IV liga - lubelska - grupa I - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Motor II Lublin 13 29 9 2 2 44 - 18 2 4 1 1 0 4 - 3
2. Huragan Międzyrzec Podlaski 13 29 9 2 2 29 - 21 3 4 1 1 1 5 - 6
3. Lublinianka Lublin 13 29 9 2 2 31 - 10 3 3 1 0 2 5 - 5
4. Górnik II Łęczna 13 26 8 2 3 28 - 15
5. Opolanin Opole Lubelskie 13 19 5 4 4 18 - 18
6. Powiślak Końskowola 13 17 5 2 6 27 - 26
7. Orlęta Łuków 13 16 5 1 7 20 - 24
8. POM Iskra Piotrowice 13 15 5 0 8 17 - 30
9. Lewart Lubartów 13 12 3 3 7 15 - 20 2 4 1 1 0 2 - 0
10. Sparta Rejowiec Fabryczny 13 12 3 3 7 10 - 18 2 1 0 1 1 0 - 2
11. Włodawianka Włodawa 13 10 3 1 9 12 - 39
12. Lutnia Piszczac 13 8 2 2 9 15 - 27


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Włodawianka Włodawa 2 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 sierpnia 2021 - 17:00
Orlęta Łuków 2 - 0 Górnik II Łęczna 8 września 2021 - 17:00
POM Iskra Piotrowice 1 - 3 Motor II Lublin 8 sierpnia 2021 - 17:00
Powiślak Końskowola 1 - 5 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 sierpnia 2021 - 14:00
Lublinianka Lublin 3 - 0 Lutnia Piszczac 7 sierpnia 2021 - 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 0 Lewart Lubartów 7 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 2 - 11. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 2 Lewart Lubartów 11 sierpnia 2021 - 17:00
Lutnia Piszczac 0 - 3 Opolanin Opole Lubelskie 11 sierpnia 2021 - 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0 - 3 Lublinianka Lublin 11 sierpnia 2021 - 18:00
Motor II Lublin 3 - 1 Powiślak Końskowola 11 sierpnia 2021 - 17:00
Górnik II Łęczna 3 - 4 POM Iskra Piotrowice 11 sierpnia 2021 - 16:00
Włodawianka Włodawa 0 - 4 Orlęta Łuków 11 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Orlęta Łuków 1 - 4 Sparta Rejowiec Fabryczny 14 sierpnia 2021 - 16:00
POM Iskra Piotrowice 1 - 0 Włodawianka Włodawa 15 sierpnia 2021 - 17:00
Powiślak Końskowola 1 - 4 Górnik II Łęczna 15 sierpnia 2021 - 11:00
Lublinianka Lublin 1 - 2 Motor II Lublin 14 sierpnia 2021 - 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 14 sierpnia 2021 - 18:00
Lewart Lubartów 2 - 1 Lutnia Piszczac 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 0 Lutnia Piszczac 21 sierpnia 2021 - 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 0 Lewart Lubartów 21 sierpnia 2021 - 17:00
Motor II Lublin 7 - 0 Opolanin Opole Lubelskie 21 sierpnia 2021 - 16:00
Górnik II Łęczna 0 - 2 Lublinianka Lublin 21 sierpnia 2021 - 11:00
Włodawianka Włodawa 0 - 3 Powiślak Końskowola 21 sierpnia 2021 - 16:00
Orlęta Łuków 3 - 1 POM Iskra Piotrowice 22 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 5 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
POM Iskra Piotrowice 0 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 sierpnia 2021 - 16:00
Powiślak Końskowola 3 - 2 Orlęta Łuków 29 sierpnia 2021 - 15:00
Lublinianka Lublin 4 - 0 Włodawianka Włodawa 28 sierpnia 2021 - 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 0 - 0 Górnik II Łęczna 29 sierpnia 2021 - 17:00
Lewart Lubartów 1 - 2 Motor II Lublin 28 sierpnia 2021 - 17:00
Lutnia Piszczac 1 - 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 29 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 3 Huragan Międzyrzec Podlaski 4 września 2021 - 11:00
Lutnia Piszczac 1 - 3 Motor II Lublin 5 września 2021 - 16:00
Górnik II Łęczna 3 - 2 Lewart Lubartów 4 września 2021 - 11:00
Opolanin Opole Lubelskie 0 - 1 Włodawianka Włodawa 5 września 2021 - 16:30
Orlęta Łuków 0 - 2 Lublinianka Lublin 4 września 2021 - 16:00
POM Iskra Piotrowice 0 - 6 Powiślak Końskowola 5 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Powiślak Końskowola 0 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 września 2021 - 16:00
Lublinianka Lublin 4 - 1 POM Iskra Piotrowice 11 września 2021 - 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 4 - 0 Orlęta Łuków 11 września 2021 - 16:00
Lewart Lubartów 1 - 0 Włodawianka Włodawa 11 września 2021 - 16:30
Lutnia Piszczac 2 - 2 Górnik II Łęczna 12 września 2021 - 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2 - 2 Motor II Lublin 11 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 - 2 Motor II Lublin 18 września 2021 - 16:00
Górnik II Łęczna 7 - 1 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 września 2021 - 11:00
Lutnia Piszczac 5 - 1 Włodawianka Włodawa 19 września 2021 - 15:00
Orlęta Łuków 2 - 0 Lewart Lubartów 19 września 2021 - 16:00
POM Iskra Piotrowice 2 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 29 września 2021 - 16:00
Powiślak Końskowola 2 - 2 Lublinianka Lublin 19 września 2021 - 15:00
Kolejka 9 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Lublinianka Lublin 2 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny 25 września 2021 - 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 1 Powiślak Końskowola 26 września 2021 - 16:00
Lewart Lubartów 1 - 2 POM Iskra Piotrowice 26 września 2021 - 16:00
Lutnia Piszczac 2 - 0 Orlęta Łuków 26 września 2021 - 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3 - 2 Włodawianka Włodawa 25 września 2021 - 16:00
Motor II Lublin 0 - 1 Górnik II Łęczna 26 września 2021 - 16:00
Kolejka 10 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 1 Górnik II Łęczna 20 października 2021 - 15:00
Motor II Lublin 12 - 2 Włodawianka Włodawa 3 października 2021 - 14:00
Orlęta Łuków 1 - 3 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 października 2021 - 14:00
POM Iskra Piotrowice 4 - 2 Lutnia Piszczac 3 października 2021 - 15:00
Powiślak Końskowola 4 - 2 Lewart Lubartów 2 października 2021 - 16:00
Lublinianka Lublin 2 - 0 Opolanin Opole Lubelskie 2 października 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 10 października 2021 - 15:00
Lewart Lubartów 2 - 2 Lublinianka Lublin 9 października 2021 - 15:30
Lutnia Piszczac 1 - 2 Powiślak Końskowola 10 października 2021 - 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2 - 0 POM Iskra Piotrowice 9 października 2021 - 12:00
Motor II Lublin 2 - 3 Orlęta Łuków 10 października 2021 - 14:00
Górnik II Łęczna 4 - 0 Włodawianka Włodawa 9 października 2021 - 11:00
Kolejka 12 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 - 3 Włodawianka Włodawa 16 października 2021 - 15:00
Górnik II Łęczna 2 - 1 Orlęta Łuków 16 października 2021 - 15:00
Motor II Lublin 3 - 1 POM Iskra Piotrowice 17 października 2021 - 14:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2 - 1 Powiślak Końskowola 16 października 2021 - 15:30
Lutnia Piszczac 0 - 3 Lublinianka Lublin 17 października 2021 - 14:00
Lewart Lubartów 2 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 17 października 2021 - 15:00
Kolejka 13 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Lewart Lubartów 0 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny 23 października 2021 - 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 0 Lutnia Piszczac 24 października 2021 - 14:00
Lublinianka Lublin 1 - 3 Huragan Międzyrzec Podlaski 23 października 2021 - 12:00
Powiślak Końskowola 2 - 3 Motor II Lublin 23 października 2021 - 11:00
POM Iskra Piotrowice 0 - 1 Górnik II Łęczna 24 października 2021 - 14:00
Orlęta Łuków 1 - 1 Włodawianka Włodawa 24 października 2021 - 15:00
Kolejka 14 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orlęta Łuków 31 października 2021 - 13:00
Włodawianka Włodawa - POM Iskra Piotrowice 31 października 2021 - 13:00
Górnik II Łęczna - Powiślak Końskowola 30 października 2021 - 11:00
Motor II Lublin - Lublinianka Lublin 30 października 2021 - 14:00
Huragan Międzyrzec Podlaski - Opolanin Opole Lubelskie 30 października 2021 - 14:00
Lutnia Piszczac - Lewart Lubartów 30 października 2021 - 13:00
Kolejka 15 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Lutnia Piszczac - Sparta Rejowiec Fabryczny 6 listopada 2021 - 13:00
Lewart Lubartów - Huragan Międzyrzec Podlaski 6 listopada 2021 - 13:00
Opolanin Opole Lubelskie - Motor II Lublin 7 listopada 2021 - 13:00
Lublinianka Lublin - Górnik II Łęczna 6 listopada 2021 - 14:00
Powiślak Końskowola - Włodawianka Włodawa 6 listopada 2021 - 15:00
POM Iskra Piotrowice - Orlęta Łuków 7 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 11. listopada 2021 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny - POM Iskra Piotrowice 11 listopada 2021 - 12:00
Orlęta Łuków - Powiślak Końskowola 11 listopada 2021 - 14:00
Włodawianka Włodawa - Lublinianka Lublin 11 listopada 2021 - 13:00
Górnik II Łęczna - Opolanin Opole Lubelskie 11 listopada 2021 - 16:00
Motor II Lublin - Lewart Lubartów 11 listopada 2021 - 12:00
Huragan Międzyrzec Podlaski - Lutnia Piszczac 11 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Huragan Międzyrzec Podlaski - Sparta Rejowiec Fabryczny 14 listopada 2021 - 12:00
Lutnia Piszczac - Motor II Lublin 14 listopada 2021 - 12:00
Lewart Lubartów - Górnik II Łęczna 13 listopada 2021 - 13:00
Włodawianka Włodawa - Opolanin Opole Lubelskie 14 listopada 2021 - 13:00
Lublinianka Lublin - Orlęta Łuków 13 listopada 2021 - 14:00
Powiślak Końskowola - POM Iskra Piotrowice 14 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny - Powiślak Końskowola 20 listopada 2021 - 12:00
POM Iskra Piotrowice - Lublinianka Lublin 21 listopada 2021 - 12:00
Orlęta Łuków - Opolanin Opole Lubelskie 20 listopada 2021 - 14:00
Włodawianka Włodawa - Lewart Lubartów 20 listopada 2021 - 13:00
Górnik II Łęczna - Lutnia Piszczac
Motor II Lublin - Huragan Międzyrzec Podlaski 21 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 19 [szczegóły]  
Motor II Lublin - Sparta Rejowiec Fabryczny
Huragan Międzyrzec Podlaski - Górnik II Łęczna
Lutnia Piszczac - Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów - Orlęta Łuków
Opolanin Opole Lubelskie - POM Iskra Piotrowice
Lublinianka Lublin - Powiślak Końskowola
Kolejka 20 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny - Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola - Opolanin Opole Lubelskie
POM Iskra Piotrowice - Lewart Lubartów
Orlęta Łuków - Lutnia Piszczac
Włodawianka Włodawa - Huragan Międzyrzec Podlaski
Górnik II Łęczna - Motor II Lublin
Kolejka 21 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna - Sparta Rejowiec Fabryczny
Motor II Lublin - Włodawianka Włodawa
Huragan Międzyrzec Podlaski - Orlęta Łuków
Lutnia Piszczac - POM Iskra Piotrowice
Lewart Lubartów - Powiślak Końskowola
Opolanin Opole Lubelskie - Lublinianka Lublin
Kolejka 22 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny - Opolanin Opole Lubelskie
Lublinianka Lublin - Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola - Lutnia Piszczac
POM Iskra Piotrowice - Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków - Motor II Lublin
Włodawianka Włodawa - Górnik II Łęczna


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22