IV liga - kujawsko-pomorska - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Włocłavia Włocławek 17 38 12 2 3 57 - 20
2. Elana Toruń 17 35 10 5 2 35 - 10
3. Chemik Bydgoszcz 16 33 10 3 3 35 - 18 1 3 1 0 0 1 - 0
4. Cuiavia Inowrocław 17 33 10 3 4 34 - 17 1 0 0 0 1 0 - 1
5. Tłuchovia Tłuchowo 17 32 10 2 5 44 - 26
6. Sportis Łochowo 16 31 10 1 5 44 - 34 1 3 1 0 0 4 - 2
7. Kujawianka Izbica Kujawska 17 31 10 1 6 43 - 38 1 0 0 0 1 2 - 4
8. Wda Świecie 16 29 9 2 5 40 - 22
9. Pogoń Mogilno 17 26 8 2 7 39 - 29
10. Sparta Brodnica 17 23 7 2 8 35 - 31
11. Pomorzanin Toruń 17 22 7 1 9 24 - 30 1 3 1 0 0 5 - 2
12. Start Pruszcz 17 22 6 4 7 26 - 40 1 0 0 0 1 2 - 5
13. Pomorzanin Serock 17 18 4 6 7 22 - 26
14. Lech Rypin 16 17 5 2 9 22 - 28
15. Chełminianka Chełmno 17 13 4 1 12 23 - 56
16. Noteć Łabiszyn 16 12 3 3 10 13 - 41
17. Lider Włocławek 17 9 3 0 14 24 - 63
18. Notecianka Pakość 16 5 1 2 13 20 - 51


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Pomorzanin Toruń 2 - 1 Włocłavia Włocławek 6 sierpnia 2022 - 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 4 Lech Rypin 6 sierpnia 2022 - 12:00
Cuiavia Inowrocław 2 - 1 Start Pruszcz 6 sierpnia 2022 - 11:00
Wda Świecie 4 - 0 Notecianka Pakość 6 sierpnia 2022 - 12:00
Noteć Łabiszyn 0 - 0 Pomorzanin Serock 6 sierpnia 2022 - 14:00
Elana Toruń 2 - 1 Sportis Łochowo 7 sierpnia 2022 - 17:00
Sparta Brodnica 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 6 sierpnia 2022 - 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 7 - 1 Chełminianka Chełmno 6 sierpnia 2022 - 11:00
Lider Włocławek 1 - 2 Pogoń Mogilno 6 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek 5 - 3 Pogoń Mogilno 13 sierpnia 2022 - 14:00
Chełminianka Chełmno 5 - 1 Lider Włocławek 14 sierpnia 2022 - 12:00
Chemik Bydgoszcz 3 - 2 Tłuchovia Tłuchowo 13 sierpnia 2022 - 12:00
Sportis Łochowo 1 - 5 Sparta Brodnica 13 sierpnia 2022 - 12:00
Pomorzanin Serock 0 - 0 Elana Toruń 13 sierpnia 2022 - 16:00
Notecianka Pakość 1 - 2 Noteć Łabiszyn 13 sierpnia 2022 - 16:00
Start Pruszcz 3 - 2 Wda Świecie 13 sierpnia 2022 - 12:00
Lech Rypin 0 - 3 Cuiavia Inowrocław 13 sierpnia 2022 - 16:00
Pomorzanin Toruń 2 - 3 Kujawianka Izbica Kujawska 13 sierpnia 2022 - 12:00
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 2 Włocłavia Włocławek 20 sierpnia 2022 - 16:00
Cuiavia Inowrocław 1 - 0 Pomorzanin Toruń 20 sierpnia 2022 - 11:00
Wda Świecie 3 - 2 Lech Rypin 20 sierpnia 2022 - 12:00
Noteć Łabiszyn 1 - 1 Start Pruszcz 20 sierpnia 2022 - 16:00
Elana Toruń 3 - 0 Notecianka Pakość 20 sierpnia 2022 - 14:00
Pomorzanin Serock 2 - 3 Sparta Brodnica 20 sierpnia 2022 - 12:30
Tłuchovia Tłuchowo 1 - 1 Sportis Łochowo 20 sierpnia 2022 - 17:00
Lider Włocławek 3 - 2 Chemik Bydgoszcz 20 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Mogilno 5 - 0 Chełminianka Chełmno 20 sierpnia 2022 - 15:30
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek 6 - 1 Chełminianka Chełmno 27 sierpnia 2022 - 17:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Pogoń Mogilno 27 sierpnia 2022 - 12:00
Sportis Łochowo 4 - 2 Lider Włocławek 27 sierpnia 2022 - 12:00
Pomorzanin Serock 0 - 2 Tłuchovia Tłuchowo 27 sierpnia 2022 - 11:00
Notecianka Pakość 2 - 2 Sparta Brodnica 27 sierpnia 2022 - 16:00
Start Pruszcz 1 - 1 Elana Toruń 27 sierpnia 2022 - 11:00
Lech Rypin 3 - 0 Noteć Łabiszyn 27 sierpnia 2022 - 16:00
Pomorzanin Toruń 1 - 0 Wda Świecie 28 sierpnia 2022 - 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 5 - 0 Cuiavia Inowrocław 27 sierpnia 2022 - 11:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Cuiavia Inowrocław 1 - 0 Włocłavia Włocławek 3 września 2022 - 16:30
Wda Świecie 5 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 3 września 2022 - 12:00
Noteć Łabiszyn 0 - 0 Pomorzanin Toruń 3 września 2022 - 16:00
Elana Toruń 1 - 2 Lech Rypin 3 września 2022 - 16:30
Sparta Brodnica 0 - 1 Start Pruszcz 3 września 2022 - 11:00
Tłuchovia Tłuchowo 3 - 0 Notecianka Pakość 4 września 2022 - 11:00
Lider Włocławek 0 - 1 Pomorzanin Serock 2 września 2022 - 18:00
Pogoń Mogilno 3 - 4 Sportis Łochowo 3 września 2022 - 17:00
Chełminianka Chełmno 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 4 września 2022 - 12:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek 4 - 0 Chemik Bydgoszcz 8 września 2022 - 19:00
Sportis Łochowo 5 - 6 Chełminianka Chełmno 10 września 2022 - 12:00
Pomorzanin Serock 2 - 2 Pogoń Mogilno 10 września 2022 - 16:00
Notecianka Pakość 4 - 3 Lider Włocławek 10 września 2022 - 17:00
Start Pruszcz 2 - 3 Tłuchovia Tłuchowo 10 września 2022 - 17:00
Lech Rypin 0 - 5 Sparta Brodnica 7 września 2022 - 17:30
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Elana Toruń 11 września 2022 - 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 0 Noteć Łabiszyn 10 września 2022 - 14:00
Cuiavia Inowrocław 1 - 1 Wda Świecie 10 września 2022 - 16:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Wda Świecie 2 - 3 Włocłavia Włocławek 17 września 2022 - 12:00
Noteć Łabiszyn 1 - 6 Cuiavia Inowrocław 17 września 2022 - 15:00
Elana Toruń 2 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 17 września 2022 - 16:00
Sparta Brodnica 2 - 1 Pomorzanin Toruń 17 września 2022 - 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 3 - 1 Lech Rypin 17 września 2022 - 11:00
Lider Włocławek 0 - 1 Start Pruszcz 17 września 2022 - 11:00
Pogoń Mogilno 5 - 2 Notecianka Pakość 17 września 2022 - 16:00
Chełminianka Chełmno 1 - 0 Pomorzanin Serock 17 września 2022 - 13:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Sportis Łochowo 17 września 2022 - 12:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek 1 - 3 Sportis Łochowo 24 września 2022 - 14:00
Pomorzanin Serock 0 - 1 Chemik Bydgoszcz 24 września 2022 - 16:00
Notecianka Pakość 2 - 3 Chełminianka Chełmno 24 września 2022 - 15:00
Start Pruszcz 0 - 4 Pogoń Mogilno 24 września 2022 - 11:00
Lech Rypin 2 - 1 Lider Włocławek 25 września 2022 - 14:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Tłuchovia Tłuchowo 24 września 2022 - 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 1 Sparta Brodnica 24 września 2022 - 14:00
Cuiavia Inowrocław 0 - 0 Elana Toruń 24 września 2022 - 16:00
Wda Świecie 4 - 0 Noteć Łabiszyn 24 września 2022 - 12:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Noteć Łabiszyn 0 - 6 Włocłavia Włocławek 1 października 2022 - 15:00
Elana Toruń 4 - 0 Wda Świecie 1 października 2022 - 13:00
Sparta Brodnica 1 - 1 Cuiavia Inowrocław 1 października 2022 - 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 2 - 3 Kujawianka Izbica Kujawska 1 października 2022 - 11:00
Lider Włocławek 2 - 3 Pomorzanin Toruń 1 października 2022 - 16:00
Pogoń Mogilno 2 - 1 Lech Rypin 2 października 2022 - 15:00
Chełminianka Chełmno 2 - 3 Start Pruszcz 2 października 2022 - 14:00
Chemik Bydgoszcz 4 - 0 Notecianka Pakość 1 października 2022 - 12:00
Sportis Łochowo 6 - 3 Pomorzanin Serock 1 października 2022 - 12:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek 3 - 0 Pomorzanin Serock 8 października 2022 - 12:00
Notecianka Pakość 1 - 2 Sportis Łochowo 8 października 2022 - 14:00
Start Pruszcz 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 8 października 2022 - 13:00
Lech Rypin 3 - 1 Chełminianka Chełmno 8 października 2022 - 16:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Pogoń Mogilno 8 października 2022 - 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 2 Lider Włocławek 8 października 2022 - 14:30
Cuiavia Inowrocław 3 - 0 Tłuchovia Tłuchowo 8 października 2022 - 15:00
Wda Świecie 3 - 0 Sparta Brodnica 8 października 2022 - 12:00
Elana Toruń 2 - 0 Noteć Łabiszyn 8 października 2022 - 14:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek 1 - 1 Elana Toruń 15 października 2022 - 14:00
Sparta Brodnica 2 - 0 Noteć Łabiszyn 15 października 2022 - 14:00
Tłuchovia Tłuchowo 1 - 2 Wda Świecie 15 października 2022 - 11:00
Lider Włocławek 0 - 7 Cuiavia Inowrocław 16 października 2022 - 15:00
Pogoń Mogilno 0 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 16 października 2022 - 14:30
Chełminianka Chełmno 1 - 2 Pomorzanin Toruń 15 października 2022 - 14:00
Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Lech Rypin 15 października 2022 - 12:00
Sportis Łochowo 3 - 1 Start Pruszcz 15 października 2022 - 12:00
Pomorzanin Serock 3 - 0 Notecianka Pakość 15 października 2022 - 16:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek 4 - 4 Notecianka Pakość 22 października 2022 - 14:00
Start Pruszcz 2 - 2 Pomorzanin Serock 22 października 2022 - 14:00
Lech Rypin 1 - 2 Sportis Łochowo 22 października 2022 - 15:00
Pomorzanin Toruń 2 - 5 Chemik Bydgoszcz 22 października 2022 - 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 5 - 0 Chełminianka Chełmno 22 października 2022 - 11:00
Pogoń Mogilno 3 - 0 Cuiavia Inowrocław 22 października 2022 - 15:00
Wda Świecie 4 - 1 Lider Włocławek 22 października 2022 - 12:00
Noteć Łabiszyn 0 - 3 Tłuchovia Tłuchowo 22 października 2022 - 14:00
Elana Toruń 3 - 2 Sparta Brodnica 22 października 2022 - 14:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Sparta Brodnica 1 - 3 Włocłavia Włocławek 29 października 2022 - 13:00
Tłuchovia Tłuchowo 0 - 0 Elana Toruń 29 października 2022 - 16:00
Lider Włocławek 4 - 2 Noteć Łabiszyn 29 października 2022 - 14:00
Pogoń Mogilno 0 - 3 Wda Świecie 30 października 2022 - 14:00
Chełminianka Chełmno 0 - 3 Cuiavia Inowrocław 29 października 2022 - 13:00
Chemik Bydgoszcz 8 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 29 października 2022 - 12:00
Sportis Łochowo 2 - 1 Pomorzanin Toruń 29 października 2022 - 12:00
Pomorzanin Serock 0 - 0 Lech Rypin 29 października 2022 - 11:00
Notecianka Pakość 0 - 3 Start Pruszcz 29 października 2022 - 15:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek 7 - 0 Start Pruszcz 5 listopada 2022 - 13:00
Lech Rypin - Notecianka Pakość 3 grudnia 2022 - 12:30
Pomorzanin Toruń 1 - 3 Pomorzanin Serock 5 listopada 2022 - 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 4 Sportis Łochowo 5 listopada 2022 - 13:00
Cuiavia Inowrocław 0 - 1 Chemik Bydgoszcz 5 listopada 2022 - 13:30
Wda Świecie 3 - 0 Chełminianka Chełmno 5 listopada 2022 - 11:00
Noteć Łabiszyn 3 - 2 Pogoń Mogilno 5 listopada 2022 - 13:00
Elana Toruń 9 - 0 Lider Włocławek 5 listopada 2022 - 13:00
Sparta Brodnica 4 - 5 Tłuchovia Tłuchowo 5 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Tłuchovia Tłuchowo 0 - 3 Włocłavia Włocławek 12 listopada 2022 - 16:00
Lider Włocławek 3 - 1 Sparta Brodnica 11 listopada 2022 - 13:00
Elana Toruń 2 - 1 Pogoń Mogilno 12 listopada 2022 - 13:00
Chełminianka Chełmno 1 - 3 Noteć Łabiszyn 13 listopada 2022 - 13:00
Chemik Bydgoszcz 3 - 2 Wda Świecie 12 listopada 2022 - 12:00
Sportis Łochowo 1 - 2 Cuiavia Inowrocław 11 listopada 2022 - 12:00
Pomorzanin Serock 2 - 3 Kujawianka Izbica Kujawska 11 listopada 2022 - 13:00
Notecianka Pakość 1 - 2 Pomorzanin Toruń 12 listopada 2022 - 13:00
Start Pruszcz 2 - 1 Lech Rypin 11 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 16 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek 2 - 1 Lech Rypin 19 listopada 2022 - 13:00
Pomorzanin Toruń 5 - 2 Start Pruszcz 19 listopada 2022 - 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4 - 2 Notecianka Pakość 19 listopada 2022 - 13:00
Cuiavia Inowrocław 0 - 2 Pomorzanin Serock 19 listopada 2022 - 13:00
Wda Świecie - Sportis Łochowo 3 grudnia 2022 - 12:00
Noteć Łabiszyn - Chemik Bydgoszcz 3 grudnia 2022 - 12:00
Elana Toruń 3 - 0 Chełminianka Chełmno 19 listopada 2022 - 13:00
Sparta Brodnica 1 - 3 Pogoń Mogilno 19 listopada 2022 - 14:00
Tłuchovia Tłuchowo 7 - 1 Lider Włocławek 19 listopada 2022 - 11:00
Kolejka 17 - 26/27. listopada 2022 [szczegóły]  
Lider Włocławek 0 - 6 Włocłavia Włocławek 26 listopada 2022 - 11:00
Pogoń Mogilno 2 - 3 Tłuchovia Tłuchowo 26 listopada 2022 - 11:00
Chełminianka Chełmno 0 - 4 Sparta Brodnica 26 listopada 2022 - 11:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Elana Toruń 26 listopada 2022 - 11:00
Sportis Łochowo 4 - 1 Noteć Łabiszyn 26 listopada 2022 - 11:00
Pomorzanin Serock 2 - 2 Wda Świecie 26 listopada 2022 - 11:00
Notecianka Pakość 1 - 4 Cuiavia Inowrocław 26 listopada 2022 - 11:00
Start Pruszcz 2 - 6 Kujawianka Izbica Kujawska 26 listopada 2022 - 11:00
Lech Rypin 1 - 2 Pomorzanin Toruń 26 listopada 2022 - 11:00
Kolejka 18 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń
Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska
Start Pruszcz - Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość - Wda Świecie
Pomorzanin Serock - Noteć Łabiszyn
Sportis Łochowo - Elana Toruń
Chemik Bydgoszcz - Sparta Brodnica
Chełminianka Chełmno - Tłuchovia Tłuchowo
Pogoń Mogilno - Lider Włocławek
Kolejka 19 [szczegóły]  
Pogoń Mogilno - Włocłavia Włocławek
Lider Włocławek - Chełminianka Chełmno
Tłuchovia Tłuchowo - Chemik Bydgoszcz
Sparta Brodnica - Sportis Łochowo
Elana Toruń - Pomorzanin Serock
Noteć Łabiszyn - Notecianka Pakość
Wda Świecie - Start Pruszcz
Cuiavia Inowrocław - Lech Rypin
Kujawianka Izbica Kujawska - Pomorzanin Toruń
Kolejka 20 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska
Pomorzanin Toruń - Cuiavia Inowrocław
Lech Rypin - Wda Świecie
Start Pruszcz - Noteć Łabiszyn
Notecianka Pakość - Elana Toruń
Pomorzanin Serock - Sparta Brodnica
Sportis Łochowo - Tłuchovia Tłuchowo
Chemik Bydgoszcz - Lider Włocławek
Chełminianka Chełmno - Pogoń Mogilno
Kolejka 21 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno - Włocłavia Włocławek
Pogoń Mogilno - Chemik Bydgoszcz
Lider Włocławek - Sportis Łochowo
Tłuchovia Tłuchowo - Pomorzanin Serock
Sparta Brodnica - Notecianka Pakość
Elana Toruń - Start Pruszcz
Noteć Łabiszyn - Lech Rypin
Wda Świecie - Pomorzanin Toruń
Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 22 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska - Wda Świecie
Pomorzanin Toruń - Noteć Łabiszyn
Lech Rypin - Elana Toruń
Start Pruszcz - Sparta Brodnica
Notecianka Pakość - Tłuchovia Tłuchowo
Pomorzanin Serock - Lider Włocławek
Sportis Łochowo - Pogoń Mogilno
Chemik Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno
Kolejka 23 [szczegóły]  
Chemik Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek
Chełminianka Chełmno - Sportis Łochowo
Pogoń Mogilno - Pomorzanin Serock
Lider Włocławek - Notecianka Pakość
Tłuchovia Tłuchowo - Start Pruszcz
Sparta Brodnica - Lech Rypin
Elana Toruń - Pomorzanin Toruń
Noteć Łabiszyn - Kujawianka Izbica Kujawska
Wda Świecie - Cuiavia Inowrocław
Kolejka 24 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek - Wda Świecie
Cuiavia Inowrocław - Noteć Łabiszyn
Kujawianka Izbica Kujawska - Elana Toruń
Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica
Lech Rypin - Tłuchovia Tłuchowo
Start Pruszcz - Lider Włocławek
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno
Pomorzanin Serock - Chełminianka Chełmno
Sportis Łochowo - Chemik Bydgoszcz
Kolejka 25 [szczegóły]  
Sportis Łochowo - Włocłavia Włocławek
Chemik Bydgoszcz - Pomorzanin Serock
Chełminianka Chełmno - Notecianka Pakość
Pogoń Mogilno - Start Pruszcz
Lider Włocławek - Lech Rypin
Tłuchovia Tłuchowo - Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska
Elana Toruń - Cuiavia Inowrocław
Noteć Łabiszyn - Wda Świecie
Kolejka 26 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek - Noteć Łabiszyn
Wda Świecie - Elana Toruń
Cuiavia Inowrocław - Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska - Tłuchovia Tłuchowo
Pomorzanin Toruń - Lider Włocławek
Lech Rypin - Pogoń Mogilno
Start Pruszcz - Chełminianka Chełmno
Notecianka Pakość - Chemik Bydgoszcz
Pomorzanin Serock - Sportis Łochowo
Kolejka 27 [szczegóły]  
Pomorzanin Serock - Włocłavia Włocławek
Sportis Łochowo - Notecianka Pakość
Chemik Bydgoszcz - Start Pruszcz
Chełminianka Chełmno - Lech Rypin
Pogoń Mogilno - Pomorzanin Toruń
Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska
Tłuchovia Tłuchowo - Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica - Wda Świecie
Elana Toruń - Noteć Łabiszyn
Kolejka 28 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek - Elana Toruń
Noteć Łabiszyn - Sparta Brodnica
Wda Świecie - Tłuchovia Tłuchowo
Cuiavia Inowrocław - Lider Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska - Pogoń Mogilno
Pomorzanin Toruń - Chełminianka Chełmno
Lech Rypin - Chemik Bydgoszcz
Start Pruszcz - Sportis Łochowo
Notecianka Pakość - Pomorzanin Serock
Kolejka 29 [szczegóły]  
Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek
Pomorzanin Serock - Start Pruszcz
Sportis Łochowo - Lech Rypin
Chemik Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń
Chełminianka Chełmno - Kujawianka Izbica Kujawska
Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek - Wda Świecie
Tłuchovia Tłuchowo - Noteć Łabiszyn
Sparta Brodnica - Elana Toruń
Kolejka 30 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek - Sparta Brodnica
Elana Toruń - Tłuchovia Tłuchowo
Noteć Łabiszyn - Lider Włocławek
Wda Świecie - Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław - Chełminianka Chełmno
Kujawianka Izbica Kujawska - Chemik Bydgoszcz
Pomorzanin Toruń - Sportis Łochowo
Lech Rypin - Pomorzanin Serock
Start Pruszcz - Notecianka Pakość
Kolejka 31 [szczegóły]  
Start Pruszcz - Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość - Lech Rypin
Pomorzanin Serock - Pomorzanin Toruń
Sportis Łochowo - Kujawianka Izbica Kujawska
Chemik Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno - Wda Świecie
Pogoń Mogilno - Noteć Łabiszyn
Lider Włocławek - Elana Toruń
Tłuchovia Tłuchowo - Sparta Brodnica
Kolejka 32 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek - Tłuchovia Tłuchowo
Sparta Brodnica - Lider Włocławek
Elana Toruń - Pogoń Mogilno
Noteć Łabiszyn - Chełminianka Chełmno
Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław - Sportis Łochowo
Kujawianka Izbica Kujawska - Pomorzanin Serock
Pomorzanin Toruń - Notecianka Pakość
Lech Rypin - Start Pruszcz
Kolejka 33 [szczegóły]  
Lech Rypin - Włocłavia Włocławek
Start Pruszcz - Pomorzanin Toruń
Notecianka Pakość - Kujawianka Izbica Kujawska
Pomorzanin Serock - Cuiavia Inowrocław
Sportis Łochowo - Wda Świecie
Chemik Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn
Chełminianka Chełmno - Elana Toruń
Pogoń Mogilno - Sparta Brodnica
Lider Włocławek - Tłuchovia Tłuchowo
Kolejka 34 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek - Lider Włocławek
Tłuchovia Tłuchowo - Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica - Chełminianka Chełmno
Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz
Noteć Łabiszyn - Sportis Łochowo
Wda Świecie - Pomorzanin Serock
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość
Kujawianka Izbica Kujawska - Start Pruszcz
Pomorzanin Toruń - Lech Rypin


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE