IV liga - lubelska - grupa I - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Świdniczanka Świdnik Mały 15 37 12 1 2 53 - 7
2. Huragan Międzyrzec Podlaski 15 31 9 4 2 36 - 13
3. Lewart Lubartów 15 29 8 5 2 29 - 14 1 1 0 1 0 1 - 1
4. Stal Poniatowa 15 29 9 2 4 34 - 13 1 1 0 1 0 1 - 1
5. Motor II Lublin 15 26 8 2 5 36 - 31
6. Powiślak Końskowola 15 19 5 4 6 30 - 29
7. Górnik II Łęczna 15 18 6 0 9 27 - 22
8. Opolanin Opole Lubelskie 15 12 4 0 11 19 - 45
9. Orlęta Łuków 15 9 2 3 10 20 - 49
10. Bug Hanna 15 4 1 1 13 7 - 68


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Motor II Lublin 0 - 3 Świdniczanka Świdnik Mały 13 sierpnia 2022 - 11:00
vo, na boisku 2-0
Powiślak Końskowola 5 - 0 Bug Hanna 13 sierpnia 2022 - 15:00
Stal Poniatowa 3 - 0 Opolanin Opole Lubelskie 14 sierpnia 2022 - 17:00
Orlęta Łuków 3 - 0 Górnik II Łęczna 13 sierpnia 2022 - 13:00
Lewart Lubartów 0 - 0 Huragan Międzyrzec Podlaski 13 sierpnia 2022 - 15:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Świdniczanka Świdnik Mały 3 - 0 Lewart Lubartów 21 sierpnia 2022 - 16:00
Górnik II Łęczna 1 - 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 20 sierpnia 2022 - 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 5 - 3 Orlęta Łuków 21 sierpnia 2022 - 17:00
Bug Hanna 0 - 3 Stal Poniatowa 21 sierpnia 2022 - 16:00
Motor II Lublin 2 - 1 Powiślak Końskowola 20 sierpnia 2022 - 11:00
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Powiślak Końskowola 0 - 2 Świdniczanka Świdnik Mały 27 sierpnia 2022 - 11:00
Stal Poniatowa 2 - 0 Motor II Lublin 27 sierpnia 2022 - 17:00
Orlęta Łuków 4 - 0 Bug Hanna 27 sierpnia 2022 - 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 3 Opolanin Opole Lubelskie 27 sierpnia 2022 - 13:00
Lewart Lubartów 2 - 1 Górnik II Łęczna 26 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Świdniczanka Świdnik Mały 2 - 0 Górnik II Łęczna 3 września 2022 - 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 2 Lewart Lubartów 4 września 2022 - 16:00
Bug Hanna 0 - 6 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 września 2022 - 16:00
Orlęta Łuków 1 - 3 Motor II Lublin 3 września 2022 - 11:00
Powiślak Końskowola 3 - 1 Stal Poniatowa 4 września 2022 - 13:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Stal Poniatowa 0 - 1 Świdniczanka Świdnik Mały 11 września 2022 - 16:00
Orlęta Łuków 3 - 5 Powiślak Końskowola 10 września 2022 - 12:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2 - 0 Motor II Lublin 10 września 2022 - 15:00
Lewart Lubartów 4 - 0 Bug Hanna 10 września 2022 - 14:30
Górnik II Łęczna 5 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 11 września 2022 - 12:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Świdniczanka Świdnik Mały 6 - 0 Opolanin Opole Lubelskie 17 września 2022 - 16:00
Bug Hanna 0 - 5 Górnik II Łęczna 17 września 2022 - 16:00
Motor II Lublin 1 - 1 Lewart Lubartów 18 września 2022 - 15:00
Powiślak Końskowola 2 - 4 Huragan Międzyrzec Podlaski 17 września 2022 - 15:00
Stal Poniatowa 7 - 0 Orlęta Łuków 18 września 2022 - 16:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Orlęta Łuków 0 - 7 Świdniczanka Świdnik Mały 24 września 2022 - 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2 - 1 Stal Poniatowa 24 września 2022 - 15:00
Lewart Lubartów 0 - 0 Powiślak Końskowola 24 września 2022 - 15:00
Górnik II Łęczna 1 - 2 Motor II Lublin 25 września 2022 - 11:00
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 3 Bug Hanna 25 września 2022 - 15:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Świdniczanka Świdnik Mały 5 - 0 Bug Hanna 1 października 2022 - 15:00
Motor II Lublin 4 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 2 października 2022 - 15:00
Powiślak Końskowola 2 - 0 Górnik II Łęczna 1 października 2022 - 15:00
Stal Poniatowa 1 - 1 Lewart Lubartów 2 października 2022 - 15:00
Orlęta Łuków 0 - 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 października 2022 - 15:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 1 Świdniczanka Świdnik Mały 8 października 2022 - 15:00
Lewart Lubartów 2 - 2 Orlęta Łuków 8 października 2022 - 12:00
Górnik II Łęczna 0 - 3 Stal Poniatowa 9 października 2022 - 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 0 Powiślak Końskowola 9 października 2022 - 14:00
Bug Hanna 1 - 7 Motor II Lublin 8 października 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Świdniczanka Świdnik Mały 7 - 2 Motor II Lublin 15 października 2022 - 15:00
Bug Hanna 1 - 6 Powiślak Końskowola 15 października 2022 - 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 0 - 1 Stal Poniatowa 16 października 2022 - 14:00
Górnik II Łęczna 5 - 1 Orlęta Łuków 16 października 2022 - 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3 - 0 Lewart Lubartów 15 października 2022 - 12:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Lewart Lubartów 2 - 0 Świdniczanka Świdnik Mały 22 października 2022 - 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0 - 1 Górnik II Łęczna 22 października 2022 - 14:00
Orlęta Łuków 0 - 3 Opolanin Opole Lubelskie 22 października 2022 - 12:00
Stal Poniatowa 6 - 1 Bug Hanna 23 października 2022 - 12:00
Powiślak Końskowola 1 - 4 Motor II Lublin 22 października 2022 - 15:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Świdniczanka Świdnik Mały 7 - 1 Powiślak Końskowola 29 października 2022 - 14:00
Motor II Lublin 3 - 1 Stal Poniatowa 30 października 2022 - 13:00
Bug Hanna 0 - 0 Orlęta Łuków 30 października 2022 - 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 3 Huragan Międzyrzec Podlaski 30 października 2022 - 12:30
Górnik II Łęczna 0 - 1 Lewart Lubartów 30 października 2022 - 11:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 0 - 2 Świdniczanka Świdnik Mały 5 listopada 2022 - 14:00
Lewart Lubartów 2 - 0 Opolanin Opole Lubelskie 5 listopada 2022 - 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 8 - 1 Bug Hanna 5 listopada 2022 - 13:00
Motor II Lublin 5 - 0 Orlęta Łuków 6 listopada 2022 - 12:00
Stal Poniatowa 1 - 1 Powiślak Końskowola 6 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2022 [szczegóły]  
Świdniczanka Świdnik Mały 0 - 1 Stal Poniatowa 11 listopada 2022 - 13:00
Powiślak Końskowola 2 - 2 Orlęta Łuków 11 listopada 2022 - 13:00
Motor II Lublin 1 - 1 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 listopada 2022 - 12:00
Bug Hanna 0 - 4 Lewart Lubartów 11 listopada 2022 - 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 5 Górnik II Łęczna 11 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 0 - 7 Świdniczanka Świdnik Mały 19 listopada 2022 - 12:00
Górnik II Łęczna 3 - 0 Bug Hanna 20 listopada 2022 - 12:00
Lewart Lubartów 8 - 2 Motor II Lublin 19 listopada 2022 - 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 1 Powiślak Końskowola 19 listopada 2022 - 12:00
Orlęta Łuków 1 - 3 Stal Poniatowa 19 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 16 [szczegóły]  
Świdniczanka Świdnik Mały - Orlęta Łuków
Stal Poniatowa - Huragan Międzyrzec Podlaski
Powiślak Końskowola - Lewart Lubartów
Motor II Lublin - Górnik II Łęczna
Bug Hanna - Opolanin Opole Lubelskie
Kolejka 17 [szczegóły]  
Bug Hanna - Świdniczanka Świdnik Mały
Opolanin Opole Lubelskie - Motor II Lublin
Górnik II Łęczna - Powiślak Końskowola
Lewart Lubartów - Stal Poniatowa
Huragan Międzyrzec Podlaski - Orlęta Łuków
Kolejka 18 [szczegóły]  
Świdniczanka Świdnik Mały - Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów
Stal Poniatowa - Górnik II Łęczna
Powiślak Końskowola - Opolanin Opole Lubelskie
Motor II Lublin - Bug Hanna


Pokaż ukryte kolejki od 10 do 18

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE