IV liga - małopolska (zachód) - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wieczysta Kraków 15 43 14 1 0 73 - 8
2. Wiślanie Jaśkowice 15 32 10 2 3 48 - 22
3. Orzeł Ryczów 15 30 9 3 3 42 - 26
4. Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 30 9 3 3 27 - 21
5. LKS Jawiszowice 15 26 7 5 3 28 - 23
6. Beskid Andrychów 15 25 8 1 6 24 - 13 1 1 0 1 0 0 - 0
7. Tempo Białka 15 25 7 4 4 29 - 23 1 1 0 1 0 0 - 0
8. Unia Oświęcim 15 23 7 2 6 26 - 26
9. Słomniczanka Słomniki 15 21 6 3 6 22 - 26
10. Jutrzenka Giebułtów 15 20 6 2 7 18 - 22
11. Pcimianka Pcim 15 18 5 3 7 31 - 37
12. KS Chełmek 15 17 5 2 8 30 - 35
13. Dalin Myślenice 14 16 4 4 6 21 - 26
14. MKS Trzebinia 15 14 4 2 9 16 - 32
15. Wiślanka Grabie 15 12 3 3 9 14 - 29
16. Garbarnia II Kraków 15 11 2 5 8 10 - 21
17. TS Węgrzce 14 9 2 3 9 11 - 32
18. Clepardia Kraków 15 4 0 4 11 7 - 55


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Wieczysta Kraków 16 - 0 Clepardia Kraków 7 sierpnia 2021 - 11:00
Jutrzenka Giebułtów 0 - 1 Wiślanka Grabie 7 sierpnia 2021 - 11:00
Unia Oświęcim 3 - 1 Słomniczanka Słomniki 7 sierpnia 2021 - 17:00
Wiślanie Jaśkowice 3 - 0 TS Węgrzce 7 sierpnia 2021 - 17:00
vo, na boisku 0-2
Beskid Andrychów 3 - 0 MKS Trzebinia 7 sierpnia 2021 - 17:00
Orzeł Ryczów 1 - 3 Tempo Białka 7 sierpnia 2021 - 18:00
Dalin Myślenice 3 - 2 KS Chełmek 7 sierpnia 2021 - 17:00
LKS Jawiszowice 1 - 1 Garbarnia II Kraków 8 sierpnia 2021 - 17:00
Pcimianka Pcim 1 - 3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
MKS Trzebinia 0 - 3 Unia Oświęcim 14 sierpnia 2021 - 11:00
Jutrzenka Giebułtów 3 - 3 Wiślanie Jaśkowice 14 sierpnia 2021 - 11:00
TS Węgrzce 1 - 3 Orzeł Ryczów 14 sierpnia 2021 - 16:00
KS Chełmek 1 - 3 Beskid Andrychów 14 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 - 3 LKS Jawiszowice 14 sierpnia 2021 - 17:00
Tempo Białka 7 - 1 Pcimianka Pcim 15 sierpnia 2021 - 17:00
Garbarnia II Kraków 2 - 4 Wieczysta Kraków 15 sierpnia 2021 - 17:00
Clepardia Kraków 0 - 7 Dalin Myślenice 14 sierpnia 2021 - 18:00
Wiślanka Grabie 0 - 2 Słomniczanka Słomniki 15 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Wiślanie Jaśkowice 2 - 1 Wiślanka Grabie 18 sierpnia 2021 - 17:00
Beskid Andrychów 4 - 0 Clepardia Kraków 18 sierpnia 2021 - 17:30
Wieczysta Kraków 4 - 0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 18 sierpnia 2021 - 17:30
LKS Jawiszowice 3 - 1 Tempo Białka 18 sierpnia 2021 - 18:00
Orzeł Ryczów 3 - 1 Jutrzenka Giebułtów 18 sierpnia 2021 - 18:00
Unia Oświęcim 3 - 2 KS Chełmek 18 sierpnia 2021 - 18:00
Pcimianka Pcim 2 - 0 TS Węgrzce 18 sierpnia 2021 - 18:00
Słomniczanka Słomniki 2 - 2 MKS Trzebinia 18 sierpnia 2021 - 18:00
Dalin Myślenice 0 - 0 Garbarnia II Kraków 18 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Jutrzenka Giebułtów 5 - 1 Pcimianka Pcim 21 sierpnia 2021 - 11:00
Wiślanie Jaśkowice 4 - 1 Orzeł Ryczów 21 sierpnia 2021 - 11:00
TS Węgrzce 1 - 0 LKS Jawiszowice 21 sierpnia 2021 - 11:00
KS Chełmek 3 - 1 Słomniczanka Słomniki 21 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 - 1 Dalin Myślenice 21 sierpnia 2021 - 17:00
Clepardia Kraków 1 - 2 Unia Oświęcim 21 sierpnia 2021 - 11:00
Garbarnia II Kraków 0 - 2 Beskid Andrychów 22 sierpnia 2021 - 17:00
Tempo Białka 1 - 5 Wieczysta Kraków 22 sierpnia 2021 - 17:00
Wiślanka Grabie 4 - 0 MKS Trzebinia 22 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 5 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Wieczysta Kraków 8 - 0 TS Węgrzce 13 października 2021 - 15:00
MKS Trzebinia 3 - 0 KS Chełmek 28 sierpnia 2021 - 11:00
Orzeł Ryczów 4 - 0 Wiślanka Grabie 28 sierpnia 2021 - 11:00
Beskid Andrychów 3 - 1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 28 sierpnia 2021 - 17:00
Dalin Myślenice 1 - 2 Tempo Białka 28 sierpnia 2021 - 10:00
Unia Oświęcim 3 - 0 Garbarnia II Kraków 28 sierpnia 2021 - 17:00
Słomniczanka Słomniki 0 - 0 Clepardia Kraków 28 sierpnia 2021 - 15:00
Pcimianka Pcim 2 - 2 Wiślanie Jaśkowice 29 sierpnia 2021 - 11:00
LKS Jawiszowice 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów 29 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 1. września 2021 [szczegóły]  
TS Węgrzce - Dalin Myślenice 11 listopada 2021 - 11:00
Wiślanka Grabie 1 - 2 KS Chełmek 8 września 2021 - 17:00
Orzeł Ryczów 4 - 4 Pcimianka Pcim 29 września 2021 - 16:00
Wiślanie Jaśkowice 1 - 2 LKS Jawiszowice 1 września 2021 - 17:00
Wieczysta Kraków 6 - 1 Jutrzenka Giebułtów 1 września 2021 - 17:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 - 1 Unia Oświęcim 29 września 2021 - 16:30
Garbarnia II Kraków 0 - 1 Słomniczanka Słomniki 1 września 2021 - 17:00
Clepardia Kraków 1 - 1 MKS Trzebinia 1 września 2021 - 17:30
Tempo Białka 0 - 0 Beskid Andrychów 29 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
MKS Trzebinia 1 - 0 Garbarnia II Kraków 4 września 2021 - 11:00
Wieczysta Kraków 3 - 0 Wiślanie Jaśkowice 4 września 2021 - 11:00
KS Chełmek 8 - 0 Clepardia Kraków 4 września 2021 - 17:00
Beskid Andrychów 1 - 0 TS Węgrzce 4 września 2021 - 17:00
Unia Oświęcim 3 - 1 Tempo Białka 4 września 2021 - 11:00
Dalin Myślenice 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów 4 września 2021 - 17:00
Słomniczanka Słomniki 1 - 0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 5 września 2021 - 14:00
Pcimianka Pcim 4 - 0 Wiślanka Grabie 5 września 2021 - 17:00
LKS Jawiszowice 3 - 3 Orzeł Ryczów 4 września 2021 - 17:00
Kolejka 8 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Beskid Andrychów 11 września 2021 - 11:00
Wiślanie Jaśkowice 8 - 0 Dalin Myślenice 11 września 2021 - 11:00
TS Węgrzce 2 - 2 Unia Oświęcim 11 września 2021 - 11:00
Orzeł Ryczów 2 - 2 Wieczysta Kraków 11 września 2021 - 16:00
Wiślanka Grabie 2 - 1 Clepardia Kraków 11 września 2021 - 17:00
Tempo Białka 5 - 1 Słomniczanka Słomniki 11 września 2021 - 14:30
Garbarnia II Kraków 2 - 2 KS Chełmek 11 września 2021 - 15:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 - 1 MKS Trzebinia 11 września 2021 - 11:00
Pcimianka Pcim 1 - 1 LKS Jawiszowice 12 września 2021 - 16:30
Kolejka 9 - 15. września 2021 [szczegóły]  
Beskid Andrychów 2 - 3 Wiślanie Jaśkowice 15 września 2021 - 17:00
Wieczysta Kraków 5 - 0 Pcimianka Pcim 15 września 2021 - 16:30
KS Chełmek 1 - 2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 września 2021 - 17:00
MKS Trzebinia 2 - 3 Tempo Białka 15 września 2021 - 17:00
LKS Jawiszowice 3 - 2 Wiślanka Grabie 15 września 2021 - 17:00
Słomniczanka Słomniki 4 - 0 TS Węgrzce 15 września 2021 - 17:00
Clepardia Kraków 0 - 1 Garbarnia II Kraków 15 września 2021 - 17:00
Dalin Myślenice 2 - 3 Orzeł Ryczów 15 września 2021 - 16:30
Unia Oświęcim 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów 15 września 2021 - 17:00
Kolejka 10 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Słomniczanka Słomniki 18 września 2021 - 11:00
TS Węgrzce 1 - 0 MKS Trzebinia 18 września 2021 - 17:00
Wiślanie Jaśkowice 3 - 1 Unia Oświęcim 18 września 2021 - 11:00
Orzeł Ryczów 3 - 1 Beskid Andrychów 18 września 2021 - 16:00
LKS Jawiszowice 2 - 4 Wieczysta Kraków 18 września 2021 - 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 - 0 Clepardia Kraków 18 września 2021 - 16:00
Tempo Białka 2 - 4 KS Chełmek 18 września 2021 - 16:00
Wiślanka Grabie 0 - 0 Garbarnia II Kraków 18 września 2021 - 16:00
Pcimianka Pcim 4 - 2 Dalin Myślenice 19 września 2021 - 16:30
Kolejka 11 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Wieczysta Kraków 5 - 0 Wiślanka Grabie 25 września 2021 - 11:00
KS Chełmek 3 - 3 TS Węgrzce 25 września 2021 - 16:00
Beskid Andrychów 3 - 0 Pcimianka Pcim 25 września 2021 - 16:00
MKS Trzebinia 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów 26 września 2021 - 16:00
Garbarnia II Kraków 2 - 2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 25 września 2021 - 12:30
Clepardia Kraków 0 - 0 Tempo Białka 25 września 2021 - 11:00
Unia Oświęcim 0 - 3 Orzeł Ryczów 25 września 2021 - 11:00
Dalin Myślenice 1 - 0 LKS Jawiszowice 25 września 2021 - 11:00
Słomniczanka Słomniki 5 - 2 Wiślanie Jaśkowice 28 września 2021 - 16:00
Kolejka 12 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Wieczysta Kraków 2 - 0 Dalin Myślenice 2 października 2021 - 11:00
Jutrzenka Giebułtów 2 - 0 KS Chełmek 2 października 2021 - 11:00
Wiślanka Grabie 1 - 2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 października 2021 - 16:00
Orzeł Ryczów 2 - 1 Słomniczanka Słomniki 2 października 2021 - 16:00
Wiślanie Jaśkowice 6 - 0 MKS Trzebinia 2 października 2021 - 14:00
TS Węgrzce 2 - 2 Clepardia Kraków 2 października 2021 - 16:00
Tempo Białka 1 - 0 Garbarnia II Kraków 3 października 2021 - 15:00
LKS Jawiszowice 2 - 0 Beskid Andrychów 3 października 2021 - 16:00
Pcimianka Pcim 5 - 1 Unia Oświęcim 3 października 2021 - 16:00
Kolejka 13 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
MKS Trzebinia 3 - 0 Orzeł Ryczów 9 października 2021 - 11:00
Beskid Andrychów 0 - 1 Wieczysta Kraków 9 października 2021 - 16:00
KS Chełmek 0 - 4 Wiślanie Jaśkowice 9 października 2021 - 16:00
Słomniczanka Słomniki 2 - 1 Pcimianka Pcim 10 października 2021 - 16:00
Clepardia Kraków 0 - 1 Jutrzenka Giebułtów 9 października 2021 - 11:00
Garbarnia II Kraków 1 - 0 TS Węgrzce 10 października 2021 - 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1 - 1 Tempo Białka 9 października 2021 - 16:00
Dalin Myślenice 1 - 1 Wiślanka Grabie 9 października 2021 - 15:00
Unia Oświęcim 2 - 3 LKS Jawiszowice 9 października 2021 - 11:00
Kolejka 14 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Wieczysta Kraków 2 - 0 Unia Oświęcim 16 października 2021 - 11:00
Wiślanie Jaśkowice 4 - 1 Clepardia Kraków 16 października 2021 - 14:00
Orzeł Ryczów 5 - 0 KS Chełmek 16 października 2021 - 16:00
TS Węgrzce 1 - 2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 16 października 2021 - 16:00
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Garbarnia II Kraków 16 października 2021 - 11:00
Dalin Myślenice 1 - 0 Beskid Andrychów 16 października 2021 - 11:00
Wiślanka Grabie 1 - 1 Tempo Białka 17 października 2021 - 16:00
Pcimianka Pcim 4 - 0 MKS Trzebinia 17 października 2021 - 16:00
LKS Jawiszowice 1 - 1 Słomniczanka Słomniki 17 października 2021 - 16:00
Kolejka 15 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
MKS Trzebinia 1 - 2 LKS Jawiszowice 23 października 2021 - 11:00
Beskid Andrychów 2 - 0 Wiślanka Grabie 23 października 2021 - 15:00
KS Chełmek 2 - 1 Pcimianka Pcim 23 października 2021 - 15:00
Garbarnia II Kraków 1 - 3 Wiślanie Jaśkowice 24 października 2021 - 15:00
Clepardia Kraków 1 - 5 Orzeł Ryczów 23 października 2021 - 15:00
Słomniczanka Słomniki 0 - 6 Wieczysta Kraków 23 października 2021 - 14:00
Unia Oświęcim 1 - 1 Dalin Myślenice 23 października 2021 - 11:00
Tempo Białka 1 - 0 TS Węgrzce 23 października 2021 - 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów 23 października 2021 - 15:00
Kolejka 16 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Wieczysta Kraków - MKS Trzebinia 30 października 2021 - 11:00
Wiślanka Grabie - TS Węgrzce 30 października 2021 - 14:00
Beskid Andrychów - Unia Oświęcim 30 października 2021 - 15:00
Orzeł Ryczów - Garbarnia II Kraków 30 października 2021 - 13:00
Wiślanie Jaśkowice - Sokół Kocmyrzów Baranówka 30 października 2021 - 14:00
Jutrzenka Giebułtów - Tempo Białka 30 października 2021 - 11:00
Dalin Myślenice - Słomniczanka Słomniki 30 października 2021 - 15:00
Pcimianka Pcim - Clepardia Kraków 31 października 2021 - 14:30
LKS Jawiszowice - KS Chełmek 31 października 2021 - 14:00
Kolejka 17 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
MKS Trzebinia - Dalin Myślenice 6 listopada 2021 - 11:00
TS Węgrzce - Jutrzenka Giebułtów 6 listopada 2021 - 14:30
Tempo Białka - Wiślanie Jaśkowice 6 listopada 2021 - 13:00
Clepardia Kraków - LKS Jawiszowice 7 listopada 2021 - 11:00
Garbarnia II Kraków - Pcimianka Pcim 7 listopada 2021 - 13:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Orzeł Ryczów 6 listopada 2021 - 14:00
Słomniczanka Słomniki - Beskid Andrychów 6 listopada 2021 - 13:00
Unia Oświęcim - Wiślanka Grabie 6 listopada 2021 - 11:00
KS Chełmek - Wieczysta Kraków 7 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 18 [szczegóły]  
Clepardia Kraków - Wieczysta Kraków
Wiślanka Grabie - Jutrzenka Giebułtów
Słomniczanka Słomniki - Unia Oświęcim
TS Węgrzce - Wiślanie Jaśkowice
MKS Trzebinia - Beskid Andrychów
Tempo Białka - Orzeł Ryczów
KS Chełmek - Dalin Myślenice
Garbarnia II Kraków - LKS Jawiszowice
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Pcimianka Pcim
Kolejka 19 [szczegóły]  
Unia Oświęcim - MKS Trzebinia
Wiślanie Jaśkowice - Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Ryczów - TS Węgrzce
Beskid Andrychów - KS Chełmek
LKS Jawiszowice - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Pcimianka Pcim - Tempo Białka
Wieczysta Kraków - Garbarnia II Kraków
Dalin Myślenice - Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki - Wiślanka Grabie
Kolejka 20 [szczegóły]  
Wiślanka Grabie - Wiślanie Jaśkowice
Clepardia Kraków - Beskid Andrychów
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Wieczysta Kraków
Tempo Białka - LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Ryczów
KS Chełmek - Unia Oświęcim
TS Węgrzce - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki
Garbarnia II Kraków - Dalin Myślenice
Kolejka 21 [szczegóły]  
Pcimianka Pcim - Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Ryczów - Wiślanie Jaśkowice
LKS Jawiszowice - TS Węgrzce
Słomniczanka Słomniki - KS Chełmek
Dalin Myślenice - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Unia Oświęcim - Clepardia Kraków
Beskid Andrychów - Garbarnia II Kraków
Wieczysta Kraków - Tempo Białka
MKS Trzebinia - Wiślanka Grabie
Kolejka 22 [szczegóły]  
TS Węgrzce - Wieczysta Kraków
KS Chełmek - MKS Trzebinia
Wiślanka Grabie - Orzeł Ryczów
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Beskid Andrychów
Tempo Białka - Dalin Myślenice
Garbarnia II Kraków - Unia Oświęcim
Clepardia Kraków - Słomniczanka Słomniki
Wiślanie Jaśkowice - Pcimianka Pcim
Jutrzenka Giebułtów - LKS Jawiszowice
Kolejka 23 [szczegóły]  
Dalin Myślenice - TS Węgrzce
KS Chełmek - Wiślanka Grabie
Pcimianka Pcim - Orzeł Ryczów
LKS Jawiszowice - Wiślanie Jaśkowice
Wieczysta Kraków - Jutrzenka Giebułtów
Unia Oświęcim - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Słomniczanka Słomniki - Garbarnia II Kraków
MKS Trzebinia - Clepardia Kraków
Beskid Andrychów - Tempo Białka
Kolejka 24 [szczegóły]  
Garbarnia II Kraków - MKS Trzebinia
Wiślanie Jaśkowice - Wieczysta Kraków
Clepardia Kraków - KS Chełmek
TS Węgrzce - Beskid Andrychów
Tempo Białka - Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów - Dalin Myślenice
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Słomniczanka Słomniki
Wiślanka Grabie - Pcimianka Pcim
Orzeł Ryczów - LKS Jawiszowice
Kolejka 25 [szczegóły]  
Beskid Andrychów - Jutrzenka Giebułtów
Dalin Myślenice - Wiślanie Jaśkowice
Unia Oświęcim - TS Węgrzce
Wieczysta Kraków - Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków - Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki - Tempo Białka
KS Chełmek - Garbarnia II Kraków
MKS Trzebinia - Sokół Kocmyrzów Baranówka
LKS Jawiszowice - Pcimianka Pcim
Kolejka 26 [szczegóły]  
Wiślanie Jaśkowice - Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim - Wieczysta Kraków
Sokół Kocmyrzów Baranówka - KS Chełmek
Tempo Białka - MKS Trzebinia
Wiślanka Grabie - LKS Jawiszowice
TS Węgrzce - Słomniczanka Słomniki
Garbarnia II Kraków - Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Jutrzenka Giebułtów - Unia Oświęcim
Kolejka 27 [szczegóły]  
Słomniczanka Słomniki - Jutrzenka Giebułtów
MKS Trzebinia - TS Węgrzce
Unia Oświęcim - Wiślanie Jaśkowice
Beskid Andrychów - Orzeł Ryczów
Wieczysta Kraków - LKS Jawiszowice
Clepardia Kraków - Sokół Kocmyrzów Baranówka
KS Chełmek - Tempo Białka
Garbarnia II Kraków - Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice - Pcimianka Pcim
Kolejka 28 [szczegóły]  
Wiślanka Grabie - Wieczysta Kraków
TS Węgrzce - KS Chełmek
Pcimianka Pcim - Beskid Andrychów
Jutrzenka Giebułtów - MKS Trzebinia
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Garbarnia II Kraków
Tempo Białka - Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów - Unia Oświęcim
LKS Jawiszowice - Dalin Myślenice
Wiślanie Jaśkowice - Słomniczanka Słomniki
Kolejka 29 [szczegóły]  
Dalin Myślenice - Wieczysta Kraków
KS Chełmek - Jutrzenka Giebułtów
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki - Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia - Wiślanie Jaśkowice
Clepardia Kraków - TS Węgrzce
Garbarnia II Kraków - Tempo Białka
Beskid Andrychów - LKS Jawiszowice
Unia Oświęcim - Pcimianka Pcim
Kolejka 30 [szczegóły]  
Orzeł Ryczów - MKS Trzebinia
Wieczysta Kraków - Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice - KS Chełmek
Pcimianka Pcim - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Clepardia Kraków
TS Węgrzce - Garbarnia II Kraków
Tempo Białka - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wiślanka Grabie - Dalin Myślenice
LKS Jawiszowice - Unia Oświęcim
Kolejka 31 [szczegóły]  
Unia Oświęcim - Wieczysta Kraków
Clepardia Kraków - Wiślanie Jaśkowice
KS Chełmek - Orzeł Ryczów
Sokół Kocmyrzów Baranówka - TS Węgrzce
Garbarnia II Kraków - Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów - Dalin Myślenice
Tempo Białka - Wiślanka Grabie
MKS Trzebinia - Pcimianka Pcim
Słomniczanka Słomniki - LKS Jawiszowice
Kolejka 32 [szczegóły]  
LKS Jawiszowice - MKS Trzebinia
Wiślanka Grabie - Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim - KS Chełmek
Wiślanie Jaśkowice - Garbarnia II Kraków
Orzeł Ryczów - Clepardia Kraków
Wieczysta Kraków - Słomniczanka Słomniki
Dalin Myślenice - Unia Oświęcim
TS Węgrzce - Tempo Białka
Jutrzenka Giebułtów - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Kolejka 33 [szczegóły]  
MKS Trzebinia - Wieczysta Kraków
TS Węgrzce - Wiślanka Grabie
Unia Oświęcim - Beskid Andrychów
Garbarnia II Kraków - Orzeł Ryczów
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Wiślanie Jaśkowice
Tempo Białka - Jutrzenka Giebułtów
Słomniczanka Słomniki - Dalin Myślenice
Clepardia Kraków - Pcimianka Pcim
KS Chełmek - LKS Jawiszowice
Kolejka 34 [szczegóły]  
Dalin Myślenice - MKS Trzebinia
Jutrzenka Giebułtów - TS Węgrzce
Wiślanie Jaśkowice - Tempo Białka
LKS Jawiszowice - Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim - Garbarnia II Kraków
Orzeł Ryczów - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Wieczysta Kraków - KS Chełmek


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34