IV liga - dolnośląska (zachód) - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Karkonosze Jelenia Góra 15 40 13 1 1 62 - 15
2. Prochowiczanka Prochowice 15 36 11 3 1 41 - 13
3. Łużyce Lubań 15 32 10 2 3 39 - 26 1 1 0 1 0 2 - 2
4. Polonia Środa Śląska 15 32 10 2 3 48 - 19 1 1 0 1 0 2 - 2
5. Apis Jędrzychowice 15 30 9 3 3 40 - 26
6. Górnik Złotoryja 15 28 9 1 5 30 - 23 1 3 1 0 0 1 - 0
7. Odra Ścinawa 15 28 8 4 3 53 - 26 1 0 0 0 1 0 - 1
8. Mewa Kunice 15 22 7 1 7 35 - 30
9. BKS Bobrzanie Bolesławiec 15 21 7 0 8 28 - 32 1 3 1 0 0 2 - 1
10. Iskra Kochlice 15 21 7 0 8 31 - 35 1 0 0 0 1 1 - 2
11. Granit Roztoka 15 20 6 2 7 34 - 37
12. Sokół Jerzmanowa 15 13 4 1 10 26 - 68
13. Gryf Gryfów Śląski 15 9 3 0 12 11 - 40 1 3 1 0 0 3 - 2
14. AKS Strzegom 15 9 3 0 12 23 - 41 1 0 0 0 1 2 - 3
15. Kuźnia Jawor 15 4 1 1 13 14 - 51 1 3 1 0 0 5 - 0
16. Sparta Grębocice 15 4 1 1 13 17 - 50 1 0 0 0 1 0 - 5


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Gryf Gryfów Śląski 1 - 5 Mewa Kunice 13 sierpnia 2022 - 15:00
Sokół Jerzmanowa 3 - 5 Granit Roztoka 13 sierpnia 2022 - 16:00
Iskra Kochlice 3 - 0 Kuźnia Jawor 13 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Środa Śląska 2 - 3 Apis Jędrzychowice 13 sierpnia 2022 - 17:00
Prochowiczanka Prochowice 3 - 0 Górnik Złotoryja 13 sierpnia 2022 - 17:00
Odra Ścinawa 1 - 0 Sparta Grębocice 13 sierpnia 2022 - 17:00
AKS Strzegom 1 - 2 Łużyce Lubań 13 sierpnia 2022 - 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 5 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 13 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Łużyce Lubań 5 - 3 Odra Ścinawa 20 sierpnia 2022 - 17:00
Sokół Jerzmanowa 2 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 20 sierpnia 2022 - 16:00
Mewa Kunice 5 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 20 sierpnia 2022 - 11:00
Granit Roztoka 2 - 3 Prochowiczanka Prochowice 20 sierpnia 2022 - 17:00
Iskra Kochlice 1 - 2 Górnik Złotoryja 21 sierpnia 2022 - 16:00
Sparta Grębocice 0 - 5 Polonia Środa Śląska 20 sierpnia 2022 - 17:00
AKS Strzegom 4 - 2 Kuźnia Jawor 20 sierpnia 2022 - 17:00
Apis Jędrzychowice 3 - 1 Gryf Gryfów Śląski 19 sierpnia 2022 - 18:00
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Gryf Gryfów Śląski 0 - 2 Sparta Grębocice 27 listopada 2022 - 11:30
Sokół Jerzmanowa 3 - 3 Mewa Kunice 5 października 2022 - 16:00
Górnik Złotoryja 2 - 3 Granit Roztoka 27 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Środa Śląska 2 - 2 Łużyce Lubań 27 sierpnia 2022 - 17:00
Odra Ścinawa 6 - 1 Kuźnia Jawor 27 listopada 2022 - 13:30
AKS Strzegom 0 - 2 Iskra Kochlice 26 listopada 2022 - 11:00
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 0 Apis Jędrzychowice 26 listopada 2022 - 10:30
Prochowiczanka Prochowice 4 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 27 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Iskra Kochlice 2 - 1 Granit Roztoka 3 września 2022 - 16:00
AKS Strzegom 0 - 6 Odra Ścinawa 3 września 2022 - 16:00
Górnik Złotoryja 4 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 3 września 2022 - 16:00
Kuźnia Jawor 1 - 6 Polonia Środa Śląska 3 września 2022 - 16:00
Apis Jędrzychowice 2 - 0 Sokół Jerzmanowa 3 września 2022 - 16:00
Mewa Kunice 0 - 2 Prochowiczanka Prochowice 3 września 2022 - 16:00
Sparta Grębocice 1 - 5 Karkonosze Jelenia Góra 4 września 2022 - 17:00
Łużyce Lubań 2 - 0 Gryf Gryfów Śląski 3 września 2022 - 17:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Odra Ścinawa 4 - 5 Iskra Kochlice 10 września 2022 - 16:00
Prochowiczanka Prochowice 0 - 0 Apis Jędrzychowice 10 września 2022 - 16:00
Polonia Środa Śląska 2 - 0 AKS Strzegom 10 września 2022 - 16:00
Górnik Złotoryja 3 - 2 Mewa Kunice 10 września 2022 - 16:00
Granit Roztoka 0 - 3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 10 września 2022 - 16:00
Karkonosze Jelenia Góra 7 - 2 Łużyce Lubań 10 września 2022 - 17:00
Gryf Gryfów Śląski 2 - 1 Kuźnia Jawor 10 września 2022 - 15:00
Sokół Jerzmanowa 5 - 2 Sparta Grębocice 10 września 2022 - 15:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
AKS Strzegom 2 - 3 Gryf Gryfów Śląski 17 września 2022 - 16:00
Iskra Kochlice 1 - 2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 18 września 2022 - 17:00
Odra Ścinawa 3 - 1 Polonia Środa Śląska 17 września 2022 - 16:00
Apis Jędrzychowice 5 - 4 Górnik Złotoryja 18 września 2022 - 11:00
Łużyce Lubań 4 - 0 Sokół Jerzmanowa 17 września 2022 - 17:00
Mewa Kunice 4 - 2 Granit Roztoka 17 września 2022 - 15:00
Sparta Grębocice 1 - 2 Prochowiczanka Prochowice 17 września 2022 - 16:00
Kuźnia Jawor 0 - 4 Karkonosze Jelenia Góra 17 września 2022 - 13:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Granit Roztoka 6 - 2 Apis Jędrzychowice 24 września 2022 - 16:00
Górnik Złotoryja 2 - 1 Sparta Grębocice 24 września 2022 - 15:00
Gryf Gryfów Śląski 0 - 1 Odra Ścinawa 24 września 2022 - 16:00
Prochowiczanka Prochowice 5 - 1 Łużyce Lubań 24 września 2022 - 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 2 Mewa Kunice 24 września 2022 - 16:00
Karkonosze Jelenia Góra 3 - 1 AKS Strzegom 24 września 2022 - 17:00
Sokół Jerzmanowa 5 - 1 Kuźnia Jawor 24 września 2022 - 16:00
Polonia Środa Śląska 5 - 0 Iskra Kochlice 24 września 2022 - 16:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Łużyce Lubań 1 - 1 Górnik Złotoryja 1 października 2022 - 15:00
AKS Strzegom 5 - 1 Sokół Jerzmanowa 1 października 2022 - 15:00
Sparta Grębocice 1 - 1 Granit Roztoka 1 października 2022 - 15:00
Apis Jędrzychowice 4 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 października 2022 - 15:00
Iskra Kochlice 2 - 0 Mewa Kunice 1 października 2022 - 16:00
Polonia Środa Śląska 7 - 0 Gryf Gryfów Śląski 1 października 2022 - 15:00
Odra Ścinawa 0 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 1 października 2022 - 15:00
Kuźnia Jawor 0 - 1 Prochowiczanka Prochowice 1 października 2022 - 15:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Sokół Jerzmanowa 2 - 11 Odra Ścinawa 8 października 2022 - 15:00
Mewa Kunice 0 - 1 Apis Jędrzychowice 8 października 2022 - 15:00
Prochowiczanka Prochowice 4 - 2 AKS Strzegom 9 października 2022 - 11:00
Karkonosze Jelenia Góra 3 - 2 Polonia Środa Śląska 8 października 2022 - 15:00
Górnik Złotoryja 4 - 0 Kuźnia Jawor 8 października 2022 - 15:00
Granit Roztoka 1 - 4 Łużyce Lubań 8 października 2022 - 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2 - 1 Sparta Grębocice 8 października 2022 - 15:00
Gryf Gryfów Śląski 2 - 0 Iskra Kochlice 8 października 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Gryf Gryfów Śląski 0 - 4 Karkonosze Jelenia Góra 15 października 2022 - 15:00
AKS Strzegom 0 - 1 Górnik Złotoryja 15 października 2022 - 15:00
Iskra Kochlice 0 - 3 Apis Jędrzychowice 15 października 2022 - 15:30
Kuźnia Jawor 0 - 1 Granit Roztoka 15 października 2022 - 15:00
Odra Ścinawa 2 - 2 Prochowiczanka Prochowice 15 października 2022 - 15:00
Łużyce Lubań 0 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 15 października 2022 - 15:00
Polonia Środa Śląska 3 - 0 Sokół Jerzmanowa 15 października 2022 - 15:00
Sparta Grębocice 2 - 4 Mewa Kunice 15 października 2022 - 15:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Sokół Jerzmanowa 3 - 0 Gryf Gryfów Śląski 22 października 2022 - 15:00
Prochowiczanka Prochowice 1 - 1 Polonia Środa Śląska 22 października 2022 - 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 8 - 0 Kuźnia Jawor 22 października 2022 - 15:00
Karkonosze Jelenia Góra 6 - 1 Iskra Kochlice 22 października 2022 - 15:00
Górnik Złotoryja 1 - 0 Odra Ścinawa 22 października 2022 - 15:00
Granit Roztoka 3 - 1 AKS Strzegom 22 października 2022 - 15:00
Mewa Kunice 1 - 5 Łużyce Lubań 22 października 2022 - 15:00
Apis Jędrzychowice 6 - 0 Sparta Grębocice 23 października 2022 - 11:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Łużyce Lubań 3 - 1 Apis Jędrzychowice 29 października 2022 - 14:00
Kuźnia Jawor 0 - 3 Mewa Kunice 29 października 2022 - 14:00
Iskra Kochlice 4 - 2 Sparta Grębocice 29 października 2022 - 15:30
Karkonosze Jelenia Góra 13 - 0 Sokół Jerzmanowa 29 października 2022 - 15:00
Odra Ścinawa 3 - 3 Granit Roztoka 29 października 2022 - 15:00
AKS Strzegom 1 - 2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 29 października 2022 - 14:00
Polonia Środa Śląska 2 - 1 Górnik Złotoryja 29 października 2022 - 14:00
Gryf Gryfów Śląski 0 - 2 Prochowiczanka Prochowice 29 października 2022 - 14:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Sparta Grębocice 1 - 3 Łużyce Lubań 6 listopada 2022 - 14:30
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 4 Odra Ścinawa 5 listopada 2022 - 14:00
Mewa Kunice 3 - 0 AKS Strzegom 5 listopada 2022 - 14:00
Apis Jędrzychowice 2 - 2 Kuźnia Jawor 6 listopada 2022 - 14:00
Górnik Złotoryja 2 - 0 Gryf Gryfów Śląski 5 listopada 2022 - 14:00
Prochowiczanka Prochowice 0 - 1 Karkonosze Jelenia Góra 5 listopada 2022 - 14:00
Sokół Jerzmanowa 0 - 8 Iskra Kochlice 5 listopada 2022 - 14:00
Granit Roztoka 2 - 4 Polonia Środa Śląska 5 listopada 2022 - 14:00
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Karkonosze Jelenia Góra 5 - 0 Górnik Złotoryja 12 listopada 2022 - 13:30
Sokół Jerzmanowa 2 - 7 Prochowiczanka Prochowice 12 listopada 2022 - 13:30
Polonia Środa Śląska 3 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 12 listopada 2022 - 13:30
AKS Strzegom 1 - 4 Apis Jędrzychowice 12 listopada 2022 - 13:30
Iskra Kochlice 1 - 3 Łużyce Lubań 12 listopada 2022 - 13:30
Gryf Gryfów Śląski 1 - 2 Granit Roztoka 12 listopada 2022 - 13:30
Kuźnia Jawor 5 - 0 Sparta Grębocice 12 listopada 2022 - 13:30
Odra Ścinawa 5 - 1 Mewa Kunice 13 listopada 2022 - 13:30
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Prochowiczanka Prochowice 5 - 1 Iskra Kochlice 19 listopada 2022 - 13:30
Granit Roztoka 2 - 4 Karkonosze Jelenia Góra 19 listopada 2022 - 13:30
Apis Jędrzychowice 4 - 4 Odra Ścinawa 20 listopada 2022 - 11:00
Sparta Grębocice 3 - 5 AKS Strzegom 19 listopada 2022 - 13:30
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 - 1 Gryf Gryfów Śląski 19 listopada 2022 - 13:30
Górnik Złotoryja 3 - 0 Sokół Jerzmanowa 19 listopada 2022 - 13:30
Łużyce Lubań 2 - 1 Kuźnia Jawor 19 listopada 2022 - 13:30
Mewa Kunice 2 - 3 Polonia Środa Śląska 19 listopada 2022 - 13:30
Kolejka 16 [szczegóły]  
Mewa Kunice - Gryf Gryfów Śląski
Granit Roztoka - Sokół Jerzmanowa
Iskra Kochlice - Kuźnia Jawor
Apis Jędrzychowice - Polonia Środa Śląska
Górnik Złotoryja - Prochowiczanka Prochowice
Sparta Grębocice - Odra Ścinawa
Łużyce Lubań - AKS Strzegom
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 17 [szczegóły]  
Odra Ścinawa - Łużyce Lubań
Sokół Jerzmanowa - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra - Mewa Kunice
Prochowiczanka Prochowice - Granit Roztoka
Górnik Złotoryja - Iskra Kochlice
Polonia Środa Śląska - Sparta Grębocice
AKS Strzegom - Kuźnia Jawor
Gryf Gryfów Śląski - Apis Jędrzychowice
Kolejka 18 [szczegóły]  
Sparta Grębocice - Gryf Gryfów Śląski
Mewa Kunice - Sokół Jerzmanowa
Granit Roztoka - Górnik Złotoryja
Łużyce Lubań - Polonia Środa Śląska
Kuźnia Jawor - Odra Ścinawa
Iskra Kochlice - AKS Strzegom
Apis Jędrzychowice - Karkonosze Jelenia Góra
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Prochowiczanka Prochowice
Kolejka 19 [szczegóły]  
Granit Roztoka - Iskra Kochlice
Odra Ścinawa - AKS Strzegom
Górnik Złotoryja - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Polonia Środa Śląska - Kuźnia Jawor
Sokół Jerzmanowa - Apis Jędrzychowice
Prochowiczanka Prochowice - Mewa Kunice
Karkonosze Jelenia Góra - Sparta Grębocice
Gryf Gryfów Śląski - Łużyce Lubań
Kolejka 20 [szczegóły]  
Iskra Kochlice - Odra Ścinawa
Apis Jędrzychowice - Prochowiczanka Prochowice
AKS Strzegom - Polonia Środa Śląska
Mewa Kunice - Górnik Złotoryja
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Granit Roztoka
Łużyce Lubań - Karkonosze Jelenia Góra
Kuźnia Jawor - Gryf Gryfów Śląski
Sparta Grębocice - Sokół Jerzmanowa
Kolejka 21 [szczegóły]  
Gryf Gryfów Śląski - AKS Strzegom
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Iskra Kochlice
Polonia Środa Śląska - Odra Ścinawa
Górnik Złotoryja - Apis Jędrzychowice
Sokół Jerzmanowa - Łużyce Lubań
Granit Roztoka - Mewa Kunice
Prochowiczanka Prochowice - Sparta Grębocice
Karkonosze Jelenia Góra - Kuźnia Jawor
Kolejka 22 [szczegóły]  
Apis Jędrzychowice - Granit Roztoka
Sparta Grębocice - Górnik Złotoryja
Odra Ścinawa - Gryf Gryfów Śląski
Łużyce Lubań - Prochowiczanka Prochowice
Mewa Kunice - BKS Bobrzanie Bolesławiec
AKS Strzegom - Karkonosze Jelenia Góra
Kuźnia Jawor - Sokół Jerzmanowa
Iskra Kochlice - Polonia Środa Śląska
Kolejka 23 [szczegóły]  
Górnik Złotoryja - Łużyce Lubań
Sokół Jerzmanowa - AKS Strzegom
Granit Roztoka - Sparta Grębocice
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Apis Jędrzychowice
Mewa Kunice - Iskra Kochlice
Gryf Gryfów Śląski - Polonia Środa Śląska
Karkonosze Jelenia Góra - Odra Ścinawa
Prochowiczanka Prochowice - Kuźnia Jawor
Kolejka 24 [szczegóły]  
Odra Ścinawa - Sokół Jerzmanowa
Apis Jędrzychowice - Mewa Kunice
AKS Strzegom - Prochowiczanka Prochowice
Polonia Środa Śląska - Karkonosze Jelenia Góra
Kuźnia Jawor - Górnik Złotoryja
Łużyce Lubań - Granit Roztoka
Sparta Grębocice - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Iskra Kochlice - Gryf Gryfów Śląski
Kolejka 25 [szczegóły]  
Karkonosze Jelenia Góra - Gryf Gryfów Śląski
Górnik Złotoryja - AKS Strzegom
Apis Jędrzychowice - Iskra Kochlice
Granit Roztoka - Kuźnia Jawor
Prochowiczanka Prochowice - Odra Ścinawa
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Łużyce Lubań
Sokół Jerzmanowa - Polonia Środa Śląska
Mewa Kunice - Sparta Grębocice
Kolejka 26 [szczegóły]  
Gryf Gryfów Śląski - Sokół Jerzmanowa
Polonia Środa Śląska - Prochowiczanka Prochowice
Kuźnia Jawor - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Iskra Kochlice - Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa - Górnik Złotoryja
AKS Strzegom - Granit Roztoka
Łużyce Lubań - Mewa Kunice
Sparta Grębocice - Apis Jędrzychowice
Kolejka 27 [szczegóły]  
Apis Jędrzychowice - Łużyce Lubań
Mewa Kunice - Kuźnia Jawor
Sparta Grębocice - Iskra Kochlice
Sokół Jerzmanowa - Karkonosze Jelenia Góra
Granit Roztoka - Odra Ścinawa
BKS Bobrzanie Bolesławiec - AKS Strzegom
Górnik Złotoryja - Polonia Środa Śląska
Prochowiczanka Prochowice - Gryf Gryfów Śląski
Kolejka 28 [szczegóły]  
Łużyce Lubań - Sparta Grębocice
Odra Ścinawa - BKS Bobrzanie Bolesławiec
AKS Strzegom - Mewa Kunice
Kuźnia Jawor - Apis Jędrzychowice
Gryf Gryfów Śląski - Górnik Złotoryja
Karkonosze Jelenia Góra - Prochowiczanka Prochowice
Iskra Kochlice - Sokół Jerzmanowa
Polonia Środa Śląska - Granit Roztoka
Kolejka 29 [szczegóły]  
Górnik Złotoryja - Karkonosze Jelenia Góra
Prochowiczanka Prochowice - Sokół Jerzmanowa
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Polonia Środa Śląska
Apis Jędrzychowice - AKS Strzegom
Łużyce Lubań - Iskra Kochlice
Granit Roztoka - Gryf Gryfów Śląski
Sparta Grębocice - Kuźnia Jawor
Mewa Kunice - Odra Ścinawa
Kolejka 30 [szczegóły]  
Iskra Kochlice - Prochowiczanka Prochowice
Karkonosze Jelenia Góra - Granit Roztoka
Odra Ścinawa - Apis Jędrzychowice
AKS Strzegom - Sparta Grębocice
Gryf Gryfów Śląski - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Sokół Jerzmanowa - Górnik Złotoryja
Kuźnia Jawor - Łużyce Lubań
Polonia Środa Śląska - Mewa Kunice


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE