Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Kuźnia Jawor |
5 - 1 |
Prochowiczanka Prochowice |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Stal Chocianów |
2 - 4 |
Granit Roztoka |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Leśnik Osiecznica |
1 - 0 |
Sparta Grębocice |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
3 - 3 |
Sparta Rudna |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
Iskra Księginice |
1 - 1 |
Pogoń Świerzawa |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
4 - 0 |
Apis Jędrzychowice |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
Odra Ścinawa |
0 - 2 |
Łużyce Lubań |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Kaczawa Bieniowice |
1 - 5 |
Mewa Kunice |
15 sierpnia 2021
15.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Mewa Kunice |
0 - 2 |
Górnik Złotoryja |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Łużyce Lubań |
0 - 0 |
Stal Chocianów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Iskra Księginice |
1 - 3 |
Odra Ścinawa |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
1 - 2 |
Leśnik Osiecznica |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Pogoń Świerzawa |
3 - 2 |
Sparta Grębocice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Granit Roztoka |
7 - 3 |
Kaczawa Bieniowice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
3 - 1 |
Kuźnia Jawor |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Sparta Rudna |
2 - 0 |
Chrobry II Głogów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 18:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Górnik Złotoryja |
0 - 0 |
Granit Roztoka |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
2 - 0 |
Pogoń Świerzawa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
4 - 3 |
Prochowiczanka Prochowice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Stal Chocianów |
2 - 3 |
Iskra Księginice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kaczawa Bieniowice |
1 - 2 |
Łużyce Lubań |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
0 - 1 |
Mewa Kunice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Leśnik Osiecznica |
1 - 7 |
Apis Jędrzychowice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
6 - 1 |
Sparta Rudna |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Odra Ścinawa |
3 - 0 |
Stal Chocianów |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
1 - 0 |
Sparta Grębocice |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Sparta Rudna |
7 - 3 |
Leśnik Osiecznica |
5 września 2021
5.09 - 18:00 |
Granit Roztoka |
1 - 1 |
Chrobry II Głogów |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Iskra Księginice |
0 - 3 |
Kaczawa Bieniowice |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Pogoń Świerzawa |
1 - 1 |
Prochowiczanka Prochowice |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Łużyce Lubań |
3 - 1 |
Górnik Złotoryja |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Mewa Kunice |
1 - 0 |
Kuźnia Jawor |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Sparta Grębocice |
4 - 4 |
Sparta Rudna |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
2 - 3 |
Apis Jędrzychowice |
11 września 2021
11.09 - 12:00 |
Leśnik Osiecznica |
1 - 3 |
Mewa Kunice |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Chrobry II Głogów |
4 - 1 |
Łużyce Lubań |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Górnik Złotoryja |
6 - 1 |
Iskra Księginice |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Kaczawa Bieniowice |
1 - 2 |
Odra Ścinawa |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Stal Chocianów |
2 - 1 |
Pogoń Świerzawa |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Kuźnia Jawor |
0 - 1 |
Granit Roztoka |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Świerzawa |
2 - 3 |
Apis Jędrzychowice |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Chrobry II Głogów |
6 - 0 |
Iskra Księginice |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Łużyce Lubań |
2 - 2 |
Kuźnia Jawor |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Granit Roztoka |
2 - 4 |
Leśnik Osiecznica |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Mewa Kunice |
1 - 1 |
Sparta Grębocice |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Sparta Rudna |
3 - 4 |
Prochowiczanka Prochowice |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Odra Ścinawa |
0 - 5 |
Górnik Złotoryja |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Stal Chocianów |
1 - 4 |
Kaczawa Bieniowice |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Kaczawa Bieniowice |
2 - 1 |
Pogoń Świerzawa |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Sparta Grębocice |
1 - 2 |
Granit Roztoka |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Górnik Złotoryja |
2 - 0 |
Stal Chocianów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Chrobry II Głogów |
3 - 2 |
Odra Ścinawa |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Kuźnia Jawor |
5 - 4 |
Iskra Księginice |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Leśnik Osiecznica |
2 - 2 |
Łużyce Lubań |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
4 - 1 |
Mewa Kunice |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Apis Jędrzychowice |
2 - 0 |
Sparta Rudna |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Odra Ścinawa |
3 - 1 |
Kuźnia Jawor |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Łużyce Lubań |
3 - 1 |
Sparta Grębocice |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Iskra Księginice |
3 - 0 |
Leśnik Osiecznica |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Pogoń Świerzawa |
2 - 2 |
Sparta Rudna |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Mewa Kunice |
