Kolejka 36 [szczegóły] | |
Orkan Szczedrzykowice |
- |
Kuźnia Jawor |
|
Górnik Złotoryja |
- |
Orla Wąsosz |
|
Sparta Rudna |
- |
Lotnik Jeżów Sudecki |
|
Sparta Grębocice |
- |
Gryf Gryfów Śląski |
|
Odra Ścinawa |
- |
Stal Chocianów |
|
Chrobry II Głogów |
- |
Prochowiczanka Prochowice |
|
Karkonosze Jelenia Góra |
- |
Mewa Kunice |
|
Apis Jędrzychowice |
- |
Konfeks Legnica |
|
Włókniarz Leśna |
- |
Leśnik Osiecznica |
|
Pauza: KS Legnickie Pole, |
Kolejka 37 [szczegóły] | |
Leśnik Osiecznica |
- |
Apis Jędrzychowice |
|
Konfeks Legnica |
- |
Karkonosze Jelenia Góra |
|
Mewa Kunice |
- |
Chrobry II Głogów |
|
Prochowiczanka Prochowice |
- |
Odra Ścinawa |
|
Stal Chocianów |
- |
Sparta Grębocice |
|
Gryf Gryfów Śląski |
- |
Sparta Rudna |
|
Lotnik Jeżów Sudecki |
- |
Górnik Złotoryja |
|
Orla Wąsosz |
- |
Orkan Szczedrzykowice |
|
Kuźnia Jawor |
- |
KS Legnickie Pole |
|
Pauza: Włókniarz Leśna, |
Kolejka 38 [szczegóły] | |
KS Legnickie Pole |
- |
Orla Wąsosz |
|
Orkan Szczedrzykowice |
- |
Lotnik Jeżów Sudecki |
|
Górnik Złotoryja |
- |
Gryf Gryfów Śląski |
|
Sparta Rudna |
- |
Stal Chocianów |
|
Sparta Grębocice |
- |
Prochowiczanka Prochowice |
|
Odra Ścinawa |
- |
Mewa Kunice |
|
Chrobry II Głogów |
- |
Konfeks Legnica |
|
Karkonosze Jelenia Góra |
- |
Leśnik Osiecznica |
|
Apis Jędrzychowice |
- |
Włókniarz Leśna |
|
Pauza: Kuźnia Jawor, |
Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Karkonosze Jelenia Góra |
2 - 2 |
Włókniarz Leśna |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
4 - 0 |
Leśnik Osiecznica |
1 sierpnia 2020
1.08 - 15:00 |
Odra Ścinawa |
1 - 1 |
Konfeks Legnica |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
1 - 3 |
Mewa Kunice |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Sparta Rudna |
1 - 1 |
Prochowiczanka Prochowice |
1 sierpnia 2020
1.08 - 18:00 |
Górnik Złotoryja |
3 - 0 |
Stal Chocianów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
2 - 2 |
Gryf Gryfów Śląski |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:00 |
KS Legnickie Pole |
2 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Orla Wąsosz |
0 - 2 |
Kuźnia Jawor |
1 sierpnia 2020
1.08 - 15:00 |
Pauza: Apis Jędrzychowice, |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Lotnik Jeżów Sudecki |
2 - 1 |
Kuźnia Jawor |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
2 - 2 |
KS Legnickie Pole |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Stal Chocianów |
1 - 0 |
Orkan Szczedrzykowice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
2 - 1 |
Górnik Złotoryja |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Mewa Kunice |
1 - 4 |
Sparta Rudna |
8 sierpnia 2020
8.08 - 15:00 |
Konfeks Legnica |
1 - 1 |
Sparta Grębocice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Leśnik Osiecznica |
3 - 3 |
Odra Ścinawa |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Włókniarz Leśna |
0 - 0 |
Chrobry II Głogów |
5 sierpnia 2020
5.08 - 18:00 |
Apis Jędrzychowice |
0 - 2 |
Karkonosze Jelenia Góra |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
Pauza: Orla Wąsosz, |
Kolejka 3 - 12. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Chrobry II Głogów |
3 - 0 |
Apis Jędrzychowice |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
5 - 0 |
Włókniarz Leśna |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
2 - 4 |
Leśnik Osiecznica |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Sparta Rudna |
3 - 2 |
Konfeks Legnica |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 1 |
Mewa Kunice |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
1 - 0 |
Prochowiczanka Prochowice |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
2 - 5 |
Stal Chocianów |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
1 - 4 |
Gryf Gryfów Śląski |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Orla Wąsosz |
1 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Pauza: Karkonosze Jelenia Góra, |
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Gryf Gryfów Śląski |
0 - 1 |
Orla Wąsosz |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Stal Chocianów |
2 - 0 |
Kuźnia Jawor |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
5 - 1 |
KS Legnickie Pole |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Mewa Kunice |
0 - 1 |
Orkan Szczedrzykowice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
Konfeks Legnica |
1 - 1 |
Górnik Złotoryja |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Leśnik Osiecznica |
4 - 2 |
Sparta Rudna |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Włókniarz Leśna |
0 - 0 |
Sparta Grębocice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
1 - 2 |
Odra Ścinawa |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
2 - 1 |
Chrobry II Głogów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Pauza: Lotnik Jeżów Sudecki, |
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Odra Ścinawa |
0 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
3 - 5 |
Apis Jędrzychowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Sparta Rudna |
5 - 0 |
Włókniarz Leśna |
22 sierpnia 2020
22.08 - 18:00 |
Górnik Złotoryja |
2 - 2 |
Leśnik Osiecznica |
22 sierpnia 2020
22.08 - 18:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
1 - 0 |
Konfeks Legnica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
KS Legnickie Pole |
4 - 6 |
Mewa Kunice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Kuźnia Jawor |
2 - 1 |
Prochowiczanka Prochowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Orla Wąsosz |
0 - 2 |
Stal Chocianów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
0 - 2 |
Gryf Gryfów Śląski |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pauza: Chrobry II Głogów, |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Stal Chocianów |
7 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
0 - 2 |
Orla Wąsosz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Mewa Kunice |
3 - 4 |
Kuźnia Jawor |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Konfeks Legnica |
4 - 1 |
KS Legnickie Pole |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Leśnik Osiecznica |
1 - 0 |
Orkan Szczedrzykowice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Włókniarz Leśna |
2 - 1 |
Górnik Złotoryja |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
0 - 0 |
Sparta Rudna |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
5 - 2 |
Sparta Grębocice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
6 - 1 |
Odra Ścinawa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Pauza: Gryf Gryfów Śląski, |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Sparta Grębocice |
0 - 1 |
Chrobry II Głogów |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Sparta Rudna |
0 - 2 |
Karkonosze Jelenia Góra |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Górnik Złotoryja |
0 - 4 |
Apis Jędrzychowice |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
1 - 0 |
Włókniarz Leśna |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 4 |
Leśnik Osiecznica |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Kuźnia Jawor |
0 - 3 |
Konfeks Legnica |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Orla Wąsosz |
1 - 1 |
Mewa Kunice |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
1 - 6 |
Prochowiczanka Prochowice |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
3 - 1 |
Stal Chocianów |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Pauza: Odra Ścinawa, |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Prochowiczanka Prochowice |
2 - 1 |
Gryf Gryfów Śląski |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Mewa Kunice |
2 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Konfeks Legnica |
2 - 1 |
Orla Wąsosz |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Leśnik Osiecznica |
1 - 2 |
Kuźnia Jawor |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Włókniarz Leśna |
3 - 1 |
KS Legnickie Pole |
12 września 2020
12.09 - 17:30 |
Apis Jędrzychowice |
6 - 0 |
Orkan Szczedrzykowice |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
4 - 0 |
Górnik Złotoryja |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Chrobry II Głogów |
2 - 1 |
Sparta Rudna |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Odra Ścinawa |
7 - 1 |
Sparta Grębocice |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Pauza: Stal Chocianów, |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Sparta Rudna |
0 - 2 |
Odra Ścinawa |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 0 |
Chrobry II Głogów |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
2 - 5 |
Karkonosze Jelenia Góra |
18 września 2020
18.09 - 19:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 3 |
Apis Jędrzychowice |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Kuźnia Jawor |
1 - 0 |
Włókniarz Leśna |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Orla Wąsosz |
1 - 2 |
Leśnik Osiecznica |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
1 - 3 |
Konfeks Legnica |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
4 - 1 |
Mewa Kunice |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Stal Chocianów |
0 - 2 |
Prochowiczanka Prochowice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Pauza: Sparta Grębocice, |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Mewa Kunice |
2 - 1 |
Stal Chocianów |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Konfeks Legnica |
0 - 0 |
Gryf Gryfów Śląski |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Leśnik Osiecznica |
2 - 2 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Włókniarz Leśna |
1 - 1 |
Orla Wąsosz |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Apis Jędrzychowice |
7 - 1 |
Kuźnia Jawor |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
0 - 1 |
KS Legnickie Pole |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Chrobry II Głogów |
4 - 1 |
Orkan Szczedrzykowice |
28 października 2020
28.10 - 18:00 |
Odra Ścinawa |
0 - 1 |
Górnik Złotoryja |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Sparta Grębocice |
1 - 0 |
Sparta Rudna |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Prochowiczanka Prochowice, |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Górnik Złotoryja |
3 - 0 |
Sparta Grębocice |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
3 - 0 |
Odra Ścinawa |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
KS Legnickie Pole |
1 - 4 |
Chrobry II Głogów |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Kuźnia Jawor |
0 - 4 |
Karkonosze Jelenia Góra |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Orla Wąsosz |
0 - 0 |
Apis Jędrzychowice |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
0 - 3 |
Włókniarz Leśna |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
3 - 0 |
Leśnik Osiecznica |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Stal Chocianów |
4 - 1 |
Konfeks Legnica |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
1 - 1 |
Mewa Kunice |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Pauza: Sparta Rudna, |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Konfeks Legnica |
1 - 1 |
Prochowiczanka Prochowice |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Leśnik Osiecznica |
5 - 0 |
Stal Chocianów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Włókniarz Leśna |
1 - 1 |
Gryf Gryfów Śląski |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Apis Jędrzychowice |
9 - 0 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
5 - 0 |
Orla Wąsosz |
10 października 2020
10.10 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
6 - 1 |
Kuźnia Jawor |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Odra Ścinawa |
9 - 1 |
KS Legnickie Pole |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Sparta Grębocice |
1 - 2 |
Orkan Szczedrzykowice |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Sparta Rudna |
2 - 2 |
Górnik Złotoryja |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Pauza: Mewa Kunice, |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Orkan Szczedrzykowice |
2 - 4 |
Sparta Rudna |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
KS Legnickie Pole |
3 - 5 |
Sparta Grębocice |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Kuźnia Jawor |
2 - 3 |
Odra Ścinawa |
28 października 2020
28.10 - 16:30 |
Orla Wąsosz |
0 - 4 |
Chrobry II Głogów |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
1 - 4 |
Karkonosze Jelenia Góra |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
0 - 0 |
Apis Jędrzychowice |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Stal Chocianów |
5 - 1 |
Włókniarz Leśna |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
1 - 0 |
Leśnik Osiecznica |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Mewa Kunice |
3 - 3 |
Konfeks Legnica |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pauza: Górnik Złotoryja, |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Leśnik Osiecznica |
2 - 4 |
Mewa Kunice |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Włókniarz Leśna |
0 - 4 |
Prochowiczanka Prochowice |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Apis Jędrzychowice |
2 - 1 |
Stal Chocianów |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 - 0 |
Gryf Gryfów Śląski |
4 listopada 2020
4.11 - 15:00 |
Chrobry II Głogów |
2 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
24 października 2020
24.10 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
3 - 3 |
Orla Wąsosz |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Sparta Grębocice |
5 - 1 |
Kuźnia Jawor |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Sparta Rudna |
13 - 2 |
KS Legnickie Pole |
24 października 2020
24.10 - 16:00 |
Górnik Złotoryja |
2 - 3 |
Orkan Szczedrzykowice |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Pauza: Konfeks Legnica, |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
KS Legnickie Pole |
2 - 1 |
Górnik Złotoryja |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kuźnia Jawor |
4 - 5 |
Sparta Rudna |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Orla Wąsosz |
0 - 2 |
Sparta Grębocice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
0 - 3 |
Odra Ścinawa |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
0 - 3 |
Chrobry II Głogów |
18 listopada 2020
18.11 - 18:00 |
Stal Chocianów |
0 - 0 |
Karkonosze Jelenia Góra |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
0 - 0 |
Apis Jędrzychowice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Mewa Kunice |
3 - 2 |
Włókniarz Leśna |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Konfeks Legnica |
1 - 4 |
Leśnik Osiecznica |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pauza: Orkan Szczedrzykowice, |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Włókniarz Leśna |
5 - 1 |
Konfeks Legnica |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Apis Jędrzychowice |
2 - 0 |
Mewa Kunice |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Karkonosze Jelenia Góra |
2 - 2 |
Prochowiczanka Prochowice |
7 listopada 2020
7.11 - 15:00 |
Chrobry II Głogów |
3 - 0 |
Stal Chocianów |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Odra Ścinawa |
1 - 3 |
Gryf Gryfów Śląski |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Sparta Grębocice |
3 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Sparta Rudna |
3 - 1 |
Orla Wąsosz |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 1 |
Kuźnia Jawor |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Orkan Szczedrzykowice |
2 - 1 |
KS Legnickie Pole |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Pauza: Leśnik Osiecznica, |
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Kuźnia Jawor |
4 - 0 |
Orkan Szczedrzykowice |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Orla Wąsosz |
0 - 1 |
Górnik Złotoryja |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
1 - 2 |
Sparta Rudna |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Gryf Gryfów Śląski |
2 - 4 |
Sparta Grębocice |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Stal Chocianów |
4 - 1 |
Odra Ścinawa |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Prochowiczanka Prochowice |
0 - 2 |
Chrobry II Głogów |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Mewa Kunice |
0 - 4 |
Karkonosze Jelenia Góra |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Konfeks Legnica |
1 - 3 |
Apis Jędrzychowice |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Leśnik Osiecznica |
4 - 2 |
Włókniarz Leśna |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Pauza: KS Legnickie Pole, |
Kolejka 18 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Apis Jędrzychowice |
1 - 0 |
Leśnik Osiecznica |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 - 1 |
Konfeks Legnica |
14 listopada 2020
14.11 - 15:00 |
Chrobry II Głogów |
3 - 3 |
Mewa Kunice |
15 listopada 2020
15.11 - 10:00 |
Odra Ścinawa |
2 - 0 |
Prochowiczanka Prochowice |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Sparta Grębocice |
1 - 1 |
Stal Chocianów |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Sparta Rudna |
3 - 1 |
Gryf Gryfów Śląski |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Górnik Złotoryja |
3 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Orkan Szczedrzykowice |
3 - 0 |
Orla Wąsosz |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 4 |
Kuźnia Jawor |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Pauza: Włókniarz Leśna, |
Kolejka 19 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Orla Wąsosz |
1 - 2 |
KS Legnickie Pole |
21 listopada 2020
21.11 - 13:30 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
3 - 1 |
Orkan Szczedrzykowice |
21 listopada 2020
21.11 - 13:30 |
Gryf Gryfów Śląski |
0 - 5 |
Górnik Złotoryja |
21 listopada 2020
21.11 - 13:30 |
Stal Chocianów |
1 - 1 |
Sparta Rudna |
21 listopada 2020
21.11 - 13:30 |
Prochowiczanka Prochowice |
1 - 1 |
Sparta Grębocice |
21 listopada 2020
21.11 - 13:30 |
Mewa Kunice |
3 - 2 |
Odra Ścinawa |
21 listopada 2020
21.11 - 13:30 |
Konfeks Legnica |
1 - 1 |
Chrobry II Głogów |
21 listopada 2020
21.11 - 13:30 |
Leśnik Osiecznica |
0 - 2 |
Karkonosze Jelenia Góra |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 |
Włókniarz Leśna |
0 - 3 |
Apis Jędrzychowice |
21 listopada 2020
21.11 - 13:30 |
Pauza: Kuźnia Jawor, |
Kolejka 20 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Włókniarz Leśna |
2 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Leśnik Osiecznica |
1 - 2 |
Chrobry II Głogów |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Konfeks Legnica |
1 - 1 |
Odra Ścinawa |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Mewa Kunice |
1 - 0 |
Sparta Grębocice |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
1 - 3 |
Sparta Rudna |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Stal Chocianów |
0 - 0 |
Górnik Złotoryja |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
0 - 1 |
Orkan Szczedrzykowice |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
1 - 2 |
KS Legnickie Pole |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
2 - 1 |
Orla Wąsosz |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Pauza: Apis Jędrzychowice, |
Kolejka 21 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Kuźnia Jawor |
1 - 0 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 1 |
Gryf Gryfów Śląski |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
0 - 2 |
Stal Chocianów |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 2 |
Prochowiczanka Prochowice |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Sparta Rudna |
2 - 2 |
Mewa Kunice |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Sparta Grębocice |
3 - 1 |
Konfeks Legnica |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Odra Ścinawa |
1 - 2 |
Leśnik Osiecznica |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Chrobry II Głogów |
0 - 0 |
Włókniarz Leśna |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
6 - 0 |
Apis Jędrzychowice |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Pauza: Orla Wąsosz, |
Kolejka 22 - 24. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Apis Jędrzychowice |
0 - 3 |
Chrobry II Głogów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:30 |
Włókniarz Leśna |
1 - 1 |
Odra Ścinawa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Leśnik Osiecznica |
1 - 0 |
Sparta Grębocice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Konfeks Legnica |
0 - 5 |
Sparta Rudna |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Mewa Kunice |
3 - 2 |
Górnik Złotoryja |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
2 - 1 |
Orkan Szczedrzykowice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Stal Chocianów |
5 - 1 |
KS Legnickie Pole |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
0 - 1 |
Kuźnia Jawor |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
1 - 3 |
Orla Wąsosz |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Pauza: Karkonosze Jelenia Góra, |
Kolejka 23 - 1. maja 2021 [szczegóły] | |
Orla Wąsosz |
4 - 1 |
Gryf Gryfów Śląski |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
2 - 1 |
Stal Chocianów |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
KS Legnickie Pole |
2 - 0 |
Prochowiczanka Prochowice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
1 - 2 |
Mewa Kunice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
0 - 0 |
Konfeks Legnica |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Sparta Rudna |
5 - 3 |
Leśnik Osiecznica |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
2 - 0 |
Włókniarz Leśna |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
1 - 2 |
Apis Jędrzychowice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
1 - 0 |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 maja 2021
1.05 - 16:30 |
Pauza: Lotnik Jeżów Sudecki, |
Kolejka 24 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Karkonosze Jelenia Góra |
2 - 0 |
Odra Ścinawa |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
4 - 2 |
Sparta Grębocice |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Włókniarz Leśna |
2 - 2 |
Sparta Rudna |
12 maja 2021
12.05 - 17:00 |
Leśnik Osiecznica |
3 - 1 |
Górnik Złotoryja |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Konfeks Legnica |
1 - 0 |
Orkan Szczedrzykowice |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Mewa Kunice |
5 - 0 |
KS Legnickie Pole |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
0 - 1 |
Kuźnia Jawor |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Stal Chocianów |
0 - 1 |
Orla Wąsosz |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
0 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Pauza: Chrobry II Głogów, |
Kolejka 25 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Lotnik Jeżów Sudecki |
1 - 1 |
Stal Chocianów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Orla Wąsosz |
3 - 4 |
Prochowiczanka Prochowice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
1 - 0 |
Mewa Kunice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 4 |
Konfeks Legnica |
8 maja 2021
8.05 - 15:30 |
Orkan Szczedrzykowice |
2 - 0 |
Leśnik Osiecznica |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 0 |
Włókniarz Leśna |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Sparta Rudna |
11 - 1 |
Apis Jędrzychowice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
0 - 5 |
Karkonosze Jelenia Góra |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
0 - 3 |
Chrobry II Głogów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Pauza: Gryf Gryfów Śląski, |
Kolejka 26 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Chrobry II Głogów |
2 - 0 |
Sparta Grębocice |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
4 - 1 |
Sparta Rudna |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
0 - 1 |
Górnik Złotoryja |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Włókniarz Leśna |
1 - 1 |
Orkan Szczedrzykowice |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Leśnik Osiecznica |
3 - 0 |
KS Legnickie Pole |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Konfeks Legnica |
1 - 2 |
Kuźnia Jawor |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Mewa Kunice |
1 - 3 |
Orla Wąsosz |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
4 - 0 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Stal Chocianów |
1 - 2 |
Gryf Gryfów Śląski |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Pauza: Odra Ścinawa, |
Kolejka 27 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Gryf Gryfów Śląski |
2 - 2 |
Prochowiczanka Prochowice |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
0 - 3 |
Mewa Kunice |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Orla Wąsosz |
3 - 3 |
Konfeks Legnica |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
0 - 3 |
Leśnik Osiecznica |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
2 - 3 |
Włókniarz Leśna |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
0 - 2 |
Apis Jędrzychowice |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 3 |
Karkonosze Jelenia Góra |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Sparta Rudna |
2 - 1 |
Chrobry II Głogów |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
6 - 1 |
Odra Ścinawa |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Pauza: Stal Chocianów, |
Kolejka 28 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Odra Ścinawa |
2 - 1 |
Sparta Rudna |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
2 - 0 |
Górnik Złotoryja |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
6 - 0 |
Orkan Szczedrzykowice |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
3 - 0 |
KS Legnickie Pole |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Włókniarz Leśna |
2 - 0 |
Kuźnia Jawor |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Leśnik Osiecznica |
4 - 3 |
Orla Wąsosz |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Konfeks Legnica |
5 - 2 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Mewa Kunice |
3 - 0 |
Gryf Gryfów Śląski |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
1 - 1 |
Stal Chocianów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: Sparta Grębocice, |
Kolejka 29 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Stal Chocianów |
3 - 2 |
Mewa Kunice |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
3 - 2 |
Konfeks Legnica |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
3 - 0 |
Leśnik Osiecznica |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Orla Wąsosz |
4 - 3 |
Włókniarz Leśna |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Kuźnia Jawor |
1 - 2 |
Apis Jędrzychowice |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 4 |
Karkonosze Jelenia Góra |
29 maja 2021
29.05 - 18:30 |
Orkan Szczedrzykowice |
0 - 0 |
Chrobry II Głogów |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 0 |
Odra Ścinawa |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Sparta Rudna |
1 - 2 |
Sparta Grębocice |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Pauza: Prochowiczanka Prochowice, |
Kolejka 30 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Sparta Grębocice |
2 - 1 |
Górnik Złotoryja |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
2 - 2 |
Orkan Szczedrzykowice |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
8 - 0 |
KS Legnickie Pole |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
2 - 0 |
Kuźnia Jawor |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Apis Jędrzychowice |
7 - 2 |
Orla Wąsosz |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Włókniarz Leśna |
3 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Leśnik Osiecznica |
1 - 1 |
Gryf Gryfów Śląski |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Konfeks Legnica |
4 - 1 |
Stal Chocianów |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Mewa Kunice |
2 - 3 |
Prochowiczanka Prochowice |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Pauza: Sparta Rudna, |
Kolejka 31 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Prochowiczanka Prochowice |
2 - 5 |
Konfeks Legnica |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Stal Chocianów |
4 - 2 |
Leśnik Osiecznica |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
1 - 0 |
Włókniarz Leśna |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
4 - 5 |
Apis Jędrzychowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Orla Wąsosz |
2 - 3 |
Karkonosze Jelenia Góra |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Kuźnia Jawor |
1 - 0 |
Chrobry II Głogów |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
1 - 3 |
Odra Ścinawa |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
2 - 2 |
Sparta Grębocice |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 2 |
Sparta Rudna |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Pauza: Mewa Kunice, |
Kolejka 32 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Sparta Rudna |
4 - 1 |
Orkan Szczedrzykowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Sparta Grębocice |
7 - 1 |
KS Legnickie Pole |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
5 - 4 |
Kuźnia Jawor |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
0 - 0 |
Orla Wąsosz |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
3 - 0 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
7 - 1 |
Gryf Gryfów Śląski |
12 czerwca 2021
12.06 - 10:00 |
Włókniarz Leśna |
0 - 0 |
Stal Chocianów |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Leśnik Osiecznica |
4 - 1 |
Prochowiczanka Prochowice |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Konfeks Legnica |
3 - 2 |
Mewa Kunice |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: Górnik Złotoryja, |
Kolejka 33 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Mewa Kunice |
2 - 0 |
Leśnik Osiecznica |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
3 - 0 |
Włókniarz Leśna |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Stal Chocianów |
1 - 0 |
Apis Jędrzychowice |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
0 - 4 |
Karkonosze Jelenia Góra |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
1 - 4 |
Chrobry II Głogów |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Orla Wąsosz |
1 - 1 |
Odra Ścinawa |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
2 - 3 |
Sparta Grębocice |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 3 |
Sparta Rudna |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
1 - 2 |
Górnik Złotoryja |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Pauza: Konfeks Legnica, |
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Górnik Złotoryja |
3 - 0 |
KS Legnickie Pole |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Sparta Rudna |
5 - 2 |
Kuźnia Jawor |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
1 - 1 |
Orla Wąsosz |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
8 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
9 - 0 |
Gryf Gryfów Śląski |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 - 1 |
Stal Chocianów |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
3 - 4 |
Prochowiczanka Prochowice |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Włókniarz Leśna |
4 - 5 |
Mewa Kunice |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Leśnik Osiecznica |
3 - 1 |
Konfeks Legnica |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Pauza: Orkan Szczedrzykowice, |
Kolejka 35 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Konfeks Legnica |
6 - 3 |
Włókniarz Leśna |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Mewa Kunice |
2 - 2 |
Apis Jędrzychowice |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
0 - 2 |
Karkonosze Jelenia Góra |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Stal Chocianów |
0 - 5 |
Chrobry II Głogów |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
2 - 5 |
Odra Ścinawa |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
2 - 6 |
Sparta Grębocice |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Orla Wąsosz |
4 - 8 |
Sparta Rudna |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
1 - 1 |
Górnik Złotoryja |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
1 - 4 |
Orkan Szczedrzykowice |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Pauza: Leśnik Osiecznica, . |
|