniki Wrocław 27 24 6 6 15 32 - 54
16. WKS Wierzbice 27 23 6 5 16 30 - 60


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 16

Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Polonia-Stal Świdnica 2 - 2 Pogoń Oleśnica 14 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Trzebnica 3 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 sierpnia 2021 - 17:00
MKP Wołów 2 - 1 Piast Żerniki Wrocław 15 sierpnia 2021 - 15:00
Moto Jelcz Oława 0 - 4 WKS Wierzbice 15 sierpnia 2021 - 11:00
Barycz Sułów 3 - 0 AKS Strzegom 15 sierpnia 2021 - 17:00
Lechia Dzierżoniów 5 - 1 GKS Mirków Długołęka 14 sierpnia 2021 - 17:00
Bielawianka Bielawa 1 - 1 Sokół Marcinkowice 14 sierpnia 2021 - 17:00
Piast Nowa Ruda 2 - 1 Słowianin Wolibórz 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
WKS Wierzbice 0 - 3 MKP Wołów 21 sierpnia 2021 - 17:00
GKS Mirków Długołęka 1 - 2 Pogoń Oleśnica 21 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Marcinkowice 2 - 4 Polonia-Stal Świdnica 21 sierpnia 2021 - 17:00
Słowianin Wolibórz 3 - 2 Bielawianka Bielawa 21 sierpnia 2021 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 3 Piast Nowa Ruda 21 sierpnia 2021 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław 0 - 1 Polonia Trzebnica 21 sierpnia 2021 - 17:00
Lechia Dzierżoniów 5 - 1 AKS Strzegom 21 sierpnia 2021 - 17:00
Barycz Sułów 2 - 0 Moto Jelcz Oława 21 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa 0 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 28 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Oleśnica 2 - 6 Sokół Marcinkowice 28 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia-Stal Świdnica 1 - 0 Słowianin Wolibórz 28 sierpnia 2021 - 15:00
Piast Nowa Ruda 3 - 1 Piast Żerniki Wrocław 29 sierpnia 2021 - 15:00
Polonia Trzebnica 3 - 0 WKS Wierzbice 28 sierpnia 2021 - 17:00
MKP Wołów 1 - 1 Barycz Sułów 28 sierpnia 2021 - 17:00
Moto Jelcz Oława 0 - 3 Lechia Dzierżoniów 28 sierpnia 2021 - 17:00
AKS Strzegom 2 - 2 GKS Mirków Długołęka 28 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Lechia Dzierżoniów 4 - 0 MKP Wołów 4 września 2021 - 17:00
Sokół Marcinkowice 3 - 0 GKS Mirków Długołęka 4 września 2021 - 15:00
Słowianin Wolibórz 4 - 1 Pogoń Oleśnica 4 września 2021 - 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 2 Polonia-Stal Świdnica 4 września 2021 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław 3 - 2 Bielawianka Bielawa 4 września 2021 - 14:00
WKS Wierzbice 0 - 0 Piast Nowa Ruda 4 września 2021 - 17:00
Barycz Sułów 2 - 1 Polonia Trzebnica 5 września 2021 - 16:00
AKS Strzegom 0 - 4 Moto Jelcz Oława 4 września 2021 - 15:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Sokół Marcinkowice 4 - 4 Słowianin Wolibórz 11 września 2021 - 17:00
Polonia-Stal Świdnica 3 - 2 Piast Żerniki Wrocław 11 września 2021 - 13:00
Pogoń Oleśnica 1 - 3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 września 2021 - 17:00
Bielawianka Bielawa 3 - 2 WKS Wierzbice 11 września 2021 - 15:30
Piast Nowa Ruda 1 - 4 Barycz Sułów 11 września 2021 - 17:00
Polonia Trzebnica 1 - 6 Lechia Dzierżoniów 11 września 2021 - 17:00
MKP Wołów 0 - 0 AKS Strzegom 11 września 2021 - 17:00
Moto Jelcz Oława 1 - 0 GKS Mirków Długołęka 11 września 2021 - 15:30
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Moto Jelcz Oława 1 - 3 MKP Wołów 18 września 2021 - 17:00
GKS Mirków Długołęka 2 - 3 Słowianin Wolibórz 18 września 2021 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 2 Sokół Marcinkowice 18 września 2021 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław 3 - 1 Pogoń Oleśnica 18 września 2021 - 15:00
WKS Wierzbice 1 - 2 Polonia-Stal Świdnica 18 września 2021 - 17:00
Barycz Sułów 2 - 3 Bielawianka Bielawa 18 września 2021 - 17:00
Lechia Dzierżoniów 2 - 1 Piast Nowa Ruda 17 września 2021 - 17:00
AKS Strzegom 1 - 3 Polonia Trzebnica 18 września 2021 - 15:00
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Słowianin Wolibórz 1 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 września 2021 - 14:00
MKP Wołów 2 - 2 GKS Mirków Długołęka 25 września 2021 - 16:00
Polonia Trzebnica 0 - 0 Moto Jelcz Oława 25 września 2021 - 16:00
Piast Nowa Ruda 2 - 2 AKS Strzegom 25 września 2021 - 15:00
Bielawianka Bielawa 0 - 2 Lechia Dzierżoniów 25 września 2021 - 15:30
Polonia-Stal Świdnica 3 - 0 Barycz Sułów 25 września 2021 - 15:00
Pogoń Oleśnica 4 - 0 WKS Wierzbice 25 września 2021 - 16:00
Sokół Marcinkowice 3 - 0 Piast Żerniki Wrocław 25 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
MKP Wołów 2 - 1 Polonia Trzebnica 3 października 2021 - 15:00
GKS Mirków Długołęka 2 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 października 2021 - 15:00
Piast Żerniki Wrocław 1 - 1 Słowianin Wolibórz 2 października 2021 - 15:00
WKS Wierzbice 2 - 1 Sokół Marcinkowice 2 października 2021 - 15:00
Barycz Sułów 0 - 2 Pogoń Oleśnica 3 października 2021 - 15:00
Lechia Dzierżoniów 1 - 0 Polonia-Stal Świdnica 2 października 2021 - 15:00
AKS Strzegom 4 - 2 Bielawianka Bielawa 2 października 2021 - 15:00
Moto Jelcz Oława 1 - 2 Piast Nowa Ruda 2 października 2021 - 15:00
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Polonia-Stal Świdnica 2 - 0 AKS Strzegom 9 października 2021 - 13:00
Polonia Trzebnica 1 - 1 GKS Mirków Długołęka 9 października 2021 - 15:00
Piast Nowa Ruda 2 - 1 MKP Wołów 10 października 2021 - 15:00
Bielawianka Bielawa 0 - 1 Moto Jelcz Oława 9 października 2021 - 15:00
Pogoń Oleśnica 1 - 3 Lechia Dzierżoniów 10 października 2021 - 15:00
Sokół Marcinkowice 2 - 3 Barycz Sułów 9 października 2021 - 15:00
Słowianin Wolibórz 7 - 0 WKS Wierzbice 9 października 2021 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 - 0 Piast Żerniki Wrocław 9 października 2021 - 15:00
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Polonia Trzebnica 0 - 0 Piast Nowa Ruda 16 października 2021 - 15:00
MKP Wołów 0 - 2 Bielawianka Bielawa 16 października 2021 - 15:00
Moto Jelcz Oława 1 - 2 Polonia-Stal Świdnica 16 października 2021 - 15:00
AKS Strzegom 8 - 1 Pogoń Oleśnica 16 października 2021 - 15:00
Lechia Dzierżoniów 3 - 0 Sokół Marcinkowice 16 października 2021 - 15:00
Barycz Sułów 0 - 1 Słowianin Wolibórz 17 października 2021 - 15:00
WKS Wierzbice 0 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 października 2021 - 15:00
GKS Mirków Długołęka 1 - 1 Piast Żerniki Wrocław 16 października 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Piast Żerniki Wrocław 2 - 1 WKS Wierzbice 23 października 2021 - 15:00
Piast Nowa Ruda 0 - 3 GKS Mirków Długołęka 23 października 2021 - 15:00
Bielawianka Bielawa 2 - 4 Polonia Trzebnica 23 października 2021 - 15:00
Polonia-Stal Świdnica 3 - 0 MKP Wołów 23 października 2021 - 13:00
Pogoń Oleśnica 5 - 2 Moto Jelcz Oława 23 października 2021 - 15:30
Sokół Marcinkowice 5 - 4 AKS Strzegom 23 października 2021 - 15:00
Słowianin Wolibórz 1 - 3 Lechia Dzierżoniów 23 października 2021 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 1 Barycz Sułów 23 października 2021 - 15:00
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Polonia Trzebnica 0 - 3 Polonia-Stal Świdnica 30 października 2021 - 15:00
GKS Mirków Długołęka 1 - 0 WKS Wierzbice 30 października 2021 - 15:00
Barycz Sułów 5 - 2 Piast Żerniki Wrocław 30 października 2021 - 15:00
Piast Nowa Ruda 1 - 2 Bielawianka Bielawa 30 października 2021 - 15:00
Lechia Dzierżoniów 3 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 października 2021 - 15:00
AKS Strzegom 2 - 3 Słowianin Wolibórz 30 października 2021 - 15:00
Moto Jelcz Oława 1 - 2 Sokół Marcinkowice 31 października 2021 - 11:00
MKP Wołów 2 - 0 Pogoń Oleśnica 30 października 2021 - 13:00
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Polonia-Stal Świdnica 3 - 3 Piast Nowa Ruda 7 listopada 2021 - 13:00
WKS Wierzbice 0 - 1 Barycz Sułów 6 listopada 2021 - 14:30
Piast Żerniki Wrocław 0 - 1 Lechia Dzierżoniów 6 listopada 2021 - 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 0 AKS Strzegom 6 listopada 2021 - 14:00
Słowianin Wolibórz 2 - 1 Moto Jelcz Oława 6 listopada 2021 - 14:30
Sokół Marcinkowice 1 - 4 MKP Wołów 6 listopada 2021 - 14:30
Pogoń Oleśnica 0 - 1 Polonia Trzebnica 6 listopada 2021 - 14:00
Bielawianka Bielawa 2 - 3 GKS Mirków Długołęka 6 listopada 2021 - 14:30
Kolejka 14 - 11. listopada 2021 [szczegóły]  
AKS Strzegom 2 - 0 Piast Żerniki Wrocław 11 listopada 2021 - 14:00
Lechia Dzierżoniów 9 - 2 WKS Wierzbice 11 listopada 2021 - 13:00
GKS Mirków Długołęka 2 - 5 Barycz Sułów 11 listopada 2021 - 13:30
Bielawianka Bielawa 1 - 2 Polonia-Stal Świdnica 11 listopada 2021 - 13:00
Piast Nowa Ruda 2 - 2 Pogoń Oleśnica 11 listopada 2021 - 14:00
Polonia Trzebnica 3 - 2 Sokół Marcinkowice 11 listopada 2021 - 11:00
MKP Wołów 0 - 4 Słowianin Wolibórz 11 listopada 2021 - 13:00
Moto Jelcz Oława 0 - 3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
WKS Wierzbice 3 - 0 AKS Strzegom 13 listopada 2021 - 14:30
Pogoń Oleśnica 2 - 7 Bielawianka Bielawa 14 listopada 2021 - 13:00
Polonia-Stal Świdnica 3 - 0 GKS Mirków Długołęka 14 listopada 2021 - 13:00
vo, na boisku 2-1
Sokół Marcinkowice 2 - 1 Piast Nowa Ruda 13 listopada 2021 - 14:30
Barycz Sułów 1 - 3 Lechia Dzierżoniów 13 listopada 2021 - 14:30
Słowianin Wolibórz 4 - 0 Polonia Trzebnica 13 listopada 2021 - 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 0 MKP Wołów 13 listopada 2021 - 13:00
Piast Żerniki Wrocław 0 - 0 Moto Jelcz Oława 13 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Pogoń Oleśnica 0 - 8 Polonia-Stal Świdnica 20 listopada 2021 - 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 2 Polonia Trzebnica 20 listopada 2021 - 13:30
Piast Żerniki Wrocław 1 - 5 MKP Wołów 20 listopada 2021 - 13:30
WKS Wierzbice 2 - 1 Moto Jelcz Oława 21 listopada 2021 - 11:00
AKS Strzegom 3 - 1 Barycz Sułów 20 listopada 2021 - 13:30
GKS Mirków Długołęka 0 - 3 Lechia Dzierżoniów 20 listopada 2021 - 13:00
Sokół Marcinkowice 1 - 2 Bielawianka Bielawa 20 listopada 2021 - 13:30
Słowianin Wolibórz 6 - 0 Piast Nowa Ruda 20 listopada 2021 - 13:30
Kolejka 17 - 12/13. marca 2022 [szczegóły]  
MKP Wołów 0 - 0 WKS Wierzbice 12 marca 2022 - 15:00
Pogoń Oleśnica 2 - 0 GKS Mirków Długołęka 12 marca 2022 - 15:00
Polonia-Stal Świdnica 2 - 0 Sokół Marcinkowice 12 marca 2022 - 15:00
Bielawianka Bielawa 1 - 0 Słowianin Wolibórz 12 marca 2022 - 15:30
Piast Nowa Ruda 1 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 12 marca 2022 - 15:00
Polonia Trzebnica 1 - 2 Piast Żerniki Wrocław 12 marca 2022 - 15:00
AKS Strzegom 0 - 1 Lechia Dzierżoniów 12 marca 2022 - 15:00
Moto Jelcz Oława 1 - 1 Barycz Sułów 12 marca 2022 - 15:00
Kolejka 18 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 2 Bielawianka Bielawa 19 marca 2022 - 15:00
Sokół Marcinkowice 8 - 0 Pogoń Oleśnica 19 marca 2022 - 15:00
Słowianin Wolibórz 2 - 0 Polonia-Stal Świdnica 19 marca 2022 - 15:00
Piast Żerniki Wrocław 1 - 3 Piast Nowa Ruda 19 marca 2022 - 15:00
WKS Wierzbice 1 - 1 Polonia Trzebnica 19 marca 2022 - 15:00
Barycz Sułów 1 - 0 MKP Wołów 19 marca 2022 - 15:00
Lechia Dzierżoniów 2 - 1 Moto Jelcz Oława 19 marca 2022 - 15:00
GKS Mirków Długołęka 0 - 1 AKS Strzegom 19 marca 2022 - 15:00
Kolejka 19 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
MKP Wołów 1 - 4 Lechia Dzierżoniów 26 marca 2022 - 15:00
GKS Mirków Długołęka 0 - 0 Sokół Marcinkowice 26 marca 2022 - 15:00
Pogoń Oleśnica 0 - 4 Słowianin Wolibórz 26 marca 2022 - 15:00
Polonia-Stal Świdnica 1 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 26 marca 2022 - 15:00
Bielawianka Bielawa 3 - 2 Piast Żerniki Wrocław 26 marca 2022 - 15:00
Piast Nowa Ruda 0 - 1 WKS Wierzbice 26 marca 2022 - 15:00
Polonia Trzebnica 2 - 0 Barycz Sułów 26 marca 2022 - 15:00
Moto Jelcz Oława 1 - 3 AKS Strzegom 26 marca 2022 - 15:00
Kolejka 20 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Słowianin Wolibórz 4 - 2 Sokół Marcinkowice 2 kwietnia 2022 - 16:00
Piast Żerniki Wrocław 1 - 1 Polonia-Stal Świdnica 2 kwietnia 2022 - 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 - 1 Pogoń Oleśnica 20 kwietnia 2022 - 17:00
WKS Wierzbice 2 - 2 Bielawianka Bielawa 2 kwietnia 2022 - 16:00
Barycz Sułów 0 - 0 Piast Nowa Ruda 2 kwietnia 2022 - 16:00
Lechia Dzierżoniów 3 - 0 Polonia Trzebnica 27 kwietnia 2022 - 18:00
AKS Strzegom 1 - 1 MKP Wołów 2 kwietnia 2022 - 14:00
GKS Mirków Długołęka 1 - 2 Moto Jelcz Oława 2 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 21 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły]  
MKP Wołów 1 - 2 Moto Jelcz Oława 9 kwietnia 2022 - 16:00
Słowianin Wolibórz 3 - 1 GKS Mirków Długołęka 9 kwietnia 2022 - 16:00
Sokół Marcinkowice 1 - 5 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 kwietnia 2022 - 16:00
Pogoń Oleśnica 1 - 1 Piast Żerniki Wrocław 10 kwietnia 2022 - 12:00
Polonia-Stal Świdnica 3 - 1 WKS Wierzbice 9 kwietnia 2022 - 16:30
Bielawianka Bielawa 2 - 1 Barycz Sułów 9 kwietnia 2022 - 16:00
Piast Nowa Ruda 2 - 5 Lechia Dzierżoniów 9 kwietnia 2022 - 16:00
Polonia Trzebnica 1 - 1 AKS Strzegom 9 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 22 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 0 Słowianin Wolibórz 16 kwietnia 2022 - 11:00
GKS Mirków Długołęka 1 - 0 MKP Wołów 16 kwietnia 2022 - 15:00
Moto Jelcz Oława 1 - 3 Polonia Trzebnica 16 kwietnia 2022 - 16:00
AKS Strzegom 2 - 0 Piast Nowa Ruda 15 kwietnia 2022 - 18:00
Lechia Dzierżoniów 0 - 1 Bielawianka Bielawa 14 kwietnia 2022 - 17:00
Barycz Sułów 3 - 0 Polonia-Stal Świdnica 16 kwietnia 2022 - 16:00
WKS Wierzbice 1 - 1 Pogoń Oleśnica 15 kwietnia 2022 - 18:00
Piast Żerniki Wrocław 1 - 1 Sokół Marcinkowice 16 kwietnia 2022 - 14:00
Kolejka 23 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Polonia Trzebnica 3 - 1 MKP Wołów 23 kwietnia 2022 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 1 GKS Mirków Długołęka 23 kwietnia 2022 - 12:00
Słowianin Wolibórz 4 - 2 Piast Żerniki Wrocław 23 kwietnia 2022 - 17:00
Sokół Marcinkowice 3 - 1 WKS Wierzbice 23 kwietnia 2022 - 17:00
Pogoń Oleśnica 3 - 3 Barycz Sułów 23 kwietnia 2022 - 16:00
Polonia-Stal Świdnica - Lechia Dzierżoniów 25 maja 2022 - 17:00
Bielawianka Bielawa 0 - 1 AKS Strzegom 23 kwietnia 2022 - 17:00
Piast Nowa Ruda 1 - 3 Moto Jelcz Oława 23 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 24 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły]  
AKS Strzegom 1 - 3 Polonia-Stal Świdnica 29 kwietnia 2022 - 18:00
GKS Mirków Długołęka 1 - 2 Polonia Trzebnica 30 kwietnia 2022 - 15:00
MKP Wołów 1 - 1 Piast Nowa Ruda 30 kwietnia 2022 - 14:00
Moto Jelcz Oława 4 - 2 Bielawianka Bielawa 30 kwietnia 2022 - 17:00
Lechia Dzierżoniów 2 - 1 Pogoń Oleśnica 30 kwietnia 2022 - 17:00
Barycz Sułów 1 - 3 Sokół Marcinkowice 30 kwietnia 2022 - 17:00
WKS Wierzbice 1 - 3 Słowianin Wolibórz 30 kwietnia 2022 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław 1 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 kwietnia 2022 - 12:00
Kolejka 25 - 3. maja 2022 [szczegóły]  
Piast Nowa Ruda 2 - 1 Polonia Trzebnica 3 maja 2022 - 17:00
Bielawianka Bielawa 3 - 1 MKP Wołów 3 maja 2022 - 17:00
Polonia-Stal Świdnica 1 - 2 Moto Jelcz Oława 3 maja 2022 - 17:00
Pogoń Oleśnica 2 - 0 AKS Strzegom 3 maja 2022 - 14:00
Sokół Marcinkowice 0 - 3 Lechia Dzierżoniów 3 maja 2022 - 17:00
Słowianin Wolibórz 5 - 3 Barycz Sułów 3 maja 2022 - 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 - 1 WKS Wierzbice 3 maja 2022 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław 1 - 0 GKS Mirków Długołęka 3 maja 2022 - 17:00
Kolejka 26 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
WKS Wierzbice 2 - 1 Piast Żerniki Wrocław 7 maja 2022 - 17:00
GKS Mirków Długołęka 5 - 3 Piast Nowa Ruda 7 maja 2022 - 15:00
Polonia Trzebnica 3 - 2 Bielawianka Bielawa 7 maja 2022 - 17:00
MKP Wołów 1 - 4 Polonia-Stal Świdnica 7 maja 2022 - 15:00
Moto Jelcz Oława 7 - 2 Pogoń Oleśnica 7 maja 2022 - 17:00
AKS Strzegom 3 - 4 Sokół Marcinkowice 7 maja 2022 - 17:00
Lechia Dzierżoniów 0 - 2 Słowianin Wolibórz 7 maja 2022 - 17:00
Barycz Sułów 1 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 maja 2022 - 17:00
Kolejka 27 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
Polonia-Stal Świdnica 1 - 2 Polonia Trzebnica 14 maja 2022 - 17:00
WKS Wierzbice 2 - 3 GKS Mirków Długołęka 15 maja 2022 - 13:00
Piast Żerniki Wrocław 2 - 1 Barycz Sułów 14 maja 2022 - 17:00
Bielawianka Bielawa 2 - 5 Piast Nowa Ruda 14 maja 2022 - 15:30
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 1 Lechia Dzierżoniów 14 maja 2022 - 15:00
Słowianin Wolibórz 3 - 0 AKS Strzegom 14 maja 2022 - 17:00
Sokół Marcinkowice 1 - 3 Moto Jelcz Oława 14 maja 2022 - 17:00
Pogoń Oleśnica 3 - 2 MKP Wołów 14 maja 2022 - 16:00
Kolejka 28 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Piast Nowa Ruda - Polonia-Stal Świdnica 21 maja 2022 - 17:00
Barycz Sułów - WKS Wierzbice 21 maja 2022 - 17:00
Lechia Dzierżoniów - Piast Żerniki Wrocław 21 maja 2022 - 14:00
AKS Strzegom - Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 maja 2022 - 17:00
Moto Jelcz Oława - Słowianin Wolibórz 21 maja 2022 - 17:00
MKP Wołów - Sokół Marcinkowice 21 maja 2022 - 15:00
Polonia Trzebnica - Pogoń Oleśnica 21 maja 2022 - 17:00
GKS Mirków Długołęka - Bielawianka Bielawa 21 maja 2022 - 15:00
Kolejka 29 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
Piast Żerniki Wrocław - AKS Strzegom 28 maja 2022 - 17:00
WKS Wierzbice - Lechia Dzierżoniów 28 maja 2022 - 17:00
Barycz Sułów - GKS Mirków Długołęka 28 maja 2022 - 17:00
Polonia-Stal Świdnica - Bielawianka Bielawa 28 maja 2022 - 17:00
Pogoń Oleśnica - Piast Nowa Ruda 28 maja 2022 - 16:00
Sokół Marcinkowice - Polonia Trzebnica 28 maja 2022 - 17:00
Słowianin Wolibórz - MKP Wołów 28 maja 2022 - 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Moto Jelcz Oława 28 maja 2022 - 17:00
Kolejka 30 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły]  
AKS Strzegom - WKS Wierzbice 4 czerwca 2022 - 17:00
Bielawianka Bielawa - Pogoń Oleśnica 4 czerwca 2022 - 17:00
GKS Mirków Długołęka - Polonia-Stal Świdnica 4 czerwca 2022 - 15:00
Piast Nowa Ruda - Sokół Marcinkowice 4 czerwca 2022 - 17:00
Lechia Dzierżoniów - Barycz Sułów 4 czerwca 2022 - 17:00
Polonia Trzebnica - Słowianin Wolibórz 4 czerwca 2022 - 17:00
MKP Wołów - Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 czerwca 2022 - 17:00
Moto Jelcz Oława - Piast Żerniki Wrocław 4 czerwca 2022 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE