IV liga - lubuska - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Syrena Zbąszynek 17 42 14 0 3 50 - 22
2. Odra Bytom Odrzański 17 41 13 2 2 49 - 20
3. Odra Nietków 17 39 13 0 4 48 - 29
4. Polonia Słubice 17 36 11 3 3 47 - 15
5. Lubuszanin Drezdenko 17 32 9 5 3 41 - 25
6. Czarni Żagań 17 28 9 1 7 37 - 28
7. Dąb Przybyszów 17 27 9 0 8 39 - 37 1 3 1 0 0 4 - 1
8. Pogoń Świebodzin 17 27 9 0 8 31 - 24 1 0 0 0 1 1 - 4
9. Korona Kożuchów 17 25 7 4 6 31 - 33 1 3 1 0 0 4 - 2
10. Spójnia Ośno Lubuskie 17 25 7 4 6 36 - 27 1 0 0 0 1 2 - 4
11. Lechia II Zielona Góra 17 19 5 4 8 35 - 39
12. Pogoń Skwierzyna 16 17 4 5 7 27 - 42 1 1 0 1 0 1 - 1
13. Piast Iłowa 17 17 5 2 10 23 - 33 1 1 0 1 0 1 - 1
14. Meprozet Stare Kurowo 16 16 4 4 8 21 - 40 1 3 1 0 0 2 - 1
15. Ilanka Rzepin 17 16 4 4 9 35 - 41 1 0 0 0 1 1 - 2
16. Promień Żary 17 15 4 3 10 25 - 35
17. Celuloza Kostrzyn nad Odrą 17 8 2 2 13 18 - 47
18. Budowlani Lubsko 17 4 1 1 15 16 - 72


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Pogoń Skwierzyna 4 - 3 Ilanka Rzepin 6 sierpnia 2022 - 14:00
Piast Iłowa 0 - 3 Pogoń Świebodzin 6 sierpnia 2022 - 17:00
Budowlani Lubsko 1 - 5 Promień Żary 6 sierpnia 2022 - 17:00
Odra Bytom Odrzański 4 - 2 Odra Nietków 6 sierpnia 2022 - 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 4 - 0 Lechia II Zielona Góra 6 sierpnia 2022 - 15:00
Lubuszanin Drezdenko 4 - 1 Korona Kożuchów 6 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Słubice 2 - 1 Dąb Przybyszów 7 sierpnia 2022 - 15:00
Syrena Zbąszynek 3 - 2 Czarni Żagań 6 sierpnia 2022 - 17:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1 - 1 Meprozet Stare Kurowo 6 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Ilanka Rzepin 2 - 1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 13 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Słubice 3 - 1 Lubuszanin Drezdenko 14 sierpnia 2022 - 17:00
Korona Kożuchów 4 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie 13 sierpnia 2022 - 17:00
Odra Nietków 5 - 3 Syrena Zbąszynek 13 sierpnia 2022 - 17:00
Czarni Żagań 2 - 1 Budowlani Lubsko 13 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Świebodzin 3 - 0 Pogoń Skwierzyna 13 sierpnia 2022 - 17:00
Dąb Przybyszów 3 - 1 Meprozet Stare Kurowo 13 sierpnia 2022 - 17:00
Promień Żary 1 - 1 Piast Iłowa 13 sierpnia 2022 - 14:00
Lechia II Zielona Góra 1 - 3 Odra Bytom Odrzański 14 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Budowlani Lubsko 1 - 4 Odra Nietków 20 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Skwierzyna 2 - 2 Promień Żary 20 sierpnia 2022 - 17:00
Syrena Zbąszynek 3 - 0 Lechia II Zielona Góra 20 sierpnia 2022 - 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 1 Polonia Słubice 20 sierpnia 2022 - 14:00
Lubuszanin Drezdenko 5 - 1 Dąb Przybyszów 20 sierpnia 2022 - 17:00
Piast Iłowa 0 - 3 Czarni Żagań 20 sierpnia 2022 - 17:00
Meprozet Stare Kurowo 2 - 1 Ilanka Rzepin 20 sierpnia 2022 - 17:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2 - 4 Pogoń Świebodzin 20 sierpnia 2022 - 17:00
Odra Bytom Odrzański 5 - 0 Korona Kożuchów 20 sierpnia 2022 - 13:00
Kolejka 4 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Lubuszanin Drezdenko 2 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie 24 sierpnia 2022 - 18:00
Polonia Słubice 2 - 3 Odra Bytom Odrzański 24 sierpnia 2022 - 18:00
Korona Kożuchów 2 - 3 Syrena Zbąszynek 24 sierpnia 2022 - 17:00
Odra Nietków 2 - 1 Piast Iłowa 24 sierpnia 2022 - 17:00
Lechia II Zielona Góra 7 - 1 Budowlani Lubsko 24 sierpnia 2022 - 17:00
Dąb Przybyszów 1 - 0 Ilanka Rzepin 24 sierpnia 2022 - 18:00
Czarni Żagań 5 - 0 Pogoń Skwierzyna 24 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Świebodzin 3 - 1 Meprozet Stare Kurowo 24 sierpnia 2022 - 18:00
Promień Żary 1 - 2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 24 sierpnia 2022 - 18:00
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Meprozet Stare Kurowo 3 - 2 Promień Żary 27 sierpnia 2022 - 17:00
Syrena Zbąszynek 0 - 4 Polonia Słubice 28 sierpnia 2022 - 17:00
Budowlani Lubsko 0 - 2 Korona Kożuchów 27 sierpnia 2022 - 16:00
Piast Iłowa 1 - 4 Lechia II Zielona Góra 27 sierpnia 2022 - 17:00
Ilanka Rzepin 1 - 2 Pogoń Świebodzin 27 sierpnia 2022 - 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 2 Dąb Przybyszów 27 sierpnia 2022 - 17:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1 - 4 Czarni Żagań 27 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń Skwierzyna 2 - 3 Odra Nietków 27 sierpnia 2022 - 17:00
Odra Bytom Odrzański 2 - 1 Lubuszanin Drezdenko 27 sierpnia 2022 - 13:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Promień Żary 4 - 1 Ilanka Rzepin 3 września 2022 - 14:00
Korona Kożuchów 2 - 1 Piast Iłowa 3 września 2022 - 17:00
Polonia Słubice 8 - 0 Budowlani Lubsko 4 września 2022 - 15:00
Lubuszanin Drezdenko 1 - 0 Syrena Zbąszynek 3 września 2022 - 17:00
Odra Bytom Odrzański 3 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie 3 września 2022 - 15:00
Dąb Przybyszów 4 - 1 Pogoń Świebodzin 3 września 2022 - 17:00
Czarni Żagań 5 - 0 Meprozet Stare Kurowo 3 września 2022 - 17:00
Odra Nietków 7 - 0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3 września 2022 - 17:00
Lechia II Zielona Góra 1 - 1 Pogoń Skwierzyna 4 września 2022 - 17:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Pogoń Świebodzin 2 - 0 Promień Żary 10 września 2022 - 14:00
Ilanka Rzepin 3 - 1 Czarni Żagań 11 września 2022 - 16:00
Meprozet Stare Kurowo 3 - 6 Odra Nietków 10 września 2022 - 14:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2 - 2 Lechia II Zielona Góra 10 września 2022 - 17:00
Pogoń Skwierzyna 2 - 2 Korona Kożuchów 10 września 2022 - 17:00
Budowlani Lubsko 1 - 5 Lubuszanin Drezdenko 10 września 2022 - 15:00
Odra Bytom Odrzański 3 - 4 Dąb Przybyszów 10 września 2022 - 17:00
Syrena Zbąszynek 3 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie 10 września 2022 - 17:00
Piast Iłowa 2 - 0 Polonia Słubice 10 września 2022 - 17:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Odra Bytom Odrzański 1 - 2 Syrena Zbąszynek 17 września 2022 - 16:00
Czarni Żagań 1 - 2 Pogoń Świebodzin 17 września 2022 - 16:00
Odra Nietków 4 - 2 Ilanka Rzepin 17 września 2022 - 16:00
Polonia Słubice 5 - 0 Pogoń Skwierzyna 18 września 2022 - 15:00
Dąb Przybyszów 2 - 3 Promień Żary 17 września 2022 - 16:00
Lechia II Zielona Góra 5 - 1 Meprozet Stare Kurowo 18 września 2022 - 12:00
Korona Kożuchów 2 - 1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 17 września 2022 - 16:00
Lubuszanin Drezdenko 3 - 1 Piast Iłowa 17 września 2022 - 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 4 - 0 Budowlani Lubsko 17 września 2022 - 14:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Meprozet Stare Kurowo 1 - 1 Korona Kożuchów 24 września 2022 - 16:00
Budowlani Lubsko 1 - 3 Odra Bytom Odrzański 24 września 2022 - 16:00
Ilanka Rzepin 2 - 3 Lechia II Zielona Góra 24 września 2022 - 16:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1 - 5 Polonia Słubice 24 września 2022 - 11:00
Promień Żary 0 - 3 Czarni Żagań 24 września 2022 - 16:00
Pogoń Skwierzyna 1 - 1 Lubuszanin Drezdenko 25 września 2022 - 16:00
Piast Iłowa 2 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie 24 września 2022 - 14:00
Pogoń Świebodzin 1 - 2 Odra Nietków 24 września 2022 - 16:30
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Dąb Przybyszów 24 września 2022 - 14:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Dąb Przybyszów 5 - 0 Czarni Żagań 1 października 2022 - 16:00
Korona Kożuchów 1 - 3 Ilanka Rzepin 1 października 2022 - 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 4 - 0 Pogoń Skwierzyna 1 października 2022 - 16:00
Syrena Zbąszynek 9 - 0 Budowlani Lubsko 1 października 2022 - 16:00
Odra Bytom Odrzański 2 - 0 Piast Iłowa 1 października 2022 - 16:00
Lubuszanin Drezdenko 3 - 1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1 października 2022 - 16:00
Polonia Słubice 0 - 1 Meprozet Stare Kurowo 2 października 2022 - 15:00
Lechia II Zielona Góra 3 - 1 Pogoń Świebodzin 2 października 2022 - 12:00
Odra Nietków 1 - 0 Promień Żary 1 października 2022 - 16:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Budowlani Lubsko 1 - 2 Dąb Przybyszów 8 października 2022 - 16:00
Ilanka Rzepin 2 - 2 Polonia Słubice 8 października 2022 - 16:00
Promień Żary 2 - 0 Lechia II Zielona Góra 8 października 2022 - 16:00
Pogoń Świebodzin 0 - 1 Korona Kożuchów 8 października 2022 - 16:00
Pogoń Skwierzyna 1 - 4 Odra Bytom Odrzański 8 października 2022 - 14:00
Piast Iłowa 2 - 3 Syrena Zbąszynek 8 października 2022 - 16:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie 8 października 2022 - 15:00
Meprozet Stare Kurowo 2 - 2 Lubuszanin Drezdenko 8 października 2022 - 16:00
Czarni Żagań 2 - 1 Odra Nietków 8 października 2022 - 16:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Lubuszanin Drezdenko 3 - 3 Ilanka Rzepin 15 października 2022 - 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Meprozet Stare Kurowo 15 października 2022 - 15:00
Syrena Zbąszynek 8 - 1 Pogoń Skwierzyna 15 października 2022 - 15:00
Dąb Przybyszów 3 - 1 Odra Nietków 15 października 2022 - 15:00
Lechia II Zielona Góra 1 - 3 Czarni Żagań 16 października 2022 - 12:00
Korona Kożuchów 3 - 1 Promień Żary 15 października 2022 - 15:00
Polonia Słubice 1 - 0 Pogoń Świebodzin 15 października 2022 - 15:00
Odra Bytom Odrzański 3 - 0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 15 października 2022 - 15:00
Budowlani Lubsko 2 - 0 Piast Iłowa 15 października 2022 - 15:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Meprozet Stare Kurowo 1 - 1 Odra Bytom Odrzański 22 października 2022 - 14:00
Ilanka Rzepin 4 - 4 Spójnia Ośno Lubuskie 22 października 2022 - 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0 - 2 Syrena Zbąszynek 22 października 2022 - 15:00
Promień Żary 1 - 5 Polonia Słubice 22 października 2022 - 15:00
Czarni Żagań 3 - 2 Korona Kożuchów 22 października 2022 - 15:00
Odra Nietków 4 - 2 Lechia II Zielona Góra 22 października 2022 - 15:00
Piast Iłowa 4 - 0 Dąb Przybyszów 22 października 2022 - 15:00
Pogoń Skwierzyna 8 - 0 Budowlani Lubsko 22 października 2022 - 15:00
Pogoń Świebodzin 0 - 1 Lubuszanin Drezdenko 22 października 2022 - 15:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Dąb Przybyszów 3 - 1 Lechia II Zielona Góra 29 października 2022 - 14:00
Polonia Słubice 2 - 0 Czarni Żagań 29 października 2022 - 15:00
Lubuszanin Drezdenko 2 - 1 Promień Żary 29 października 2022 - 15:00
Odra Bytom Odrzański 5 - 0 Ilanka Rzepin 29 października 2022 - 15:00
Korona Kożuchów 1 - 2 Odra Nietków 29 października 2022 - 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 4 Pogoń Świebodzin 29 października 2022 - 15:00
Syrena Zbąszynek 3 - 0 Meprozet Stare Kurowo 29 października 2022 - 15:00
Piast Iłowa 1 - 1 Pogoń Skwierzyna 29 października 2022 - 15:00
Budowlani Lubsko 1 - 4 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 29 października 2022 - 15:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Lechia II Zielona Góra 2 - 2 Korona Kożuchów 6 listopada 2022 - 12:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0 - 3 Piast Iłowa 5 listopada 2022 - 14:00
Pogoń Skwierzyna 3 - 0 Dąb Przybyszów 5 listopada 2022 - 14:00
Ilanka Rzepin 0 - 1 Syrena Zbąszynek 5 listopada 2022 - 14:00
Pogoń Świebodzin 1 - 2 Odra Bytom Odrzański 5 listopada 2022 - 11:00
Promień Żary 0 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie 5 listopada 2022 - 14:00
Czarni Żagań 2 - 4 Lubuszanin Drezdenko 5 listopada 2022 - 14:00
Meprozet Stare Kurowo 3 - 2 Budowlani Lubsko 5 listopada 2022 - 14:00
Odra Nietków 1 - 3 Polonia Słubice 5 listopada 2022 - 14:00
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Syrena Zbąszynek 1 - 0 Pogoń Świebodzin 11 listopada 2022 - 13:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Czarni Żagań 11 listopada 2022 - 13:00
Dąb Przybyszów 3 - 5 Korona Kożuchów 12 listopada 2022 - 14:00
Budowlani Lubsko 2 - 2 Ilanka Rzepin 12 listopada 2022 - 14:00
Piast Iłowa 3 - 1 Meprozet Stare Kurowo 12 listopada 2022 - 14:00
Pogoń Skwierzyna 1 - 0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 12 listopada 2022 - 14:00
Polonia Słubice 4 - 1 Lechia II Zielona Góra 12 listopada 2022 - 12:00
Lubuszanin Drezdenko 1 - 2 Odra Nietków 11 listopada 2022 - 14:00
Odra Bytom Odrzański 4 - 1 Promień Żary 12 listopada 2022 - 14:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Ilanka Rzepin 6 - 1 Piast Iłowa 19 listopada 2022 - 13:00
Meprozet Stare Kurowo - Pogoń Skwierzyna 19 listopada 2022 - 13:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1 - 4 Dąb Przybyszów 19 listopada 2022 - 14:00
Czarni Żagań 1 - 1 Odra Bytom Odrzański 19 listopada 2022 - 13:00
Pogoń Świebodzin 4 - 2 Budowlani Lubsko 19 listopada 2022 - 13:00
Promień Żary 1 - 3 Syrena Zbąszynek 19 listopada 2022 - 13:00
Korona Kożuchów 0 - 0 Polonia Słubice 19 listopada 2022 - 13:00
Lechia II Zielona Góra 2 - 2 Lubuszanin Drezdenko 20 listopada 2022 - 12:00
Odra Nietków 1 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie 19 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 18 [szczegóły]  
Ilanka Rzepin - Pogoń Skwierzyna
Pogoń Świebodzin - Piast Iłowa
Promień Żary - Budowlani Lubsko
Odra Nietków - Odra Bytom Odrzański
Lechia II Zielona Góra - Spójnia Ośno Lubuskie
Korona Kożuchów - Lubuszanin Drezdenko
Dąb Przybyszów - Polonia Słubice
Czarni Żagań - Syrena Zbąszynek
Meprozet Stare Kurowo - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 19 [szczegóły]  
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Ilanka Rzepin
Lubuszanin Drezdenko - Polonia Słubice
Spójnia Ośno Lubuskie - Korona Kożuchów
Syrena Zbąszynek - Odra Nietków
Budowlani Lubsko - Czarni Żagań
Pogoń Skwierzyna - Pogoń Świebodzin
Meprozet Stare Kurowo - Dąb Przybyszów
Piast Iłowa - Promień Żary
Odra Bytom Odrzański - Lechia II Zielona Góra
Kolejka 20 [szczegóły]  
Odra Nietków - Budowlani Lubsko
Promień Żary - Pogoń Skwierzyna
Lechia II Zielona Góra - Syrena Zbąszynek
Polonia Słubice - Spójnia Ośno Lubuskie
Dąb Przybyszów - Lubuszanin Drezdenko
Czarni Żagań - Piast Iłowa
Ilanka Rzepin - Meprozet Stare Kurowo
Pogoń Świebodzin - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Korona Kożuchów - Odra Bytom Odrzański
Kolejka 21 [szczegóły]  
Spójnia Ośno Lubuskie - Lubuszanin Drezdenko
Odra Bytom Odrzański - Polonia Słubice
Syrena Zbąszynek - Korona Kożuchów
Piast Iłowa - Odra Nietków
Budowlani Lubsko - Lechia II Zielona Góra
Ilanka Rzepin - Dąb Przybyszów
Pogoń Skwierzyna - Czarni Żagań
Meprozet Stare Kurowo - Pogoń Świebodzin
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Promień Żary
Kolejka 22 [szczegóły]  
Promień Żary - Meprozet Stare Kurowo
Polonia Słubice - Syrena Zbąszynek
Korona Kożuchów - Budowlani Lubsko
Lechia II Zielona Góra - Piast Iłowa
Pogoń Świebodzin - Ilanka Rzepin
Dąb Przybyszów - Spójnia Ośno Lubuskie
Czarni Żagań - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Odra Nietków - Pogoń Skwierzyna
Lubuszanin Drezdenko - Odra Bytom Odrzański
Kolejka 23 [szczegóły]  
Ilanka Rzepin - Promień Żary
Piast Iłowa - Korona Kożuchów
Budowlani Lubsko - Polonia Słubice
Syrena Zbąszynek - Lubuszanin Drezdenko
Odra Bytom Odrzański - Spójnia Ośno Lubuskie
Pogoń Świebodzin - Dąb Przybyszów
Meprozet Stare Kurowo - Czarni Żagań
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Odra Nietków
Pogoń Skwierzyna - Lechia II Zielona Góra
Kolejka 24 [szczegóły]  
Promień Żary - Pogoń Świebodzin
Czarni Żagań - Ilanka Rzepin
Odra Nietków - Meprozet Stare Kurowo
Lechia II Zielona Góra - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Korona Kożuchów - Pogoń Skwierzyna
Lubuszanin Drezdenko - Budowlani Lubsko
Dąb Przybyszów - Odra Bytom Odrzański
Spójnia Ośno Lubuskie - Syrena Zbąszynek
Polonia Słubice - Piast Iłowa
Kolejka 25 [szczegóły]  
Syrena Zbąszynek - Odra Bytom Odrzański
Pogoń Świebodzin - Czarni Żagań
Ilanka Rzepin - Odra Nietków
Pogoń Skwierzyna - Polonia Słubice
Promień Żary - Dąb Przybyszów
Meprozet Stare Kurowo - Lechia II Zielona Góra
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Korona Kożuchów
Piast Iłowa - Lubuszanin Drezdenko
Budowlani Lubsko - Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 26 [szczegóły]  
Korona Kożuchów - Meprozet Stare Kurowo
Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko
Lechia II Zielona Góra - Ilanka Rzepin
Polonia Słubice - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Czarni Żagań - Promień Żary
Lubuszanin Drezdenko - Pogoń Skwierzyna
Spójnia Ośno Lubuskie - Piast Iłowa
Odra Nietków - Pogoń Świebodzin
Dąb Przybyszów - Syrena Zbąszynek
Kolejka 27 [szczegóły]  
Czarni Żagań - Dąb Przybyszów
Ilanka Rzepin - Korona Kożuchów
Pogoń Skwierzyna - Spójnia Ośno Lubuskie
Budowlani Lubsko - Syrena Zbąszynek
Piast Iłowa - Odra Bytom Odrzański
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Lubuszanin Drezdenko
Meprozet Stare Kurowo - Polonia Słubice
Pogoń Świebodzin - Lechia II Zielona Góra
Promień Żary - Odra Nietków
Kolejka 28 [szczegóły]  
Dąb Przybyszów - Budowlani Lubsko
Polonia Słubice - Ilanka Rzepin
Lechia II Zielona Góra - Promień Żary
Korona Kożuchów - Pogoń Świebodzin
Odra Bytom Odrzański - Pogoń Skwierzyna
Syrena Zbąszynek - Piast Iłowa
Spójnia Ośno Lubuskie - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Lubuszanin Drezdenko - Meprozet Stare Kurowo
Odra Nietków - Czarni Żagań
Kolejka 29 [szczegóły]  
Ilanka Rzepin - Lubuszanin Drezdenko
Meprozet Stare Kurowo - Spójnia Ośno Lubuskie
Pogoń Skwierzyna - Syrena Zbąszynek
Odra Nietków - Dąb Przybyszów
Czarni Żagań - Lechia II Zielona Góra
Promień Żary - Korona Kożuchów
Pogoń Świebodzin - Polonia Słubice
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Odra Bytom Odrzański
Piast Iłowa - Budowlani Lubsko
Kolejka 30 [szczegóły]  
Odra Bytom Odrzański - Meprozet Stare Kurowo
Spójnia Ośno Lubuskie - Ilanka Rzepin
Syrena Zbąszynek - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Polonia Słubice - Promień Żary
Korona Kożuchów - Czarni Żagań
Lechia II Zielona Góra - Odra Nietków
Dąb Przybyszów - Piast Iłowa
Budowlani Lubsko - Pogoń Skwierzyna
Lubuszanin Drezdenko - Pogoń Świebodzin
Kolejka 31 [szczegóły]  
Lechia II Zielona Góra - Dąb Przybyszów
Czarni Żagań - Polonia Słubice
Promień Żary - Lubuszanin Drezdenko
Ilanka Rzepin - Odra Bytom Odrzański
Odra Nietków - Korona Kożuchów
Pogoń Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie
Meprozet Stare Kurowo - Syrena Zbąszynek
Pogoń Skwierzyna - Piast Iłowa
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Budowlani Lubsko
Kolejka 32 [szczegóły]  
Korona Kożuchów - Lechia II Zielona Góra
Piast Iłowa - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Dąb Przybyszów - Pogoń Skwierzyna
Syrena Zbąszynek - Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański - Pogoń Świebodzin
Spójnia Ośno Lubuskie - Promień Żary
Lubuszanin Drezdenko - Czarni Żagań
Budowlani Lubsko - Meprozet Stare Kurowo
Polonia Słubice - Odra Nietków
Kolejka 33 [szczegóły]  
Pogoń Świebodzin - Syrena Zbąszynek
Czarni Żagań - Spójnia Ośno Lubuskie
Korona Kożuchów - Dąb Przybyszów
Ilanka Rzepin - Budowlani Lubsko
Meprozet Stare Kurowo - Piast Iłowa
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pogoń Skwierzyna
Lechia II Zielona Góra - Polonia Słubice
Odra Nietków - Lubuszanin Drezdenko
Promień Żary - Odra Bytom Odrzański
Kolejka 34 [szczegóły]  
Piast Iłowa - Ilanka Rzepin
Pogoń Skwierzyna - Meprozet Stare Kurowo
Dąb Przybyszów - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Odra Bytom Odrzański - Czarni Żagań
Budowlani Lubsko - Pogoń Świebodzin
Syrena Zbąszynek - Promień Żary
Polonia Słubice - Korona Kożuchów
Lubuszanin Drezdenko - Lechia II Zielona Góra
Spójnia Ośno Lubuskie - Odra Nietków


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE