IV liga - lubelska - grupa II - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Start Krasnystaw 15 35 11 2 2 32 - 13
2. Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 34 11 1 3 44 - 14
3. Stal Kraśnik 15 30 9 3 3 41 - 13
4. Granit Bychawa 15 27 8 3 4 17 - 14
5. Gryf Gmina Zamość 15 26 7 5 3 32 - 19
6. Grom Różaniec 15 15 4 3 8 19 - 34
7. Sparta Rejowiec Fabryczny 15 14 4 2 9 17 - 33
8. POM Iskra Piotrowice 15 11 3 2 10 16 - 35
9. Błękitni Obsza 15 10 2 4 9 12 - 34
10. Kryształ Werbkowice 15 9 2 3 10 14 - 35


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 0 Grom Różaniec 14 sierpnia 2022 - 17:00
Start Krasnystaw 4 - 0 Kryształ Werbkowice 14 sierpnia 2022 - 16:00
POM Iskra Piotrowice 1 - 2 Granit Bychawa 13 sierpnia 2022 - 17:30
Gryf Gmina Zamość 1 - 0 Błękitni Obsza 14 sierpnia 2022 - 17:00
Stal Kraśnik 3 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny 13 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Grom Różaniec 2 - 2 Sparta Rejowiec Fabryczny 21 sierpnia 2022 - 17:00
Błękitni Obsza 0 - 6 Stal Kraśnik 20 sierpnia 2022 - 17:00
Granit Bychawa 1 - 0 Gryf Gmina Zamość 21 sierpnia 2022 - 17:00
Kryształ Werbkowice 0 - 1 POM Iskra Piotrowice 21 sierpnia 2022 - 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 4 Start Krasnystaw 21 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Start Krasnystaw 2 - 2 Grom Różaniec 27 sierpnia 2022 - 16:00
POM Iskra Piotrowice 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 sierpnia 2022 - 16:00
Gryf Gmina Zamość 2 - 0 Kryształ Werbkowice 27 sierpnia 2022 - 17:00
Stal Kraśnik 2 - 1 Granit Bychawa 27 sierpnia 2022 - 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 - 0 Błękitni Obsza 27 sierpnia 2022 - 14:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Grom Różaniec 3 - 2 Błękitni Obsza 4 września 2022 - 16:00
Granit Bychawa 0 - 3 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 września 2022 - 17:00
Kryształ Werbkowice 1 - 6 Stal Kraśnik 4 września 2022 - 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Gryf Gmina Zamość 4 września 2022 - 16:00
Start Krasnystaw 3 - 0 POM Iskra Piotrowice 3 września 2022 - 16:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
POM Iskra Piotrowice 2 - 3 Grom Różaniec 11 września 2022 - 16:00
Gryf Gmina Zamość 1 - 1 Start Krasnystaw 11 września 2022 - 16:00
Stal Kraśnik 0 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 września 2022 - 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 - 1 Kryształ Werbkowice 11 września 2022 - 15:00
Błękitni Obsza 0 - 0 Granit Bychawa 10 września 2022 - 16:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Grom Różaniec 0 - 2 Granit Bychawa 18 września 2022 - 16:00
Kryształ Werbkowice 2 - 2 Błękitni Obsza 18 września 2022 - 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny 18 września 2022 - 16:00
Start Krasnystaw 1 - 0 Stal Kraśnik 18 września 2022 - 15:00
POM Iskra Piotrowice 0 - 2 Gryf Gmina Zamość 17 września 2022 - 13:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 4 - 0 Grom Różaniec 24 września 2022 - 16:00
Stal Kraśnik 5 - 0 POM Iskra Piotrowice 24 września 2022 - 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 2 Start Krasnystaw 24 września 2022 - 15:00
Błękitni Obsza 0 - 5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 września 2022 - 16:00
Granit Bychawa 1 - 0 Kryształ Werbkowice 23 września 2022 - 16:15
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Grom Różaniec 2 - 0 Kryształ Werbkowice 1 października 2022 - 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 0 Granit Bychawa 2 października 2022 - 15:00
Start Krasnystaw 2 - 0 Błękitni Obsza 1 października 2022 - 15:00
POM Iskra Piotrowice 2 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 października 2022 - 15:00
Gryf Gmina Zamość 2 - 2 Stal Kraśnik 1 października 2022 - 13:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Stal Kraśnik 4 - 2 Grom Różaniec 8 października 2022 - 11:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 7 Gryf Gmina Zamość 8 października 2022 - 12:30
Błękitni Obsza 1 - 1 POM Iskra Piotrowice 8 października 2022 - 15:00
Granit Bychawa 3 - 1 Start Krasnystaw 9 października 2022 - 15:00
Kryształ Werbkowice 3 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 października 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Grom Różaniec 1 - 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 października 2022 - 14:00
Kryształ Werbkowice 0 - 1 Start Krasnystaw 16 października 2022 - 15:00
Granit Bychawa 1 - 0 POM Iskra Piotrowice 16 października 2022 - 15:00
Błękitni Obsza 2 - 5 Gryf Gmina Zamość 16 października 2022 - 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 0 Stal Kraśnik 16 października 2022 - 13:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 - 2 Grom Różaniec 22 października 2022 - 13:00
Stal Kraśnik 2 - 0 Błękitni Obsza 22 października 2022 - 15:15
Gryf Gmina Zamość 1 - 1 Granit Bychawa 22 października 2022 - 14:00
POM Iskra Piotrowice 5 - 2 Kryształ Werbkowice 22 października 2022 - 13:00
Start Krasnystaw 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 października 2022 - 14:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Grom Różaniec 0 - 2 Start Krasnystaw 30 października 2022 - 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 - 1 POM Iskra Piotrowice 30 października 2022 - 13:00
Kryształ Werbkowice 1 - 1 Gryf Gmina Zamość 30 października 2022 - 14:00
Granit Bychawa 2 - 2 Stal Kraśnik 30 października 2022 - 13:30
Błękitni Obsza 3 - 2 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 października 2022 - 14:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Błękitni Obsza 1 - 0 Grom Różaniec 5 listopada 2022 - 13:15
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 2 Granit Bychawa 5 listopada 2022 - 13:00
Stal Kraśnik 4 - 0 Kryształ Werbkowice 5 listopada 2022 - 13:00
Gryf Gmina Zamość 2 - 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 listopada 2022 - 13:00
POM Iskra Piotrowice 0 - 3 Start Krasnystaw 6 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2022 [szczegóły]  
Grom Różaniec 1 - 1 POM Iskra Piotrowice 11 listopada 2022 - 13:30
Start Krasnystaw 4 - 0 Gryf Gmina Zamość 11 listopada 2022 - 12:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Stal Kraśnik 12 listopada 2022 - 13:00
Kryształ Werbkowice 3 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 listopada 2022 - 13:00
Granit Bychawa 1 - 0 Błękitni Obsza 11 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Granit Bychawa 0 - 1 Grom Różaniec 19 listopada 2022 - 12:00
Błękitni Obsza 1 - 1 Kryształ Werbkowice 19 listopada 2022 - 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 listopada 2022 - 13:00
Stal Kraśnik 5 - 0 Start Krasnystaw 19 listopada 2022 - 13:00
Gryf Gmina Zamość 4 - 1 POM Iskra Piotrowice 19 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 16 [szczegóły]  
Grom Różaniec - Gryf Gmina Zamość
POM Iskra Piotrowice - Stal Kraśnik
Start Krasnystaw - Sparta Rejowiec Fabryczny
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Błękitni Obsza
Kryształ Werbkowice - Granit Bychawa
Kolejka 17 [szczegóły]  
Kryształ Werbkowice - Grom Różaniec
Granit Bychawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Błękitni Obsza - Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny - POM Iskra Piotrowice
Stal Kraśnik - Gryf Gmina Zamość
Kolejka 18 [szczegóły]  
Grom Różaniec - Stal Kraśnik
Gryf Gmina Zamość - Sparta Rejowiec Fabryczny
POM Iskra Piotrowice - Błękitni Obsza
Start Krasnystaw - Granit Bychawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Kryształ Werbkowice


Pokaż ukryte kolejki od 10 do 18

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE