Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Tygrys Huta Mińska |
3 - 0 |
Pogoń II Siedlce |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Zamłynie Radom |
3 - 1 |
Proch Pionki |
26 sierpnia 2020
26.08 - 16:30 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 - 4 |
Pilica Białobrzegi |
14 października 2020
14.10 - 15:30 |
Hutnik Huta Czechy |
0 - 0 |
KS Warka |
1 sierpnia 2020
1.08 - 15:00 |
Mazowsze Grójec |
4 - 0 |
Radomiak II Radom |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Oskar Przysucha |
1 - 1 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Wilga Garwolin |
0 - 0 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
1 - 4 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 - 1 |
Wilga Garwolin |
8 sierpnia 2020
8.08 - 13:00 |
Oskar Przysucha |
9 - 0 |
Radomiak II Radom |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
KS Warka |
1 - 1 |
Mazowsze Grójec |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Pilica Białobrzegi |
1 - 0 |
Hutnik Huta Czechy |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Proch Pionki |
0 - 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Tygrys Huta Mińska |
2 - 0 |
Zamłynie Radom |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zamłynie Radom |
4 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
2 września 2020
2.09 - 15:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 - 1 |
Tygrys Huta Mińska |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
Hutnik Huta Czechy |
2 - 1 |
Proch Pionki |
16 września 2020
16.09 - 16:30 |
Mazowsze Grójec |
0 - 0 |
Pilica Białobrzegi |
16 września 2020
16.09 - 16:00 |
Oskar Przysucha |
2 - 0 |
KS Warka |
15 sierpnia 2020
15.08 - 14:00 |
Wilga Garwolin |
4 - 1 |
Radomiak II Radom |
15 sierpnia 2020
15.08 - 18:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
4 - 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
1 - 4 |
Mszczonowianka Mszczonów |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Radomiak II Radom |
0 - 6 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:00 |
KS Warka |
0 - 1 |
Wilga Garwolin |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Pilica Białobrzegi |
3 - 1 |
Oskar Przysucha |
30 września 2020
30.09 - 16:30 |
Proch Pionki |
2 - 3 |
Mazowsze Grójec |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Tygrys Huta Mińska |
0 - 1 |
Hutnik Huta Czechy |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Zamłynie Radom |
3 - 1 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 - 2 |
Pogoń II Siedlce |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Hutnik Huta Czechy |
1 - 1 |
Zamłynie Radom |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Mazowsze Grójec |
0 - 2 |
Tygrys Huta Mińska |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Oskar Przysucha |
0 - 1 |
Proch Pionki |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:00 |
Wilga Garwolin |
2 - 3 |
Pilica Białobrzegi |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
4 - 1 |
KS Warka |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
10 - 1 |
Radomiak II Radom |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:00 |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
3 - 0 |
Radomiak II Radom |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
KS Warka |
3 - 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Pilica Białobrzegi |
3 - 4 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Proch Pionki |
1 - 3 |
Wilga Garwolin |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Tygrys Huta Mińska |
4 - 2 |
Oskar Przysucha |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Zamłynie Radom |
2 - 0 |
Mazowsze Grójec |
5 września 2020
5.09 - 16:15 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
3 - 1 |
Hutnik Huta Czechy |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Hutnik Huta Czechy |
1 - 0 |
Pogoń II Siedlce |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Mazowsze Grójec |
3 - 1 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Oskar Przysucha |
4 - 0 |
Zamłynie Radom |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
Wilga Garwolin |
3 - 0 |
Tygrys Huta Mińska |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
1 - 1 |
Proch Pionki |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 - 4 |
Pilica Białobrzegi |
12 września 2020
12.09 - 13:00 |
KS Warka |
4 - 0 |
Radomiak II Radom |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
5 - 0 |
KS Warka |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Pilica Białobrzegi |
4 - 3 |
Radomiak II Radom |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Proch Pionki |
1 - 5 |
Mszczonowianka Mszczonów |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Tygrys Huta Mińska |
0 - 4 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Zamłynie Radom |
4 - 2 |
Wilga Garwolin |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
6 - 1 |
Oskar Przysucha |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Hutnik Huta Czechy |
1 - 0 |
Mazowsze Grójec |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Mazowsze Grójec |
0 - 0 |
Pogoń II Siedlce |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Oskar Przysucha |
3 - 0 |
Hutnik Huta Czechy |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Wilga Garwolin |
4 - 3 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2 - 2 |
Zamłynie Radom |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 - 0 |
Tygrys Huta Mińska |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
Radomiak II Radom |
2 - 1 |
Proch Pionki |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
KS Warka |
4 - 1 |
Pilica Białobrzegi |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
1 - 5 |
Pilica Białobrzegi |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Proch Pionki |
3 - 0 |
KS Warka |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Tygrys Huta Mińska |
3 - 0 |
Radomiak II Radom |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Zamłynie Radom |
3 - 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
3 - 3 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Hutnik Huta Czechy |
1 - 3 |
Wilga Garwolin |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Mazowsze Grójec |
2 - 2 |
Oskar Przysucha |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Oskar Przysucha |
1 - 2 |
Pogoń II Siedlce |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Wilga Garwolin |
2 - 3 |
Mazowsze Grójec |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
4 - 0 |
Hutnik Huta Czechy |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 - 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Radomiak II Radom |
2 - 1 |
Zamłynie Radom |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
KS Warka |
2 - 1 |
Tygrys Huta Mińska |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Pilica Białobrzegi |
4 - 0 |
Proch Pionki |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
1 - 4 |
Proch Pionki |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Tygrys Huta Mińska |
1 - 3 |
Pilica Białobrzegi |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Zamłynie Radom |
4 - 3 |
KS Warka |
17 października 2020
17.10 - 13:30 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 - 1 |
Radomiak II Radom |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Hutnik Huta Czechy |
1 - 4 |
Mszczonowianka Mszczonów |
17 października 2020
17.10 - 12:30 |
Mazowsze Grójec |
1 - 1 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Oskar Przysucha |
5 - 1 |
Wilga Garwolin |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Wilga Garwolin |
1 - 2 |
Pogoń II Siedlce |
24 października 2020
24.10 - 13:30 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2 - 2 |
Oskar Przysucha |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 - 0 |
Mazowsze Grójec |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Radomiak II Radom |
4 - 0 |
Hutnik Huta Czechy |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
KS Warka |
1 - 4 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Pilica Białobrzegi |
5 - 2 |
Zamłynie Radom |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Proch Pionki |
2 - 1 |
Tygrys Huta Mińska |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
0 - 3 |
Tygrys Huta Mińska |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Proch Pionki |
2 - 1 |
Zamłynie Radom |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Pilica Białobrzegi |
6 - 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
KS Warka |
2 - 3 |
Hutnik Huta Czechy |
14 kwietnia 2021
14.04 - 17:00 |
Radomiak II Radom |
1 - 3 |
Mazowsze Grójec |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
0 - 0 |
Oskar Przysucha |
14 kwietnia 2021
14.04 - 17:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
5 - 0 |
Wilga Garwolin |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
3 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
14 listopada 2020
14.11 - 12:00 |
Wilga Garwolin |
0 - 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Radomiak II Radom |
1 - 1 |
Oskar Przysucha |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Mazowsze Grójec |
1 - 2 |
KS Warka |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Hutnik Huta Czechy |
2 - 4 |
Pilica Białobrzegi |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 - 1 |
Proch Pionki |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Zamłynie Radom |
2 - 1 |
Tygrys Huta Mińska |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Mszczonowianka Mszczonów |
0 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
10 kwietnia 2021
10.04 - 12:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2 - 2 |
Radomiak II Radom |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Wilga Garwolin |
1 - 3 |
KS Warka |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Oskar Przysucha |
1 - 2 |
Pilica Białobrzegi |
10 kwietnia 2021
10.04 - 14:00 |
Mazowsze Grójec |
1 - 0 |
Proch Pionki |
10 kwietnia 2021
10.04 - 13:00 |
Hutnik Huta Czechy |
1 - 1 |
Tygrys Huta Mińska |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
4 - 1 |
Zamłynie Radom |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
0 - 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
18 kwietnia 2021
18.04 - 11:00 |
Zamłynie Radom |
7 - 0 |
Hutnik Huta Czechy |
18 kwietnia 2021
18.04 - 15:00 |
Tygrys Huta Mińska |
4 - 0 |
Mazowsze Grójec |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Proch Pionki |
1 - 5 |
Oskar Przysucha |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Pilica Białobrzegi |
0 - 0 |
Wilga Garwolin |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
KS Warka |
1 - 7 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Radomiak II Radom |
1 - 5 |
Mszczonowianka Mszczonów |
18 kwietnia 2021
18.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
2 - 2 |
Pogoń II Siedlce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 - 1 |
KS Warka |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:30 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
0 - 3 |
Pilica Białobrzegi |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Wilga Garwolin |
0 - 0 |
Proch Pionki |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Oskar Przysucha |
5 - 1 |
Tygrys Huta Mińska |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Mazowsze Grójec |
3 - 3 |
Zamłynie Radom |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Hutnik Huta Czechy |
0 - 4 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
5 - 0 |
Hutnik Huta Czechy |
1 maja 2021
1.05 - 20:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
5 - 2 |
Mazowsze Grójec |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Zamłynie Radom |
1 - 1 |
Oskar Przysucha |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Tygrys Huta Mińska |
0 - 1 |
Wilga Garwolin |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Proch Pionki |
0 - 3 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Pilica Białobrzegi |
4 - 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Radomiak II Radom |
1 - 1 |
KS Warka |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Kolejka 16 - 5. maja 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
1 - 3 |
Zamłynie Radom |
5 maja 2021
5.05 - 17:30 |
Tygrys Huta Mińska |
1 - 3 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
5 maja 2021
5.05 - 17:30 |
Proch Pionki |
2 - 1 |
Hutnik Huta Czechy |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Pilica Białobrzegi |
3 - 1 |
Mazowsze Grójec |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
KS Warka |
1 - 2 |
Oskar Przysucha |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Radomiak II Radom |
0 - 6 |
Wilga Garwolin |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 - 2 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
5 maja 2021
5.05 - 17:30 |
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Warka |
7 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
8 maja 2021
8.05 - 14:30 |
Radomiak II Radom |
0 - 6 |
Pilica Białobrzegi |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
0 - 2 |
Proch Pionki |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
1 - 2 |
Tygrys Huta Mińska |
8 maja 2021
8.05 - 18:00 |
Wilga Garwolin |
4 - 1 |
Zamłynie Radom |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Oskar Przysucha |
1 - 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Mazowsze Grójec |
4 - 0 |
Hutnik Huta Czechy |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
3 - 1 |
Mazowsze Grójec |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Hutnik Huta Czechy |
0 - 5 |
Oskar Przysucha |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 - 1 |
Wilga Garwolin |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Zamłynie Radom |
0 - 6 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Tygrys Huta Mińska |
0 - 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
15 maja 2021
15.05 - 17:30 |
Proch Pionki |
2 - 0 |
Radomiak II Radom |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Pilica Białobrzegi |
2 - 0 |
KS Warka |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Pilica Białobrzegi |
2 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
KS Warka |
2 - 2 |
Proch Pionki |
23 maja 2021
23.05 - 18:00 |
Radomiak II Radom |
0 - 3 |
Tygrys Huta Mińska |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
4 - 2 |
Zamłynie Radom |
22 maja 2021
22.05 - 12:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
1 - 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
22 maja 2021
22.05 - 18:00 |
Wilga Garwolin |
4 - 0 |
Hutnik Huta Czechy |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Oskar Przysucha |
1 - 0 |
Mazowsze Grójec |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
1 - 0 |
Oskar Przysucha |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Mazowsze Grójec |
1 - 0 |
Wilga Garwolin |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Hutnik Huta Czechy |
0 - 14 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 - 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Zamłynie Radom |
1 - 0 |
Radomiak II Radom |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Tygrys Huta Mińska |
1 - 1 |
KS Warka |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Proch Pionki |
4 - 5 |
Pilica Białobrzegi |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Proch Pionki |
2 - 3 |
Pogoń II Siedlce |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Pilica Białobrzegi |
5 - 1 |
Tygrys Huta Mińska |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
KS Warka |
4 - 1 |
Zamłynie Radom |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Radomiak II Radom |
1 - 3 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
5 - 1 |
Hutnik Huta Czechy |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
4 - 1 |
Mazowsze Grójec |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Wilga Garwolin |
2 - 2 |
Oskar Przysucha |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
5 - 2 |
Wilga Garwolin |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Oskar Przysucha |
3 - 3 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Mazowsze Grójec |
1 - 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Hutnik Huta Czechy |
4 - 1 |
Radomiak II Radom |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
0 - 3 |
KS Warka |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pilica Białobrzegi |
8 - 2 |
Zamłynie Radom |
11 czerwca 2021
11.06 - 18:00 |
Tygrys Huta Mińska |
3 - 1 |
Proch Pionki |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
|