Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Stal Jezierzyce |
1 - 5 |
KS Pszczółki |
|
Olimpia Czersk |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
GKS Żukowo |
1 - 7 |
Pogoń II Tczew |
|
Pauza: Jastrząb Malbork, Olimpico Malbork, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Olimpico Malbork |
0 - 16 |
Pogoń II Tczew |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
GKS Żukowo |
|
KS Pszczółki |
6 - 0 |
Olimpia Czersk |
|
Jastrząb Malbork |
2 - 4 |
Stal Jezierzyce |
|
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Olimpia Czersk |
4 - 8 |
Jastrząb Malbork |
|
GKS Żukowo |
2 - 2 |
KS Pszczółki |
|
Pogoń II Tczew |
7 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: Stal Jezierzyce, Olimpico Malbork, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Olimpico Malbork |
1 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
KS Pszczółki |
1 - 5 |
Pogoń II Tczew |
|
Jastrząb Malbork |
3 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Stal Jezierzyce, Olimpia Czersk, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Stal Jezierzyce |
5 - 1 |
Olimpico Malbork |
|
Pogoń II Tczew |
3 - 0 |
Jastrząb Malbork |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
KS Pszczółki |
|
Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Czersk, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Olimpico Malbork |
0 - 6 |
KS Pszczółki |
|
Jastrząb Malbork |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Stal Jezierzyce |
3 - 1 |
Olimpia Czersk |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
Pauza: GKS Żukowo, Pogoń II Tczew, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Olimpia Czersk |
2 - 2 |
Olimpico Malbork |
|
GKS Żukowo |
0 - 5 |
Stal Jezierzyce |
|
KS Pszczółki |
3 - 5 |
Jastrząb Malbork |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Pogoń II Tczew, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Olimpico Malbork |
2 - 3 |
Jastrząb Malbork |
|
Stal Jezierzyce |
0 - 0 |
Pogoń II Tczew |
|
Olimpia Czersk |
4 - 3 |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, KS Pszczółki, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
GKS Żukowo |
5 - 1 |
Olimpico Malbork |
|
Pogoń II Tczew |
9 - 0 |
Olimpia Czersk |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Pauza: Jastrząb Malbork, KS Pszczółki, |
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Jastrząb Malbork |
19 - 0 |
Olimpia Czersk |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
KS Pszczółki |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 7 |
Pogoń II Tczew |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:30 |
Pauza: Stal Jezierzyce, Olimpico Malbork, |
Kolejka 13 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 2 |
Olimpico Malbork |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Pogoń II Tczew |
10 - 3 |
KS Pszczółki |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
GKS Żukowo |
0 - 13 |
Jastrząb Malbork |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, Olimpia Czersk, |
Kolejka 14 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Olimpico Malbork |
0 - 4 |
Stal Jezierzyce |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Jastrząb Malbork |
3 - 0 |
Pogoń II Tczew |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
KS Pszczółki |
7 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Czersk, |
Kolejka 15 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Pszczółki |
3 - 0 |
Olimpico Malbork |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 7 |
Jastrząb Malbork |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 5 |
Stal Jezierzyce |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Pauza: GKS Żukowo, Pogoń II Tczew, |
Kolejka 16 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Olimpico Malbork |
1 - 1 |
Olimpia Czersk |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
8 - 0 |
GKS Żukowo |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Jastrząb Malbork |
4 - 1 |
KS Pszczółki |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Pogoń II Tczew, |
Kolejka 17 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Jastrząb Malbork |
3 - 0 |
Olimpico Malbork |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Pogoń II Tczew |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
GKS Żukowo |
8 - 2 |
Olimpia Czersk |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, KS Pszczółki, |
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Olimpico Malbork |
1 - 5 |
GKS Żukowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 3 |
Pogoń II Tczew |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Pauza: Jastrząb Malbork, KS Pszczółki, |
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
KS Pszczółki |
2 - 1 |
Stal Jezierzyce |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 5 |
Olimpia Czersk |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Pogoń II Tczew |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:30 |
Pauza: Jastrząb Malbork, Olimpico Malbork, |
Kolejka 11 - 20/21. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Tczew |
16 - 0 |
Olimpico Malbork |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:00 |
GKS Żukowo |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
5 - 3 |
KS Pszczółki |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 9 |
Jastrząb Malbork |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
|