IV liga - łódzka - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Widzew II Łódź 19 53 17 2 0 52 - 9
2. GKS Bełchatów 19 49 16 1 2 68 - 11
3. AKS SMS Łódź 19 39 11 6 2 46 - 17
4. Polonia Piotrków Trybunalski 19 38 11 5 3 39 - 21
5. Sokół Aleksandrów Łódzki 19 36 11 3 5 45 - 25 1 1 0 1 0 0 - 0
6. Orkan Buczek 19 36 11 3 5 34 - 29 1 1 0 1 0 0 - 0
7. RKS Radomsko 19 34 10 4 5 43 - 19 1 1 0 1 0 1 - 1
8. KS Kutno 19 34 10 4 5 40 - 29 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Skalnik Sulejów 19 28 9 1 9 37 - 36
10. Ceramika Opoczno 19 23 6 5 8 25 - 38
11. Omega Kleszczów 19 21 6 3 10 24 - 36
12. Boruta Zgierz 19 20 6 2 11 27 - 33
13. LKS Kwiatkowice 19 19 5 4 10 25 - 39
14. Jutrzenka Drzewce 19 18 5 3 11 21 - 50
15. Zjednoczeni Stryków 19 17 5 2 12 27 - 33 1 3 1 0 0 3 - 2
16. Stal Niewiadów 19 17 5 2 12 27 - 65 1 0 0 0 1 2 - 3
17. Włókniarz Zelów 19 15 4 3 12 23 - 48
18. WKS 1957 Wieluń 19 14 3 5 11 27 - 46
19. Pogoń Zduńska Wola 19 13 2 7 10 19 - 38 1 3 1 0 0 1 - 0
20. Zryw Wygoda 19 13 4 1 14 22 - 49 1 0 0 0 1 0 - 1


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Boruta Zgierz 1 - 2 KS Kutno 17 sierpnia 2022 - 18:00
Jutrzenka Drzewce 2 - 1 Zryw Wygoda 6 sierpnia 2022 - 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 1 Omega Kleszczów 6 sierpnia 2022 - 17:00
Stal Niewiadów 2 - 2 LKS Kwiatkowice 6 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Zduńska Wola 1 - 1 RKS Radomsko 6 sierpnia 2022 - 18:00
Zjednoczeni Stryków 4 - 0 Włókniarz Zelów 6 sierpnia 2022 - 15:00
GKS Bełchatów 4 - 1 Skalnik Sulejów 6 sierpnia 2022 - 18:00
WKS 1957 Wieluń 1 - 6 Widzew II Łódź 6 sierpnia 2022 - 18:00
Orkan Buczek 1 - 1 AKS SMS Łódź 7 sierpnia 2022 - 16:00
Ceramika Opoczno 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 10. sierpnia 2022 [szczegóły]  
RKS Radomsko 4 - 0 Ceramika Opoczno 10 sierpnia 2022 - 17:30
Zryw Wygoda 0 - 1 Pogoń Zduńska Wola 10 sierpnia 2022 - 18:00
Włókniarz Zelów 1 - 4 AKS SMS Łódź 10 sierpnia 2022 - 18:30
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Orkan Buczek 10 sierpnia 2022 - 17:00
Omega Kleszczów 0 - 4 GKS Bełchatów 10 sierpnia 2022 - 17:00
Zjednoczeni Stryków 1 - 3 WKS 1957 Wieluń 10 sierpnia 2022 - 18:30
Skalnik Sulejów 5 - 1 Jutrzenka Drzewce 10 sierpnia 2022 - 18:30
KS Kutno 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 10 sierpnia 2022 - 18:00
LKS Kwiatkowice 2 - 1 Boruta Zgierz 10 sierpnia 2022 - 18:00
Widzew II Łódź 8 - 0 Stal Niewiadów 10 sierpnia 2022 - 16:30
Kolejka 3 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Boruta Zgierz 0 - 2 Widzew II Łódź 13 sierpnia 2022 - 16:00
Jutrzenka Drzewce 1 - 3 Omega Kleszczów 13 sierpnia 2022 - 16:00
Orkan Buczek 0 - 4 RKS Radomsko 13 sierpnia 2022 - 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 2 LKS Kwiatkowice 13 sierpnia 2022 - 17:00
Ceramika Opoczno 4 - 1 Zryw Wygoda 13 sierpnia 2022 - 17:00
Stal Niewiadów 2 - 3 Zjednoczeni Stryków 12 sierpnia 2022 - 19:00
Pogoń Zduńska Wola 2 - 3 Skalnik Sulejów 13 sierpnia 2022 - 18:00
AKS SMS Łódź 3 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 13 sierpnia 2022 - 11:00
WKS 1957 Wieluń 2 - 2 Włókniarz Zelów 13 sierpnia 2022 - 18:00
KS Kutno 1 - 3 GKS Bełchatów 13 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Włókniarz Zelów 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 sierpnia 2022 - 17:00
Zryw Wygoda 0 - 3 Orkan Buczek 20 sierpnia 2022 - 17:00
RKS Radomsko 0 - 1 AKS SMS Łódź 20 sierpnia 2022 - 17:00
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Boruta Zgierz 20 sierpnia 2022 - 14:00
WKS 1957 Wieluń 1 - 2 Stal Niewiadów 20 sierpnia 2022 - 18:00
Skalnik Sulejów 2 - 4 Ceramika Opoczno 20 sierpnia 2022 - 17:00
LKS Kwiatkowice 1 - 4 GKS Bełchatów 21 sierpnia 2022 - 17:00
Widzew II Łódź 0 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 20 sierpnia 2022 - 14:00
Omega Kleszczów 1 - 2 Pogoń Zduńska Wola 20 sierpnia 2022 - 17:00
KS Kutno 0 - 1 Jutrzenka Drzewce 20 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 5 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Boruta Zgierz 2 - 1 WKS 1957 Wieluń 24 sierpnia 2022 - 17:30
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 2 Zjednoczeni Stryków 24 sierpnia 2022 - 17:30
Ceramika Opoczno 2 - 1 Omega Kleszczów 24 sierpnia 2022 - 17:30
Stal Niewiadów 1 - 3 Włókniarz Zelów 24 sierpnia 2022 - 18:00
Orkan Buczek 3 - 2 Skalnik Sulejów 24 sierpnia 2022 - 17:30
Pogoń Zduńska Wola 1 - 1 KS Kutno 24 sierpnia 2022 - 17:30
GKS Bełchatów 0 - 2 Widzew II Łódź 24 sierpnia 2022 - 17:00
AKS SMS Łódź 3 - 3 Zryw Wygoda 24 sierpnia 2022 - 17:30
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 RKS Radomsko 24 sierpnia 2022 - 17:00
Jutrzenka Drzewce 2 - 1 LKS Kwiatkowice 24 sierpnia 2022 - 17:30
Kolejka 6 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Stal Niewiadów 1 - 3 Boruta Zgierz 27 sierpnia 2022 - 17:00
Zryw Wygoda 0 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 27 sierpnia 2022 - 17:30
Skalnik Sulejów 1 - 1 AKS SMS Łódź 27 sierpnia 2022 - 17:00
Omega Kleszczów 0 - 1 Orkan Buczek 27 sierpnia 2022 - 15:30
KS Kutno 0 - 1 Ceramika Opoczno 27 sierpnia 2022 - 16:00
LKS Kwiatkowice 2 - 0 Pogoń Zduńska Wola 28 sierpnia 2022 - 17:00
Widzew II Łódź 6 - 0 Jutrzenka Drzewce 27 sierpnia 2022 - 12:00
Zjednoczeni Stryków 0 - 3 GKS Bełchatów 27 sierpnia 2022 - 15:00
WKS 1957 Wieluń 0 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 27 sierpnia 2022 - 17:00
Włókniarz Zelów 1 - 4 RKS Radomsko 27 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 7 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
RKS Radomsko 4 - 0 Zryw Wygoda 3 września 2022 - 16:00
Boruta Zgierz 2 - 4 Włókniarz Zelów 3 września 2022 - 14:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 1 Stal Niewiadów 3 września 2022 - 17:00
