IV liga - dolnośląska (zachód) - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chrobry II Głogów 27 60 19 3 5 88 - 23
2. Apis Jędrzychowice 27 57 18 3 6 62 - 33
3. Mewa Kunice 27 54 17 3 7 61 - 49
4. Łużyce Lubań 27 52 16 4 7 65 - 46
5. Granit Roztoka 27 51 15 6 6 54 - 34
6. Prochowiczanka Prochowice 27 44 14 2 11 63 - 51
7. Górnik Złotoryja 27 43 12 7 8 51 - 40
8. Kuźnia Jawor 27 39 11 6 10 60 - 53
9. Odra Ścinawa 27 36 10 6 11 57 - 60
10. Sparta Rudna 27 35 10 5 12 74 - 69 2 2 0 2 0 5 - 5
11. Sparta Grębocice 27 35 9 8 10 61 - 65 2 2 0 2 0 5 - 5
12. Leśnik Osiecznica 27 30 8 6 13 43 - 68
13. Stal Chocianów 27 25 7 4 16 31 - 67
14. Kaczawa Bieniowice 27 17 5 2 20 41 - 93 2 6 2 0 0 7 - 1
15. Iskra Księginice 27 17 4 5 18 42 - 76 2 0 0 0 2 1 - 7
16. Pogoń Świerzawa 27 15 3 6 18 32 - 58


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 16

Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Kuźnia Jawor 5 - 1 Prochowiczanka Prochowice 14 sierpnia 2021 - 17:00
Stal Chocianów 2 - 4 Granit Roztoka 14 sierpnia 2021 - 17:00
Leśnik Osiecznica 1 - 0 Sparta Grębocice 14 sierpnia 2021 - 17:00
Górnik Złotoryja 3 - 3 Sparta Rudna 14 sierpnia 2021 - 15:00
Iskra Księginice 1 - 1 Pogoń Świerzawa 14 sierpnia 2021 - 17:00
Chrobry II Głogów 4 - 0 Apis Jędrzychowice 14 sierpnia 2021 - 15:00
Odra Ścinawa 0 - 2 Łużyce Lubań 15 sierpnia 2021 - 17:00
Kaczawa Bieniowice 1 - 5 Mewa Kunice 15 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Mewa Kunice 0 - 2 Górnik Złotoryja 21 sierpnia 2021 - 17:00
Łużyce Lubań 0 - 0 Stal Chocianów 21 sierpnia 2021 - 17:00
Iskra Księginice 1 - 3 Odra Ścinawa 21 sierpnia 2021 - 17:00
Prochowiczanka Prochowice 1 - 2 Leśnik Osiecznica 21 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Świerzawa 3 - 2 Sparta Grębocice 21 sierpnia 2021 - 17:00
Granit Roztoka 7 - 3 Kaczawa Bieniowice 21 sierpnia 2021 - 17:00
Apis Jędrzychowice 3 - 1 Kuźnia Jawor 22 sierpnia 2021 - 11:00
Sparta Rudna 2 - 0 Chrobry II Głogów 22 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Górnik Złotoryja 0 - 0 Granit Roztoka 28 sierpnia 2021 - 17:00
Odra Ścinawa 2 - 0 Pogoń Świerzawa 29 sierpnia 2021 - 17:00
Sparta Grębocice 4 - 3 Prochowiczanka Prochowice 28 sierpnia 2021 - 17:00
Stal Chocianów 2 - 3 Iskra Księginice 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kaczawa Bieniowice 1 - 2 Łużyce Lubań 28 sierpnia 2021 - 17:00
Chrobry II Głogów 0 - 1 Mewa Kunice 28 sierpnia 2021 - 15:00
Leśnik Osiecznica 1 - 7 Apis Jędrzychowice 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kuźnia Jawor 6 - 1 Sparta Rudna 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Odra Ścinawa 3 - 0 Stal Chocianów 4 września 2021 - 17:00
Apis Jędrzychowice 1 - 0 Sparta Grębocice 5 września 2021 - 11:00
Sparta Rudna 7 - 3 Leśnik Osiecznica 5 września 2021 - 18:00
Granit Roztoka 1 - 1 Chrobry II Głogów 4 września 2021 - 11:00
Iskra Księginice 0 - 3 Kaczawa Bieniowice 4 września 2021 - 17:00
Pogoń Świerzawa 1 - 1 Prochowiczanka Prochowice 4 września 2021 - 17:00
Łużyce Lubań 3 - 1 Górnik Złotoryja 4 września 2021 - 17:00
Mewa Kunice 1 - 0 Kuźnia Jawor 4 września 2021 - 17:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Sparta Grębocice 4 - 4 Sparta Rudna 12 września 2021 - 16:00
Prochowiczanka Prochowice 2 - 3 Apis Jędrzychowice 11 września 2021 - 12:00
Leśnik Osiecznica 1 - 3 Mewa Kunice 11 września 2021 - 16:00
Chrobry II Głogów 4 - 1 Łużyce Lubań 12 września 2021 - 11:00
Górnik Złotoryja 6 - 1 Iskra Księginice 11 września 2021 - 16:00
Kaczawa Bieniowice 1 - 2 Odra Ścinawa 11 września 2021 - 16:00
Stal Chocianów 2 - 1 Pogoń Świerzawa 11 września 2021 - 16:00
Kuźnia Jawor 0 - 1 Granit Roztoka 11 września 2021 - 16:00
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Pogoń Świerzawa 2 - 3 Apis Jędrzychowice 18 września 2021 - 15:00
Chrobry II Głogów 6 - 0 Iskra Księginice 18 września 2021 - 17:00
Łużyce Lubań 2 - 2 Kuźnia Jawor 18 września 2021 - 16:00
Granit Roztoka 2 - 4 Leśnik Osiecznica 18 września 2021 - 16:00
Mewa Kunice 1 - 1 Sparta Grębocice 18 września 2021 - 16:00
Sparta Rudna 3 - 4 Prochowiczanka Prochowice 18 września 2021 - 15:00
Odra Ścinawa 0 - 5 Górnik Złotoryja 19 września 2021 - 16:00
Stal Chocianów 1 - 4 Kaczawa Bieniowice 18 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Kaczawa Bieniowice 2 - 1 Pogoń Świerzawa 25 września 2021 - 16:00
Sparta Grębocice 1 - 2 Granit Roztoka 25 września 2021 - 16:00
Górnik Złotoryja 2 - 0 Stal Chocianów 25 września 2021 - 16:00
Chrobry II Głogów 3 - 2 Odra Ścinawa 26 września 2021 - 13:00
Kuźnia Jawor 5 - 4 Iskra Księginice 25 września 2021 - 16:00
Leśnik Osiecznica 2 - 2 Łużyce Lubań 25 września 2021 - 16:00
Prochowiczanka Prochowice 4 - 1 Mewa Kunice 25 września 2021 - 16:00
Apis Jędrzychowice 2 - 0 Sparta Rudna 26 września 2021 - 11:00
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Odra Ścinawa 3 - 1 Kuźnia Jawor 3 października 2021 - 16:00
Łużyce Lubań 3 - 1 Sparta Grębocice 2 października 2021 - 16:00
Iskra Księginice 3 - 0 Leśnik Osiecznica 2 października 2021 - 16:00
Pogoń Świerzawa 2 - 2 Sparta Rudna 2 października 2021 - 16:00
Mewa Kunice 1 - 0 Apis Jędrzychowice 2 października 2021 - 16:00
Granit Roztoka 3 - 2 Prochowiczanka Prochowice 2 października 2021 - 16:00
Kaczawa Bieniowice 1 - 2 Górnik Złotoryja 2 października 2021 - 16:00
Stal Chocianów 0 - 2 Chrobry II Głogów 3 października 2021 - 11:00
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Kuźnia Jawor 1 - 2 Stal Chocianów 9 października 2021 - 15:00
Leśnik Osiecznica 1 - 1 Odra Ścinawa 9 października 2021 - 15:00
Sparta Rudna 7 - 4 Mewa Kunice 9 października 2021 - 17:00
Apis Jędrzychowice 0 - 0 Granit Roztoka 10 października 2021 - 11:00
Prochowiczanka Prochowice 0 - 4 Łużyce Lubań 9 października 2021 - 15:00
Sparta Grębocice 5 - 3 Iskra Księginice 9 października 2021 - 16:00
Chrobry II Głogów 17 - 2 Kaczawa Bieniowice 10 października 2021 - 11:00
Górnik Złotoryja 3 - 0 Pogoń Świerzawa 9 października 2021 - 15:00
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Stal Chocianów 1 - 1 Leśnik Osiecznica 16 października 2021 - 15:00
Kaczawa Bieniowice 1 - 3 Kuźnia Jawor 16 października 2021 - 15:00
Iskra Księginice 1 - 2 Prochowiczanka Prochowice 17 października 2021 - 14:00
Łużyce Lubań 2 - 0 Apis Jędrzychowice 16 października 2021 - 15:00
Granit Roztoka 3 - 2 Sparta Rudna 16 października 2021 - 15:00
Pogoń Świerzawa 0 - 2 Mewa Kunice 16 października 2021 - 15:00
Odra Ścinawa 11 - 2 Sparta Grębocice 17 października 2021 - 15:00
Górnik Złotoryja 1 - 4 Chrobry II Głogów 16 października 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Sparta Grębocice 6 - 2 Stal Chocianów 23 października 2021 - 15:00
Apis Jędrzychowice 1 - 2 Iskra Księginice 24 października 2021 - 11:00
Sparta Rudna 2 - 1 Łużyce Lubań 24 października 2021 - 14:00
Chrobry II Głogów 0 - 2 Pogoń Świerzawa 24 października 2021 - 11:00
Mewa Kunice 2 - 1 Granit Roztoka 24 października 2021 - 15:00
Kuźnia Jawor 3 - 1 Górnik Złotoryja 23 października 2021 - 15:00
Leśnik Osiecznica 4 - 1 Kaczawa Bieniowice 23 października 2021 - 15:00
Prochowiczanka Prochowice 4 - 2 Odra Ścinawa 24 października 2021 - 15:00
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Łużyce Lubań 0 - 2 Mewa Kunice 30 października 2021 - 15:00
Iskra Księginice 3 - 4 Sparta Rudna 30 października 2021 - 15:00
Odra Ścinawa 1 - 1 Apis Jędrzychowice 31 października 2021 - 15:00
Kaczawa Bieniowice 0 - 2 Sparta Grębocice 30 października 2021 - 15:00
Górnik Złotoryja 1 - 1 Leśnik Osiecznica 30 października 2021 - 15:00
Stal Chocianów 0 - 7 Prochowiczanka Prochowice 31 października 2021 - 11:00
Pogoń Świerzawa 0 - 3 Granit Roztoka 30 października 2021 - 15:00
Chrobry II Głogów 2 - 0 Kuźnia Jawor 30 października 2021 - 16:00
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Sparta Grębocice 2 - 2 Górnik Złotoryja 7 listopada 2021 - 14:30
Leśnik Osiecznica 0 - 5 Chrobry II Głogów 6 listopada 2021 - 13:30
Granit Roztoka 1 - 1 Łużyce Lubań 6 listopada 2021 - 13:30
Kuźnia Jawor 2 - 0 Pogoń Świerzawa 7 listopada 2021 - 11:00
Mewa Kunice 5 - 3 Iskra Księginice 6 listopada 2021 - 13:30
Sparta Rudna 4 - 2 Odra Ścinawa 6 listopada 2021 - 16:00
Apis Jędrzychowice 4 - 1 Stal Chocianów 7 listopada 2021 - 11:00
Prochowiczanka Prochowice 6 - 0 Kaczawa Bieniowice 6 listopada 2021 - 13:30
Kolejka 14 - 11. listopada 2021 [szczegóły]  
Iskra Księginice 1 - 2 Granit Roztoka 11 listopada 2021 - 11:00
Kaczawa Bieniowice 0 - 3 Apis Jędrzychowice 11 listopada 2021 - 13:30
Odra Ścinawa 4 - 1 Mewa Kunice 11 listopada 2021 - 13:30
Chrobry II Głogów 4 - 1 Sparta Grębocice 11 listopada 2021 - 13:30
Stal Chocianów 0 - 4 Sparta Rudna 11 listopada 2021 - 14:00
Kuźnia Jawor 2 - 1 Leśnik Osiecznica 11 listopada 2021 - 13:30
Górnik Złotoryja 1 - 2 Prochowiczanka Prochowice 11 listopada 2021 - 14:00
Pogoń Świerzawa 1 - 2 Łużyce Lubań 11 listopada 2021 - 13:30
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Sparta Grębocice 3 - 2 Kuźnia Jawor 14 listopada 2021 - 13:30
Leśnik Osiecznica 3 - 3 Pogoń Świerzawa 14 listopada 2021 - 13:30
Łużyce Lubań 2 - 1 Iskra Księginice 13 listopada 2021 - 12:00
Granit Roztoka 2 - 1 Odra Ścinawa 14 listopada 2021 - 13:30
Mewa Kunice 4 - 2 Stal Chocianów 14 listopada 2021 - 14:00
Sparta Rudna 1 - 2 Kaczawa Bieniowice 14 listopada 2021 - 13:30
Prochowiczanka Prochowice 3 - 0 Chrobry II Głogów 14 listopada 2021 - 13:30
vo, na boisku 2-1
Apis Jędrzychowice 0 - 1 Górnik Złotoryja 14 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Prochowiczanka Prochowice 1 - 1 Kuźnia Jawor 20 listopada 2021 - 13:00
Granit Roztoka 4 - 2 Stal Chocianów 20 listopada 2021 - 13:00
Sparta Grębocice 4 - 3 Leśnik Osiecznica 21 listopada 2021 - 13:00
Sparta Rudna 2 - 3 Górnik Złotoryja 21 listopada 2021 - 14:00
Pogoń Świerzawa 1 - 1 Iskra Księginice 20 listopada 2021 - 13:00
Apis Jędrzychowice 1 - 5 Chrobry II Głogów 21 listopada 2021 - 11:00
Łużyce Lubań 3 - 2 Odra Ścinawa 20 listopada 2021 - 13:00
Mewa Kunice 2 - 1 Kaczawa Bieniowice 20 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 17 - 12/13. marca 2022 [szczegóły]  
Górnik Złotoryja 1 - 2 Mewa Kunice 12 marca 2022 - 15:00
Stal Chocianów 1 - 2 Łużyce Lubań 13 marca 2022 - 11:00
Odra Ścinawa 1 - 1 Iskra Księginice 13 marca 2022 - 15:00
Leśnik Osiecznica 1 - 6 Prochowiczanka Prochowice 12 marca 2022 - 15:00
Sparta Grębocice 2 - 2 Pogoń Świerzawa 13 marca 2022 - 15:00
Kaczawa Bieniowice 0 - 3 Granit Roztoka 12 marca 2022 - 15:00
Kuźnia Jawor 2 - 3 Apis Jędrzychowice 12 marca 2022 - 15:00
Chrobry II Głogów 2 - 1 Sparta Rudna 12 marca 2022 - 15:00
Kolejka 18 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
Granit Roztoka 0 - 2 Górnik Złotoryja 19 marca 2022 - 15:00
Pogoń Świerzawa 2 - 3 Odra Ścinawa 19 marca 2022 - 15:00
Prochowiczanka Prochowice 3 - 2 Sparta Grębocice 19 marca 2022 - 15:00
Iskra Księginice 0 - 1 Stal Chocianów 20 marca 2022 - 15:00
Łużyce Lubań 5 - 3 Kaczawa Bieniowice 19 marca 2022 - 15:00
Mewa Kunice 1 - 3 Chrobry II Głogów 19 marca 2022 - 15:00
Apis Jędrzychowice 1 - 0 Leśnik Osiecznica 20 marca 2022 - 11:00
Sparta Rudna 3 - 3 Kuźnia Jawor 20 marca 2022 - 15:00
Kolejka 19 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
Stal Chocianów 1 - 1 Odra Ścinawa 27 marca 2022 - 13:00
Sparta Grębocice 0 - 2 Apis Jędrzychowice 27 marca 2022 - 16:00
Leśnik Osiecznica 1 - 3 Sparta Rudna 26 marca 2022 - 15:00
Chrobry II Głogów 1 - 0 Granit Roztoka 26 marca 2022 - 15:00
Kaczawa Bieniowice 4 - 1 Iskra Księginice 26 marca 2022 - 15:00
Prochowiczanka Prochowice 2 - 1 Pogoń Świerzawa 26 marca 2022 - 15:00
Górnik Złotoryja 2 - 5 Łużyce Lubań 26 marca 2022 - 15:00
Kuźnia Jawor 3 - 1 Mewa Kunice 26 marca 2022 - 15:00
Kolejka 20 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Sparta Rudna 1 - 1 Sparta Grębocice 2 kwietnia 2022 - 16:00
Apis Jędrzychowice 3 - 0 Prochowiczanka Prochowice 3 kwietnia 2022 - 11:00
Mewa Kunice 4 - 2 Leśnik Osiecznica 2 kwietnia 2022 - 16:00
Łużyce Lubań 1 - 0 Chrobry II Głogów 2 kwietnia 2022 - 11:00
Iskra Księginice 1 - 1 Górnik Złotoryja 3 kwietnia 2022 - 16:00
Odra Ścinawa 1 - 1 Kaczawa Bieniowice 3 kwietnia 2022 - 16:00
Pogoń Świerzawa 1 - 2 Stal Chocianów 3 kwietnia 2022 - 14:00
Granit Roztoka 2 - 2 Kuźnia Jawor 3 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejka 21 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Apis Jędrzychowice 4 - 2 Pogoń Świerzawa 10 kwietnia 2022 - 11:00
Iskra Księginice 0 - 5 Chrobry II Głogów 9 kwietnia 2022 - 17:00
Kuźnia Jawor 1 - 6 Łużyce Lubań 9 kwietnia 2022 - 16:00
Leśnik Osiecznica 2 - 1 Granit Roztoka 9 kwietnia 2022 - 16:00
Sparta Grębocice 2 - 2 Mewa Kunice 9 kwietnia 2022 - 16:00
Prochowiczanka Prochowice 0 - 3 Sparta Rudna 9 kwietnia 2022 - 16:00
Górnik Złotoryja 2 - 2 Odra Ścinawa 9 kwietnia 2022 - 15:00
Kaczawa Bieniowice 2 - 3 Stal Chocianów 9 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 22 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Pogoń Świerzawa 4 - 0 Kaczawa Bieniowice 16 kwietnia 2022 - 16:00
Granit Roztoka 3 - 3 Sparta Grębocice 16 kwietnia 2022 - 16:00
Stal Chocianów 3 - 1 Górnik Złotoryja 16 kwietnia 2022 - 14:00
Odra Ścinawa 0 - 8 Chrobry II Głogów 16 kwietnia 2022 - 16:00
Iskra Księginice 1 - 2 Kuźnia Jawor 16 kwietnia 2022 - 16:00
Łużyce Lubań 3 - 1 Leśnik Osiecznica 16 kwietnia 2022 - 16:00
Mewa Kunice 3 - 1 Prochowiczanka Prochowice 16 kwietnia 2022 - 16:00
Sparta Rudna 2 - 3 Apis Jędrzychowice 16 kwietnia 2022 - 11:00
Kolejka 23 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Kuźnia Jawor 4 - 3 Odra Ścinawa 23 kwietnia 2022 - 16:00
Sparta Grębocice 3 - 2 Łużyce Lubań 23 kwietnia 2022 - 16:00
Leśnik Osiecznica 2 - 2 Iskra Księginice 24 kwietnia 2022 - 13:00
Sparta Rudna 5 - 2 Pogoń Świerzawa 23 kwietnia 2022 - 17:00
Apis Jędrzychowice 2 - 2 Mewa Kunice 23 kwietnia 2022 - 17:00
Prochowiczanka Prochowice 0 - 1 Granit Roztoka 23 kwietnia 2022 - 16:00
Górnik Złotoryja 3 - 2 Kaczawa Bieniowice 23 kwietnia 2022 - 16:00
Chrobry II Głogów 4 - 0 Stal Chocianów 23 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 24 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły]  
Stal Chocianów 0 - 3 Kuźnia Jawor 30 kwietnia 2022 - 16:00
vo, na boisku 1-2
Odra Ścinawa 3 - 0 Leśnik Osiecznica 1 maja 2022 - 16:00
Mewa Kunice 2 - 1 Sparta Rudna 30 kwietnia 2022 - 15:00
Granit Roztoka 0 - 2 Apis Jędrzychowice 29 kwietnia 2022 - 18:00
Łużyce Lubań 2 - 3 Prochowiczanka Prochowice 30 kwietnia 2022 - 16:00
Iskra Księginice 1 - 4 Sparta Grębocice 30 kwietnia 2022 - 17:00
Kaczawa Bieniowice 0 - 4 Chrobry II Głogów 30 kwietnia 2022 - 16:00
Pogoń Świerzawa 0 - 3 Górnik Złotoryja 30 kwietnia 2022 - 11:00
Kolejka 25 - 3. maja 2022 [szczegóły]  
Leśnik Osiecznica 2 - 1 Stal Chocianów 3 maja 2022 - 17:00
Kuźnia Jawor 4 - 4 Kaczawa Bieniowice 3 maja 2022 - 17:00
Prochowiczanka Prochowice 2 - 1 Iskra Księginice 3 maja 2022 - 17:00
Apis Jędrzychowice 3 - 1 Łużyce Lubań 3 maja 2022 - 17:00
Sparta Rudna 0 - 3 Granit Roztoka 3 maja 2022 - 18:00
vo, na boisku 10-1
Mewa Kunice 4 - 0 Pogoń Świerzawa 3 maja 2022 - 16:00
Sparta Grębocice 1 - 3 Odra Ścinawa 3 maja 2022 - 17:00
Chrobry II Głogów 1 - 1 Górnik Złotoryja 3 maja 2022 - 14:30
Kolejka 26 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
Stal Chocianów 0 - 0 Sparta Grębocice 7 maja 2022 - 15:00
Iskra Księginice 1 - 3 Apis Jędrzychowice 7 maja 2022 - 17:00
Łużyce Lubań 5 - 4 Sparta Rudna 7 maja 2022 - 17:00
Pogoń Świerzawa 0 - 1 Chrobry II Głogów 7 maja 2022 - 17:00
Granit Roztoka 4 - 0 Mewa Kunice 7 maja 2022 - 17:00
Górnik Złotoryja 1 - 0 Kuźnia Jawor 7 maja 2022 - 17:00
Kaczawa Bieniowice 1 - 2 Leśnik Osiecznica 7 maja 2022 - 17:00
Odra Ścinawa 1 - 2 Prochowiczanka Prochowice 8 maja 2022 - 17:00
Kolejka 27 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
Mewa Kunice 5 - 3 Łużyce Lubań 14 maja 2022 - 15:00
Sparta Rudna 3 - 5 Iskra Księginice 14 maja 2022 - 17:00
Apis Jędrzychowice 7 - 0 Odra Ścinawa 14 maja 2022 - 15:00
Sparta Grębocice 5 - 1 Kaczawa Bieniowice 14 maja 2022 - 17:00
Leśnik Osiecznica 2 - 0 Górnik Złotoryja 14 maja 2022 - 17:00
Prochowiczanka Prochowice 1 - 2 Stal Chocianów 14 maja 2022 - 15:00
Granit Roztoka 1 - 0 Pogoń Świerzawa 14 maja 2022 - 17:00
Kuźnia Jawor 2 - 2 Chrobry II Głogów 14 maja 2022 - 17:00
Kolejka 28 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Górnik Złotoryja - Sparta Grębocice 21 maja 2022 - 15:00
Chrobry II Głogów - Leśnik Osiecznica 21 maja 2022 - 15:00
Łużyce Lubań - Granit Roztoka 21 maja 2022 - 17:00
Pogoń Świerzawa - Kuźnia Jawor 21 maja 2022 - 17:00
Iskra Księginice - Mewa Kunice 21 maja 2022 - 17:00
Odra Ścinawa - Sparta Rudna 22 maja 2022 - 17:00
Stal Chocianów - Apis Jędrzychowice 22 maja 2022 - 11:00
Kaczawa Bieniowice - Prochowiczanka Prochowice 21 maja 2022 - 17:00
Kolejka 29 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
Granit Roztoka - Iskra Księginice 28 maja 2022 - 17:00
Apis Jędrzychowice - Kaczawa Bieniowice 28 maja 2022 - 17:00
Mewa Kunice - Odra Ścinawa 28 maja 2022 - 17:00
Sparta Grębocice - Chrobry II Głogów 28 maja 2022 - 17:00
Sparta Rudna - Stal Chocianów 28 maja 2022 - 17:00
Leśnik Osiecznica - Kuźnia Jawor 28 maja 2022 - 17:00
Prochowiczanka Prochowice - Górnik Złotoryja 28 maja 2022 - 17:00
Łużyce Lubań - Pogoń Świerzawa 28 maja 2022 - 17:00
Kolejka 30 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły]  
Kuźnia Jawor - Sparta Grębocice 4 czerwca 2022 - 17:00
Pogoń Świerzawa - Leśnik Osiecznica 4 czerwca 2022 - 17:00
Iskra Księginice - Łużyce Lubań 4 czerwca 2022 - 17:00
Odra Ścinawa - Granit Roztoka 4 czerwca 2022 - 17:00
Stal Chocianów - Mewa Kunice 4 czerwca 2022 - 17:00
Kaczawa Bieniowice - Sparta Rudna 4 czerwca 2022 - 17:00
Chrobry II Głogów - Prochowiczanka Prochowice 4 czerwca 2022 - 17:00
Górnik Złotoryja - Apis Jędrzychowice 4 czerwca 2022 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE