IV liga - mazowiecka - grupa I - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Mławianka Mława 13 33 10 3 0 27 - 12
2. Wisła II Płock 13 32 10 2 1 36 - 9
3. KS CK Troszyn 13 29 9 2 2 32 - 15 1 3 1 0 0 1 - 0
4. Ząbkovia Ząbki 13 29 9 2 2 35 - 12 1 0 0 0 1 0 - 1
5. Escola Varsovia Warszawa 12 25 8 1 3 31 - 11
6. Hutnik Warszawa 13 23 7 2 4 28 - 17
7. Stoczniowiec Płock 13 22 7 1 5 30 - 22
8. Narew 1962 Ostrołęka 12 18 5 3 4 22 - 31
9. Wkra Żuromin 13 18 6 0 7 19 - 29
10. Marcovia Marki AP 13 17 4 5 4 17 - 21 1 3 1 0 0 3 - 2
11. Unia Warszawa 13 17 5 2 6 23 - 26 1 0 0 0 1 2 - 3
12. MKS Przasnysz 13 14 4 2 7 27 - 27 1 1 0 1 0 0 - 0
13. Świt Staroźreby 13 14 3 5 5 14 - 16 1 1 0 1 0 0 - 0
14. Huragan Wołomin 13 12 3 3 7 11 - 28
15. Żbik Nasielsk 13 8 2 2 9 14 - 26
16. Drukarz Warszawa 13 8 2 2 9 16 - 31
17. Sokół Serock 13 6 2 0 11 18 - 38
18. Makowianka Maków Mazowiecki 13 4 1 1 11 7 - 36


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Huragan Wołomin 0 - 2 Stoczniowiec Płock 7 sierpnia 2021 - 11:00
Marcovia Marki AP 1 - 0 Ząbkovia Ząbki 7 sierpnia 2021 - 12:00
Żbik Nasielsk 0 - 4 MKS Przasnysz 7 sierpnia 2021 - 14:00
Narew 1962 Ostrołęka 1 - 4 Hutnik Warszawa 7 sierpnia 2021 - 17:00
Mławianka Mława 3 - 2 Wkra Żuromin 25 sierpnia 2021 - 17:00
Escola Varsovia Warszawa 3 - 0 Unia Warszawa 7 sierpnia 2021 - 11:00
Świt Staroźreby 2 - 2 Makowianka Maków Mazowiecki 6 sierpnia 2021 - 18:00
KS CK Troszyn 4 - 0 Drukarz Warszawa 7 sierpnia 2021 - 17:00
Wisła II Płock 4 - 2 Sokół Serock 8 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Hutnik Warszawa 4 - 1 Huragan Wołomin 13 sierpnia 2021 - 18:00
Marcovia Marki AP 1 - 1 Żbik Nasielsk 14 sierpnia 2021 - 12:00
MKS Przasnysz 0 - 1 Wisła II Płock 14 sierpnia 2021 - 11:00
Sokół Serock 2 - 3 Świt Staroźreby 14 sierpnia 2021 - 14:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 4 KS CK Troszyn 14 sierpnia 2021 - 17:00
Drukarz Warszawa 4 - 1 Narew 1962 Ostrołęka 14 sierpnia 2021 - 11:00
Stoczniowiec Płock 0 - 6 Escola Varsovia Warszawa 15 sierpnia 2021 - 17:00
Mławianka Mława 2 - 2 Unia Warszawa 22 września 2021 - 19:00
Ząbkovia Ząbki 1 - 0 Wkra Żuromin 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Mławianka Mława 4 - 3 Stoczniowiec Płock 21 sierpnia 2021 - 16:00
Narew 1962 Ostrołęka 3 - 1 Makowianka Maków Mazowiecki 21 sierpnia 2021 - 17:00
Wkra Żuromin 3 - 2 Unia Warszawa 21 sierpnia 2021 - 16:00
Escola Varsovia Warszawa 1 - 2 Hutnik Warszawa 21 sierpnia 2021 - 17:00
Huragan Wołomin 3 - 2 Drukarz Warszawa 21 sierpnia 2021 - 11:00
KS CK Troszyn 5 - 1 Sokół Serock 21 sierpnia 2021 - 16:00
Świt Staroźreby 0 - 0 MKS Przasnysz 21 sierpnia 2021 - 11:00
Żbik Nasielsk 1 - 2 Ząbkovia Ząbki 21 sierpnia 2021 - 17:00
Wisła II Płock 1 - 1 Marcovia Marki AP 21 sierpnia 2021 - 14:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Ząbkovia Ząbki 4 - 1 Unia Warszawa 28 sierpnia 2021 - 17:00
Świt Staroźreby 2 - 2 Marcovia Marki AP 28 sierpnia 2021 - 16:30
Żbik Nasielsk 1 - 2 Wisła II Płock 28 sierpnia 2021 - 15:00
Stoczniowiec Płock 3 - 1 Wkra Żuromin 28 sierpnia 2021 - 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 1 Huragan Wołomin 28 sierpnia 2021 - 16:00
Drukarz Warszawa 1 - 2 Escola Varsovia Warszawa 28 sierpnia 2021 - 11:00
Hutnik Warszawa 1 - 2 Mławianka Mława 28 sierpnia 2021 - 19:57
MKS Przasnysz 1 - 2 KS CK Troszyn 28 sierpnia 2021 - 11:00
Sokół Serock 0 - 1 Narew 1962 Ostrołęka 27 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 5 - 1. września 2021 [szczegóły]  
Mławianka Mława 2 - 2 Drukarz Warszawa 1 września 2021 - 17:00
Wisła II Płock 2 - 2 Ząbkovia Ząbki 1 września 2021 - 17:00
Narew 1962 Ostrołęka 4 - 2 MKS Przasnysz 1 września 2021 - 17:00
KS CK Troszyn 4 - 1 Marcovia Marki AP 1 września 2021 - 17:00
Stoczniowiec Płock 1 - 1 Unia Warszawa 1 września 2021 - 20:00
Wkra Żuromin 0 - 3 Hutnik Warszawa 1 września 2021 - 17:00
Escola Varsovia Warszawa 3 - 0 Makowianka Maków Mazowiecki 1 września 2021 - 17:00
Huragan Wołomin 1 - 0 Sokół Serock 1 września 2021 - 17:00
Świt Staroźreby 0 - 1 Żbik Nasielsk 1 września 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Marcovia Marki AP 2 - 2 Narew 1962 Ostrołęka 4 września 2021 - 15:30
Ząbkovia Ząbki 3 - 0 Stoczniowiec Płock 4 września 2021 - 17:00
Hutnik Warszawa 3 - 1 Unia Warszawa 4 września 2021 - 11:00
Drukarz Warszawa 0 - 1 Wkra Żuromin 4 września 2021 - 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 3 Mławianka Mława 4 września 2021 - 16:00
Sokół Serock 2 - 6 Escola Varsovia Warszawa 4 września 2021 - 14:00
MKS Przasnysz 4 - 1 Huragan Wołomin 4 września 2021 - 15:00
Żbik Nasielsk 0 - 0 KS CK Troszyn 4 września 2021 - 14:00
Wisła II Płock 3 - 0 Świt Staroźreby 5 września 2021 - 11:00
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka 4 - 1 Żbik Nasielsk 11 września 2021 - 16:00
Świt Staroźreby 1 - 2 Ząbkovia Ząbki 11 września 2021 - 12:00
KS CK Troszyn 1 - 7 Wisła II Płock 11 września 2021 - 16:00
Stoczniowiec Płock 2 - 1 Hutnik Warszawa 12 września 2021 - 14:00
Unia Warszawa 1 - 0 Drukarz Warszawa 11 września 2021 - 12:00
Wkra Żuromin 3 - 2 Makowianka Maków Mazowiecki 11 września 2021 - 16:00
Mławianka Mława 2 - 1 Sokół Serock 11 września 2021 - 17:00
Escola Varsovia Warszawa 3 - 1 MKS Przasnysz 10 września 2021 - 16:00
Huragan Wołomin 0 - 0 Marcovia Marki AP 11 września 2021 - 11:00
Kolejka 8 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Drukarz Warszawa 2 - 1 Stoczniowiec Płock 18 września 2021 - 11:00
Ząbkovia Ząbki 3 - 0 Hutnik Warszawa 17 września 2021 - 19:00
Świt Staroźreby 1 - 2 KS CK Troszyn 18 września 2021 - 11:00
Wisła II Płock 8 - 0 Narew 1962 Ostrołęka 19 września 2021 - 11:00
Żbik Nasielsk 5 - 1 Huragan Wołomin 18 września 2021 - 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 3 Unia Warszawa 18 września 2021 - 13:00
Marcovia Marki AP 1 - 4 Escola Varsovia Warszawa 18 września 2021 - 14:00
MKS Przasnysz 1 - 4 Mławianka Mława 18 września 2021 - 11:00
Sokół Serock 1 - 2 Wkra Żuromin 18 września 2021 - 11:00
Kolejka 9 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka 1 - 0 Świt Staroźreby 25 września 2021 - 16:00
Hutnik Warszawa 2 - 2 Drukarz Warszawa 25 września 2021 - 11:00
Unia Warszawa 4 - 2 Sokół Serock 25 września 2021 - 11:00
KS CK Troszyn 1 - 0 Ząbkovia Ząbki 25 września 2021 - 15:00
Mławianka Mława 1 - 0 Marcovia Marki AP 25 września 2021 - 16:00
Huragan Wołomin 0 - 2 Wisła II Płock 26 września 2021 - 11:00
Escola Varsovia Warszawa 1 - 0 Żbik Nasielsk 26 września 2021 - 12:00
Stoczniowiec Płock 3 - 0 Makowianka Maków Mazowiecki 25 września 2021 - 16:00
Wkra Żuromin 0 - 6 MKS Przasnysz 25 września 2021 - 16:00
Kolejka 10 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Świt Staroźreby 1 - 1 Huragan Wołomin 2 października 2021 - 11:00
Ząbkovia Ząbki 4 - 0 Drukarz Warszawa 2 października 2021 - 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 3 Hutnik Warszawa 2 października 2021 - 13:00
Sokół Serock 1 - 6 Stoczniowiec Płock 2 października 2021 - 11:00
MKS Przasnysz 1 - 3 Unia Warszawa 2 października 2021 - 14:00
Marcovia Marki AP 1 - 3 Wkra Żuromin 2 października 2021 - 11:00
Żbik Nasielsk 0 - 1 Mławianka Mława 2 października 2021 - 14:00
KS CK Troszyn 4 - 0 Narew 1962 Ostrołęka 2 października 2021 - 15:00
Wisła II Płock 1 - 0 Escola Varsovia Warszawa 3 października 2021 - 11:00
Kolejka 11 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka 4 - 4 Ząbkovia Ząbki 9 października 2021 - 15:00
Escola Varsovia Warszawa 0 - 1 Świt Staroźreby 8 października 2021 - 20:00
Drukarz Warszawa 0 - 1 Makowianka Maków Mazowiecki 9 października 2021 - 11:00
Hutnik Warszawa 3 - 0 Sokół Serock 9 października 2021 - 15:30
Stoczniowiec Płock 5 - 1 MKS Przasnysz 9 października 2021 - 15:30
Unia Warszawa 2 - 3 Marcovia Marki AP 9 października 2021 - 12:00
Wkra Żuromin 3 - 2 Żbik Nasielsk 9 października 2021 - 13:00
Mławianka Mława 1 - 0 Wisła II Płock 9 października 2021 - 15:00
Huragan Wołomin 0 - 3 KS CK Troszyn 9 października 2021 - 11:00
Kolejka 12 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka 1 - 1 Huragan Wołomin 16 października 2021 - 15:00
Ząbkovia Ząbki 6 - 0 Makowianka Maków Mazowiecki 16 października 2021 - 15:00
Sokół Serock 4 - 0 Drukarz Warszawa 16 października 2021 - 11:00
MKS Przasnysz 1 - 1 Hutnik Warszawa 16 października 2021 - 15:00
Marcovia Marki AP 1 - 0 Stoczniowiec Płock 16 października 2021 - 14:00
Żbik Nasielsk 1 - 3 Unia Warszawa 16 października 2021 - 14:00
Wisła II Płock 2 - 1 Wkra Żuromin 16 października 2021 - 11:00
Świt Staroźreby 0 - 0 Mławianka Mława 16 października 2021 - 15:30
KS CK Troszyn 2 - 2 Escola Varsovia Warszawa 16 października 2021 - 15:00
Kolejka 13 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Drukarz Warszawa 3 - 5 MKS Przasnysz 23 października 2021 - 11:00
Huragan Wołomin 1 - 4 Ząbkovia Ząbki 23 października 2021 - 12:30
Escola Varsovia Warszawa - Narew 1962 Ostrołęka 27 października 2021 - 14:00
Mławianka Mława 2 - 0 KS CK Troszyn 23 października 2021 - 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1 - 2 Sokół Serock 23 października 2021 - 13:00
Hutnik Warszawa 1 - 3 Marcovia Marki AP 22 października 2021 - 19:00
Wkra Żuromin 0 - 3 Świt Staroźreby 23 października 2021 - 12:00
Unia Warszawa 0 - 3 Wisła II Płock 23 października 2021 - 12:00
Stoczniowiec Płock 4 - 1 Żbik Nasielsk 23 października 2021 - 15:00
Kolejka 14 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka - Mławianka Mława 30 października 2021 - 13:00
Huragan Wołomin - Escola Varsovia Warszawa 30 października 2021 - 11:00
Ząbkovia Ząbki - Sokół Serock 30 października 2021 - 13:00
MKS Przasnysz - Makowianka Maków Mazowiecki 30 października 2021 - 12:00
Marcovia Marki AP - Drukarz Warszawa 30 października 2021 - 12:00
Żbik Nasielsk - Hutnik Warszawa 30 października 2021 - 11:00
Wisła II Płock - Stoczniowiec Płock 30 października 2021 - 11:00
Świt Staroźreby - Unia Warszawa 30 października 2021 - 13:30
KS CK Troszyn - Wkra Żuromin 30 października 2021 - 15:00
Kolejka 15 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Drukarz Warszawa - Żbik Nasielsk 6 listopada 2021 - 11:00
Escola Varsovia Warszawa - Ząbkovia Ząbki 7 listopada 2021 - 12:00
Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby 7 listopada 2021 - 14:30
Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 6 listopada 2021 - 13:30
Unia Warszawa - KS CK Troszyn 7 listopada 2021 - 13:00
Wkra Żuromin - Narew 1962 Ostrołęka 6 listopada 2021 - 13:00
Mławianka Mława - Huragan Wołomin 6 listopada 2021 - 13:30
Sokół Serock - MKS Przasnysz 7 listopada 2021 - 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki - Marcovia Marki AP 6 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka - Unia Warszawa 13 listopada 2021 - 13:00
KS CK Troszyn - Stoczniowiec Płock 13 listopada 2021 - 14:00
Świt Staroźreby - Hutnik Warszawa 13 listopada 2021 - 13:00
Wisła II Płock - Drukarz Warszawa 14 listopada 2021 - 11:00
Żbik Nasielsk - Makowianka Maków Mazowiecki 13 listopada 2021 - 13:00
Marcovia Marki AP - Sokół Serock 13 listopada 2021 - 12:00
Ząbkovia Ząbki - MKS Przasnysz 13 listopada 2021 - 13:00
Huragan Wołomin - Wkra Żuromin 13 listopada 2021 - 11:00
Escola Varsovia Warszawa - Mławianka Mława
Kolejka 17 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
MKS Przasnysz - Marcovia Marki AP 20 listopada 2021 - 12:00
Makowianka Maków Mazowiecki - Wisła II Płock 20 listopada 2021 - 13:00
Drukarz Warszawa - Świt Staroźreby 20 listopada 2021 - 11:00
Hutnik Warszawa - KS CK Troszyn 20 listopada 2021 - 13:00
Stoczniowiec Płock - Narew 1962 Ostrołęka 21 listopada 2021 - 14:00
Unia Warszawa - Huragan Wołomin
Wkra Żuromin - Escola Varsovia Warszawa 20 listopada 2021 - 12:00
Mławianka Mława - Ząbkovia Ząbki 20 listopada 2021 - 13:00
Sokół Serock - Żbik Nasielsk 20 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 18 [szczegóły]  
Stoczniowiec Płock - Huragan Wołomin
Ząbkovia Ząbki - Marcovia Marki AP
MKS Przasnysz - Żbik Nasielsk
Hutnik Warszawa - Narew 1962 Ostrołęka
Wkra Żuromin - Mławianka Mława
Unia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki - Świt Staroźreby
Drukarz Warszawa - KS CK Troszyn
Sokół Serock - Wisła II Płock
Kolejka 19 [szczegóły]  
Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa
Żbik Nasielsk - Marcovia Marki AP
Wisła II Płock - MKS Przasnysz
Świt Staroźreby - Sokół Serock
KS CK Troszyn - Makowianka Maków Mazowiecki
Narew 1962 Ostrołęka - Drukarz Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - Stoczniowiec Płock
Mławianka Mława - Unia Warszawa
Wkra Żuromin - Ząbkovia Ząbki
Kolejka 20 [szczegóły]  
Stoczniowiec Płock - Mławianka Mława
Makowianka Maków Mazowiecki - Narew 1962 Ostrołęka
Unia Warszawa - Wkra Żuromin
Hutnik Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Drukarz Warszawa - Huragan Wołomin
Sokół Serock - KS CK Troszyn
MKS Przasnysz - Świt Staroźreby
Ząbkovia Ząbki - Żbik Nasielsk
Marcovia Marki AP - Wisła II Płock
Kolejka 21 [szczegóły]  
Unia Warszawa - Ząbkovia Ząbki
Świt Staroźreby - Marcovia Marki AP
Wisła II Płock - Żbik Nasielsk
Wkra Żuromin - Stoczniowiec Płock
Huragan Wołomin - Makowianka Maków Mazowiecki
Escola Varsovia Warszawa - Drukarz Warszawa
Mławianka Mława - Hutnik Warszawa
KS CK Troszyn - MKS Przasnysz
Narew 1962 Ostrołęka - Sokół Serock
Kolejka 22 [szczegóły]  
Drukarz Warszawa - Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki - Wisła II Płock
MKS Przasnysz - Narew 1962 Ostrołęka
Marcovia Marki AP - KS CK Troszyn
Stoczniowiec Płock - Unia Warszawa
Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin
Makowianka Maków Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa
Sokół Serock - Huragan Wołomin
Żbik Nasielsk - Świt Staroźreby
Kolejka 23 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka - Marcovia Marki AP
Stoczniowiec Płock - Ząbkovia Ząbki
Unia Warszawa - Hutnik Warszawa
Wkra Żuromin - Drukarz Warszawa
Mławianka Mława - Makowianka Maków Mazowiecki
Escola Varsovia Warszawa - Sokół Serock
Huragan Wołomin - MKS Przasnysz
KS CK Troszyn - Żbik Nasielsk
Świt Staroźreby - Wisła II Płock
Kolejka 24 [szczegóły]  
Żbik Nasielsk - Narew 1962 Ostrołęka
Ząbkovia Ząbki - Świt Staroźreby
Wisła II Płock - KS CK Troszyn
Hutnik Warszawa - Stoczniowiec Płock
Drukarz Warszawa - Unia Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki - Wkra Żuromin
Sokół Serock - Mławianka Mława
MKS Przasnysz - Escola Varsovia Warszawa
Marcovia Marki AP - Huragan Wołomin
Kolejka 25 [szczegóły]  
Stoczniowiec Płock - Drukarz Warszawa
Hutnik Warszawa - Ząbkovia Ząbki
KS CK Troszyn - Świt Staroźreby
Narew 1962 Ostrołęka - Wisła II Płock
Huragan Wołomin - Żbik Nasielsk
Unia Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki
Escola Varsovia Warszawa - Marcovia Marki AP
Mławianka Mława - MKS Przasnysz
Wkra Żuromin - Sokół Serock
Kolejka 26 [szczegóły]  
Świt Staroźreby - Narew 1962 Ostrołęka
Drukarz Warszawa - Hutnik Warszawa
Sokół Serock - Unia Warszawa
Ząbkovia Ząbki - KS CK Troszyn
Marcovia Marki AP - Mławianka Mława
Wisła II Płock - Huragan Wołomin
Żbik Nasielsk - Escola Varsovia Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki - Stoczniowiec Płock
MKS Przasnysz - Wkra Żuromin
Kolejka 27 [szczegóły]  
Huragan Wołomin - Świt Staroźreby
Drukarz Warszawa - Ząbkovia Ząbki
Hutnik Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki
Stoczniowiec Płock - Sokół Serock
Unia Warszawa - MKS Przasnysz
Wkra Żuromin - Marcovia Marki AP
Mławianka Mława - Żbik Nasielsk
Narew 1962 Ostrołęka - KS CK Troszyn
Escola Varsovia Warszawa - Wisła II Płock
Kolejka 28 [szczegóły]  
Ząbkovia Ząbki - Narew 1962 Ostrołęka
Świt Staroźreby - Escola Varsovia Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki - Drukarz Warszawa
Sokół Serock - Hutnik Warszawa
MKS Przasnysz - Stoczniowiec Płock
Marcovia Marki AP - Unia Warszawa
Żbik Nasielsk - Wkra Żuromin
Wisła II Płock - Mławianka Mława
KS CK Troszyn - Huragan Wołomin
Kolejka 29 [szczegóły]  
Huragan Wołomin - Narew 1962 Ostrołęka
Makowianka Maków Mazowiecki - Ząbkovia Ząbki
Drukarz Warszawa - Sokół Serock
Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz
Stoczniowiec Płock - Marcovia Marki AP
Unia Warszawa - Żbik Nasielsk
Wkra Żuromin - Wisła II Płock
Mławianka Mława - Świt Staroźreby
Escola Varsovia Warszawa - KS CK Troszyn
Kolejka 30 [szczegóły]  
MKS Przasnysz - Drukarz Warszawa
Ząbkovia Ząbki - Huragan Wołomin
Narew 1962 Ostrołęka - Escola Varsovia Warszawa
KS CK Troszyn - Mławianka Mława
Sokół Serock - Makowianka Maków Mazowiecki
Marcovia Marki AP - Hutnik Warszawa
Świt Staroźreby - Wkra Żuromin
Wisła II Płock - Unia Warszawa
Żbik Nasielsk - Stoczniowiec Płock
Kolejka 31 [szczegóły]  
Mławianka Mława - Narew 1962 Ostrołęka
Escola Varsovia Warszawa - Huragan Wołomin
Sokół Serock - Ząbkovia Ząbki
Makowianka Maków Mazowiecki - MKS Przasnysz
Drukarz Warszawa - Marcovia Marki AP
Hutnik Warszawa - Żbik Nasielsk
Stoczniowiec Płock - Wisła II Płock
Unia Warszawa - Świt Staroźreby
Wkra Żuromin - KS CK Troszyn
Kolejka 32 [szczegóły]  
Żbik Nasielsk - Drukarz Warszawa
Ząbkovia Ząbki - Escola Varsovia Warszawa
Świt Staroźreby - Stoczniowiec Płock
Wisła II Płock - Hutnik Warszawa
KS CK Troszyn - Unia Warszawa
Narew 1962 Ostrołęka - Wkra Żuromin
Huragan Wołomin - Mławianka Mława
MKS Przasnysz - Sokół Serock
Marcovia Marki AP - Makowianka Maków Mazowiecki
Kolejka 33 [szczegóły]  
Unia Warszawa - Narew 1962 Ostrołęka
Stoczniowiec Płock - KS CK Troszyn
Hutnik Warszawa - Świt Staroźreby
Drukarz Warszawa - Wisła II Płock
Makowianka Maków Mazowiecki - Żbik Nasielsk
Sokół Serock - Marcovia Marki AP
MKS Przasnysz - Ząbkovia Ząbki
Wkra Żuromin - Huragan Wołomin
Mławianka Mława - Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 34 [szczegóły]  
Marcovia Marki AP - MKS Przasnysz
Wisła II Płock - Makowianka Maków Mazowiecki
Świt Staroźreby - Drukarz Warszawa
KS CK Troszyn - Hutnik Warszawa
Narew 1962 Ostrołęka - Stoczniowiec Płock
Huragan Wołomin - Unia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - Wkra Żuromin
Ząbkovia Ząbki - Mławianka Mława
Żbik Nasielsk - Sokół Serock


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34