Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2 - 2 |
Syrena Zbąszynek |
8 sierpnia 2021
8.08 - 18:00 |
Lechia II Zielona Góra |
2 - 2 |
Czarni Żagań |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
7 - 1 |
Korona Kożuchów |
8 sierpnia 2021
8.08 - 17:00 |
Budowlani Murzynowo |
1 - 3 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
0 - 3 |
Polonia Słubice |
7 sierpnia 2021
7.08 - 14:00 |
Piast Czerwieńsk |
1 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Ilanka Rzepin |
3 - 1 |
Czarni Witnica |
7 sierpnia 2021
7.08 - 11:00 |
Promień Żary |
0 - 3 |
Dąb Przybyszów |
7 sierpnia 2021
7.08 - 18:00 |
vo, na boisku 5-2 |
Odra Nietków |
0 - 1 |
Piast Iłowa |
7 sierpnia 2021
7.08 - 18:00 |
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Dąb Przybyszów |
7 - 1 |
Piast Czerwieńsk |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Budowlani Murzynowo |
1 - 2 |
Promień Żary |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
6 - 1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Syrena Zbąszynek |
3 - 3 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Czarni Witnica |
4 - 3 |
Lechia II Zielona Góra |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:30 |
Polonia Słubice |
1 - 1 |
Ilanka Rzepin |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
1 - 0 |
Korona Kożuchów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Piast Iłowa |
1 - 1 |
Pogoń Świebodzin |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Czarni Żagań |
2 - 3 |
Odra Nietków |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Lechia II Zielona Góra |
2 - 1 |
Polonia Słubice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
1 - 0 |
Czarni Żagań |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Korona Kożuchów |
3 - 2 |
Piast Iłowa |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
4 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2 - 1 |
Dąb Przybyszów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Piast Czerwieńsk |
1 - 4 |
Budowlani Murzynowo |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Ilanka Rzepin |
2 - 0 |
Syrena Zbąszynek |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Odra Nietków |
2 - 1 |
Czarni Witnica |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:30 |
Promień Żary |
2 - 2 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
21 sierpnia 2021
21.08 - 18:00 |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Czarni Żagań |
5 - 0 |
Korona Kożuchów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
4 - 2 |
Piast Iłowa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Promień Żary |
0 - 3 |
Piast Czerwieńsk |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Dąb Przybyszów |
3 - 1 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 14:00 |
Budowlani Murzynowo |
6 - 0 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Polonia Słubice |
2 - 2 |
Odra Nietków |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
2 - 0 |
Ilanka Rzepin |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Czarni Witnica |
1 - 0 |
Pogoń Świebodzin |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Syrena Zbąszynek |
0 - 2 |
Lechia II Zielona Góra |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Korona Kożuchów |
2 - 2 |
Czarni Witnica |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
2 - 1 |
Polonia Słubice |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
Piast Iłowa |
0 - 1 |
Czarni Żagań |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Piast Czerwieńsk |
1 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Lechia II Zielona Góra |
1 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Odra Nietków |
4 - 3 |
Syrena Zbąszynek |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
1 - 1 |
Budowlani Murzynowo |
4 września 2021
4.09 - 12:00 |
Ilanka Rzepin |
2 - 4 |
Dąb Przybyszów |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
0 - 2 |
Promień Żary |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
5 - 0 |
Czarni Żagań |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Czarni Witnica |
0 - 1 |
Piast Iłowa |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Piast Czerwieńsk |
0 - 1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Syrena Zbąszynek |
1 - 3 |
Pogoń Świebodzin |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Dąb Przybyszów |
2 - 2 |
Lechia II Zielona Góra |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Polonia Słubice |
1 - 1 |
Korona Kożuchów |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1 - 1 |
Odra Nietków |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Promień Żary |
1 - 2 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Budowlani Murzynowo |
1 - 1 |
Ilanka Rzepin |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Ilanka Rzepin |
1 - 6 |
Promień Żary |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Lechia II Zielona Góra |
0 - 2 |
Budowlani Murzynowo |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
3 - 0 |
Piast Czerwieńsk |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Piast Iłowa |
1 - 1 |
Polonia Słubice |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Czarni Żagań |
4 - 0 |
Czarni Witnica |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Korona Kożuchów |
1 - 3 |
Syrena Zbąszynek |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Pogoń Świebodzin |
0 - 0 |
Meprozet Stare Kurowo |
19 września 2021
19.09 - 17:00 |
Odra Nietków |
3 - 3 |
Dąb Przybyszów |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Polonia Słubice |
3 - 1 |
Czarni Żagań |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 |
Czarni Witnica |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Dąb Przybyszów |
3 - 4 |
Pogoń Świebodzin |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Promień Żary |
5 - 1 |
Lechia II Zielona Góra |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Piast Czerwieńsk |
0 - 3 |
Ilanka Rzepin |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2 - 5 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Syrena Zbąszynek |
3 - 1 |
Piast Iłowa |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
4 - 2 |
Korona Kożuchów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Budowlani Murzynowo |
1 - 1 |
Odra Nietków |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Czarni Witnica |
2 - 2 |
Polonia Słubice |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Czarni Żagań |
4 - 1 |
Syrena Zbąszynek |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Ilanka Rzepin |
1 - 2 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Lechia II Zielona Góra |
1 - 0 |
Piast Czerwieńsk |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Odra Nietków |
1 - 1 |
Promień Żary |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
2 - 1 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Pogoń Świebodzin |
0 - 1 |
Budowlani Murzynowo |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Korona Kożuchów |
1 - 4 |
Dąb Przybyszów |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Piast Iłowa |
1 - 1 |
Meprozet Stare Kurowo |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Promień Żary |
2 - 0 |
Pogoń Świebodzin |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
Syrena Zbąszynek |
0 - 0 |
Czarni Witnica |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
0 - 0 |
Lechia II Zielona Góra |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Meprozet Stare Kurowo |
1 - 4 |
Czarni Żagań |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Dąb Przybyszów |
2 - 1 |
Piast Iłowa |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Piast Czerwieńsk |
0 - 4 |
Odra Nietków |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
2 - 1 |
Ilanka Rzepin |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Budowlani Murzynowo |
2 - 1 |
Korona Kożuchów |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Ilanka Rzepin |
0 - 7 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Korona Kożuchów |
3 - 2 |
Promień Żary |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Lechia II Zielona Góra |
0 - 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Pogoń Świebodzin |
1 - 1 |
Piast Czerwieńsk |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Piast Iłowa |
2 - 2 |
Budowlani Murzynowo |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Polonia Słubice |
5 - 4 |
Syrena Zbąszynek |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Czarni Witnica |
0 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Czarni Żagań |
2 - 2 |
Dąb Przybyszów |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Odra Nietków |
3 - 0 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Spójnia Ośno Lubuskie |
2 - 2 |
Odra Nietków |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
0 - 1 |
Pogoń Świebodzin |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
4 - 0 |
Syrena Zbąszynek |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Dąb Przybyszów |
2 - 0 |
Czarni Witnica |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
0 - 2 |
Polonia Słubice |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Promień Żary |
1 - 3 |
Piast Iłowa |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Piast Czerwieńsk |
0 - 1 |
Korona Kożuchów |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Ilanka Rzepin |
3 - 1 |
Lechia II Zielona Góra |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Budowlani Murzynowo |
1 - 0 |
Czarni Żagań |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Polonia Słubice |
1 - 2 |
Dąb Przybyszów |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Syrena Zbąszynek |
5 - 1 |
Meprozet Stare Kurowo |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Pogoń Świebodzin |
3 - 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Odra Nietków |
2 - 2 |
Ilanka Rzepin |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Lechia II Zielona Góra |
0 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Korona Kożuchów |
1 - 0 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Piast Iłowa |
1 - 0 |
Piast Czerwieńsk |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Czarni Żagań |
2 - 2 |
Promień Żary |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Czarni Witnica |
0 - 2 |
Budowlani Murzynowo |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Ilanka Rzepin |
2 - 1 |
Pogoń Świebodzin |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
1 - 0 |
Korona Kożuchów |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
4 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Dąb Przybyszów |
3 - 2 |
Syrena Zbąszynek |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
3 - 0 |
Piast Iłowa |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Piast Czerwieńsk |
3 - 1 |
Czarni Żagań |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Promień Żary |
2 - 1 |
Czarni Witnica |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Budowlani Murzynowo |
0 - 1 |
Polonia Słubice |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Lechia II Zielona Góra |
1 - 3 |
Odra Nietków |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Kolejka 15 - 11. listopada 2021 [szczegóły] | |
Meprozet Stare Kurowo |
3 - 2 |
Dąb Przybyszów |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Odra Nietków |
0 - 3 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Pogoń Świebodzin |
3 - 2 |
Lechia II Zielona Góra |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Korona Kożuchów |
3 - 1 |
Ilanka Rzepin |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Piast Iłowa |
0 - 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Czarni Żagań |
2 - 4 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Czarni Witnica |
2 - 3 |
Piast Czerwieńsk |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Polonia Słubice |
1 - 1 |
Promień Żary |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Syrena Zbąszynek |
0 - 3 |
Budowlani Murzynowo |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Spójnia Ośno Lubuskie |
3 - 0 |
Czarni Żagań |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Odra Nietków |
1 - 5 |
Pogoń Świebodzin |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Budowlani Murzynowo |
0 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Lechia II Zielona Góra |
2 - 2 |
Korona Kożuchów |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2 - 2 |
Czarni Witnica |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Ilanka Rzepin |
5 - 0 |
Piast Iłowa |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Promień Żary |
2 - 1 |
Syrena Zbąszynek |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
4 - 0 |
Dąb Przybyszów |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Piast Czerwieńsk |
0 - 6 |
Polonia Słubice |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Kolejka 17 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Polonia Słubice |
7 - 0 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1 - 4 |
Promień Żary |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Dąb Przybyszów |
4 - 3 |
Budowlani Murzynowo |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Korona Kożuchów |
2 - 3 |
Odra Nietków |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Piast Iłowa |
1 - 2 |
Lechia II Zielona Góra |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Pogoń Świebodzin |
2 - 3 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Czarni Żagań |
0 - 3 |
Ilanka Rzepin |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Czarni Witnica |
1 - 2 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Syrena Zbąszynek |
0 - 0 |
Piast Czerwieńsk |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Syrena Zbąszynek |
1 - 1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Czarni Żagań |
2 - 0 |
Lechia II Zielona Góra |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Korona Kożuchów |
1 - 1 |
Pogoń Świebodzin |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
6 - 0 |
Budowlani Murzynowo |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Polonia Słubice |
1 - 2 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1 - 1 |
Piast Czerwieńsk |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Czarni Witnica |
3 - 3 |
Ilanka Rzepin |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Dąb Przybyszów |
1 - 1 |
Promień Żary |
12 marca 2022
12.03 - 16:00 |
Piast Iłowa |
1 - 3 |
Odra Nietków |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Piast Czerwieńsk |
0 - 3 |
Dąb Przybyszów |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Promień Żary |
6 - 0 |
Budowlani Murzynowo |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
0 - 0 |
Meprozet Stare Kurowo |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
2 - 6 |
Syrena Zbąszynek |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Lechia II Zielona Góra |
3 - 0 |
Czarni Witnica |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Ilanka Rzepin |
1 - 1 |
Polonia Słubice |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Korona Kożuchów |
1 - 4 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Pogoń Świebodzin |
0 - 2 |
Piast Iłowa |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Odra Nietków |
1 - 0 |
Czarni Żagań |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Kolejka 20 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Polonia Słubice |
0 - 2 |
Lechia II Zielona Góra |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Czarni Żagań |
2 - 1 |
Pogoń Świebodzin |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Piast Iłowa |
2 - 0 |
Korona Kożuchów |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1 - 2 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Dąb Przybyszów |
4 - 1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Budowlani Murzynowo |
2 - 1 |
Piast Czerwieńsk |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Syrena Zbąszynek |
3 - 1 |
Ilanka Rzepin |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Czarni Witnica |
0 - 3 |
Odra Nietków |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
4 - 0 |
Promień Żary |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Kolejka 21 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Korona Kożuchów |
3 - 1 |
Czarni Żagań |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Piast Iłowa |
2 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Piast Czerwieńsk |
0 - 1 |
Promień Żary |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
2 - 1 |
Dąb Przybyszów |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
3 - 0 |
Budowlani Murzynowo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Odra Nietków |
2 - 2 |
Polonia Słubice |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Ilanka Rzepin |
1 - 1 |
Meprozet Stare Kurowo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Pogoń Świebodzin |
3 - 0 |
Czarni Witnica |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Lechia II Zielona Góra |
0 - 3 |
Syrena Zbąszynek |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Kolejka 22 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Czarni Witnica |
3 - 2 |
Korona Kożuchów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Polonia Słubice |
0 - 0 |
Pogoń Świebodzin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Piast Iłowa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 |
Piast Czerwieńsk |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
2 - 0 |
Lechia II Zielona Góra |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Syrena Zbąszynek |
2 - 2 |
Odra Nietków |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:00 |
Budowlani Murzynowo |
0 - 5 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
Dąb Przybyszów |
4 - 4 |
Ilanka Rzepin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Promień Żary |
2 - 1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Piast Iłowa |
1 - 1 |
Czarni Witnica |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
1 - 0 |
Piast Czerwieńsk |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Pogoń Świebodzin |
2 - 0 |
Syrena Zbąszynek |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Lechia II Zielona Góra |
4 - 0 |
Dąb Przybyszów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Korona Kożuchów |
0 - 2 |
Polonia Słubice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Odra Nietków |
0 - 1 |
Meprozet Stare Kurowo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
1 - 0 |
Promień Żary |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Ilanka Rzepin |
3 - 0 |
Budowlani Murzynowo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Kolejka 24 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Promień Żary |
3 - 1 |
Ilanka Rzepin |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Budowlani Murzynowo |
1 - 10 |
Lechia II Zielona Góra |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
Piast Czerwieńsk |
1 - 1 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
1 - 0 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Polonia Słubice |
1 - 0 |
Piast Iłowa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Czarni Witnica |
0 - 1 |
Czarni Żagań |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Syrena Zbąszynek |
1 - 1 |
Korona Kożuchów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
3 - 3 |
Pogoń Świebodzin |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Dąb Przybyszów |
0 - 3 |
Odra Nietków |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Kolejka 25 - 27. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Czarni Żagań |
0 - 1 |
Polonia Słubice |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Czarni Witnica |
0 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
Pogoń Świebodzin |
1 - 2 |
Dąb Przybyszów |
27 kwietnia 2022
27.04 - 18:00 |
Lechia II Zielona Góra |
2 - 0 |
Promień Żary |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Ilanka Rzepin |
0 - 3 |
Piast Czerwieńsk |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
2 - 1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Piast Iłowa |
1 - 3 |
Syrena Zbąszynek |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Korona Kożuchów |
2 - 1 |
Meprozet Stare Kurowo |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Odra Nietków |
3 - 0 |
Budowlani Murzynowo |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 30. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Polonia Słubice |
6 - 0 |
Czarni Witnica |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Syrena Zbąszynek |
2 - 1 |
Czarni Żagań |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
0 - 1 |
Ilanka Rzepin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Piast Czerwieńsk |
1 - 0 |
Lechia II Zielona Góra |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Promień Żary |
1 - 2 |
Odra Nietków |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
1 - 3 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
Budowlani Murzynowo |
1 - 6 |
Pogoń Świebodzin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Dąb Przybyszów |
2 - 4 |
Korona Kożuchów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1 - 2 |
Piast Iłowa |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Kolejka 27 - 3. maja 2022 [szczegóły] | |
Polonia Słubice |
0 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
4 maja 2022
4.05 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
2 - 3 |
Promień Żary |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Czarni Witnica |
0 - 1 |
Syrena Zbąszynek |
3 maja 2022
3.05 - 14:00 |
Lechia II Zielona Góra |
1 - 1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
3 maja 2022
3.05 - 12:00 |
Czarni Żagań |
3 - 1 |
Meprozet Stare Kurowo |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Piast Iłowa |
5 - 1 |
Dąb Przybyszów |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Odra Nietków |
1 - 3 |
Piast Czerwieńsk |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Ilanka Rzepin |
1 - 4 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Korona Kożuchów |
6 - 0 |
Budowlani Murzynowo |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Kolejka 28 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
4 - 1 |
Ilanka Rzepin |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Promień Żary |
2 - 0 |
Korona Kożuchów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
1 - 2 |
Lechia II Zielona Góra |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Piast Czerwieńsk |
2 - 0 |
Pogoń Świebodzin |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Budowlani Murzynowo |
2 - 4 |
Piast Iłowa |
8 maja 2022
8.05 - 18:00 |
Syrena Zbąszynek |
0 - 1 |
Polonia Słubice |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
5 - 2 |
Czarni Witnica |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Dąb Przybyszów |
3 - 0 |
Czarni Żagań |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
0 - 2 |
Odra Nietków |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Kolejka 29 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Odra Nietków |
1 - 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
1 - 0 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Syrena Zbąszynek |
1 - 3 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Czarni Witnica |
2 - 3 |
Dąb Przybyszów |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Polonia Słubice |
2 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Piast Iłowa |
1 - 2 |
Promień Żary |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Korona Kożuchów |
3 - 2 |
Piast Czerwieńsk |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Lechia II Zielona Góra |
2 - 2 |
Ilanka Rzepin |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 |
Czarni Żagań |
4 - 0 |
Budowlani Murzynowo |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Dąb Przybyszów |
1 - 1 |
Polonia Słubice |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1 - 1 |
Syrena Zbąszynek |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
3 - 1 |
Pogoń Świebodzin |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Ilanka Rzepin |
1 - 2 |
Odra Nietków |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
3 - 1 |
Lechia II Zielona Góra |
22 maja 2022
22.05 - 12:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2 - 1 |
Korona Kożuchów |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Piast Czerwieńsk |
0 - 0 |
Piast Iłowa |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Promień Żary |
0 - 2 |
Czarni Żagań |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Budowlani Murzynowo |
1 - 0 |
Czarni Witnica |
22 maja 2022
22.05 - 12:00 |
Kolejka 31 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Świebodzin |
1 - 1 |
Ilanka Rzepin |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Korona Kożuchów |
0 - 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
2 - 0 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Syrena Zbąszynek |
4 - 0 |
Dąb Przybyszów |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Piast Iłowa |
0 - 2 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Czarni Żagań |
2 - 0 |
Piast Czerwieńsk |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Czarni Witnica |
0 - 1 |
Promień Żary |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Polonia Słubice |
5 - 1 |
Budowlani Murzynowo |
27 maja 2022
27.05 - 18:30 |
Odra Nietków |
4 - 1 |
Lechia II Zielona Góra |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Dąb Przybyszów |
0 - 1 |
Meprozet Stare Kurowo |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
3 - 1 |
Odra Nietków |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
Lechia II Zielona Góra |
3 - 0 |
Pogoń Świebodzin |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
Ilanka Rzepin |
4 - 2 |
Korona Kożuchów |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
2 - 2 |
Piast Iłowa |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
0 - 1 |
Czarni Żagań |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Piast Czerwieńsk |
3 - 3 |
Czarni Witnica |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Promień Żary |
1 - 2 |
Polonia Słubice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:30 |
Budowlani Murzynowo |
1 - 3 |
Syrena Zbąszynek |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Czarni Żagań |
3 - 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Pogoń Świebodzin |
0 - 3 |
Odra Nietków |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
2 - 0 |
Budowlani Murzynowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Korona Kożuchów |
2 - 3 |
Lechia II Zielona Góra |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Czarni Witnica |
1 - 1 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Piast Iłowa |
3 - 2 |
Ilanka Rzepin |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Syrena Zbąszynek |
3 - 4 |
Promień Żary |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Dąb Przybyszów |
2 - 3 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
10 czerwca 2022
10.06 - 18:00 |
Polonia Słubice |
4 - 0 |
Piast Czerwieńsk |
10 czerwca 2022
10.06 - 18:30 |
Kolejka 34 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
1 - 2 |
Polonia Słubice |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Promień Żary |
3 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Budowlani Murzynowo |
1 - 3 |
Dąb Przybyszów |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Odra Nietków |
2 - 3 |
Korona Kożuchów |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Lechia II Zielona Góra |
4 - 4 |
Piast Iłowa |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
1 - 0 |
Pogoń Świebodzin |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Ilanka Rzepin |
3 - 2 |
Czarni Żagań |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
4 - 0 |
Czarni Witnica |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Piast Czerwieńsk |
1 - 5 |
Syrena Zbąszynek |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
|