Pogoń Zduńska Wola 2 - 3 Widzew II Łódź 3 września 2022 - 17:00
Ceramika Opoczno 0 - 1 LKS Kwiatkowice 3 września 2022 - 17:00
GKS Bełchatów 6 - 0 WKS 1957 Wieluń 3 września 2022 - 17:00
Jutrzenka Drzewce 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 3 września 2022 - 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 Skalnik Sulejów 3 września 2022 - 16:30
AKS SMS Łódź 3 - 0 Omega Kleszczów 3 września 2022 - 12:00
Orkan Buczek 3 - 3 KS Kutno 4 września 2022 - 16:00
Kolejka 8 - 7. września 2022 [szczegóły]  
Boruta Zgierz 0 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 7 września 2022 - 17:00
GKS Bełchatów 10 - 0 Stal Niewiadów 7 września 2022 - 17:00
Włókniarz Zelów 3 - 1 Zryw Wygoda 7 września 2022 - 17:00
LKS Kwiatkowice 0 - 1 Orkan Buczek 7 września 2022 - 17:00
Zjednoczeni Stryków 3 - 1 Pogoń Zduńska Wola 7 września 2022 - 18:30
WKS 1957 Wieluń 2 - 2 Jutrzenka Drzewce 7 września 2022 - 17:00
Skalnik Sulejów 2 - 1 RKS Radomsko 7 września 2022 - 17:00
Omega Kleszczów 1 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 września 2022 - 17:00
KS Kutno 0 - 0 AKS SMS Łódź 7 września 2022 - 17:00
Widzew II Łódź 3 - 0 Ceramika Opoczno 7 września 2022 - 16:30
Kolejka 9 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 1 - 1 WKS 1957 Wieluń 10 września 2022 - 16:00
Zryw Wygoda 2 - 4 Skalnik Sulejów 10 września 2022 - 15:00
RKS Radomsko 1 - 2 Omega Kleszczów 10 września 2022 - 16:00
Ceramika Opoczno 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 10 września 2022 - 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 0 Włókniarz Zelów 10 września 2022 - 15:00
Jutrzenka Drzewce 0 - 3 Stal Niewiadów 10 września 2022 - 14:00
GKS Bełchatów 4 - 1 Boruta Zgierz 11 września 2022 - 16:00
AKS SMS Łódź 2 - 2 LKS Kwiatkowice 10 września 2022 - 17:00
KS Kutno 4 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 września 2022 - 14:00
Orkan Buczek 1 - 3 Widzew II Łódź 11 września 2022 - 16:00
Kolejka 10 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Boruta Zgierz 2 - 1 Jutrzenka Drzewce 17 września 2022 - 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 3 GKS Bełchatów 17 września 2022 - 16:30
Stal Niewiadów 2 - 0 Pogoń Zduńska Wola 17 września 2022 - 17:00
Włókniarz Zelów 0 - 2 Skalnik Sulejów 17 września 2022 - 17:00
LKS Kwiatkowice 1 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 września 2022 - 16:00
Zjednoczeni Stryków 1 - 2 Orkan Buczek 17 września 2022 - 15:00
WKS 1957 Wieluń 2 - 3 Ceramika Opoczno 17 września 2022 - 16:00
Omega Kleszczów 3 - 1 Zryw Wygoda 17 września 2022 - 16:00
KS Kutno 1 - 1 RKS Radomsko 17 września 2022 - 13:00
Widzew II Łódź 1 - 0 AKS SMS Łódź 17 września 2022 - 14:30
Kolejka 11 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Zryw Wygoda 0 - 2 KS Kutno 24 września 2022 - 16:00
Ceramika Opoczno 1 - 1 Stal Niewiadów 24 września 2022 - 16:00
Pogoń Zduńska Wola 1 - 1 Boruta Zgierz 24 września 2022 - 16:00
RKS Radomsko 5 - 1 LKS Kwiatkowice 24 września 2022 - 16:00
AKS SMS Łódź 3 - 1 Zjednoczeni Stryków 24 września 2022 - 16:00
Skalnik Sulejów 3 - 0 Omega Kleszczów 24 września 2022 - 14:00
GKS Bełchatów 5 - 1 Włókniarz Zelów 24 września 2022 - 16:00
Jutrzenka Drzewce 0 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 24 września 2022 - 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 3 Widzew II Łódź 24 września 2022 - 11:00
Orkan Buczek 2 - 1 WKS 1957 Wieluń 25 września 2022 - 15:00
Kolejka 12 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 1 Pogoń Zduńska Wola 1 października 2022 - 16:00
Boruta Zgierz 2 - 0 Ceramika Opoczno 1 października 2022 - 16:00
Włókniarz Zelów 0 - 3 Omega Kleszczów 1 października 2022 - 15:00
Stal Niewiadów 1 - 4 Orkan Buczek 30 września 2022 - 19:00
Widzew II Łódź 2 - 0 RKS Radomsko 30 września 2022 - 18:00
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 października 2022 - 15:00
WKS 1957 Wieluń 0 - 2 AKS SMS Łódź 1 października 2022 - 16:00
GKS Bełchatów 7 - 0 Jutrzenka Drzewce 2 października 2022 - 16:00
KS Kutno 4 - 0 Skalnik Sulejów 1 października 2022 - 12:30
LKS Kwiatkowice 2 - 3 Zryw Wygoda 2 października 2022 - 15:00
Kolejka 13 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 2 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 8 października 2022 - 15:00
RKS Radomsko 3 - 2 Zjednoczeni Stryków 8 października 2022 - 15:00
Pogoń Zduńska Wola 0 - 1 GKS Bełchatów 8 października 2022 - 16:00
Zryw Wygoda 0 - 2 Widzew II Łódź 8 października 2022 - 15:00
Omega Kleszczów 3 - 4 KS Kutno 8 października 2022 - 15:00
Jutrzenka Drzewce 2 - 3 Włókniarz Zelów 8 października 2022 - 15:00
AKS SMS Łódź 6 - 1 Stal Niewiadów 8 października 2022 - 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 - 1 WKS 1957 Wieluń 8 października 2022 - 15:00
Skalnik Sulejów 0 - 1 LKS Kwiatkowice 8 października 2022 - 15:00
Orkan Buczek 3 - 1 Boruta Zgierz 9 października 2022 - 13:00
Kolejka 14 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Orkan Buczek 15 października 2022 - 15:30
Boruta Zgierz 0 - 1 AKS SMS Łódź 15 października 2022 - 15:00
Włókniarz Zelów 1 - 5 KS Kutno 15 października 2022 - 15:00
Jutrzenka Drzewce 2 - 2 Pogoń Zduńska Wola 15 października 2022 - 14:00
Stal Niewiadów 2 - 7 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 października 2022 - 18:00
LKS Kwiatkowice 1 - 2 Omega Kleszczów 16 października 2022 - 15:00
Widzew II Łódź 3 - 2 Skalnik Sulejów 15 października 2022 - 14:30
Zjednoczeni Stryków 1 - 2 Zryw Wygoda 15 października 2022 - 15:00
WKS 1957 Wieluń 2 - 2 RKS Radomsko 15 października 2022 - 15:00
GKS Bełchatów 6 - 1 Ceramika Opoczno 15 października 2022 - 15:00
Kolejka 15 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Zryw Wygoda 3 - 2 WKS 1957 Wieluń 22 października 2022 - 15:00
Ceramika Opoczno 0 - 0 Jutrzenka Drzewce 22 października 2022 - 15:00
Pogoń Zduńska Wola 0 - 0 Włókniarz Zelów 22 października 2022 - 14:00
RKS Radomsko 5 - 0 Stal Niewiadów 22 października 2022 - 15:00
Omega Kleszczów 1 - 1 Widzew II Łódź 22 października 2022 - 15:00
KS Kutno 4 - 2 LKS Kwiatkowice 22 października 2022 - 14:00
AKS SMS Łódź 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 22 października 2022 - 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Boruta Zgierz 22 października 2022 - 15:00
Skalnik Sulejów 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 22 października 2022 - 15:00
Orkan Buczek 1 - 4 GKS Bełchatów 23 października 2022 - 14:00
Kolejka 16 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Boruta Zgierz 0 - 2 RKS Radomsko 29 października 2022 - 13:00
Pogoń Zduńska Wola 1 - 1 Ceramika Opoczno 29 października 2022 - 15:00
Włókniarz Zelów 1 - 2 LKS Kwiatkowice 29 października 2022 - 15:00
GKS Bełchatów 0 - 0 AKS SMS Łódź 30 października 2022 - 14:00
Jutrzenka Drzewce 3 - 1 Orkan Buczek 30 października 2022 - 12:00
Widzew II Łódź 2 - 1 KS Kutno 28 października 2022 - 18:00
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Omega Kleszczów 30 października 2022 - 14:00
WKS 1957 Wieluń 3 - 2 Skalnik Sulejów 29 października 2022 - 14:00
Stal Niewiadów 2 - 1 Zryw Wygoda 28 października 2022 - 18:30
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 października 2022 - 14:00
Kolejka 17 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
RKS Radomsko 2 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 5 listopada 2022 - 13:00
Zryw Wygoda 3 - 2 Boruta Zgierz 5 listopada 2022 - 14:00
KS Kutno 3 - 1 Zjednoczeni Stryków 5 listopada 2022 - 13:00
Ceramika Opoczno 2 - 2 Włókniarz Zelów 5 listopada 2022 - 13:00
AKS SMS Łódź 2 - 0 Jutrzenka Drzewce 5 listopada 2022 - 13:30
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 GKS Bełchatów 5 listopada 2022 - 13:00
Skalnik Sulejów 4 - 0 Stal Niewiadów 6 listopada 2022 - 14:00
Omega Kleszczów 1 - 0 WKS 1957 Wieluń 5 listopada 2022 - 11:00
LKS Kwiatkowice 0 - 2 Widzew II Łódź 6 listopada 2022 - 12:00
Orkan Buczek 3 - 2 Pogoń Zduńska Wola 6 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 18 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Włókniarz Zelów 0 - 2 Widzew II Łódź 11 listopada 2022 - 14:00
Ceramika Opoczno 0 - 1 Orkan Buczek 11 listopada 2022 - 13:00
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 LKS Kwiatkowice 10 listopada 2022 - 18:30
WKS 1957 Wieluń 3 - 0 KS Kutno 12 listopada 2022 - 13:00
GKS Bełchatów 0 - 2 RKS Radomsko 13 listopada 2022 - 13:00
Jutrzenka Drzewce 1 - 6 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 listopada 2022 - 13:00
Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 1 Zryw Wygoda 12 listopada 2022 - 13:00
Stal Niewiadów 3 - 0 Omega Kleszczów 11 listopada 2022 - 14:00
Boruta Zgierz 3 - 0 Skalnik Sulejów 12 listopada 2022 - 13:00
Pogoń Zduńska Wola 0 - 6 AKS SMS Łódź 12 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 19 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
RKS Radomsko 2 - 1 Jutrzenka Drzewce 19 listopada 2022 - 13:00
Omega Kleszczów 2 - 5 Boruta Zgierz 19 listopada 2022 - 13:00
Skalnik Sulejów 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 19 listopada 2022 - 13:30
Zryw Wygoda 0 - 2 GKS Bełchatów 19 listopada 2022 - 13:00
AKS SMS Łódź 7 - 2 Ceramika Opoczno 19 listopada 2022 - 13:00
LKS Kwiatkowice 2 - 2 WKS 1957 Wieluń 20 listopada 2022 - 13:00
Widzew II Łódź 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 19 listopada 2022 - 15:00
KS Kutno 4 - 3 Stal Niewiadów 19 listopada 2022 - 13:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 Pogoń Zduńska Wola 19 listopada 2022 - 13:00
Orkan Buczek 3 - 1 Włókniarz Zelów 20 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 20 [szczegóły]  
KS Kutno - Boruta Zgierz
Zryw Wygoda - Jutrzenka Drzewce
Omega Kleszczów - Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Kwiatkowice - Stal Niewiadów
RKS Radomsko - Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zelów - Zjednoczeni Stryków
Skalnik Sulejów - GKS Bełchatów
Widzew II Łódź - WKS 1957 Wieluń
AKS SMS Łódź - Orkan Buczek
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ceramika Opoczno
Kolejka 21 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno - RKS Radomsko
Pogoń Zduńska Wola - Zryw Wygoda
AKS SMS Łódź - Włókniarz Zelów
Orkan Buczek - Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Bełchatów - Omega Kleszczów
WKS 1957 Wieluń - Zjednoczeni Stryków
Jutrzenka Drzewce - Skalnik Sulejów
Polonia Piotrków Trybunalski - KS Kutno
Boruta Zgierz - LKS Kwiatkowice
Stal Niewiadów - Widzew II Łódź
Kolejka 22 [szczegóły]  
Widzew II Łódź - Boruta Zgierz
Omega Kleszczów - Jutrzenka Drzewce
RKS Radomsko - Orkan Buczek
LKS Kwiatkowice - Polonia Piotrków Trybunalski
Zryw Wygoda - Ceramika Opoczno
Zjednoczeni Stryków - Stal Niewiadów
Skalnik Sulejów - Pogoń Zduńska Wola
Sokół Aleksandrów Łódzki - AKS SMS Łódź
Włókniarz Zelów - WKS 1957 Wieluń
KS Kutno - GKS Bełchatów
Kolejka 23 [szczegóły]  
Sokół Aleksandrów Łódzki - Włókniarz Zelów
Orkan Buczek - Zryw Wygoda
AKS SMS Łódź - RKS Radomsko
Boruta Zgierz - Zjednoczeni Stryków
Stal Niewiadów - WKS 1957 Wieluń
Ceramika Opoczno - Skalnik Sulejów
GKS Bełchatów - LKS Kwiatkowice
Polonia Piotrków Trybunalski - Widzew II Łódź
Pogoń Zduńska Wola - Omega Kleszczów
Jutrzenka Drzewce - KS Kutno
Kolejka 24 [szczegóły]  
WKS 1957 Wieluń - Boruta Zgierz
Zjednoczeni Stryków - Polonia Piotrków Trybunalski
Omega Kleszczów - Ceramika Opoczno
Włókniarz Zelów - Stal Niewiadów
Skalnik Sulejów - Orkan Buczek
KS Kutno - Pogoń Zduńska Wola
Widzew II Łódź - GKS Bełchatów
Zryw Wygoda - AKS SMS Łódź
RKS Radomsko - Sokół Aleksandrów Łódzki
LKS Kwiatkowice - Jutrzenka Drzewce
Kolejka 25 [szczegóły]  
Boruta Zgierz - Stal Niewiadów
Sokół Aleksandrów Łódzki - Zryw Wygoda
AKS SMS Łódź - Skalnik Sulejów
Orkan Buczek - Omega Kleszczów
Ceramika Opoczno - KS Kutno
Pogoń Zduńska Wola - LKS Kwiatkowice
Jutrzenka Drzewce - Widzew II Łódź
GKS Bełchatów - Zjednoczeni Stryków
Polonia Piotrków Trybunalski - WKS 1957 Wieluń
RKS Radomsko - Włókniarz Zelów
Kolejka 26 [szczegóły]  
Zryw Wygoda - RKS Radomsko
Włókniarz Zelów - Boruta Zgierz
Stal Niewiadów - Polonia Piotrków Trybunalski
Widzew II Łódź - Pogoń Zduńska Wola
LKS Kwiatkowice - Ceramika Opoczno
WKS 1957 Wieluń - GKS Bełchatów
Zjednoczeni Stryków - Jutrzenka Drzewce
Skalnik Sulejów - Sokół Aleksandrów Łódzki
Omega Kleszczów - AKS SMS Łódź
KS Kutno - Orkan Buczek
Kolejka 27 [szczegóły]  
Polonia Piotrków Trybunalski - Boruta Zgierz
GKS Bełchatów - Stal Niewiadów
Zryw Wygoda - Włókniarz Zelów
Orkan Buczek - LKS Kwiatkowice
Pogoń Zduńska Wola - Zjednoczeni Stryków
Jutrzenka Drzewce - WKS 1957 Wieluń
RKS Radomsko - Skalnik Sulejów
Sokół Aleksandrów Łódzki - Omega Kleszczów
AKS SMS Łódź - KS Kutno
Ceramika Opoczno - Widzew II Łódź
Kolejka 28 [szczegóły]  
WKS 1957 Wieluń - Pogoń Zduńska Wola
Skalnik Sulejów - Zryw Wygoda
Omega Kleszczów - RKS Radomsko
Zjednoczeni Stryków - Ceramika Opoczno
Włókniarz Zelów - Polonia Piotrków Trybunalski
Stal Niewiadów - Jutrzenka Drzewce
Boruta Zgierz - GKS Bełchatów
LKS Kwiatkowice - AKS SMS Łódź
KS Kutno - Sokół Aleksandrów Łódzki
Widzew II Łódź - Orkan Buczek
Kolejka 29 [szczegóły]  
Jutrzenka Drzewce - Boruta Zgierz
GKS Bełchatów - Polonia Piotrków Trybunalski
Pogoń Zduńska Wola - Stal Niewiadów
Skalnik Sulejów - Włókniarz Zelów
Sokół Aleksandrów Łódzki - LKS Kwiatkowice
Orkan Buczek - Zjednoczeni Stryków
Ceramika Opoczno - WKS 1957 Wieluń
Zryw Wygoda - Omega Kleszczów
RKS Radomsko - KS Kutno
AKS SMS Łódź - Widzew II Łódź
Kolejka 30 [szczegóły]  
KS Kutno - Zryw Wygoda
Stal Niewiadów - Ceramika Opoczno
Boruta Zgierz - Pogoń Zduńska Wola
LKS Kwiatkowice - RKS Radomsko
Zjednoczeni Stryków - AKS SMS Łódź
Omega Kleszczów - Skalnik Sulejów
Włókniarz Zelów - GKS Bełchatów
Polonia Piotrków Trybunalski - Jutrzenka Drzewce
Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki
WKS 1957 Wieluń - Orkan Buczek
Kolejka 31 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola - Polonia Piotrków Trybunalski
Ceramika Opoczno - Boruta Zgierz
Omega Kleszczów - Włókniarz Zelów
Orkan Buczek - Stal Niewiadów
RKS Radomsko - Widzew II Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki - Zjednoczeni Stryków
AKS SMS Łódź - WKS 1957 Wieluń
Jutrzenka Drzewce - GKS Bełchatów
Skalnik Sulejów - KS Kutno
Zryw Wygoda - LKS Kwiatkowice
Kolejka 32 [szczegóły]  
Polonia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno
Zjednoczeni Stryków - RKS Radomsko
GKS Bełchatów - Pogoń Zduńska Wola
Widzew II Łódź - Zryw Wygoda
KS Kutno - Omega Kleszczów
Włókniarz Zelów - Jutrzenka Drzewce
Stal Niewiadów - AKS SMS Łódź
WKS 1957 Wieluń - Sokół Aleksandrów Łódzki
LKS Kwiatkowice - Skalnik Sulejów
Boruta Zgierz - Orkan Buczek
Kolejka 33 [szczegóły]  
Orkan Buczek - Polonia Piotrków Trybunalski
AKS SMS Łódź - Boruta Zgierz
KS Kutno - Włókniarz Zelów
Pogoń Zduńska Wola - Jutrzenka Drzewce
Sokół Aleksandrów Łódzki - Stal Niewiadów
Omega Kleszczów - LKS Kwiatkowice
Skalnik Sulejów - Widzew II Łódź
Zryw Wygoda - Zjednoczeni Stryków
RKS Radomsko - WKS 1957 Wieluń
Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów
Kolejka 34 [szczegóły]  
WKS 1957 Wieluń - Zryw Wygoda
Jutrzenka Drzewce - Ceramika Opoczno
Włókniarz Zelów - Pogoń Zduńska Wola
Stal Niewiadów - RKS Radomsko
Widzew II Łódź - Omega Kleszczów
LKS Kwiatkowice - KS Kutno
Polonia Piotrków Trybunalski - AKS SMS Łódź
Boruta Zgierz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Zjednoczeni Stryków - Skalnik Sulejów
GKS Bełchatów - Orkan Buczek
Kolejka 35 [szczegóły]  
RKS Radomsko - Boruta Zgierz
Ceramika Opoczno - Pogoń Zduńska Wola
LKS Kwiatkowice - Włókniarz Zelów
AKS SMS Łódź - GKS Bełchatów
Orkan Buczek - Jutrzenka Drzewce
KS Kutno - Widzew II Łódź
Omega Kleszczów - Zjednoczeni Stryków
Skalnik Sulejów - WKS 1957 Wieluń
Zryw Wygoda - Stal Niewiadów
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Piotrków Trybunalski
Kolejka 36 [szczegóły]  
Polonia Piotrków Trybunalski - RKS Radomsko
Boruta Zgierz - Zryw Wygoda
Zjednoczeni Stryków - KS Kutno
Włókniarz Zelów - Ceramika Opoczno
Jutrzenka Drzewce - AKS SMS Łódź
GKS Bełchatów - Sokół Aleksandrów Łódzki
Stal Niewiadów - Skalnik Sulejów
WKS 1957 Wieluń - Omega Kleszczów
Widzew II Łódź - LKS Kwiatkowice
Pogoń Zduńska Wola - Orkan Buczek
Kolejka 37 [szczegóły]  
Widzew II Łódź - Włókniarz Zelów
Orkan Buczek - Ceramika Opoczno
LKS Kwiatkowice - Zjednoczeni Stryków
KS Kutno - WKS 1957 Wieluń
RKS Radomsko - GKS Bełchatów
Sokół Aleksandrów Łódzki - Jutrzenka Drzewce
Zryw Wygoda - Polonia Piotrków Trybunalski
Omega Kleszczów - Stal Niewiadów
Skalnik Sulejów - Boruta Zgierz
AKS SMS Łódź - Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 38 [szczegóły]  
Jutrzenka Drzewce - RKS Radomsko
Boruta Zgierz - Omega Kleszczów
Polonia Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów
GKS Bełchatów - Zryw Wygoda
Ceramika Opoczno - AKS SMS Łódź
WKS 1957 Wieluń - LKS Kwiatkowice
Zjednoczeni Stryków - Widzew II Łódź
Stal Niewiadów - KS Kutno
Pogoń Zduńska Wola - Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Zelów - Orkan Buczek


Pokaż ukryte kolejki od 20 do 38

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE