Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Zjednoczeni Stryków |
3 - 2 |
Pogoń Zduńska Wola |
11 sierpnia 2021
11.08 - 18:00 |
Stal Głowno |
3 - 0 |
LKS Kwiatkowice |
7 sierpnia 2021
7.08 - 12:00 |
Boruta Zgierz |
4 - 0 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
8 sierpnia 2021
8.08 - 16:00 |
Prosna Wieruszów |
0 - 1 |
Zryw Wygoda |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
KS Paradyż |
2 - 4 |
Skalnik Sulejów |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Orzeł Nieborów |
2 - 4 |
Omega Kleszczów |
7 sierpnia 2021
7.08 - 14:00 |
Widzew II Łódź |
1 - 1 |
Włókniarz Zelów |
8 sierpnia 2021
8.08 - 11:00 |
Warta Sieradz |
5 - 1 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
7 sierpnia 2021
7.08 - 18:00 |
Orkan Buczek |
4 - 4 |
RKS Radomsko |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
0 - 5 |
RKS Radomsko |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
1 - 0 |
Orkan Buczek |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
Włókniarz Zelów |
0 - 3 |
Warta Sieradz |
14 sierpnia 2021
14.08 - 12:00 |
Omega Kleszczów |
2 - 1 |
Widzew II Łódź |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
Skalnik Sulejów |
6 - 1 |
Orzeł Nieborów |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Zryw Wygoda |
2 - 1 |
KS Paradyż |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
1 - 0 |
Prosna Wieruszów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
LKS Kwiatkowice |
0 - 0 |
Boruta Zgierz |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Zjednoczeni Stryków |
4 - 1 |
Stal Głowno |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
Kolejka 3 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Stal Głowno |
1 - 1 |
Pogoń Zduńska Wola |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Boruta Zgierz |
2 - 1 |
Zjednoczeni Stryków |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Prosna Wieruszów |
0 - 0 |
LKS Kwiatkowice |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
KS Paradyż |
3 - 0 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Orzeł Nieborów |
2 - 1 |
Zryw Wygoda |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Widzew II Łódź |
5 - 0 |
Skalnik Sulejów |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Warta Sieradz |
3 - 0 |
Omega Kleszczów |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Orkan Buczek |
1 - 0 |
Włókniarz Zelów |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
RKS Radomsko |
2 - 2 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
0 - 1 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Włókniarz Zelów |
1 - 0 |
RKS Radomsko |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Omega Kleszczów |
3 - 2 |
Orkan Buczek |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Skalnik Sulejów |
1 - 3 |
Warta Sieradz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Zryw Wygoda |
0 - 7 |
Widzew II Łódź |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
1 - 9 |
Orzeł Nieborów |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
LKS Kwiatkowice |
2 - 3 |
KS Paradyż |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Zjednoczeni Stryków |
5 - 1 |
Prosna Wieruszów |
20 sierpnia 2021
20.08 - 18:30 |
Stal Głowno |
1 - 1 |
Boruta Zgierz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Boruta Zgierz |
3 - 0 |
Pogoń Zduńska Wola |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Prosna Wieruszów |
0 - 3 |
Stal Głowno |
27 sierpnia 2021
27.08 - 17:00 |
KS Paradyż |
2 - 3 |
Zjednoczeni Stryków |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Orzeł Nieborów |
1 - 5 |
LKS Kwiatkowice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:30 |
Widzew II Łódź |
6 - 0 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Warta Sieradz |
6 - 0 |
Zryw Wygoda |
28 sierpnia 2021
28.08 - 14:00 |
Orkan Buczek |
1 - 1 |
Skalnik Sulejów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
RKS Radomsko |
1 - 2 |
Omega Kleszczów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
1 - 1 |
Włókniarz Zelów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
1 - 1 |
Włókniarz Zelów |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Omega Kleszczów |
1 - 2 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Skalnik Sulejów |
0 - 5 |
RKS Radomsko |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Zryw Wygoda |
2 - 2 |
Orkan Buczek |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
1 - 3 |
Warta Sieradz |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
LKS Kwiatkowice |
3 - 2 |
Widzew II Łódź |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Zjednoczeni Stryków |
1 - 0 |
Orzeł Nieborów |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Stal Głowno |
3 - 0 |
KS Paradyż |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Boruta Zgierz |
8 - 1 |
Prosna Wieruszów |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Prosna Wieruszów |
0 - 4 |
Pogoń Zduńska Wola |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
KS Paradyż |
0 - 5 |
Boruta Zgierz |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Orzeł Nieborów |
1 - 1 |
Stal Głowno |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Widzew II Łódź |
0 - 0 |
Zjednoczeni Stryków |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Warta Sieradz |
3 - 1 |
LKS Kwiatkowice |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Orkan Buczek |
8 - 0 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
RKS Radomsko |
4 - 0 |
Zryw Wygoda |
11 września 2021
11.09 - 14:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
1 - 0 |
Skalnik Sulejów |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Włókniarz Zelów |
3 - 1 |
Omega Kleszczów |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
1 - 4 |
Omega Kleszczów |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Skalnik Sulejów |
1 - 2 |
Włókniarz Zelów |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Zryw Wygoda |
2 - 4 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
1 - 1 |
RKS Radomsko |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
LKS Kwiatkowice |
2 - 4 |
Orkan Buczek |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Zjednoczeni Stryków |
2 - 4 |
Warta Sieradz |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Stal Głowno |
0 - 4 |
Widzew II Łódź |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Boruta Zgierz |
1 - 1 |
Orzeł Nieborów |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Prosna Wieruszów |
3 - 0 |
KS Paradyż |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
KS Paradyż |
2 - 0 |
Pogoń Zduńska Wola |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Orzeł Nieborów |
0 - 3 |
Prosna Wieruszów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Boruta Zgierz |
1 - 1 |
Widzew II Łódź |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Warta Sieradz |
5 - 0 |
Stal Głowno |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Orkan Buczek |
5 - 1 |
Zjednoczeni Stryków |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
RKS Radomsko |
3 - 0 |
LKS Kwiatkowice |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
5 - 2 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Włókniarz Zelów |
0 - 1 |
Zryw Wygoda |
26 września 2021
26.09 - 12:30 |
Omega Kleszczów |
4 - 0 |
Skalnik Sulejów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
1 - 2 |
Skalnik Sulejów |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Zryw Wygoda |
0 - 1 |
Omega Kleszczów |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
1 - 2 |
Włókniarz Zelów |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
LKS Kwiatkowice |
3 - 1 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Zjednoczeni Stryków |
1 - 3 |
RKS Radomsko |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Stal Głowno |
0 - 1 |
Orkan Buczek |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Boruta Zgierz |
1 - 0 |
Warta Sieradz |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Prosna Wieruszów |
1 - 7 |
Widzew II Łódź |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
KS Paradyż |
3 - 2 |
Orzeł Nieborów |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Nieborów |
0 - 1 |
Pogoń Zduńska Wola |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Widzew II Łódź |
6 - 1 |
KS Paradyż |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Warta Sieradz |
3 - 1 |
Prosna Wieruszów |
9 października 2021
9.10 - 19:00 |
Orkan Buczek |
3 - 2 |
Boruta Zgierz |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
RKS Radomsko |
1 - 0 |
Stal Głowno |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
1 - 0 |
Zjednoczeni Stryków |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Włókniarz Zelów |
0 - 2 |
LKS Kwiatkowice |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Omega Kleszczów |
3 - 0 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Skalnik Sulejów |
1 - 3 |
Zryw Wygoda |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Kolejka 12 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
8 - 0 |
Zryw Wygoda |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
2 - 3 |
Skalnik Sulejów |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
LKS Kwiatkowice |
2 - 1 |
Omega Kleszczów |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Zjednoczeni Stryków |
3 - 4 |
Włókniarz Zelów |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Stal Głowno |
0 - 1 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Boruta Zgierz |
0 - 1 |
RKS Radomsko |
16 października 2021
16.10 - 13:00 |
Prosna Wieruszów |
0 - 4 |
Orkan Buczek |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
KS Paradyż |
1 - 4 |
Warta Sieradz |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Orzeł Nieborów |
0 - 2 |
Widzew II Łódź |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Widzew II Łódź |
5 - 2 |
Pogoń Zduńska Wola |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Warta Sieradz |
2 - 0 |
Orzeł Nieborów |
23 października 2021
23.10 - 19:00 |
Orkan Buczek |
2 - 0 |
KS Paradyż |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
RKS Radomsko |
5 - 1 |
Prosna Wieruszów |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
2 - 1 |
Boruta Zgierz |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Włókniarz Zelów |
1 - 0 |
Stal Głowno |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Omega Kleszczów |
2 - 3 |
Zjednoczeni Stryków |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Skalnik Sulejów |
7 - 2 |
LKS Kwiatkowice |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Zryw Wygoda |
2 - 2 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
3 - 0 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
LKS Kwiatkowice |
2 - 2 |
Zryw Wygoda |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Zjednoczeni Stryków |
0 - 3 |
Skalnik Sulejów |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Stal Głowno |
0 - 4 |
Omega Kleszczów |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Boruta Zgierz |
1 - 0 |
Włókniarz Zelów |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Prosna Wieruszów |
2 - 3 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
KS Paradyż |
0 - 5 |
RKS Radomsko |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Orzeł Nieborów |
2 - 4 |
Orkan Buczek |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Widzew II Łódź |
1 - 1 |
Warta Sieradz |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Kolejka 15 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Warta Sieradz |
4 - 1 |
Pogoń Zduńska Wola |
6 listopada 2021
6.11 - 17:00 |
Orkan Buczek |
1 - 2 |
Widzew II Łódź |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
RKS Radomsko |
2 - 2 |
Orzeł Nieborów |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
2 - 1 |
KS Paradyż |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Włókniarz Zelów |
1 - 2 |
Prosna Wieruszów |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Omega Kleszczów |
2 - 0 |
Boruta Zgierz |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Skalnik Sulejów |
1 - 1 |
Stal Głowno |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Zryw Wygoda |
0 - 1 |
Zjednoczeni Stryków |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
3 - 6 |
LKS Kwiatkowice |
6 listopada 2021
6.11 - 13:45 |
Kolejka 16 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
1 - 1 |
LKS Kwiatkowice |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Zjednoczeni Stryków |
2 - 1 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
10 listopada 2021
10.11 - 18:00 |
Stal Głowno |
1 - 1 |
Zryw Wygoda |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Boruta Zgierz |
3 - 2 |
Skalnik Sulejów |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Prosna Wieruszów |
0 - 3 |
Omega Kleszczów |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
KS Paradyż |
1 - 3 |
Włókniarz Zelów |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Orzeł Nieborów |
2 - 2 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Widzew II Łódź |
0 - 1 |
RKS Radomsko |
14 listopada 2021
14.11 - 15:00 |
Warta Sieradz |
1 - 1 |
Orkan Buczek |
11 listopada 2021
11.11 - 17:00 |
Kolejka 17 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Orkan Buczek |
5 - 5 |
Pogoń Zduńska Wola |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
RKS Radomsko |
0 - 0 |
Warta Sieradz |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
1 - 2 |
Widzew II Łódź |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Włókniarz Zelów |
1 - 1 |
Orzeł Nieborów |
20 listopada 2021
20.11 - 13:30 |
Omega Kleszczów |
3 - 0 |
KS Paradyż |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Skalnik Sulejów |
2 - 1 |
Prosna Wieruszów |
20 listopada 2021
20.11 - 13:30 |
Zryw Wygoda |
1 - 1 |
Boruta Zgierz |
20 listopada 2021
20.11 - 13:30 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
2 - 2 |
Stal Głowno |
20 listopada 2021
20.11 - 13:30 |
LKS Kwiatkowice |
0 - 1 |
Zjednoczeni Stryków |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
2 - 2 |
Zjednoczeni Stryków |
13 marca 2022
13.03 - 12:00 |
LKS Kwiatkowice |
2 - 0 |
Stal Głowno |
13 marca 2022
13.03 - 14:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
2 - 1 |
Boruta Zgierz |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Zryw Wygoda |
2 - 1 |
Prosna Wieruszów |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Skalnik Sulejów |
0 - 1 |
KS Paradyż |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Omega Kleszczów |
4 - 0 |
Orzeł Nieborów |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Włókniarz Zelów |
0 - 3 |
Widzew II Łódź |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
1 - 5 |
Warta Sieradz |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
RKS Radomsko |
4 - 0 |
Orkan Buczek |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Kolejka 19 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
RKS Radomsko |
7 - 1 |
Pogoń Zduńska Wola |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Orkan Buczek |
3 - 0 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Warta Sieradz |
6 - 0 |
Włókniarz Zelów |
19 marca 2022
19.03 - 13:00 |
Widzew II Łódź |
3 - 1 |
Omega Kleszczów |
19 marca 2022
19.03 - 14:30 |
Orzeł Nieborów |
0 - 1 |
Skalnik Sulejów |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
KS Paradyż |
0 - 1 |
Zryw Wygoda |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Prosna Wieruszów |
1 - 2 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Boruta Zgierz |
3 - 2 |
LKS Kwiatkowice |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Stal Głowno |
1 - 1 |
Zjednoczeni Stryków |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Kolejka 20 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
2 - 0 |
Stal Głowno |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Zjednoczeni Stryków |
2 - 1 |
Boruta Zgierz |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
LKS Kwiatkowice |
0 - 2 |
Prosna Wieruszów |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
1 - 1 |
KS Paradyż |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Zryw Wygoda |
0 - 0 |
Orzeł Nieborów |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Skalnik Sulejów |
2 - 3 |
Widzew II Łódź |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Omega Kleszczów |
1 - 2 |
Warta Sieradz |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Włókniarz Zelów |
0 - 3 |
Orkan Buczek |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
0 - 3 |
RKS Radomsko |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Kolejka 21 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Polonia Piotrków Trybunalski |
5 - 0 |
Pogoń Zduńska Wola |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
RKS Radomsko |
6 - 0 |
Włókniarz Zelów |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Orkan Buczek |
0 - 1 |
Omega Kleszczów |
3 kwietnia 2022
3.04 - 15:00 |
Warta Sieradz |
4 - 0 |
Skalnik Sulejów |
13 kwietnia 2022
13.04 - 20:00 |
Widzew II Łódź |
4 - 1 |
Zryw Wygoda |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Orzeł Nieborów |
1 - 3 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
20 kwietnia 2022
20.04 - 18:00 |
KS Paradyż |
1 - 1 |
LKS Kwiatkowice |
20 kwietnia 2022
20.04 - 18:00 |
Prosna Wieruszów |
1 - 4 |
Zjednoczeni Stryków |
18 maja 2022
18.05 - 18:30 |
Boruta Zgierz |
1 - 1 |
Stal Głowno |
27 kwietnia 2022
27.04 - 18:00 |
Kolejka 22 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
0 - 3 |
Boruta Zgierz |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Stal Głowno |
2 - 0 |
Prosna Wieruszów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Zjednoczeni Stryków |
1 - 3 |
KS Paradyż |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
LKS Kwiatkowice |
1 - 1 |
Orzeł Nieborów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
1 - 2 |
Widzew II Łódź |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:15 |
Zryw Wygoda |
2 - 4 |
Warta Sieradz |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Skalnik Sulejów |
4 - 2 |
Orkan Buczek |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Omega Kleszczów |
2 - 1 |
RKS Radomsko |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Włókniarz Zelów |
0 - 2 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Włókniarz Zelów |
2 - 2 |
Pogoń Zduńska Wola |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
1 - 2 |
Omega Kleszczów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
RKS Radomsko |
4 - 0 |
Skalnik Sulejów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Orkan Buczek |
5 - 1 |
Zryw Wygoda |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Warta Sieradz |
2 - 1 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
16 kwietnia 2022
16.04 - 18:00 |
Widzew II Łódź |
6 - 1 |
LKS Kwiatkowice |
14 kwietnia 2022
14.04 - 19:30 |
Orzeł Nieborów |
3 - 0 |
Zjednoczeni Stryków |
14 kwietnia 2022
14.04 - 18:00 |
KS Paradyż |
0 - 1 |
Stal Głowno |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Prosna Wieruszów |
0 - 1 |
Boruta Zgierz |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Kolejka 24 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
4 - 1 |
Prosna Wieruszów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Boruta Zgierz |
1 - 1 |
KS Paradyż |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Stal Głowno |
2 - 2 |
Orzeł Nieborów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Zjednoczeni Stryków |
3 - 4 |
Widzew II Łódź |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:30 |
LKS Kwiatkowice |
0 - 1 |
Warta Sieradz |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
1 - 4 |
Orkan Buczek |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Zryw Wygoda |
0 - 3 |
RKS Radomsko |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Skalnik Sulejów |
0 - 1 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Omega Kleszczów |
0 - 1 |
Włókniarz Zelów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Kolejka 25 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Omega Kleszczów |
1 - 1 |
Pogoń Zduńska Wola |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Włókniarz Zelów |
0 - 2 |
Skalnik Sulejów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
2 - 3 |
Zryw Wygoda |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:30 |
RKS Radomsko |
6 - 0 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Orkan Buczek |
4 - 1 |
LKS Kwiatkowice |
29 kwietnia 2022
29.04 - 18:00 |
Warta Sieradz |
3 - 0 |
Zjednoczeni Stryków |
29 kwietnia 2022
29.04 - 18:00 |
Widzew II Łódź |
5 - 1 |
Stal Głowno |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:30 |
Orzeł Nieborów |
1 - 3 |
Boruta Zgierz |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
KS Paradyż |
4 - 0 |
Prosna Wieruszów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
2 - 2 |
KS Paradyż |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Prosna Wieruszów |
1 - 2 |
Orzeł Nieborów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Widzew II Łódź |
2 - 2 |
Boruta Zgierz |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Stal Głowno |
1 - 2 |
Warta Sieradz |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Zjednoczeni Stryków |
3 - 2 |
Orkan Buczek |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
LKS Kwiatkowice |
0 - 1 |
RKS Radomsko |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
3 - 2 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Zryw Wygoda |
3 - 2 |
Włókniarz Zelów |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Skalnik Sulejów |
0 - 3 |
Omega Kleszczów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 11. maja 2022 [szczegóły] | |
Skalnik Sulejów |
1 - 1 |
Pogoń Zduńska Wola |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Omega Kleszczów |
3 - 1 |
Zryw Wygoda |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Włókniarz Zelów |
0 - 1 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
1 - 1 |
LKS Kwiatkowice |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
RKS Radomsko |
5 - 1 |
Zjednoczeni Stryków |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Orkan Buczek |
4 - 3 |
Stal Głowno |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Warta Sieradz |
4 - 1 |
Boruta Zgierz |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Widzew II Łódź |
2 - 0 |
Prosna Wieruszów |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Orzeł Nieborów |
1 - 0 |
KS Paradyż |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Kolejka 28 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
4 - 3 |
Orzeł Nieborów |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
KS Paradyż |
0 - 3 |
Widzew II Łódź |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Prosna Wieruszów |
0 - 4 |
Warta Sieradz |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Boruta Zgierz |
2 - 1 |
Orkan Buczek |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Stal Głowno |
0 - 2 |
RKS Radomsko |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Zjednoczeni Stryków |
2 - 3 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
14 maja 2022
14.05 - 17:30 |
LKS Kwiatkowice |
1 - 1 |
Włókniarz Zelów |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
0 - 1 |
Omega Kleszczów |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Zryw Wygoda |
4 - 0 |
Skalnik Sulejów |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Kolejka 29 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Zryw Wygoda |
0 - 2 |
Pogoń Zduńska Wola |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Skalnik Sulejów |
2 - 0 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Omega Kleszczów |
2 - 1 |
LKS Kwiatkowice |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Włókniarz Zelów |
0 - 3 |
Zjednoczeni Stryków |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
3 - 0 |
Stal Głowno |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
RKS Radomsko |
4 - 0 |
Boruta Zgierz |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Orkan Buczek |
6 - 1 |
Prosna Wieruszów |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Warta Sieradz |
4 - 0 |
KS Paradyż |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Widzew II Łódź |
7 - 0 |
Orzeł Nieborów |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Kolejka 30 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
1 - 3 |
Widzew II Łódź |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Orzeł Nieborów |
0 - 5 |
Warta Sieradz |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
KS Paradyż |
2 - 0 |
Orkan Buczek |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Prosna Wieruszów |
0 - 4 |
RKS Radomsko |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Boruta Zgierz |
2 - 0 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Stal Głowno |
1 - 0 |
Włókniarz Zelów |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Zjednoczeni Stryków |
2 - 4 |
Omega Kleszczów |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
LKS Kwiatkowice |
2 - 1 |
Skalnik Sulejów |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
3 - 4 |
Zryw Wygoda |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
2 - 5 |
Pogoń Zduńska Wola |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Zryw Wygoda |
2 - 1 |
LKS Kwiatkowice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Skalnik Sulejów |
2 - 1 |
Zjednoczeni Stryków |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Omega Kleszczów |
4 - 0 |
Stal Głowno |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Włókniarz Zelów |
0 - 2 |
Boruta Zgierz |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
2 - 0 |
Prosna Wieruszów |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
RKS Radomsko |
4 - 1 |
KS Paradyż |
3 czerwca 2022
3.06 - 18:00 |
Orkan Buczek |
3 - 2 |
Orzeł Nieborów |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
Warta Sieradz |
5 - 1 |
Widzew II Łódź |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Kolejka 32 - 8. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
2 - 3 |
Warta Sieradz |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Widzew II Łódź |
1 - 2 |
Orkan Buczek |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:00 |
Orzeł Nieborów |
0 - 0 |
RKS Radomsko |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
KS Paradyż |
1 - 4 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:00 |
Prosna Wieruszów |
1 - 1 |
Włókniarz Zelów |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Boruta Zgierz |
0 - 3 |
Omega Kleszczów |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Stal Głowno |
2 - 4 |
Skalnik Sulejów |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:00 |
Zjednoczeni Stryków |
2 - 2 |
Zryw Wygoda |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
LKS Kwiatkowice |
1 - 3 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LKS Kwiatkowice |
4 - 1 |
Pogoń Zduńska Wola |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
4 - 0 |
Zjednoczeni Stryków |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Zryw Wygoda |
1 - 2 |
Stal Głowno |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Skalnik Sulejów |
2 - 2 |
Boruta Zgierz |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Omega Kleszczów |
7 - 0 |
Prosna Wieruszów |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Włókniarz Zelów |
0 - 2 |
KS Paradyż |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
4 - 0 |
Orzeł Nieborów |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
RKS Radomsko |
1 - 0 |
Widzew II Łódź |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Orkan Buczek |
3 - 2 |
Warta Sieradz |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Kolejka 34 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Zduńska Wola |
5 - 1 |
Orkan Buczek |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Warta Sieradz |
1 - 1 |
RKS Radomsko |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Widzew II Łódź |
1 - 2 |
Polonia Piotrków Trybunalski |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:00 |
Orzeł Nieborów |
0 - 4 |
Włókniarz Zelów |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
KS Paradyż |
2 - 1 |
Omega Kleszczów |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Prosna Wieruszów |
1 - 5 |
Skalnik Sulejów |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Boruta Zgierz |
1 - 1 |
Zryw Wygoda |
15 czerwca 2022
15.06 - 17:30 |
Stal Głowno |
0 - 1 |
Andrespolia Wiśniowa Góra |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Zjednoczeni Stryków |
3 - 1 |
LKS Kwiatkowice |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:30 |
|