1 - 0 |
Apis Jędrzychowice |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Granit Roztoka |
3 - 2 |
Prochowiczanka Prochowice |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Kaczawa Bieniowice |
1 - 2 |
Górnik Złotoryja |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Stal Chocianów |
0 - 2 |
Chrobry II Głogów |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Kuźnia Jawor |
1 - 2 |
Stal Chocianów |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Leśnik Osiecznica |
1 - 1 |
Odra Ścinawa |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Sparta Rudna |
7 - 4 |
Mewa Kunice |
9 października 2021
9.10 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
0 - 0 |
Granit Roztoka |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
0 - 4 |
Łużyce Lubań |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Sparta Grębocice |
5 - 3 |
Iskra Księginice |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Chrobry II Głogów |
17 - 2 |
Kaczawa Bieniowice |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Górnik Złotoryja |
3 - 0 |
Pogoń Świerzawa |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Stal Chocianów |
1 - 1 |
Leśnik Osiecznica |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Kaczawa Bieniowice |
1 - 3 |
Kuźnia Jawor |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Iskra Księginice |
1 - 2 |
Prochowiczanka Prochowice |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Łużyce Lubań |
2 - 0 |
Apis Jędrzychowice |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Granit Roztoka |
3 - 2 |
Sparta Rudna |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Pogoń Świerzawa |
0 - 2 |
Mewa Kunice |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Odra Ścinawa |
11 - 2 |
Sparta Grębocice |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 4 |
Chrobry II Głogów |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Sparta Grębocice |
6 - 2 |
Stal Chocianów |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Apis Jędrzychowice |
1 - 2 |
Iskra Księginice |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Sparta Rudna |
2 - 1 |
Łużyce Lubań |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Chrobry II Głogów |
0 - 2 |
Pogoń Świerzawa |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Mewa Kunice |
2 - 1 |
Granit Roztoka |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Kuźnia Jawor |
3 - 1 |
Górnik Złotoryja |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Leśnik Osiecznica |
4 - 1 |
Kaczawa Bieniowice |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
4 - 2 |
Odra Ścinawa |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Łużyce Lubań |
0 - 2 |
Mewa Kunice |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Iskra Księginice |
3 - 4 |
Sparta Rudna |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Odra Ścinawa |
1 - 1 |
Apis Jędrzychowice |
31 października 2021
31.10 - 15:00 |
Kaczawa Bieniowice |
0 - 2 |
Sparta Grębocice |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 1 |
Leśnik Osiecznica |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Stal Chocianów |
0 - 7 |
Prochowiczanka Prochowice |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Pogoń Świerzawa |
0 - 3 |
Granit Roztoka |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Chrobry II Głogów |
2 - 0 |
Kuźnia Jawor |
30 października 2021
30.10 - 16:00 |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Sparta Grębocice |
2 - 2 |
Górnik Złotoryja |
7 listopada 2021
7.11 - 14:30 |
Leśnik Osiecznica |
0 - 5 |
Chrobry II Głogów |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Granit Roztoka |
1 - 1 |
Łużyce Lubań |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Kuźnia Jawor |
2 - 0 |
Pogoń Świerzawa |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Mewa Kunice |
5 - 3 |
Iskra Księginice |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Sparta Rudna |
4 - 2 |
Odra Ścinawa |
6 listopada 2021
6.11 - 16:00 |
Apis Jędrzychowice |
4 - 1 |
Stal Chocianów |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
6 - 0 |
Kaczawa Bieniowice |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 11. listopada 2021 [szczegóły] | |
Iskra Księginice |
1 - 2 |
Granit Roztoka |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Kaczawa Bieniowice |
0 - 3 |
Apis Jędrzychowice |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Odra Ścinawa |
4 - 1 |
Mewa Kunice |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Chrobry II Głogów |
4 - 1 |
Sparta Grębocice |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Stal Chocianów |
0 - 4 |
Sparta Rudna |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Kuźnia Jawor |
2 - 1 |
Leśnik Osiecznica |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Górnik Złotoryja |
1 - 2 |
Prochowiczanka Prochowice |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Pogoń Świerzawa |
1 - 2 |
Łużyce Lubań |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Sparta Grębocice |
3 - 2 |
Kuźnia Jawor |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Leśnik Osiecznica |
3 - 3 |
Pogoń Świerzawa |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Łużyce Lubań |
2 - 1 |
Iskra Księginice |
13 listopada 2021
13.11 - 12:00 |
Granit Roztoka |
2 - 1 |
Odra Ścinawa |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Mewa Kunice |
4 - 2 |
Stal Chocianów |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Sparta Rudna |
1 - 2 |
Kaczawa Bieniowice |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Prochowiczanka Prochowice |
3 - 0 |
Chrobry II Głogów |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
vo, na boisku 2-1 |
Apis Jędrzychowice |
0 - 1 |
Górnik Złotoryja |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Prochowiczanka Prochowice |
1 - 1 |
Kuźnia Jawor |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Granit Roztoka |
4 - 2 |
Stal Chocianów |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Sparta Grębocice |
4 - 3 |
Leśnik Osiecznica |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
Sparta Rudna |
2 - 3 |
Górnik Złotoryja |
21 listopada 2021
21.11 - 14:00 |
Pogoń Świerzawa |
1 - 1 |
Iskra Księginice |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Apis Jędrzychowice |
1 - 5 |
Chrobry II Głogów |
21 listopada 2021
21.11 - 11:00 |
Łużyce Lubań |
3 - 2 |
Odra Ścinawa |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Mewa Kunice |
2 - 1 |
Kaczawa Bieniowice |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Górnik Złotoryja |
1 - 2 |
Mewa Kunice |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Stal Chocianów |
1 - 2 |
Łużyce Lubań |
13 marca 2022
13.03 - 11:00 |
Odra Ścinawa |
1 - 1 |
Iskra Księginice |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Leśnik Osiecznica |
1 - 6 |
Prochowiczanka Prochowice |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Sparta Grębocice |
2 - 2 |
Pogoń Świerzawa |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Kaczawa Bieniowice |
0 - 3 |
Granit Roztoka |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Kuźnia Jawor |
2 - 3 |
Apis Jędrzychowice |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Chrobry II Głogów |
2 - 1 |
Sparta Rudna |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Granit Roztoka |
0 - 2 |
Górnik Złotoryja |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Pogoń Świerzawa |
2 - 3 |
Odra Ścinawa |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
3 - 2 |
Sparta Grębocice |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Iskra Księginice |
0 - 1 |
Stal Chocianów |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Łużyce Lubań |
5 - 3 |
Kaczawa Bieniowice |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Mewa Kunice |
1 - 3 |
Chrobry II Głogów |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Apis Jędrzychowice |
1 - 0 |
Leśnik Osiecznica |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Sparta Rudna |
3 - 3 |
Kuźnia Jawor |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Stal Chocianów |
1 - 1 |
Odra Ścinawa |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Sparta Grębocice |
0 - 2 |
Apis Jędrzychowice |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Leśnik Osiecznica |
1 - 3 |
Sparta Rudna |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Chrobry II Głogów |
1 - 0 |
Granit Roztoka |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Kaczawa Bieniowice |
4 - 1 |
Iskra Księginice |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
2 - 1 |
Pogoń Świerzawa |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Górnik Złotoryja |
2 - 5 |
Łużyce Lubań |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Kuźnia Jawor |
3 - 1 |
Mewa Kunice |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Kolejka 20 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Sparta Rudna |
1 - 1 |
Sparta Grębocice |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Apis Jędrzychowice |
3 - 0 |
Prochowiczanka Prochowice |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Mewa Kunice |
4 - 2 |
Leśnik Osiecznica |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Łużyce Lubań |
1 - 0 |
Chrobry II Głogów |
2 kwietnia 2022
2.04 - 11:00 |
Iskra Księginice |
1 - 1 |
Górnik Złotoryja |
3 kwietnia 2022
3.04 - 16:00 |
Odra Ścinawa |
1 - 1 |
Kaczawa Bieniowice |
3 kwietnia 2022
3.04 - 16:00 |
Pogoń Świerzawa |
1 - 2 |
Stal Chocianów |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Granit Roztoka |
2 - 2 |
Kuźnia Jawor |
3 kwietnia 2022
3.04 - 17:00 |
Kolejka 21 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Apis Jędrzychowice |
4 - 2 |
Pogoń Świerzawa |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Iskra Księginice |
0 - 5 |
Chrobry II Głogów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
1 - 6 |
Łużyce Lubań |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Leśnik Osiecznica |
2 - 1 |
Granit Roztoka |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Sparta Grębocice |
2 - 2 |
Mewa Kunice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
0 - 3 |
Sparta Rudna |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Górnik Złotoryja |
2 - 2 |
Odra Ścinawa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Kaczawa Bieniowice |
2 - 3 |
Stal Chocianów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Świerzawa |
4 - 0 |
Kaczawa Bieniowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Granit Roztoka |
3 - 3 |
Sparta Grębocice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Stal Chocianów |
3 - 1 |
Górnik Złotoryja |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Odra Ścinawa |
0 - 8 |
Chrobry II Głogów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Iskra Księginice |
1 - 2 |
Kuźnia Jawor |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Łużyce Lubań |
3 - 1 |
Leśnik Osiecznica |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Mewa Kunice |
3 - 1 |
Prochowiczanka Prochowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Sparta Rudna |
2 - 3 |
Apis Jędrzychowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Kolejka 23 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Kuźnia Jawor |
4 - 3 |
Odra Ścinawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Sparta Grębocice |
3 - 2 |
Łużyce Lubań |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Leśnik Osiecznica |
2 - 2 |
Iskra Księginice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Sparta Rudna |
5 - 2 |
Pogoń Świerzawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
2 - 2 |
Mewa Kunice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
0 - 1 |
Granit Roztoka |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Górnik Złotoryja |
3 - 2 |
Kaczawa Bieniowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Chrobry II Głogów |
4 - 0 |
Stal Chocianów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Kolejka 24 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Stal Chocianów |
0 - 3 |
Kuźnia Jawor |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Odra Ścinawa |
3 - 0 |
Leśnik Osiecznica |
1 maja 2022
1.05 - 16:00 |
Mewa Kunice |
2 - 1 |
Sparta Rudna |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Granit Roztoka |
0 - 2 |
Apis Jędrzychowice |
29 kwietnia 2022
29.04 - 18:00 |
Łużyce Lubań |
2 - 3 |
Prochowiczanka Prochowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Iskra Księginice |
1 - 4 |
Sparta Grębocice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Kaczawa Bieniowice |
0 - 4 |
Chrobry II Głogów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Pogoń Świerzawa |
0 - 3 |
Górnik Złotoryja |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Kolejka 25 - 3. maja 2022 [szczegóły] | |
Leśnik Osiecznica |
2 - 1 |
Stal Chocianów |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
4 - 4 |
Kaczawa Bieniowice |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
2 - 1 |
Iskra Księginice |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
3 - 1 |
Łużyce Lubań |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Sparta Rudna |
0 - 3 |
Granit Roztoka |
3 maja 2022
3.05 - 18:00 |
vo, na boisku 10-1 |
Mewa Kunice |
4 - 0 |
Pogoń Świerzawa |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Sparta Grębocice |
1 - 3 |
Odra Ścinawa |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
1 - 1 |
Górnik Złotoryja |
3 maja 2022
3.05 - 14:30 |
Kolejka 26 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Stal Chocianów |
0 - 0 |
Sparta Grębocice |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Iskra Księginice |
1 - 3 |
Apis Jędrzychowice |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Łużyce Lubań |
5 - 4 |
Sparta Rudna |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Pogoń Świerzawa |
0 - 1 |
Chrobry II Głogów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Granit Roztoka |
4 - 0 |
Mewa Kunice |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 0 |
Kuźnia Jawor |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Kaczawa Bieniowice |
1 - 2 |
Leśnik Osiecznica |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
1 - 2 |
Prochowiczanka Prochowice |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Mewa Kunice |
5 - 3 |
Łużyce Lubań |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Sparta Rudna |
3 - 5 |
Iskra Księginice |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
7 - 0 |
Odra Ścinawa |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Sparta Grębocice |
5 - 1 |
Kaczawa Bieniowice |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Leśnik Osiecznica |
2 - 0 |
Górnik Złotoryja |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
1 - 2 |
Stal Chocianów |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Granit Roztoka |
1 - 0 |
Pogoń Świerzawa |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
2 - 2 |
Chrobry II Głogów |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Górnik Złotoryja |
0 - 2 |
Sparta Grębocice |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Chrobry II Głogów |
7 - 1 |
Leśnik Osiecznica |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Łużyce Lubań |
4 - 2 |
Granit Roztoka |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Pogoń Świerzawa |
1 - 5 |
Kuźnia Jawor |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Iskra Księginice |
3 - 4 |
Mewa Kunice |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
5 - 4 |
Sparta Rudna |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Stal Chocianów |
0 - 2 |
Apis Jędrzychowice |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Kaczawa Bieniowice |
1 - 1 |
Prochowiczanka Prochowice |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Kolejka 29 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Granit Roztoka |
5 - 2 |
Iskra Księginice |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Apis Jędrzychowice |
5 - 0 |
Kaczawa Bieniowice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Mewa Kunice |
5 - 2 |
Odra Ścinawa |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
0 - 1 |
Chrobry II Głogów |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Sparta Rudna |
9 - 0 |
Stal Chocianów |
29 maja 2022
29.05 - 14:30 |
Leśnik Osiecznica |
4 - 6 |
Kuźnia Jawor |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
0 - 5 |
Górnik Złotoryja |
26 maja 2022
26.05 - 18:00 |
Łużyce Lubań |
2 - 0 |
Pogoń Świerzawa |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Kuźnia Jawor |
1 - 5 |
Sparta Grębocice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Pogoń Świerzawa |
3 - 2 |
Leśnik Osiecznica |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Iskra Księginice |
3 - 7 |
Łużyce Lubań |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
2 - 2 |
Granit Roztoka |
3 czerwca 2022
3.06 - 18:00 |
Stal Chocianów |
3 - 5 |
Mewa Kunice |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Kaczawa Bieniowice |
3 - 5 |
Sparta Rudna |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
3 - 1 |
Prochowiczanka Prochowice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
0 - 4 |
Apis Jędrzychowice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
|